
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
The Screeners - Jaka to Gra ?? | stooo lat stooo lat ;D zapis number 100 ;D
WITAMY WSZYSTKICH W JUŻ 100 CZĘŚCI SCREENERSÓW I ZAPRASZAMY DO JUBILEUSZOWEJ ZABAWY ;D
WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)
Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :
-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualna punktacja :
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67 pkt
06. Zara ---> 63 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
poprzednia część :

azarothen [ macio ]
ee i jubileusz i dupa bo nic nie przygotowane ;)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Banał >
azarothen [ macio ]
dawaj jeszcze raz

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Władek - no jak nie ?! Przecież vóda i piwo leją się hektolitrami :D
azarothen [ macio ]
szukaj nowego jest path gdzie zapisuje sie screeny i to red faction :P
Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Red Faction.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Władek -tak to RF, ale o co Ci chodzi ?? Z tym path ?

azarothen [ macio ]
Jest podane do ktorego folderu sie zapisuje screen a folder to red_faction dawaj jescze raz i patrz na te screeny! ;)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
loooool, nie ja nie mogę ;D Jestem genialny ;p Moment ;p
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
>
ZARA [ Generaďż˝ ]
aliens versus predator 2

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
MGS?

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zara wins

davhend [ Garrett ]
Pijemy! NIestety na screenie mnie nie ma, ale miałem tam być. To zlot mojego klanu ( Call of Duty )!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Lol ,ten łysy wymiata ;D
ZARA [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
evolva ?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
chociaż nie ;p nie wiem co to ;]
azarothen [ macio ]
dobra chlopaki ja ide myc zabki i spac bo jutro do szkoly ku..rcze mac ;)
azarothen [ macio ]
mdk 2? ;)

Paliwo [ Centurion ]
Nie za puźno na jubileuszowy wątek? ie lepiej dać go w godzinach szczytu? dobra sory że się wtrącam podczas zabawy ale tak mnie to bardzo zaciekawilo
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Paliwo - nie nie za późno...;p

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Paliwo---> e tam za późno. Nie oglądałeś najnowszego Bonda? Tekst Gustava Graves'a do Jamesa: "Panie Bond. Wyśpimy się po śmierci".
.Jacek 99. [ Senator ]
Ludzie polska gra a nie znacie?
Wstyd:)
Mimesis online.
davhend [ Garrett ]
Ej Synek (ten łysy), jest spoko. :> W dodatku jest świeżym młodym panem. :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - ja nie interesuję się grami już od jakiegoś czasu ,a poza tym nie gram w jakieś chłamy :P Komercha only ;]
.Jacek 99. [ Senator ]
Tak tak... :)
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Jacek---> no właśnie, dlatego, że Polska to nikt nie zna.:)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - ojtam ;p

ZARA [ Generaďż˝ ]
Jacek brawo :] +1
davhend [ Garrett ]
Heh Pafcio cały czas tu chyba siedzi. :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Davhend - wcale nie ;]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
*nalewa szampana*

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Staaaaaaaaaaaaaaaasiek ;D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
cz... *hip* czeeees... *hip* czzzeeesccc fszyzdkim :-P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek rzucaj screena ;D
ZARA [ Generaďż˝ ]
Jacuś za dużo szampana wypił :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Cienias :>
.Jacek 99. [ Senator ]
WYbaczcie szmpan uderzyl mi do glowy i zapomnialem napisac ze nie mam screena i wyznaczam PAW666THESATANa:)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
tytuł + podtytuł ;]
.Jacek 99. [ Senator ]
need for speed 3: hot pursuit
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Need For Speed 3: Hot Pursuit?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - 0,5 pkta ;D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Zdrówko tak w ogóle. :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
raczej pol promila

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Tak Stasiu tak ;D
.Jacek 99. [ Senator ]
Zaraz ja chyba nie powinienem zgadywac skoro przekazalem kolejke:)
Pkt dla Strangera zatem:)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek -
"2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
proponuje po cwiartce dla kazdego ;-P

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Stasiek to od razu litra ;D na trzech rozpijemy ;>
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - dzieki
bylo nie pic tego szampana:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
FIM Speedway GP

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Moto Racer.
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Moto Racer? :ooo]
.Jacek 99. [ Senator ]
Marcinwks - dokladniej prosze
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Moto Racer 3 jak juz cos
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Motocross Madness 2 ? :P
zapomniałeś o liście :
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 67,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Jacek---> ale trochę oszukałem. Spójrz na trybuny.:) Może inna fotka jednak? Hehe.
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - ja mam 68,5 punkta. NIe dawalem punktacji, bo nie lubie polowek, a wczesniej zapomnialem:)
Stranger [Gry-OnLine] - tak
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 157 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 68,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
.Jacek 99. [ Senator ]
Kurcze ale wtopa
*odstawia szampana*
dam inna fote.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - no tak, nie zauważyłem, po prostu skopiowałem poprzednią punktację ,sorks
.Jacek 99. [ Senator ]
No to lecim.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
lol ;] midtown madness 2 ?; ]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Midtown Madness 1 :-) ?
.Jacek 99. [ Senator ]
Stranger [Gry-OnLine] +1
Specjalnie dalem z jedynki, wiedzialem ze ktos sie nabierze:)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
no lol ;/
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
1 i 2 chyba niewiele się różnią ;/
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka
:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
w dwojce nie bylo autobusu z takim wzorkiem ;-)
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. Mac --> 69 pkt
05. .Jacek 99. ---> 68,5 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
.Jacek 99. [ Senator ]
Xazaxus - żądam numerka (nie jest napisane ze trzeba to pisac wczesniej).
Na tym polegal hak, poza tym juz jest screen, PAW666THESATAN szybko odrobi:)
.Jacek 99. [ Senator ]
Grand Prix Legends

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Grand Prix Legends
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie :-) podpowiedz: predkosc w tytule
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 23:44:05]
.Jacek 99. [ Senator ]
Kurcze kojarze gre, ale nie tytul, musze poszukac
.Jacek 99. [ Senator ]
Spirit of Speed 1937 moze?
szukam dalej:)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Spirit of Speed 1937

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
KUR**...
.Jacek 99. [ Senator ]
O kurcze ta kaszana wyszla tez na Dreamcasta. A fe...

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Live for speed?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
.Jacek 99. scores
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek dawaj listę i screena to Spirit of Speed 1937 VV
.Jacek 99. [ Senator ]
W nowy miesiac wskakuje na 4 miejscu:)
01. PAW666THESATAN---> 175 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
no one lives forever ?
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - tym razem byles pierwszy. Ciekawe czy wogole powiekszales fotke:P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - tak, nawet zastanowiłem się dwa razy co to może być ;]
01. PAW666THESATAN---> 176 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 64 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
Pełny tytuł ;p
ZARA [ Generaďż˝ ]
resident evil 3 nemesis
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zara zgarnia litra ;]
ZARA [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN---> 176 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 65 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
urban chaos
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
wiem ,że dobrze ;]
01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 65 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
full name >>
.Jacek 99. [ Senator ]
Oczywiscie ze dobrze, urban chaos to rewelacyjna gra.
A ty dales operacje flashpoint: ressistance albo jaki dodatek
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - żaden dodatek ;]
ZARA [ Generaďż˝ ]
operation flashpoint : cold war crisis
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zara scores ;D
.Jacek 99. [ Senator ]
Mieszaja mi sie te podtytuly, a Zara korzysta:)
ZARA [ Generaďż˝ ]
Pełen tytuł ----->
01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 69,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
.Jacek 99. [ Senator ]
Delta Force: Land Warrior

ZARA [ Generaďż˝ ]
Ano, Jacek +1.
.Jacek 99. [ Senator ]
Screen nadchodzi
01. PAW666THESATAN---> 177 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
.Jacek 99. [ Senator ]
Full tytul, podtytul, podpodtytul prosze

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Niech nadchodzi szybciej ,bo zaraz rozerwę te łańcuchy :P
A na serio to szybko, bo chcę jeszcze film obejrzeć i idę spać, bo..........jutro do szkoły ;D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
command & conquer : tiberian sun
_Luke_ [ Death Incarnate ]
command & conquer: tiberian sun
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Command & Conquer: Tiberian Sun: Firestorm
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN jako jedyny podal tytul, podtytul i pod pod tytul jak prosilem:)
tak to
Command & Conquer: Tiberian Sscreener: Firescreen
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Heh, dopiero potem zauważyłem ,że jeszcze chcesz pod podtytuł ;]
Lista:
01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 66 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
A ja zmykam na film i spać, niech ktoś wrzuci screena ;] chociaż i tak mało osób teraz chyba jest ;] Dobranoc ;D
PS. a jutro już szkoła ,jejejeje ;D
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - no now mow, jeszcze tylko 22 pkty i 200, dasz rade dzis, nie uciekaj:P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Pfff, no dobra zosanę do 1 ,rozpoczecie i tak mam o 11 ;p
ZARA [ Generaďż˝ ]
virtua cop 2
.Jacek 99. [ Senator ]
to wyglada jak... VIrtua cop 2? Tak to sie zwalo?

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ja !
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zara był szybszy :P

ZARA [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi,_Luke_ ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN ale mniej napisal, to sie nie liczy :P:P:P:P
_Luke_ [ Death Incarnate ]
command & conquer
.Jacek 99. [ Senator ]
command and conquer

ZARA [ Generaďż˝ ]
Luke +1
.Jacek 99. [ Senator ]
nie fair, akurat myje zeby:P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - masz kompa w łazience ? :>
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - zamiast lustra:) Wole ogladac GOL niz swoje odbicie:)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
01. PAW666THESATAN---> 178 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep, _Luke_ ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
*rozpala kadzidełko o zapachu trawy cytrynowej, popija mleko i mówi* taaaaaaaa
.Jacek 99. [ Senator ]
No tego, co to ja mialem...
Rasputin Adventures:)

techi [ Legend ]
Ale sie watek szybko wypełnił :)
Sto lat, pijmy za błedy w naturze :P
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Widze, ze troche za trudno :P Gra jest z roku 93
.Jacek 99. [ Senator ]
DObranoc. Jutro rano wstaje i czeka mnie masa kucia.
Wiec sen trza wykorzystac.
*dokancza szampana*

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Powiedz coś jeszcze ;D odgadniemy i idziemy spać :P
_Luke_ [ Death Incarnate ]
"cos jeszcze" ;P
Ta gra to cRPG. Dobranoc ;)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Burntime ;D (link) Dobranoc ;]
01. PAW666THESATAN---> 179 pkt
02. Stranger [Gry-online] ----> 158 pkt
03. azarothen -->129 pkt
04. .Jacek 99. ---> 70,5 pkt
05. Mac --> 69 pkt
06. Zara ---> 67 pkt
07. ^Piotrek^ ---> 47 pkt
08. Hadriel ---> 38 pkt
09. Sir klesk ---> 36 pkt
10. Dav Hend 34 pkt
11. Klecha ---> 32 pkt
12. ssummoner ---> 29 pkt
13. Regis, kwajz ---> 28 pkt
14. Xazaxus ---> 22 pkt
15. viesiek ---> 18 pkt
16. Loczek82, Conroy ---> 17 pkt
17. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
18. eJay ---> 15 pkt
19. M'q --> 13 pkt
20. peners --> 12 pkt
21. n2n, legrooch --> 11 pkt
22. Immothep, _Luke_ ---> 10 pkt
23. zmudix, Techi ---> 9 pkt
24. KmP, FlaQ czyli jagged..., Vegetan---> 8 pkt
25. vien ---> 6 pkt
26. Genzo9, ---> 5 pkt
27. Mysza, Khelben, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando,Trzepiskor ---> 3 pkt
28. Zgredek, Bigkangoo, Soldman, Zapruder, Hien, alexej, Zgred, Pauleta, Coy2K, sparrhawk ---> 2 pkt
29. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Zemun,Gasto,Bregajew, Marcinwks ---> 1 pkt
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dlatego ,że ta część jest już trochę zapchana, NOWY WĄTEK: