GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwsza klasa w LO - rozpoczęcie....

31.08.2004
18:04
smile
[1]

jj.tomas [ Pretorianin ]

Pierwsza klasa w LO - rozpoczęcie....

Witam
Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego, w jaki sposób ubrać się na rozpoczęcie pierwszego roku w LO. Z jednej strony wypadałoby założyć garnitur, z drugiej, nie lubię tak się ubierać, nie chcę być ubrany inaczej niż kwszyscy. Myślę nad normalnym codziennym ubiorem, spodnie, koszula w kratke i "adidasy". Co o tym sądZicie?

31.08.2004
18:06
smile
[2]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Zly pomysl ;)

zalezy jakie to LO,ale w mojej czesci Polski ;) zwyklo ubierac sie w garnitur - przynajmniej w pierwszej klasie, jutro sie dowiem jak jest w drugiej ;)

31.08.2004
18:07
smile
[3]

cycu2003 [ Senator ]

ja ide do technikum i zakladam,
spodnie czarne,biala koszule,i jak bedzie zimno marynarke

31.08.2004
18:08
smile
[4]

wysiu [ ]

---------------->

31.08.2004
18:08
[5]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

spoko, nie znam prawie nikogo kto lubily garnitury [dziewczyny lubia niestety facetow w garniturach]
jednakże, na każdej uroczystosci w moim LO 95% chlopakow jest w garniturach wiec ubierz go i Ty. chyba ze idziesz do LO, gdzie poziom jest niski i wszyscy przyjda w dresach =P

poza tym powodzenia, w LO dowiesz sie ze nie jestes taki dorosły jak Ci sie wydaje =] [przynajmniej ze mna tak bylo]

31.08.2004
18:09
[6]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

wysiu --> LOL ;)

ubierz sie chlopie w garnitur, zobaczysz, wiekszosc tak przyjdzie ;)

31.08.2004
18:09
[7]

J0lo [ Legendarny Culé ]

a ja ide do maturalnej i ubieram dzinsy, koszule czarna i glany... zreszta garniaka ubralem tylko na rozpoczecie I klasy :)

nie jest to okreslone choc pierwsze wrazenie jest wazne. teraz to juz kazdy i tak robi jak chce ale milej dla oka nauczycieli by bylo gdybys przyszedl w bialej koszuli...

31.08.2004
18:09
[8]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

edit
lubily = lubiłby

31.08.2004
18:11
[9]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ubierz garniaka...

31.08.2004
18:15
smile
[10]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Jest to oficjalne rozpoczęcie, a na każdych oficjalnych imprezaczh organizowanych przez szkołe powinno bsię byc ubranym "na galowo". Nie tam jak na swój ślub, ale koszula biała albo niebieska i marynarka mile widziane.

________

P.S
Chciałbym poznać wasze zdanie <--- to ty jesteś on czy ona? bo ja tak w sumie nie wiem ale dziewczyny chyba nie powinny w męski garnitur wskakiwać.... no ale mówie -> może sie nie znam... x_x

31.08.2004
18:18
[11]

leszo [ Mała Wojna ]

ja jutro tez rozpoczynam naukę w LO ... ubieram gajerek i niebieską koszulę ;)

31.08.2004
18:25
smile
[12]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Garnek to podstawa, przynajmniej w I
klasie ;)

31.08.2004
18:26
[13]

jj.tomas [ Pretorianin ]

Koszula i marynarka - spoko, ale czy muszę zakładać do tego spodnie od garnituru i pabntofle? Najbardziej tego nie lubię :/
LO do, którego idę nie jest złe, w pierwszej 40 w rankingu warszawskich liceów, dla mnie to nie jest źle :)

31.08.2004
18:27
[14]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Teraz idź w garniaku. A w drugiej to możesz nawet założyć jeansy i adidasy. Wtedy to już będzie wszystko jedno.

31.08.2004
18:30
[15]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

U nas w Nisku do LO można przychodzić jak kto chce. Ja jutro idę w dżinsach iz zwykłej koszuli.

31.08.2004
18:32
[16]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Garnitur to podstawa. Jeżeli chcesz ubierać spodnie od garnituru, to też buty nie mogą być 'sportowe' :). Ewentualnie możesz się zastanowić, czy ubierać kamizelkę i krawat. Koszula, marynarka i spodnie muszą być.

31.08.2004
18:33
[17]

gofer [ ]

Na rozpoczęcie w pierwszej klasie radzę ubrać garnitur, białą koszulę, wafle i krawat bez ekstrawagancji. Liczy się pierwsze wrażenie, więc lepiej nie eksperymentować. Poszaleć będziesz mógł np. na zakończenie lub rozpoczęcie 2 klasy, jak np. ja :) . Garniaczek, wafle i pomarańczowa koszula *śmieje się*

31.08.2004
18:38
smile
[18]

sapri [ ]

Ja na rozpoczecie mojej nauki w LO ubrałem się w dżinsy (właściwie ciemnie sztruksy), adidasy (żadne dresiarskie tylko, ciemne, ciężkie reeboki), białą koszulę z krótkim rękawem i sportoą marynarkę.

Teraz idąc do drugiej klasy ubiorę się podobnie, tylko zamieast białej koszuli założe jakąś w krate oczywiście z krótkim rękawem. Marynarkę wezmę jak będzie zimno :)

31.08.2004
18:41
[19]

sapri [ ]

Edit dla ubogich

sportoą=sportową

I przpomniało mi się, ze w zeszłym roku paru kolesi przyszło w krótkich spodenkach i tiszertach (jak na WF :)), byli z 2 klasy.

31.08.2004
18:42
smile
[20]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Ja tam nie wiem jak inni ale ja ubieram sie w garnitur, bo ide do liceum nowa szkoła, nowi ludzie więc trzeba jakoś wyglądać

31.08.2004
18:48
[21]

Garbizaur [ CLS ]

Ja jutro mam rozpoczęcie klasy maturalnej i zakładam:
1. Garnitur ciemny
2. Krawat
3. Niebieska koszula
4. Pantofle

I będzie zajebiście. :)

31.08.2004
18:59
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]


wysiu-------------LOL:D:D:D

Ja ide jak zwykle czyli garnitur, krawat, biala koszula, lakierki itd.:) no i komorka w kieszeni dla szpanu:) Musze tak bo to klasa maturalna, trzeba sie wyroznic:D:D:D

31.08.2004
19:04
[23]

ganek [ Konsul ]

Ja na rozpoczecie I klasy LO bylem oczywiscie w garniturze bo to strach bylo przyjsc w czyms innym ;) Ale teraz na rozpoczecie III klasy ide normalnie w bialej koszuli, dzinsach i adidasach, poniewaz to jest tylko spotkanie nauczycielem w klasie, spisanie planu lekcji i do domu ;)

31.08.2004
19:13
[24]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Mimo iz to 3 klasa LO przyjde w garnku(obiecalem dziewczynie :)

31.08.2004
19:18
[25]

Fett [ Avatar ]

kalesony, strongi na wieszch, koszula flanelowa z podkasanymi rękawami.czapka ze smigielkiem na glowe, kowbojki z ostrogami na nogi... no co czeba sobie robic reputacje od pierwszegp dnia :)

31.08.2004
19:23
[26]

steward [ Legia Warszawa ]

Ja do 1 klasy LO i ubieram się tak:

garniak :/

31.08.2004
19:33
smile
[27]

Zapruder [ Testament ]

No ja niestety też garnitur przyodziweam :D - a pozniej do chaty, zmiana na dżinsy i idziemy pić :D

31.08.2004
19:59
smile
[28]

jj.tomas [ Pretorianin ]

Nie mów nic o piciu.... wczoraj 18tka brata, do teraz mam kaca :]
Wracając do garnituru, zrobię tak jak mówicie, dobre wrażenie jest ważne.
To idę prasować koszulę :]
Dzięki za pomoc, naprawde miałem wątpliwości :)

31.08.2004
20:07
smile
[29]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

przyzwyczajaj sie do garnituru (i cwicz chowanie ściąg ;] ) bo na studiach podczas sesji to bedzie podstawowy ubior

31.08.2004
20:16
smile
[30]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

ja na początek biorę jasne spodnie, koszulę (ale nie białą) i jeden but:), bo na drugiej nodze mam gips:)

31.08.2004
20:18
smile
[31]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ja sie ubiore w koszule spodnie od marynarki itp -wszystko mi jedno ,żeby tylko było wygodnie

31.08.2004
20:26
smile
[32]

karollus [ parek v rohliku ]

A ja ide w piżamie :P

31.08.2004
20:27
smile
[33]

Crash8462 [ Night Elf ]

Ja jutro tez zaczynam pierwsza klase w LO i ubiore sie w bluze(kangurek), dzinsy i adidasy.
Nienawidze garniturow, koszul itp... zaczne je nosic dopiero na studiach!!!

31.08.2004
20:28
[34]

Crash8462 [ Night Elf ]

Jesli sie dostane!!!!

31.08.2004
20:29
smile
[35]

Qba19 [ Junior WRC ]

Powodzenia życze w tym kangurku

31.08.2004
21:02
smile
[36]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Ja ide tez do I lo i ubieram pantofelki takie sportowe :D dzinsy i sportową marynarkę i biała koszulkę :))))
necromancer----> powiedziałeś,że w lo dowiesz się, że nie jesteś taki dorosły jak ci się wydaje o co chodzi bo dręczy mnie to :) :)

31.08.2004
21:10
[37]

dzihad [ Pretorianin ]

jak ci nie szkoda garniturka ... bo zapewne , pomaluja ci go mazakami , przykleja kropelka cos na plegary i ogolnie mozesz dostac zylke na klate :D

31.08.2004
21:14
[38]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

Mr.Paul - cieżko to wytłumaczyć, ale wielu osobom po gimnazjum wydaje sie, ze wiedza wszystko o stylu bycia... ogolnie o zyciu. Jednakże wcale tak nie jest.

Ja to zauważylem na przykladzie... archiwum z GG. =] Zaczynam teraz nauke w klasie maturalnej, ale archium z GG przechowuję od dawna, a dokladniej od wakacji poprzedzających LO. I jak ja czytam na jakim poziomie wtedy pisalem... Jakie debilizmy wygadywalem... Jakie wszystko bylo biale albo czarne a nigdy posrodku... ogolnie wydaje mi sie ze w ciagu tych dwóch lat dorosłem bardziej niż podczas 11 lat poprzedniej nauki. =]

Oczywiscie, teraz juz sie nie uwazam za doroslego i wszechwiedzącego... na szczęście...

31.08.2004
21:17
smile
[39]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

necromancer ------ > nie raz takie uczucie miałem i mam z roku na rok, że w tamtym roku jakie ja głupoty gadałem tak jest przez cały czas może i trochę cię rozumiem ale wiesz młody jestem i naiwny ;) i taki dorosły nie no żartuje w sumie to mam nadzieję, że w liceum będzie tak jak się spodziewam czyli nie bardzo sztywno :) tylko na lekkim luzie :D

31.08.2004
21:20
[40]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

ja tez ide do 1 lo ale wiekszosc qumpli znam z gimnazjum (brawie wszyscy :D) ide w bialej koszuli i spodnij od garniaka a marynare wloze jesli bedzie zimna/padalo...

31.08.2004
21:20
smile
[41]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Ja rok temu na rozpoczęcie 1 klasy LO poszedłem w sztruksach i bluzie (mimo że garniak w szafie był) :) nie zostałem zbesztany ani wyalienowany...

Pozdr.

31.08.2004
22:10
smile
[42]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

nikt nie lubi garniaków?

ja tam lubie :) mam taki fajny czarny z czarnym krawatem, nomanie elegancja francja jak we 'Wściekłych Psach' :)

ale jutro i tak ide w białej koszuli i granatowych dżinsach. (3gim)

31.08.2004
22:30
smile
[43]

PikiMar [ Pretorianin ]

Nie chodzi o to czy garnitur czy dres. Po prostu ubierz sie elegancko, inaczej niz codziennie ale bez przesady:) Ja zwykle zakladam na takie, wybaczcie za wyrazenie, 'srednio wazne' uroczystosci spodnie w kant, biala koszule i jak zimno to marynarke. Zadnych krawatow, muszek, ani innych kamizelek. (no na maturze to juz w calym rynsztunku trzeba bylo sie pojawic :)

31.08.2004
22:39
smile
[44]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Też jestem w LO i jutro wywlekę garniak :P

31.08.2004
22:48
smile
[45]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Niebieska koszula, jasne bojówki made in Wrangler, buty skórzane i jedziemy.

Garnituru nie potrzebuje, jestem wystarczajaco szeroki w barkach :0

31.08.2004
23:08
[46]

WolverineX [ Senator ]

mi wlasnie zaczyna sie jutro ostatni rok w LO, a juz za pare meisiecy matura-strach sie bac- i jak zawsze, to juz tradycja przyjde w ukochanym stroju czyli w dresiku jak kto woli po dresiarsku .

pozdrawiam


PS.zeby nie bylo na mature kupie sobie garnitur :)

31.08.2004
23:31
smile
[47]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Mam pytanie do wasw sparwie liceum: Ile jest teraz w nowym systemie klas?? Chodze do gim, ale jestem ciekaw. Slyszalem ze 3 albo 4. Slyszalem rozne wersje.

31.08.2004
23:31
[48]

WolverineX [ Senator ]

trzy lata. moj system

31.08.2004
23:34
smile
[49]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Ale idziesz tym nowy systemem?? A mopge wiedziec jaki rocznik jestes??

31.08.2004
23:53
[50]

Yanek [ Paprykarz ]

ja wlasnie tez mam jutro rozpoczecie w I klasie LO i podobnie jak autor mam dylemat jak sie jutro ubrac...ale wybralem nastepujaco...

1. Niebieska koszula (bez krawatu)
2. spodnie on garniaka
3. Pantofle wyjsciowe
4. Garniak (jak bedzie zimno...a chyba bedzie)

01.09.2004
00:13
smile
[51]

LuBeK [ Konsul ]

Czlowieniu, idz na luza! Niech bedzie garniak, biala koszula i pantofle ale koszule nie wposzczaj w spodnie, koniecznie nie zakladaj krawatu!, nie zapinaj sie pod szyje, mozesz nawet postawic kolnierzyk jesli nie bedziesz wygladal jak pedal...do tego okulary przyciemniane (niewazne ze jutro nie bedzie slonca), fajek w gebie i wymiatasz:P Wszyscy zobacza ze nie jestes dretwiak, laseczki odrazu zwroca na ciebie uwage, pamietaj pierwsze wrazenie jest najwazniejsze:D

01.09.2004
00:16
smile
[52]

Satoru [ Child of the Damned ]

ja sie w LO nie bawilam w typowo galowe stroje, np na zakonczeniu 4 klasy mialam szara spodnice w czarne kwiaty i bluzke z czarnej koronki;) I do tego glany z zielonymi sznurowkami:)))

01.09.2004
00:34
[53]

WolverineX [ Senator ]

Łyczek

systemem nowym. rocznik '85

01.09.2004
01:04
[54]

Chacal [ ? ]

już lepiej idź goły niż w marynarce, ciemnych spodniach i w adidasach. Na taką "impreze" to pełny garniak, ewentualnie można sobie odpuscic krawat. Szczególnie jesli idziesz do pierwszej to musisz zrobic wrażenie kulturalnego. A jeżeli wszyscy przyjdą w dresach, to pociesz się tym że przynajmniej nauczyciele i co normalniejsze dziewczyny będą sie na ciebie patrzeć przyjaznym wzrokiem.

Tak btw to czas się przyzwyczaić bo w przyszłosci bedzie coraz wiecej sytuacji w których przyjscie na galowo bedzie obowiązkowe. Trzeba to przeboleć albo polubić. Ja nie mam nic przeciwko temu by raz na jakis czas wyglądać jak banknot studolarowy :)

01.09.2004
01:54
[55]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

WolverineX-----> Rocznik 85' powinien iść jeszcze starym systemem... Chyba, że gdzieś "powinęła ci się noga".

Łyczek-----> Technikum ma 4 lata, a licea 3.

01.09.2004
08:55
[56]

WolverineX [ Senator ]

Gangsta_^ [ Centurion ]

WolverineX-----> Rocznik 85' powinien iść jeszcze starym systemem... Chyba, że gdzieś "powinęła ci się noga".

--->kiedys z powodu mojej nie rozwaznosci troche sie polamalem, i dzieki temu rok mialem przerwy w nauce.bylo to przed ostatnia klasa gimnazjum. ale dobrze ze nie zlamalem sobie karku.

01.09.2004
09:07
smile
[57]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Wysiu ----> Extra ubior:D

01.09.2004
10:56
[58]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

1 dzien w LO, przeminal spoko, klasa mat-info, ale w niej moich 3 najblizszych kolegow (w tym przyjaciel) plus 6 osob ktore znam z gimnazjum. Tylko lipa jedna ze laski nie za ladne, chociaz z jedna daloby rady :-)

01.09.2004
12:53
smile
[59]

Bananowiec [ Centurion ]

Ja poszedłem na rozpoczęcie roku tak jak zwykle, czyli w zwykłych jasnych jeansach i czarnej podkoszulce... Nie nawidzę chodzić w garniturze i miałem go tylko dwa razy na sobie i więcej go nie założę... :)

01.09.2004
12:56
smile
[60]

cycu2003 [ Senator ]

poszedlem tak jak mowile,czyli biala koszula ,czrne sponie i glany
inni chodzili roznie np.zwylke jeansy,pomarańczowa koszula,i oczywiscie pełna gala

01.09.2004
12:58
[61]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ja byłem w garniturku ale bez żadnych krawatów itp.Do szkoły to mnie stary zawiózł ale spowrotem to bylo ''fajnie'' -kilka kilometrów do domu w garniutrze:/Na tramwaj czy autobus akurat kaski nie miałem.

01.09.2004
13:13
[62]

leszo [ Mała Wojna ]

dzisiaj było spoko, ale jutro mam w planie aż 8 godzin :/

01.09.2004
13:24
smile
[63]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

A ja na rozpoczecie 2 roku w LO poszedlem w jeansach i koszulce z kolniezykiem,zeby pozory zahowac ;) ale wiekszosc tak byla, przynajmniej w naszej klasie :)

mat-fiz rulez! ;)

01.09.2004
13:25
smile
[64]

Popielny [ Centurion ]

Ja poszedlem w bialym gangu z czarna koszula:)

01.09.2004
13:55
smile
[65]

dziku86 [ The Cure ]

na pierwszy dzien szkoly ubierzcie sie w grube , najlepiej ocieplane spodnie ,bo jak beda was kocic to bedzie mniej bolalo <lol>

01.09.2004
14:10
smile
[66]

LyNx [ Konsul ]

E tam, pełen garnitur + jakiś elemencik np. żółty krawat [jak w moim przypadku] daje najlepsze rezultaty. Człowiek elegancki, ale nie benadziejnie nudny :P.

Najgorsza wersja pierwszaka - garnczak + adidasy :)P

01.09.2004
14:12
[67]

Soll [ Senator ]

No i juz po wszystkim ludzie przyszli jak przyszli i nikt na nikogo sie nie gapil .. Jeden sie odwalil jakby sie zenil drugi skromnie koszula dzinsy i wszyscyśmy to przezyli..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.