GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

65 rocznica wybuchu wojny !

31.08.2004
16:57
[1]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

65 rocznica wybuchu wojny !

Właśnie jutro godzinie 4.40 odbędzie się 65 rocznica Wybuchu II Wojny Światowej w mieście gdzie mieszkam czyli w Wieluniu, ponieważ tutaj spadły pierwsze bomby rozpoczynające II Wojnę Światową. Pozdrowienia dla Doniczka, GeForce, Endrzi,Gumiś The Best którzy mieszkają w Wieluniu.

31.08.2004
17:00
[2]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

cos duzo osob mieszka w tej wsi, pewnie ludzi ze szczecina jest porownywalna ilosc. Przyznaj sie, to wszystko to twoje konta

31.08.2004
17:02
smile
[3]

doniczka [ thomson ]

Tak, Zlotx ma absolutna racje co do rego gdzie spadły pierwsze bomby niemieckie. na obchody przyjedzie również Prezydent, który swoja obecnością uświetni:) obchody rocznicowe wybuchu II Wojny Światowej. Z reszta co ja sie tu rozpisuje. 1 września o godz. 11:45 odbędzie sie transmisja tychże obchodów na TV Polonia, a już jutro nad naszym miastem równo o godz. 4:40( różnica miedzy pancernikiem Schleswig-Holstein [4:45], a bombami w Wieluniu wynosiła właśnie te 5 minut) odbędzie sie nad wieluniem przelot samolotów bojowych pozorujący tamten niemiecki atak na Wielun. Podobnie jak i Zadymiarz mam szczeście mieszkć w tym jakby nie było już historycznym mieście:))) Pozdrawiam

31.08.2004
17:02
[4]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Wcale nie. To moi koledzy ze szkoły i osiedla. Serio.

31.08.2004
17:03
smile
[5]

Gonsiur [ Angel of Death ]

alexej--> masz rację zadymiarz ma pewnie swoich kserobojów, którzy za niego piszą jako: Doniczka, GeForce, Endrzi,Gumiś The Best Hah spisek odkryty hah

31.08.2004
17:04
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

To rocznica sie "odbywa"? O 4:40 sie odbywa? Ta rocznica? A pozdrowienia dla tych Doniczek i innych to z okazji wybuchu wojny? Przyczynili sie, czy jak? Wywolali? Bez sensu ten kontekst.

31.08.2004
17:04
[7]

doniczka [ thomson ]

edit dla ubogich:)

Sorki oczywiście racje ma Zadymiarz, a nie Zlotx. Pomyliło mi sie patrząc na wątek tametego gościa. Sorki

31.08.2004
17:07
smile
[8]

doniczka [ thomson ]

Gonsiur-------------> to że sie znamy nie znaczy od razu że musimy "psuć' to forum. Ja jestem spokojnym użytkonikem tego forum i niempisze bzdurnych textóiw tylko po to by kogos wkurzyc. mimio wszystko pozdrawiam:)

31.08.2004
18:25
[9]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Dobra panowie nie kłócimy sie. Nie wierze ze nikt nie interesuje sie Wojna. Co sadzicie o calym przebiegu wojny ?

31.08.2004
22:13
smile
[10]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Jutro postaramy sie z doniczką zapodać zdjęcia !

31.08.2004
22:16
smile
[11]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Tutaj macie troche zdjec Wielunia jutro zapodamy z uroczystosci !

01.09.2004
05:32
[12]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Jakie wy jestescie lapsy jak o gre Codename Panzers to sie klociliscie ze niezgodne z historia Itp. Itd. , ale jak chodzi o prawdziwa historie nie o gre to nikogo to nie obchodzi. Oglądajcie o godzinie 11.20 Film o Wieluniu na Tv Polonia i uroczystosci tez chyba na Polonia albo na TVP 1. Ja z mojej strony zapalam znicz dla upamietnienia. [*]

01.09.2004
08:29
[13]

Buby [ Konsul ]

Ja się interesuję wojna trochę.
Dołączam sie do znicza: [*][*]

01.09.2004
16:28
[14]

doniczka [ thomson ]

Mozecie dzisiaj obejrzeć sobie wszystkie wiadomosci i zobaczycie 65 rocznice z Wielunia, miasta w którym mieszkam. I to na Wieluń a nie Westerplatte spadły pierwsze bomby.
Pozdrawiam.

01.09.2004
16:44
[15]

HWDS [ Pretorianin ]

No i co z tego ?
Za rok będzie 66 rocznica i co to zmieni ?
Wojna była i trzeba o tym zapomnieć a nie co roku przypominać tragiczne czasy.
Wystarczy jak chodzimy co rok 1 listopada na cmentarz uczcić wszystkich zmarłych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.