LooZAaK [ Centurion ]
Adobe Premier !
Pilnie potrzebny mi ten program, nigdzie nie mogę go znaleźć.
Help me !

matisf [ X ]
na półce w sklepie !!!
dzfonek [ Konsul ]
koles nei gadaj adobe premiere jest wszedzie!!!!!!!! najlepiej ciagnij wersje 6.5 goraco polecam....fajny program. ale trudny jezeli chodzi o skomplikowansze opcje....:)))) ale to jeszcze zalezy na ile masz pojecie o oprobce video i kompresjii...powodzenia.
Hakim [ Konsul ]
Np. drugi link ze strony: