GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile razy mieliście wirusa ???

31.08.2004
19:10
smile
[1]

karollus [ parek v rohliku ]

Ile razy mieliście wirusa ???

....Ostatnio miałem dość dawno ( rok temu ? ) ale za to teraz norton wykrył jakiś syf...System jeszcze się skanuje (mks-em) i jak do tej pory znalazło 4... fuck !!!

31.08.2004
19:44
smile
[2]

Chmielek [ Warrior of the World ]

tylklo jeden ja wczoraj usunąłem ponad 1000 roznych z tego miałem cały dysk zarazony :(

31.08.2004
19:46
smile
[3]

felomon [ KaeM apel ]

LOL


Praktycznie cały czas mam wirusy....a co w tym złego.....nie zastanawiałes się tym, czy nie pobiłeś rekordu Guinessa, za "niemanie" rok wirusów??...chyba że wcale kompa przez ten rok nie uzywałeś:P

31.08.2004
19:49
[4]

Trohben [ Chor��y ]

Z takich "konkretnych" to nigdy, ale jeszcze za czasów IE SpyBot leciał co najmniej 3-4 razy w tygodniu i łapał to tonami - niby nic, jakieś nawet nietknięte pliczki w Temporary of Internet Files czy jakiś kluczyk gdzieniegdzie - ale ile radochy z wypieprzania! ;)

31.08.2004
19:49
smile
[5]

karollus [ parek v rohliku ]

bo mój komp jest mądry

31.08.2004
19:53
smile
[6]

>Luzer< [ Music Addict ]

Było tego troche ,ale nigdy nie liczyłem.Żaden nie skończył sie formatem -sukces:D

31.08.2004
19:56
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wirusa który mi poważnie szkodził miałem na szczęście tylko raz. Wypierniczył mi połowę plików z windowsa i trzeba było format robić. A takich niegroźnych to co jakiś czas pare usuwam.

31.08.2004
20:05
[8]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Niegroźnych setki, a poważny tylko jeden - rozwalił całkiem Windę, trzeba było formatować.

31.08.2004
20:13
[9]

dzihad [ Pretorianin ]

polecam zmiane systemu ....

Linux 4 Fun ....

31.08.2004
20:15
smile
[10]

slot5 [ Generaďż˝ ]

moj komp byl zarazony 1.. (słowenie : raz) tylko, ze mial on wtedy grubo ponad 100 wirosow :P

31.08.2004
20:16
[11]

fifikoq [ Pretorianin ]

14

31.08.2004
20:18
[12]

leszo [ Mała Wojna ]

dopóki nie zainstalowałem Avasta miałem wiry cały czas...

31.08.2004
20:20
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Leszo--> Avast ponoć lipny jest... No ale to nie zmienia faktu, że też z niego korzystam i dobrze jest:)

31.08.2004
20:23
[14]

Paliwo [ Centurion ]

Razem było ze 32 wirusy. i tak mam komp doje...ny na maxa co pisze nawet w jednym wątku z tematu Hardware & Software

31.08.2004
20:27
[15]

dzihad [ Pretorianin ]

podczas korzystania z winzgrozy , najlepiej :
- nie otwierac zadnych zalacznikow i najlepiej od razu kasowac spam od ludzi ktorych nie znamy
- firewall ( jakis Kerio czy tam inny free soft )
- łaty z microsoft.com ( bo przeciez super system )
- przegladarka inna niz IE ( polecam firefoxa )

.. ja podczas mojej watpliwej przygody z winblowsem .. mialem hiva moze z 2 , 3 razy a nigdy nie instalowalem zadnych antyvirow ... wirusy korzystajace z dziur oprogramowania wychodza wraz z szybka reakcja w postaci update-ow software'u a reszta to studenckie piardy ktore latwo wylapac

31.08.2004
20:34
smile
[16]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Taaaa, to jeden z powodów mojej przesiadki na jabłkową stronę Mocy ;)
Od 9 miesięcy nie wiem co to wirusy :D

31.08.2004
20:39
smile
[17]

Crash8462 [ Night Elf ]

Nie mam wirusów - myje się!!!!!!!!!

31.08.2004
20:43
smile
[18]

Soll [ Senator ]

Jesli liczyc tez robaczki odpowiedzialne za zamykanie sie systemu to sporo.. W kazdym razie odkad mam internet zdarza sie ze jestem atakowany bo nie uzywam Firewalla . Pamietam ze kiedy nie mialem internetu tylko sam komputer to nie mialem ani jednego w kazdym razie nie pamietam. Teraz jednak zdarza sie cos zlapac chociaz zawsze daje sobie z nim rade , tzn nie jestem zmuszony robic formatu ;]

31.08.2004
22:43
[19]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Bardzo często mam wirusy, najczęściej trojany :[

31.08.2004
22:54
[20]

Isam [ Generaďż˝ ]

ja mialem sporo ... za czasow amigi chyba kazda dyskietke mialem zarazona wirusem o dzwiecznej nazwie SADDAM :)

ale od kiedy myje siebie i system to ... no ze dwa lata minely jakem cos zlapal ... grype okazjonalnie ;]

01.09.2004
02:48
[21]

Marksman [ Promyk ]

maaaaaasa.... a z takich co system rozwaliły to dwa...

01.09.2004
08:01
smile
[22]

Piterus_123 [ Konsul ]

setki tysiace miliony nawet juz nie licze ale lekarstwem na to jest mksowy skaner nolajn


no i 500 post minal

01.09.2004
08:05
smile
[23]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Piterus_123 ----> ta, ten skaner przepuszcza co 2 wirusa...

A ja w zasadzie nie miałem jakiś większych problemów z robakami. A może tak mi sie tylko wydaje ? :))

01.09.2004
08:21
[24]

DarkStelix [ Padawan ]

ja mialem 300 razy

01.09.2004
08:22
[25]

MarlonSS [ Centurion ]

człowieku... przestałem liczyć

01.09.2004
09:50
[26]

makrem [ Centurion ]

raz i to Sassera

01.09.2004
10:26
[27]

|kszaq| [ Konsul ]

duuuuuuzo ale jakoś zawsze znajduje go antyvir

01.09.2004
10:29
[28]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

tylko dwa razy w moim 7 letnim stazem w IT

01.09.2004
12:01
smile
[29]

cycu2003 [ Senator ]

w....duzo
w kazdym miesiacu jest chociarz jeden ,a jak jest gorzej to ze 20

01.09.2004
12:04
smile
[30]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Działam profilaktycznie: W regularnych odstępach czasowych robie Formata:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.