GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Adobe Premier !

31.08.2004
11:07
[1]

LooZAaK [ Centurion ]

Adobe Premier !

Pilnie potrzebny mi ten program, nigdzie nie mogę go znaleźć.
Help me !

31.08.2004
11:09
smile
[2]

matisf [ X ]

na półce w sklepie !!!

02.09.2004
01:49
[3]

dzfonek [ Konsul ]

koles nei gadaj adobe premiere jest wszedzie!!!!!!!! najlepiej ciagnij wersje 6.5 goraco polecam....fajny program. ale trudny jezeli chodzi o skomplikowansze opcje....:)))) ale to jeszcze zalezy na ile masz pojecie o oprobce video i kompresjii...powodzenia.

02.09.2004
02:01
[4]

Hakim [ Konsul ]

Np. drugi link ze strony:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.