GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #189

26.08.2004
09:33
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #189

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Alick, Brisk., Hadriel, Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

26.08.2004
09:33
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!!®

Zażond bónkra rzyczy dobrej zabawy :]

26.08.2004
09:34
smile
[3]

SULIK [ olewam zasady ]

Ledwo zescie wstali i juz NP :D

sam moglem zalozyc, ale zbyt leniwy jestem :]

26.08.2004
09:35
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Ide
sklep
zaraz

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-26 09:36:04]

26.08.2004
09:50
smile
[5]

M'q [ Schattenjager ]

Hi!

26.08.2004
10:21
smile
[6]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Do czego to doszlo... zeby szefostwo musiało zamawiac która czesc załozyc...

Oficjalnie mówie grzecznie ze nastapnego parta zakładam ja :). Koniec komunikatu

BTW... YooO :>

26.08.2004
10:24
smile
[7]

M'q [ Schattenjager ]

YoO SySuś :)

To ja zamawiam #200 :D

26.08.2004
10:29
smile
[8]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

200 parta zakłada Torn :>

26.08.2004
10:31
smile
[9]

M'q [ Schattenjager ]

Pfff nie to nie :D

26.08.2004
10:44
smile
[10]

Fett [ Avatar ]

dobry wszystkim. Wróciłem właśnie z spotkania klasowego w nowym liceum. Jest lepiej jak myślałem ;) 4 gosci na 32 osoby w klasie :) Z czego jeden bedzie mi po bułęczki do sklepiku latał :D buhahaha :P laski laski laski :P:P

26.08.2004
10:48
[11]

Fett [ Avatar ]

:D przegonilismy głodnego trolla częsciami ;)

26.08.2004
11:09
smile
[12]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Troll to był bułka z masłem :D.. teraz gonimy Smoka :D

26.08.2004
11:54
[13]

SULIK [ olewam zasady ]

A Nazgul ??
temu tez damy rade

ale boje sie o Screners :]
oni gona juz nas :]

26.08.2004
12:07
[14]

Fett [ Avatar ]

no to koledzy ostro do jazdy :D Ja pisze wiersze, Ty Sulik wklejaj screeny. Torn zajmie sie jedzeniem, M`q ty się jakąs gra zajmij. Każdy sobie musi znaleśc jakieś zajęcie i wszyscy sobie odpisują :D Panowie robota czeka. I mamy wyrobić 200% normy :D minimum 100 postów dziennie :P

26.08.2004
12:07
smile
[15]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik no tak tylko ze tam sami statsiarze siedzą. I nikt mi nie powie ze jest inaczej...

26.08.2004
12:08
[16]

Fett [ Avatar ]

a pozatym znudzi im sie ;)

26.08.2004
12:14
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - ja kiedys pisialem 100 postow na dzien (raz napisalem nawet okolo 170) przez tydzien - ale znudzilo mi sie :)
bez sensu na dluzsza mete :]

SS - no coz to przylazek statsiarstwa - ale coz, kazdy bawi sie jak lubi :)
ale karczma to to nie jest :)

Fett - no musi sie znudzic, bo im sie grys koncza :P

26.08.2004
12:17
smile
[18]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Welcome kompadres :P

O czym klikacie ? :D

26.08.2004
12:19
smile
[19]

SULIK [ olewam zasady ]

Shakka - klikamy o klikaniu i sesu przeklikiwaniu sie nawzajem klikajac za pomoca klikacza

26.08.2004
12:20
smile
[20]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hehe Sulik niektórzy dalej wyciagają taka normę. Ja zeby dobic do LG na Soul Surferze tez robiłem po 150-170 postów dziennie. Raz nawet wyrobiłem ponad 200 :D. Ale wtedy w 3 karczmach pisałem... heh taaa pisalem, pieprzyłem głupoty :)

26.08.2004
12:21
smile
[21]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sulik >>> no to takie klikanie mi sie podoba, jak mnie czas pozwoli to se poklikamy razem :D

A wyklikaliście juz swoje myszki ? :D

26.08.2004
12:21
smile
[22]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Cze Szakka Raka :D

26.08.2004
12:22
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś a ja widze, ze i tak nic Ci sie nie zmieniło :D :D

26.08.2004
12:25
smile
[24]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Szakkuś znowu bluźnisz... zaraz Cie pierunkiem strzelę :D

26.08.2004
12:27
smile
[25]

[email protected]__ [ Konsul ]

Dzien dobry...


Nie wiecie moze z jakiego wojewodztwa pochodzi samochod majacy w numerze rejestracyjnym literki FG ?

Lub skad pochodzi pojazd z takim numerem rejestracyjnym [zamazalem ostatnia cyferke] ? ==>

26.08.2004
12:32
[26]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

[email protected]__ >>>> FG - Gorzów Wielkopolski wojewodztwo Lubuskie

26.08.2004
12:37
[27]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

albo Bry po prostu :)

[email protected] - może to angielska rejestracja ? (YS - Yorkshire?)

26.08.2004
12:38
smile
[28]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

YS to bedzie Norwegia :] Jakies Nordland :P :P i chyba miasto Narvik :] o ile takie istnieje :D

26.08.2004
12:56
smile
[29]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś a cos ty taki nagle mądry się stałes? :>

26.08.2004
12:57
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś ja cały czas jezdem mądry tylko bardzo dobrze sie ukrywam :D

26.08.2004
13:01
smile
[31]

Adamss [ -betting addiction- ]

Bry w nowej części!

Zagadka.. skąd jest samochód, którego rejestracja zaczyna się na EZ ?

26.08.2004
13:02
[32]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś ----->> w takim razie ukrywasz po mistrzowsku :D

Adamss ---->> a to polskie blachy?

26.08.2004
13:03
[33]

Torn [ Merces Letifer ]

YS › Glasgow

w sumie to blisko byłem :]

26.08.2004
13:04
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

Hi!

26.08.2004
13:07
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

EZ - Belfast buahahahaha :D :D :D

26.08.2004
13:14
smile
[36]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

EZ??.. niech no pomyśle :D... czyżby Belfast?? :D

26.08.2004
13:19
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś ja Ci dobrze radze, abyś tyle nie myślał :D

26.08.2004
13:37
[38]

[email protected]__ [ Konsul ]

Shakka, dzieki, wlasnie przegladam zdjecia z wakacji i mnie tak wzielo na myslenie.

Torn, mozliwe, to byl TIR a dokladniej jego naczepa, ciagnik tez mial podobne numery.

A to obok to pewnie jakis Wloch, nie ? Ta mala literka pod tymi gwiazdkami UE wyglada jak "I". Czyli - Italy ? :)

26.08.2004
13:40
[39]

SULIK [ olewam zasady ]

zesz ja cie ******** :|

ja to zawsze musze miec klopoty z dyskiem :|

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2700640&N=1

26.08.2004
17:00
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

co z wami ??
ja jutro znikam na 3 dni a wy mi jeszcze pozegnalnej imprezy nie wystawiliscie :)

26.08.2004
17:38
[41]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Odpaliłem na chwilkę kill.switch, pograłem bo ja wiem z 40min i kurcze.. skończyłem grę.
Aaaale to krótkie było :(((
A tak fajnie się grało...

26.08.2004
17:50
[42]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

tzn. teraz 40min, nie że cała gra tyle trwała :P

Sulik, a gdzie znikasz?

26.08.2004
17:51
[43]

SULIK [ olewam zasady ]

na mala popijawe :]

26.08.2004
18:49
smile
[44]

SULIK [ olewam zasady ]

A andenberg ak awsze usty :(

a ja am ajawke na isanie eraz ez ierwszych iter anego yrazu :)
iem ze to upie, le mi ie odoba :]

ak, ak estem iezle alniety :]

26.08.2004
18:58
smile
[45]

Hellcat [ Legend ]

ajne :D

odoba i ie :D

oge i a eż ak obić?? :D

26.08.2004
20:23
[46]

Fett [ Avatar ]

cholera GOL mi sie sypie :( caly czas mi sie odznaczaja kategorie i nikt nie wie dlaczego :/ bede kombinował jeszcze z operą. Ale mnei to wkurza troche :/

a Vandenberg pusty.... wogoel cos maly ruch na GOLu :)

26.08.2004
21:20
smile
[47]

SULIK [ olewam zasady ]

Co byscie doradzili przy przedluzeniu abonamentu, co wybrac:

Siemens C60 - za 1zl
Sony Ericsson T230 - za 1zl
Philips 355 - za 50 zl

i najprawdpodobniej chcialbym od razu sprzedac

lub sprzedac moja stara Nokie 3310 (a kupic ktorys z powyzszych)

co byscie radzili ?

i gdzie sprzedawac ? (allegro, gielda elektroniki, komis komorkowy)

26.08.2004
21:28
smile
[48]

Coy2K [ Veteran ]

Fett mam to samo...od jakiegoś czasu nie zapamiętuje mi kategorii...to jest strasznie irytujące, oczywiście ciastka są w porządku, tylko Gol coś się pierniczy...

26.08.2004
21:29
[49]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Ja tam sie znam na komórkach tylko wtedy jak sam muszę kupić.
Także Sulik odpal wszelkie możliwe portale i sam sprawdź co to za junk, bo ja tam nie wiem co one mają w sobie :)

btw, mam pytanie - linq potrzebuje do spisu wszystkich federacji na golu (kiedys cos takiego widzialem, a teraz znaleźć nie mogę :/)

26.08.2004
21:35
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No i co tam słychować w wielkim świecie VL ? :]

26.08.2004
21:36
[51]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - ale mnie zalezy tylko na opyleniu tych komorek :]
ja juz sie przyzwyczailem do mojego junkowego 3310 :)

a ci di linka:
https://www.gry-online.pl/federacja.asp ??

26.08.2004
21:40
[52]

Fett [ Avatar ]

Sulik - bierz Nokie ;)
Coy2K - hmm no właśnie nie wiem, dawniej z tym problemów nie miałem, pan Wojtek tez nic nie wie :)
Shakka - nuudno :) pobłaznuj troche, moze sie rozkręci :P

26.08.2004
21:42
[53]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Sulik - a to nie zrozumiałem o co biega :P roztrzepany jestem today.
thx za linq. myslalem, ze jest federacja wolf'a et. albo jej nie widze...

26.08.2004
21:42
[54]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - Nokie to ja juz mam :)
chodzi o to ze w pazdzierniku konczy mi sie umowa
i moge dostac m.in. takie telefony za taka cene:
Siemens C60 - za 1zl
Sony Ericsson T230 - za 1zl
Philips 355 - za 50 zl

i chce je sprzedac - bo maja niezle ceny na allegro :)

26.08.2004
21:47
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Fett od błaznowania jest tutaj ktos inny. Ja moge jedynie przytakiwać :] i robić wrażenie mądrego :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-26 21:47:39]

26.08.2004
21:49
smile
[56]

Fett [ Avatar ]

hmm mój brat zrobił niezły myk. Jak Ci się ebdzie kończyc umowa to do Ciebie zadzwonia i zaproponują oferte lepsza. Mówisz wtedy, że inna sieć proponuje Ci troche lepsza oferte i ze się musisz zastanowić. Dzwonią na następny dzień i proponuj jeszcze lepszą umowe (wtedy możesz probówac jeszcze raz to samo ;))
W ten sposób mój brat płaci abonament 80 zł
ma 2 darmowe godziny
naliczanie od 1 sekundy
200 darmowych smsów

po przekroczeniu limitów
30 gr. za minute (c odruga sekunda 1 gr.)
8 gr. za smsa

26.08.2004
21:55
[57]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - ale ja place abonament w wysokosci 20 zl :)
wiec ja nie mam szans na cos takiego :)

zrestza ja jestem w Plusie a Twoj brat nie wiem gdzie jest :)

26.08.2004
22:27
[58]

SULIK [ olewam zasady ]

hmmmm......
nudzi mi sie :(

26.08.2004
22:34
smile
[59]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No i po pracy juz. Mam wolne do soboty :).

26.08.2004
22:52
smile
[60]

M'q [ Schattenjager ]

Yep, I'm here ^^

26.08.2004
22:54
smile
[61]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Widze, ze kolejnemu sie nudzi na forum :| :| Geeeez gdzie sie tacy rodzą :|

26.08.2004
22:57
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

nietrudno zauwazyć kogo masz na mysli :)

26.08.2004
22:58
smile
[63]

M'q [ Schattenjager ]

Taaaaa, pewnie chodzi o Nemesisa cośtam :D

26.08.2004
22:58
[64]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No Sulika buahahahahaha JOKE :D :D

Wiadomo o kogo chodzi odrazu :| :| Ehhh a moderatorzy pewnie spią :P

26.08.2004
23:00
smile
[65]

M'q [ Schattenjager ]

<bystry-man mode on>

Hmm czy mówicie o Nemesis Predator? :D

26.08.2004
23:04
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś bystrość Ci sie zakurzyła przeczyść ją troche :]

Tia pewnie o niego :>

26.08.2004
23:07
[67]

SULIK [ olewam zasady ]

prosze mnie nie mylic z nudzacym sie inczaej - ja nudze sie pozytywnie :]

26.08.2004
23:09
smile
[68]

M'q [ Schattenjager ]

Jestem bystry jak woda w klopie :D

26.08.2004
23:09
smile
[69]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sulik >>> :D :D

Ciekawe kiedy polecą głowy i minusowe punkty :]

Miqś a może rozgarnięty jak kupka siana ? :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-26 23:09:17]

26.08.2004
23:12
[70]

SULIK [ olewam zasady ]

cos mi sie widzi ze duzo rankingow potraca:

"Nemesis Predator
rechtacluoS
ZlotX
irenicus
misztel
sebekg
Arkulus "

a juz bylo bliko zwieszczenia sie moich marzen o nie dopisywaniu sie do watkow idiotow :|
chyba Soul kiedys tam wczesniej za szybko nas pochwalil :| (nas = forumowiczow)

zreszta zdaje mi sie ze to ta sama osoba pod tyloma nickami - to by bylo dobre - ze nikt sie tym nie zainteresowal tylko sam autor

"26.08.2004 | 23:04 irenicus [ Pretorianin ]
chyba ban będzie :D"
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2702961&N=1

swieta prawde wyrazil irenicus dostajac bana :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-26 23:13:04]

26.08.2004
23:13
smile
[71]

M'q [ Schattenjager ]

Rozgarnięty zawsze Shakkusiu :D

26.08.2004
23:15
smile
[72]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ojjjj i bedzie płacz i zgrzytanie zębów :]

26.08.2004
23:16
smile
[73]

M'q [ Schattenjager ]

Ojjjj i bedzie płacz i zgrzytanie zębów :]

Z tego powodu, że jestem rozgarnięty? :D Hmm , no ok :D Już nie będe się rozgarniał :D

26.08.2004
23:18
smile
[74]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Uhuhuhu no tos teraz dopiero narozgarniał :D pozbieraj to wszystko, ale już :D

26.08.2004
23:20
[75]

SULIK [ olewam zasady ]

Jak dobrze ze chociaz tutajj klimat dalej sie trzyma :]

26.08.2004
23:21
smile
[76]

M'q [ Schattenjager ]

*zbiera*

26.08.2004
23:22
smile
[77]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jeszcze tam w rogu Miqsiu zostawiłes ooo i tam pod prysznicem :D pod prysznicem moge pomóc Ci pozbierać jak chcesz :D

26.08.2004
23:23
smile
[78]

M'q [ Schattenjager ]

*zbiera*

Qrna dużo tego... to pod prysznicem to na końcu :P :>

26.08.2004
23:23
smile
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Echhh.. no cóz zawsze zdarza sie jakas forumowa pomyłka ewolucji. Ale jak mówiłem jeszcze pare dni i dzieciarnia pojdzie do szkół :).

26.08.2004
23:25
smile
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*patrzy jak Miqś zbiera* :D

26.08.2004
23:26
smile
[81]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś, a może to jest brakujące ogniwo? :D

Ok, pozbierane ^^ *idzie zbierać pod prysznic* :D

26.08.2004
23:28
smile
[82]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*idzie za Miqsiem pod prysznic* To ja Ci pomoge pozbierać !!! :D

26.08.2004
23:29
smile
[83]

M'q [ Schattenjager ]

Pomoc zawsze mile widziana :D

26.08.2004
23:32
smile
[84]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A jak wróci wujek Soul to skończy sie rumakowanie Predatorowi i nawet niewidzialnośc mu nie pomoże :]

26.08.2004
23:33
smile
[85]

M'q [ Schattenjager ]

Bushahahaha true, true :D

26.08.2004
23:43
[86]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ide spac :)

C'ya and good night :)

26.08.2004
23:44
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Branoc Burzynko :]

Ja tez powoli bede sie zbierał :]

26.08.2004
23:47
smile
[88]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Następny :| :| Co to dzisiaj urodzaj na idiotów :|

26.08.2004
23:47
smile
[89]

M'q [ Schattenjager ]

Miłych snów SySuś :D

26.08.2004
23:49
[90]

SULIK [ olewam zasady ]

jakinastepny ?? ten sam pewnie :)

26.08.2004
23:50
smile
[91]

kamil210 [ Generał ]

Witam..eh....coś dziwnego sie stało z golem :/

26.08.2004
23:50
[92]

SULIK [ olewam zasady ]

kamil210 - to nic dziwnego - to ktos chce bana :)
rok lub 2 lata temu byla podobna akcja na golu

26.08.2004
23:51
smile
[93]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Może pewnie ten sam :] ale tak czy inaczej idiota :]

26.08.2004
23:51
smile
[94]

SULIK [ olewam zasady ]

btw. patrzcie kto brzybyl :D
czyzby zadyma na glownej stronie przyprowadzala nam pod dach osoby uciekajace - bedziemy robic za jakas pomoc humanitarna :>

26.08.2004
23:52
[95]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm jezeli dobrze pamiętam do kiedyś byłó lepiej pod względem porzadku, a banów sie sypało wiecej, a może teraz tyle samo tylko po cichu ? hmm nie wiem

26.08.2004
23:53
[96]

kamil210 [ Generał ]

no tak, a ja stopień mój otrzymałem za to że wziełem udział w jakiejś ankiecie czy coś a tu takie rzeczy

26.08.2004
23:55
[97]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Sam dokładnie pamiętam jak dostałem bana tylko za jeden link, a teraz hmm jakos łagodniej sie zrobiło.

26.08.2004
23:59
[98]

SULIK [ olewam zasady ]

oo forum przezylo katharsis

27.08.2004
00:00
smile
[99]

kamil210 [ Generał ]

Hmm...powoli znikają wątki barbażyńskie

27.08.2004
00:01
smile
[100]

M'q [ Schattenjager ]

No to gut ;]

27.08.2004
00:06
smile
[101]

Coy2K [ Veteran ]

ja tam sobie screena symbolicznego zrobiłem :-)

27.08.2004
00:09
smile
[102]

kamil210 [ Generał ]

Hehe a ja nie zdążyłem :)

27.08.2004
00:11
smile
[103]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Huehuehue ale sie punkty posypały :]

Niektórzy maja juz prawie po -10 :]

Edit : huehuehue ooo nawet juz maja po -21 :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 00:12:30]

27.08.2004
00:11
smile
[104]

M'q [ Schattenjager ]

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

WTF?

27.08.2004
00:14
smile
[105]

SULIK [ olewam zasady ]

Shakka - a kiedy im prawa jazdy zabiora ?? za punkty karne ? :D

27.08.2004
00:18
smile
[106]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Od -20 juz nie mozna zakładać nowych wątków, a -50 to juz dupa blada :D :D

27.08.2004
00:19
smile
[107]

M'q [ Schattenjager ]

No i good :D

27.08.2004
00:25
smile
[108]

SULIK [ olewam zasady ]

ale mnie nie chodzi o watki tylko powinni jeszcez procz tego zabierac prawo jazdy na hulajnoge do lat 3 :)

tylko to chyba jest przy 20 punktach karnych

27.08.2004
00:29
[109]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ojjj to róznie bywa z tymi prawkami :] dla tych to ja bym zabrał juz od 10 plus zakaz jazdy do konca zycia :]

27.08.2004
00:29
smile
[110]

SULIK [ olewam zasady ]

ok udalo mi sie uruchomic forum na www.nomaniekozoki.prv.pl
wiec teraz moige isc spac :]

i najprawdopodobniej rzegnam sie w tym momecie z wami do niedzieli/poniedzialku :)

<papa>

27.08.2004
00:33
smile
[111]

M'q [ Schattenjager ]

Narka Suliku :)

27.08.2004
00:34
[112]

kamil210 [ Generał ]

Hehe ja niedawno zdałem na prawko :P

Branoc Sulik :)

27.08.2004
00:36
smile
[113]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CYA Sulik tylko mało wypij :P

Ja też idem branoc VL :D

27.08.2004
00:38
smile
[114]

M'q [ Schattenjager ]

CU.

I ja też.

27.08.2004
00:53
smile
[115]

kamil210 [ Generał ]

Eh..co tak będe tu sam siedział :)

Dobranoc :)

27.08.2004
03:31
smile
[116]

Adamss [ -betting addiction- ]

Na warte się zgłoszom.. i czuwajom !

27.08.2004
03:37
smile
[117]

Adamss [ -betting addiction- ]

Co do tej mojej zagadki... to są polskie blachy.

Powtórze ją: Rejestracja zaczyna się na EZ - skąd to to ? :)

27.08.2004
05:51
smile
[118]

Cap'n Pimp [ Generał ]

wróciłem cholera!! :D

wszyetko tam drogie ale cóż począć....:)

ciesze się, że jestem :)

ps. gol się troche zmienił :)

27.08.2004
08:31
smile
[119]

M'q [ Schattenjager ]

YoO ;]

Ray YoO :]
Gdzie drogie, bo nie pamiętam :)
Ja (my) też :)
Ps. Tak. :)

27.08.2004
09:16
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D


HalfLife ][ lezie do nas :D Poki co jednak nie da sie ściagać :D Pogupieli Ci ludzie czy co :>


Half-Life 2 Pre-Loading Begins
August 26, 2004, 6:55 pm · cliffe

Half-Life 2 pre-loading begins to Steam account holders today. Over the coming days, those who have selected the pre-loading option will have encrypted Half-Life 2 files delivered to their PC. No purchase is required to pre-load HL2, but is required to activate the game. Purchase options will be released soon. Then, the moment the game is made available, those who have pre-loaded and purchased Half-Life 2 via Steam will be authenticated and ready to start playing. For more information, please visit www.steampowered.com.

27.08.2004
09:25
smile
[121]

Hellcat [ Legend ]

rezes, awet ie otrafisz orządnie ry ciągnąć...ch...o a udzie :D

A upota w o ie ieszaj :>

27.08.2004
09:34
smile
[122]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :)

Nie wiem, jak moze było przeoczyć taką grę ale ja dowiedziałem sie o niej przed chwilą :). Klimaty post-nuklearne + taktyczna gierka + hmm nie konwencjonalna fabuła z tego co mozna wyczytać.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=8868

27.08.2004
09:39
[123]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pare screenów... z tej gry.

Fuck.. obrazek za duzy :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 09:39:29]

27.08.2004
09:41
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

ROBERCIK!! Geniusz legenda polskiego sportu :D

27.08.2004
09:43
smile
[125]

Hellcat [ Legend ]

Bravo Korzeń!!

A ten co na drugim miejscu biegnie to chyba umrzed przed samą metą :)

27.08.2004
09:45
[126]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

no to teraz powinno sie udac :)

1.

27.08.2004
09:45
smile
[127]

M'q [ Schattenjager ]

Brawo, brawo!

27.08.2004
09:45
[128]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

2.

PS. POLSKI SPORT... SUXX :)

27.08.2004
09:46
[129]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

3.

27.08.2004
09:47
smile
[130]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś zapowiada się elegancko, zobaczymy co to takiego będzie :)

27.08.2004
09:47
[131]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

4.

27.08.2004
09:47
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

SS YoO :D

M!qś cze :D

Prezes ale doszedł :D

btw fajnie im sie głosy cos pomieszały :D

27.08.2004
09:48
[133]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

5.

27.08.2004
09:53
smile
[134]

M'q [ Schattenjager ]

Brisiu cze ;D

27.08.2004
09:54
smile
[135]

Hellcat [ Legend ]

Buehehe..."uważaj bo będziemy wchodzić" :D

Niee no, co za typy :D

27.08.2004
09:55
smile
[136]

M'q [ Schattenjager ]

BUhahahahahahahhehehehehehheheheheheaaaahaha *khe* *khy*

27.08.2004
10:01
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

nasze dziewczyny jada na slicznych czerwonych rowerach....zawsze marzyłem o czerwonym rowerze

buahahahahahaha CI komentatorzy sa genialni :D

27.08.2004
10:09
smile
[138]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

moge wiedziec czym wy sie tak podniecacie? :|

27.08.2004
10:10
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

SS....nie :D

27.08.2004
10:12
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

He ? ke pasa ? :]

27.08.2004
10:16
smile
[141]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pff... to nie :P

27.08.2004
10:19
smile
[142]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ocho spłoszyła sie ptaszyna widze :D

27.08.2004
10:23
smile
[143]

M'q [ Schattenjager ]

Kto wpuścił ptaki? o_0

27.08.2004
10:24
smile
[144]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Wszystkie ptaki nasze są Kasia Majkel Małogsia John :D :D

27.08.2004
10:28
smile
[145]

M'q [ Schattenjager ]

Jak ptaki na niebie uuuuuuu ;D

27.08.2004
10:33
smile
[146]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Widziałem ptaaaaaka cień... :D

27.08.2004
10:41
smile
[147]

Cap'n Pimp [ Generał ]

M'q ===> yhh Ty ;]

Malbro za 2,70 Euro, ja dziękuje ;]]]

Każdy browar minimum 0,90 euro, ja dziękuje :)))

27.08.2004
10:45
smile
[148]

M'q [ Schattenjager ]

Cieszymy się, że powróciłeś do bunkra ;D

27.08.2004
10:56
[149]

Fett [ Avatar ]

Sulik - on też placił 20 zł ;) W każdym razie możesz próbować podciągniecie oferty :)

cholera mam ochote sie dopisac do Tego wątku :)

27.08.2004
10:59
[150]

Fett [ Avatar ]

Cap'n Pimp - moj kumpel sobie do niemczech wział wagon papierosów :P

Brisk. - aaale masz bajeerancką tapetke :D

27.08.2004
11:22
smile
[151]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Ja też sie ciesze M'q :D good to see you all Guys :D

a i patrzcie jakiego zajebistego breloczka żem sobie kupił :D

Mój skarb :D

27.08.2004
11:53
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]

Fett ano bajerancka :P

*drapie sie w miejscu w którym go swędzi* :D

Shakkus mój Ci on! :D

27.08.2004
11:59
smile
[153]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu kto Ci on ? :D

27.08.2004
12:12
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś hę? :D

27.08.2004
12:18
smile
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

świetny tekst... teraz jak ktos bedize mnie zaczepiał to podam mu linka do tej strony i niech.. wypierdala :)

Chcesz cos do mnie powiedziec? Czytaj!

Jezeli nie rozmawiasz ze mna po raz pierwszy mozesz od razu przejsc do punktu nr 7. Nie bede owijac w bawelne, uzywal delikatnych slowek, jednym slowem bez jebanych farmazonow, bo juz mnie krew zalewa jak widze wasze niektore wiadomosci.

1. Pierwsze wrazenie. Nawet nie probuj zaczynac w stylu: "skont klikash?" albo "postukamy?". Jezeli wlasnie tak masz zamiar zaczac -> wypierdalaj.

2. Cel. Jezeli chcesz ze mna porozmawiac musisz miec po co do chuja wafla. Jezeli juz zgodze sie z toba porozmawiac, oczekuje, ze juz dawno wiesz o czym!! Bo tekst w stylu "a moze ty cos zaproponujesz" uwazam za terroryzm!! Jak chcesz pogadac o dupie maryni albo o pogodzie -> wypierdalaj. Usiadz przed TV, wlacz swoja ulubiona telenowele i nie zawracaj mi glowy!!

3. Szacunek. Mimo, iz to wirtualny swiat, pamietaj o tym, ze jednak po drugiej stronie siedzi zywa osoba, z krwi i kosci, ktora ma uczucia. Okaz mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba sie -> wypierdalaj.

4. Anonimowosc. Z calym szacunkiem - w dupie mam ile masz lat, jak wygladasz i jak ma na imie twoj pies. Nie chce twojego zdjecia, nie dam ci swojego. Interesuje mnie tylko wymiana pogladow na konkretny temat. Bedzie potrzeba blizszej znajomosci - dam znac. A jak nie pasuje to wiadomo -> wypierdalaj.

5. Styl. Nie uzywam polskich znakow diaktrycznych, ale zasadniczo nie mam nic przeciwko. Jezeli juz tak bardzo chcesz ich uzywac - prosze bardzo.
Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja tez popelniam czasem bledy, ale do kurwy nedzy nie w kazdym zdaniu po trzy razy!! Wez ze przeczytaj przynajmniej raz co ci sie udalo nabazgrac i dopiero potem poslij, jezeli masz pewnosc ze jest dobrze. Klade laske na to czy masz dysleksje, dysortografie, dysgrafie czy jeszcze jakies inne dysmozgowie. Staraj sie, bo napierdalanie ortami jak gnojem po polu to zwykle niedbalstwo!! Nie kaze zostac miodkiem, wystarczy mi maturzysta. A jak nie potrafisz to -> wypierdalaj, najlepiej do szkoly.

6. Status. To, ze moj status to "dostepny", wcale nie oznacza, ze jestem przed komputerem - to oznacza, ze moj komputer jest wlaczony. Jezeli nie odpowiadam, mimo spelnienia powyzszych i ponizszych warunkow -> cierpliwosci. Zapewne nie moge teraz rozmawiac i odezwe sie jak bede mogl. Jezeli udalo ci sie popelnic ktores z wymienionych tutaj przestepstw to -> mozesz isc przypudrowac nosek, czyli wypierdalaj.

7. Lancuszki. To temat szczegolny. Nie toleruje zadnych, ale to Z A D N Y C H tasiemcow o albanskich wirusach, umierajacych dzieciakach, czy pierdolonych testach na szczescie. Przeslanie mi takiej wiadomosci jest rownoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby. Nie badzmy idiotami i nie posylajmy nikomu tych bzdur!! Jezeli mi to posylasz to jestes bezmyslnym debilem, ktory dal sie zrobic w CIULA przez innego ciula. Chcesz mi poslac lancuszek -> wypierdalaj, ale to kurwa juz!

8. Ostrzezenie. Jezeli ignorujesz powyzszy tekst i nadal masz zamiar obrzucic mnie gownem, oto link do galerii zdjec osob, ktore zrobily to przed toba. Tutaj. Uwaga, sceny drastyczne!

9. Zakonczenie. Mam wielka nadzieje, ze ta strona pomoze w naszej wzajemnej, bezproblemowej komunikacji. Wszystkich spelniajacych powyzsze warunki zapraszam do rozmowy.

Copyright 2004 Robert Manka

link na forum: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2704661&N=1

oryginalny link do strony: https://manka.info/

27.08.2004
12:32
smile
[156]

M'q [ Schattenjager ]

10. Nie podoba się mędrkowanie w VL? > Wypierdalaj w podskokach

Huehue ;D

27.08.2004
12:45
[157]

Fett [ Avatar ]

ehh te całe zlotxe sie załosne i nudne robia:/ juz mnie to nawet nie wkurwia. Śmieszne jest jak się dzieciom w wakacje nudzi, dobrze ze sie już kończa :)

27.08.2004
12:56
smile
[158]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu czy mi sie zdaje czy Ty mędrkujesz ? :D

Huehuehue tekst dobry :]

27.08.2004
13:03
smile
[159]

Adamss [ -betting addiction- ]

Powie mi ktoś czy Marcin Jędrusiński będzie jeszcze biegł ? Bo jakoś go nie widziałem jeszcze..

27.08.2004
14:14
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

Własnie skończyłem grać w DoD'a :> grałem tylko 4h non stop :> Ludzie zaczynają mnie tam nie lubić :D

Shakkuś hęęęę?:>

27.08.2004
15:19
[161]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Ave.

Czy ktoś tutaj kryje w sobie hobby związane z aparatami fotograficznymi ? ktoś ma i zna się na cyfrówkach ??

27.08.2004
15:35
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]

omg wtf o_O

Szefie --> Wróciłem do CeeMa, ofkorz Wisełka i w dwumeczu w 2 rundzie ELM przegrałem w sumie 1:4 z jakims Szweckim zespołem Djurgardens :| Coś jezd nie tak :> O mamo :>

27.08.2004
15:37
smile
[163]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no nie i znowu zaczynasz ? :D

27.08.2004
15:40
[164]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Brisk › Ja się trzymam mocno.. jeszcze nie włączam tego "pożeracza czasu" :))

27.08.2004
15:54
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś Ty poczekaj az bede kończył :D

Szefie no ja jakoś nie mam nic innego do grania :D A teraz na poczatek sezonu grałem z Ległą :D Wygłałem 1:0 skromnie bo skromnie ale zagrali tak jak chciałem by grali już wczesniej :D Przeciwnik nie miał nic do gadania powinno być najmniej 3:0 :D

Wisła - Legia
Strzały na bramke: 19 - 6
Strzały celne: 12 - 5
Strzały niecelne: 7 - 1

BTW screen z poprzedniego meczu...nc :/

27.08.2004
15:57
smile
[166]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ojjj czy ja sie doczekam kiedy Ty skończysz ? :D

27.08.2004
16:13
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus jesczze nie czas jeszcze nie czas :D

27.08.2004
16:19
smile
[168]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ehhh skoro tak mówisz, no nic to poczekam :D

27.08.2004
16:23
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś poczekasz?:D Ty weź przestań sie opieprzać i tez zacznij żebyśmy mogli jako tako razem skończyć :D

27.08.2004
16:30
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ja tam wolałbym tego nie kończyc dlatego sie obijam :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 16:30:18]

27.08.2004
16:37
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus mordo moja :D Znów sie zgadzamy :D

27.08.2004
16:40
smile
[172]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no i znowu mnie sie to nie podoba :D *boi sie* :D

27.08.2004
16:44
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

*lubi sie bac więc sie boi* :D

Shakkuś nie bój sie :D Ja Cie przytule :D

27.08.2004
16:45
smile
[174]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*boi sie bo Brisiu sie też boi* :D

Nie potrzebuje przytualnia pffff :D

27.08.2004
16:46
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

ROTFL :D

27.08.2004
16:47
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

*smutkowo mu więc sie sam przytula bo Shakkus nie kce* :D

27.08.2004
16:51
smile
[177]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*patrzy jak sie Brisiu przytula do siebie* :D

27.08.2004
16:52
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

*odwraca sie plecami do Shakkusia i kontynuuje przytulanie sie* :D

27.08.2004
16:59
smile
[179]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*śmieje sie z pleców Brisia* :D

27.08.2004
17:00
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

*zauważa pomyłke i dopiero teraz obraca sie plecami do Shakkusia* :D

27.08.2004
17:07
smile
[181]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*zauważa, że Brisiu coś kręci i zaczyna sie zastanawiać* :D

27.08.2004
17:09
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

:D:D popłakałem sie ze smiechu :D

zdanie in inglisz: lost in forest deer
tłumaczenie w ET 3:przegrał w jeleniach lasu

wspaniały program:D

*czując jak to Shakkus sie zastanawia woli sie obrócić przodem do niego* :D

27.08.2004
17:11
smile
[183]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*widząc przód Brisia zaczyna sie naprawde poważnie zastanawiać* :D

27.08.2004
17:13
smile
[184]

Brisk. [ Chomik ]

*usmiecha sie zalotnie* :D

27.08.2004
17:14
smile
[185]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*spada z krzesła ze śmiechu* :D

27.08.2004
17:16
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]

pfffff :D

*puffffa* :D

27.08.2004
17:18
smile
[187]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Pffff :D

*od pufffuje* :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 17:17:47]

27.08.2004
17:20
smile
[188]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Twoj abonament wygasa za 5 dni *śmieje sie* :D:D

27.08.2004
17:21
smile
[189]

Brisk. [ Chomik ]

Nie mam takiego kłopotu :D Nie masz abonamenta nie masz kłopota :D

27.08.2004
17:21
smile
[190]

Adamss [ -betting addiction- ]

Dom wariatów :D.

*myśli*

27.08.2004
17:25
smile
[191]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Zapłacił przedłużenie *śmieje sie dalej* :D :D

27.08.2004
17:28
smile
[192]

Brisk. [ Chomik ]

*je ciastka* :D

27.08.2004
17:29
smile
[193]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*patrzy jak Brisiu je i sie nie podzieli* :D

27.08.2004
17:31
smile
[194]

Brisk. [ Chomik ]

*patrzy jak Shakkuś patrzy i chce by sie podzielił więc wkłada wszystkie ciastka do buzi....normalnie chomik wysiada* :D

27.08.2004
17:33
smile
[195]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*śmieje sie z Brisia jak próbuje wepchnąć do buzi te ciastka* :D :D

*i wyciąga czekolade* :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-27 17:33:03]

27.08.2004
17:34
smile
[196]

Hellcat [ Legend ]

Ście sie rozpisali :D

NP in progreZZ :)

27.08.2004
17:36
smile
[197]

Brisk. [ Chomik ]

*pufffffa i wyciąga inny rodzaj ciastek* :D

27.08.2004
17:36
smile
[198]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*pufffa na pufffanie Brisia i wyciąga swoje ciastka* :D

27.08.2004
17:38
smile
[199]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

27.08.2004
17:39
smile
[200]

Hellcat [ Legend ]

A...co mi szkodzi...

200 :]

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.