GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Knight Online cz.14 - nowa wersja beta

25.08.2004
19:03
smile
[1]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Knight Online cz.14 - nowa wersja beta

Witam po "krótkiej" przerwie, i zachęcam do grania...Dobra przejdźmy do tematu

Knight Online - MMORPG (bardziej h&s) obecnie w fazie darmowej bety, serdecznie zapraszam wszystkich do grania.

Jak zacząć

1.Wejść na strone główną gry - www.knightonlineworld.com
2.Zarejestrować się (mniej roboty niż wcześniej, jak to było na e-games)
3.Ściągnąć klienta gry - 278MB (polecany jakikolwiek dawnload menager np. getright i segmentowe ściąganie - zassysa się o wiele szybciej)
4.Odpalić gre, po czym wybrać serwer
5.Wybrać rase (El Morad - ludzie, Karus - orki), UWAGA jeżeli chcesz zmienić rase, musisz skasować wszystkie stworzone do tej pory postacie należące do poprzedniej rasy
6.Stworzyć swojego wymiatacza :) i dołączyć do gry


Kilka porad

Rozkładanie straganu - w oknie chat'u wpisujesz /merchant, następnie wybierasz (przeciągasz na górę) przedmioty które chcesz sprzedac, jednocześnie wpisując wybraną przez siebie cenę, na końcu potwierdzasz OK (UWAGA NIE TESTOWANE W OBECNEJ WERSJI)

Upgrade przedmiotów - na środku Moradon'u jest niejaki Charon, koło niego zielona kula.Klikamy na niej prawym klawiszem myszki, w oknie po lewej umieszczamy przedmiot który chcemy upgrade'ować a w środkowych polach scrolle do tego potrzebne (istnieje kilka rodzajów, ale o tym więcej na oficjalnej stronie gry), następnie klikamy OK i modlimy się o pomyślny upgrade. (UWAGA NIE TESTOWANE W OBECNEJ WERSJI)

Nie będę opisywał klawiszologii, gdyż na początku gry jest help i każdy chętny pozna ją sam.

Jak czegoś nie wiecie, śmiało zadawajcie pytania, postaramy się (tzn ja i reszta wcześnej grającej ekipy) na nie odpowiedzieć.

P.s. Podawajcie Swoje nick'i i rase jaką gracie, żeby łatwiej się było w grze znaleźć :)
P.p.s. Mam nadziej że wątek zmartwychwstanie :D

Pozdr.

Destroyer - El Morad - Barbarian

25.08.2004
19:06
smile
[2]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

UP

25.08.2004
19:34
smile
[3]

mruwek [ da ANT ]

i sie tanczy! ja wlasnie sciagam. :0

25.08.2004
19:40
smile
[4]

mruwek [ da ANT ]

moze umowmy sie na ktorym bedziemy serwie?

25.08.2004
20:55
[5]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Ja gram na Ares 1, rozmyśliłem się, i teraz gram Rogue :) Teraz kilka uwag czysto technicznych...
1. Co do upgrade'ów - Charona już nie ma :) ale kula dalej stoi na środku Moradonu
2. Warehouse jest wspólne dla wszystkich postaci, jakie mamy na koncie - tj. masz przykładowo Woja i Maga, zdobędziesz wojownikiem dobrą magiczną laskę i chciałbyś ja dać swojemu magowi - -wystarczy że włożysz ją do warehouse (w grze inn cośtam), wylogujesz się wojem, powtórnie zalogujesz się do gry (tym razem magiem) i wyjmujesz laskę z warehouse :). Fajne udogodnienie, wcześniej tego nie było, albo ja tego nie zauważyłem, bo grałem tylko jedną postacią, tak więc jak było to sorry za robienie wielkiego aj-waj :)

Pozdr.

25.08.2004
21:02
smile
[6]

mruwek [ da ANT ]

tak wlasnie bylo, ja mialem 3 postacie i sobie zbieralem dla nich do wspolnego magazynu :) szkoda ze niema pana od ktorego mozna bylo kupic scrolle, handel teraz rozkwitnie na 102!

25.08.2004
21:04
smile
[7]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

w takim razie dałem ciała :) myślałem że dopiero teraz coś takiego wprowadzili :D

25.08.2004
21:08
[8]

lo0ol [ Jónior ]

gra jest darmowa ..... na dlugo ? czy znowu bedzie platna ? :/

25.08.2004
21:12
[9]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Chodzą głosy, że ok 5 miechów jeszcze potrwa - tylko nikt tego jeszcze nie potwierdził...Poszukam na oficjalnym forum

Pozdr.

25.08.2004
21:23
[10]

lo0ol [ Jónior ]

hmm to na jakim servie gramy :D

wlasnie wlaczlem sciaganie :D moze wkoncu zobacze ta gierke ;]

25.08.2004
21:26
smile
[11]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Nie ma znaczenia na jaki wejdziesz serw :) na razie są dwa Ares 1 i 2. Postacie mogą się swobodnie przemieszczać między nimi, jednakże, przed chwilą wlazłem sobie na Ares 2 i lekko wiało pustką :) w centrum Moradon'u może z 10 osób było :)

25.08.2004
22:11
[12]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ściągnąłem i spróbowałem zagrać. Ale Charon jest z tego co widziałem. Kurcze, nie chce mi się tego wszystkiego od początku zdobywać. Miałem postać chyba na 43 lvl i nie wyobrażam sobie żebym jeszcze raz przez to wszystko przechodził :-)

25.08.2004
22:15
smile
[13]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Kurde ja Charona nie widziałem...No może się schował, mniejsza z tym. Też znam ten ból z postacią :) miałem 41 Rogue

25.08.2004
22:21
[14]

lo0ol [ Jónior ]

w ej grze sa questy albo cos ? czy taki sam sens jak Mu ?

25.08.2004
22:24
smile
[15]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Są questy, ale głównie sprowadzają się do zabij tyle i tyle takich potworów, przynieś ich części a ja ci coś za to dam :)

25.08.2004
22:25
[16]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Snorty--> stał przy swojej kuli, no, kawałek od niej.

lol--> są questy, ale bardzo mało, przynajmniej dawniej tak było.

25.08.2004
23:39
smile
[17]

gris [ Generaďż˝ ]

"Jak czegoś nie wiecie, śmiało zadawajcie pytania, postaramy się (tzn ja i reszta wcześnej grającej ekipy) na nie odpowiedzieć. "

No to ja wale z pytaniami! :D

Gram na Ares2 - podoba mi sie bo malo ludzi. Ale nie w tym rzecz. Mam 16 lvl. Barbarian - Warrior. Chodzi mi o zbroje i całe ubranie. Z tego co widziałem w sklepie... Plate jest najlepszy (do kupienia). Sa może jezcze lepsze niz Plate ? Jak je dostac? (dla Warrior)

25.08.2004
23:45
[18]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Najlepsza zbroja dostępna w grze to Chitin armour (nie wiem czy dobrze napisałem). Klasa nie ma znaczenia (no chyba że dla maga). Dość trudno ją zdobyć, łatwiej kupić (ceny przekraczają 1mln). Ogólnie to dość mało rodzajów pancerza jest dostępnych, bo chitin jest następcą full plate'a. No ale nie zapominajmy o możliwość upgrade'ów aż do 10 lvl każdej zbroji.

Pozdr.

25.08.2004
23:45
[19]

lo0ol [ Jónior ]

po 20% sciagania Kingt Online i Cronous :)

25.08.2004
23:47
[20]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Do mnie Cronous nie przemawia. Zostane przy KO

25.08.2004
23:48
smile
[21]

gris [ Generaďż˝ ]

Snorty -> A u Charona moge upgradeowac ciuszki "białe" - tzn z białym napisem :D ??

25.08.2004
23:49
[22]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Nie, tylko fioletowe

25.08.2004
23:56
smile
[23]

gris [ Generaďż˝ ]

Przepraszam ze tak w kilku postach te pytania, ale dopiero mi sie nasuwaja na mysl.

"Chitin armour " - mam rozumiec zeby wypada z "jakis" tam potworkow?

Goblin armor i Silin (?) amor - dla kogo one są? Gadając z Pornocolusem (czy jakoś tak ;P) Zauwazyłem ze moze mi takie coś zrobić. Co to jest?

26.08.2004
00:02
smile
[24]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

chitin armour - tak wypada, ale baaardzo rzadko i to z high lvl mobów (potworów)

goblin i silin - po wykonaniu quest'ów (np. goblin - idziesz do osady goblinów, zabijasz tyle sztuk, żeby uzbierać 5 części powiedzmy goblin palduron, idziesz do proconsula, wybierasz odpowiednią opcje, płacisz mu o ile dobrze pamiętam 100.000 i masz goblin palduron dla klasy którą jesteś - ta taki opis questu w max skrócie :)

Pozdr.

26.08.2004
00:53
[25]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Swoje chityny zdobywałem z abbys gemów. W potworkach nigdy nie znalazłem.

26.08.2004
01:02
[26]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Jest prawdopodobieństwo, że wypadnie z mob'a, jednak jest tak małe, że praktycznie mogło by go nie być :)

Pozdr.

26.08.2004
01:45
[27]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Snorty--> podobno mozna znaleźć nawet jeden z tych zielonych pierścieni (kekury ring??) które kosztują po kilka milionów, w bulkanach czy bulkanbopodobnych, czyli w okolicach Moradonu. Ale zdarza się to bardzo rzadko.

26.08.2004
16:27
smile
[28]

gris [ Generaďż˝ ]

abbys gemów - co to jest?

26.08.2004
17:20
[29]

Idaroph [ Legionista ]

Bry...

Miło, że powstał nowy serwer, pół miesiąca temu skończyłem grę (Darmowe punkty za "staż" i "święta" się skończyły) na "dawnym" KO. Miałem "Warriora" lvl 63. Gra według mnie bardzo wciąga, i szczerze ją polecam. Wątpię bym ściągnął ją jeszcze raz i zagrał, bo mam "Sacreda" i jeśli miałbym w coś grać przez internet to najprawdopodobniej wpierw w niego.

Pozdrawiam. Idaroph.

26.08.2004
20:42
smile
[30]

mruwek [ da ANT ]

dzis wszedlem do gry, i mam porabana grafike na podlozu, a jak jest u was?

26.08.2004
20:43
[31]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

U mnie wszystko ok. Czasami tylko własnych nóg nie widze (serio)

26.08.2004
21:00
smile
[32]

mruwek [ da ANT ]

znaczy sie przed moradon jest trojkatna trawa wzdloz drogi, jakos tak.

26.08.2004
22:03
[33]

lo0ol [ Jónior ]

gram na Ares 1 ( glownie ) z nickiem lo0ol jak by co :) lvl10

27.08.2004
21:22
[34]

lo0ol [ Jónior ]

UP

^
|

28.08.2004
20:54
smile
[35]

Riven [ infamousbutcher ]

Gram na Ares1:). Kim najfajniej grac? Ludzmi czy orkami? Mag orkow wyglada strasznie glupio...;)

A jak z klasami? Ktora najlatwiejsza na poczatek?

Thx za odpowiedz

28.08.2004
21:16
smile
[36]

Riven [ infamousbutcher ]

i jeszcze jedno pytanie: gdzie mozna isc z Maradon?:P Czy musze uzywac jakiegos teleportu? bo narazie dalej niz na te plaza przed miastem nie doszedlem :(. Help:)

Gram ludzmi, orkowie (czy jak im tam) beznadziejnie wygladaja ;)

28.08.2004
21:24
[37]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Riven--> można iść przez teleport, który jest ustawiony na lewo i na prawo od głównej bramy. Jeden dla orków, drugi dla ludzi.
Co do pytania kim najlepiej grać, to mnie sie dobrze grało człowiekiem Warriorem. Ale teraz będę próbował Roguem.

28.08.2004
22:12
[38]

Fredmen [ Pretorianin ]

Nie wiecie co sie stalo z 1 serwerem na ktorego sie nie da wejsc????????

28.08.2004
22:47
smile
[39]

Urfeush [ Legionista ]

mam pytanie: jak walczy sie magiem? tzn jakie sa czary i jak sie je zdobywa (uczy sie, scrolle, ...) i wogule jak to jest byc magiem - co sie robi, co jest wazne, jak wyglada dalej gra.

28.08.2004
23:02
smile
[40]

Urfeush [ Legionista ]

jeszcze jedno pytanie - gdzie sprzedawac itemy ktorych nie potrzebuje (w Maradon) - czy jest jakis NPC ktory to kupuje? bo stac i czekac az ktos to kupi tez mi sie nie chce. po prostu: co zrobic ze zbytecznymi itemami w Maradon.

I czy potem sa jakies depoty jak w Tibii?

28.08.2004
23:26
smile
[41]

Urfeush [ Legionista ]

dobra, juz wiem jak sprzedawac stuff npc:).

Na co natomiast przydaje sie krysztal? Ma dosc duza wartosc na poczatek i w sumie warto byloby go sprzedac, ale moze lepiej sie wstrzymac?

ponawiam pytanie co do schowkow - istnieja jakies miejsca gdzie moge chowac sprzet?

28.08.2004
23:30
smile
[42]

Urfeush [ Legionista ]

ok - juz wiem co z depotem :)

ale nadal pytam o kresztal i gre magiem.

29.08.2004
00:02
[43]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Jeżeli się przyda kryształ, to raczej na wyższych levelach, więc go sprzedaj. Mnie się nigdy nie przydał.
Co do gry magiem, to sam nie grałem, ale gra się pewnie tak jak innymi postaciami. Tzn. wybierasz characters- to co potrzebne magowi i skille (na dole ekranu), ale to dopiero od 10 levelu. Skille to wybór między klasą maga ognia, wody, a elektryczności. Co poziom (od 10) będziesz zdobywał 2 skill pointy które możesz rozdzielać. Kształć się raczej w jednym wybranym wczesniej kierunku, lepiej być dobrym w jednej szkole magii, niż kiepskim w dwóch. Aby móc wybierać klasę i rozdzielać skille, musisz iść do Smoka, jakiegoś Capitana... coś tam. Jest wielki, więc go znajdziesz. Trzeba z nim pogadać jak już będziesz miał 10 poziom.

29.08.2004
10:36
smile
[44]

mruwek [ da ANT ]

btw, mag to najlatwiejsza postac do gry, bo ma wysoki dmg na wyzszych levelach, choc ta gra ma sens, a nawet koniecznosc grania w party gdzie kazdy ma odpowiednie zadania.

29.08.2004
10:47
smile
[45]

SilentOtto [ Faraon ]

Gram orkiem: mag i wojownik, ksywka SilentOtto (mag 16 lvl) SilentOtto_PL (wojownik 10 lvl).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-29 12:26:59]

29.08.2004
12:35
[46]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Wczoraj zdecydowałem, że moja nową postać będę rozwijał na Łucznika. Jak narazie mam 10 lvl i dzisjaj zapewne coś pogram.

P.S. Mój 1000 post, szkoda że taki krótki :-)

29.08.2004
13:02
smile
[47]

Riven [ infamousbutcher ]

zauroczylem sie w KO :))
Super gra - niezla grafika, fajny klimat, duza ilosc graczy, GRYWALNOSC, emocjonujace walki...wszystko super ;). Lagow nie mam praktycznie wcale ;).

Gram czlowiekiem barbazynca, 12 lvl.

Pytanie do bardziej doswiadczonych - kiedy oplaca sie opuscic Maradon? I czy teren gry jest duzy?

Pozdrawiam

29.08.2004
13:10
[48]

DarkStelix [ Padawan ]

Ej ktos chce zrobic na serverze 1 klan niech sie dopisze do listy
DarkStelix -->El Morad-->Warior

29.08.2004
13:24
smile
[49]

Riven [ infamousbutcher ]

DarkStelix --> jaki masz lvl? A moze istnieje juz klan z ludzmi z gola?
Jesli tak to bede wdzieczny za info :). Jestem czlowiek Barbarian, Warrior.

ponawiam pytanie o wyjscie z Maradon - na ktorym levelu?

pzdr

29.08.2004
13:42
[50]

DarkStelix [ Padawan ]

lvl ma 23

29.08.2004
14:10
smile
[51]

SilentOtto [ Faraon ]

Czy Orki-Golasy maja jakiś klan? Systematycznie i pracowicie rozwijam maga => 19 lvl.

29.08.2004
17:11
[52]

DarkStelix [ Padawan ]

ludzie robicie klan??

29.08.2004
17:32
[53]

Riven [ infamousbutcher ]

Przeteleportowalem sie do Piany i szczerze mowiac rozczarowalem sie ;/. Tam jest piekielnie pusto! :( Najwieksza wioska w grze i kreci sie po niej tylko kilka osob ;/... A spodziewalem sie, ze bedzie tam jeszcze wiecej graczy niz w Moradonie :).

Mimo wszystko przyjemnie sie gra. Mam juz 16 lvl, xp nabijam na Warewolfach biegajacych przed wejsciem do Piany. Przy uzyciu odpowiednich skillow, na tym poziomie wilkolaki nie stanowia juz problemu ;).

29.08.2004
17:33
[54]

QQuel [ Master of Puppets ]

Zobić klan to szczerze żadna sztuka... Najłatwiej magom, bo oni najmniej na początku kasy wydają...

MAm nadzieję, że serwer jest naprawdę bezlagowy, bo inaczej się skilli nie da używać (Łucznik nie może wystrzelić strzały, bo to też skill). Tak było na normalnym KO.

Jeśli przejdę niedługo (a przejdę) Sacreda, to zagram w KO. Szkoda że postać poszła się...

29.08.2004
17:38
smile
[55]

Riven [ infamousbutcher ]

QQel --> Mi lagi zdarzaja sie naprawde bardzo rzadko, zalezy jakie masz lacze. Tylko raz wykopalo mnie z serwera, poza tym dziala bez zarzutu.

KO jest chyba najlepszym MMORPG w jaki gralem. Tibia byla fajna na poczatku, ale potem przerazliwie nudna (knight), MU robilo REWELACYJNE wrazenie przez pierwsze pol godziny - ale gdy juz zauwazylo sie, ze swiat jest malutki i schematyczny, to po prostu odechciewalo sie grac. A to nie oslupia grafika, ale ma specyficzny klimat i naprawde wciaga ;).

Tylko ta pustka w Pianie ;/.... Czy w poprzedniej becie tez tak to wygladalo? Zatloczone miasto wyglada po prostu super - widac, ze ten swiat "zyje". Nawet jesli gracze tylko handluja, to po prostu sprawia wrazenie sympatycznego miasta fantasy. A tak? Wieje pustka bardziej niz w Morrowindzie...

29.08.2004
17:47
[56]

QQuel [ Master of Puppets ]

Riven - Póki będzie mało osób, głownie na niskich lvlach to tak będzie. Poza tym, główny handel jest w Moradonie i tak zostanie.

Samo KO jest grą fajną, ale nie rewelacyjną. Ostatnio miałem zaszczyt:P zagrać w Lineage 2 i powiem szczerze bije tą grę niesamowicie. KO zorbiłoby furrorę jako gra niekomercyjna, a jak wszyscy wiemy grą komercyjną jest, była i będzie. Ale nie widzę jej przyszłości (No ale jak Hellbreath się utrzymuje:/)... Ale bardzo była fajna, jest siekaniną, z dobrze wyważonym teamem. Gra nie jest schematyczna, czyli nie ma tak jak w MU (NAjpierw pająki, potem smoczki, potem bule, potem lepsze bule, potem giganty, potem to, potem tamto), mamy jakiś tam wybór tych stworków. Ale nie jest to nic więcej.

29.08.2004
17:48
smile
[57]

mruwek [ da ANT ]

siemka. jak beda konkrety z klanem to piszcie.
gram: Priest "RETROSPECT" w tej chwili 11 lvl. dopiero zaczalem ;)

29.08.2004
18:28
[58]

Riven [ infamousbutcher ]

QQuel --> Nie watpie, na screenach L2 wyglada swietnie. Ale coz, w moim wypadku platne MMORPG nie wchodza w gre, wiec musze cieszyc sie tymi freeware'owymi. Mam nadzieje, ze KO bedzie freeware'owy do momentu, kiedy mi sie znudzi :P.

A czy jest szansa, ze wiecej graczy bedzie odwiedzac glowny teren gry? Bo troche dziwnie tak to eksplorowac samemu, jest pusto jak w single'owym RPGu...

29.08.2004
19:39
smile
[59]

adamis [ Konsul ]

Gram od niedawna w KO (2dni), mam 28lvl.
Mam jedno pytanie: skąd wziąc naramienniki?

29.08.2004
20:29
smile
[60]

HroM [ Junior ]

Ja dziś zaczynam grę w KO Beta i zastanawiam się czy w działają już jakieś Polskie Klany i na, którym serverze gra wiecej Polaków. Gram oczywiście Warriorem, mój nick to HroM. Zeszłym razem skończyłem na 38 levelu. Mam nadzieję, że teraz pójdzie szybciej i gra będzie dostępna dłużej za free.

Pozdrawiam wszystkich !!

29.08.2004
21:01
[61]

QQuel [ Master of Puppets ]

Riven - Ja gram w Lineage, jedynie:D.

Może zagram w KO bo płacić to za niego nie chcę, po prostu według mnie się nie opłaca, ale gra mi się spodobała i zagram sobie chyba... Dzisiaj chyba ściągnę (O ile nie zapomnę/nie będę czego innego ściągać). Chyba nawet będę grać priestem, on taki rozchwytywany jest:D

29.08.2004
22:31
[62]

\|Mazi|/ [ Legionista ]

LUUUUDZISKA :› - jak to najlepszy jest chitin armor ?!
A nie zapomniano tu o "Chitin Shell" ? armor który mozna nosić od 60 lvla ! (mag w nim zatubiście wygląda :D)
Riven - cisze się ze gra ci się podoba ale szkoda ze jesteś człowiek bo będe musial cię zabijac w ColonyZone(CZ) :)

Nick - "Lord_Mazi" lvl 42 (stale rośnie(na dawnym ko na patosie lvl 49 czy 50)) archer ORK :D

29.08.2004
22:34
[63]

\|Mazi|/ [ Legionista ]

BTW : u orków jest DUZO "orków" na "Breth Village" ( to troszkę boli , ze jest mało ludzi - niema co :/ )

29.08.2004
23:17
[64]

Yanek [ Paprykarz ]

mam problem przy zakladaniu konta...a mianowicie po wypelnieniu wszystkich pol i po zapoznaniu i zatrwierdzeniu regulaminu, kiedy klikam na zatwierdzenie konta wyskakuje mi komunikat abym podal prawdziwy email...tylko ze ja wlasnie podaje prawdziwy...szkrzynke mam na wp...
O co chodzi?
hmm moze lepiej byloby gdybym zalozyl sobie poczte na jednym z zagranicznych serwerow np Yahoo?

29.08.2004
23:26
[65]

lo0ol [ Jónior ]

lo0ol - Ork - Berserker - 16lvl ( hmm nie wiem gdzie cie wybieralo pracke :o dlateg mam berserker ;o )

robic klan GOLasy :p i zawiadamiac mnie ;]

30.08.2004
00:17
smile
[66]

Yanek [ Paprykarz ]

ok zalozylem sobie maila na Yahoo i juz wszystko jest wporzadku ;)

30.08.2004
00:36
[67]

DarkStelix [ Padawan ]

wlasnie gdzie mozna naamienniki zdobyc???

30.08.2004
07:01
smile
[68]

SilentOtto [ Faraon ]

Z klanem miałem niezłą jazdę... Na Ares2 klanu założyć nie można, więc wskoczyłem na Ares1. Po teleportowaniu się do wiochy "jakiejśtam" założyłem klan "GOLasy ". Dostałem wiadomośś, że jestem klanliderem, w zakłace klan nowy związek bojowy był widoczny, wyglądało, że wszystko cacy. Skoczyłem na Ares2 powiadomić chłopaków, ale... Na drugim serwerze nad ksywką zniknęła mi nazwa klanu. Wróciłem na Ares1 i... !@%%^#$#$^%&. Okazało się, że klan się anihilował. Wdupiłem 500K, a klanu nie ma :o(.
[SilentOtto - Ork - sorcerer - 23 lvl]

Z naszego forum grają jeszcze matchaus, rav76, koxbox - wszystko orki.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-30 07:02:37]

30.08.2004
10:25
[69]

DarkStelix [ Padawan ]

wiecie jak sie obsulguje czara GATE

30.08.2004
16:34
[70]

Yanek [ Paprykarz ]

SilentOtto >> ja wlasnie gram na Ares1...Chetnie przylacze sie do klanu..gram ludzmi...mam wara na 11 lev

30.08.2004
17:51
[71]

DarkStelix [ Padawan ]

ja tez bym sie przlączyl

30.08.2004
18:06
[72]

SilentOtto [ Faraon ]

Ludzie są w stanie wojny z orkami i chyba nie da się robić mieszanych klanów. I nie wiadomo czy buga poprawili - nie tylko ja miałęm przypadek ze znikającym klanem.

30.08.2004
18:14
smile
[73]

mruwek [ da ANT ]

wielu jest el morad i z gola, ja mam lvl 16 ale nie mam kasiory zeby zalozyc klan, a chetnie dolacze. moj nick RETROSPECT - priest

30.08.2004
18:16
smile
[74]

Riven [ infamousbutcher ]

Witam

Mam pytanie dotyczace sprzetu - czy goblin i silan armor moze nosic warrior? Na stronie nie znalazlem o tym informacji. To w ogole dobry sprzet? W Moradonie sa questy dizeki ktorym mozna je otrzymac, ale nie wiem czy warto sie za nie brac (poza tym sprzet ten troche kosztuje).

Thx

30.08.2004
18:18
smile
[75]

mruwek [ da ANT ]

mozna zrobic fajne zestawy ale to tak na poczatek potem sa lepsze zbroje.

30.08.2004
18:25
smile
[76]

adamis [ Konsul ]

Powtarzam swoje pytanie: gdzie mozna kupic lub znalezc naramienniki?
Dzis znow widzialem koelsia z takimi fajnymi naramiennikami z rogami :D

30.08.2004
19:02
[77]

Ghuragh [ Legionista ]

Właśnie ściągnąłem grę, zarejestrowałem się, wszedłem do gry.
Stworzyłem sobie postać. Człowiek. Rogue - Łucznik. Nazywa się Ghuragh_PL_GOL.
Jak na razie gra się ciekawie i bardzo przyjemnie. Ostatnio załapałem się na jakiś ciekawy team. Z czego zauważyłem (Jak widzę, nie tylko ja) są bardzo dobrze wyważone klasy postaci, które wspomagają się nawazajem.

Tylko jedno ale: Czemu w rejestracji widniejemy jako "Polska republika ludowa" - W skrócie (Co może więcej mówić) PRL?

30.08.2004
19:32
smile
[78]

Yanek [ Paprykarz ]

Ghuragh >> ktory masz lev? a co do PRL to wynika z tego ze autorzy strony sa niedoinformowani? (czyt. nieukami)?

30.08.2004
20:34
[79]

DarkStelix [ Padawan ]

Ja jestem Orkiem Rogue i mam 16 lvl

30.08.2004
21:19
[80]

Ghuragh [ Legionista ]

Yanek - Lvl, to chyba 18 teraz.

30.08.2004
22:04
[81]

Wlados [ Pretorianin ]

mozna w tej grze stawiac wlasne serwery??

31.08.2004
00:35
[82]

DarkStelix [ Padawan ]

gra bardzo bardzo mi sie podoba ale niestety szybko sie nudzi:[

31.08.2004
09:47
[83]

Dziobal111 [ Centurion ]

DarkStelix -----> masz dopiero 16 lvl i gra juz ci sie nudzi ??
W grze dopiero sie zaczyna zabawan na 40 lvl jak już możesz wejść do Eslant, i jesteś dość silny by siekać w Colony Zone, wyprawy klanowe na boska albo jakies trole czy golemy.
Gra jest super i mi sie napewno szybko nie znudzi :)

31.08.2004
09:49
smile
[84]

Ravallos [ Legionista ]

Siemk dawno nie zaglondałem na forum alle ten KO jest sopx Magiem orkiem mam 23 lvl al wojem orkirm mam 20 i dalej eci w gure :) Tylko jest jeden problem w tym momęcie cos mi wejść juz na samym poczętku nie chce co mam robić plis odpowieddzcie :(

31.08.2004
09:58
[85]

figowy [ Chor��y ]

Artur20 napisal:
Artur20 [ Generał ]

Swoje chityny zdobywałem z abbys gemów. W potworkach nigdy nie znalazłem.

gris zadal pytanko:
gris [ Osioł ]

abbys gemów - co to jest?

A JA PONAWIAM :
Co oznacza abbys gemow ??????

31.08.2004
09:58
smile
[86]

Riven [ infamousbutcher ]

Admin KO podaje, ze trwa wlasnie konserwacja serwera, czy cos w tym stylu. Powinna sie skonczyc niebawem. Ale cos sie przedluza :(.
Sadysci z tych adminow, ja chce grac! :)

31.08.2004
10:12
[87]

DarkStelix [ Padawan ]

Dziobal111 --->moze zabawa sie zaczyna na 40 lvl ale zeby dojsc do 40 lvl to ....
poza tym jak ide na party to nikt nie walczy tylko siea i czekają az im nabije expy a samemu to glupio sie gra

31.08.2004
10:15
[88]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ja gram Karus Assassin lv 44, postac SaiN.

Ravallos -> polecilbym sie skupic na 1 postaci. jednej i tylko jednej. bo naprawde zeby miec dobra trzeba sporo grac. dwie jest ciezko ciagnac. jezeli moge doradzic - graj magiem warrior w tej grze IMHO jest taki sobie (zaraz sie gromy posypia :) ).
adamis -> dobre pytanie, dolaczam sie. w inventory jest takie miejsce, ale ja nigdy nie widzialem naramiennikow a gram dosc dlugo (jeszcze na patosie). te rogi to pewnie byla zbroja (pauldron) ale glowy nie dam

abyss gem to gemy ktore znajdujesz w abyss :D. na serwerze 1 idziesz z moradon do delos, potem przez pustynie i w takim zamku masz wejscie do abbys (10 000 trzeba miec). tam laza robale ktore wyrzucaja abyssy. a wymienic je mozesz u kolesia na prawo od charona (patrzac od bramy) w moradonie. on za abyssa moze dac ci cokolwiek (chityne, sharda, mirage daggera, raptora, elixir staffa. ale czesciej daje smieci w stylu potionow, rice cakes itd.). albo mozesz sprzedac. ja po 200K daje i schodza.

gra jest fajna, ale faktycznie troche nudna. exp. powinien z 2 x szybciej isc. po 40 juz masakra jest. no chyba ze mamy zajebisty team i w colony cos duzego siekamy (tam exp idzie x2, nie?:) ). a na 50 jak jest to juz sobie tylko moge wyobrazic...

ps. ares caly czas down :( ma byc do 12 PM czasu paciffic.
na dole macie link do topika na forum KO o tym "downie" serwera

31.08.2004
10:47
smile
[89]

HroM [ Junior ]

Ja dopiero pograłem pare godzin, bo robota nie pozwala, ale robie co moge.
Na szczęście od śrdoy bedę miał troszkę więcej wolnego czasu, dużo więcej :D i mam nadzieję szybciutko dobić do 30 lev. Teraz mam dopiero 15 lev.

Nie zgodze się, że zabawa koło 40 lev się nudzi, na Patosie skończyłem grę Warriorem na 43 lev i bardzo żałuje, że musiałem.
Aktualnie poszukuje klanu dla El Morad, gram Barbarianem, a mój nick to HroM.

Pozdrawiam wszystkich Knight Online-iaków !!

31.08.2004
10:49
smile
[90]

Riven [ infamousbutcher ]

Admin KO -- we are nearly done with our maintenance! Thanks for hanging in there people!

Zaraz :)

31.08.2004
10:59
[91]

Ghuragh [ Legionista ]

Ja mam mały problem. Mianowicie, podpatrzyłem, że wysokolevelowcy siekają te robaki przy mieście, żeby zdobyć opale i je sprzedawać. Wczoraj przez godzinę je zabijałem (EXP wzrósł mi o całe 2%) i niestety nic nie wypadło, a mi bardzo pieniędzy brakuje... No cóż, pozostaje zabijać...

31.08.2004
11:24
[92]

Yanek [ Paprykarz ]

No wczoraj gralem do poznych godzin wieczornych...hehe i mam juz 21 lev. Gram warriorem i chetnie przylaczylbym sie do klaniku GOLasow :) bo tak samemu siekac to nudno...

Ghuragh >> opale mi najczesciej wypadaja z Kecoon Warriorow...

ps: Prosze od nastepnego watku dodac moja postac w KO do wstepniaka :)

Gurthang - El Morad - Barbarian

31.08.2004
11:25
[93]

Dziobal111 [ Centurion ]

To juz bardziej sie opłaca iść do Delos na abyski napewno tam cześciej abys wypadnie niż opal z worma przy bramie ( abys ma troche wiekszą wartość )
DarkStelix ----> ja sie jeszcez nie spotkałem z przypadkiem żeby wszyscy siedzieli i czekali na expa aż ktoś im nabije, jak ktoś sie obija w party to sie go wywala, i grajac w party idzie bardzo szybko dobić do 40 lvl

31.08.2004
11:27
smile
[94]

adamis [ Konsul ]

Może mi ktos odpowiedziec na pytanie, poco kolesie sprzedaja crystale za 100k i opale za 200k na targu :|
Przeciez nikt nie kupi.

PS. No dalej powtarzam pytanie: skąd wziać naramienniki?

31.08.2004
11:30
smile
[95]

Riven [ infamousbutcher ]

adamis --> Nie wiem, sam chetnie sie dowiem.
Co do opali - lol, moze licza na to, ze jakis frajer sie nabierze. Coz, rozne nooby sie zdarzaja ;).
Ja wczoraj zostawilem na noc postac w trybie merchant, ale nic nie sprzedalem, bo robia cos z tym serwerem;/

Admin napisal juz 2 razy, ze za 10 minut znow bedzie dzialac, a tymczasem ciagle lezy :|...

31.08.2004
11:33
[96]

Yanek [ Paprykarz ]

adamis >> nie wiem...chyba szukaja jakis n00bow ktorzy nie beda wiedzieli co to jest i jak dziala...a przede wszystkim po ile to chodzi w sklepie ;) ja wczoraj widzialem jak many za tarcze chcial 500,000 gdzie w sklepie byla inna tarcza o wiele lepsza za 120,000....Sa ludzie i taborety nie?

31.08.2004
11:50
[97]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

krysztaly, opale i szafiry sa potrzebne magowi do master skills. chyba po 10. wiec jak koles ma 60 lv i chce miec master skill to nie bedzie przeciez szukac 30 kamieni tylko je kupi (jezeli od poczatku nie zbieral).
Yanek -> sa jeszcze wieksze taborety, ktore ta drozsza tarcze kupia. popyt generuje podaz. jezeli sa wystawiane na sprzedaz znaczy ze ludzie biora. nie od razu, nie za szybko, ale wezma. w koncu wszystko kupia. tak sie zarabia.

a teraz pytanko ode mnie - po co w anvil do upgradowania przedmiotow az 9 miejsc na scrolle?

31.08.2004
12:08
[98]

Ghuragh [ Legionista ]

Dziobal111 - A dam tam radę na 18 (Chyba) lvlu?

Z cecoon warriorów mi nic nie wypadlo, wogóle ani jeden opal w życiu mi nie wypadł, tylko jeden crystal.

31.08.2004
12:28
[99]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

spokojnie dasz rade. wormy maja ze 120-130 life i robia po 20 dmg. wiec na jednego strzala powinienes go brac.

31.08.2004
12:35
smile
[100]

Riven [ infamousbutcher ]

Ehh, kiedy oni uruchomia ten serwer? Co za syf...ostatni dzien wakacji chcialem spedzic przy KO, a tu co:(. Szybciej!!!! :)

Pytanie - gdzie jest wejscie do abyss i czy na 22 lvlu sobie poradze?:P

31.08.2004
12:35
[101]

Ghuragh [ Legionista ]

Cotton - A gdzie to dokładnie jest?

Ja zbieram na horn crossbow +5 +około 40 dmg od czegoś (Około 3mln kosztuje)
Narazie mam... Hm... 100tyś.

31.08.2004
13:36
smile
[102]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

dziala!

tu masz jak dojsc. po schodach potem pod taka kolumnada i dochodzisz do bramy. klikasz na nia, placisz 10000 i wchodzisz do abbys. to taka studnia - okragle poziomy , mozna chodzic w gore i w dol.

ps. nie komentowac mojej "mapki", prosze :D

31.08.2004
13:39
[103]

Ghuragh [ Legionista ]

dzieki za mapkę.

Za każdym wejściem płace 10000?

31.08.2004
13:59
[104]

Ghuragh [ Legionista ]

Szczerze nieco się zawiodłem. Abyssy w sklepie po 17000 a u graczy max 150000... Mam nadzieję, że często wypadają.

31.08.2004
15:11
[105]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

mapka pomogla? ciesze sie :)

abbysy wypadaja rzadko. z co 30 worma mniej wiecej. moze nwet rzadzej. u graczy to nawet po 300K widzialem. za 150K schodza od razu za 200K troche trzeba poczekac. w sklepie sie tego nie sprzedaje. albo u graczy albo jak czujesz ze masz szczescie to wymieniasz.
i tak, za kazdym razem trzeba placic

31.08.2004
16:57
smile
[106]

adamis [ Konsul ]

Która broń jest lepsza?

Sword 77 ataku
czy
Sword 60 ataku + 25dmg

31.08.2004
17:10
smile
[107]

mruwek [ da ANT ]

osobiscie abbysow nie sprzedaje a wymieniam w zbrojowni, mozna trafic konkret oferte. zas te 10k wchodzac do abbys to nic bo mozna uzbierac przedmiotow za 100k lekko. :)

31.08.2004
17:15
[108]

mruwek [ da ANT ]

i polecam wam zagladac na ta stronke, tam jest opis wszystkiego :) --->https://www.knight-online.com.my/maps_elmorad.asp

31.08.2004
17:15
smile
[109]

adamis [ Konsul ]

Jeśli dobrze rozumie to po te abbysy wychodzi sie z miasta DELOS ?
Tylko jak tam dojsc?
Bo z Maradonu do Delos nie ma teleportu :P

31.08.2004
17:16
[110]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ja tez wymieniam wiekszosc. po prostu teraz bardziej sie oplaca - pieniadze maja mala wartosc :). wystarczy porownac ceny z aresa i np. z patosa. tu abyss 150K min. tam 130K max. za malo sprzetu jeszcze jest. to sie wyrowna ale za jakis czas. a jak trafisz na jakiegos sharda - jestes ustawiony :). dzis znow chitynke trafilem (i pare rice cakes)..

adamis -> dla mnie 77 AP lepszy

31.08.2004
17:19
smile
[111]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

adamis -> mistrzu, czytaj uwaznie, co?. moja wypowiedz z 10:15 :
"na serwerze 1 idziesz z moradon do delos". tylko z ares1 mozna tam wejsc, ok? tak samo jak co Colony Zone.

31.08.2004
17:20
[112]

Yanek [ Paprykarz ]

to lepiej sprzedawac te abbysy u ludkow czy wymieniac na sprzet? jak dodtad udalo mi sie znalezc 3 abbysy...2 juz wymienilem na cake i eliksir regenerujacy 1900 MP...wiec zostal mi jeszcze jeden..wiec teraz pytanie czy sprzedac go czy wymienic...a jesli sprzedac to za ile?

pzdr

31.08.2004
17:46
smile
[113]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

yanek, powiem ci tak. ja wymienilem narazie ok 20 i znalazlem 2 chityny - ktore sprzedalem za 5.5 mil - i troche smieci. jakbym sprzedawal po 200K to bym na tym zyskal 4 mil. wiec sporo zarobilem. takze moim zdaniem oplaca sie jednak wymieniac. zauwaz, ze ludzie kupuja je od innych wlasnie po to zeby wymienic. wiec cos w tym jest. jak nic nie trafisz - trudno, ale z drugiej strony mozna wylosowac taki kick-ass itemik, ze hoho! :)

poza tym ostatnio mam takie dziwne przeczucia w grach - ze bedzie dobrze albo slabo. w diablo2 z kuznia, teraz w KO. po prostu czulem ze bedzie dobrze - chitynka. czulem ze bedzie slabo (ale zaryzykowalem) i kupa - same smieci. dzis mialem 4 abyssy, wymienilem, i znow chitin. moze dziwne ale dosc czesto sie sprawdza.

31.08.2004
19:17
smile
[114]

SilentOtto [ Faraon ]

Historyczny landszafcik ;o) ------>

31.08.2004
20:01
smile
[115]

Yanek [ Paprykarz ]

ok przyszedl czas na merchant :) mam troche stuffu do opchniecia...tylko nie wiem po jakiej cenie sie oplaca...wiec mam do Was pytanie...po ile byscie wy u sibie wystawili...a wiec pokolei:

- Full Plate rekawice dla Wara +1 (def 38)
- Rogue Full Plate Armor Pads (+1) (def 52)
- Red eye staf +3 (Att 29 + MP dmg 24)
- Low Fur belt +6 (+6 str)
- Pearl earring +4 (+4 str)
---------------------------------------------------------

jak u Was wygladalyby ceny poszczegolnych itemow? ;)

31.08.2004
20:03
[116]

Yanek [ Paprykarz ]

aha i gdzie wg Was jest najlepsza "miejscowa"? ;)

31.08.2004
20:20
[117]

Mortrus [ Legionista ]

za ile bys sprzedal Rogue Full Plate Armor Pads (+1) (def 52) ??

31.08.2004
20:30
[118]

DarkStelix [ Padawan ]

ej kto chce zrobic klan ludzi niech napisze do mnei na gg 3443968

31.08.2004
20:33
[119]

Yanek [ Paprykarz ]

Mortrus >> mysle ze tak 220,000 bym z nie wzial...

31.08.2004
21:01
[120]

mruwek [ da ANT ]

low full belt +6 kiedys spylalem po 50k tyle tego bylo, a nawet i po 25k

01.09.2004
00:05
[121]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Po wieczornej sesji udało mi się wejść na 29 lvl. Miałem dobre party, ale musiałem kończyć. Mój brat ma 33lvl Priesta. Wypadałoby go dogonić, ale ejszcze Dooma 3 nie skończyłem.

01.09.2004
10:08
[122]

land6r [ Pretorianin ]

naramiennikow w grze nie ma w to miejsce w inwentory zaklada sie plaszcz

01.09.2004
10:15
smile
[123]

adamis [ Konsul ]

land6r: no dzieki ci wielkie, wkoncu ktos odpowiedzial :)

No to teraz pytanie: gdzie mozna dostac ten płaszcz? :D

01.09.2004
11:26
smile
[124]

HroM [ Junior ]

Takie małe pytanko:
Gdzie ze stworków wylatują Full Plate-y, gdzie je można spotkać ??

01.09.2004
13:43
smile
[125]

\|Mazi|/ [ Legionista ]

Uee to dopiero historyczny landszafcik:] ------------------------------------------->>

01.09.2004
19:11
smile
[126]

mruwek [ da ANT ]

adamis --------> plaszcze sa w pianie, ceny zaczynaja sie od jakis 10,000,000 :) ale ten najtanszy jest najbrzydszy warto miec taki za 50 baniek :D

01.09.2004
20:12
[127]

Yanek [ Paprykarz ]

mam pytanko po co sa te Dungeon Key'e? mam juz ich prawie 70....

01.09.2004
20:33
[128]

Dziobal111 [ Centurion ]

Dungeon key jest potrzebny do wchodzenia na nizsze poziomy Abys, na najnizsze potrzeba Hell key

01.09.2004
20:53
[129]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

land6r -> dzieki. wiedzialem ze nie ma naramiennikow :). ale ze plaszcza sie nie dochrapalem nigdy to wlasnie nie wiedzialem po co to tajemnicze miejsce w inv. jeszcze pytanko nt. plaszczy - ten najgorszy za 10M kupuje sie indywidualnie czy jakos caly klan sie zrzuca? bo przeciez plaszcz sie dla klanu kupuje, nie?

i po 2. ponawiam pytanie : po co w kuli do upgradowania przedmiotow 9 miejsc na scrolle? mozna moze jakies comba robic?

01.09.2004
21:28
smile
[130]

Suhoj [ Fochmistrz ]

PYTANKO
czy ktoś wie jak zostać assasinem??? wiem, że specjalizację dostaje się u smoka, ale zawsze dostaję ranger nie assasin!!! to chyba zależy od stosunku zdrowia do dexterity czy jakoś tak...
wie ktoś???

01.09.2004
22:14
[131]

DarkStelix [ Padawan ]

Suhoj -->jestes Rangerem masz10 lvl i dziesz do moka wszystko narmalnie tylko potem dodajesz punkty do asassain a nie do Rouge czy jakos tak i tyle

01.09.2004
23:07
smile
[132]

Suhoj [ Fochmistrz ]

DarkStelix
wielkie dzięki ale tyle to ja wiem...

jak zostać assasinem a nie rangerem???? wiem że zdolności są te same ale assasinem zostać można więc kto wie jak???

02.09.2004
03:09
[133]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Suhoj--> dawaj sobie punkty do assasin i tyle. Chyba dopiero dużo później można wybrać konkretną specjalizację.

02.09.2004
07:17
[134]

DarkStelix [ Padawan ]

Suhoj -->mowe ci ze mosisz dodawac punkty do assassain i chodzic z dagerami

02.09.2004
10:56
[135]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Witam !
Właśnie przeczytałem że jest róznica klientów ..tzn wersja z knightonline jest inna niż na mirrorze z btfiles -z tego ostatniego pokazuje inne serwery niż z klienta knightonline ...A po za tym podobno już za przekroczenie iluś tam wejsć na serwer kończą się punkty (na początku dostaje się ich 500 ) a za każde wejście do gry jest zabierane z 5 czy 10 ..po wyczerpaniu nalezy zapłacić za wejście czyli punkty ...Jak to jest w końcu Panowie ? Orientuje się ktoś ?

02.09.2004
13:11
smile
[136]

mruwek [ da ANT ]

jest dokladnie tak jak napisales, poniewaz knight online u 1-ego developera przeszedl z fazy beta do platnej dlatego trzeba bulic a u drugiego jest jeszcze jako beta, narazie free.

02.09.2004
21:32
smile
[137]

HroM [ Junior ]

Możecie mi powiedzieć jak inwestujecie w FULL PLATE-y ??
Chciałbym wiedzieć czy kupujecie np. tylko magiczne +3, albo jedynie +5 ??
Na jakim poziomie przechodzicie w ten pancerz ??

Pozdrawiam !!

04.09.2004
13:11
smile
[138]

mruwek [ da ANT ]

noea czesc: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2730666&N=1

05.09.2004
00:31
smile
[139]

Mortrus [ Legionista ]

jestem zalamany ! mam rogua na 30 lvl i niby mam attack dobry ale potworki zabija duzo wolniej niz taki woj na tym samym lvl co ja ! mam luk horn bow +6 ( 60+ 48 fire) i powiedzcie mi co jest lepsze moj luk czy taka kusza z 94 damage bez bonusow ????????

05.09.2004
07:23
[140]

Shuruga [ Legionista ]

Przepraszam za nie ten wątek, ale chciałbym odpowiedzieć:

Mortus - Rogue strzela z naprawdę daleka - Nie musi mieć astronomicznego dmg. A co do kuszy to lepsza będzie "dmg 94".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.