GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co można robić w autobusie (Matrix werszyn)

23.08.2004
14:58
smile
[1]

-=chudy=- [ ]

Co można robić w autobusie (Matrix werszyn)

Mój nowy twór z tej serii:)

Przy większości czynności przydaje się garniak (lub czarna skóra) i ciemne okulary :)

1. Powiedz do przypadkowej osoby: "Podążaj za białym królikiem" i obserwuj reakcję :)
2. Kup APAP, weź dwie pigułki, jedną pomaluj na czerwono, drugą na niebiesko, usiądź w autobusie trzymając obie w wyciągniętej dłoni i gap się na nie tępo.
3. Do każdego wchodzącego do autobusu młodego gościa ( ok. 20 lat ) mów: "Mr. Anderson, welcome back..." i uśmiechnij się złowieszczo ( garniak + okulary :))
4. Wersja powyższego dla pań w skórach - ci sami goście tyle że mów:
"Neo... Jesteś Wybrańcem..."
5. Na środku autobusu rób bullet-time i unikaj wyimaginowanych kul
6. (Dla posiadaczy jaszczurek) wsadź sobie jaszczurkę pod koszulkę i usiłuj ją złapać krzycząc: "O nieee! Wsadzili mi sondę!! AAA!!!!"
7. Podejdź do jakiejś babci i powiedz: "Witaj wyrocznio." i pokłoń się. A ona na to: "Nie przejmuj się wazonem" :)
8. Zapytaj się dowolnego małego dziecka: "Naprawdę łyzka nie istnieje?"
9. załóż opaskę na oczy, wejdź do autobusu, usiądź i powiedz głośno: "Widzę...Widzę światło!!! Trinity!!!"
10. Jeśli w busie jest koleś w garniturze wskaż go palcem i krzyknij: "O nie!!! To agent!!! Uciekamy!!!"
11. Usiądź w autobusie i mrucz (tak by inni słyszeli) : "No nie... przecież go odłączyliśmy... musiał wrócić... to błąd Matrixa..."
12. Powiedz współpasażerowi: "Mam deja vu... dwa razy widziałem czarnego kota..."
13. Próbuj podłączyć sobie do karku różne kable n.p. od słuchawek, zasilania od kompa itd.
14. Przyłóż komórkę do ucha i głośno powiedz: "Tank! Przenieś mnie!" albo "Sterowanie autobusem Solaris (zależnie jakim jedziesz) szybko!"
15. Do jakiegoś przedstawiciela rasy żółtej powiedz: "Kluczniku! Zaprowadź mnie do wyroczni!"
16. Podejdź do kierowcy i powiedz: "A więc ty też jesteś kolejnym programem?"
17. Rozłóż złóżoną na trzy części, zapisaną rządkami cyfr i liter kartkę, głośno gwizdnij i powiedz: "Łaaaaał... ale laska!"
18. Nagle bez żadnego powodu krzyknij "To oni! Musimy wysłać impuls elektryczny! Bo nas dorwą!"
19. Podejdź do kierowcy i powiedz mu: "W tą budkę telefoniczną! Bo zniknie!"
20. Załóż na ręce i nogi pudła kartonowe, chodź jak robot i krzycz: "Prędko! Ładować amunicję! Zaraz się przekopią!" I patrz nerwowo na sufit.

Link do wersji starwarsowej:

23.08.2004
15:03
[2]

PaWeLoS [ ]

dobre, ale wersja star wars była IMHO lepsza:)

23.08.2004
15:08
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

A gdzie ta wersja starwarsowa?

23.08.2004
15:11
smile
[4]

-=chudy=- [ ]


Lechiander pod linkiem:

23.08.2004
16:36
smile
[5]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Wersja StarWars lepsza, ale ta też jest spoko.

23.08.2004
16:39
smile
[6]

Shilka [ Pretorianin ]

Te teksty po prostu wymiatają :-)))

Co będzie motywem przewodnim następnej części?

23.08.2004
16:53
smile
[7]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

HEHEHE... niezłe!
Shilka ---> zapewne LOTR, albo Dzienniki Bridget Jones. Tudzież ew. Jackass The Movie :))

23.08.2004
16:58
[8]

-=chudy=- [ ]

KaM1kAzE® ---> LOTR to niezły pomysł... popracuje nad tym i może wyjdzie cos fajnego :)

23.08.2004
16:58
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]


Hehe niezle:) Ale Star Wars i tak lepsze:)

23.08.2004
17:02
[10]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

-=chudy=- ---> pracuj pracuj! Czekamy z niecierpliwością! :D

23.08.2004
17:29
smile
[11]

Soll [ Senator ]

Spoko.. ;)

23.08.2004
18:30
smile
[12]

Yo5H [ spammajster ]

Chcialbym zobaczyc to ostatnie ;DDD

23.08.2004
18:34
smile
[13]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Hehehehe. Chcialbym zobaczyc niektore "akcje" na zywo :D:D. Rotfl :D

23.08.2004
18:55
smile
[14]

xKx [ CLINIC ]

Kozackie .... :D

23.08.2004
19:15
smile
[15]

xkxtx [ KBR ]

xKx ---> Mr. Anderson, welcome back :)))))))

23.08.2004
21:16
[16]

Oxydrene [ Konsul ]

spoko to jest

23.08.2004
21:20
smile
[17]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Też dobre a naj:
14. Przyłóż komórkę do ucha i głośno powiedz: "Tank! Przenieś mnie!" albo "Sterowanie autobusem Solaris (zależnie jakim jedziesz) szybko!"

23.08.2004
21:23
smile
[18]

Da5id. [ Snufkin ]

Dooobre :)

04.09.2004
13:05
[19]

xanat0s [ Wind of Change ]


Wypas :) Gorsze od StarWars, ale i tak smieszy. Czekam na "Osada" werszyn :]

Mi sie najbardziej podoba - 14. Przyłóż komórkę do ucha i głośno powiedz: "Tank! Przenieś mnie!" albo "Sterowanie autobusem Solaris (zależnie jakim jedziesz) szybko!".

04.09.2004
17:30
smile
[20]

Marksman [ Promyk ]


Nie jest złe...

04.09.2004
18:24
[21]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

wypasik.. he he..

04.09.2004
18:26
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

sw bardziej mi się podobało..ale już widze w autobusie takiego gościa:
20. Załóż na ręce i nogi pudła kartonowe, chodź jak robot i krzycz: "Prędko! Ładować amunicję! Zaraz się przekopią!" I patrz nerwowo na sufit.


LOL

04.09.2004
18:35
smile
[23]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

ZARABISTE!!!!!!!!!!

04.09.2004
19:23
smile
[24]

oooololo [ Wierność ]

Można rzucać kanapkami ( z pasztetem) w kierowce :D

04.09.2004
19:34
[25]

Skype [ Konsul ]

świetne, "6. (Dla posiadaczy jaszczurek) wsadź sobie jaszczurkę pod koszulkę i usiłuj ją złapać krzycząc: "O nieee! Wsadzili mi sondę!! AAA!!!! hehe

05.09.2004
11:19
smile
[26]

cycu2003 [ Senator ]

hehehe,switne,trzeba kiedy sprobowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.