
Anx!ety [ Centurion ]
Znalezione w sieci : Pomylka....:D
Thi is true Story :
Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w
środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół,
na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc
poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o
dzien wcześniej. Po zameldowaniu się W recepcji odkrył, że w
pokoju jest komputer i postanowił wysłać Maila do żony. Niestety
pomylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten Sposób w Houston
u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu
męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś
kondolencje od rodziny i przyjaciół.
Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na
ekranie:
Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie.
Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych.
Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje
przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja
podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja.
PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco!!

>Luzer< [ Music Addict ]
lol dobre:)

Immothep [ Errare humanum est. ]
LOL
Soll [ Senator ]
O ile to prawda to faktycznie niezle .. Ale raczej mysle ze powstalo na potrzeby wywolania u ludzi wrazenia " Jakie to zycie plata nam figle.."
Coy2K [ Veteran ]
no faktycznie tresc tego maila jest mocno naciągana na potrzeby tej historyjki co nie zmienia faktu ze jest śmieszne :-)
dzihad [ Pretorianin ]
zonka musiala miec zdziwke ... mezunio niby pastor , swiety czlowiek a trafil straight 2 hell ...

Fett [ Avatar ]
LOL :D
cycu2003 [ Senator ]
heheh ,swietne
viesiek [ hoo-doo ]
hehe! smiechowe :D choc bardzo nieprawdziwe :)

Mack5 [ Killer Instinct ]
HELL AWAITS !!!

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
o lol:)

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
fajne fajne:) choć bajka
Black_Pearl [ Centurion ]
nawet jak bajka to i tak fajna bajka ;) hyhyhy
PikiMar [ Pretorianin ]
Buehehehehehe :D Dobre.
Ale znam podobne :
Urodzinowy prezent
Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent,
a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym
zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek -
romantyczne i nie za osobiste.
W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do
domu towarowego i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast,
w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek.
Podczas pakowania ekspendientka zamieniła te dwa zakupy tak, że
siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania,
co jest gdzie, wysłał prezent do swojej sympatii dołączając
następujący list:
Kochanie,
Ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ
zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem.
Gdybym miał kupić dla Twojej siostry, to wybrałbym długie z
guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do
zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi
je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie
i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na
niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko.
Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne
ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy
je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed
odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę
wilgotne. I pomyśl tylko, jak często będę je całować w tym roku. Mam
nadzieję, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór.
Z całą moją miłością.
PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak,
by widać było trochę futerka.

xanat0s [ Wind of Change ]
Buehehe, zajebiste! Na 100% nieprawdziwe, ale mniejsza z tym. Wazne, ze smieszne.

piokos [ ]
Urodzinowy prezent lepszy

Paliwo [ Centurion ]
Świetne! obydwa są wspaniałe! raczej nieprawdziwe ale świetne! loool ja chce takich wiecej!

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Naprawde niezłe ale to z prezentem jest najlepsze:D, dajcie więcej takich pomyłek

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Buahaha ! Oba dobre :D

childlike [ Konsul ]
hehe LOL!!!

MOBY5 [ Centurion ]
lol... fajne...hehe
tadekdul [ Konsul ]
2xLOL :)
Anarki [ Demon zła ]
hehe dobre!! :)

wafelskate [ Noodles ]
hehehe... swietne - oba, choc nie prawdziwe... macie jeszcze ?????

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
hehehe jedno i drugie jest zarąbiste
hehehe

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
prawda czy nie - i tak nic nie zmienia ze jest dobre

Anx!ety [ Centurion ]
JA niestety juz nie mam....(przynajmniej na razie ;])
Ps.TO z prezentem tez jest zajebiste ;]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
oooostre ;]. Z prezentem znalem juz dawno ale mail wyczesany hehe

Skype [ Konsul ]
oba są super....morał z tego taki że trzeba uważać na każdym kroku

Marksman [ Promyk ]
Prawdziwe?? -neeee...
najważniejsze że śmieszne...

mycha921 [ N-Gage QD ]
Obydwa są extra!!

Buby [ Konsul ]
Dooooobre :D

legrooch [ Legend ]
Pierwsze dobre! Drugie znałem, ale i tak te opowieści wymiatają :)

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Oba sa wyjechane w kosmos! Buheheheheh.

CFH [ Pretorianin ]
wypas :))

MarlonSS [ Centurion ]
oba texty nie z tej ziemi... ten z prezentem odjechany... niszczy! futerko...

Dorotkadk [ Konsul ]
o jaa ale niezle LOL

Satoru [ Child of the Damned ]
super:))))
...ale co, ta ciota nie widziala nadawcy?;)

Okruch [ Liverpool FC ]
Satoru --> Moze gosc mial nick "Pastor" i e-maila: [email protected] ;)
Co do historyjek to spoko, mozna sie posmiac.

Dorotkadk [ Konsul ]
macie jeszcze jakies fajne?

Sofiksos [ Pretorianin ]
spoko .... hehe sie uśmiałem :D

Vegetan [ Leń ]
Nie no, lol!!