GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z T722i

31.08.2004
17:20
smile
[1]

okix [ Ze Francesco ]

Problem z T722i

Mam problem z telefonem Motorola T722i....chodzi o to ze nie idzie wgrywac dzwonkow do telefonu...tapety wchodza bez problemu a dzwonki nie. Czytalem watek od SULIK`a ale nie dostalem odpowiedzi pelnej....moze ktos mi pomoze

31.08.2004
17:27
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

co do screena ktory dales u mnie :)

u mnie w p2kman wyglada to tak:

i z drzewa katalogowego wybieram sobei audio a tam juz moge wgrywac to co chce :)

moze sproboj zmienic wersje programu :)
a moze, po porstu Twoj telefon nie ma w pamieci katalogow :(

31.08.2004
17:38
[3]

Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]

SistorGSM, sciagnij, uzyj, moze zadziala, moze nie

31.08.2004
17:39
smile
[4]

okix [ Ze Francesco ]

No wlasnie teraz widze ze masz jakos inaczej to niz ja

Jak wkladam ten dzwonek to tel to na liscie sie poawia ale w tel go nie ma

31.08.2004
17:42
[5]

okix [ Ze Francesco ]

Mozesz dac linka do tego programu bo nei umie znalesc :P

31.08.2004
17:44
[6]

okix [ Ze Francesco ]

Sory za zamieszanie ale juz znalazlem :D pozniej powiem czy pomoglo

31.08.2004
17:44
[7]

Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]

31.08.2004
18:47
smile
[8]

okix [ Ze Francesco ]

nic nie dziala ;(

31.08.2004
18:49
[9]

Poczciwy Lawrence z Arabii [ Legionista ]

no niestety duzo ludzi ma problemy z dzwonkami do tego modelu, niektorym dziala bez problemu, innym na odwrot

31.08.2004
19:00
[10]

okix [ Ze Francesco ]

A od czego to moze zalezec? Kabel, tel. ?

31.08.2004
23:41
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

chyba rodzaj karty pamieci (tak mysle )

01.09.2004
00:04
[12]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

ajaką wersje oprogramowania masz w swojej motorolce?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.