
okix [ Ze Francesco ]
Problem z T722i
Mam problem z telefonem Motorola T722i....chodzi o to ze nie idzie wgrywac dzwonkow do telefonu...tapety wchodza bez problemu a dzwonki nie. Czytalem watek od SULIK`a ale nie dostalem odpowiedzi pelnej....moze ktos mi pomoze
SULIK [ olewam zasady ]
co do screena ktory dales u mnie :)
u mnie w p2kman wyglada to tak:
i z drzewa katalogowego wybieram sobei audio a tam juz moge wgrywac to co chce :)
moze sproboj zmienic wersje programu :)
a moze, po porstu Twoj telefon nie ma w pamieci katalogow :(
Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]
SistorGSM, sciagnij, uzyj, moze zadziala, moze nie

okix [ Ze Francesco ]
No wlasnie teraz widze ze masz jakos inaczej to niz ja
Jak wkladam ten dzwonek to tel to na liscie sie poawia ale w tel go nie ma
okix [ Ze Francesco ]
Mozesz dac linka do tego programu bo nei umie znalesc :P
okix [ Ze Francesco ]
Sory za zamieszanie ale juz znalazlem :D pozniej powiem czy pomoglo
Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]

okix [ Ze Francesco ]
nic nie dziala ;(
Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]
no niestety duzo ludzi ma problemy z dzwonkami do tego modelu, niektorym dziala bez problemu, innym na odwrot
okix [ Ze Francesco ]
A od czego to moze zalezec? Kabel, tel. ?
SULIK [ olewam zasady ]
chyba rodzaj karty pamieci (tak mysle )
Stellincia [ Generaďż˝ ]
ajaką wersje oprogramowania masz w swojej motorolce?