GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci : Pomylka....:D

31.08.2004
21:04
smile
[1]

Anx!ety [ Centurion ]

Znalezione w sieci : Pomylka....:D

Thi is true Story :


Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w
środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół,
na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc
poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o
dzien wcześniej. Po zameldowaniu się W recepcji odkrył, że w
pokoju jest komputer i postanowił wysłać Maila do żony. Niestety
pomylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten Sposób w Houston
u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu
męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś
kondolencje od rodziny i przyjaciół.

Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na
ekranie:

Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie.
Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych.
Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje
przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja
podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja.
PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco!!

31.08.2004
21:06
smile
[2]

>Luzer< [ Music Addict ]

lol dobre:)

31.08.2004
21:07
smile
[3]

Immothep [ Errare humanum est. ]

LOL

31.08.2004
21:09
[4]

Soll [ Senator ]

O ile to prawda to faktycznie niezle .. Ale raczej mysle ze powstalo na potrzeby wywolania u ludzi wrazenia " Jakie to zycie plata nam figle.."

31.08.2004
21:13
[5]

Coy2K [ Veteran ]

no faktycznie tresc tego maila jest mocno naciągana na potrzeby tej historyjki co nie zmienia faktu ze jest śmieszne :-)

31.08.2004
21:14
[6]

dzihad [ Pretorianin ]

zonka musiala miec zdziwke ... mezunio niby pastor , swiety czlowiek a trafil straight 2 hell ...

31.08.2004
21:16
smile
[7]

Fett [ Avatar ]

LOL :D

31.08.2004
21:17
[8]

cycu2003 [ Senator ]

heheh ,swietne

31.08.2004
21:17
[9]

viesiek [ hoo-doo ]

hehe! smiechowe :D choc bardzo nieprawdziwe :)

31.08.2004
21:19
smile
[10]

Mack5 [ Killer Instinct ]

HELL AWAITS !!!

31.08.2004
21:20
smile
[11]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

o lol:)

31.08.2004
21:22
smile
[12]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

fajne fajne:) choć bajka

31.08.2004
22:08
[13]

Black_Pearl [ Centurion ]

nawet jak bajka to i tak fajna bajka ;) hyhyhy

31.08.2004
22:10
[14]

PikiMar [ Pretorianin ]

Buehehehehehe :D Dobre.

Ale znam podobne :

Urodzinowy prezent

Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent,
a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym
zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek -
romantyczne i nie za osobiste.
W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do
domu towarowego i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast,
w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek.
Podczas pakowania ekspendientka zamieniła te dwa zakupy tak, że
siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania,
co jest gdzie, wysłał prezent do swojej sympatii dołączając
następujący list:

Kochanie,
Ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ
zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem.
Gdybym miał kupić dla Twojej siostry, to wybrałbym długie z
guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do
zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi
je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie
i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na
niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko.
Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne
ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy
je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed
odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę
wilgotne. I pomyśl tylko, jak często będę je całować w tym roku. Mam
nadzieję, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór.
Z całą moją miłością.

PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak,
by widać było trochę futerka.

31.08.2004
22:12
smile
[15]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buehehe, zajebiste! Na 100% nieprawdziwe, ale mniejsza z tym. Wazne, ze smieszne.

31.08.2004
22:14
smile
[16]

piokos [ ]

Urodzinowy prezent lepszy

31.08.2004
22:27
smile
[17]

Paliwo [ Centurion ]

Świetne! obydwa są wspaniałe! raczej nieprawdziwe ale świetne! loool ja chce takich wiecej!

31.08.2004
22:34
smile
[18]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Naprawde niezłe ale to z prezentem jest najlepsze:D, dajcie więcej takich pomyłek

31.08.2004
22:37
smile
[19]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Buahaha ! Oba dobre :D

31.08.2004
22:49
smile
[20]

childlike [ Konsul ]

hehe LOL!!!

31.08.2004
23:10
smile
[21]

MOBY5 [ Centurion ]


lol... fajne...hehe

31.08.2004
23:14
[22]

tadekdul [ Konsul ]

2xLOL :)

31.08.2004
23:18
[23]

Anarki [ Demon zła ]

hehe dobre!! :)

31.08.2004
23:29
smile
[24]

wafelskate [ Noodles ]

hehehe... swietne - oba, choc nie prawdziwe... macie jeszcze ?????

31.08.2004
23:37
smile
[25]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

hehehe jedno i drugie jest zarąbiste
hehehe

31.08.2004
23:37
smile
[26]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

prawda czy nie - i tak nic nie zmienia ze jest dobre

01.09.2004
00:43
smile
[27]

Anx!ety [ Centurion ]

JA niestety juz nie mam....(przynajmniej na razie ;])
Ps.TO z prezentem tez jest zajebiste ;]

01.09.2004
00:53
smile
[28]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

oooostre ;]. Z prezentem znalem juz dawno ale mail wyczesany hehe

01.09.2004
00:54
smile
[29]

Skype [ Konsul ]

oba są super....morał z tego taki że trzeba uważać na każdym kroku

01.09.2004
02:41
smile
[30]

Marksman [ Promyk ]

Prawdziwe?? -neeee...
najważniejsze że śmieszne...

01.09.2004
08:22
smile
[31]

mycha921 [ N-Gage QD ]

Obydwa są extra!!

01.09.2004
08:32
smile
[32]

Buby [ Konsul ]

Dooooobre :D

01.09.2004
08:58
smile
[33]

legrooch [ Legend ]


Pierwsze dobre! Drugie znałem, ale i tak te opowieści wymiatają :)

01.09.2004
09:13
smile
[34]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Oba sa wyjechane w kosmos! Buheheheheh.

01.09.2004
09:52
smile
[35]

CFH [ Pretorianin ]

wypas :))

01.09.2004
10:20
smile
[36]

MarlonSS [ Centurion ]

oba texty nie z tej ziemi... ten z prezentem odjechany... niszczy! futerko...

01.09.2004
10:37
smile
[37]

Dorotkadk [ Konsul ]

o jaa ale niezle LOL

01.09.2004
10:53
smile
[38]

Satoru [ Child of the Damned ]

super:))))

...ale co, ta ciota nie widziala nadawcy?;)

01.09.2004
10:57
smile
[39]

Okruch [ Liverpool FC ]

Satoru --> Moze gosc mial nick "Pastor" i e-maila: [email protected] ;)

Co do historyjek to spoko, mozna sie posmiac.

01.09.2004
11:47
smile
[40]

Dorotkadk [ Konsul ]

macie jeszcze jakies fajne?

01.09.2004
11:56
smile
[41]

Sofiksos [ Pretorianin ]

spoko .... hehe sie uśmiałem :D

01.09.2004
12:07
smile
[42]

Vegetan [ Leń ]

Nie no, lol!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.