GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki zasilacz?

30.08.2004
16:37
smile
[1]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

jaki zasilacz?

siema, jako ze jestem laikiem w tych sprawach...to musze sie zwrocic do Was o prosbe. Spalił mi sie zasilacz :/
Mam takie propozycje ze sklepów:
Codegen czy ModeCom

Jest jeden ModeCom 350W model chyba QTF, aktywnyPFC, kilka filtrów zabezp. itp. za 145zł 12miesiecy gwarant.
Reszta to Codegeny od 100zł do 150zł. są tez Tracery.. i noname:)

I teraz powiedzcie mi, czy ten modeCom co wymienilem wyzej jest ok czy wybrac cos innego. Pieniedzy mam okolo 150zł.
Co myslicie na temat tych 3 firm: ModeCom Codegen i Tracer. Wydaje mi sie ze modecom jest najlepszy z tych wymienionych wyzej. bo na chiefteci nie mam 'siana'.
Proszę o konkrety, dziekuje

30.08.2004
16:45
[2]

jejujej [ Centurion ]

modecom jest bardzo wporzo tylko niesamowicie głośny

30.08.2004
16:46
smile
[3]

volvo95 [ Legend ]

Za tą kase najlepszy będzie Modecom . Są to naprawde świetne zasilacze :)

https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9592

30.08.2004
16:54
[4]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Fortron 300-60GTP z allegro - tani, cichutki, daje jakies 360-370W realnej mocy - super zasilacz. Koles daje na niego 3 mies gwarancji.

30.08.2004
16:54
[5]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Polecam Modecom modekl 350GTF.

30.08.2004
16:55
[6]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

volvo95 --> ooo, to ten sam u mnie kosztuje 145zł i gwarant ma 12 miechow.

Moze mi ktos powiedziec ile kosztuje przesylka z Komputronika do Katowic ?? i czy u nich spranie sie zalatwia rzeczy ktore sa na gwarancji? do nich sie wysyla zasilacz czy jak? Powiedzcie mi prosze. bo wydaje mis ie ze lepiej z komputronika to kupic niz z tego sklepu u siebie.

30.08.2004
16:56
[7]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

aha i ten na komputroniku 350GTF ma aktywne PFC?

30.08.2004
17:21
[8]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

up^

30.08.2004
17:52
smile
[9]

Bananowiec [ Centurion ]

Dexter666 -> Umiesz czytać? :D "typ PFC: pasywny"

30.08.2004
18:23
[10]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

a czy to bardzo zle ze pasywny? u mnie koles proponuje za 145zl pasywne pfc ale tam jest gwarant na 12mieisiecy, co mam wybrac??

30.08.2004
19:45
[11]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

ponawiam pytanie zadane wyzej :) ...czyli UP!!

31.08.2004
20:43
smile
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Widziałem dzisiaj fajnego silentmaxxa za 800 PLN.

02.09.2004
01:37
[13]

dzfonek [ Konsul ]

ja ci odradzam codegena bo to zwykly shit!!!!! nie kupuj tego!!!! kup sobie chiefteca 350W za okolo 150-160zł jest taki z 2 wiatraczkami 80mm. max wypas w tej cenie.goraco plecam!!poczytaj o tym na www.tweak.pl na forum.

02.09.2004
01:47
[14]

Vasago [ spamer ]

dzfonek -->Modecom to wcale nie jest taki syf. Chyba pomyliles go z Codegenem. A Chief 350 to najgorszy model w ofercie tego producenta. Jak juz brac to ktorys z 360-tek. Najlepiej model 360-202.

02.09.2004
06:23
[15]

goldenSo [ AnomaliA ]

w tej cenie to tylko Chieftec A1136H 360W realnej mocy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.