
Naarbin [ Centurion ]
kodeki ach te kodeki
Kto mi pomoze - ten jest dobry. Kiedy uruchamiam allplayera, otrzymuje komunikat ze brka mi codeka audio typ:0 albo typ 89511 reinstaluje, dokladam i nic...

Naarbin [ Centurion ]
Spolecznosc graczy, kto to wymyslil? phi...

mortan_battlehammer [ Legend ]
www.divx.pl --> tu zjandziesz wszytko, co potrzeba (np. nimo codek pack)
edit : w linku na dole jest blednie wpisana spacja, - sory iwec musisz sobie wkleic ten z poczatku
https://www.divx.pl/download.php?cmd=click&id=68
^ ten player jest o wiele lepszy od allpleyera
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-30 18:57:55]
dzfonek [ Konsul ]
ja bym polecal vplayer'a i kl kodec 226s.....to styka do wszystkiego ja sie nie spotkalem zeby nie wystartowalo mi czegos...popatsze jeszcze w instalatorze czy instalujesz wszystki mozliwe aplikacje
winner [ Generaďż˝ ]
zassaj ten pack i powinno pomóc l
MarlonSS [ Centurion ]
Jak dla mnie to Nimo Codec pack albo ACE Mega codecs. upewnij sie ze wymagany codec jest w ktorejs z "paczek". ale u mnie na Nimo wszystko startuje.