GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktora najlepsza polska komedia??

31.08.2004
13:48
smile
[1]

~Kaps~ [ Centurion ]

Ktora najlepsza polska komedia??

moje typy to:
1.Sprawa się rypła
2.Rejs
3.Miś

31.08.2004
13:54
smile
[2]

HWDS [ Pretorianin ]

Pomyliłeś się na pierwszym miejscu jest "Sexmisja" i nigdy się to nie zmieni.

31.08.2004
13:56
[3]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

1.Seksmisja
2.Rejs
3.Miś

To z klasyki.

31.08.2004
14:00
smile
[4]

Yo5H [ spammajster ]

Wylaczajac filmy starej daty, ktorych nie ogladalem, to "Chlopaki nie placza" rzadza ;]

31.08.2004
14:04
[5]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Sexmisja!!

31.08.2004
14:09
[6]

|kszaq| [ Konsul ]

stare komedie (seksmisja, trylogia sami swoi )
pieniądze to nie wszystko

31.08.2004
14:11
[7]

cycu2003 [ Senator ]

Moje typy to:
seksmisja
chłopaki nie płaczą
kiler
kiler-ów 2-ów

31.08.2004
14:13
[8]

Game Over [ Generaďż˝ ]

ze starszych sami swoi a z nowszych szczesliwego nowego yorku i killer

31.08.2004
14:15
[9]

felomon [ KaeM apel ]

Sami swoi
Killerów 2-ch
I naprawde wiele wiele innych, POlacy świetni sa w rozsmieszaniu:P

31.08.2004
14:16
smile
[10]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Seksmisja oczywiscie :-)

31.08.2004
14:27
smile
[11]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Albercik, no co ty ??

Sexmisja RULEZZZZ :P

31.08.2004
14:37
[12]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie lubię poniedziałków
Dobrze, że dziś jest wtorek.

31.08.2004
14:43
smile
[13]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

1.Chłopaki Nie Płaczą
2.Nic Śmiesznego
3.Seksmisja

31.08.2004
14:48
smile
[14]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

mis mis. swinska rura nie mis :))

31.08.2004
14:54
[15]

MarcinRegin [ Konsul ]

Hydrozagadka

31.08.2004
15:13
[16]

kociamber [ Canada ]


wszystkei polskie komedie zrobione przed 90 rokiem sa swietne

31.08.2004
15:15
[17]

zarith [ ]

hydrozagadka

31.08.2004
15:17
[18]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Kiler

31.08.2004
15:21
smile
[19]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

1 - Jak rozpętałem 2 wojne światową ( wszystkie części )
2 - Sami swoi ( wszystkie części )
3 - Kiler i Kilerów 2
4 - Chłopaki nie płaczą
5 - Seksmisja

31.08.2004
15:57
smile
[20]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Killerów Dwóch i Chłopaki nie płaczą

31.08.2004
16:01
[21]

Swidrygajłow [ ]

Miś

ps. dawno nie statsowałem

31.08.2004
16:08
[22]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Chłopaki nie płączą, Poranek Kojota.

31.08.2004
16:11
[23]

Soll [ Senator ]

Jesli chodzi o Asa glupoty to chyba "Dzien Swira"..

31.08.2004
16:15
[24]

steward [ Legia Warszawa ]

1. Vabank
2. Vabank 2
3. Dzień Świra

31.08.2004
16:23
smile
[25]

Skype [ Konsul ]

1. Seksmisja
2. Nic śmiesznego
3. Miś
4. Chłopaki nie płaczą
5. Dzień świra
6. Kariera Nikosia Dyzmy

31.08.2004
16:30
smile
[26]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

1. obrady sejmu w TV
2. obrady komisji d/s Rywina
3. debata prezydencka Kwaśniewski - Wałęsa
4. wypowiedzi nieodżałowanych polityków ZCHN
5. morda Giertycha
6. udział Leppera w polityce
7. świadomość, że ktoś głosuje na LPR, Samoobronę

and the winner is

MIŚ!!! - co prawda prawdy ( :) ) w nim zawarte się zdezaktualizowały, ale sposób i celność z jaką wyciąga wnioski i z tamtych czasów, i z naszych przywar narodowych jest wprost genialny... zresztą to jedyny film gdzie praktycznie każdy tekst jest kultowy :)

31.08.2004
16:51
[27]

Gonsiur [ Angel of Death ]

1.Sami swoi
2.Seksmisja
3. exequo Wiśniewski/Lepper w różnych talk showah

31.08.2004
17:00
[28]

Sofiksos [ Pretorianin ]

Chlopaki nie placzo, Sami swoi i Jak rozpetalem II Wojne Swiatowo

31.08.2004
17:30
[29]

Marksman [ Promyk ]

"Żeby z gołą babą w winidzie..."

Seksmisja oczywiście...

31.08.2004
17:56
[30]

Dzoser [ Pretorianin ]

1. Miś.
2. Seksmisja
.........
101. Lepper
102. Radiom Maryja i LPR

31.08.2004
18:01
smile
[31]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

1.Seksimsja
2.Killer [i 2-ka zreszta tez]
3.Nic smiesznego

31.08.2004
18:04
smile
[32]

volvo95 [ Legend ]

Najlepsze to Chłopaki nie płaczą i Killer 1 & 2 :)

31.08.2004
18:12
smile
[33]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Z klasyki:
- Seksmisja
- Rejs

Z nowszych:
- Chłopaki nie płaczą

31.08.2004
20:56
[34]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Chłopaki nie płaczą
Seksmisja
Kingsajz
Kariera Nikosia Dyzmy

31.08.2004
21:35
[35]

ganek [ Konsul ]

Klasyka:
1 Seksmisja
2 Mis
3 Sami Swoi
4 Jak ja nie lubie poniedzialku

Nowsze:
1 Kiler
2 Chlopaki nie placza
4 Kariera Nikosia Dyzmy

31.08.2004
21:36
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chłopaki i poranek

31.08.2004
22:04
smile
[37]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Miś Seksmisja Kingsajz

31.08.2004
22:07
smile
[38]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

mis rzadzi;)

31.08.2004
22:20
[39]

xanat0s [ Wind of Change ]

Moje typy:

1. Seksmisja
2. Mis
3. Kiler (jedynka i dwojka)
4 [i mniej znane, ale strasznie smieszne. Gra Jerzy Stuhr] Deja vu

31.08.2004
22:24
[40]

leszo [ Mała Wojna ]

ogólnie filmy Chęcińskiego, Machulskiego i Lubaszenki ;)

31.08.2004
22:24
smile
[41]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Seksmisja Killer Killer-ów 2

31.08.2004
22:25
[42]

dzihad [ Pretorianin ]

Brunet Wiczorową Porą
Nie Lubie Poniedziałku
Miś ....

tak po za tym to wszystko z klasyki polskiej komedii to mistrzostwo swiata ...

31.08.2004
22:28
smile
[43]

~Kaps~ [ Centurion ]

POLSKA KOMEDIA Z LAT KOMUNY RZĄDZI!!!! POZDRAWIAM FANOW POLSKIEJ KOMEDII :)

31.08.2004
22:34
smile
[44]

Mnieteq [ SimRacer ]

Moje typy:
1. Miś
2. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ?
3. Seksmisja
4. Kingsajz
5. Kiler
6. Chłopaki nie płaczą
7. Poranek Kojota

31.08.2004
22:39
smile
[45]

~Kaps~ [ Centurion ]

ale musicie sobie obejzec "Sprawa sie rypła" no boki zrywac komedia o polskiej (w zasadzie goralskiej <lol> wsi ) POLECAM !!!

31.08.2004
22:45
[46]

PikiMar [ Pretorianin ]

1. Seksmisja
2. Dzień Świra
3. Alternatywy 4 (Słowa Miedźki: "Przyszedł ten negatyw...") LOL zawsze mnie to rozsmiesza :)
4. Miś
5. Chłopaki nie płaczą
6. Nic śmiesznego
7. Cala reszta wspaniałych komedii z czasow PRL-u (teraz to śmieszy, choć ludzie wtedy nie mieli wesołego życia...)

Pozdrawiam

31.08.2004
23:13
smile
[47]

Bich [ Pretorianin ]

1. Seksmisja
2. Dejavu
3. Killer

31.08.2004
23:26
smile
[48]

HWDS [ Pretorianin ]

"Ciało" też jest dobre - "a tatuś jak się przyjrzał mamusi to wsiadł na Weske i łup w słup"

31.08.2004
23:32
smile
[49]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

"Jak rozpetalem 2 wojne swiatowa", trylogia karguli i pawlakow, Mis, Rozmowy kontrolowane, Rejsik, Brunet wieczorowa pora, pare Wspolczesnych komedii jak "Dzien swira " [jest to nie tylko komedia ale i swietna groteska niektorych zachowan polskiego spoleczenstwa:kupki, autobusy, analfabetyzm niektych grup spolecznych]... i wiele innych ktorych nie pamietam

a moze by tak mala sonde/glosowanie urzadzic ? :) ktos moglby zebrac cala mase komedii, przynajmniej tych ktore sie bardziej licza, i urzadzic glosowanie... hmm ?

31.08.2004
23:36
smile
[50]

Miczek[PL] [ Pretorianin ]

1.Miś
2.Brunet wieczorową porą
3.Seksmisja
4.Rozmowy kontrolowane
5.Chłopaki nie płaczą

01.09.2004
00:15
smile
[51]

Yanek [ Paprykarz ]

1. Kiler
2. Kilerow 2-och
3. Sexmisja
4. Dzien Swira

01.09.2004
00:55
smile
[52]

~Kaps~ [ Centurion ]

glosowanie moznaby zrobic tylko kto by sie tym zają??!! PZD :)

01.09.2004
01:16
[53]

Chacal [ ? ]

a o va banque to się nie słyszało ? :)

tak więc klasyka:
-va banque
-mis
-sexmisja
-rejs

i nowsze:
-killer
-dzień swira

(kolejnosc przypadkowa)

01.09.2004
01:29
smile
[54]

Chacal [ ? ]

[edit dla pasożytów]

vabank się jednak pisze

01.09.2004
02:00
[55]

cRaven [ Konsul ]

eeee Gulczas a jak myślisz???

Miś!!! :D
Seksmisja
Alternatywy 4
Kingsajz
Killer
Chłopaki nie płaczą
Nic śmiesznego, dzień świra (taka alternatywna komedia)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.