
l4mer [ Chor��y ]
Skomplikujcie sobie zycie...
Maly przykład na to jak sobie można samemu pokomplikowac życie...
Ozenilem sie z trzydziestoczteroletnia ladna i mloda wdówka, która miala
równie ladna szesnastoletnia córke.
Mój ojciec ozenil sie z moja pasierbica. Od tej pory wszyscy
potracilismy
orientacje w rodzinnych stosunkach.
Moja zona, czyli synowa mojego ojca jest równiez jego tesciowa.
Moja pasierbica zostala moja macocha, a mój ojciec moim zieciem.
Nie koniec na tym...
Niedawno urodzil mi sie syn, a pól roku pózniej jego stryj, czyli syn
mojego ojca. Moja macocha czyli córka mojej zony zostala w ten sposób
siostra swojego wnuka, bedac równoczesnie babka swojego brata.
Jej syn jest moim bratem, a ja jego dziadkiem.
Mój ojciec jest szwagrem swojego wnuka, który jest bratankiem jego syna.
Moja zona, tesciowa i synowa mojego ojca jest babka mojego brata.
W ten sposób zostalem swoim wlasnym dziadkiem...
White Star [ Soldier ]
fajny żart...t niemożliwe...chyba że rzecz dzieje się w polsce:D tu wszystko sie moze zdarzyc:D

Coy2K [ Veteran ]
masz ojca pedofila

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
HEH, widzialem już to.
Dajcie wiare albo nie, ale właśnie takie pismo wysłał do prezydenta RP pewien koleś, który chciał się od wojska wymigać! Chyba nie musze tłumaczyć ze 3 razy to trzeba było czytać zanim sie połapało co i jak... :] Biedny prezydent, mam nadzieje ze to do niego nie dotarło.. :]
Ale cóż, każdy sposób wywijania sie od woja jest dobry :)

cycu2003 [ Senator ]
wszystko jest mozliwe

mortan_battlehammer [ Legend ]
kurd było cos takiego jak sie koles chciał z woja wykrecic, bo jednoczesnie wyszło ze jest i ojcem i synem i dziadkiem :]

Gonsiur [ Angel of Death ]
Stare... ale nie mówię że nie jare
Mephistopheles [ Hellseeker ]
I co z tego? Edyp miał gorzej. Był swoim ojczymem i jednocześnie pasierbem.

Okruch [ Liverpool FC ]
Mephistopheles --> I od czegos takiego sie wpada w kompleksy ;)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Okruch ---> E tam. Tylko sobie oczy wykuł.

Sofiksos [ Pretorianin ]
pokrecilo mi sie zupelnie

White Star [ Soldier ]
czyli ze ojciec był jednczesnie matką??:D

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Byy... tzn. stare... co nie zmienia faktu że dobre:)

Skype [ Konsul ]
ooo....dobre ale jakie zawiłe :))

Zapruder [ Testament ]
\Koniec najlepszy :D - zawsze chciałem zostać swoim dziadkiem -.-

felomon [ KaeM apel ]
...a teraz po polsku...;)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ładnie pokręcone

Chmielek [ Warrior of the World ]
nakrec o tym telenowele:P

felomon [ KaeM apel ]
Chmielek==> twórcy Mody na Sukces chyba wykorzystali Twój pomysł:)

Chmielek [ Warrior of the World ]
heheh wszystko mozliwe :)
Zombie of HNTR [ Centurion ]
Nie rozumiem tego O_o Za głupi chyba jestem O_o

Jake [ R.I.P. ]
Jak na to nie patrzyeć, trudne ale możliwe...

Marksman [ Promyk ]
Mam wrażenie że to już było... ale mogę się mylić... pozatym skomplikowane...

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
WEDLUG POLSKIEGO PRAWA COS TAKIEGO JEST NIEMOZLIWE.

kato [ Konsul ]
Skomplikujcie sobie zycie...>>> eeeeee nie ..dziekuje...moje jest juz wystarczająco skomplikowane.....:)
a co do tego co jest mozliwe i niemożliwe.......(rodzaj powinowactwa i bycie np. dziadkiem dla samego siebie )
z tego co wiem 2 rzeczy nie można zrobić..nawet w naszym cudownym kraju......:D
-ojca i matki
reszta to tylko kwestia czasu i fantazji ;)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Powalone ... skąd żeś to wytrzasnął :|