GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Screeners - Jaka to Gra ?? | stooo lat stooo lat ;D zapis number 100 ;D

31.08.2004
22:32
smile
[1]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

The Screeners - Jaka to Gra ?? | stooo lat stooo lat ;D zapis number 100 ;D

WITAMY WSZYSTKICH W JUŻ 100 CZĘŚCI SCREENERSÓW I ZAPRASZAMY DO JUBILEUSZOWEJ ZABAWY ;D


WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)



Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :



-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.

1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualna punktacja :

01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67 pkt
06. Zara ---> 63 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

poprzednia część :

31.08.2004
22:33
smile
[2]

azarothen [ macio ]

ee i jubileusz i dupa bo nic nie przygotowane ;)

31.08.2004
22:34
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Banał >

31.08.2004
22:34
[4]

azarothen [ macio ]

dawaj jeszcze raz

31.08.2004
22:34
smile
[5]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Władek - no jak nie ?! Przecież vóda i piwo leją się hektolitrami :D

31.08.2004
22:35
[6]

azarothen [ macio ]

szukaj nowego jest path gdzie zapisuje sie screeny i to red faction :P

31.08.2004
22:36
[7]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Red Faction.

31.08.2004
22:36
[8]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Władek -tak to RF, ale o co Ci chodzi ?? Z tym path ?

31.08.2004
22:37
smile
[9]

azarothen [ macio ]

Jest podane do ktorego folderu sie zapisuje screen a folder to red_faction dawaj jescze raz i patrz na te screeny! ;)

31.08.2004
22:38
[10]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

loooool, nie ja nie mogę ;D Jestem genialny ;p Moment ;p

31.08.2004
22:39
[11]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

>

31.08.2004
22:40
[12]

ZARA [ Generaďż˝ ]


aliens versus predator 2

31.08.2004
22:40
smile
[13]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

MGS?

31.08.2004
22:41
smile
[14]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zara wins

31.08.2004
22:41
smile
[15]

davhend [ Garrett ]

Pijemy! NIestety na screenie mnie nie ma, ale miałem tam być. To zlot mojego klanu ( Call of Duty )!

31.08.2004
22:42
[16]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Lol ,ten łysy wymiata ;D

31.08.2004
22:43
[17]

ZARA [ Generaďż˝ ]


01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

31.08.2004
22:43
[18]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

evolva ?

31.08.2004
22:44
[19]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

chociaż nie ;p nie wiem co to ;]

31.08.2004
22:44
[20]

azarothen [ macio ]

dobra chlopaki ja ide myc zabki i spac bo jutro do szkoly ku..rcze mac ;)

31.08.2004
22:45
[21]

azarothen [ macio ]

mdk 2? ;)

31.08.2004
22:45
smile
[22]

Paliwo [ Centurion ]

Nie za puźno na jubileuszowy wątek? ie lepiej dać go w godzinach szczytu? dobra sory że się wtrącam podczas zabawy ale tak mnie to bardzo zaciekawilo

31.08.2004
22:47
[23]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Paliwo - nie nie za późno...;p

31.08.2004
22:48
smile
[24]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Paliwo---> e tam za późno. Nie oglądałeś najnowszego Bonda? Tekst Gustava Graves'a do Jamesa: "Panie Bond. Wyśpimy się po śmierci".

31.08.2004
22:48
[25]

.Jacek 99. [ Senator ]

Ludzie polska gra a nie znacie?

Wstyd:)

Mimesis online.

31.08.2004
22:49
[26]

davhend [ Garrett ]

Ej Synek (ten łysy), jest spoko. :> W dodatku jest świeżym młodym panem. :P

31.08.2004
22:50
[27]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - ja nie interesuję się grami już od jakiegoś czasu ,a poza tym nie gram w jakieś chłamy :P Komercha only ;]

31.08.2004
22:51
[28]

.Jacek 99. [ Senator ]

Tak tak... :)

01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt

31.08.2004
22:51
smile
[29]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Jacek---> no właśnie, dlatego, że Polska to nikt nie zna.:)

31.08.2004
22:52
smile
[30]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - ojtam ;p

31.08.2004
22:52
smile
[31]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Jacek brawo :] +1

31.08.2004
22:58
[32]

davhend [ Garrett ]

Heh Pafcio cały czas tu chyba siedzi. :D

31.08.2004
22:59
[33]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Davhend - wcale nie ;]

31.08.2004
22:59
[34]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

*nalewa szampana*

31.08.2004
23:00
smile
[35]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Staaaaaaaaaaaaaaaasiek ;D

31.08.2004
23:04
[36]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

cz... *hip* czeeees... *hip* czzzeeesccc fszyzdkim :-P

31.08.2004
23:08
[37]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek rzucaj screena ;D

31.08.2004
23:11
[38]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Jacuś za dużo szampana wypił :D

31.08.2004
23:12
smile
[39]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Cienias :>

31.08.2004
23:16
[40]

.Jacek 99. [ Senator ]

WYbaczcie szmpan uderzyl mi do glowy i zapomnialem napisac ze nie mam screena i wyznaczam PAW666THESATANa:)

31.08.2004
23:19
[41]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

tytuł + podtytuł ;]

31.08.2004
23:20
[42]

.Jacek 99. [ Senator ]

need for speed 3: hot pursuit

31.08.2004
23:21
[43]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Need For Speed 3: Hot Pursuit?

31.08.2004
23:21
[44]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - 0,5 pkta ;D

31.08.2004
23:22
[45]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Zdrówko tak w ogóle. :)

31.08.2004
23:22
smile
[46]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

raczej pol promila

31.08.2004
23:22
smile
[47]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Tak Stasiu tak ;D

31.08.2004
23:23
[48]

.Jacek 99. [ Senator ]

Zaraz ja chyba nie powinienem zgadywac skoro przekazalem kolejke:)

Pkt dla Strangera zatem:)

31.08.2004
23:24
[49]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek -

"2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)

31.08.2004
23:25
smile
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

proponuje po cwiartce dla kazdego ;-P

31.08.2004
23:26
smile
[51]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Stasiek to od razu litra ;D na trzech rozpijemy ;>

31.08.2004
23:27
[52]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - dzieki

bylo nie pic tego szampana:)

31.08.2004
23:28
[53]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

FIM Speedway GP

31.08.2004
23:28
smile
[54]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Moto Racer.

31.08.2004
23:28
[55]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Moto Racer? :ooo]

31.08.2004
23:28
[56]

.Jacek 99. [ Senator ]

Marcinwks - dokladniej prosze

31.08.2004
23:29
[57]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Moto Racer 3 jak juz cos

31.08.2004
23:29
[58]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Motocross Madness 2 ? :P

zapomniałeś o liście :


01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

31.08.2004
23:30
smile
[59]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Jacek---> ale trochę oszukałem. Spójrz na trybuny.:) Może inna fotka jednak? Hehe.

31.08.2004
23:30
[60]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - ja mam 68,5 punkta. NIe dawalem punktacji, bo nie lubie polowek, a wczesniej zapomnialem:)

Stranger [Gry-OnLine] - tak

01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 68,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

31.08.2004
23:31
[61]

.Jacek 99. [ Senator ]

Kurcze ale wtopa

*odstawia szampana*

dam inna fote.

31.08.2004
23:32
[62]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - no tak, nie zauważyłem, po prostu skopiowałem poprzednią punktację ,sorks

31.08.2004
23:35
[63]

.Jacek 99. [ Senator ]

No to lecim.

31.08.2004
23:36
[64]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

lol ;] midtown madness 2 ?; ]

31.08.2004
23:37
[65]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Midtown Madness 1 :-) ?

31.08.2004
23:37
[66]

.Jacek 99. [ Senator ]

Stranger [Gry-OnLine] +1

Specjalnie dalem z jedynki, wiedzialem ze ktos sie nabierze:)

31.08.2004
23:37
[67]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

no lol ;/

31.08.2004
23:38
[68]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

1 i 2 chyba niewiele się różnią ;/

31.08.2004
23:40
[69]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka
:)

31.08.2004
23:41
[70]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

w dwojce nie bylo autobusu z takim wzorkiem ;-)

01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 68,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

31.08.2004
23:42
[71]

.Jacek 99. [ Senator ]

Xazaxus - żądam numerka (nie jest napisane ze trzeba to pisac wczesniej).

Na tym polegal hak, poza tym juz jest screen, PAW666THESATAN szybko odrobi:)

31.08.2004
23:43
[72]

.Jacek 99. [ Senator ]

Grand Prix Legends

31.08.2004
23:43
smile
[73]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Grand Prix Legends

31.08.2004
23:44
[74]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie :-) podpowiedz: predkosc w tytule

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 23:44:05]

31.08.2004
23:46
[75]

.Jacek 99. [ Senator ]

Kurcze kojarze gre, ale nie tytul, musze poszukac

31.08.2004
23:46
[76]

.Jacek 99. [ Senator ]

Spirit of Speed 1937 moze?

szukam dalej:)

31.08.2004
23:46
[77]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Spirit of Speed 1937

31.08.2004
23:47
smile
[78]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

KUR**...

31.08.2004
23:48
[79]

.Jacek 99. [ Senator ]

O kurcze ta kaszana wyszla tez na Dreamcasta. A fe...

31.08.2004
23:48
smile
[80]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Live for speed?

31.08.2004
23:53
[81]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

.Jacek 99. scores

31.08.2004
23:54
[82]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek dawaj listę i screena to Spirit of Speed 1937 VV

31.08.2004
23:56
[83]

.Jacek 99. [ Senator ]

W nowy miesiac wskakuje na 4 miejscu:)

01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

31.08.2004
23:57
[84]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

no one lives forever ?

31.08.2004
23:58
[85]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - tym razem byles pierwszy. Ciekawe czy wogole powiekszales fotke:P

01.09.2004
00:01
[86]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - tak, nawet zastanowiłem się dwa razy co to może być ;]

01. PAW666THESATAN---> 176 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt


Pełny tytuł ;p

01.09.2004
00:01
[87]

ZARA [ Generaďż˝ ]


resident evil 3 nemesis

01.09.2004
00:04
[88]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zara zgarnia litra ;]

01.09.2004
00:06
[89]

ZARA [ Generaďż˝ ]


01. PAW666THESATAN---> 176 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 65 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
00:07
[90]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

urban chaos

01.09.2004
00:08
[91]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

wiem ,że dobrze ;]

01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 65 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

full name >>

01.09.2004
00:09
[92]

.Jacek 99. [ Senator ]

Oczywiscie ze dobrze, urban chaos to rewelacyjna gra.

A ty dales operacje flashpoint: ressistance albo jaki dodatek

01.09.2004
00:10
[93]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - żaden dodatek ;]

01.09.2004
00:10
[94]

ZARA [ Generaďż˝ ]


operation flashpoint : cold war crisis

01.09.2004
00:11
[95]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zara scores ;D

01.09.2004
00:12
[96]

.Jacek 99. [ Senator ]

Mieszaja mi sie te podtytuly, a Zara korzysta:)

01.09.2004
00:13
[97]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Pełen tytuł ----->


01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
00:14
[98]

.Jacek 99. [ Senator ]

Delta Force: Land Warrior

01.09.2004
00:15
smile
[99]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Ano, Jacek +1.

01.09.2004
00:21
[100]

.Jacek 99. [ Senator ]

Screen nadchodzi

01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
00:23
[101]

.Jacek 99. [ Senator ]

Full tytul, podtytul, podpodtytul prosze

01.09.2004
00:23
smile
[102]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Niech nadchodzi szybciej ,bo zaraz rozerwę te łańcuchy :P

A na serio to szybko, bo chcę jeszcze film obejrzeć i idę spać, bo..........jutro do szkoły ;D

01.09.2004
00:24
[103]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

command & conquer : tiberian sun

01.09.2004
00:24
[104]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

command & conquer: tiberian sun

01.09.2004
00:24
[105]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Command & Conquer: Tiberian Sun: Firestorm

01.09.2004
00:25
[106]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN jako jedyny podal tytul, podtytul i pod pod tytul jak prosilem:)

tak to

Command & Conquer: Tiberian Sscreener: Firescreen

01.09.2004
00:27
[107]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Heh, dopiero potem zauważyłem ,że jeszcze chcesz pod podtytuł ;]


Lista:
01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

A ja zmykam na film i spać, niech ktoś wrzuci screena ;] chociaż i tak mało osób teraz chyba jest ;] Dobranoc ;D


PS. a jutro już szkoła ,jejejeje ;D

01.09.2004
00:29
[108]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - no now mow, jeszcze tylko 22 pkty i 200, dasz rade dzis, nie uciekaj:P

01.09.2004
00:30
[109]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Pfff, no dobra zosanę do 1 ,rozpoczecie i tak mam o 11 ;p

01.09.2004
00:31
[110]

ZARA [ Generaďż˝ ]

virtua cop 2

01.09.2004
00:31
[111]

.Jacek 99. [ Senator ]

to wyglada jak... VIrtua cop 2? Tak to sie zwalo?

01.09.2004
00:32
smile
[112]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ja !

01.09.2004
00:32
[113]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zara był szybszy :P

01.09.2004
00:34
smile
[114]

ZARA [ Generaďż˝ ]


01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
00:34
smile
[115]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN ale mniej napisal, to sie nie liczy :P:P:P:P

01.09.2004
00:34
[116]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

command & conquer

01.09.2004
00:35
[117]

.Jacek 99. [ Senator ]

command and conquer

01.09.2004
00:35
smile
[118]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Luke +1

01.09.2004
00:35
[119]

.Jacek 99. [ Senator ]

nie fair, akurat myje zeby:P

01.09.2004
00:37
[120]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - masz kompa w łazience ? :>

01.09.2004
00:38
[121]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - zamiast lustra:) Wole ogladac GOL niz swoje odbicie:)

01.09.2004
00:40
[122]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep, _Luke_ ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
00:40
smile
[123]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

*rozpala kadzidełko o zapachu trawy cytrynowej, popija mleko i mówi* taaaaaaaa

01.09.2004
00:46
[124]

.Jacek 99. [ Senator ]

No tego, co to ja mialem...

Rasputin Adventures:)

01.09.2004
00:50
smile
[125]

techi [ Legend ]

Ale sie watek szybko wypełnił :)

Sto lat, pijmy za błedy w naturze :P

01.09.2004
00:55
[126]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Widze, ze troche za trudno :P Gra jest z roku 93

01.09.2004
00:59
[127]

.Jacek 99. [ Senator ]

DObranoc. Jutro rano wstaje i czeka mnie masa kucia.

Wiec sen trza wykorzystac.


*dokancza szampana*

01.09.2004
01:02
smile
[128]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Powiedz coś jeszcze ;D odgadniemy i idziemy spać :P

01.09.2004
01:06
[129]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

"cos jeszcze" ;P

Ta gra to cRPG. Dobranoc ;)

01.09.2004
01:09
[130]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Burntime ;D (link) Dobranoc ;]


01. PAW666THESATAN---> 179 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep, _Luke_ ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

01.09.2004
01:15
[131]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dlatego ,że ta część jest już trochę zapchana, NOWY WĄTEK:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.