GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

UWAGA na TVN, oglądajcie, już za kilka minut !!! (Codname: Panzers)

23.08.2004
19:31
smile
[1]

CHESTER80 [ no legend ]

UWAGA na TVN, oglądajcie, już za kilka minut !!! (Codname: Panzers)

... nawet Kaczyński dał się nabrać ! :)
Po programie możemy sobie tu jeszcze raz podyskutować (jeżeli jeszcze macie ochotę).

23.08.2004
19:35
[2]

Czyściciel [ Legionista ]

Dodam jeszcze tylko że to prawdopodobnie użytkownicy tego forum rozpętali tą medialną aferę ! :) [a w szczególności pan Lejman z Gamestar'a i osoby które wpisały się do jego wątku "to polaczki..."]

23.08.2004
19:39
smile
[3]

CHESTER80 [ no legend ]

Czyściciel ---> No właśnie, zapomniałem dodać że to na GOLu się chyba zaczęło. Sam zresztą się wpisałem do wątku Lejmana i napisałem mejla do TVN (sic!).

ps: w tytule jest burak, oczywiście ma być "Codename:Panzers"

23.08.2004
19:42
[4]

Verminus [ Prefekt ]

Cenega ma darmową reklamę :)

23.08.2004
19:44
[5]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

To w końcu gra nie okazała się propagandowa, czy co? Jeśli tak to co się takiego stało?

23.08.2004
19:46
[6]

SULIK [ olewam zasady ]

Artur20 - chyba chodzi o to, ze ludzie robiacy ta gre zrobili ja na tyle realistycznie i tak terz przedstawili ten konflikt wraz z przedstawieniem propagandy panujacej po roznych stronach bariery, ze nie douczony gracz po prostu zaczol sie gubic :P

jak nic na tej grze powinien byc znaczek: tylko dla ludzi po maturze :P

23.08.2004
19:46
[7]

Vasago [ spamer ]

ROTFL. Tysiac postow z wyrazami oburzenia,a nad nimi goruje reklama tej gry.

23.08.2004
19:52
[8]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

buahaha, gol w tv :D

23.08.2004
19:52
[9]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Właśnie pokazali wypowiedzi na GOLu :DDD

23.08.2004
19:52
smile
[10]

Coy2K [ Veteran ]

Gladius był nawet w TVN :-)))

23.08.2004
19:52
[11]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

No panowie, zacytowali Wasze wypowiedzi w telewizorni!

23.08.2004
19:52
[12]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

mortan, gladiu, Krees, przemek_ ---> Wasze posty były w telewizji!!!

GOLas potrafi!

23.08.2004
19:52
smile
[13]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Hehe, Gladius jest sławny.

23.08.2004
19:53
[14]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

LOL GOL w telewizorni:)

23.08.2004
19:53
[15]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Gra prezentuje sie ładnie ale jezeli chodzi o prawdę historyczną to jest kłamstwo ze strony niemieckiego producenta!!!!

23.08.2004
19:53
smile
[16]

n2n [ Pielgrzym ]

hahaha, gladius, przemek_ jestescie slawni, hahaha

23.08.2004
19:53
[17]

ak47cz [ Chor��y ]

Pan _przemek jest sławny:) będzie gwiazda:)

23.08.2004
19:53
smile
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

mortan i gladius --> gratuluję, wasze nicki pojawiły się w telewizji, jesteście gwiazdorami !!! :)

23.08.2004
19:53
[19]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

9edit0
Oczywiście miało być "gladius"

23.08.2004
19:53
smile
[20]

Verminus [ Prefekt ]

O i reklama dla GOLa :)

23.08.2004
19:54
smile
[21]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Heh tak myslalem ze zaraz jakis watek sie pojawi o programie:)

23.08.2004
19:55
smile
[22]

n2n [ Pielgrzym ]

co za reakcja :-P

23.08.2004
19:55
[23]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Niemalże dostałem orgazmu jak zobaczyłem GOLa na ekranie. :D!

23.08.2004
19:55
smile
[24]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Tylko nie zesikajcie się z wrażenia.

23.08.2004
19:55
[25]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Czy mi się wydaje, czy na początku gra im się cięła?

23.08.2004
19:56
[26]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

macie swoje 5 minut jak to mowia :PP

23.08.2004
19:56
smile
[27]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

W ogóle to trzeba jakieś podziękowania do TVN za promocje forum i niektórych użytkowników:D
Teraz to wyszło na szerszą skale że Cenega to najgorszy wydawc gier w Polsce

23.08.2004
19:56
[28]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale Smuggler też :).

Ja chcę wam pogratulować. Rozdmuchaliśmy tę sprawę na tyle, że doszło do Kaczyńskiego, MSZ i paru innych ważnych osób. I bardzo dobrze.

23.08.2004
19:56
smile
[29]

Hitmanio [ KG 21 ]

"Gry napewno nie kupię" Ten tekst będzie tera sławny :)

23.08.2004
19:56
[30]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Mephistopheles -> Też to zauważyłem i chyba masz rację. :)

23.08.2004
19:57
[31]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

hahahahahaha rozwlaa mnie to ze ktos tma jest slany hehe ale jaja aco bylo w tv wogole bo nie ogladalem ? :)

23.08.2004
19:57
smile
[32]

Subby [ Konsul ]

Mam też wrażenie, że fragment GOL-owej recenzji został pokazany (tam, gdzie były wyszczególnione słowa "walory historyczne").

Twierdzę, że osoby, które utworzyły na tyle sensowne wypowiedzi, że aż zostały zacytowane w TV, tym samym podwyższając prestiż GOL'a oraz pokazały przykładne wypowiedzi w dyskusji powinni zostać nagrodzone, np GOLami :-)

23.08.2004
19:57
smile
[33]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Meph--> Zacinałą się, i to jak. Chyba na atarynce to puszczali.

23.08.2004
19:58
smile
[34]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

LOL Ale się śmiałem jak to zobaczyłem

23.08.2004
19:59
[35]

Verminus [ Prefekt ]

Subby ---->
To był pewnie fragment zapowiedzi albo notka z encyklopedii

23.08.2004
19:59
[36]

SULIK [ olewam zasady ]

UWAGA. UWAGA. ROZMOWA MONITOROWANA PRZEZ TV :P :P

a widzial ktos moze na kogo bylo zalogowane ?
czy po prostu nikt sie nie logowal ?

Conroy - "Ja chcę wam pogratulować. Rozdmuchaliśmy tę sprawę na tyle, że doszło do Kaczyńskiego, MSZ i paru innych ważnych osób. I bardzo dobrze" - no to teraz tylko wezmiemy sie za ceny internetuw Polsce i staniemy sie zbawicielami :P

23.08.2004
19:59
[37]

Long [ Generaďż˝ ]

No i po programie. Krótko, celnie, na temat. Najważniejsze kwestie wypunktowane i pokazane. I końcowa wypowiedź podsumowująca wszystko to co pisaliśmy: po cholerę akurat tylko dla Polaków ulotka z wyjaśnieniami? Dla reszty świata wystarczy niemiecka propaganda? Brawo TVN.

Oczywiście to starszna obelga dla wszystkich miłośników "korzystania z okazji aby się nie odzywać", jak to łaskawie zalecał pewien żabojad...

23.08.2004
20:01
smile
[38]

vien [ łowca pip ]

dobrze ze takie zblizenia na posty byly bo jak by ludzie poczytali stopnie albo podpisy co niektórych to by mogli zbaranieć ;]

23.08.2004
20:02
[39]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

SULIK ---> Ceny internetu, paliwa, leków, rent, emerytur, wypłaty dla pielęgniarek, nauczycieli, górników.. My możemy wszystko.
Zaraz pojawi się hasło "Soulcatcher na prezydenta!"

23.08.2004
20:02
[40]

WolverineX [ Senator ]

dzieki tvn cenega ma darmowa reklame :) teraz ludzie sie rzuca na Codname: Panzers :) nawet mnie przekonali na to. POWAGA.
...a wszytko zaczelo sie od gola a zwlaszcza od jednego pana i watku ...

SULIK
jak nic na tej grze powinien byc znaczek: tylko dla ludzi po maturze :P
>>dobry pomysl.a jescze lepiej zeby taki napis byl na kazdej grze opartej na faktach autentycznych.

23.08.2004
20:03
[41]

SULIK [ olewam zasady ]

Meph - tylko ja nie chce widziec jak Soul bedzie jako prezydent "banowal na ip" :>

23.08.2004
20:03
[42]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ten "realizm historyczny" był chyba nie z GOLa, a stąd :

23.08.2004
20:05
[43]

Hitmanio [ KG 21 ]

Zna ktoś linka do wątku, gdzie w TV pokazali gladiusa i mortana ?

23.08.2004
20:06
[44]

Subby [ Konsul ]

Paszczak - faktycznie, to z Cenegi było :-)

23.08.2004
20:07
[45]

SULIK [ olewam zasady ]

WolverineX - jeden znaczek i juz by nie bylo klopotow :)
a tak teraz jeszcze jak politycy sie w to wmieszaja dajac to powod do swojej kampanii reklamowej w stylu: "Mówie nie dla Codname: Panzers"

a tak serio - to chyba niektorzy mogli wyjsc na idiotow - z tego powodu, ze gdyby sie bardziej zastanowli wiedzieli by ze w grze autorzy chcieli pokazac realizm propagandy, ale czlowiek nie widzacy co to propaganda lub dzialajacy pod impulesm zrobi potem z tego afere

zreszt co MSZ chce od Niemcow ? przeciez na Onecie misze ze gra jest wyprodukowana na Wegrzech :)

23.08.2004
20:07
[46]

Bregajew [ Pretorianin ]

Gooz --> "Tylko nie zesikajcie się z wrażenia."

Sorry, Ty taka gwiazda medialna, to nie rusza Cię to, że GOL był w TV. Ale my żuczki bardzo się z tego cieszymy. :)

23.08.2004
20:08
[47]

Subby [ Konsul ]

Hitmanio - był kilkuczęściowy. Wpisz "Polaczki" do wyszukiwarki, a znajdziesz.

23.08.2004
20:09
[48]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Odpowie mi ktos na moje pytanie o czym bylo to w TV ?

23.08.2004
20:09
smile
[49]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

No, no kilku milionowa widownia:D, cush za widownia!Rzadko jaka "reklama" ma taką widownię:D i w dodatku oglądana do końca, mimo swojej długości, może coś zorganizujemy dla tvn w nagrode; znowu:D...może jakąś nową bzdurre:D!!Dziwne że to wyemitowali, w wyborczej dzisiaj pisano na bodajże 4 stronie, że to nieprawda i prowokacja:D! ee, w sumie lepiej dla nas:D! Pzdr

23.08.2004
20:10
smile
[50]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

"dobry pomysl.a jescze lepiej zeby taki napis byl na kazdej grze opartej na faktach autentycznych. "

W przeciwieństwie do faktów fałszywych:D

23.08.2004
20:10
[51]

Tristan9 [ Konsul ]

Nie lubie Kaczyńskiego ale zgadzam się z tym co mówi na ten temat niemcy cały czas smieją się z Polaków i próbują obrażać polskie uczucia.

23.08.2004
20:11
smile
[52]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Swoją drogą reportaż politycznie bardzo jednostronny. Zestawienie Kaczyński - Gladius mówi samo za siebie.

Szkoda, że cytat nie ujął chyba tego "tęp lewactwo jak robactwo"

23.08.2004
20:11
[53]

leszo [ Mała Wojna ]

qrde! jestem na wakacjach i nie ma TVN'u... jaka szkoda, taka beka mnie ominęła!

23.08.2004
20:12
[54]

gacek [ Litzmannstadt ]

Co wy na to zeby kilka komentarzy umieścic na stronie "uwagi"??
Szkoda że przegapiłem program

23.08.2004
20:13
[55]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

"Dziwne że to wyemitowali, w wyborczej dzisiaj pisano na bodajże 4 stronie, że to nieprawda i prowokacja"

Bo jak wiadomo wyborcza jest jedynym i niepodważalnym źródłem informacji.

23.08.2004
20:16
[56]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Ciekawe jak Niemcy odpowiedza na list.

23.08.2004
20:17
[57]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Gral w ta gre wogole ktos? Czy ten caly szum jest uzasadniony?

23.08.2004
20:17
[58]

SULIK [ olewam zasady ]

gacek - tamto forum za bardzo skomplikowane jak dla mnie :)

23.08.2004
20:17
smile
[59]

Ścierwopluj [ Konsul ]

UWAGA! Przegapiłem! Da się to jeszcze obejrzeć, może gdzieś w necie ktoś nagrywał (wyraz rozpaczy na twarzy)!

P.s - może mój meil to TVN zadziałał :)

23.08.2004
20:18
[60]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Child of Bodom a tej gry nie zrobili Wegrzy?

23.08.2004
20:18
[61]

SULIK [ olewam zasady ]

Miniu - jak bym wolal wiedziec czy Ci ktorzy robili program w TVN grali w ta gre :>
a najbardziej ciekaw jestem czy Kaczynski widzial chocby screenshoty

"Child of Bodom a tej gry nie zrobili Wegrzy?" - tez mi sie tak wydaje

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-23 20:18:46]

23.08.2004
20:19
smile
[62]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

NIemcy na pewno napiszą że przepraszają i jest im żal --> czyli takie tam kłamstwa i pierdoły

Ja bym tam raczej wnioskował że by twórcy wydali jakiegoś patcha do gry, dzięki czemu na początku gry pojawiła sie jakaś notka o tych bzdurach w grze

23.08.2004
20:19
smile
[63]

CHESTER80 [ no legend ]

O godzinie 1:55 jest powtórka tego programu, nagram ją sobie na twardziela i skompresuję. Jak ktoś chce to udostępnię to w DC++ (ale dopiero 1 września), porobię też screnshoty na pamiątkę dla panów z GOLa których wypowiedzi wystąpiły w "Uwadze" :)
---------------
Jak chodzi o właściwy temat, czyli grę, powiem że nic już nie rozumiem z tego i w sumie wypowiadać się powinni tylko ci co grali. Ostatnio wyjaśniło się że grę zrobili Węgrzy oraz że przedstawiono w niej propagandowe rozkazy z zaznaczeniem że tak wyglądały prawdziwe, zafałszowane przez niemiecką propagandę rozkazy. Tymczasem w reportarzu widzieliśmy "filmik" z gry, na którym Polacy to tchórze którzy skapitulowali w jakiejś piwnicy ! Już nawet nie chodzi o tego pijaczynę ale o honor żołnierzy. Czyli jednak gra nie mówi prawdy. Nawet zagrałbym w tą grę i sprawdził sam jak to jest, ale w sumie nie mam czasu ani ochoty. Jak zwykle pewno prawda leży gdzieś pośrodku, jedno jest pewne: darmową reklamę ma Cenega, Gamestar, Mówią Wieki oraz oczywiście nasz kochany GOLik :)

the truth is out there :)

23.08.2004
20:21
smile
[64]

leszo [ Mała Wojna ]

gdzie tam jest "Odpowiedz w tym wątku" ??? ;)

23.08.2004
20:21
[65]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

Ale skoro gre wydali Niemcy to chyba na nich spada odpowiedzialność za treść gry.

23.08.2004
20:21
[66]

gacek [ Litzmannstadt ]

SULIK >>> program był prawdopodobnie tworzony z watku wymienionego w tym reportażu. :)

Czy były tam pkazane ksywki i godzina napisania postu??
Bo jesli tak to podał bym ich do sądu. A to dlatego że przez to ktos mógłby zobaczyc o której godzinie siedziałem przed komem a powinno mnie np. przy nim nie byc.,

Ale to takie czysto teoretyczne gdybanie

23.08.2004
20:21
[67]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Chester---->Cenega ma raczej reklame w formie negatywnej, bo napisali że jakaś gazeta zajmująca sie historią wzieła patron nad grą

23.08.2004
20:22
[68]

leszo [ Mała Wojna ]

Węgrzy w tej grze zajeli sie programowaniem, scenariojest niemieckie

23.08.2004
20:23
[69]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

Ale skoro gre wydali Niemcy to chyba na nich spada odpowiedzialność za treść gry.

23.08.2004
20:24
[70]

Okruch [ Liverpool FC ]

Tą gre zrobili węgrzy, dokladnie Stormregion.. ale wydawca to niemieckie CDV Software :)

23.08.2004
20:24
[71]

davhend [ Garrett ]

Chciałem przeprosić autora wątku , ponieważ założyłem podobny wątek , tyle , że po "Uwadze" . Stało się to dlatego , że mam w ustawieniach wyłączoną kategorie "Na każdy temat" .

Co do samego programu to prawda , że darmowa reklama dla Cenegi , nawet ustawili kilka pudełek z gier w pionie :)

23.08.2004
20:25
[72]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

Ale skoro gre wydali Niemcy to chyba na nich spada odpowiedzialność za treść gry.

23.08.2004
20:25
smile
[73]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie zapominajcie, ze to ja wyslalem maila do Uwagi ;-)))

23.08.2004
20:26
smile
[74]

gacek [ Litzmannstadt ]

Stranger [Gry-OnLine] >>> brawo zarobiłeś 100 goli :)

23.08.2004
20:26
[75]

SULIK [ olewam zasady ]

gacek - ksywki byly, ale nie pamietam czy godzina i dzien tez :)

23.08.2004
20:27
[76]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Nie wiem kto byl producentem gry, ale wiem ze w programie pt. "Uwaga!" mowili cos ze ktos (nie pamietam kto) przeslal jakies pismo do Niemcow.

23.08.2004
20:27
[77]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Czy ktos gral w ta cholerna gre???? Bo na razie z tego co widze ta bede ja musial kupic by przekonac sie co zawiera.

23.08.2004
20:28
[78]

leszo [ Mała Wojna ]

własnie chetnie poznam opinie kogos kto juz grał w fulla. Ja po demku nie mam zastrzezeń.

23.08.2004
20:29
smile
[79]

.Jacek 99. [ Senator ]

Nagral to ktos moze i udostepni? Heh bo przegapilem:)

23.08.2004
20:30
[80]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Właśnie o czymś pomyślałem.
Przecież w tym wątku wystąpił Lukulus. Wyobrażacie sobie co by się stało, gdyby pokazali jego posty w telewizji? Aż strach pomyśleć...

Stranger ---> Kiedy Soul zostanie prezydentem, to napewno dostaniesz za to jakąś wygodną posadkę ministra.

23.08.2004
20:32
smile
[81]

Yo5H [ spammajster ]

Polefkowa ta UWAGA! byla... a na GOLu przeskakiwali tak szybko to komentarzach, ze zauwazylem tylko mateusza__ i jego szydercze "Ja na pewno nie kupie tej gry" ;-]

23.08.2004
20:33
smile
[82]

przemek__ [ PRZEMEK ]

dziękuję dziękuję autografy rozdam później hehehehe :D
najbardziej było widać mnie i gladiusa chyba :D

23.08.2004
20:35
[83]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

panowie, będzie może tego powtórka jutro albo dziś w nocy? :)

23.08.2004
20:36
smile
[84]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo5H - to zle widziales bo to byl przemek_

:D

23.08.2004
20:36
[85]

SULIK [ olewam zasady ]

Piotrek - chester pisal ze dzis o 1:55

23.08.2004
20:37
smile
[86]

Yo5H [ spammajster ]

DO WSZYSTKICH, KTÓRZY PRZEGAPILI !!!

Powtorka Uwagi! jest dzisiaj ( w sumie to jutro ) o 1:55 !!!

23.08.2004
20:38
smile
[87]

Misiak [ Pluszak ]

Buahaha
Nasz GOLik w TV :PP
Ciekawe co na to Soulcatcher, mozliwe ze przeniesie ta rozmowe do kategori Premium :P

CHESTER80--> ja poprosze raz, z cebulka :)) Ale na serio, jak bedziesz nagrywal to postaraj sie jak najlepszej jakosci :) Z checia pobiore, byle dobrej jakosci :) Moze zrobisz watek jak bedziesz udostepnial ? :) Czemu pierwszego wrzesnia dopiero ?

Szkoda tylko ze Tvn a zwlasza program UWAGA to szmira :( Kiedys byl bezsensowny program o tematyce mangi/anime, jakies bzdurne posadzenia o pornografie i prostytucje...heh

Pozdrawiam

23.08.2004
20:38
smile
[88]

Yo5H [ spammajster ]

Sulik - rotfl, imiona mi sie pomerdaly ;S

23.08.2004
20:40
smile
[89]

CHESTER80 [ no legend ]

Powtórka dziś w nocy - 1:55 (według telegazety TVN)

Mnie pierwszy się w oczy rzucił gigantyczny nick - Mortan Battlehammer (przepraszam jeśli coś przekręciłem).

23.08.2004
20:42
[90]

Long [ Generaďż˝ ]

z tego powodu, ze gdyby sie bardziej zastanowli wiedzieli by ze w grze autorzy chcieli pokazac realizm propagandy,
a najbardziej ciekaw jestem czy Kaczynski widzial chocby screenshoty

SULIK --> No tak, bez zająknięcia potraktowali świat nazistowską propagandą, żeby pokazać jej realizm. Godne pochwały, zaiste. Goebbels też miał taki cel. Wiesz, że bredzisz?
Jeśli z odrazy dla Kaczyńskiego nie zamykałeś podczas emisji oczu, to powinieneś był zauważyć, że widział.

Czy ktos gral w ta cholerna gre????

Miniu --> O ile ktoś nie sprowadził jej z niemiec lub nie ma pirata, to nie. Ale w ostatnim CDA jest pierwsze demo, a w nim wszystko to co wywołało burzę. Jak bym miał skłonności do teorii spiskowych, to bym zauważył, że wpakowanie tego syfu do idącego w świat dema to chyba nie przypadek. Ale uważam, że to zwykła głupota.

23.08.2004
20:42
[91]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Gdybym nie szedł jutro na całą noc grać na kompie, to bym obejrzał jeszcze raz.

23.08.2004
20:44
[92]

gereg [ zajebisty stopień ]

buuu....

ja tez chce zobaczyc, a nie mam telewizorni... ;-(

23.08.2004
20:50
smile
[93]

CHESTER80 [ no legend ]

Misiak --> he he, z cebulką :) Nie mogę wcześniej udostępnić bo mam do 1-ego blokadę łącza na wysyłanie i dopiero w nocy z 31 na 1 mogę udostępniać pliki :( Może ktoś jeszcze to nagra dziś w nocy i szybciej się staniesz posiadaczem tego "arcydzieła" :) Jeżeli jednak będę jedyny, to dam znać 31 sierpnia w tym wątku (o ile nikt go nieskasuje). Używam tylko DC, więc pewno spotkamy się na jakimś małym, dostępnym dla wszystkich "hubie".

23.08.2004
20:51
smile
[94]

przemek__ [ PRZEMEK ]

ta, dzisiaj 1.55 w nocy powtórka.

na pewno nie kupię tej gry ! :D

23.08.2004
20:53
[95]

SULIK [ olewam zasady ]

Long - wiesz.... nie ma nic perfekcyjnego i w 100% udanego, wiec jak by skierowali sie na ukazanie ze propaganda w grze to tylk odtowrzenie propagandy itp. to by zapomnieli o czym innym itp. zreszta to tylko gra i nalezy do dziedziny rozrywkoej i powinien wiedziec o tym kazdy gracz mlodszy czy starszy

niektre argumenty w tej dyskusji sa tak samo trafne jak by np. walczyc z gra Medal of Honor gdzie jako jeden Aliancki zolnierz niszczymy wszytkich ZLYCH niemow cale ich armie przeslizgujac sie za ich plecami - przeciez to tez jest tylko swiat gry i tak samo mozna by bylo odebrac propagande w omawianej grze jako swiat gry, a nie bawic sie w szkodliosc tego czy tamtego.
przy takim rozumowaniu np. gra Battlefield powinna byc zakazana w kazdy,m kraju w jakim dzieje sie jej akcja bop tylko od gracza zalezy kto wygra dana potyczke, a tym samym pozmienia fakty w historii - a przeciez i Battlefield coiagnie za sobia "prawde historyczna" - np. co do wygladu niektorych pojazdow czy jednostek

a aby sie wczuc w klimat gry - to raczej nie nalezy co chwile wypisywac na ekranie: UWAGA TO TYLKO PROPAGANDA
a jak pisze to w instrukcji to i tak malo kto zwroci na to uwag - bo po co czytac instrukcje w ktorej najczesciej jest wypisana klawiszologi i krok po poroku jak zainstalowac gre oraz stopka na temat mozliwosci padaczki - kto by to czytal ? a plai sie bardzo dobrze :]

" No tak, bez zająknięcia potraktowali świat nazistowską propagandą, żeby pokazać jej realizm. Godne pochwały, zaiste. Goebbels też miał taki cel. Wiesz, że bredzisz?" - wszytko zalezy od punktu widzenia
czy patrzysz jako historyk, czy jako gracz ktory wie ze to TYLKO gra i nigdy nie bedzie niczym wiecej

"Jeśli z odrazy dla Kaczyńskiego nie zamykałeś podczas emisji oczu, to powinieneś był zauważyć, że widział." - polityka mnie interesuje tak jak zeszloroczny snieg, wiec szczeze mowiac wali mnie ta osoba, ale jako ze jest osoba medialna, a zarazem ma wladze powinna najpierw dokladnie sie zapoznac z problemem a dopiero po tem w telewizji mowic o tym co sadzi na ten temat zamiast powtarzania tego co jej podsunieto przed oczy na kartce papieru
i podstatwowa zasada polityka nigdy sie nie wierzy w pelni

23.08.2004
20:53
[96]

ZlotX [ Konsul ]

chester jak nagrasz to pwoeodz na jakim jestes hubie z gory thx

23.08.2004
20:54
smile
[97]

Yo5H [ spammajster ]

sry przemek ze myslalem ze jestes mateusz ;-]

23.08.2004
20:55
[98]

SULIK [ olewam zasady ]

chester w zaleznosci od tego ile bedzie zajmowal ten plik moge udostepnic ftp - jezeli oczywosci bedziesz wstanie do niego cos wyslac :)

23.08.2004
20:57
[99]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Chester ---> Ale ta blokada jest na hub? Znaczy bana masz? Bo DC używam, ale za bardzo to się nie znam.

23.08.2004
20:59
[100]

Long [ Generaďż˝ ]

czy patrzysz jako historyk, czy jako gracz ktory wie ze to TYLKO gra i nigdy nie bedzie niczym wiecej

JA wiem, że to tylko gra i wiem, że historia wyglądała inaczej. Ale problem w tym, że ta produkcja dostanie się w ręce tysięcy przeciętnych graczy, którzy nie znają historii i nie zawsze odróżniają gry od rzeczywistości. Propagandy nie kieruje się do ludzi inteligentnych lecz do ciemnych mas, a one to przełkną.

powinna najpierw dokladnie sie zapoznac z problemem a dopiero po tem w telewizji mowic o tym co sadzi na ten temat zamiast powtarzania tego co jej podsunieto przed oczy na kartce papieru

A skąd wiesz, że się nie zapoznał? Bo na ekranie jego lapa widać było cut-scenki z gry...

23.08.2004
21:00
[101]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

widziałem jeszcze jakąś uwagę o 7.05 jutro.

to pewnie jutrzejsza?

23.08.2004
21:02
[102]

SULIK [ olewam zasady ]

Long - po porstu nie ufam polityka na tyle, aby nie sadzic ze i tej afery nie wzieli jako swojej kampanii i dlatego nie sadze zeby przegladal gre - a jak tak - to skad mial ?? :D

a co do historyk/gracz - i stad wlasni moja propozycja z nalepka na opakowaniu: "dla ludzi z matura" - czy cos w tym stylu :)

23.08.2004
21:02
[103]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Oooo...Też nie mogę (chociaż może zdąże) jak ktoś by miał na kompa to będę wdzięczny.

Panowie! Składam serdeczne gratulacje dla GOL'a i dla wszystkich nas tu zebranych za nagłośnienie tej sprawy! (widzowie wstają z miejsc, rozlega się burza oklasków, gdzieniegdzie widać ludzi nie mogących opanować wzruszenia i dyskretnie wycierających łzy, inni przeciwnie padają sobie w ramiona i wybuchają płaczem i podają sobie ręce w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku)

Najśmieszniejsze jest to, że wszędzie jest wielki szum, a 'niektóre' czasopisma o grach udają jakby nic się nie stało...

23.08.2004
21:04
[104]

.Jacek 99. [ Senator ]

Przyznac musze ze ta cala afera warta kazdych pieniedzy.

Nie mam pojecia co to za gra, a mam ochote w nia zagrac.

Czego to nie robia media z ludzmi:)

Na szczescie potrafie zapanowac nad ciągutkami:)

23.08.2004
21:04
smile
[105]

SULIK [ olewam zasady ]

Ścierwopluj - " (widzowie wstają z miejsc, rozlega się burza oklasków, gdzieniegdzie widać ludzi nie mogących opanować wzruszenia i dyskretnie wycierających łzy, inni przeciwnie padają sobie w ramiona i wybuchają płaczem i podają sobie ręce w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku)" - a nawet jedna pani dobrze obdarzona przez nature chwali sie swoimi piersami unoszac koszulke do gory :P

.Jacek 99. - mam podobnie, chodz widzac po filmikach z gry to nie bardzo mi sie podoba typ gry, ale chetnie bym zagral - aby sie dokladnie przekonac o co w niej chodzi

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-23 21:05:31]

23.08.2004
21:07
smile
[106]

Bajt [ ]

Szlag, akurat gralem/ogladalem Olimpiade. Jakby ktos to nagral, to bylbym wdzieczny za udostepnienie, bo raczej nie bede mial mozliwosci obejrzenia powtorki.

23.08.2004
21:13
smile
[107]

Long [ Generaďż˝ ]

Trzeba uczciwie przyznać, że niezamierzona zapewne manipulacja się udała. Trzeba będzie zagrać w kompletną grę aby móc ją rzetelnie podsumować i nie narażać się na zarzuty pt.: "Nie grał w całość a recenzuje...". No i dylemat gotowy.

23.08.2004
21:15
[108]

SULIK [ olewam zasady ]

Long - jako gracze, mozemy sobie pozwolic na wicej, z tego powodu ze jednak troche gierek juz widzielismy i wiemy w co w reckach danych osob mzona wierzyc a w co nie

ale skad cos takiego ma wiedziec Kaczynski czy MSZ ??

ale jedno co do gry musze przyznac - na screenach ma swietrna grafike - podoba mi sie :)

23.08.2004
21:21
[109]

Verminus [ Prefekt ]

SULIK ---->
Kaczyńskiemu redakcja pokazała fragment odprawy oraz zataczającego się pijanego Polaka. Pomijając fakt propagandowej depeszy o tym, że nasz kraj zaatakował niemcy, to sposób przedstawienia Polaków stanowi argument (chyba) nie do obalenia.

23.08.2004
21:28
[110]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Chester80 ----> Jak już nagrasz (w dobrej jakości ofkorz :]) To napisz na jakim hubie bedziesz i jaka jest nazwa pliku, żeby wiedzieć co ściągać. THX Pozdro!

23.08.2004
21:30
[111]

SULIK [ olewam zasady ]

Verminus - heh, sam bym sie schal jak by mi nad dlowa bomby lataly :|

zreszta podobno w grze to i tak wiekszymi pijakami ja dowodcy rosyjscy i niemieccy

23.08.2004
21:45
smile
[112]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Biedny gladius, pewnie go teraz ręka boli od rozdawania autografów ;) A tak na serio to zgadzam się z opinią gladiusa oraz z wieloma innymi opiniami.

Jest jednak jeden negatywny fakt dotyczący tego forum, choć może nie wszyscy userzy zdają sobie z tego sprawę:
Ile tak naprawdę Polaków w przedziale wiekowym 12-50 lat słyszało kiedykolwiek cokolwiek o tym forum i firmie Gry-Online? Pewnie 1-2%. Przeciętny Polak oglądający dzisiejszą Uwagę skupiał się JEDYNIE na samej skandalicznej informacji, a nie na cytacie jakiegoś tam "mało ważnego" gladiusa. Tak na prawdę to forum Gry-Online pospołu z GameStarem (pewnie niewiele Polaków słyszało o czymś takim) rozdmuchali całą tą aferę, bo tu siedzą ludzie inteligentni, znający się na rzeczy. W innym wypadku afera rozeszłaby się bez echa. TVN troszeczkę zignorowało to forum, a powinno być jasno i wyraźnie napisany adres forum. Forum powinno wyjść z cienia. Co o tym sądzicie?

23.08.2004
21:53
[113]

peanut [ kriegsmaschine ]

tak sobie czytam i podziwam coponiektorych ludzi, ze potrafia podneisc taka wrzawe wokol reportazu w uwadze!, a nie zdaja sobie nawet sprawy z tego, ze bity tydzien temu to samo zaprezentowal teleexpress (no, lecha k. nie dane nam bylo podziwiac). juz wtedy rzecznik prasowy msz postawil sprawe dosc jasno: skoro gra godzi w nas, nasza tradycje, etc etc winno sie zabronic jej dystrybucji na terenie owego pieknego kraju lezacego nad wisla...

tyle, ze batalia toczy sie o jeden briefing i dwie cutscenki. mnie osobiscie zniesmaczyly, ale dyshonoru w sercu nieuczulem, tym bardziej, ze gre stworzyli wegrzy (czy rdzenni czy z importu nie wiem. tak samo jak nie wiem czy mieli wytyczne z cdv czy nie). wg mnie Long ma racje, kto ma glowe na odpowiednim miejscu, ten dostrzeze wszystkie zmanipulowane aspekty gry. coz, wg mnie, okreslenie dzaberlokiego "mocno napompowany nacjonalistyczny balon" pasuje do tej sytuacji... choc niesmak po ukoczeniu dema pozostaje. zwlaszcza to strzelanie zolnierza wechrmahtu wokol kleczacego glownodowadzacego obrona miasta...
ps. sama gra, pomijajac kwestie sporna, wcale zla nie jest. a jesli wziac pod uwage, ze jest to gra w konwecji rts - wrecz rewelacyjna.

23.08.2004
21:55
smile
[114]

slowik [ Legend ]

yuppie===>za duzy rozglos dla forum daloby zmniejszenie odsetku inteligencji na forum i duzego przyplywu troli :/

niech ktos to mozliwie szybko nagra i skompresuje bo chcialbym zobaczyc ..

24.08.2004
00:10
[115]

Psycho_Mantis [ MGS Fan ]

Ja nie ogladalem, ale o 1:55 na TVN jest powtórka :D

24.08.2004
00:11
[116]

Bukary [ Generaďż˝ ]

Jak to w końcu jest: szkalują Polaków czy nie szkalują?
Kto ma rację: Wyborcza czy TVN?

Podobno w tej grze nie fałszuje się historii tak, jak wy to przedstawiacie. Odsyłam do tego artykułu:

24.08.2004
00:16
smile
[117]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Mephistopheles [ Żywy Trup ] https://www.d.abc.pl

mortan, gladiu, Krees, przemek_ ---> Wasze posty były w telewizji!!!

GOLas potrafi!



----> powaznie ? a jakis ostre głupoty napisałem :) jak ktos pamieta który to niech zapoda :)

nie widziałem programu, ( nie mam dostepu do tvn obecnie), kurdze szkoda, a jak to wygladało?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-24 00:18:27]

24.08.2004
00:49
smile
[118]

CHESTER80 [ no legend ]

mortan_battlehammer ---> Moje gratulacje szczęściarzu ! :) Twój post (a w zasadzie gigantyczny nick) od razu rzucił się w oczy, ale po kolei. Sam reportaż jak to reportarz na TVN, ciekawie, na temat i ostro. Pod koniec kamera pokazała "oburzonych graczy na jednym z forum o grach" (niepamiętam dokładnie czy tak było powiedziane, obejrzę i nagram powtórkę to sobie przypomnę) no i oczom widza ukazało się forum GOLa, a dokładnie wątek "To polaczki wywołały II Wojnę" (był najazd na tytuł wątka) a następnie dosyć pobierznie "przeleciano" po postach, z czego wszyscy zapamiętali twój post, gladiusa, przemka i chyba krees'a. Jak chcesz na pamiątkę ten reportaż, to będzie do zassania (w formacie xvid) od 1 września w DC++ i na jakimś prywatnym ftp.

24.08.2004
00:54
[119]

piokos [ ]

peanut ==> choc niesmak po ukoczeniu dema pozostaje. zwlaszcza to strzelanie zolnierza wechrmahtu wokol kleczacego glownodowadzacego obrona miasta...

>>> dokładnie takie samo wrażenie odniosłem po zobaczeniu tego na moim monitorze. Twórcy mogli już sobie oszczędzić tej 10 sekundowej kanonady.

Dziś jetem bogatszy o artykuł z dzisiejszej GW i naprawdę chciałbym zobaczyć pełną ANGIELSKĄ wersję (która ''idzie w świat''), w jaki sposób zostało to tam pokazane ( ten nieszczęsny początek gry).
Natomiast przygotowana przez Cenegę ''druga'' książeczka z wyjaśnnieniami jak wybuchła II WŚ jest dowodem kompletnego braku mózgu panów decydentów z Cenegi. Na cholerę mi to skoro wiem jak i każdy Polak powinien wiedzieć jak się wojna zaczęła. Poprostu zesrali się w portki ze strachu że media mogą na nich usiąść i postanowili puścić zasłonę dymną pod postacią zeszyciku "Jak to było z II WŚ"

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-24 00:54:59]

24.08.2004
00:54
[120]

mortan_battlehammer [ Legend ]

o zawaslicie, to sie odezwe do Ciebie, bede sie chwalił, chociaz teraz to juz nie wiem czy jest czym, tyle zamieszania powstało wokó tej gry, ze juz sam zglupialem.

24.08.2004
00:56
[121]

noobik [ Junior ]

Będzie powtórka ?? Jak tak to kiedy ?

24.08.2004
00:58
smile
[122]

piokos [ ]

ło matko!!! pokazali też pewno Lukulusa i jego fantastykę, ale mam nadzieję że szybko go zgasili. :-))

noobik ==> poszukaj w tym wątku odp. była kilka razy. ja nie pamiętam


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-24 00:58:38]

24.08.2004
01:00
smile
[123]

mortan_battlehammer [ Legend ]

piokos --> wiem ze jestes zazdrosy, teraz jestem sławny - chcesz autograf ?

24.08.2004
01:04
smile
[124]

CHESTER80 [ no legend ]

Spoko, ja też już zgłupiałem w sumie ! Najciekawsze że demko (to z CDA) wciągnęło mnie jak jasna cholera ! Grafika w tej grze jest przecudna, sterowanie w miarę proste, a grywalność maxymalna ! Polskie flagi są normalne (biało-czerwone) a nie jak napisali w CDA biało-niebieskie, poza tym (w ramach zemsty) wpuściłem dowodzoną przeze mnie niemiecką dywizję, w pułapkę i Polacy ich wytłukli co do jednego ! :) Ale miałem ubaw ! Gdyby tą grę dodali do jakiejś gazety, bez wachania bym kupił i pograł, natomiast wydawać na to kasy mi szkoda, wolę marsjańskie przygody w widoku Fpp :) Tak jakoś głupio mi strzelać do Polaków...

24.08.2004
01:18
smile
[125]

piokos [ ]

mortan ==> dawaj, pod warunkiem że krowa dosięgnie.

24.08.2004
01:21
smile
[126]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wg Ciebie dosiega, moze podnosi noge tak jak pies :)

24.08.2004
01:47
[127]

.Jacek 99. [ Senator ]

No za 10 minut powtorka. Mam nadzieje ze to ten odcinek:P

24.08.2004
01:47
[128]

.Jacek 99. [ Senator ]

No za 10 minut powtorka. Mam nadzieje ze to ten odcinek:P

24.08.2004
01:56
[129]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

No i sie zaczyna

24.08.2004
02:03
smile
[130]

azarothen [ macio ]

Krees i przemek_ moge dostac autografy? ;)

24.08.2004
02:03
smile
[131]

Syxa [ Connecting people ]

Ale jaja ...

24.08.2004
02:03
smile
[132]

Czyściciel [ Legionista ]

"gry na pewno nie kupię"

"skandal i tyle"

te cytaty przejdą do historii... :)

24.08.2004
02:07
[133]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Cholera, a ja dopiero przed chwilą zauważyłem info o powtórce :(

24.08.2004
02:11
[134]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

widziałem powtórke! No to gratuluje panowie! Jest w końcu czego!
Ja też "gry na pewno nie kupie" bo to po prostu "skandal i tyle!" !! :)

Zdania w cudzysłowiu:
Copyright ©2004 przemek__ & Gladius :)

24.08.2004
02:21
[135]

Czyściciel [ Legionista ]

DeV@sT@toR > jest jeszcze jedna, ostatnia powtórka uwagi o 7 rano chyba, sprawdz w gazecie.

24.08.2004
02:23
smile
[136]

Immothep [ Errare humanum est. ]

o 7:00 rano będa pokazywać dopiero to co będzie jutro o 19:30 ;D

24.08.2004
02:33
smile
[137]

Weakando [ Senator ]

Ja nie czaje o co chodzi... co niby pokazywali w TVN ?

24.08.2004
02:38
[138]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Weekando ---> GOL :)

24.08.2004
02:39
smile
[139]

Weakando [ Senator ]

Tzn. Który wątek pokazywali i jak do tego doszło, że to w TVNie było ?

24.08.2004
02:41
smile
[140]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Ten wątek i posty przemka____ i Gladiusa. Stali się właśnie moimi idolami!!! :)

24.08.2004
02:42
[141]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

Stranger [Gry-Online] wysłał mejla do TVNu i chyba sie tym zainteresowali. Jak widać z powodzeniem :>

24.08.2004
03:59
smile
[142]

Weakando [ Senator ]

Hahahaha... i wkońcu tyle szumu (nawet w Uwadze w TVN) na nic ?

24.08.2004
09:01
[143]

Garbizaur [ CLS ]

GOL rządzi - był w TVN :P

24.08.2004
09:21
[144]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Ma ktoś z was to nagrane na kompie czy coś ?

KaM1kAzE® >>>>>>

24.08.2004
09:41
smile
[145]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja mam to nagrane. Jakość w miarę dobra (TV-Rip), dźwięk mono, rozdzielczość 400x300, kodek: Xvid, rozmiar pliku bez kompresji 175MB, planuję przyciąć do 120MB. Będzie można ściągnąć z hubów DC++ a jak ktoś się zgłosi to udostępnię to na czyimś FTP. Jedyny problem to taki że dopiero 1 września mogę to udostępnić, na razie mam blokadę łącza. Szczegułowe namiary jna huby podam 1 września ok. 0:00 w nocy (Z 31 na 1 oczywiście).

24.08.2004
09:47
smile
[146]

SirGoldi [ Gladiator ]

Po tym co zobaczyłem aż brak mi słów dla tego hamstwa ze strony niemieckich twórców. Gra powinna zostać definytywnie wycofana ze sprzedaży i mam nadzieję że są podejmowane przez Polaków odpowiednie kroki... Hamstwo i bezczelność!
I gdzieś mam propagande. Nie komentuje już fragmentu z pijanym Polakiem a następnie z tym dowódcą...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-24 09:49:26]

24.08.2004
10:37
smile
[147]

VaatdaFakk [ Centurion ]

hahaha, oto co moze zdzialac propaganda, odpowiedni przedstawione fakty, zmieniaja znaczenie i wplywaja na widzow. Co jak co ale TVN to umie wywolac psychoze.
Ludzie pozbadzcie sie tych waszych narodowych kompleksow.

24.08.2004
11:03
[148]

Krees [ Generaďż˝ ]

"KaM1kAzE® [ Konsul ]

widziałem powtórke! No to gratuluje panowie! Jest w końcu czego!
Ja też "gry na pewno nie kupie" bo to po prostu "skandal i tyle!" !! :)

Zdania w cudzysłowiu:
Copyright ©2004 przemek__ & Gladius :)"


Ten drugi to mój :).
Pomyśleć, że widziałem zapowiedź tego programu, ale moja kobieta wyciągnęła mnie na zakupy... :/
Autograf zamieszczę jutro ;).

24.08.2004
11:12
[149]

Krees [ Generaďż˝ ]

Albo nawet teraz :).

24.08.2004
11:13
[150]

Raziel [ Action Boy ]

propaganda niemiecka przedstawiona w grze zostala zrobiona specjalnie by odwzorować tamte czasy (no bo przecież niemcy niemcom nie mowili "to my jesteśmy źli!" tylko zwalali na innych - logiczne).

Jednakże ewidentne przedstawienie naszego narodu jako narodu pijaków i złodzieji definitywnie sprawia że nie kupię tego tytułu.

24.08.2004
11:16
[151]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Jeszcze tylko chcę dodać, że pojawił się również post Rysława "To jak splunac w twarz ofiarom kampanii wrzesniowej.".

24.08.2004
11:17
[152]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

Raziel -> Powtorze to jeszcze raz. Propaganda na szczeblu oficera? Ktory rozkaz zawieralby takie informacje? Na forum zostal opublikowany tylko rozkaz Hitlera i nie ma w nim nawet chocby wzmianki o propagandzie, ktora jest w odprawie w grze.

24.08.2004
11:39
[153]

.Jacek 99. [ Senator ]

CHESTER80 - po kompresji powinienes sie zmiescic w 10-20 megach ;)

WIdzialem powtorke i powiem wam ze gry na pewno nie kupie hehe.

Z tego co mowiliscie to mowienie nieprawdy to byly klamstwa reporterow, a tam naprawde klamia i to w zywe oczy!

Skandal i tyle!

24.08.2004
16:05
[154]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

na moje oko cala afere rozpetal Gamestar, ja tylko podeslalem im linka do odpowiedniego watku :-)

24.08.2004
16:09
smile
[155]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

przemek___, Krees ----> *macha rekami w powietrzu* Juhuuuu!!!! mam 2autografy!!!

__________
P.S
Pamietajcie o mnie jak bedziecie już znani i kochani na całym świecie! KaM1kAzE® t wasz fan no1!!!

P.S 2 (<- to taka konsole do gry:])
LOL :)))

24.08.2004
16:26
smile
[156]

CHESTER80 [ no legend ]

Dla tych co nie oglądali (a są tacy?) screeny z TV.

24.08.2004
16:28
smile
[157]

CHESTER80 [ no legend ]

To stwierdzenie już jest kultowe ! :) --->

24.08.2004
16:30
[158]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kto ma ten program do zassania ale maly problem interesuje mnie tylko ftp

24.08.2004
16:30
smile
[159]

CHESTER80 [ no legend ]

Niektórzy zrobili darmową reklamę CDA i Subaru :) --->

Było tego troszkę więcej ale wkleiłem te najlepsze momenty :)

24.08.2004
20:11
[160]

przemek__ [ PRZEMEK ]

CHESTER80 >>> ta kultowe :) może kogoś odpędzi od tego kłamstwa jakim jest cała ta gra !

24.08.2004
20:14
[161]

SULIK [ olewam zasady ]

chester - ile mb zajmuje ten plik z nagraniem ??

24.08.2004
20:21
[162]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Przez 3 sekundy gola pokazali a wy sie podniecacie :)

24.08.2004
20:34
smile
[163]

CHESTER80 [ no legend ]

SULIK ---> Więc tak: plik na początku miał 175 MB, ale skompresowałem go troszkę i teraz ma "piękne" 34 MB. Od razu zaznaczam że NIE JEST to jakość "dvd-rip", po prostu w miarę dobra - średnia jakość. Wszystko widać i słychać jak trzeba. Cały reportaż trwa 7 minut. Jak już mówiłem nie mam teraz możliwości technicznych na udostępnienie tego i dam to na DC++ 31 sierpnia (wtorek wieczorem). Mogę też wrzucić ci to na FTP jak chcesz, albo sobie ode mnie ściągniesz przez DC++ (ale nie wiem czy używasz). Wtedy chętni będą mogli sobie wybrać sposób na ściąganie [kurczę, full profesionalizm ! :)]

24.08.2004
20:39
smile
[164]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

CHESTER80 -> a masz możliwość wysłania takiego dużego pliku ze swojego konta e-mailowego?

24.08.2004
20:40
[165]

CHESTER80 [ no legend ]

Kuzi2 --> Masz rację, forum GOLa pokazują codziennie w telewizji, czym my się tak podniecamy ? :) A pozatym nie przez 3 sekundy, tylko przez 15 sekund forum jest na wizji !

24.08.2004
20:49
smile
[166]

slowik [ Legend ]

Chester===>najpradopodobniej masz zablokowany port na dc++ bo bez wysylania danych w eter by sie nie dalo szuflowac po necie ;-) skorzystaj z oferty ftp'a moze ten port nie jest zblokowany a jesli jest no to sendit zostaje jeszcze (protokol http port 80 ;-) ten nie moze byc zabezpieczony :-) )

24.08.2004
20:55
smile
[167]

CHESTER80 [ no legend ]

Mam genialny pomysł ! :) Podzieliłem ten plik na kilkanaście małych (1,4MB) i mogę wysłać to mejlem komuś kto ma FTP i od razu udostępni. Chętny niech podniesie rękę ! :) Tylko że to czasochłonna robota przy moim modemowym łączu... :(

24.08.2004
21:01
[168]

Ptosio [ Legionista ]

Chester- A mógłbyś wyciąć sam fragment o Golu i umieścić w necie?

24.08.2004
21:12
smile
[169]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra ! Wyciąłem 15 sekundowy fragmencik z forum GOLa w roli głównej i spróbuję to wysłać komuś na mejla, kto chce sam fragment o GOLu ? Fragmencik zajmuje ok.2MB.

24.08.2004
21:13
smile
[170]

gris [ Generaďż˝ ]

CHESTER --> Jesli moglbys to wyślij mi... :-) I jesli masz czas.

24.08.2004
21:17
[171]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Ja tez poprosze jesli mozna ;)

24.08.2004
21:18
smile
[172]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

zapomnialem dodac tylko nie na wp tylko na krzychu850malpatlen.pl
z gory thx

24.08.2004
21:20
[173]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja też. Adres w info o użytkowniku.

24.08.2004
21:20
[174]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

to i ja plose :)

[email protected]

24.08.2004
21:21
smile
[175]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

qrcze przepraszam za kolejnego posta ale cholera ftp mi nie dziala wiec niedam rade umiescic :((

24.08.2004
21:24
smile
[176]

slowik [ Legend ]

ja prosilbym calosc :-) adres masz w info

24.08.2004
21:28
smile
[177]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

CHESTER80 -> ja też poproszę.
jak możesz, to nawet całość pchnij mi na @.
Albo tylko ten 2MB fragment :)

Albo ktoś, kto już dostał to, niech podeśle i mi.

24.08.2004
21:45
smile
[178]

leszo [ Mała Wojna ]

niech się rozprzeSZCZenia !!!

jak ktos ma i nudzie mu się >>> [email protected] =]

24.08.2004
22:10
smile
[179]

Weakando [ Senator ]

Ja też proszę :)
[email protected]

24.08.2004
22:12
[180]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

to ja tez poprosze wersje skrocona a jak ktos wrzuci na ftpka to niech mi da znac [email protected]

24.08.2004
22:21
smile
[181]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Proponuje lepiej założyc nowy watek jak juz film bedzie na ftp, w tedy nikt nie przeoczy ;)

24.08.2004
22:21
smile
[182]

General E'qunix [ Konsul ]

Robie reklame Codename:Panzers :)

24.08.2004
22:35
smile
[183]

CHESTER80 [ no legend ]

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!! Niech szlag trafi mojego dostawcę internetowego i telekomunikację polską która nie chce udostępnić w mojej okolicy dostępu do neostrady !!!!!!! Niech was krew zaleje cwaniaczki i gnoje, bezmózgie palanty w krawatach !!!!!!!!! Mam was w najgłębszych zakamarkach mojego odbytu !!!!!!!!!! [to było oczywiście do tych od internetu]

-------------------------------------------

Dobra, uspokoiłem się :) Niestety... Ponad godzinę próbowałem wszelkich znanych mi sposobów na udostępnienie tego malutkiego (2,5mb) fragmenciku o GOLu ! I lipa ! Mam zablokowaną wszelką możliwość na wysyłanie do sieci plików, mejli itd... Nawet obrazka mi już nie chce wstawić na forum !!! Jutro przejdę się z siekierą i spalinówką do panów od internetu ! :)
Niestety od jutra jestem bardzo zajęty i nie mam czasu (ani kasy) na wizytę w "kafejce" i wysłania wam tego na mejle. Zrobimy tak jak mówiłem, 1 września o godzinie 0:01, udostępnię wam to w DC++ oraz wyślę chętnym na mejle. Będziecie mogli ściągać ile chcecie ! Ja wiem że chcielibyście mieć ten reportaż natychmiast, ale jak to mówią - "cierpliwość popłaca" ! :)
31 sierpnia (wtorek) założę na forum specjalny wątek w którym podam szczegółowe namiary na huby na których siedzę a ci co nie korzystają z DC++ podadzą mi jeszcze raz swoje mejle oraz podziękowania :) [żartowałem z tymi podziękowaniami] Do zobaczenia na forum 31 sierpnia !

PS: Teraz nawet GOL wczytuje mi się pnad 15 minut, już rozumiem modemowców i ich złość na 200 postowe wątki !

26.08.2004
00:11
[184]

Requiem [ has aides ]

Wiem, ze spoznilem sie, ale moze ktos ma juz mozliwosc wrzucenia tego na ftp? A jak nie, to prosze o wyslanie na [email protected].

26.08.2004
00:22
[185]

SULIK [ olewam zasady ]

ok jak tylko w jakis cudowny sposob dostalbym ten plik (chocby nagrany na cd - to moge go wyslac na server)

wiem chester ze mieszkasz w Kraku - wiec jak Ci sie chce mozesz to nagrac na cd potem dac mi znac na GG gdzie to odebrac :]

ale... piatek-sobota-niedziela mnie nie ma a jestem dopiero w poniedzialek - wiec... nie oplaca sie kombinowac jezeli jest to tylko jeden dzien ronicy :)

a DC++ nie uzywam :(

30.08.2004
17:56
smile
[186]

ronn [ moralizator ]

CHESTER80 --> To ja poprosze na - [email protected]. Ominelo mnie to cale zamieszanie i jestem ciekawy jak gol wypadl w tv :)

31.08.2004
11:31
smile
[187]

Wormos [ Junior ]

ja tez poprosze>>[email protected]

31.08.2004
14:06
smile
[188]

CHESTER80 [ no legend ]

Widzę że dużo chętnych jest, spoko, dla każdego starczy ! :)
Tak jak obiecywałem, dziś w nocy (po 12) udostępnię w DC cały program "Uwaga", a tym którzy podali mi swoje mejle, wyślę 15 sekundowy fragmencik w którym pokazane jest nasze kochane forum.
Szczegółowe namiary na mnie (na hubach) podam późnym wieczorkiem, mam też prośbę do osób które ściągną odemnie cały zapis "Uwagi", o wrzucenie tego na jakiś FTP, ponieważ wiele osób chciało ten plik ściągnąć a nie każdy używa DC. Ja nie mam możłiwości postawienia ftp'ka.

01.09.2004
00:31
smile
[189]

CHESTER80 [ no legend ]

Zgodnie z obietnicą zapraszam do ściągania !

Jestem na następujących hubach:

-(Tarnowskie Centrum DC 2) adres huba: tarnow2.sytes.net:61
-(The Fight Room) adres huba: abuse-anyone.no-ip.info:412
-(Your Dream World) adres huba: tottes.myftp.org:27015
-(Ita Atlantis Reload) adres huba: atlantisreload.mine.nu

mój nick to "chester", bez żadnych dopisków.
Nazwa katalogu: "forum gry-online na tvn", do wyboru 2 wersje plików:
-pełna (cały program "uwaga") - 34mb
-mała (15 sekundowy fragment z forum) - 2,5mb

Miłego ściągania !

01.09.2004
00:45
[190]

gereg [ zajebisty stopień ]

nie uzywam dc..... moze puscisz mi to mailem? lub via gg?

01.09.2004
00:50
smile
[191]

ronn [ moralizator ]

Dzieki. Juz sciagam!

01.09.2004
00:57
smile
[192]

piokos [ ]

niech ktoś to później da na jakiegoś ftp'a

01.09.2004
00:58
[193]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Też nie używam DC.
Za to mam skrzynki e-mailowe, które bez problemu łykną 34MB e-mail:

ainaval [at] gameplay [dot] pl
ainaval [at] rembertow [dot] net

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-01 01:49:07]

01.09.2004
01:01
smile
[194]

CHESTER80 [ no legend ]

Panowie ! Ale jestem głupi ! :) Przecież na GG mogę wam to wysłać ! Tylko nie mówcie że nie używacie ! :)

01.09.2004
01:06
smile
[195]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja nie używam. Dla zasady.

01.09.2004
01:44
smile
[196]

piokos [ ]

a.i.n... ==> lepiej zmień w adresach @ na [at]. ja tak gdzieś swój posiałem i już ze 3 viagry mi przysłali,... zaczy oferty :/


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-01 01:48:59]

01.09.2004
01:49
smile
[197]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

piokos -> 3 viagry?
Panie, darmowych viagr, penis englarmentów, easy moneyów to ja na kilkogramy dostaję ;D

Ale masz rację, tych kont nie chcę sobie zafajdać :)

01.09.2004
01:51
smile
[198]

piokos [ ]

tylko tyle przecisnęło się przez antyspama interii

01.09.2004
02:08
smile
[199]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja podaję wszędzie konto na o2.pl i ichni filtr też nieźle działa.
Te kilogramy własnie stamtąd wyciągam gdy je kasuję :)

Mój program pocztowy też ma fajny sposób na oznaczanie Junk Mailów, które się przebiły. Więc specjalnie mi to nie przeszkadza :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.