GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie łacze w Warszawie na Woli ;)

31.08.2004
13:32
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

Jakie łacze w Warszawie na Woli ;)

Mozecie mi polecic jakie lacze wybrac w Wawie, bo od pazdziernika zaczynam z kumplami studenckie zycie.
Lacze nie musi byc ultra szybkie (lepiej by tanie, tak do 100 zeta). Chcemy je poza tym rozdzielic na 3 kompy.
narazie wiem o takich wyjsciach

Neo - dwa najtansze warianty, niestety jak wiadomo jest wspanialy limit i poza tym nie mozna rozdzielac łącza ale jak wiadomo da sie to zrobic :)

Chello -> prawdopodobnie wersja light, ale jak tutaj jest z rozdzielaniem? czy ma ktos z Was lacze w jupisi (UPC) i rozdziela je (oczywisice poza ta najlepsza wersja)

jakie sa inne? AsterCity? jaka jest tego oferta bo ich strona nie dziala i ewentualnie czy jesli wbloku jest kablowka z upc (chyba jest bo sie nie dowiadywalem) to czy da sie zalozyc tanio siec z Aster), co ejszcze? Dialog?

wielkie THX za konkretne odpowiedzi

31.08.2004
13:45
[2]

gereg [ zajebisty stopień ]

ja powiem tylko tyle ;-) - ciesz sie, ze masz wybor....

u mnie w srodmiesciu nie mialem zadnej aklternatywy poza neo....



gdyby nie bylo wprowadzonych limitow dla nowych userow, to polecilbym neo 640 (tak naprawde 768)

31.08.2004
13:52
smile
[3]

Garbizaur [ CLS ]

Zapraszamy do WWWAiS!!!

31.08.2004
13:54
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mi tam stronka Astera działa...

31.08.2004
13:57
[5]

The LasT Child [ GoorkA ]

Garbizaur --> moze cos konkretnego???

Paudyn --> wlasnie widze ze dziala i sie z tego ciesze, TwojNet2 i TwojDOm wygladaja ciekawie

31.08.2004
14:11
[6]

srekal34 [ Rock Forever ]

nie chce cie zasmucać :D ale w łodzi mam 192kbit w dzień, 384 w nocy, sieć lokalną na wsyzstkich innych użytkowników siecie 1Mbit, zero padnięć itd za 40zł miesięcznie :]

31.08.2004
14:14
[7]

The LasT Child [ GoorkA ]

czym chcesz mnie zasmucic?
moja siostra ma w ldozi toye 512 za 100 zeta

31.08.2004
15:05
[8]

Garbizaur [ CLS ]

The LasT Child ---> spróbuj zarzucić ten temat na WWWAiS. :), w Wawie jest dużo małych firm doprowadzających net, np. radiowo za całkiem małe pieniądze. Myślę, że może ktoś z warszawskiej Ci pomoże. :)

31.08.2004
15:07
[9]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

chello maja limit wiec tez raczej odpadaja a aster to wogóle jakis dziwoląg

31.08.2004
15:10
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

hubs ::> Jadę na tym dziwolągu już 2.5 roku i o ile nie wprowadzą limitów, nawet nie myślę o zmianie ;oD

31.08.2004
19:04
[11]

The LasT Child [ GoorkA ]

Paudyn --> i jak sie korzysta? jesli jeszcze mzona spytac to jaka opcje wybrales

31.08.2004
19:15
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

TLC :::> Gdy dwa i pół roku temu podciągnęli mi wreszcie światłowody pod blok, ta oferta prezentowała się nieco inaczej, tyle, że ceny wyglądały podobnie, choć były nieco wyższe :o) Ja wybrałem wtedy Twój Dom, z tą róznicą jednak, że "za moich czasów"w miejscu 768 było 512, zamiast 256 - 128, a wysyłanie wynosiło 64. Po dwóch latach dostałem ofertę Bliżej Świata, która polega na tym, że nie mam podziału na zasoby lokalne operatora i "świat", lecz tu i tu mam ten sam transfer 512kb/s. Dodatkowo zwiększono mi wysyłanie do 192kb/s. Gdybym nie skorzystał z tej oferty, miałbym w tej chwili własnie tą ofertę Twój Dom, jaka wyświetla Ci się po najechaniu na pakiety na stronce.

Dodatkowo ci, którzy mają zwykły pakiet Twój Dom (bez promocji Bliżej Świata) mają w nocy (od 1 do 11) zwiększony transfer z internetu (czyli z 256 do 768), ja z promocją Bliżej Świata, nie mam takiej mozliwości, ale i tak nie narzekam, bo licząc średnią ważoną, i tak wychodzę na tym lepiej :o)

Jeśli chodzi o moje wrażenia, to są jak najbardziej pozytywne. Nie mam z tą siecią żadnych problemów, kiedyś od czasu do czasu coś modernizowali na łaczach, ale teraz jest spokój. Niestety nic nie powiem Ci o graniu przez net, bo tego nie robię :o)

31.08.2004
20:34
[13]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Ja też jestem zadowolony z aster. Co prawda ten nowy "Twój Dom" jakoś nie bardzo mi się podoba, "Bliżej Świata jest lepsze" :-/
Najwyżej wezmę Twój Świat, te 20 złotych więcej mnie nie zbawi...

31.08.2004
20:43
smile
[14]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

nie mówie ze zły dziwoląg ale dziwoląg bo w nocy inne transfery 1mb od asterowców a normalnie nie wiem nawet ile ;] za duzo tych pakietów ;]i kto mówił ze od przybytku głowa nie boli ;]

01.09.2004
14:35
[15]

The LasT Child [ GoorkA ]

UP!
do karty dan doszla ta oferta z Netii

01.09.2004
14:40
[16]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Aster lub Chello.

Szybko, łatwo, przyjemnie. Brak problemów z rozdzieleniem.

Nie wiem jak jest z Netią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.