GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wlasnie przeczytalem- Semper Fi z serii KORPUS

31.08.2004
22:36
smile
[1]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Wlasnie przeczytalem- Semper Fi z serii KORPUS

Ogolnie ksiazka super. polecam wsyzstkim. Niwiele tak ukazuje zycie zolnierzy. ta pokazuje je nie zawsze z tej "bohaterskiej" strony. Czesto polewałem ze smiechu a opisy schadzek mccoya z pastorową były hmm... " opisane bardzo poprawnym jezykiem nie pozostawiajacym watpliwości co do charakteru spotkan i czynnosci podczas nich wykonywanych" ;-). Z niecierpliwoscia czekam az mi kuzyn przywiezie 2 czesc:) GORACO POLECAM:)

31.08.2004
22:41
[2]

forsetii [ Konsul ]

czytałem tą serie na poczatku mi się podobała ale potem stała sie bardzo schematyczna

31.08.2004
22:41
smile
[3]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

no coz mi jak na razie sie bardzo podoba:) ale faktycznie schematycnzosc moze jej grozic...

01.09.2004
11:45
[4]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Schematyczność to może nie jest włąsciwe słowo... raczej brak pomysłów fabularnych i skupienie się na pomysłach rodem z Jamesa Bonda zamaist opowiedzieć troche wiecej o działaniach wojennych. Niemniej wszystkie tomy czyta się badzo przyjemnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.