
~Kaps~ [ Centurion ]
Ktora najlepsza polska komedia??
moje typy to:
1.Sprawa się rypła
2.Rejs
3.Miś

HWDS [ Pretorianin ]
Pomyliłeś się na pierwszym miejscu jest "Sexmisja" i nigdy się to nie zmieni.
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
1.Seksmisja
2.Rejs
3.Miś
To z klasyki.

Yo5H [ spammajster ]
Wylaczajac filmy starej daty, ktorych nie ogladalem, to "Chlopaki nie placza" rzadza ;]
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Sexmisja!!
|kszaq| [ Konsul ]
stare komedie (seksmisja, trylogia sami swoi )
pieniądze to nie wszystko
cycu2003 [ Senator ]
Moje typy to:
seksmisja
chłopaki nie płaczą
kiler
kiler-ów 2-ów
Game Over [ Generaďż˝ ]
ze starszych sami swoi a z nowszych szczesliwego nowego yorku i killer
felomon [ KaeM apel ]
Sami swoi
Killerów 2-ch
I naprawde wiele wiele innych, POlacy świetni sa w rozsmieszaniu:P

cneyhaz [ Generał dywizji ]
Seksmisja oczywiscie :-)

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Albercik, no co ty ??
Sexmisja RULEZZZZ :P
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Nie lubię poniedziałków
Dobrze, że dziś jest wtorek.

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
1.Chłopaki Nie Płaczą
2.Nic Śmiesznego
3.Seksmisja

wzorzec [ spawacz dziobowy ]
mis mis. swinska rura nie mis :))
MarcinRegin [ Konsul ]
Hydrozagadka
kociamber [ Canada ]
wszystkei polskie komedie zrobione przed 90 rokiem sa swietne
zarith [ ]
hydrozagadka
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Kiler

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
1 - Jak rozpętałem 2 wojne światową ( wszystkie części )
2 - Sami swoi ( wszystkie części )
3 - Kiler i Kilerów 2
4 - Chłopaki nie płaczą
5 - Seksmisja

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Killerów Dwóch i Chłopaki nie płaczą
Swidrygajłow [ ]
Miś
ps. dawno nie statsowałem
Zadymiarz [ Pretorianin ]
Chłopaki nie płączą, Poranek Kojota.
Soll [ Senator ]
Jesli chodzi o Asa glupoty to chyba "Dzien Swira"..
steward [ Legia Warszawa ]
1. Vabank
2. Vabank 2
3. Dzień Świra

Skype [ Konsul ]
1. Seksmisja
2. Nic śmiesznego
3. Miś
4. Chłopaki nie płaczą
5. Dzień świra
6. Kariera Nikosia Dyzmy

Mazio [ Mr.Offtopic ]
1. obrady sejmu w TV
2. obrady komisji d/s Rywina
3. debata prezydencka Kwaśniewski - Wałęsa
4. wypowiedzi nieodżałowanych polityków ZCHN
5. morda Giertycha
6. udział Leppera w polityce
7. świadomość, że ktoś głosuje na LPR, Samoobronę
and the winner is
MIŚ!!! - co prawda prawdy ( :) ) w nim zawarte się zdezaktualizowały, ale sposób i celność z jaką wyciąga wnioski i z tamtych czasów, i z naszych przywar narodowych jest wprost genialny... zresztą to jedyny film gdzie praktycznie każdy tekst jest kultowy :)
Gonsiur [ Angel of Death ]
1.Sami swoi
2.Seksmisja
3. exequo Wiśniewski/Lepper w różnych talk showah
Sofiksos [ Pretorianin ]
Chlopaki nie placzo, Sami swoi i Jak rozpetalem II Wojne Swiatowo
Marksman [ Promyk ]
"Żeby z gołą babą w winidzie..."
Seksmisja oczywiście...
Dzoser [ Pretorianin ]
1. Miś.
2. Seksmisja
.........
101. Lepper
102. Radiom Maryja i LPR

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
1.Seksimsja
2.Killer [i 2-ka zreszta tez]
3.Nic smiesznego

volvo95 [ Legend ]
Najlepsze to Chłopaki nie płaczą i Killer 1 & 2 :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
Z klasyki:
- Seksmisja
- Rejs
Z nowszych:
- Chłopaki nie płaczą
settogo [ Vote 4 TUSK ]
Chłopaki nie płaczą
Seksmisja
Kingsajz
Kariera Nikosia Dyzmy
ganek [ Konsul ]
Klasyka:
1 Seksmisja
2 Mis
3 Sami Swoi
4 Jak ja nie lubie poniedzialku
Nowsze:
1 Kiler
2 Chlopaki nie placza
4 Kariera Nikosia Dyzmy
EwUnIa_kR [ Legend ]
chłopaki i poranek

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Miś Seksmisja Kingsajz

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
mis rzadzi;)
xanat0s [ Wind of Change ]
Moje typy:
1. Seksmisja
2. Mis
3. Kiler (jedynka i dwojka)
4 [i mniej znane, ale strasznie smieszne. Gra Jerzy Stuhr] Deja vu
leszo [ Mała Wojna ]
ogólnie filmy Chęcińskiego, Machulskiego i Lubaszenki ;)

hopkins [ Wieczny Optymista ]
Seksmisja Killer Killer-ów 2
dzihad [ Pretorianin ]
Brunet Wiczorową Porą
Nie Lubie Poniedziałku
Miś ....
tak po za tym to wszystko z klasyki polskiej komedii to mistrzostwo swiata ...

~Kaps~ [ Centurion ]
POLSKA KOMEDIA Z LAT KOMUNY RZĄDZI!!!! POZDRAWIAM FANOW POLSKIEJ KOMEDII :)

Mnieteq [ SimRacer ]
Moje typy:
1. Miś
2. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ?
3. Seksmisja
4. Kingsajz
5. Kiler
6. Chłopaki nie płaczą
7. Poranek Kojota

~Kaps~ [ Centurion ]
ale musicie sobie obejzec "Sprawa sie rypła" no boki zrywac komedia o polskiej (w zasadzie goralskiej <lol> wsi ) POLECAM !!!
PikiMar [ Pretorianin ]
1. Seksmisja
2. Dzień Świra
3. Alternatywy 4 (Słowa Miedźki: "Przyszedł ten negatyw...") LOL zawsze mnie to rozsmiesza :)
4. Miś
5. Chłopaki nie płaczą
6. Nic śmiesznego
7. Cala reszta wspaniałych komedii z czasow PRL-u (teraz to śmieszy, choć ludzie wtedy nie mieli wesołego życia...)
Pozdrawiam

Bich [ Pretorianin ]
1. Seksmisja
2. Dejavu
3. Killer

HWDS [ Pretorianin ]
"Ciało" też jest dobre - "a tatuś jak się przyjrzał mamusi to wsiadł na Weske i łup w słup"

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
"Jak rozpetalem 2 wojne swiatowa", trylogia karguli i pawlakow, Mis, Rozmowy kontrolowane, Rejsik, Brunet wieczorowa pora, pare Wspolczesnych komedii jak "Dzien swira " [jest to nie tylko komedia ale i swietna groteska niektorych zachowan polskiego spoleczenstwa:kupki, autobusy, analfabetyzm niektych grup spolecznych]... i wiele innych ktorych nie pamietam
a moze by tak mala sonde/glosowanie urzadzic ? :) ktos moglby zebrac cala mase komedii, przynajmniej tych ktore sie bardziej licza, i urzadzic glosowanie... hmm ?

Miczek[PL] [ Pretorianin ]
1.Miś
2.Brunet wieczorową porą
3.Seksmisja
4.Rozmowy kontrolowane
5.Chłopaki nie płaczą

Yanek [ Paprykarz ]
1. Kiler
2. Kilerow 2-och
3. Sexmisja
4. Dzien Swira

~Kaps~ [ Centurion ]
glosowanie moznaby zrobic tylko kto by sie tym zają??!! PZD :)
Chacal [ ? ]
a o va banque to się nie słyszało ? :)
tak więc klasyka:
-va banque
-mis
-sexmisja
-rejs
i nowsze:
-killer
-dzień swira
(kolejnosc przypadkowa)

Chacal [ ? ]
[edit dla pasożytów]
vabank się jednak pisze
cRaven [ Konsul ]
eeee Gulczas a jak myślisz???
Miś!!! :D
Seksmisja
Alternatywy 4
Kingsajz
Killer
Chłopaki nie płaczą
Nic śmiesznego, dzień świra (taka alternatywna komedia)