GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kodeki ach te kodeki

30.08.2004
17:16
smile
[1]

Naarbin [ Centurion ]

kodeki ach te kodeki

Kto mi pomoze - ten jest dobry. Kiedy uruchamiam allplayera, otrzymuje komunikat ze brka mi codeka audio typ:0 albo typ 89511 reinstaluje, dokladam i nic...

30.08.2004
18:45
smile
[2]

Naarbin [ Centurion ]

Spolecznosc graczy, kto to wymyslil? phi...

30.08.2004
18:52
smile
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

www.divx.pl --> tu zjandziesz wszytko, co potrzeba (np. nimo codek pack)

edit : w linku na dole jest blednie wpisana spacja, - sory iwec musisz sobie wkleic ten z poczatku


https://www.divx.pl/download.php?cmd=click&id=68
^ ten player jest o wiele lepszy od allpleyera

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-30 18:57:55]

02.09.2004
01:58
[4]

dzfonek [ Konsul ]

ja bym polecal vplayer'a i kl kodec 226s.....to styka do wszystkiego ja sie nie spotkalem zeby nie wystartowalo mi czegos...popatsze jeszcze w instalatorze czy instalujesz wszystki mozliwe aplikacje

02.09.2004
07:15
[5]

winner [ Generaďż˝ ]

zassaj ten pack i powinno pomóc l

02.09.2004
08:00
[6]

MarlonSS [ Centurion ]

Jak dla mnie to Nimo Codec pack albo ACE Mega codecs. upewnij sie ze wymagany codec jest w ktorejs z "paczek". ale u mnie na Nimo wszystko startuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.