GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: ,,Komiks"-CMBB tak dla jaj:)

29.08.2004
23:58
smile
[1]

bonk_ [ Pretorianin ]

Forum CM: ,,Komiks"-CMBB tak dla jaj:)

Pomysł zrodził się o 4rano w piątek gdy leżałem w łóżku i myślałem.Szkic można zobaczyć na końcu. Mam nadzieje ze wam się spodoba jeśli tak to może zrobię serial alal,, Kompania braci” :P miłego oglądania i czytania.
Podziękowania dla :
Filipa -pierwszy który zobaczył i ocenił czy nadaje się na forum
Viga2000-drugi który zobaczył i ocenił czy nadaje się na forum.
MaxZ-za towarzyszenie mi podczas realizacji.


Błędy zrobione są umyslnie;)

29.08.2004
23:59
[2]

bonk_ [ Pretorianin ]

:)

30.08.2004
00:00
[3]

bonk_ [ Pretorianin ]

:)

30.08.2004
00:01
[4]

bonk_ [ Pretorianin ]

:/

30.08.2004
00:01
[5]

bonk_ [ Pretorianin ]

:)

30.08.2004
00:02
[6]

bonk_ [ Pretorianin ]

:)

30.08.2004
00:03
[7]

bonk_ [ Pretorianin ]

:0

30.08.2004
00:03
[8]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

LOL drugi obrazek wymiata :p

30.08.2004
00:04
[9]

bonk_ [ Pretorianin ]

:o

30.08.2004
00:05
[10]

bonk_ [ Pretorianin ]

:p

30.08.2004
00:06
[11]

bonk_ [ Pretorianin ]

:/

30.08.2004
00:06
[12]

bonk_ [ Pretorianin ]

;

30.08.2004
00:07
[13]

bonk_ [ Pretorianin ]

juz oncuwka

30.08.2004
00:08
[14]

bonk_ [ Pretorianin ]

koniec

30.08.2004
00:09
smile
[15]

bonk_ [ Pretorianin ]

szkic nr1

30.08.2004
00:10
[16]

bonk_ [ Pretorianin ]

szkic nr.

30.08.2004
00:11
smile
[17]

bonk_ [ Pretorianin ]

zapomnialem tytul:,,Życie na froncie wschodnim w 1943r"

30.08.2004
00:11
smile
[18]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jak to się mówi wyczepiste :)) Szczególnie drugi obrazek i ten panzerschreck ;)

30.08.2004
00:15
[19]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

swietny pomysl i wykonanie kiedy nastepne czesci?
moze BO i cos z kompanii braci

30.08.2004
00:19
smile
[20]

bonk_ [ Pretorianin ]

Zgredek--> moge zrobic nastepne odcinki albo zrobic serial od 41 do 45.dzis zaczne prototyp:)

30.08.2004
00:29
smile
[21]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

+ za chęci zapał no i sam pomysł żeby komiks zrobić

- za drewniane dialogi i nieciekawy scenariusz

teraz ołówek w ręke i główkuj nad kolejnymi, lepszymi odcinkami

30.08.2004
00:37
[22]

bonk_ [ Pretorianin ]

gen,płk.Guderian--->musze cie zmartwic lepszych nie dam rady zrobic.:(A tym bardziej ołwkiem:)

30.08.2004
02:30
smile
[23]

Panzer Jaeger [ Konsul ]

Scenariusz faktycznie niezbyt porywający, ale z Małego Himmlera i Panzerschrecka autentycznie się uśmiałem.

Mała sugestia.
Łatwiej by się czytało, gdyby teksty były napisane poprawnie (włączając polskie znaki i wielkie litery).

30.08.2004
12:09
smile
[24]

ssjNaza [ Pretorianin ]

Świetny pomysł, można by urządzić konkurs na najlepszy komiks, ja już biore sie do pracy :)

30.08.2004
13:59
smile
[25]

marczol [ Konsul ]

super, wyprodukuj jeszcze trochę, mozna sie z tego pośmiać (mały himmlerek:)

30.08.2004
14:03
[26]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

tak sobie skleiłem:)

30.08.2004
14:04
[27]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

cos nie dodało:)

30.08.2004
18:42
smile
[28]

Yoko_Hino [ Centurion ]

Z cyklu znalezione w sieci.

30.08.2004
18:56
[29]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Yoko Hino - ale dlaczego one mówią o wycieczce do Szwajcarii ?????

30.08.2004
18:58
[30]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

-> Bonk - jeżeli mam być szczery (a od dzisiaj chcę być szczery ;-) to pomysł by robić komiks dobry, a wykonanie - to zawsze mozna poprawić ;-))

30.08.2004
19:29
smile
[31]

jiser [ generał-major Zajcef ]


Bonk ~~>
Pomysł z komiksem - bardzo dobry. Realizacja pomysłu - ekhm .. mnie się nie podobało. Ale dużo można z niego wykręcić.

30.08.2004
20:40
[32]

Lt Ursus [ Generaďż˝ ]

Ja uważam że pomysł dobry i treść przemawiająca w kilku obrazkach od tego Tygrysa po ację piechoty łącznie z dowódcą który każe walczyć do końca a potem sam stoi z łapkami do góry. Coś jak krótki film o wojnie z epoki niemego kina( nie myślę oczywiście o IIWW tylko ogólnie) czyli więcej terści niż wynika z dialogów i obrazu.

30.08.2004
21:11
smile
[33]

Yoko_Hino [ Centurion ]

-> mgk Szwajcarii? Normandii - ręczę za to głowa znajomej :P

31.08.2004
01:32
smile
[34]

Panzer Jaeger [ Konsul ]

"norumandei" to chyba Normandia. ;-)

31.08.2004
01:52
[35]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

osobiscie mnie rozbawil jeden tekst : "Smithow mamy duzo". Do "100naboi" jeszcze daleka droga ;]

31.08.2004
13:29
smile
[36]

bonk_ [ Pretorianin ]

mad_Angle-->ten tekst jest z filmu,,Stalingradu"

31.08.2004
13:30
smile
[37]

bonk_ [ Pretorianin ]

eh źle napisałem z filmu ,,Stalingrad"

31.08.2004
13:47
smile
[38]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Jak nie zapomnę to zrobię komiks o brytolach (ołówkiem), będzie dobre zajęcie na przerwach :D
W poprzenim roku szkolnym już robiłem z kumplami komiksy o niemcach ale wyszły z czarnym humorem, czyli nie dla wszystkich, więc publikować raczej nie będę, a tak w czerwcu (jak nie zapomnę!) będzie fajny komiks z herbaciarzami :D

31.08.2004
16:07
[39]

soldat [ Konsul ]

Luke przeslij mi te komiksy z niemcami jesli mozsz na [email protected] chetnie je zobacze ;]

31.08.2004
20:01
[40]

marczol [ Konsul ]

ja też się lubię pośmiać podeślij mi ([email protected])

31.08.2004
20:23
smile
[41]

coMUCH [ Pretorianin ]

to i mi mozesz :))) [email protected]

31.08.2004
20:24
[42]

Mały Miś [ Konsul ]


ja też bym poczytał, to może jednak umieść to na forum

31.08.2004
23:13
[43]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

bonk--> moze i poziom nierowny, ale historia z Małym Himlerem- palce lizać. Nie przejmuj się malkotentami, Mały Himler to naprawde błysk talentu.

01.09.2004
00:50
smile
[44]

bonk_ [ Pretorianin ]

piotrMX-->nie przejmuje się:)i tak to był projekt robiony dla próby przez 2h.Pozdrawiam:)

01.09.2004
10:36
smile
[45]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Tjaaa, za takie komiksy to byście krzyczeli że ja heretyk i sadysta. To po pierwsze. Bo po drugie i gorsze to kumpel ma te komiksy, a po trzecie to nie mam skanera w chacie, gdyż komiksy są w "formacie papierowym".
No mogę jednak uchylić trochę rąbka tajemnicy: jeden z komiksów jest troszkę kontrowersyjny. Otóż nie wiem jak ale kumplowi udało się namówić mnie do pomocy przy odcinku "Rzesza w Polsce", ale jakoś mnie namówił i dotąd mam mieszane uczucia wspominając jak rysowałem palącą się warszawę na którą niemcy zrzucają we wrześniu prezenty gwiazdkowe z sztukasów :/ A to tylko przykład tego mniej krwawego i brutalnego rysunku w tym komiksie. Po za tym to nawet trudno to nazwać komiksem gdyż są to luźno powiązane rysunki satyryczne (choć czy paląca się warszawa jest dla polaka rys. satyrycznym??) :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.