GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cenzura w Szczecinie.

23.08.2004
21:57
[1]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Cenzura w Szczecinie.

Niestey. Nasi wielcy "biznesmani" od siedmiu bolesci uwazaja, ze moga wszystko. Czasami, niestety... moga. Szantaz Antoniego Ptaka spowodowal zamkniecie najstarszej strony poswieconej Pogoni Szczecin. Kiedy sprawe rozdmuchala Szczecinka prasa, Antos zwolal konferencje na ktorej oglosil odejscie z klubu, bo biedaczka nikt nie kocha. Obecnie do protestu przylaczyly sie dziesiatki stron pilkarskich, w ramach walki z cenzura tzw. "prezesow" ktorzy zapominaja, ze pilka nozna to przede wszystkim my, kibice.

Informacja ze strony pogon.v.pl :
"W dniu dzisiejszym Zarząd Pogoni przedstawił redakcji serwisu www.pogon.v.pl ultimatum. Jeżeli do jutra (tj. poniedziałek, 23.08.2004 rok) strona nie zaprzestanie swojej działalności, pan Ptak wycofa się z Pogoni Szczecin, a nasz klub zniknie z mapy Polski.

Osoby tworzące serwis www.pogon.v.pl zawsze pragnęły przede wszystkim dobra Pogoni. Dlatego też nie zamierzamy przyczyniać się do kolejnego upadku naszego klubu i z dniem dzisiejszym kończymy naszą działaność.

Wszystkim kibicom i piłkarzom Pogoni Szczecin życzymy wielu sukcesów. Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz współpracownikom, którzy przez okrągłe pięć lat tworzyli serwis www.pogon.v.pl. "

Komentarz Gazety w Szczecinie :
"Koledzy dziennikarze! Posypmy głowy popiołem. Nie prowokujmy gniewu Pana Antoniego Ptaka. Ave Cezar! Redaktorzy "Kuriera Szczecińskiego"! Nie piszcie nic o olimpiadzie! To może Go sprowokować do odejścia. Telewizjo! Zrezygnuj z soczystych cytatów z trenera Baniaka. Na paluszkach z tą kamerą! Jak się zbudzi, to nas zje. Bijmy pokłony! My obiecujemy, że dziennikarz GW Kuba Lisowski będzie odtąd pisał w kagańcu i kolczatce. Napisze coś nie tak - redaktor szarpnie za obrożę.

Jak Pogoń wygra - niech trąbią fanfary. Jak przegra - przepaszmy się żałobnymi szarfami. I bijmy brawo. Bez ustanku, bez względu na okoliczności. Vivat imperator!

Groteska? Nie. To oczekiwania władz piłkarskiego klubu."

Aktualna liste stron uczesniczacych w protescie mozna znalezc chociazby tutaj : https://www.legia.com.pl/info.php

Ponizej link do artykulow z wyborczej :

https://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34943,2243252.html
https://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2245784.html

23.08.2004
22:02
smile
[2]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Ach ta Polska ... mam nadzieję że Ptak odejdzie

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.