GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - bibki na pierwszym planie, czyli zakręciło nam się w głowie...;>

28.08.2004
22:39
smile
[1]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

WWWAiS - bibki na pierwszym planie, czyli zakręciło nam się w głowie...;>

W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: Nie marudzić!!! (z podrowieniami dla s@kury :oP )

Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!

PS. Świat stanłą na głowie, co widać na załączonym obrazku... popijawy, bijatyki (pijatyki, peeyatyki?), ogólna wrzawa... czyli impreza na Wyspie trwa na całego ;oP

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.

28.08.2004
22:40
smile
[2]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Apel jest do wszystkich kobiet czy nie? Bo nie wiem czy masz łomot... ;>

28.08.2004
22:41
smile
[3]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a wracając do starych dywagacji, ciekawe to sanitarium i zdaje się troszku straszne, bardzo chętnie przyjrzałabym się mu bliżej:)))

28.08.2004
22:42
smile
[4]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn ... też cię kocham :P

28.08.2004
22:42
smile
[5]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No i zrobiło się po staremu miło i słodko ;P

28.08.2004
22:42
smile
[6]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd---> a czy to ważne czy do wszystkich, łomot i tak się należy - tak na wszelki słuczaj

28.08.2004
22:45
smile
[7]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

True, true, więc wykonam kilka nieskoordynowanych machnięć łomem dookoła siebie, mając nadzieję, że Paudyn się nawinie ;)

28.08.2004
22:47
smile
[8]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

to ja zarzuce linkiem na dzień dobry - to jest w mojej okolicy hymn zbieraczy owoców leśnych.

puszczać tylko na słuchawkach :>

28.08.2004
22:47
smile
[9]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Gwiazd osobiście go popchnę na ten łom :>

28.08.2004
22:48
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A tam, możecie mi naskoczyć ;oP

28.08.2004
22:48
[11]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

s@kur@ --> wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć... :)
Ciekawe co na to Paudyn... ;)

28.08.2004
22:49
smile
[12]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ok, to ja naskoczę łomem na czerep rubaszny, może być? :>

28.08.2004
22:50
smile
[13]

artaban [ swamp thing ]

yagienka --> Sanitarium jest absolutnie boskie (o ile ktoś lubi przygodówki) i bardzo polecam (ja lubię :). Jak wspomniała blondynka A - mamy i się podzielimy :)

28.08.2004
22:50
smile
[14]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd----> cóś mi się widzi, że Paudyn o niczem innym nie marzy:)))

28.08.2004
22:52
smile
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurde... nie wiem o co chodzi tej yagience ;>>

Gwiazd :::> Not negotiable? ;oP

28.08.2004
22:52
smile
[16]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

I słusznie, bo takie huknięcie łomem to sama przyjemność! ;P ;)

28.08.2004
22:54
smile
[17]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Gwiazd jeśli chodzi o męczenie Paudyna to zawsze i wszędzie :)

^Piotrek^ piosenka świetna, dedykuje ją Paudynowi :* ( :PP)

28.08.2004
22:55
smile
[18]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

dla tych którzy nie skojarzyli ze zbieraczami owoców leśnych :

Po co dres idzie do lasu?
-Po ziomki ;)

28.08.2004
22:56
smile
[19]

yagienka [ pułapka na Misia ]

artaban----> rozumiem, że mamy przytaszczyć na środę 3 krążki
Paudyn & L@wyer----> przypomnijcie z łaski swojej co to mielismy wam wypalić???

^Piotrek^----> apage satanas wyłącz to kobieto - to komentarz Misia do twojego linka:)))

28.08.2004
22:56
smile
[20]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

co Wy tak wszyscy lubicie mnie męczyć?

28.08.2004
22:57
[21]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienka --> 3 krązki to na Sanitarium, przytaszczyć ogólnie macie więcej, bo Misio zażyczył sobie różnych rzeczy z listy, którą mu przesłałam, no i pewnie zajmie to jeszcze kawałek - nie wiem ile, bo jeszcze nie wypalałam :)

28.08.2004
23:00
smile
[22]

yagienka [ pułapka na Misia ]

przytaszczymy - dobrze że to niedaleko, bo inaczej ryptura gwarantowana:)

28.08.2004
23:01
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> a żebym to ja pamiętał... zdjęcia jakieś, może te Kompanijne właśnie???

29.08.2004
09:58
[24]

Garbizaur [ CLS ]

Pobudka!!! Pora wstawać!!! Piękny dzień się szykuje!!!

Kurcze, ale mi się spać chce. O 22 stwierdziłem, że dawno już nie oglądałem "Oczu szeroko zamkniętych" i jak głupi oglądałem do 1 w nocy. Ehhh, ale z drugiej strony zajebisty film.

Mam małe pytanko do fanów gier, otóż pamiętam że była taka gra, w której się budowało mosty (czy cuś). Podobno była zajebista. Może mi ktoś powiedzieć jaki to miało tytuł, ew. skąd mogę to wziąć, bo w sklepie raczej tego nie dostanę. :)

Pozdrawiam
Garbizaur

P.S. Wstępniak jest piękny, trochę szkoda apelu do kobiet ale ostatecznie może być. :P
P.S.2. Zdjęcie jest również piękne. :)

29.08.2004
10:06
[25]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Garbizaur ----> Pontifex 1 albo 2.
skąd wziąć też nie wiem, gdzieś tam leży w necie na pewno :)

29.08.2004
10:30
[26]

Garbizaur [ CLS ]

Piotrek ---> big dzienks. Sprawdziłem. Jest na eMule. Zajmuje koło 20 MB

29.08.2004
10:40
smile
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Konkretnie, Pontifex - Bridge Builder 2, czyli część kolejna Bridge Buildera... mam wrzucić na FTPa...?

29.08.2004
10:47
[28]

Garbizaur [ CLS ]

Paudyn ---> dzięki, ale nie trzeba ściągnę sobie z eMula. :)

29.08.2004
10:50
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A tak na marginesie to wstawać, już prawie 11!!! JA zdążyłem już odwiedzić wolumen...

29.08.2004
10:53
[30]

Garbizaur [ CLS ]

Paudyn ---> spoko spoko. Ja już od godziny nie śpię i gram w Championship Managera, w międzyczasie nawet śniadanko zjadłem. Mniam mniam :)

29.08.2004
10:55
smile
[31]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

pytanie do legroocha jak się zjawi :
gdzie są drivery karty dźwiękowej w tym vmdware?
zainstalowałem Vmware Tools, one poprawiły obsługe myszy i obrazu.

a z dźwiekiem nie mam pojęcia co zrobić.

29.08.2004
11:02
smile
[32]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

powyższe pytanie nie aktualne.

aktualne Pytanie Do Legroocha :

jak zrobić folder dzielony między hostem a emulowanym systemem?
w VMtoolbar pisze że opcja ta jest niedostępna na tym systemie.

29.08.2004
11:09
smile
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czas sprawdzić rowerek, bo już za jakąś godzinkę wybieram się na przejażdzkę na Pola Mokotowskie... oby mnie tylko deszcz po drodze nie złapał ;oP

29.08.2004
11:17
[34]

Garbizaur [ CLS ]

Paudyn ---> nad moim pięknym domkiem wyszło piękne słońce, tak więc myślę że na deszcz się raczej nie zanosi. :)

29.08.2004
11:28
smile
[35]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nad moim też i mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma, bo nie mam zamiaru sterczeć gdzieś po drodze na przystanku...

29.08.2004
11:30
[36]

Garbizaur [ CLS ]

Ostatecznie zostaniesz misterem mokrefo podkoszulka, czego jednak nie polecam gdyż łatwo można się przeziębić, albo i gorzej. ;P

29.08.2004
11:31
smile
[37]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Podkoszulka to może nie, bo mam nieprzemakalną kamizelkę, ale spodenek to na pewno...

29.08.2004
12:24
[38]

yagienka [ pułapka na Misia ]

mam mały problemik z Sacred, demko chodzi jak ta lala, a gra powoduje krytyczny wyjatek, czy to może mieć coś wspólnego z DirectX 9, którego nasza karta nie obsługuje, czy może cóś innego?

29.08.2004
12:26
[39]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Moja karta też nie obsługuje DX 9, a gra śmiga, więc to pewnie coś innego.

29.08.2004
12:46
[40]

artaban [ swamp thing ]

yagienka --> Mi też wyskakiwał krytyczny wyjątek póki nie zreinstalowałem i na pytanie "czy zainstalować DX9" nie odpowiedziałem "tak". Może masz to samo. Aha - moja karta też nie ma sprzętowego wspomagania DX9 :)

29.08.2004
13:02
smile
[41]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ok, spróbuję metodą artabana, bo mnie demko wciągnęło

29.08.2004
14:32
smile
[42]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no i nici, DirecX się z płytki Sacred nie instaluje, może dlatego, że już jakowegoś nr 9 posiadamy - wywala błąd wewnętrzny, a wyjątek krytyczny jak był tak jest

29.08.2004
14:34
[43]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

yagienka --> Ja nie mam zainstalowanego DX 9 (z całą premedytacją) i gra chodzi. Może nie biega - ale to raczej wina RAM-u :)

29.08.2004
14:39
smile
[44]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no to może problem leży w płytce, a to jest bardzo prawdopodobne, pomyślę nad tym jutro

29.08.2004
14:47
[45]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

yagienka --> Nie martw się zbytnio, demo jest jak dobry trailer kiepskiego filmu: pokazuje wszystkie najlepsze sceny... Napaliłam się jak bezzębny na suchary i gra mnie zawiodła. Ani to ciekawe, ani to wciągające, a jeszcze zdaje się Cenega dorzuciła kilka błędów od siebie ;) Jakby co - mogę się podzielić grą :)

29.08.2004
14:52
smile
[46]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Dzięki, jak mi się nie uda zdobyć po sąsiedzku to się przypomnę:))

29.08.2004
14:59
smile
[47]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

OK :) Ja nie zawsze tu zaglądam - jakby co puknij dziobem gołąbka w skrzyneczkę :) Może połączę przyjemne z pożytecznym i w końcu obejrzę MA od środka? :D

29.08.2004
15:07
smile
[48]

artaban [ swamp thing ]

yagienka --> Jakby Meghan była niedostępna to zawsze możemy ci przynieść Sacred na mecz :) Spokojnie sprawdzisz czy nasza wersja działa i będziesz wiedziała czy to problem DX, płytki czy braku łatek.

29.08.2004
16:46
[49]

Garbizaur [ CLS ]

Ach te gry!!! Nie dość, że trzeba je kupić to trzeba je jeszcze zainstalować. IMO w pakiecie powinno być kupno gry wraz z darmową instalką. ;P

29.08.2004
19:13
[50]

yagienka [ pułapka na Misia ]

artaban---> a przynieście na wszelki wypadek:))

ps. co do środy to może być i tak, że przyjdzie tylko Misio, bo ja teoretycznie mam jechać do Nalęczowa, ale może z powodu przeziębienia pojadę do Serocka i tylko na jeden dzionek

29.08.2004
19:58
smile
[51]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ufff... ale się dziś wymęczyłem...

29.08.2004
20:43
smile
[52]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn-----> mamy ci współczuć, czy zazdorościć???

29.08.2004
20:46
smile
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> To zależy, czy lubisz wysiłek fizyczny ;oP

29.08.2004
20:52
smile
[54]

yagienka [ pułapka na Misia ]

zależy jaki, np. takie chodzenie po górach pasjami:))

29.08.2004
20:58
smile
[55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, a rowerek?

29.08.2004
21:02
[56]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no jak bym miała na chodzie to bym lubiła, a tak stary składaczek gnije u mamusi w piwnicy - musimy sobie w końcu jakieś rowerki sprawić

29.08.2004
21:04
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja mam taki co się w supermarkecie kupuje ;oP Nic specjalnego, ale ma tyle lat i się trzyma, ostatnio wrzuciłem mu markowe oponki, wymieniłem dętki, teraz jeszcze tylko wrzucę porządne hamulce i wymienię siodełko... niestety rama nie jest aluminiowa i badziewie trochę waży, ale w sumie to nawet lepiej... zmusza do większego wysiłku ;oP

30.08.2004
09:22
smile
[58]

yagienka [ pułapka na Misia ]

WSTAWAĆ

a teraz będę straszna i opowiem wam dowcip (ależ yagienko, co yagienka...:)))

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół.

Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:

Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja.

PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco.

30.08.2004
09:28
smile
[59]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Dobry dowcip. :)))))))))


A tak w ogóle, to pora wstawać. Dzień Dobry!

30.08.2004
09:52
[60]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

siema:PPP ostatni tydzien ciezkiej pracy...w srode wraca wspolpracownik a w przyszly poniedzialek zamkniecie miesiaca:PP

30.08.2004
10:04
smile
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

30.08.2004
11:59
smile
[62]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Cześć. Kto jedzie na piknik GOLa? Ja na 99% będę jechał samochodem. Dogadam sie z Pijusem, czy jedzie i czy bierzemy nasze dupeczki (na 99% nie bierzemy). Jak wszystko wypali będę miał 2/3 (w zależności od tuszy jadących:P) wolne miejsca z tyłu.

30.08.2004
11:59
smile
[63]

s@kur@ [ Pretorianin ]

właśnie wstałam i zaczynam kolejny dzień nic nie robienia :>

dowcip znałam wcześniej :P

30.08.2004
12:00
smile
[64]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jedzie nas sporo...tak ze bedzie trzeba na 3 autka jechac...ale sobie poradzimy:))

30.08.2004
12:01
[65]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Sorka, że wam tu zaśmiecam wątek, ale tylko tak mogę w tej chwili złapać tego szczura ;)))

ILEK jak chcesz grać dziś w piłę to bądź na Pierwszym o 17.30 (choć pewnie się nie wyrobisz)
Wczoraj fajnie było, Chodor złamał ręke ;)

30.08.2004
13:08
smile
[66]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wstałam sobie koło 11:00, zjadłam śniadanie, poczytałam i przyszłam poplątać się po sieci i pozdrowić wszystkich ciężko pracujących ;)

30.08.2004
13:10
[67]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

yazz---->no dla mnie troche za wczesnie...wez aparat moze dzis ktos zlamie noge:))

30.08.2004
13:20
[68]

Garbizaur [ CLS ]

A ja idę coś zrobić na obiad. Trzeba coś jeść.

30.08.2004
14:04
smile
[69]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja właśnie robię śniadanie... i bawię się w podkręcanie karty :o)) Chyba już znalazłem odpowiednie taktowanie.

30.08.2004
14:12
smile
[70]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja nadal w robocie, poprawiam spartaczoną pracę "informatyka".

Kto w końcu z Wawy jedzie na piknik country? :)

30.08.2004
14:19
smile
[71]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstępnie z tego co wiem jadą:

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn

o kimś zapomniałem?

30.08.2004
14:24
smile
[72]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

... zapomnialem... :o(

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK

30.08.2004
14:29
[73]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a ja siedze w pracy i nie wiem co ze soba zrobic.

grrrr....

a pozniej szpital

30.08.2004
14:35
smile
[74]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasi ---> A gdzie Ty pracujesz, jeśli można wiedzieć? :)

Paudyn ---> Dzięki. Już można mnie dodawać :P

30.08.2004
14:37
smile
[75]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Skoro tak twierdzisz :oP

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & lepsza połowa


30.08.2004
14:40
smile
[76]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Paudyn ---> To miała tak być:

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & 0,5l

:D

30.08.2004
14:42
smile
[77]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cainoor :::> Oczywiście nie pokażesz jej tego? ;oD

30.08.2004
14:46
smile
[78]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Oczywiście, że nie :D

Tak naprawde, to nie wezme tej "lepszej" połowy, bo się dziewczyna znowu strasznie wynudzi.

30.08.2004
14:55
smile
[79]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chyba nie chcesz powiedzieć, że piknik to nudna impra, bo zastanawiam się czy jechać ;oP

30.08.2004
15:40
[80]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor- w biurze turystycznym :-P

a Pijus jedzie na zlot?

30.08.2004
15:56
[81]

legrooch [ Legend ]

Sie ma wuju! :)

Moja 0,5l nie powinna się nudzić :) Jak się z wami peeyacki złapie za piwko, to będzie :)
Właśnie, co z Pijusem?

I kto się oferuje na 100%???? Tylko choroba albo śmierć przeczą!

30.08.2004
16:31
smile
[82]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

W kwestii pikniku to my jesteśmy pewni nie tylko na 100, ale nawet i na 1000%. A co! :)

30.08.2004
16:32
smile
[83]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

I kto się oferuje na 100%????

Toć wypisałem wszystkich jadących na 100%, ślepy?

30.08.2004
16:39
smile
[84]

Garbizaur [ CLS ]

Buuu... Szkoda, że nie jadę. Widzę że niezła impra się szykuje, beze mnie.

30.08.2004
17:20
smile
[85]

wielki GONZO [ Chor��y ]


Mam propozycję - może ekipa jadąca odstawi jakieś małe spotkanko organizacyjne - np. w pewnym mieszkanku na Mokotowie :> , dzięki czemu wszystko będzie jasne jak wybuch nuklearny ...

yagienka --> ja chciałem zdjęcia z radosnych spotkań, konkretnie te, które robił Misio .

30.08.2004
17:28
smile
[86]

s@kur@ [ Pretorianin ]

co to za dyskryminacja, a jak ktoś jeszcze nie jest pewien czy pojedzie? też przyjde, a co :P

30.08.2004
17:31
smile
[87]

wielki GONZO [ Chor��y ]

s@kur@ --> jaka dyskryminacja, gdzie dyskryminacja, przecież wszyscy wiedzą, że nie toleruję nietolerancji ;) a nietolerancyjnych ludzi (zwłaszcza a nawet przede wszystkim tych, którzy mnie nie tolerują) zwykłem dyskryminować ...

30.08.2004
17:36
smile
[88]

s@kur@ [ Pretorianin ]

eee...yyy... hmm... fajnie :P

30.08.2004
17:38
smile
[89]

wielki GONZO [ Chor��y ]

s@kur@ --> chcesz o tym porozmawiać :> ?

30.08.2004
17:40
smile
[90]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pewnie, to takie fascynujące... :)

30.08.2004
17:42
smile
[91]

wielki GONZO [ Chor��y ]

s@kur@ --> rozmawianie, nie tolerowanie, czy też może dyskryminowanie ?

30.08.2004
17:45
smile
[92]

s@kur@ [ Pretorianin ]

i to i to i to, a co będziemy sobie żałować

30.08.2004
17:47
smile
[93]

wielki GONZO [ Chor��y ]

A myślałem, że tylko ja jestem maxymalistą ...

30.08.2004
17:50
smile
[94]

s@kur@ [ Pretorianin ]

bo jesteś, ja jestem tylko zboczona :P

30.08.2004
18:08
smile
[95]

wielki GONZO [ Chor��y ]

s@kur@ --> skoro tak twierdzisz, nie będę się kłócił i twierdził, że jest inaczej ...

30.08.2004
18:46
smile
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pogratulujcie małemu elektrykowi Paudynkowi... właśnie przez podkręcanie karty nie wytrzymał mój zasilacz, w związku z czym, żeby być na bieżąco, musiałem udać się do osiedlowego sklepu komputerowego i zakupić nowy. Ten jest podobno porządny i skoro ma napisane, że jest 350, to jest 350. Ile ja się strachu najadłem ;>

30.08.2004
18:52
smile
[97]

s@kur@ [ Pretorianin ]

gratulujemy

30.08.2004
18:56
smile
[98]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właściwie, to powinno być:

WWWAiS gratulujemy... Paudyna.

:oD

30.08.2004
18:58
smile
[99]

s@kur@ [ Pretorianin ]

chyba jego głupoty :P

30.08.2004
19:00
smile
[100]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Skoro po parunastu minutach jestem z powrotem, to chyba nie bardzo...

30.08.2004
19:01
smile
[101]

s@kur@ [ Pretorianin ]

to jest twoja wersja...

30.08.2004
19:03
smile
[102]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Twojej przy podobnym wypadku nawet by nie było, bo komp byłby już w serwisie, więc nie mamy w ogóle o czym gadać...

30.08.2004
19:06
smile
[103]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff, od tego mam kolegów :P

30.08.2004
19:09
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, a jak koledzy akurat nie mogą...?

30.08.2004
19:11
smile
[105]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zawsze któryś może :P

30.08.2004
19:13
smile
[106]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do czasu...

30.08.2004
19:14
smile
[107]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zawsze :P

30.08.2004
19:22
smile
[108]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no właśnie słoneczka wy moje radosne, kiedy to my się widzimy w tym rozpustnym przybytku Gonza, to miała być jakaś środa, tylko która???

30.08.2004
19:25
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W dniu meczu Polska - Anglia, czyli 8 września.

s@kur@ :::> Tere fere...

30.08.2004
19:27
smile
[110]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a wcześniej nie pijemy - to się może odbić na naszym zdrowiu

30.08.2004
19:31
smile
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No cóz, jeśli zajdzie potrzeba podreperowania zdrowia, to wiadomo... w końcu z nim nie ma żartów :oP A że lepiej zapobiegać niż leczyć... odpowiedź nasuwa się sama ;o)

30.08.2004
19:33
smile
[112]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie pozostaje mi nic innego niż się z wami zgodzić :)

30.08.2004
19:41
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To wręcz niemożliwe... trzeba to uczcić...

30.08.2004
19:42
smile
[114]

s@kur@ [ Pretorianin ]

no po takiej przerwie mogę się z wami napić :P

30.08.2004
20:45
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wódencji..?

30.08.2004
21:59
smile
[116]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no i spłoszyłeś dziewczątko:PP

30.08.2004
22:21
smile
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ją? Ona tylko udaje... ;oP

30.08.2004
23:14
smile
[118]

legrooch [ Legend ]


Ello!

Paudyn ==> :D

30.08.2004
23:19
smile
[119]

s@kur@ [ Pretorianin ]

niektórzy ludzie odchodzą od kompa :P

Paudyn może być, jeszcze się nie stoczyłam w te wakacje :)

30.08.2004
23:21
smile
[120]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Poczekam, aż wyjdzie SP2 i też sobie mały image...

30.08.2004
23:28
[121]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Co jest, szykuje się jakieś kolejne picie? *Gwiazd czujnie się rozgląda* ;))

30.08.2004
23:30
smile
[122]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn robi impreze u siebie, nie wiedzialaś? ;))

30.08.2004
23:32
smile
[123]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie wiedziałem...

30.08.2004
23:34
smile
[124]

s@kur@ [ Pretorianin ]

czyżbym tylko ja wiedziała... :)))

30.08.2004
23:37
smile
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na to wygląda... rozumiem, że w związku z tym wszystko jest już przygotowane, od żarełka po napitek?

30.08.2004
23:39
smile
[126]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pewnie, cały dzień dzisiaj szykowałam, miło z twojej strony że za wszystko zapłaciłeś :P

30.08.2004
23:42
smile
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To nie byłem ja... ale miło, że ktoś wszystko zasponsorował...

30.08.2004
23:45
smile
[128]

s@kur@ [ Pretorianin ]

fuck, skoro to nie byłeś ty to czyj mam portfel? :)))

30.08.2004
23:48
smile
[129]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie wiem, mój leży przede mną na biurku... pozostaje Ci modlić się, żeby to nie okazał się porfel Twojego tatusia...

30.08.2004
23:51
smile
[130]

s@kur@ [ Pretorianin ]

jesteś pewien że to twój "gepardzi" portfel? tata odpada, może pozyczyłam od kogoś w autobusie? :))

30.08.2004
23:58
smile
[131]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie gepardzi, tylko lamparci... ;oP I tak, jestem pewien, że to moja żyrafa, a co Ty tam od kogo w autobusie wzięłaś, to ja już nie wnikam....

branoc

31.08.2004
00:02
[132]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Finanse załatwcie między sobą, mnie interesuje kwestia czy, gdzie i kiedy pijemy ;PP

Na razie pójdę sobie grzecznie zrobić kanapeczki z białym serem :)

31.08.2004
00:04
smile
[133]

s@kur@ [ Pretorianin ]

cholera, a mówili że kleptomania jest uleczalna :>

Gwiazd jutro u Paudyna, przecież sam powiedzial :)

31.08.2004
00:21
smile
[134]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...a to się Paudyn ucieszy ;))

31.08.2004
01:03
smile
[135]

s@kur@ [ Pretorianin ]

może mu nie powiemy...? :>

31.08.2004
01:38
smile
[136]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dobra, będziemy milczeć jak dwa omszałe groby ;)
To się nazywa "niespodzianka" ;))

31.08.2004
08:47
smile
[137]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Buuu... a ja znowu w robocie. Co za życie :P

Pijus też jedzie. Wczoraj z nim gadałem by phone i próbowałem mu wyperswadować wzięcie "0.5l"
Ustalamy, czy jechać samochodem, czy pociągiem (wtedy to 0.5l może nie będzie złym pomysłem hehe:)

31.08.2004
08:49
smile
[138]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

POOBUDKAAAA!

O Jezu, jeszcze tylko 4 dni i będę żonaty. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
No ale przynajmniej narzeczona mnie popchnęła, żebym wyremontował pokój.
A w zeszłą sobotę miałem wieczór kawalerski i przyszła striptizerka. :D

31.08.2004
08:51
smile
[139]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Opowiedz nam o tym...

ze szczegółami! :D

31.08.2004
09:03
smile
[140]

yagienka [ pułapka na Misia ]

PiccoloUve-----> rozumiem, że ze ślubu nici bo się zakochałeś w striptizerce:PPPPPPP

31.08.2004
09:05
smile
[141]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

O 21:00 do moich drzwi zawitała striptizerka z ochroniarzem. Była to szczupła kobieta pod 30 z farbowanymi rudymi włosami i nawet całkiem ładną twarzą. No ale jej wygląd był w tym przypadku jej źródłem dochodów, więc nic dziwnego, że był wypielęgnowany. Nie słyszałem, żeby się przedstawiała, ale koledzy powiedzieli, że użyła imienia 'Joanna'. Najpewniej to pseudo artystyczne, bo akcent miała wschodni.

Oksza nastawił I-PODa i wyszedł z Rumiankiem do kuchni. To była dość dziwna sytuacja, ponieważ 5 facetów przed imprezą zadeklarowało brak chęci oglądania rozbierającej się Pani. Każdy kierował się innymi pobudkami w podejmowaniu tej decyzji. Pierwszy wyłamał się Krisstal, który stwierdził, że będzie miał kaca moralnego przed swoją dziewczyną. Później Kiju oznajmił, że nie zamierza dać złamanego grosza na striptiz. Oksza powiedział krótko nie, bo nie. W międzyczasie
Silve przyznał rację Krisstalowi, że on też się z tym źle będzie czuł. A na końcu Rumianek rozwalił mnie totalnie mówiąc, że będzie mu żal tej kobiety, bo się będzie rozbierała przed pijaną hołotą.

Zaczęła grać muzyka w moim odmalowanym pokoiku. Pani zaczęła tańczyć, a chłopaki miały świetną zabawę. Kowal robił foty, a kobieta powoli zdejmowała obcisły sweterek. W którymś momencie zaprosiła mnie do tańca. No i skończył się utwór. Bullet rzucił się na i-poda usilnie starając się znaleźć jakąkolwiek dobrą muzę. Usiadłem z powrotem. Pani, po sukcesywnych wynikach pana Bulleta, zaczęła zdejmować spodnie. Kowal podał aparat Ufokowi, bo ten miał lepszy punkt widzenia na tyłek tańczącej. Pani zaprosiła tym razem naszego kochanego Jazona. Ten wczuł się w rolę i zdjął koszulkę. Ufo nie przepuścił okazji i mignął flesz. W tym momencie uwaga tancerki skupiła się na mnie, ponieważ zostało już tylko 5 minut wykupionego czasu, a ona była jeszcze w staniku i stringach. Pojawił się przeto dość spory dylemat, bo nie wiedziałem na co patrzeć, czy na jej podbrzusze, piersi, czy twarz. Szczycę się tym, że lubię ludziom patrzeć prosto w oczy, ale w tym przypadku skapitulowałem. Oj, dawno chłopaki nie mieli takiej radochy. Szkoda, że nie było Okszy. Pani się rozebrała i ubrała i wyszła.

Wszyscy 'widzowie' wspominali 15 minutowy występ. Ufo był bliski płaczu jak mu powiedziałem, że była możliwość wykupienia dodatkowych usług, z której nie skorzystaliśmy. Oksza podziękował przez telefon Agencji Towarzyskiej, gdy Pani po drugiej stronie spytała, czy będzie tylko striptiz, czy może striptiz "z towarzystwem". Przez całą noc Ufo chodził naładowany testosteronem.

31.08.2004
09:12
smile
[142]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

haha dobra opowieść :)))

Tak to już jest, że i-Pody zawodzą w najmniej oczekiwanym momencie.
a najbardziej mnie rozwaliło jej imę: "Joanna" hahaha :D

Czyli już za 4 dni trzeba Ci będzie współczuć? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 09:12:09]

31.08.2004
09:16
smile
[143]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Cainoor -> Clicknij na link przy mojej ksywce, a wszystkiego się dowiesz. Jak się nie będzie chciało wgrać to "Zapisz jako...". Czuj się zaproszony.

31.08.2004
09:26
smile
[144]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dziękuje bardzo, jestem zaszczycony, ale.... no właśnie, że też zawsze musi być jakieś ale. Mam już inne plany :(

No nic, natępnym razem na pewno będę :DDDD

31.08.2004
10:25
[145]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Fajna historia. ;)


A tak w ogóle Dzień Dobry!!!

Ostatni dzień wakacji, od jutra trza się brać do roboty. :(((((((

31.08.2004
10:31
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, a ja dopiero wstałem i czuję się jak na kacu...

31.08.2004
10:32
[147]

legrooch [ Legend ]

Nie chcę mówić hop, ale się coraz bardziej zastanawiam nad pociągiem. Można popić, pozwiedzać i wracać o której się chce (tyle że szybciej niż samochodem).

31.08.2004
10:32
[148]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ostatni dzien wakacji to ja mialem 18 lipca:PPP

31.08.2004
10:33
smile
[149]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->to jedz pociagiem...biedzie wiecej miejsca:)))))))))))))))))

31.08.2004
10:40
smile
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

<::::: ILEK

31.08.2004
10:50
smile
[151]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

legrooch - wlasnie szukałem Ciebie, odezwij sie do mnie gg, bo mam sprawe

31.08.2004
10:50
[152]

Garbizaur [ CLS ]

ILEK ---> :))))

31.08.2004
11:03
smile
[153]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, ten piknik 18 września? Będę się dziś starał namówić ojca o odstapienie na te 2 dni samochodu :oP

31.08.2004
12:00
smile
[154]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zdrastwujtie riebiata. Własnie udało mi się przetrzeźwieć na tyle, żeby wyruszyć z domu :> .

legrooch --> wczoraj już po kilku (hiehiehie) browarkach naszło mnie na robienie loga - to obok to jeden z projektów, zaraz wrzucę drugi . Za jakość nie odpowiadam - toż to tylko projekt, bo więcej nad tym siedzieć mi się nie chciało .

31.08.2004
12:02
smile
[155]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> a teraz wersja bez palemek ...

31.08.2004
12:03
smile
[156]

Garbizaur [ CLS ]

Z palemkami fajniejsze!!!

31.08.2004
12:09
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wrzuć L@WYERKU jakieś inne drzewka (np. płaczącą wierzbę) i będzie teges, bo te palemki są lekko kiczowate ;>

31.08.2004
12:17
smile
[158]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> na jakiej uczciwej bananowo-kokosowo-rajskiej wyspie znajdziesz wierzby ?!? Jak się nie podoba wersja z palmami to masz wersję bez palm (po prawdzie, to nie cierpię tego piwa).
Dlaczego zawsze musisz marudzić i nie myślisz pozytywnie ?
:D

31.08.2004
12:22
smile
[159]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

LQWYERKU :::> Banany i kokosy to nie nasz klimat, zresztą ja jedynie dbam o estetykę ;oP

31.08.2004
12:29
smile
[160]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Kto idzie ze mna na piwko dzis?Jestem z wawy :) Wszelkie propozycje zostana rozpatrzone:)

31.08.2004
12:39
smile
[161]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a nie można Zygmunta postawić na palmie i zrobić to w żywszych kolorach? :P

31.08.2004
12:41
smile
[162]

Garbizaur [ CLS ]

Uważam, że palmy to bardzo dobry element. Przede wszystkim dlatego, że przecież w Wawie mamy palmę (Rondo de Gaulla). Kolumna Zygmusia i palmy, to jak gdyby takie 2 paradoksalne światy stolicy, stojące przecież niedaleko siebie. :) (ale wymyśliłem)

IMO palemki baaaardzo pasują!

31.08.2004
12:45
smile
[163]

L@WYER [ Valaraukar ]

s@kur@ --> ja preferuję tonację czarno-białą - może ze względu na czarnowidztwo, więc jak chcesz kolor, to czekam na Twoją propozycję wyspiarskiego logo.

31.08.2004
12:51
smile
[164]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Dla mnie palmy są OK, z jajem, znaczy się z kokosem ;-) Hmm, tylko, może w kolorze ? ;-)

31.08.2004
12:55
smile
[165]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przede wszystkim dlatego, że przecież w Wawie mamy palmę (Rondo de Gaulla).

Z niecierpliwością czekam, aż sciągną to gówno. Rozumiem jeszcze, że symbolem Wawy może być PKiN, ale palma? Ech...

PS. Kolorów nie zmieniać, są świetne, ja też lubię tonację czarno białą.

31.08.2004
12:57
smile
[166]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->palma jest spoko...tylko to rondo jest do dupy...jeszcze nie widzilem zeby tam psow nie bylo:))

31.08.2004
13:03
smile
[167]

legrooch [ Legend ]

Miałem zamiar zrobić takie logo z panienek :) dwie leżące "VV", jedna schylona z ręką koło kolan "A", jedna przodem "I" i jedna na jeźdźca "S" :>
All naked :)

Jednak Yeenny szybko wybiła mi to z głowy :)

L@WYER ==>Wporzo! Palemka odpowiada za Nowy Świat/Jerozolimskie, tylko PKiNu brakuje :/

31.08.2004
13:09
smile
[168]

legrooch [ Legend ]


ILEK ==> Ja tam widziałem niedawno suczki! :D

31.08.2004
13:12
[169]

Garbizaur [ CLS ]

Paudyn ---> Ja przez dłuższy czas też psioczyłem na palmę, ale ostatnio zaczęła mi się nawet podobać. IMO jest to fajny element wśród ponurych budynków Centrum Wawy. :)

No w sumie PKiN w logu też byłby fajną opcją. :)

31.08.2004
13:15
smile
[170]

s@kur@ [ Pretorianin ]

no dobra, a coś takiego? :PPP
(nie rańcie moich uczuć, powiedzcie że piękne... :) )

31.08.2004
13:17
smile
[171]

legrooch [ Legend ]


A jakby coś w tym stylu ewentualnie z Zygmunetm na środku?

31.08.2004
13:18
smile
[172]

legrooch [ Legend ]

s@kur@ ==> Za Zygmuntem i palmą PKiN, większy napis, palma czarno-białą.

31.08.2004
13:19
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Róbcie co chcecie, tylko w czarnobiałej tonacji... najwyżej nie będę się do tego loga przyznawał ;oP Zresztą zobaczymy, co wymyśli Misio.

31.08.2004
13:20
smile
[174]

artaban [ swamp thing ]

Ja głosuję za wersją z palmą :) Jest cudna, uważam ją za jeden z najbardziej charakterystycznych znaków Warszawy. I jeden z najbardziej złośliwych :) Będę bronił palmy własną piersią!

s@kur@ --> Wg mnie genialne :)

Paudyn --> Pythonów też nie lubisz? :)

31.08.2004
13:21
smile
[175]

L@WYER [ Valaraukar ]

No nie no, co jak co ale Pałacu Stalina to ja nie zamierzam tam ładować - bez przesadyzmu - pekin, laski, zaraz ktoś zarzuci jeszcze, klasyczną Warszawę-garbusa wrzucić albo Syrekę-porywaczkę lub też herbową Syrenkę dołożyć - może coś jeszcze ?
:>

31.08.2004
13:32
[176]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->tak!! Palac Mostowskich...:)))))

31.08.2004
13:37
smile
[177]

s@kur@ [ Pretorianin ]

druga wersja :))
tak, to w tle to wyspa z pałacem kultury, jeśli tego nie widzicie to wiadać nie macie wyobraźni :PP

31.08.2004
13:40
smile
[178]

legrooch [ Legend ]

s@kur@ ==> Co to za festyn na wodzie? Karnawał na kolory się już skończył!
I co tam robi Pinokio na pontonie???

31.08.2004
13:42
smile
[179]

s@kur@ [ Pretorianin ]

... powiedział uczeń Picassa :P

31.08.2004
13:42
smile
[180]

L@WYER [ Valaraukar ]

<-- ILEK --> a może jeszcze tzw. sukę policyjnąalbo zdjęcie pewnego budynku z ul. Kolskiej tam wrzucim - będzie wręcz jak w domu .
Będziesz miał może pewną płytke miał dzisiaj dla mnie ?

s@kur@ --> i po kiego grzyba Zygmuś ma uszminkowaną i wytapetowaną facjatę - ja skłatam stanowcze VETO !

31.08.2004
13:44
smile
[181]

s@kur@ [ Pretorianin ]

L@WYER chcialam żeby wyglądał bardziej ludzko :))

31.08.2004
13:47
smile
[182]

legrooch [ Legend ]


On wygląda jak klacz!

31.08.2004
13:48
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

s@kur@ --> "spuśćmy zasłonę miłosierdzia na koniec tej sceny ..." . Jeden z najbardziej zasłużonych ludzi dla tego miasta, a ty z niego jakiegoś ciotola robisz . :P

legrooch --> nie sądzisz, że to piękny pomysł na subnicka - [ uczeń Picassa ] ? LOL

31.08.2004
13:49
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> Kocham Pythonów, co nie zmienia faktu, że palma na rondzie ma z nimi mało wspólnego...

APEL

LUDZIE, WSTAWIAJCIE TAM SOBIE CO CHCECIE, NAWET PALMY, ALE NIE KOLORUJCIE TEGO, TONACJA CZARNOBIAŁA WSKAZANA!!!

31.08.2004
13:50
smile
[185]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a kogo obchodzi twój apel :P

31.08.2004
13:55
[186]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

s@kur@--->mnie!!

L@WYER--->nie dzis...mam zapieprz w pracy:((

31.08.2004
13:59
smile
[187]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zgadzam się z Paudynem - niech bedzie czarno-białe, a nie jakaś jardolona tęcza - ja przedstawiłem swoje propozycje - jak się nie podobają, to sami coś własnego zarzućcie - jak będę miał możliwość to ja sobie może z tego wprasowankę na koszulkę zrobię ...
Inna sprawa, że prosiłem o ocenę, nie o przeróbki .

ILEK --> no cóż, poczekam do jutra. Kompa sobie w końcu zmontowałeś ?

31.08.2004
14:04
[188]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->nie...zasilacz zdechl:))

31.08.2004
14:06
[189]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> masz coś pod ręką ? Bo jak nie, to mogę ewentualnie za kilka minut kumpla zapytać, za ile może mi sprzedać "po znajomości" .

31.08.2004
14:07
smile
[190]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ja rozumiem, że dla was może być czarno-białe bo i tak nie rozróżniacie kolorów ale kłóci się to z moim poczuciem estetyki :P

31.08.2004
14:10
smile
[191]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> Z czym...? To Ty posiadasz coś takiego? ;oP Po tych wklejkach śmiem wątpić ;oP

31.08.2004
14:12
smile
[192]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff... szkoda słów na waszą ignorancję prawdziwej sztuki :P

31.08.2004
14:13
[193]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

s@kur@---->masz szczescie ze dzis wtorek...bo bym ci powiedzial gdzie mam te twoje "poczucie estetyki":))))

L@WYER---->jak juz pisalem ostatnio na nic niemam czasu...wiec bylbym wdzieczny za pomoc:))

31.08.2004
14:15
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

s@kur@ --> chciałaś chyba napisać " z moim SPACZONYM poczuciem estetyki"

ILEK --> 300 ATX - między 45 a 50 zeta, ale to za 2-3 dni bo kumple nie mają "na sklepie".

31.08.2004
14:17
[195]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

oki...wezme bo mi sie niechce kombinowac...daj znac jak cos

31.08.2004
14:18
[196]

s@kur@ [ Pretorianin ]

możecie mnie pocałowac w... nos :P

31.08.2004
14:20
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na pieszczoty trzeba zasłużyć...

31.08.2004
14:21
smile
[198]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zasłuzyłam sobie na wiele więcej znosząc wasze towarzystwo na każdym spotkaniu :P

31.08.2004
14:23
smile
[199]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie chce mi się mysleć, na ile zasłużyliśmy my, znosząc Twoje..

31.08.2004
14:24
smile
[200]

s@kur@ [ Pretorianin ]

możecie czuć się zaszczyceni :P

31.08.2004
14:24
smile
[201]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> spoko - zaraz im powiem, żeby się z tym streszczyli jak najbardziej.

s@kur@ --> a ile my musieliśmy znosić :P ...

Paudyn --> sam to chciałem napisać :D .

31.08.2004
14:32
smile
[202]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::> Nie da się ukryć, że w paru kwestiach myślimy podobnie ;>

31.08.2004
14:42
smile
[203]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> ano, rzeczywiście, nie da się zaprzeczyć - nie wiem tylko, śmiać się czy płakać a właściwie - kto ma się z tego powodu śmiać a kto płakać ?
Monitor odebrałeś ?
:D

31.08.2004
14:44
smile
[204]

Yans [ Więzień Wieczności ]

A mnie się wersja s@kury podoba, jedynie muszę przyznać, że tonacja black&white prezentuje się korzystniej. Hmm, i jeszcze, jak to mówi Jasio: "pier*olnąłbym gdzieś Szlaczek, eee, tzn. Syrenkę" ;-)) Zadziwiające ale jakoś to idzie do przodu, he, he, he, to istny Cud nad Wisłą ;-))

31.08.2004
14:47
smile
[205]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Płakac to na pewno nie my ;>

Monitor odbieram pewnie coś koło końca tygodnia, dam Ci znać, jakbym potrzebował pomocy w jego transporcie ;oP

No, a przez ten zasilacz wczorajszy to ja 150 zeta jestem w plecy, więc jutro z rana idę do Studenckiego Biura Pracy i biorę się za jakąś robotę, bo mam już dość siedzenia na tyłku ;> Trzeba zarobić na RAMy i wyjazd do Czech...

31.08.2004
14:53
smile
[206]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yans --> "rozumiem - ta ściana biała, ta ściana niebieska , te dwie ściany żółte - ale po ..uj Ci tu szlaczek ?!?" .

Paudyn --> Płakać umiem tylko i wyłącznie ze śmiechu.
BTW nie miałem wczoraj komórki z sobą, więc nie miałem Ci jak odpowiedzieć co do zasilacza - a szkoda.

Powiedziałem, że moje propozycje już są, jak będzie mi się dzisiaj chciało, bądź będę miał fazę, to może coś dzisiaj jeszcze wyrzeźbię.
Poza tym, zawsze możecie przedstawiać swoje projekty, byle były zrobione z "poczuciem estetyki" :>

31.08.2004
14:59
smile
[207]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::> Ale za tą cenę dostałem przynajmniej PRAWDZIWY zasilacz 350W. Jest robiony dokładnie na takiej samej zasadzie co Chieftec, tyle że nie płacisz za firmę.

31.08.2004
15:13
smile
[208]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja swoich propozycji nie zapodam, bo jestem beztalenciem plastycznym, ale chętnie pooceniam i pokrytykuję Wasze propozycje ;P

Palma - tak! Zdecydowanie tak! Palmę na rondzie bardzo lubię, jest uroczo absurdalna i zdecydowanie wolałabym widzieć ją niż PKiN [co nie znaczy, że będę protestować jak go tam wepchniecie - ja w ogóle lubię to miasto i nawet do wszelkich potworów budowlanych się z czasem przyzwyczaiłam :)
I zgadzam się, że lepsze jest logo czarno-białe. Jakoś tak bardziej stylowo wygląda - pełna profeska :)
W ogóle to, co L@WYER zapodał, całkiem mi się podoba.

I tylko błagam - niech mi ktoś wyjaśni co przestawia obrazek legroocha z 13:17! Bo jak dla mnie to są palmy skrzyżowane z dźwigiem, na którym wisi wiadro ;) Ale chyba nie o taką interpretację autorowi chodziło? ;P

31.08.2004
15:14
[209]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn--->hehehe...u mnie przez dlugi czas zasilacz 230 albo 250 ciagnal radka 9100+dwa twarde+CD i przez pewnien czas nagrywarke...gdybym nie rozlazyl kompa na czesci pierwsze...to pewnie nadal by to dzialalo...niestety po "czyszczeniu" niechce juz tego pociagnac:((...mysle ze 300 mi wystarczy:))

31.08.2004
15:20
smile
[210]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd--->nie zwracaj na wypociny legroocha uwagi...na nastepnym spotkaniu legrooch komisyjnie przy wszystkich obcina sobie ucho:))))

31.08.2004
15:22
smile
[211]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> właśnie, właśnie :-D

Gwiazd ====> "dźwig z wiadrem", rewela !!! ;-))

31.08.2004
15:25
smile
[212]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Słuchajcie, ale ja naprawdę nie wiem co on tam wysmarował ;)) I tak mnie to nurtuje, że strasznie chciałabym poznać prawidłową odpowiedz :D

31.08.2004
15:26
smile
[213]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Ja bym powiedział, że prędzej żurawie (te wysokie dźwigi) kojarzą się z Wawą, niż palma ;o)))

ILEK :::> Ja miałem wpierw 250 (codegen hehe), ale nie utrzymał mi Geforca, przepaliło się gówno, więc zmieniłem na 350 (też nieszczęsny Codegen) i wytrzymał mi półtora roku.. do czasu, bowiem wczoraj tegoż Geforca podkręciłem i ten fałszywy 350 to już było za mało ;oDD Teraz mam realny 350W, czyli gdzieś tak o 100 więcej niż ta moja poprzednia 350 :o)))

Tak na co dzień zaś, zasilacz ciągnie mi dwa dyski twarde, dwa napędy optyczne, floppa, Geforca (a to ponoć jedna z najbardziej energożrących odmian), tuner, muzę...

31.08.2004
15:27
smile
[214]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Gwiazd i ty przeciwko mnie :>

legrooch oświeć nas a potem obetnij sobie ręce :P

31.08.2004
15:30
smile
[215]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd --> masz plusa za to, że przyznałaś się się do braku talentu w dziedzinie tworzenia loga - NIEKTÓRZY :> zaczęli rzeźbić, kombinować dodawać jakieś dziwactwa i jeszcze twierdzili, że ma to coś wpólnego z "poczuciem estetyki" <uśmiecha się złośliwie> .

Nie twierdzę, ze to co spłodziłem wczoraj w alkoholowym widzie jest cudne, piękne, wpaniałe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju - ot, to tylko mój projekt - zwłaszcza, że z legroochem
ustaliliśmy, że ma to byś logo do "wprasowania" na koszulkę, więc (imho) powinno być w miarę proste i nieskomplikowane.
Poza tym zgadzam się z Paudynem - poczekajmy na to, co zrobi (o ile zrobi :> ) Misio - powinno być tak czy inaczej o niebo lepsze od tego, co sam zmontowałem.
A rysunek legroocha przypomina mi scenę z Matrixa 3 - "ośmiornice" atakujące Syjon. ;)

31.08.2004
15:32
smile
[216]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> ja wiem co to są żurawie :D Naprawdę :D
A palma naprawdę mi się podoba :) Lubię ją równie szczerze jak Ty jej nienawidzisz :P

S@kur@ --> bo kolorków nie chciałam? :) Oj tam.. ale za to będę palmy bronić :)

*walenie głową w ścianę* CO JEST NA RYSUNKU LEGROOCHA? No wyjaśnijcie mi z czym się krzyżują te wiechcie [to miały być chyba palmy albo wierzba płacząca]... :)

31.08.2004
15:37
smile
[217]

s@kur@ [ Pretorianin ]

dobra, logo L@WYERA jest lepsze bo prostrze i latwiej zrobić z niego prasowanke, a kolor czarny jest cudowny i w ogóle i nie wiem jak mogłam upierać się przy innych barwach - może być? :P

(nadal twierdze że nie rozumiecie mojej twórczości, ale tak było z wszystkimi wielkimi artystami wiec się nie przejmuje :P)

31.08.2004
15:50
smile
[218]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

oooo...watek bez apelu prawie i jaka posluszna s@[email protected] ze nie czytam tych pierdol co ludzie w nawiasach wypisuja:))))))

31.08.2004
15:50
smile
[219]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No pewnie, że log L@WYERA jak na razie roxxuje... ;o))P

Gwiazd :::> to nie to, że jej nienawidzę, bo to uczucie dopada mnie niezmiernie rzadko... jak dla mnie to po prostu kicz w swojej najobrzydliwszej formie. to tak jak ze sztuką nowoczesną (malarstwo), dla kogoś jest to arcydzieło, a ja się tym podcieram ;oPP

31.08.2004
16:00
smile
[220]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> "sztuka współczesna" - niezły oksymoron - sztuka już umarła, jak człowiek patrzy czasem na tzw. "dzieła", tworzone przez tzw. "artystów" to się na rzyganie zbiera - w ten sposób, to nawet ja, nie mając jakichkolwiek zdolności w temacie rysunku odręcznego (o malarstwie nawet nie wspomnę) mógłbym "natrzepać" tyle bajeranckich "obrazów" czy nawet "dzieł", że to szok.
Najgorsze jest to, że słowo "artysta" zostało sprostytuowane (podobnie jak i np. "intelektualista" ).
Żeby uznać kogoś za "artystę" nie trzeba wiele - kilka "dzieł/obrazów" typu "kilka czarnych i białych kropek/kresek na zielonej/czerwonej płaszczyźnie" - i już jesteś wielkim i wspaniałym tfórcą . A ci, którzy mają inne zdanie "nie rozumieją ducha sztuki współczesnej"
Jednym słowem - ŻENADA .

31.08.2004
16:04
smile
[221]

legrooch [ Legend ]


Ja wam dam kuźwa dźwig i wiaderko na następnym spotkaniu! Lepiej nie umiem i to jest moja wina? ;(

31.08.2004
16:13
smile
[222]

L@WYER [ Valaraukar ]

A'propos następnego spotkania - w ramach ustaleń wyjazdowych to proponuję przyszłą środę i picie z okazji meczu Polska-Anglia.
Niech ci, którzy zapowiedzieli obmyślenie środków transportu zweryfikują do tego czasu możliwość dostarczenia takowych i wtedy dopracujemy rozmieszczenie pasażerów, kierowców i samochodów.

legrooch --> więc scena z matrixa 3 to też nie jest ?!?

31.08.2004
16:16
smile
[223]

legrooch [ Legend ]


Przyszła środa czeka nas na przygotowaniach do wesela u Yeenny.

31.08.2004
16:17
smile
[224]

legrooch [ Legend ]


A tak wogóle, to wesołego alleluja!

Spadam do domu :P

31.08.2004
16:19
smile
[225]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Statsiarz ;oD

L@WYER ::> No, widzę, że wreszcie ktoś prezentuje podobne podejście w tej materii... to może my też powinniśmy nachlapać na płótno i sprzedać to pod jakimś znanym nazwiskiem... sprzedawało by się jak świeże bułeczki :oD

31.08.2004
16:28
smile
[226]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> raczej "ale leje" . Miłego weselenia się jakby co. więc kiedy robimy"spotkanie organizacyjne" ? Ktoś ma jekieś propozycje ?

Paudyn --> czasami wydaje mi się, że nie trzeba nawet nachlapać - wystarczy napluć, nasikać lub nawet narzygać - i będzie to arcydzieło, którego treść i sens pojmą jedynie ludzie głębokiego intelektu, członkowie ekskluzywnego zakonu kapłanów i (wy)znawców Prawdziwej Sztuki, nie jacyś tam profani i dyletanci o prostackich i przesiąkniętych konserwatyzmem gustach, zamknięci na powiew świerzości i nowości ... nie, ziomek :D ?

31.08.2004
17:57
smile
[227]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Ilek wasze apele mam w ... no :P

wielcy znaFcy może spotkamy się w tym tygodniu żeby podyskutowac o sztuce? :>

31.08.2004
18:00
[228]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pomysł na spotkanie jest w sumie niezły - w sobotę nasza reprezentacja gra z Irlandią - może będzie wesoło ...

31.08.2004
18:02
smile
[229]

s@kur@ [ Pretorianin ]

w sobote to ja mam wesele (gdzie ja to już słyszałam :)) ) więc odpada, chyba że wybierzecie się ze mną i tam się napijemy, tylko z meczem będzie gorzej :>

31.08.2004
18:05
smile
[230]

L@WYER [ Valaraukar ]

s@kur@ --> my i wesele, hehehe ...... Jak nie chcesz, to nie, my Cię nie zmuszamy do towarzyszenia nam w kibicowaniu Irlandii.

31.08.2004
18:07
smile
[231]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ty mi tu nie wyskakuj z takimi tekstami że ja nie chce, bo chce tylko innego dnia :P nie oszukujmy się, można pić bez meczu :>

31.08.2004
18:08
smile
[232]

L@WYER [ Valaraukar ]

s@kur@ --> nie gadaj, naprawdę można ?!?

31.08.2004
18:10
smile
[233]

s@kur@ [ Pretorianin ]

wam chyba nie trzeba tego tłumaczyć :P

31.08.2004
18:10
smile
[234]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W sobotę dostajemy z Irlandią? Wchodzę w to ;>

31.08.2004
18:11
smile
[235]

s@kur@ [ Pretorianin ]

czy wy mnie słuchacie... ja naprawde chciałam się spotkać, ale nie w sobote

31.08.2004
18:14
smile
[236]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Toć nic nie stoi na przeszkodzie, by spotkac się również innego dnia ;>

31.08.2004
19:26
smile
[237]

s@kur@ [ Pretorianin ]

tylko powiedzcie wcześniej, bo musze iśc do sklepu pożyczyć flaszke :P

31.08.2004
20:13
smile
[238]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spoko, dzień wcześniej dostaniesz cynk :oD

31.08.2004
22:03
smile
[239]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Dolicz dwa miejsca na sobotę dla mnie i blondynki :) Pamiętaj: w każdy dzień meczowy ty i twój telewizor jesteście moimi ulubionymi kolegami :)

Jeżeli zaś chodzi o ocenianie logo to bardziej podoba mi się wersja z palemką. Wciąż prosta, wciąż widoczna, a niesie za sobą więcej treści (np. podkreśla, że jesteśmy leserami, bumelantami i najchętniej leżelibyśmy pod kokosem :)

31.08.2004
22:43
[240]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam wolę leżeć pod jakąś fajną mulatką ;>

31.08.2004
22:48
smile
[241]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Nie, nie, mylisz się. Leżenie pod blondynkami jest najlepsze. *Kermit obleśnie się uśmiecha* Czy odpowiednia osoba mnie słyszała? :)

31.08.2004
22:49
smile
[242]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban ::> Leżałem już pod blondynkami i pod brunetkami... teraz chcę mulatkę ;o)

31.08.2004
22:56
smile
[243]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A pod łomem kiedyś leżałeś? *Gwiazd usmiecha się złośliwie* Czy odpowiednia osoba mnie słyszała? :>

31.08.2004
22:59
smile
[244]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie... ale mimo wszystko wcale się do tego nie palę, wciąż wolę mulatkę ;oP

31.08.2004
23:00
smile
[245]

artaban [ swamp thing ]

Ja zamilczę taktcznie, bo widzę, że inaczej poleżę pod kilkoma kilogramami dobrze wyprofilowanej stali :)

31.08.2004
23:02
smile
[246]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> osoba miała być "odpowiednia", Ty się nie kwalifikujesz, bo nie pisałeś nic o lezeniu pod blondynkami ;P
Odpowiednia osoba wie, że to o nią chodzi - niech się boi ! :>

31.08.2004
23:02
smile
[247]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Żeś się kermit wpier... znaczy się tego, wkopał ;oP

31.08.2004
23:04
smile
[248]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ty się nie kwalifikujesz, bo nie pisałeś nic o lezeniu pod blondynkami ;P

No jak nie, jak tak...

Leżałem już pod blondynkami i pod brunetkami...

31.08.2004
23:08
smile
[249]

artaban [ swamp thing ]

(z cyklu: "ani chwili się nie zawaham, żeby zwalić to na kogoś innego")

Paudyn mówił o blondynkach, mówił! To on jest ten zły :)

31.08.2004
23:13
smile
[250]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zostawić was na chwile i juz organizujecie jakieś orgietki :P

31.08.2004
23:14
smile
[251]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> ale mówiłeś o nich w czasie PRZESZŁYM, nie PRZYSZŁYM ;))
Nie tak jak niektórzy :>

31.08.2004
23:14
smile
[252]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kermit :::> Chyba nie sądzisz, że ktoś da się na to nabrać... no może poza s@kurą ;oP

31.08.2004
23:15
smile
[253]

artaban [ swamp thing ]

s@kur@ --> Czym skorupka za młodu nasiąknie...

31.08.2004
23:16
smile
[254]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja też się na to nie nabrałam!... :>

31.08.2004
23:16
smile
[255]

artaban [ swamp thing ]

Padyn --> Tonący brzytwy... ? :)

31.08.2004
23:17
smile
[256]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> sporo czasu zajęło Ci wpadnięcie na pomysł, jak się z tego wykaraskać.. na dodatek jakieś to takie lewe... Ty faktycznie nie jesteś farbowana ;oD

kermit :::> Brzytwy? A co za róznica, czy się utopisz, czy pochlastasz? ;oP

31.08.2004
23:17
smile
[257]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie przeszkadza mi że jesteście zboczeni naprawde... :))

31.08.2004
23:20
smile
[258]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn, Paudyn, literka mi się wymskła :)

Ależ ja pisałem w czasie OGÓLNYM, nie PRZYSZŁYM przecież :) Zresztą - Gwiazd! Zaprzecz, że leżenie pod blondynkami jest najlepsze? No, zaprzecz :)

Paudyn --> Nigdy nie lubiłem nadmaru wody, a ostrza mnie fascynowały :)

s@kur@ --> Nie jesteśmy zboczeni naprawdę, to tylko na potrzeby forum się tak lansujemy :)

31.08.2004
23:20
[259]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj, koleś, Tobie się ten łomot zbiera i zbiera, może i niefarbowana, ale za to zdeterminowana i z łomem, bój się :>

Pytanie kompletnie nie na temat:
Czy ktoś umie odchudzić animowanego gifa?

31.08.2004
23:23
smile
[260]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zresztą - Gwiazd! Zaprzecz, że leżenie pod blondynkami jest najlepsze? No, zaprzecz :) - a skąd ja mam to wiedzieć, czy ja kiedykolwiek leżałam pod blondynką??

31.08.2004
23:24
smile
[261]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> To może Gwiazd naostrzy łom? ;>

Gwiazd :::> Zbiera to mi się po piwie, czego efektem jest wędrówka do pewnego przybytku w celu obniżenia ciśnienia... ;oD

31.08.2004
23:24
smile
[262]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Kermit ja też sobie kiedyś tak tłumaczylam :))

31.08.2004
23:29
smile
[263]

artaban [ swamp thing ]

s@kur@ --> A jak sobie tłumaczysz dzisiaj, jeśli wolno spytać?

Gwiazd --> A kto cię wie :) Zawsze mi się wydawało, że potrafisz odczytać ekspresję z twarzy kilka centymetrów przed tobą :)

31.08.2004
23:32
smile
[264]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie tłumacze, pogodziłam się z tym bo i tak nikt mi nie wierzy :>

31.08.2004
23:36
smile
[265]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

bo i tak nikt mi nie wierzy :>

Ciekawe, dlaczego...

31.08.2004
23:41
smile
[266]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff wymień date kiedy ostatnio mówiłam coś na TEN temat :P

31.08.2004
23:41
smile
[267]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Łom najlepiej się ostrzy podczas używania :> Skoro się domagacie, to mogę zaprezentować :>
Coś czuję, że go zabiorę na sobotni meczyk, nie dość, że na Was się przyda, to jeszcze zawsze można by się obronić gdyby ktoś w ciemnej uliczce zaatakował - aż szkoda, że mecz jest o 15:00 ;))

31.08.2004
23:44
smile
[268]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> Czy mi się zdaje, czy bez przerwy mówisz na TEN temat? ;>

31.08.2004
23:44
smile
[269]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn ----> ty zdaje się masz Astera - jest tam limit ściąganych danych ?

31.08.2004
23:45
[270]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq :::> Nie ma i oby tak pozostało.

31.08.2004
23:53
smile
[271]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A dalej wszystko ciągnie się przez Proxy ?

31.08.2004
23:56
smile
[272]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Co to znaczy wszystko? Ja tam w przeglądarce nie mam wpisanego konfigu proxy i ściąga jak trzeba.

31.08.2004
23:58
smile
[273]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn nie nie i jeszcze raz nie :P np na ostatnim spotkaniu słowa nie powiedzialam :PP

01.09.2004
00:03
smile
[274]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn ----> Dobra, ostanie pytanie: prędkość jest 768 kb ?
Wypytuję się tak, bo w moim nowym miejscu zamieszkanie jest tylko Aster, więc będę skazany albo na nich, albo na Neo.

01.09.2004
00:05
smile
[275]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq

01.09.2004
00:11
smile
[276]

artaban [ swamp thing ]

Piotrasq --> Od 1 września (czyli od kilku minut) oferta jest lekko zmieniona, czyli (mówiąc prościej) szybsze transfery. Jako były pracownik infolinii Neo i uzytkownik Astera z pełnym przekonaniem polecam to drugie :) Linka do nowych prędkości:

01.09.2004
00:13
smile
[277]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn, artaban ----> to fajowo, tylko że mnie ich strona nie chodzi. Myślicie, że pytałbym się tak głupio, gdybym wszystko mógł sobie wyczytać na tej stronie ?

01.09.2004
00:15
smile
[278]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kermit :::> Chyba zmienili już wcześniej, bo nie widzę róznicy między naszymi tabelkami poza obenością pakietu Moja Firma w tym drugim linku :o)))

Piotrasq :::> To co Cię interesuje? ;oP Jesli pytasz, czy prędkości nominalne zgadzają się z realnymi, to odpowiedż brzmi "tak" :o))

01.09.2004
00:18
smile
[279]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

[offtop]
Właśnie Kermit zażyczył sobie, żeby mu to kupić w prezencie.
Panie i panowie, przed Wami "Pac man carpet" :))

01.09.2004
00:18
smile
[280]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

OK - to dzięki.

01.09.2004
00:21
smile
[281]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> I co on z tym zrobi?

Piotrasq :::> Najprościej wytłumaczyć to w ten sposób, że przez przeglądarkę, oraz z sieci szkieletowych Aster ściągasz z prędkością 768, natomiast pozostałe (czyli w 99% transfery progsami P2P) idą z prędkością 256. Dopiero od 1 w nocy do 11 rano te transfery mają tą samą wartość, czyli 768. W pozostałym przedziale czasowym jest tak, jak opisałem to wcześniej. Ja działam na jeszcze innych zasadach, bo korzystam z promocji Bliżej Świata.

01.09.2004
00:22
[282]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Fuck. Faktycznie? Mi się wydawały różne :) Ale może juz za dużo wypiłem :)

Piotrasq --> Prędkość zależy od pakietu. W najtańszej opcji jest to 256 kbs (768 w sieci astera + w całości od 1.00 w nocy do 11.00 rano) (116 zł). Tą mam i polecam. Jest też wersja 1 MB (198 zł). Nie najciekawiej wygląda za to nowa promocja na "TwójNet256" - po pierwsze nie ma "Nocnego Myszkowania" i jest 256 całą dobę, po drugie wyłącznie adres prywatny :/

01.09.2004
00:23
smile
[283]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Errata: Chodziło mi rzecz jasna o pakiet Twój Dom.

kermit :::> Przypalałeś coś? ;oP Beze mnie??!! :o)))

01.09.2004
00:24
smile
[284]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> jego pytaj, ja mam mu to ponoć tylko kupić ;)) ;P

01.09.2004
00:25
smile
[285]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Skąąąąąąd :) Zapatrzyłem się w tego Pac Mana :) Czyż nie cudny?

01.09.2004
00:28
smile
[286]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Czyli jednak Aster to dziadostwo. Ja mam w chello cały czas 768, tylko limit 15 GB.

01.09.2004
00:31
smile
[287]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zapatrzyłem się w tego Pac Mana :) Czyż nie cudny? - yyyy... [i weź tu teraz człowieku bądz dyplomatą].. ja to bym taki w gwiazdki wolała ;PP

01.09.2004
00:32
smile
[288]

artaban [ swamp thing ]

Piotrasq --> Nie łapiesz. Właśnie przez ten limit Chello to dziadostwo :) Oczywiście: organista lubi ogórki, a ksiądz organisty córki. Zależy kto do czego używa sieci. Osobiście wolę mieć przez pół doby 256, ale nie mieć limitu. Choć jestem w stanie zrozumieć ludzi, którym potrzebne jest szybsze łącze, a tych 15 GB i tak nie wykorzystają...
.
.
.
... kogo ja próbuję oszukać? Nie rozumiem takich ludzi :)

BTW - widział ktoś dywan z gwiazdkami?

01.09.2004
00:32
smile
[289]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> Jakoś tak dziwnie na Ciebie działa ;>

Piotrasq :::> A ja nawet nie zamierzałem zmieniać dostawcy, gdy w miejscu 256 było 128, a 768-512 i nie korzystałem z oferty Bliżej Świata ;> Jeśli przekraczasz limit 15GB, to niestety nie masz alternatywy. Ja przekraczałem i to dwukrotnie, nawet przy łączu wymienionym na początku. Po co mi 768 w Chello, skoro odetną mi po przekroczeniu limitu? To samo z NEoshitem...

01.09.2004
00:37
[290]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn ----> oglądam filmy "na żywo", dlatego potrzebne mi szybkie łącze, ale nie przeczę - limit jest uciążliwy.

01.09.2004
00:37
[291]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

*filozoficzne westchnienie* ..a na kogo by taki wzór w pac mana nie podziałał?
Nie umiem wygooglać dywanu we wzór gwiazdek. Nie robią?

01.09.2004
00:39
smile
[292]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq ::> No cóż, w takim razie musisz sobie już przekalkulowac, co Ci się naprawdę opłaci.

filozoficzne westchnienie* ..a na kogo by taki wzór w pac mana nie podziałał?

Ja tam wolę, jak działa na mnie długonoga blondynka, tudzież dobrze zbudowana mulatka ;>

01.09.2004
00:39
smile
[293]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> True, true... Po pierwszym pełnym miesiącu korzystania z Astera (wtedy jeszcze) 128 miałem 40GB ściągniętych, a współlokator mnie nienawidził :) Dziś jestem stary i zęby mi zmurszały, ale i tak poniżej 30 GB miesięcznie nie schodzę. Dlatego z limitem 15 Gb czułbym się... jakby ktoś mnie zmusił do bycia praworządnym... *wzdryga się*

Piotrasq --> 198 zł, Aster 1 Mb, żadnego limitu :)

01.09.2004
00:41
smile
[294]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Hmm. Moja poprzednia wypowiedz powinna właściwie brzmieć "na kogo by taki wzór z pac mana DZIWNIE nie podziałał", ale mi się najważniejsze słówko zjadło ;D
Teraz jeszcze raz przemyśl swoją wypowiedz ;))

01.09.2004
00:42
smile
[295]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

artaban ----> gdy u mnie będą płacić jak w Deutsch Telecom, to się zdecyduję...

01.09.2004
00:42
smile
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> Teraz w ofercie Bliżej Świata wyciągam średnio 4-5GB na dobę, gdy wpadnę w cug... pomyślmy, jak szybko odcięli by mi łacze u innych dostawców... ;>

198 zł, Aster 1 Mb, żadnego limitu :)

Na dodatek bez podziału na zasoby lokalne i świat. Sam bym wziął, ale nie jestem aż tak zasobny w gotówkę aktualnie ;>

01.09.2004
00:47
smile
[297]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Ech, a ja biedny wyciągam teraz deczko ponad 1 GB na dobę, bo po zmianie mieszkania trafił mi się adres prywatny :/ Ale to się zmieni w tym miesiącu :)

Piotrasq --> Z całego serca ci życzę :)

01.09.2004
05:47
smile
[298]

Garbizaur [ CLS ]

Pobudka!!!

01.09.2004
08:42
smile
[299]

legrooch [ Legend ]


Garbizaur ==> Jebło Ci po deklem? :) 5:47?

s@kur@ ==>A może by tak zrobić lanserkę erotyczną WWWAiSu na GOLu?
Później na piknik wpadniemy, a wszyscy powiedzą "WWWAiS przyjechał i będzie orgia!"

01.09.2004
08:44
smile
[300]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

legrooch ---> A kto się będzie tak lansował?? :D

01.09.2004
09:24
smile
[301]

legrooch [ Legend ]


Wydawało mi się, że wczorajsi rozmówcy od godziny 22:03 do 23:20. Wpadniemy na piknik i będą wszyscy myśleli że jestem taki sam..... :/ Jeden wielki zbok :/

BTW wuju, uderzyłem w stół i się nożyce odzywają? :)

01.09.2004
09:27
[302]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

oke...to ja tez sie stawie na meczu...

Paudyn---->co pijemy???

01.09.2004
09:27
smile
[303]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

łi łi :D

01.09.2004
09:37
smile
[304]

Pijus [ Legend ]

siema:)
dopisuje sie do wyprawy na wwwais jak nakazal mi legrooch:)
jeszcze nie wiem jakie beda tego konsekwencje:PPP

pozdrowka!

01.09.2004
09:43
[305]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja mam wiesci...jade juz na 1000%...ale autka nie zalatwie:((

01.09.2004
09:50
smile
[306]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pijus ---> Pocałuj mnie w dupe! :D

01.09.2004
09:51
smile
[307]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

widze panowie ze cos miedzy wami drgnelo:PPPPP

01.09.2004
09:52
smile
[308]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam zakładać kolejną część, czy ktoś zrobo to sa mnie? :oP

ILEK :::> W sobotę browce, na 8 możemy się ustawić na flaszkę.

01.09.2004
10:00
[309]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->co ty sie tak nademna znecasz...chlopie ja pracuje a ty mi co srode kazesz gorzale pic:((...moze wlasnie odwrotnie zrobimy?:))

01.09.2004
10:01
smile
[310]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Ale po ostatnim wcale mi do gorzały nie spieszno ;oP No chybna, że w przyzwoitych ilościach ;oD

PS. Zaraz założę nową.

01.09.2004
10:07
smile
[311]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no to co...ostatnio zle bylo?? przeciez jeszcze zostalo...o ile dobrze pamietam - o ile w ogole pamietam:PPPPPP...spoko...browarki sa oke...albo sobie winko przyniose

01.09.2004
10:09
smile
[312]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hir yt ys...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.