
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Wlasnie przeczytalem- Semper Fi z serii KORPUS
Ogolnie ksiazka super. polecam wsyzstkim. Niwiele tak ukazuje zycie zolnierzy. ta pokazuje je nie zawsze z tej "bohaterskiej" strony. Czesto polewałem ze smiechu a opisy schadzek mccoya z pastorową były hmm... " opisane bardzo poprawnym jezykiem nie pozostawiajacym watpliwości co do charakteru spotkan i czynnosci podczas nich wykonywanych" ;-). Z niecierpliwoscia czekam az mi kuzyn przywiezie 2 czesc:) GORACO POLECAM:)
forsetii [ Konsul ]
czytałem tą serie na poczatku mi się podobała ale potem stała sie bardzo schematyczna

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
no coz mi jak na razie sie bardzo podoba:) ale faktycznie schematycnzosc moze jej grozic...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Schematyczność to może nie jest włąsciwe słowo... raczej brak pomysłów fabularnych i skupienie się na pomysłach rodem z Jamesa Bonda zamaist opowiedzieć troche wiecej o działaniach wojennych. Niemniej wszystkie tomy czyta się badzo przyjemnie.