GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aleja Komiksu

28.08.2004
12:44
[1]

Yaqza [ Junior ]

Aleja Komiksu

Od dnia 25 sierpnia 2004 roku zapraszamy na stronę Alei Komiksu (www.aleja-komiksu.pl), nowego serwisu poświęconego tematyce komiksowej.
Nie zaczynamy od zera- mamy za sobą już spore doświadczenie nabyte podczas prac na Katedrze ( www.katedra.mud.pl ) - dlatego też już na starcie oferujemy Wam stosy materiałów zebranych przez ok. 2 lata, podane jednak w nowy sposób i w nowej, bardziej przystępnej i atrakcyjniejszej oprawie.
Znajdziecie u nas newsy z Polski i ze świata, recenzje, artykuły, felietony, szczegółowe informacje o wydanych w kraju komiksach, przykładowe plansze z poszczególnych tytułów, zdjęcia z filmów do komiksów nawiązujących i wiele, wiele innych atrakcji. Będziecie także mogli od ręki zakupić wybrane, interesujące Was tytuły w księgarni internetowej Imago.
Grafikę do naszego serwisu wykonał Marek Turek, autor cyklu „Fastnachtspiel”- z czasem dodawane będą kolejne profile wykonane przez innych znanych polskich twórców- by każdy odwiedzający mógł dostosować wygląd serwisu do swojego gustu.

Póki co zapraszamy na www.aleja-komiksu.pl – bądźcie z nami, odwiedzających nas internautów czeka wiele miłych niespodzianek- tak związanych z działaniem naszego serwisu, jak i innymi atrakcjami specjalnie dla odwiedzających przygotowanymi.

A może i Ty chciałbyś z nami współpracować? W tej sprawie proszę śmiało pisać na mail: [email protected]


Grzegorz Ciecieląg
Aleja Komiksu

28.08.2004
14:32
smile
[2]

Misio-Jedi [ Legend ]


Fajne !

28.08.2004
18:54
smile
[3]

Kentril [ fechmistrz ]

dyskretnie podbije wątek;
a tak w ogóle- niezła stronka

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.