
HWDS [ Pretorianin ]
Doda - co o niej sądzicie ?
Bo dla mnie to pustaczka która robi z siebie wielką gwiazdę i myśli że ma wspaniałą figurę.
A tak naprawdę jest taka jak miliony dziewczyn i nie ma w niej nic szczególnego.
Zastanawia mnie tylko to dlaczego Majdan żyje z nią , przecież tego faceta stać na o wiele lepszą i o wiele wiele bardziej mądrzejszą kobietę.
Jest ona przykładem tak zwanej blondynki którą można mieć za kilka browarów.

Mack5 [ Killer Instinct ]
Gdybym mógł ją mieć za kilka browarów to chętnie je jej postawie.

karollus [ parek v rohliku ]
<<<-------- już raz powiedziałem co o niej myślę...

Genzo [ Konsul ]
Czy mi sie wydaje czy ja mam Deja Vu?
Moglbym przysiac ze widzialem taki sam topic jakis czas temu! OMG! To przez 1 wrzesnia ;-)
Pozdrawiam

-=chudy=- [ ]
Kolejna ofiara durnych reality show :) Czyli durna debilka, która nawet nie wie co mówi i jeszcze do tego mysli że umie spiewać i ładnie wygląda. Dla niej
<-------------------------------------------------

koqu [ forget-me-not ]
jest żałosna.próbuje zrobić z siebie gwiazdę, ale coś jej nie idzie...Jednym słowem kicz i bezsens.
<--

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Jest pusta jak pustak okropnie śpiewa...Szkoda nawet słow..
Skype [ Konsul ]
Zgadzam się, próbuje na siłe zrobic z siebie gwiazdę. W wypowiedziach stara się pokazać jaka to z niej luzara, że wszystko ma w d****, a tak naprawde nic sobą nie prezentuje.....no chyba że biust, zawsze dobrze widoczny :))

Eldorrado [ Pretorianin ]
Kolejna watpliwej jakosci gwiazdeczka ktora poswieci pare miesiecy by potem zniknac w tloku reszty barowo-bigbrotherowych "gwiazd"

cycu2003 [ Senator ]
spiewa tez beznadziejnie

Gooz' [ Generaďż˝ ]
A wy jesteście pojebani i tyle.
... oprócz Genzo i Mack5 :)

Lechiander [ Wardancer ]
Hmmm..., a kto to w ogóle jest???

Sir klesk [ Sazillon ]
przelecialem watek wzrokiem i widze same kciuki w dol. Eee tam to ja jestem dziwny i dla mnie to ona jest fajna laska... :) Chociaz ... moglaby miec wiecej miecy uszami... no ale mowiac tylko o wygladzie to jest niezla "dupa" :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 14:23:50]
White Star [ Soldier ]
zgadzam sie w pełni z Sir Kleskiem....niezła dupa:Dnapewno jakby wam wlazła do łózka to byście jej niepowiedzieli spadaj bo jestes brzydka, zle spiewasz..
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Z wyglądu - nie w moim typie, nie słyszałem jak śpiewa, więc wisi mi ona:)

Sir klesk [ Sazillon ]
Spiewanie wychodzi jej "krzywo na jeza" :)
el f [ RONIN-SARMATA ]
"Jest ona przykładem tak zwanej blondynki którą można mieć za kilka browarów."
"durna debilka, która nawet nie wie co mówi i jeszcze do tego mysli że umie spiewać i ładnie wygląda. "
"jest żałosna.próbuje zrobić z siebie gwiazdę, ale coś jej nie idzie...Jednym słowem kicz i bezsens."
" Jest pusta jak pustak "
"tak naprawde nic sobą nie prezentuje"
Fajne, wyżej opisana dziewczyna zarobiła sporo kasy, zarobi jeszcze więcej, nie musi tyrać dzień w dzień 8 godzin za jakieś psie pieniądze, nie martwi się bezrobociem, nie bierze zasiłków a dla Was jest "durną debilką"...
A może pochwalcie się dla porównania własnymi życiowymi osiągnięciami ?
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Już był o niej wątek :)
morph_eus [ Pretorianin ]
jej zachowanie... mówi samo za siebie.. jest bezwstydną ****** ja to tak odbieram :]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Moze i nie brzydka, ale fakt rozumku moglaby miec wiecej
i spiewa tez niezabardzo :/

PanSmok [ Konsul ]
w sam raz na raz

Lechiander [ Wardancer ]
Gdyby nie link Jaro, to umarłbym nieuświadomiony. ;-) I przez to smiem twierdzić, że większośc nie wie, o kim pisze. Ot, taki mały pęd owczy, a może barani... ;-)) :-)
No i przynajmniej mniej więcej juz wiem, co to za jedna.
kociamber [ Canada ]
yyy a kto to jest doda i ten majdan ?

zarith [ ]
zacytuję bardzo mądre zdanie mazia:
nawet uroda mądrości nie Doda :)
Suchy M@$T€R [ Chor��y ]
Stara k**wa!
paściak [ z domu Do'Urden ]
Jej albo jej zespolu plyty raczej napewno nie kupie, ale niezla z niej dupa :>
kami [ malutkie maleństwo ]
Jest niezla (oceniam tylko wyglad), ale:
1. Powiekszyla biust niepotrzebnie.
2. Wyglada sztucznie
3. Ubiera sie fatalnie.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Zebrały sie oto tęgie mózgi naszego swiata po to by dyskutować co jest dobre a co złe....
Śmiać mi sie chce z was... dlaczego aż taką nienawiścią pałacie do niej? Zazdrość wam do łba strzeliła.... młoda, niezbyt utalentowana i juz tyle kasy zarobiła... ZAZDROŚĆ!!!
... polska mętalność.
K@mil__ [ Konsul ]
Moze i nie spiewa najlepiej [nie wiem, nie slysalem], moze i nie wyglada najlepiej [to akurat sprawa bardzo sobista], ale czy na pewno jest glupia ? Owszem, jest dosc ... hm... kontrowersyjna, ale czy aby nie o to jej chodzi ? Ludzie mowia o niej, nawet jak na nia bluzgaja jest na ustach sporej czesci spoleczenstwa. W poprzednim watku ktos ladnie to nazwal "inteligencja bezczelnosci", podobna rzecz ma Kuba Wojewodzki. Media potrzebuja takich ludzi, a ona umie wpasc w ich gusta.
Fakt, zachowuje sie bezwstydnie, ale czy jest glupia ? Gdyby byla naprawde glupia, nikt by o niej nie slyszal.

el f [ RONIN-SARMATA ]
kami - jakbyś zobaczyła ją "w cywilu", pewnie byś nie poznała ;-)

Lechiander [ Wardancer ]
Kamil ----> Coś mi się zdaje, że ona Wojewódzkiemu do podeszw nie dorasta. :-)

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
wyglad to nie wszystko :]
tak jak pisze PanSmok --- > w sam raz na raz :)
kami [ malutkie maleństwo ]
el f --> calkiem mozliwe, choc nie potrafie sobie jej wyobrazic inaczej niz tak jak ciagle ja widzimy:)
ogolnie wole delikatne blondynki;)
massca [ ]
Doda to ten specyficzny rodzaj czlowieka, ktory ma zredukowany w psychice praktycznie do zera uraz przed krytyką i opinią innych. to po prostu nadajnik, ktory narzuca calemu swiatu swoj punkt widzenia i swoj styl, totalnie olewajac odbior sygnalow z zewnatrz. co o niej sadza inni - to ja zupelnie nie obchodzi. dlatego moze sie wydawac kontrowersyjna. znam pare takich osob prywatnie i unikam ich jak ognia, sa bardzo męczący w obejsciu.
tacy ludzie dobrze sie sprawdzaja na przyklad w amwayu.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Cóż... zapewne Majdan zbyt dużo z nią nie rozmawia... Wykorzystuje ją do celów, do których sie zapewne najbardziej nadaje :)
________
P.S
Ja tam bym nie pogardził za pare browarów taką Dodą... :]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
massca---> Nic dodać, nic ująć.
P.S. Ja znam tylko jedną taką osobę - na szczęście:).
thanatos [ ]
KaM1kAzE®--->Majan to oczywiście "gigant intelektu" i geniusz.
Po cholerę więc się pęta po jakiś bramkach ?
Niech wynajdzie lekarstwo na raka lub zrobi coś
równie pożytecznego.
Nawet średnio rozgarniety jaskiniowiec nie wytrzymałby z kimś pokroju Dody.
On wytrzymuje,to o czymś świadczy.
ps. kimś pokroju Dody-wniosek wyciągnięty z wypowiedzi przedmówców.

HWDS [ Pretorianin ]
elf ----> kasy zbiła ? heheh dobre gdyby nie ten jej Majdan to by pewnie stała dzisiaj pod latarnią i gryzła krawężnik.A te 10 tyś płyt to myślisz że kupili ludzie którzy się znają na muzyce ? - czysta ciekawość i tylko to
Tak samo jest z Wiśniewską - co ona by teraz miała ? kim ona była ? a tu nagle wielka piosenkarka buchachachacha
Obudź się człowieku i popatrz realnie na świat wielu ludzi woli tyrać te 8 godzin dziennie niż robić z siebie kurwę i pośmiewisko przed kamerami.

slot5 [ Generaďż˝ ]
heh, słyszałes ze studiuje psychologię :) ale zeby doniej isc na jakas "terapie" czy porade, to była by pomyłka!! :D

el f [ RONIN-SARMATA ]
HWDS - "gdyby nie ten jej Majdan to by pewnie stała dzisiaj pod latarnią i gryzła krawężnik." - chyba jak Majdan ją poznał to była już znaną osobą...
"A te 10 tyś płyt to myślisz że kupili ludzie którzy się znają na muzyce ?" - a co, jesteś profesorem konserwatorium ? Ludzie kupują taką muzykę jaka im się podoba. Jedni lubią Dodę inni Led Zeppelin a inni Chopina - kwestia gustu i osłuchania.
"wielu ludzi woli tyrać te 8 godzin dziennie niż robić z siebie kurwę i pośmiewisko przed kamerami." - wielu ludzi nie ma żadnego wyboru albo boi się podjąć jakiekolwiek wyzwanie. Wielu ludzi potrafi tylko mędzić jacy to inni są bezdennie głupi że potrafią zarabiać a oni tacy wspaniali i mądrzy a nie potrafią...
To Ty się zastanów i zejdź na ziemię - odróżnij człowieka prywatnego od kreacji medialnej.
No, chyba że bezgranicznie wierzysz we wszystko co przeczytasz w gazecie czy zobaczysz w telewizji, wtedy to mogę Ci jedynie współczuć...

Gonsiur [ Angel of Death ]
W skrócie nadęta blondyna(ze wszystkimi tego konsekwencjami), która myśli, że jak pokaże jaka to ona "cool" to będzie cool i zajebiocha na maksa. A jest kaszanka i gówno.
Choć szczerze mówiąc zajebista dupcia

Bananowiec [ Centurion ]
Gooz' -> Lepiej włącz sobie IrfanView i wsadź tam z dysku fotki Dody albo tej Tiny czy jak jej tam z Nightwisha... :]
PanSmok -> Na dwa razy i do bazy. :D
A co o niej sądzę? Nic. Nie interesuje mnie w ogóle, gdyby nie kumple, którzy podniecają się jej płytami nie wiedziałbym o jej .istnieniu... :)
Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
el f - Co ma piernik do wiatraka. Kwestia oceny kogoś przez swój pryzmat, jest ich prywatną sprawą. Dla nich może być głupią pustą debilką, bo robi coś czego oni by nigdy nie zrobili (bez kaca moralnego), ew. za odpowienim wynagrodzeniem. A w kwestii robienia kasy, tacy ludzie sami się nie wypromują to rynek obiera ich za swoje narzędzie, prawdziwą kasę zarabia kto inny, a że i jej się 'trochę' ostanie to wszyscy są happy.
dzihad [ Pretorianin ]
ja bym tam najpierw gwiazdeczke zwiazal , pozniej moze szybki lodzik i do piachu ....
fifikoq [ Pretorianin ]
taka sama gwiazdeczka jak mandaryna...
dzihad [ Pretorianin ]
toz to zwykla szmaciura , widac ze wystarczy przy niej blysnac kaboną i cyk na kolanka i do lachu .. a moze misiu vel wisniewski nasz gwiazdor narodowy przyjmie ja do Ich Trzech ?? ... to juz nawet na antenie RM o.Rydzyk publicznie oszkaluje te zydomasonke ....

ronn [ moralizator ]
To juz nie mozna nikogo skrytkyowac, bo zaraz pojawiaja sie :
- 'polska mentalnosc'
- 'zazdroscisz'
Jest idiotka, albo na taka pozuje w mediach, a ja stawiam miedzy tymi 2 pojeciami znak rownosci.

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]
Doda - fajna laska, sympatyczna, inteligentna - lubię ją i podziwiam za odwagę w walce z kołtuństwem, zakłamaniem i za to, że nie przejmuje się głosami tych wszystkich co jej zazdroszczą miłości, talentu, urody, kariery i pieniędzy

Soll [ Senator ]

vit123 [ Pretorianin ]
a moje pytanie to kim jest"Doda" ?
HWDS [ Pretorianin ]
elf ----> a jaka z niej osoba medialna ? to chyba ty nie potrafisz odróżnić tych dwóch pojęć.
Może zaraz powiesz że frytka to też kreacja medialna która zrobiła karierę.
Osobą medialną to jest np. Wiśnia który nie robił loda każdemu po drodze żeby stanąć na szczcie tylko dostał się tam ciężką pracą od lat.Teraz ma kupe kasy i media go kochają.
A te osoby które ty uważasz za kreacje medialne to są zwykłe szmaty które telewizja wykorzystuje do kontrowersyjnych programów bo wiedzą że zrobią wszystko za kasę.
Nie wiem czy oglądałeś program Kuba Wojewódzki jak ona tam była.Przez cały program nie wypowiedziała ani jednego mądrego zdania a oglądałem dwa razy bo w tą niedzielę była powtórka.

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Doda, Doda, robi loda! Krzyczeli kibice na meczu...
Testosteron^ [ Pretorianin ]
było

leszo [ Mała Wojna ]
wiecie, ze podobno kiedyś trenowała lekkoatletykę ?

Mastyl [ Legend ]
leszo - Doda jest corką jakiegos medalisty olimpijskiego, sama tez trenowala, dobrze sie zapowiadala ale wolala "inna " droge kariery :)
Ja powiem tak, jesli Radzio Majdan to polski Beckham, to Doda jest hardcorowa wersją Victorii "Posh Spice":)
A niektorzy mowia o niej - cytujac NASa - "blachara z wyzszej półki".
DKAY [ Generaďż˝ ]
Jej styl bycia zdecydowanie mi nie odpowiada i nie wiem czemu miałbym się silić na ocenianie jej przez pryzmat tego jaka jest "naprawdę" skoro znam ją tylko z TV?!? Co do popularności to dobrze (dla niej) że wpadła na Radka bo już byśmy jej nie pamiętali!!
Dla tych co jej nie pamiętają/znają zdjęcie ->
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Bananowiec --> Owszem... wolę sobie pooglądać fotki na kompie niż pierdolić głupoty na temat osoby, której nie znam, a której zapewne nigdy nie poznam. A to co widzę w tym wątku to błazenada... ocenianie osoby po jej scenicznym zachowaniu. Ale dobra... jesteście ekspertami w tej dziedzinie, więc pozostawię to Wam. Ja wracam oglądać zdjęcia. I jeśli już masz zamiar przytaczać czyjeś imię, to bądź łaskaw uprzednio sprawdzić co i jak :/

..KmP.. [ Designed by AI ]
Mieszka całkiem blisko mnie, widuję ją nierzadko, jej narzeczony jest dobrym bramkarzem i wożą się niezłym samochodem. Tyle o niej sądzę, nie słyszałem jak śpiewa, nie rozmawiałem z nią, ani nie znam jej osobiście. Ale brzydka nie jest. :)

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Mandaryna, Frytka , Doda
kazda chce sie wykreować.
Ale teraz taka moda
by talenty krytykować.
Takie laski , w takim blasku,
a tu każdy nosem kręci ,
ale tak jak muł na piasku
widać wielkie beztalencie .
Czy to lato czy też zima,
poniedziałek to czy środa,
Kto chce głupia rzec i nie wytrzyma,
powie :Ale z ciebie Doda.
massca [ ]
no panowie nie przesadzajcie z ta "scenicznoscią". jako artystka to ona sie wiekszosci spoleczenstwa nie przedstawila. raczej jako rozpuszczona blond gówniara z rijalitiszoł na polsacie. mysle ze wiekszosc ludzi kojarzy ja z telewizora, brukowcow i wywiadow w jakiegos wojewodzkiego. a kojarzy przez prostactwo i wulgarny styl bycia.
poza tym to nie jej tworczosc niepokoi moralistow ale jej luzny tryb bycia i wypowiedzi o swoim (mocno) prywatnym zyciu z radziem majdanem. a ze i on od zawsze lubil sie lansowac - dobrali sie idealnie jak na nasz zaściankowy szołbiznes.
a jak to ocenisz to juz twoja sprawa.
kerawg [ Junior ]
widzę że zwolenników jest niezbyt wielu. ja też się do nich nie zaliczam,ale pisanie że to debilka jest lekką przesadą gdyż ta pani ma iloraz inteligencji =132 więc raczej przewyższa nas tutaj i to dość znacznie. Iloraz normalnego i wykształconego człowieka oscyluje w granicach 95-120. I nie jest to plotka lecz sprawdzona informacja za tyg.Newsweek. Mi osobiście się wydaje że jej zachowanie to po prostu chwyt marketingowy i nic więcej.
kami [ malutkie maleństwo ]
Nie chce wyjsc na ignorantke, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ma IQ 132 skoro matury podobno nie mogla zdac.

HWDS [ Pretorianin ]
kerawg ---> ona ma 132 ale chyba w IQ na robienie loda

-imperator- [ spamer ]
znacie ją że pierdolicie głupoty? osiągnęliście chociaż trochę tego, co ona?
a jedna z jej piosenek pt. "Dżaga" podoba mi się. Polecam!

Lupus [ starszy general sztabowy ]
kami ====> inteligencja to nie to samo co umiejętność wykucia wierszyka na blachę . Inteligencja polega na umiejętności kojarzenia elementów, znajdowania rozwiązania zadań i kreatywnego myślenia. A matury nie zdała bo nie chciało jej się bzdur uczyć .
Ale ja to nie wie czy jestem inteligentny , bo nie mogę znaleźć rozwiązania, czemu jak wejdę w edytor posta to klawiatura przełącza mi się na angielską i muszę przywracać polską .
kami [ malutkie maleństwo ]
Lupus --> zdaje sobie z tego sprawe, mimo wszystko to co pokazuje nie zmienia mojego zdania o niej.
mortan_battlehammer [ Legend ]
kerawg ---> moze Ciebie przewyzsza, ale nie mnie, ani czesci osob tu piszacych. Niech sie wypowie na jakiseklwiek sprawy polityczno-spoleczno-ekonomiczne , albo bedzie studiowała ze mna na politechnice elektrotechnike, to sie wtedy potwierdze ze mnie przwyzsza.
HWDS --> pewnie Ci sie za to dostanie, ale akurat ja uwazam ze było to dobre :)
edit : sorki cos sie walnelo i mi pierwsza linijke rozstrzeliło
kami : IQ nie jest wyznacznikiem czy ktos jest madry czy nie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 23:43:46]

Yanek [ Paprykarz ]
Doda Elektroda :) i wszystko jasne ;))
el f [ RONIN-SARMATA ]
HWDS - " a jaka z niej osoba medialna ? to chyba ty nie potrafisz odróżnić tych dwóch pojęć" - jakich dwóch ? "Osoba medialna" to jedno pojęcie...
Nie, nie widziałem programu z jej udziałem ani Kuby Wojewódzkiego ani żadnego innego programu. Nie widziałem żadnego jej teledysku ani nie słyszałem żadnej jej piosenki. Dlatego tez nie wypowiadam sie na temat jej talentów muzycznych.
Nie wiem komu i ile "lodów zrobiła" po drodze - jak wiesz to może oświeć mnie, ciekaw jestem bardzo...
" te osoby które ty uważasz za kreacje medialne to są zwykłe szmaty które telewizja wykorzystuje do kontrowersyjnych programów" - doprawdy dziwaczne masz o tym światku... nie przyszło Ci do głowy że te "zwykłe szmaty" to są normalni ludzie, odgrywający role na które jest w danym momencie zapotrzebowanie ( i wtedy robią jakąs krótkotrwałą karierę) lub zapotrzebowanie takie próbują wywołac media (i wtedy jak nie wyjdzie to znikają szybciej niż się pojawiły).
To tak jak aktorzy, nie wszyscy mogą grać amantów... niektórzy grają morderców czy ludzi podłych a przecież takimi nie są.
Dlatego śmieszy mnie że większość w wątku, tak bezkrytycznie (żeby nie użyć dosadniejszego słowa) podchodzi do tego co serwuje im bulwarowa prasa i programy telewizyjne dla matołków... i na podstawie takich programów wyrabia sobie opinię o człowieku.
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Po raz drugi w życiu oglądałem Wojewódzkiego. Wnioski na temat tej dziewczyny są takie: Mogłaby u mnie zmywać. Loda bym jej nie pozwolił zrobić, bo jeszcze by człowiek syfa złapał przeniesionego od któregoś z poprzedników. Można się załamać oglądająć taką szmatę. To coś przypomina mi Frytkę, ale jest chyba jeszcze głupsze. Aha, przepraszam wszystkich fanów :-)
HWDS [ Pretorianin ]
elf ----> no widzisz więc może jak ją gdzieś zobaczysz i usłyszysz co ma do powiedzenia wtedy zmienisz zdanie.
"nie przyszło Ci do głowy że te "zwykłe szmaty" to są normalni ludzie, odgrywający role na które jest w danym momencie zapotrzebowanie"
Ja to doskonale rozumiem ale taka doda czy frytka nie zaliczają się do tych normalnych ludzi bo tylko o takie osobniki mi chodzi.
Każdy kto oglądał choćby casting do któregoś tam z kolei barów który ona prowadziła ( doda ) wie jaki ona ma stosunek do innych ludzi poprostu co tu dużo gadać - zero tolerancji
Wszystko wszystkim ale taka osoba poprostu nie zasługuje na nic i jej miejsce jest tylko tam gdzie "najciemniej"

mortan_battlehammer [ Legend ]
Dlatego śmieszy mnie że większość w wątku, tak bezkrytycznie (żeby nie użyć dosadniejszego słowa) podchodzi do tego co serwuje im bulwarowa prasa i programy telewizyjne dla matołków... i na podstawie takich programów wyrabia sobie opinię o człowieku.
--> tylko ze ona tylko w takich mediach sie pojawia ;)
Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Doda (na podstawie tego co zaprezentowala w TV i gazetach): ostro wytapetowana blondynka, ktora lubi skąpo i prowokacyjnie sie ubierac; rzucajaca na prawo i lewo qrwmi; dość dobrze "zbudowana" (chociaz "ulepszona"); troche powyzej przecietnej głos; jej wypowiedzi sa bezposrednie i dość wulgarne ale raczej pozbawione jakiejkolwiek głębi i sensu. Za jakiś czas wszyscy zapomną ze byl o Niej wątek ;]
ogolnie nie w moim typie
el f [ RONIN-SARMATA ]
HWDS - castingi, te filmowane i puszczane potem w tv tez sa przecież rezyserowane i ustawiane. Robiła co jej rezyser kazał i tyle (choc zaznaczam że programu nie widziałem).
" więc może jak ją gdzieś zobaczysz i usłyszysz co ma do powiedzenia wtedy zmienisz zdanie." - dwa razy mijaliśmy się na klatce schodowej i raz jechaliśmy windą. Nie wiedziałem wtedy że to taka znana i kontrowersyjna osóbka a dodam że wyglądała normalnie i zachowywała sie normalnie. Ot, dziewczyna jakich setki mijasz na ulicy...

Weakando [ Senator ]
hehehe... Wy się tu kłócicie, a ja nawet nie wiem kto to ta Doda :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
A wg mnie ona fcale nie jest tak glupia za jaka ja uwaza wiekszosc z was. Doskonale wie co robi. Potrafi zwrocic na siebie uwage polakow zadnych sensacji i powiedzmy sobie szczeze wychodzi jej to nadzwyczaj dobrze.
A i urody nie mozna jej odmowic.
Niech korzysta dziewczyna z tych kilku chwil triumfu, bo zapewne szybko o niej wszyscy zapomna, gdy pojawi sie nowa kobieta wyzwolona ;)

DarkStar [ PowerUser ]
HWDS --->
problemy z kobietami? nie lublimy dziewczyn? moze inna orientacja? o co ci choszi? po co ta cala agresja?

HWDS [ Pretorianin ]
Kozia ----> tak ale można to robić w inny sposób - czemu nie poszła do szkoły teatralnej żeby zostać aktorką ?
DarkStar ----> agresja ? może mam ją chwalić za to że obraża i poniża ludzi przed kamerami jakby nie wiadomo kim była.
Tu nie chodzi o mój stosunek do kobiet bo akurat z tym nie mam żadnych problemów ale o to czy ludzie mają takie samo zdanie na jej temat co ja.
Nie wiem jakim jest człowiekiem ten Majdan w życiu prywatnym ale ja na jego miejscu już dawno bym wytrzaskał ją bo buzi i puścił z torbami.
Kozia [ Generał Krokiecik ]
HWDS ---) Bo ona liczy na osiagniecie czegos, kosztem malego wysilku. Po co jej szkola teatralna, jesli wystarczy wystapic w reality show i pokazac cycki w Playboyu ? :)
DarkStelix [ Padawan ]
lipna jest
Dorotkadk [ Konsul ]
nie mam slow wiec pozwulcie ze to jej zachowanie i cala kariere poprostu przemilcze
Chupacabra [ Senator ]
a co to za jedna? jakas nowa gwiazdeczka reality show czy co? sorry, ale ja tv nie ogladam :)

okix [ Ze Francesco ]
kiedys pisalo ze ma IQ 135....ta, ale chyba razem z Majdanem
<--- tylko jedno mozna powiedziec DNO
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Po wywiadzie z Kubą Wojewódzkim na Polsacie uważam, że jest mało inteligentna. Ładna, ale bez rewelacji.
lunatyk [ Pretorianin ]
eeeetem
ja traktuje Ta Pania jako zjawisko
czy zostanie czy przeminie nie ma znaczenia , :) ,
zadnego w kazdym badz razie sprzedac mozna wszystko a kwestia ceny to kwestia menagera ktory potrafi lub nie negocjowac
wiec...............
Michal W. tez po pewnym czasie sie znudzil ............nic to
ciekawe co bedzie nowego
tfu
przepraszam kto bedzie nowy nie wiem.....ale juz mamy "slawy" klasy USA :)
wiec na pewno bedzie fajnie i wesoło :)

Flyby [ Outsider ]
...taka sliczna i bojowa...zrobilbym z niej polska Xene i nie musiala by spiewac...

Immothep [ Errare humanum est. ]
taaa... Xenna dobra na zaparcia.... ROTFL

kato [ Konsul ]
najlepiej wyszła by jej rola w Jerry Springer Show
ma dziewczyna temperament, mocną psychike, i nie wygląda na jakies chucherko...wiec bylaby
nomero uno....