GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skomplikujcie sobie zycie...

31.08.2004
18:33
smile
[1]

l4mer [ Chor��y ]

Skomplikujcie sobie zycie...


Maly przykład na to jak sobie można samemu pokomplikowac życie...
Ozenilem sie z trzydziestoczteroletnia ladna i mloda wdówka, która miala
równie ladna szesnastoletnia córke.
Mój ojciec ozenil sie z moja pasierbica. Od tej pory wszyscy
potracilismy
orientacje w rodzinnych stosunkach.
Moja zona, czyli synowa mojego ojca jest równiez jego tesciowa.
Moja pasierbica zostala moja macocha, a mój ojciec moim zieciem.
Nie koniec na tym...
Niedawno urodzil mi sie syn, a pól roku pózniej jego stryj, czyli syn
mojego ojca. Moja macocha czyli córka mojej zony zostala w ten sposób
siostra swojego wnuka, bedac równoczesnie babka swojego brata.
Jej syn jest moim bratem, a ja jego dziadkiem.
Mój ojciec jest szwagrem swojego wnuka, który jest bratankiem jego syna.
Moja zona, tesciowa i synowa mojego ojca jest babka mojego brata.
W ten sposób zostalem swoim wlasnym dziadkiem...

31.08.2004
18:38
[2]

White Star [ Soldier ]

fajny żart...t niemożliwe...chyba że rzecz dzieje się w polsce:D tu wszystko sie moze zdarzyc:D

31.08.2004
18:38
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

masz ojca pedofila

31.08.2004
18:43
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

HEH, widzialem już to.
Dajcie wiare albo nie, ale właśnie takie pismo wysłał do prezydenta RP pewien koleś, który chciał się od wojska wymigać! Chyba nie musze tłumaczyć ze 3 razy to trzeba było czytać zanim sie połapało co i jak... :] Biedny prezydent, mam nadzieje ze to do niego nie dotarło.. :]
Ale cóż, każdy sposób wywijania sie od woja jest dobry :)

31.08.2004
18:45
smile
[5]

cycu2003 [ Senator ]

wszystko jest mozliwe

31.08.2004
18:48
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurd było cos takiego jak sie koles chciał z woja wykrecic, bo jednoczesnie wyszło ze jest i ojcem i synem i dziadkiem :]

31.08.2004
18:49
smile
[7]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Stare... ale nie mówię że nie jare

31.08.2004
18:50
[8]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

I co z tego? Edyp miał gorzej. Był swoim ojczymem i jednocześnie pasierbem.

31.08.2004
18:52
smile
[9]

Okruch [ Liverpool FC ]

Mephistopheles --> I od czegos takiego sie wpada w kompleksy ;)

31.08.2004
18:53
[10]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Okruch ---> E tam. Tylko sobie oczy wykuł.

31.08.2004
18:54
smile
[11]

Sofiksos [ Pretorianin ]

pokrecilo mi sie zupelnie

31.08.2004
18:57
smile
[12]

White Star [ Soldier ]

czyli ze ojciec był jednczesnie matką??:D

31.08.2004
19:03
smile
[13]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Byy... tzn. stare... co nie zmienia faktu że dobre:)

31.08.2004
19:07
smile
[14]

Skype [ Konsul ]

ooo....dobre ale jakie zawiłe :))

31.08.2004
19:46
smile
[15]

Zapruder [ Testament ]

\Koniec najlepszy :D - zawsze chciałem zostać swoim dziadkiem -.-

31.08.2004
19:48
smile
[16]

felomon [ KaeM apel ]

...a teraz po polsku...;)

31.08.2004
19:50
smile
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ładnie pokręcone

31.08.2004
19:50
smile
[18]

Chmielek [ Warrior of the World ]

nakrec o tym telenowele:P

31.08.2004
19:57
smile
[19]

felomon [ KaeM apel ]

Chmielek==> twórcy Mody na Sukces chyba wykorzystali Twój pomysł:)

31.08.2004
20:06
smile
[20]

Chmielek [ Warrior of the World ]

heheh wszystko mozliwe :)

31.08.2004
20:08
[21]

Zombie of HNTR [ Centurion ]

Nie rozumiem tego O_o Za głupi chyba jestem O_o

31.08.2004
20:14
smile
[22]

Jake [ R.I.P. ]

Jak na to nie patrzyeć, trudne ale możliwe...

01.09.2004
03:00
smile
[23]

Marksman [ Promyk ]

Mam wrażenie że to już było... ale mogę się mylić... pozatym skomplikowane...

01.09.2004
03:40
smile
[24]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

WEDLUG POLSKIEGO PRAWA COS TAKIEGO JEST NIEMOZLIWE.

01.09.2004
07:42
smile
[25]

kato [ Konsul ]

Skomplikujcie sobie zycie...>>> eeeeee nie ..dziekuje...moje jest juz wystarczająco skomplikowane.....:)


a co do tego co jest mozliwe i niemożliwe.......(rodzaj powinowactwa i bycie np. dziadkiem dla samego siebie )
z tego co wiem 2 rzeczy nie można zrobić..nawet w naszym cudownym kraju......:D

-ojca i matki

reszta to tylko kwestia czasu i fantazji ;)

01.09.2004
07:45
smile
[26]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Powalone ... skąd żeś to wytrzasnął :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.