GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Boguś, kto mi dał Szaranowicza na słuchawki ???" Boscy komentatorzy.

27.08.2004
09:50
smile
[1]

piokos [ ]

"Boguś, kto mi dał Szaranowicza na słuchawki ???" Boscy komentatorzy.

Kapitalne są te transmisje.
Jakiś koleś się podłączył na transmisję TVP.

Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria.

Podoba mi się też pan Kajetan, wspaniale przeżywa na ostatnich metrach:

Nasi przyśpieszają, podkręcili tempo, są na 2 miejscu, wychodzą na czoło, wychodzą na czoło. Wspaniaje jadą. Ojej nasi na piątym. KONIEC WYŚCIGU.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:47:19]

27.08.2004
09:54
[2]

J0lo [ Legendarny Culé ]


trzeba bylo dalej ogladac :)
teksty facet strzelal nieziemskie :) Szaranowiczowi sie zrobilo glupio ;)

27.08.2004
09:56
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ta TVP jak i komentatorzy na tej olimpiadzie dają plame za plamą. :)
Dobrze że już nie ma wyścigów kolarskich... błe co ja mówię! Szkoda że już nie ich nie ma bo zaś bym się pośmiał z Jureczka Góry. ;P

Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria.
Tego nie słyszałem ale zresztą to dobrze bo pewnie później bym się tażał ze śmiechu przez godzine.

27.08.2004
09:57
smile
[4]

piokos [ ]

Taka cisza tam zapadła, może się pobili.

SG ==> pana Górę słyszałem, katastrofa z jego strony, śmiech do rozpuku z mojej. On chyba gdyby się zapomniał gdzie jest to by takie bluzgi latały, że wszystkim by uszy powiędły. Co oni robią !!!!! Dlaczego się oglądają, dlaczego się nie ścigają !!!!! To jest nie do pomyślenia !!!!!!


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:00:25]

27.08.2004
09:59
smile
[5]

M'q [ Schattenjager ]

A może ich obu odcieli? :D

27.08.2004
09:59
smile
[6]

DarkStelix [ Padawan ]

za mocna to bylo
pozniej ich chyba opierdolili:]]]]]

27.08.2004
10:01
smile
[7]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobre było później: "a co tam, dalej będę gadał..." :D

polewka na maksa...
tylko ten drugi Rosjanin wyglądał jakby miał zejść tuż za metą - może czas przejść na Duracelle jak Robert? ;P

27.08.2004
10:01
[8]

DarkStelix [ Padawan ]

hahaha teraz many na rowerach
Nasze dziewczyny jadą na pięknych czerwonych rowerach ... kiedys mazylem o czerwonym rowerze:]

27.08.2004
10:03
smile
[9]

-=chudy=- [ ]


To było świetne!

Mam Szaranowicza w słuchawce! a później Boguś, no nic, będe na niego nakładał

I jeszcze w studiu olimpijskim: Uważaj zaraz wchodzimy!

Ale lol!

27.08.2004
10:05
[10]

DarkStelix [ Padawan ]

niedlugo bedzie to w necie na 100%

27.08.2004
10:07
smile
[11]

Misiak [ Pluszak ]

hehe
Szaranowicz: Jezur Maria!!... O cholera!! :PP
to bylo dobre, a najfajniesza byla cisza po tym :P

Pozdr

27.08.2004
10:07
smile
[12]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ----> Ta to było przerąbane! :) Ale z Polakami też polew był niezły... nie zacytuje bo niepamiętam ale było to mniej więcej tak.
"Tak, Tak Polacy jadą po medal! Tylko gdzie oni są... Nie widzę ich! Czyżbyś my nie mieli medalu? Chyba nie..."

A kiedy było
"Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria. "

27.08.2004
10:08
[13]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Słyszałem przed chwilą:

nasze dziemczyny mają piękne czerwone rowery. Jak byłem dzieckiem, zawsze marzyłem o czerwonym rowerze (jakoś tak to leciało)



27.08.2004
10:09
smile
[14]

Gilmar [ Easy Rider ]

Jeszcze wrzuciła tekst - trzech Polaków w 10 to dobry syndrom...

To wszystko z uciechy, oni też mają dosyć komentowania porażek naszych...

27.08.2004
10:09
smile
[15]

SirGoldi [ Gladiator ]

Garbizaru ---> Bo wiesz... ten gość zna się na wszystkim innym tylko nie na sporcie. :)

27.08.2004
10:09
smile
[16]

piokos [ ]

SG ==> 20 min temu po minięciu mety przez Korzeniowskiego.

Jak ktoś kiedyś znajdzie tego kolesia od Bogusia niech rzuci tutaj linkiem.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:11:37]

27.08.2004
10:11
smile
[17]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ---> Szkoda... mogłem wcześniej wstać.
Nasi komentatorzy to nawet z głebokiego doła potrafią wyciągnąć ;)

I jak? Korzeń złoto?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:11:55]

27.08.2004
10:12
[18]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie przesadzajcie, przynajmniej jest wesoło. Gdyby wszyscy byli poprawni aż do bólu, byłoby po prostu nudno.

27.08.2004
10:13
smile
[19]

kato [ Konsul ]

Szkoda że tego Live nie widziałem i słyszałem........:(

Ma to ktoś na mp3 ....????????

27.08.2004
10:17
[20]

Garbizaur [ CLS ]

SirGoldi ---> no pewnie że złoto. :)

aha. i oczywiście mała errata do mojego poprzedniego postu, dziemczyny=dziewczyny sorki :)

27.08.2004
10:18
smile
[21]

SirGoldi [ Gladiator ]

Teraz mamy Magde (lub Maję) na ekranie ale nie jest to do końca prawda bo ona jest daleko z tyłu.
I zwróccie uwagę jak ten gość mówi na nią raz Magda raz Maja. :P

Słuchajcie tego gościa dalej bo ja tu ze śmiechu umieram. :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:19:30]

27.08.2004
10:20
smile
[22]

Piterus_123 [ Konsul ]

ta slyszalem to byrdel jak niewiem (kto dal mi szaranowicza do sluchawki błachchchaa...)

27.08.2004
10:22
[23]

DarkStelix [ Padawan ]

SirGoldi ---.zloto

27.08.2004
10:27
smile
[24]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

No no, ubaw dla całej rodziny u mni ebył:D! Wreszcie tvp pozwoliła sobie troche na odrobine nutki dekadencji:D! a może to był żart kolegów, albo przynajmniej póxniej to jush specjalnie ciągneli to koledzy, bo przecież nie zagłuszyli by niepecjalnie Szaranowicza, a póścili na pierwszy ogień wypowiedźi o Bogu i Bogusiu:D :P( Szaranowicza w pewnym momencie nie było prawie słychać, ale mówił). A teraz inny cytacik:"To ja wejde na Szaranowicza..."pzdr dla TVP i dla komentatorów!:)

27.08.2004
10:31
smile
[25]

SirGoldi [ Gladiator ]

A to mój ukochany Jureczek Góra komentuje... ;)
Słyszeliście co pan przed chwilą mówił? Mamy się tak naraziej nie podniecać bo to dopiero początek!

27.08.2004
10:34
smile
[26]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

No mnie to też rozbroiło. Ale fajnie :] Wpadki, wpadkami każdemu może się zdażyć.

27.08.2004
10:37
smile
[27]

Lipton [ 101st Airborne ]

Mnie tam rozwaliła dzisiaj rozmowa w studiu Chylewskiej z prezydentem.

Ch - Dziękuję za rozmowę. Wracamy na trasę chodu, ale to już za chwilę w programie pierwszym...
Pr - Przepraszam. A właściwie to dlaczego wy tak ciągle latacie po tych kanałach? Przecież to bez sensu. Utrudniacie życie kibicom.

:D Nie lubię A. Kwaśniewskiego, ale tym pytaniem zyskał wiele w moich oczach, bo sam od początku się zastanawiam po jaką cholerę te zmiany programów...

27.08.2004
10:40
[28]

Vasago [ spamer ]

Nic nie przebije "zlotej Otylii". "Jest wielkim pieknym motylem. Jest delfinem" :D Nawet komentarz Zimocha ze slynnego meczu Widzewa w LM przy tym wymieka.

27.08.2004
10:41
[29]

Garbizaur [ CLS ]

Lipton ---> Kwach ma rację. Dobrze, że opieprzył na wizji szefów TVP. Nie rozumiem co jest ważniejsze na wakacjach w programie niż Olimpiada, która trwa tylko 2 tygodnie, w dodatku raz na 4 lata. :(

27.08.2004
10:41
smile
[30]

piokos [ ]

kapitalny jet ten komentator.

Nie widać aby tempo zmalało lub wzrosło, ale sądzę że wzrosło.

ale pieprzy farmazony

27.08.2004
10:44
smile
[31]

Bajt [ ]

O rany! Dlaczego ja dzisiaj tak dlugo spalem?
Chyba przegapilem najlepsze teksty na tej olimpiadzie :))

Lipton --> Serio tak powiedzial? Brawa dla niego :)
Rzeczywiscie to utrudnia zycie, bo niedlugo nie bede mial dostepu do regionalnej trojki i nie bede mogl ogladac igrzysk.

27.08.2004
10:49
[32]

DarkStelix [ Padawan ]

przed chwilą bylo ... "Szafaniec z 13 na 13 miejscu...a niech to":›››››››››

27.08.2004
10:50
[33]

DarkStelix [ Padawan ]

plz wchodzcie na MOJ WATEK plzzz

27.08.2004
11:13
smile
[34]

Bajt [ ]

"to jest oczywiscie walor... atut tej trasy, oczywiscie mankament" J. Gora :D

27.08.2004
11:15
[35]

DarkStelix [ Padawan ]

wlasnie chcialem to nap[isac

27.08.2004
11:22
[36]

misztel [ Pretorianin ]

a mnie to wku*** jeszcze bardziej bo przestal gadac jak biegl polak :(

27.08.2004
11:38
smile
[37]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

"Kamery dobrze pracują. Wiemy jak już wygląda zawodniczka z przodu, z tyłu, z boku..." Jerzy Góra :)

I dosłownie sprzed sekundy "Znowu realizatorzy pokazują norweszkę. Mogli by już przestać. Ale nie nie, nie dlatego że ją nie lubie, po prostu za dużo troche tej zawodniczki na ekranie" :D:D


Nie mogę :)

27.08.2004
11:41
smile
[38]

piokos [ ]

Jureczek mial jeszcze dobry tekst:

"Ja to wszystko państwu przekazuję realizacyjnie"

"Jest, jest Polka na naszych ekranach ..... no na moim ekranie"

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 11:44:09]

27.08.2004
11:42
smile
[39]

DeeN [ Legionista ]

To jest rewelacyjne, juz dawno sie tak dobrze nie bawilem przed TV!!!

27.08.2004
11:44
smile
[40]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

I też sprzed sekundy :D "Jest Polka na ekranie. Znaczy na moim nie na państwym..."

I teraz pieprzy o ekranach :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 11:43:49]

27.08.2004
11:44
smile
[41]

r.ADM [ Pretorianin ]

ja tam do goscia pretensji nie mam.
chociaz troche smiechu jest ;)

27.08.2004
11:44
[42]

DeeN [ Legionista ]

" Jest Anna na monitorze, nie tylko na moim, Panstwo tego nie widzicie" - tez dobre :-)

27.08.2004
11:45
[43]

DarkStelix [ Padawan ]

Jak dla mnie bomba

27.08.2004
11:46
smile
[44]

piokos [ ]

Jurek kończ już, wstydu sobie oszczędź

27.08.2004
11:47
[45]

dHq [ Konsul ]

Nie naprawde gosciu jest swietny to bylo piekne patrze sobie jak ten rosjanin sie slania na nogach a tu nagle kto mi dal szaranowicza na sluchawki -- odlot kocham goscia :)

27.08.2004
11:51
smile
[46]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

"No niestety, Holenderka wyjechała z LASU" :)

Te teksty z lasem też są niezłe :D

"Mamy Maje, Holenderka w tej chwili nas już nie interesuje"

27.08.2004
11:54
smile
[47]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Ja pier...jak teraz dowalił :D

"Koło mnie jest stanowisko komentatorkie Włoch. Siedzi tam dawna świetna zawodniczka. Ma bardzo ładne blond włosy" :D :D:D:D Nie moge !!! :D

I coś tam "Magda przyszła tutaj z małym dzieckiem jakimś" :D:D:D

27.08.2004
11:55
[48]

sergi__ [ Underworld ]

nie moge sie doczekac kiedy to bedzie w necie:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 12:00:56]

27.08.2004
11:55
smile
[49]

przemek__ [ PRZEMEK ]

śmiech na sali i nic więcej ! ;p

27.08.2004
11:57
[50]

Zyga [ Urpianin ]

SirGoldi ---> On mówił raz Maja a raz Magda bo tam jechały i Maja (Włoszcowska) i Magda (Sadłecka).
Ta druga już się wycofała.

27.08.2004
11:59
smile
[51]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

"Przejechała właśnie Kanadyjka. Troche brudna, umorusana" Kończ Góra, Konćz !! :D

27.08.2004
12:06
smile
[52]

piokos [ ]

Ufff. Skończył.

Mogę bezpiecznie przełączyć na Eurosport. Nareszcie słychać zawodowca :)

27.08.2004
12:20
smile
[53]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

piokos --> Ci na Eurosporcie sa równie beznadziejni jak na TVP :) Sporo oglądam relacji sportowych na Eurosporcie i profesjonalizm można usłyszeć tylko u nielicznych komentatorów (kolarstwo, MotoGP, LG SRW).

27.08.2004
12:26
smile
[54]

hotDog [ Outsider ]

No prawda, ubaw z Bogusia był niesamowity! ;-)

Oj Boguś Boguś.. spieprzyłeś robotę :-P


-----------

właśnie przed chwilą były urywki z wejścia Korzeniowskiego na metę... ale niestety ucięli tuż przed "Boguś!..."

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 12:30:02]

27.08.2004
12:36
smile
[55]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Że też nikt z was głosu nie rozpoznał... Międzynarodowa obsługa przełączyła głos komentatora Polskiego Radia na TVP i odwrotnie :) Potem Lesław Skinder (bo to on był w radiu) komentował z własnego telefonu, a Szaranowicz chyba zrezygnował :)

27.08.2004
12:40
smile
[56]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


a tego, jak to "juz 19 zawodniczek zostalo zaliczonych" (przy przejezdzie przez pierwsza polowe okrazenia) to nikt nie slyszal? :D

27.08.2004
12:48
smile
[57]

Bajt [ ]

EMILL ---> Slyszalem, swietne :D

Kurcze, a ja nie slyszalem tej wpadki z Bogusiem. Mam nadzieje, ze bedzie to gdzies w sieci, bo musialo byc niezle.

Widzialem niedawno jak Paulina Chylewska myslac, ze nie jest juz na wizji, ze smiechem zalamala rece i rozlozyla sie na tym stole :)

27.08.2004
12:53
[58]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Bajt --> No tak, ale dlaczego to zrobiła? Bo chwilę wcześniej zapraszając na relację z kolarstwa powiedziała: "Komentuje Jerzy Gruza".. :)

A cała ta sytuacja z "Bogusiem" jest chyba jednak śmieszniejsza, kiedy kojarzy się Lesława Skindera z Polskiego Radia.

27.08.2004
12:59
smile
[59]

piokos [ ]

Bajt --> i rozlozyla sie na tym stole :)

>>> nago ??? :D

Gooz' --> Jaroński (chyba dobrze pamiętam - ten od Tour de France)komentował góralki z jakimś uczniakiem, na Eurosporcie :)

27.08.2004
13:02
smile
[60]

Bajt [ ]

ttomcioo --> Mozliwe, nie widzialem tej sytuacji dokladnie.

piokos --> No, niezupelnie :)

27.08.2004
13:02
smile
[61]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Chyba "by Szaranowicz"
Trzej Kenijczycy stają na podium:
No i mamy trzech kenijczyków na podium, już nawet nie liczy się to który z jakiego szczepu pochodzi...

Nie cytowałem ale sens ten sam. Co do tego jakieś szczepy mają?

29.08.2004
19:56
[62]

adi4848 [ Junior ]

czy zna ktos link do mp3 albo avi z zarejstrowana wypowiedzi lesBawa skindery

29.08.2004
19:56
[63]

borevik [ Junior ]

znalazl ktos moze juz gdzies w sieci "bogus, ja chyba zwariowalem?"

31.08.2004
09:18
[64]

kato [ Konsul ]

Ciągle nic...?? niech ktos sie pochwali swoimi perełkami kolekcjonerskimi z cyklu "Boguś, kto mi dał Szaranowica"...itd itp.........

01.09.2004
20:41
smile
[65]

Bajt [ ]

UWAGA! Jest juz mp3 z tzw. "Bogusiem"
Zapraszam do sciagania!

01.09.2004
20:51
[66]

Garbizaur [ CLS ]

Bajt ---> link kapitalny!!! :)

będę na nim gadał...

01.09.2004
20:55
smile
[67]

corey [ Pretorianin ]

polskich komentatorow chyba nikt nie przebije !! :D

01.09.2004
20:57
smile
[68]

Soll [ Senator ]

ostro ludzie jada .. Tu powinny sie posypac medale .. Oj Szaranowicz by mial ze 4 zlote.. Conajmniej ;]

01.09.2004
21:01
smile
[69]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

oostre ;]. "szaranowicza mialem na uszach i zgupialem..." ahahahaha ostra jaaazda "Jezus Maria, o cholera"

01.09.2004
21:25
smile
[70]

Gonsiur [ Angel of Death ]

W ogóle niektórzy nasi polscy komentatorzy są śmieśniejsi niż
Lepper i Wiśniewski razem wzięci

01.09.2004
21:35
[71]

hugo [ v4 ]

Ja słyszałem ostatnio Tomaszewskiego.... :

(do drugiego komentatora): Czy Pan też ma taki delikatny szumek w słuchawkach?[i/]

01.09.2004
23:29
smile
[72]

Misiak [ Pluszak ]

Szaranowicz jak byly skoki o tyczce kobiet:
"Jak kobieta mowi ze woli 100 medali od 32. To wie co mowi"

I pamietam jak byl bieg eliminacyjny na 100m mezszczyzn, i bieg goscio z czapeczka na glowie, to byl brecht :))

Pozdr

02.09.2004
00:44
smile
[73]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


hehe to nie są wpadki :)
tzn niektóre tak, ale p. Jerzy Góra normalnie się naśmiewał z pracy kamer :D

02.09.2004
00:57
smile
[74]

piokos [ ]

Jurek Gora to już klasa sama w sobie

02.09.2004
01:55
smile
[75]

adi4848 [ Junior ]

ma ktos moze avika z samym tylko szranowiczem na sluchawkach???

02.09.2004
02:07
smile
[76]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

O czizes! czemu ja dopiero ten wątek teraz przylukałem?!?!?! Zajebiste texty! HAAHA! dawno sie tak nie uśmiałem! hahah LOL! :)

02.09.2004
07:08
smile
[77]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Ja sluchem dalej, tarzalem sie po podlodze i sie smiaaaaaaaaaaaaaamem. Jeszcze jak to sobie przypomne to musze sie zasmiac. Hehehehehehe.

02.09.2004
08:20
[78]

Swidrygajłow [ ]

hehe, z komentarza Góry miałem kosmiczną polewkę, tyle tego powiedziął, ze trudno cos sobie konkretnego przypomnieć ,

natomiast bardzo mi się podobał komentarz Szaranowicza na lekkoatletyce, musze przyznać ze nawet jakoś polubiłem Jóźwika, mimo pomyłek komentowali na wysokim poziomie, z dużą doza profsjonalizmu a jednoczesnie ich komentarz nie był "suchy"

z wpadek pamietam Paulinę Chylewską (co ona robi w redakcji sportowej???)
pytanie do Piotra Gruszki:
"Czy złożył już pan życzenia urodzinowe swojemu kolegowi?"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.