
bonk_ [ Pretorianin ]
Forum CM: ,,Komiks"-CMBB tak dla jaj:)
Pomysł zrodził się o 4rano w piątek gdy leżałem w łóżku i myślałem.Szkic można zobaczyć na końcu. Mam nadzieje ze wam się spodoba jeśli tak to może zrobię serial alal,, Kompania braci” :P miłego oglądania i czytania.
Podziękowania dla :
Filipa -pierwszy który zobaczył i ocenił czy nadaje się na forum
Viga2000-drugi który zobaczył i ocenił czy nadaje się na forum.
MaxZ-za towarzyszenie mi podczas realizacji.
Błędy zrobione są umyslnie;)
bonk_ [ Pretorianin ]
:)
bonk_ [ Pretorianin ]
:)
bonk_ [ Pretorianin ]
:/
bonk_ [ Pretorianin ]
:)
bonk_ [ Pretorianin ]
:)
bonk_ [ Pretorianin ]
:0
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
LOL drugi obrazek wymiata :p
bonk_ [ Pretorianin ]
:o
bonk_ [ Pretorianin ]
:p
bonk_ [ Pretorianin ]
:/
bonk_ [ Pretorianin ]
;
bonk_ [ Pretorianin ]
juz oncuwka
bonk_ [ Pretorianin ]
koniec

bonk_ [ Pretorianin ]
szkic nr1
bonk_ [ Pretorianin ]
szkic nr.

bonk_ [ Pretorianin ]
zapomnialem tytul:,,Życie na froncie wschodnim w 1943r"

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jak to się mówi wyczepiste :)) Szczególnie drugi obrazek i ten panzerschreck ;)
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
swietny pomysl i wykonanie kiedy nastepne czesci?
moze BO i cos z kompanii braci

bonk_ [ Pretorianin ]
Zgredek--> moge zrobic nastepne odcinki albo zrobic serial od 41 do 45.dzis zaczne prototyp:)

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
+ za chęci zapał no i sam pomysł żeby komiks zrobić
- za drewniane dialogi i nieciekawy scenariusz
teraz ołówek w ręke i główkuj nad kolejnymi, lepszymi odcinkami
bonk_ [ Pretorianin ]
gen,płk.Guderian--->musze cie zmartwic lepszych nie dam rady zrobic.:(A tym bardziej ołwkiem:)

Panzer Jaeger [ Konsul ]
Scenariusz faktycznie niezbyt porywający, ale z Małego Himmlera i Panzerschrecka autentycznie się uśmiałem.
Mała sugestia.
Łatwiej by się czytało, gdyby teksty były napisane poprawnie (włączając polskie znaki i wielkie litery).

ssjNaza [ Pretorianin ]
Świetny pomysł, można by urządzić konkurs na najlepszy komiks, ja już biore sie do pracy :)

marczol [ Konsul ]
super, wyprodukuj jeszcze trochę, mozna sie z tego pośmiać (mały himmlerek:)
von Izabelin [ Luftgangsta ]
tak sobie skleiłem:)
von Izabelin [ Luftgangsta ]
cos nie dodało:)

Yoko_Hino [ Centurion ]
Z cyklu znalezione w sieci.
mgk [ Generał - Pacyfista ]
Yoko Hino - ale dlaczego one mówią o wycieczce do Szwajcarii ?????
mgk [ Generał - Pacyfista ]
-> Bonk - jeżeli mam być szczery (a od dzisiaj chcę być szczery ;-) to pomysł by robić komiks dobry, a wykonanie - to zawsze mozna poprawić ;-))

jiser [ generał-major Zajcef ]
Bonk ~~>
Pomysł z komiksem - bardzo dobry. Realizacja pomysłu - ekhm .. mnie się nie podobało. Ale dużo można z niego wykręcić.
Lt Ursus [ Generaďż˝ ]
Ja uważam że pomysł dobry i treść przemawiająca w kilku obrazkach od tego Tygrysa po ację piechoty łącznie z dowódcą który każe walczyć do końca a potem sam stoi z łapkami do góry. Coś jak krótki film o wojnie z epoki niemego kina( nie myślę oczywiście o IIWW tylko ogólnie) czyli więcej terści niż wynika z dialogów i obrazu.

Yoko_Hino [ Centurion ]
-> mgk Szwajcarii? Normandii - ręczę za to głowa znajomej :P

Panzer Jaeger [ Konsul ]
"norumandei" to chyba Normandia. ;-)
Mad_Angel [ Love Hate Love ]
osobiscie mnie rozbawil jeden tekst : "Smithow mamy duzo". Do "100naboi" jeszcze daleka droga ;]

bonk_ [ Pretorianin ]
mad_Angle-->ten tekst jest z filmu,,Stalingradu"

bonk_ [ Pretorianin ]
eh źle napisałem z filmu ,,Stalingrad"

Sgt.Luke [ Konsul ]
Jak nie zapomnę to zrobię komiks o brytolach (ołówkiem), będzie dobre zajęcie na przerwach :D
W poprzenim roku szkolnym już robiłem z kumplami komiksy o niemcach ale wyszły z czarnym humorem, czyli nie dla wszystkich, więc publikować raczej nie będę, a tak w czerwcu (jak nie zapomnę!) będzie fajny komiks z herbaciarzami :D
soldat [ Konsul ]
Luke przeslij mi te komiksy z niemcami jesli mozsz na [email protected] chetnie je zobacze ;]
Mały Miś [ Konsul ]
ja też bym poczytał, to może jednak umieść to na forum
PiotrMx [ Generaďż˝ ]
bonk--> moze i poziom nierowny, ale historia z Małym Himlerem- palce lizać. Nie przejmuj się malkotentami, Mały Himler to naprawde błysk talentu.

bonk_ [ Pretorianin ]
piotrMX-->nie przejmuje się:)i tak to był projekt robiony dla próby przez 2h.Pozdrawiam:)

Sgt.Luke [ Konsul ]
Tjaaa, za takie komiksy to byście krzyczeli że ja heretyk i sadysta. To po pierwsze. Bo po drugie i gorsze to kumpel ma te komiksy, a po trzecie to nie mam skanera w chacie, gdyż komiksy są w "formacie papierowym".
No mogę jednak uchylić trochę rąbka tajemnicy: jeden z komiksów jest troszkę kontrowersyjny. Otóż nie wiem jak ale kumplowi udało się namówić mnie do pomocy przy odcinku "Rzesza w Polsce", ale jakoś mnie namówił i dotąd mam mieszane uczucia wspominając jak rysowałem palącą się warszawę na którą niemcy zrzucają we wrześniu prezenty gwiazdkowe z sztukasów :/ A to tylko przykład tego mniej krwawego i brutalnego rysunku w tym komiksie. Po za tym to nawet trudno to nazwać komiksem gdyż są to luźno powiązane rysunki satyryczne (choć czy paląca się warszawa jest dla polaka rys. satyrycznym??) :/