
piokos [ ]
"Boguś, kto mi dał Szaranowicza na słuchawki ???" Boscy komentatorzy.
Kapitalne są te transmisje.
Jakiś koleś się podłączył na transmisję TVP.
Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria.
Podoba mi się też pan Kajetan, wspaniale przeżywa na ostatnich metrach:
Nasi przyśpieszają, podkręcili tempo, są na 2 miejscu, wychodzą na czoło, wychodzą na czoło. Wspaniaje jadą. Ojej nasi na piątym. KONIEC WYŚCIGU.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:47:19]
J0lo [ Legendarny Culé ]
trzeba bylo dalej ogladac :)
teksty facet strzelal nieziemskie :) Szaranowiczowi sie zrobilo glupio ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
Ta TVP jak i komentatorzy na tej olimpiadzie dają plame za plamą. :)
Dobrze że już nie ma wyścigów kolarskich... błe co ja mówię! Szkoda że już nie ich nie ma bo zaś bym się pośmiał z Jureczka Góry. ;P
Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria.
Tego nie słyszałem ale zresztą to dobrze bo pewnie później bym się tażał ze śmiechu przez godzine.

piokos [ ]
Taka cisza tam zapadła, może się pobili.
SG ==> pana Górę słyszałem, katastrofa z jego strony, śmiech do rozpuku z mojej. On chyba gdyby się zapomniał gdzie jest to by takie bluzgi latały, że wszystkim by uszy powiędły. Co oni robią !!!!! Dlaczego się oglądają, dlaczego się nie ścigają !!!!! To jest nie do pomyślenia !!!!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:00:25]

M'q [ Schattenjager ]
A może ich obu odcieli? :D

DarkStelix [ Padawan ]
za mocna to bylo
pozniej ich chyba opierdolili:]]]]]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobre było później: "a co tam, dalej będę gadał..." :D
polewka na maksa...
tylko ten drugi Rosjanin wyglądał jakby miał zejść tuż za metą - może czas przejść na Duracelle jak Robert? ;P
DarkStelix [ Padawan ]
hahaha teraz many na rowerach
Nasze dziewczyny jadą na pięknych czerwonych rowerach ... kiedys mazylem o czerwonym rowerze:]

-=chudy=- [ ]
To było świetne!
Mam Szaranowicza w słuchawce! a później Boguś, no nic, będe na niego nakładał
I jeszcze w studiu olimpijskim: Uważaj zaraz wchodzimy!
Ale lol!
DarkStelix [ Padawan ]
niedlugo bedzie to w necie na 100%

Misiak [ Pluszak ]
hehe
Szaranowicz: Jezur Maria!!... O cholera!! :PP
to bylo dobre, a najfajniesza byla cisza po tym :P
Pozdr

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ----> Ta to było przerąbane! :) Ale z Polakami też polew był niezły... nie zacytuje bo niepamiętam ale było to mniej więcej tak.
"Tak, Tak Polacy jadą po medal! Tylko gdzie oni są... Nie widzę ich! Czyżbyś my nie mieli medalu? Chyba nie..."
A kiedy było
"Boguś, Szaranowicz wszedł mi na słuchawki i zgłupiałem. Jezus Maria. "
Garbizaur [ CLS ]
Hehe. Słyszałem przed chwilą:
nasze dziemczyny mają piękne czerwone rowery. Jak byłem dzieckiem, zawsze marzyłem o czerwonym rowerze (jakoś tak to leciało)

Gilmar [ Easy Rider ]
Jeszcze wrzuciła tekst - trzech Polaków w 10 to dobry syndrom...
To wszystko z uciechy, oni też mają dosyć komentowania porażek naszych...

SirGoldi [ Gladiator ]
Garbizaru ---> Bo wiesz... ten gość zna się na wszystkim innym tylko nie na sporcie. :)

piokos [ ]
SG ==> 20 min temu po minięciu mety przez Korzeniowskiego.
Jak ktoś kiedyś znajdzie tego kolesia od Bogusia niech rzuci tutaj linkiem.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:11:37]

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Szkoda... mogłem wcześniej wstać.
Nasi komentatorzy to nawet z głebokiego doła potrafią wyciągnąć ;)
I jak? Korzeń złoto?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:11:55]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Nie przesadzajcie, przynajmniej jest wesoło. Gdyby wszyscy byli poprawni aż do bólu, byłoby po prostu nudno.

kato [ Konsul ]
Szkoda że tego Live nie widziałem i słyszałem........:(
Ma to ktoś na mp3 ....????????
Garbizaur [ CLS ]
SirGoldi ---> no pewnie że złoto. :)
aha. i oczywiście mała errata do mojego poprzedniego postu, dziemczyny=dziewczyny sorki :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Teraz mamy Magde (lub Maję) na ekranie ale nie jest to do końca prawda bo ona jest daleko z tyłu.
I zwróccie uwagę jak ten gość mówi na nią raz Magda raz Maja. :P
Słuchajcie tego gościa dalej bo ja tu ze śmiechu umieram. :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 10:19:30]

Piterus_123 [ Konsul ]
ta slyszalem to byrdel jak niewiem (kto dal mi szaranowicza do sluchawki błachchchaa...)
DarkStelix [ Padawan ]
SirGoldi ---.zloto

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]
No no, ubaw dla całej rodziny u mni ebył:D! Wreszcie tvp pozwoliła sobie troche na odrobine nutki dekadencji:D! a może to był żart kolegów, albo przynajmniej póxniej to jush specjalnie ciągneli to koledzy, bo przecież nie zagłuszyli by niepecjalnie Szaranowicza, a póścili na pierwszy ogień wypowiedźi o Bogu i Bogusiu:D :P( Szaranowicza w pewnym momencie nie było prawie słychać, ale mówił). A teraz inny cytacik:"To ja wejde na Szaranowicza..."pzdr dla TVP i dla komentatorów!:)

SirGoldi [ Gladiator ]
A to mój ukochany Jureczek Góra komentuje... ;)
Słyszeliście co pan przed chwilą mówił? Mamy się tak naraziej nie podniecać bo to dopiero początek!

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
No mnie to też rozbroiło. Ale fajnie :] Wpadki, wpadkami każdemu może się zdażyć.

Lipton [ 101st Airborne ]
Mnie tam rozwaliła dzisiaj rozmowa w studiu Chylewskiej z prezydentem.
Ch - Dziękuję za rozmowę. Wracamy na trasę chodu, ale to już za chwilę w programie pierwszym...
Pr - Przepraszam. A właściwie to dlaczego wy tak ciągle latacie po tych kanałach? Przecież to bez sensu. Utrudniacie życie kibicom.
:D Nie lubię A. Kwaśniewskiego, ale tym pytaniem zyskał wiele w moich oczach, bo sam od początku się zastanawiam po jaką cholerę te zmiany programów...
Vasago [ spamer ]
Nic nie przebije "zlotej Otylii". "Jest wielkim pieknym motylem. Jest delfinem" :D Nawet komentarz Zimocha ze slynnego meczu Widzewa w LM przy tym wymieka.
Garbizaur [ CLS ]
Lipton ---> Kwach ma rację. Dobrze, że opieprzył na wizji szefów TVP. Nie rozumiem co jest ważniejsze na wakacjach w programie niż Olimpiada, która trwa tylko 2 tygodnie, w dodatku raz na 4 lata. :(

piokos [ ]
kapitalny jet ten komentator.
Nie widać aby tempo zmalało lub wzrosło, ale sądzę że wzrosło.
ale pieprzy farmazony

Bajt [ ]
O rany! Dlaczego ja dzisiaj tak dlugo spalem?
Chyba przegapilem najlepsze teksty na tej olimpiadzie :))
Lipton --> Serio tak powiedzial? Brawa dla niego :)
Rzeczywiscie to utrudnia zycie, bo niedlugo nie bede mial dostepu do regionalnej trojki i nie bede mogl ogladac igrzysk.
DarkStelix [ Padawan ]
przed chwilą bylo ... "Szafaniec z 13 na 13 miejscu...a niech to":
DarkStelix [ Padawan ]
plz wchodzcie na MOJ WATEK plzzz

Bajt [ ]
"to jest oczywiscie walor... atut tej trasy, oczywiscie mankament" J. Gora :D
DarkStelix [ Padawan ]
wlasnie chcialem to nap[isac
misztel [ Pretorianin ]
a mnie to wku*** jeszcze bardziej bo przestal gadac jak biegl polak :(

Chejron [ Rammstein and Tool ]
"Kamery dobrze pracują. Wiemy jak już wygląda zawodniczka z przodu, z tyłu, z boku..." Jerzy Góra :)
I dosłownie sprzed sekundy "Znowu realizatorzy pokazują norweszkę. Mogli by już przestać. Ale nie nie, nie dlatego że ją nie lubie, po prostu za dużo troche tej zawodniczki na ekranie" :D:D
Nie mogę :)

piokos [ ]
Jureczek mial jeszcze dobry tekst:
"Ja to wszystko państwu przekazuję realizacyjnie"
"Jest, jest Polka na naszych ekranach ..... no na moim ekranie"
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 11:44:09]

DeeN [ Legionista ]
To jest rewelacyjne, juz dawno sie tak dobrze nie bawilem przed TV!!!

Chejron [ Rammstein and Tool ]
I też sprzed sekundy :D "Jest Polka na ekranie. Znaczy na moim nie na państwym..."
I teraz pieprzy o ekranach :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 11:43:49]

r.ADM [ Pretorianin ]
ja tam do goscia pretensji nie mam.
chociaz troche smiechu jest ;)
DeeN [ Legionista ]
" Jest Anna na monitorze, nie tylko na moim, Panstwo tego nie widzicie" - tez dobre :-)
DarkStelix [ Padawan ]
Jak dla mnie bomba

piokos [ ]
Jurek kończ już, wstydu sobie oszczędź
dHq [ Konsul ]
Nie naprawde gosciu jest swietny to bylo piekne patrze sobie jak ten rosjanin sie slania na nogach a tu nagle kto mi dal szaranowicza na sluchawki -- odlot kocham goscia :)

Chejron [ Rammstein and Tool ]
"No niestety, Holenderka wyjechała z LASU" :)
Te teksty z lasem też są niezłe :D
"Mamy Maje, Holenderka w tej chwili nas już nie interesuje"

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Ja pier...jak teraz dowalił :D
"Koło mnie jest stanowisko komentatorkie Włoch. Siedzi tam dawna świetna zawodniczka. Ma bardzo ładne blond włosy" :D :D:D:D Nie moge !!! :D
I coś tam "Magda przyszła tutaj z małym dzieckiem jakimś" :D:D:D
sergi__ [ Underworld ]
nie moge sie doczekac kiedy to bedzie w necie:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 12:00:56]

przemek__ [ PRZEMEK ]
śmiech na sali i nic więcej ! ;p
Zyga [ Urpianin ]
SirGoldi ---> On mówił raz Maja a raz Magda bo tam jechały i Maja (Włoszcowska) i Magda (Sadłecka).
Ta druga już się wycofała.

Chejron [ Rammstein and Tool ]
"Przejechała właśnie Kanadyjka. Troche brudna, umorusana" Kończ Góra, Konćz !! :D

piokos [ ]
Ufff. Skończył.
Mogę bezpiecznie przełączyć na Eurosport. Nareszcie słychać zawodowca :)

Gooz' [ Generaďż˝ ]
piokos --> Ci na Eurosporcie sa równie beznadziejni jak na TVP :) Sporo oglądam relacji sportowych na Eurosporcie i profesjonalizm można usłyszeć tylko u nielicznych komentatorów (kolarstwo, MotoGP, LG SRW).

hotDog [ Outsider ]
No prawda, ubaw z Bogusia był niesamowity! ;-)
Oj Boguś Boguś.. spieprzyłeś robotę :-P
-----------
właśnie przed chwilą były urywki z wejścia Korzeniowskiego na metę... ale niestety ucięli tuż przed "Boguś!..."
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 12:30:02]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Że też nikt z was głosu nie rozpoznał... Międzynarodowa obsługa przełączyła głos komentatora Polskiego Radia na TVP i odwrotnie :) Potem Lesław Skinder (bo to on był w radiu) komentował z własnego telefonu, a Szaranowicz chyba zrezygnował :)

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
a tego, jak to "juz 19 zawodniczek zostalo zaliczonych" (przy przejezdzie przez pierwsza polowe okrazenia) to nikt nie slyszal? :D

Bajt [ ]
EMILL ---> Slyszalem, swietne :D
Kurcze, a ja nie slyszalem tej wpadki z Bogusiem. Mam nadzieje, ze bedzie to gdzies w sieci, bo musialo byc niezle.
Widzialem niedawno jak Paulina Chylewska myslac, ze nie jest juz na wizji, ze smiechem zalamala rece i rozlozyla sie na tym stole :)
ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
Bajt --> No tak, ale dlaczego to zrobiła? Bo chwilę wcześniej zapraszając na relację z kolarstwa powiedziała: "Komentuje Jerzy Gruza".. :)
A cała ta sytuacja z "Bogusiem" jest chyba jednak śmieszniejsza, kiedy kojarzy się Lesława Skindera z Polskiego Radia.

piokos [ ]
Bajt --> i rozlozyla sie na tym stole :)
>>> nago ??? :D
Gooz' --> Jaroński (chyba dobrze pamiętam - ten od Tour de France)komentował góralki z jakimś uczniakiem, na Eurosporcie :)

Bajt [ ]
ttomcioo --> Mozliwe, nie widzialem tej sytuacji dokladnie.
piokos --> No, niezupelnie :)

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Chyba "by Szaranowicz"
Trzej Kenijczycy stają na podium:
No i mamy trzech kenijczyków na podium, już nawet nie liczy się to który z jakiego szczepu pochodzi...
Nie cytowałem ale sens ten sam. Co do tego jakieś szczepy mają?
adi4848 [ Junior ]
czy zna ktos link do mp3 albo avi z zarejstrowana wypowiedzi lesBawa skindery
borevik [ Junior ]
znalazl ktos moze juz gdzies w sieci "bogus, ja chyba zwariowalem?"
kato [ Konsul ]
Ciągle nic...?? niech ktos sie pochwali swoimi perełkami kolekcjonerskimi z cyklu "Boguś, kto mi dał Szaranowica"...itd itp.........

Bajt [ ]
UWAGA! Jest juz mp3 z tzw. "Bogusiem"
Zapraszam do sciagania!
Garbizaur [ CLS ]
Bajt ---> link kapitalny!!! :)
będę na nim gadał...

corey [ Pretorianin ]
polskich komentatorow chyba nikt nie przebije !! :D

Soll [ Senator ]
ostro ludzie jada .. Tu powinny sie posypac medale .. Oj Szaranowicz by mial ze 4 zlote.. Conajmniej ;]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
oostre ;]. "szaranowicza mialem na uszach i zgupialem..." ahahahaha ostra jaaazda "Jezus Maria, o cholera"

Gonsiur [ Angel of Death ]
W ogóle niektórzy nasi polscy komentatorzy są śmieśniejsi niż
Lepper i Wiśniewski razem wzięci
hugo [ v4 ]
Ja słyszałem ostatnio Tomaszewskiego.... :
(do drugiego komentatora): Czy Pan też ma taki delikatny szumek w słuchawkach?[i/]

Misiak [ Pluszak ]
Szaranowicz jak byly skoki o tyczce kobiet:
"Jak kobieta mowi ze woli 100 medali od 32. To wie co mowi"
I pamietam jak byl bieg eliminacyjny na 100m mezszczyzn, i bieg goscio z czapeczka na glowie, to byl brecht :))
Pozdr

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
hehe to nie są wpadki :)
tzn niektóre tak, ale p. Jerzy Góra normalnie się naśmiewał z pracy kamer :D

piokos [ ]
Jurek Gora to już klasa sama w sobie

adi4848 [ Junior ]
ma ktos moze avika z samym tylko szranowiczem na sluchawkach???

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
O czizes! czemu ja dopiero ten wątek teraz przylukałem?!?!?! Zajebiste texty! HAAHA! dawno sie tak nie uśmiałem! hahah LOL! :)

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Ja sluchem dalej, tarzalem sie po podlodze i sie smiaaaaaaaaaaaaaamem. Jeszcze jak to sobie przypomne to musze sie zasmiac. Hehehehehehe.
Swidrygajłow [ ]
hehe, z komentarza Góry miałem kosmiczną polewkę, tyle tego powiedziął, ze trudno cos sobie konkretnego przypomnieć ,
natomiast bardzo mi się podobał komentarz Szaranowicza na lekkoatletyce, musze przyznać ze nawet jakoś polubiłem Jóźwika, mimo pomyłek komentowali na wysokim poziomie, z dużą doza profsjonalizmu a jednoczesnie ich komentarz nie był "suchy"
z wpadek pamietam Paulinę Chylewską (co ona robi w redakcji sportowej???)
pytanie do Piotra Gruszki:
"Czy złożył już pan życzenia urodzinowe swojemu kolegowi?"