GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

syberia I - help

22.08.2004
11:35
smile
[1]

czuk100 [ Legionista ]

syberia I - help

na początku gry muszę użyć stempla u notariusza, ale potrzebny jest atrament - gdzie on jest ???????

22.08.2004
12:42
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

czul100 ---> masz przecież abonament GOLa, zobacz sobie do naszego poradnika

01.09.2004
12:08
[3]

Inverness [ Pretorianin ]

Jak otworzyć grobowiec koło kościała. Gdzie moge znaleźć do nieg klucz?

01.09.2004
13:07
[4]

davhend [ Garrett ]

Inverers ----> poszukaj dobrze, pr komodzie z szufladkami. Jest tam jedna ukryta skrytka w któej znajdziez klucz.

01.09.2004
13:07
[5]

Ines [ Ines ]

Inverness --> tu patrz.

01.09.2004
13:57
smile
[6]

Inverness [ Pretorianin ]

Dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.