GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

<====Problemy z uszkodzona instalką====>

21.08.2004
21:00
smile
[1]

ytse_jam [ Legionista ]

<====Problemy z uszkodzona instalką====>

Mam następujacy problem:
Plik na płycie zostal uszkodzony ( lub źle nagrany) - instalacja po dojściu do niego wyświtla komunikat o błędzie i sie zamyka. Plik który jest uszkodzony ( typu .dll ) znalazlem w internecie i przegrałem do folderu w którym powinien się znajdować. Jednak instalacja jakby go ignoruje i na siłe chce przegrac ten uszkodzony z płyty mimo że są to dokładnie te same pliki. Nie wiem również gdzie instalacja przechowuje i informacje o plikach już nagranych, i dlaczego nie usuwa z folderu instalacyjnego tych plików które tam ręcznie wgrałem, a dawniej jak plików tych nie bylo, usuwala je za sobą. Próbowalem pogrzebać w rejestrze i znaleźć jakis log instalacji ale nie jestem w tym najlepszy.
Proszę więc o jakąś radę, link do programu którym mógłbym sobie z tym poradzić, czy cokolwiek innego co mogło by mi pomóc. Z góry dziękuję.

21.08.2004
21:30
[2]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

No za bardzo nie kumma o co biega ale mozesz z robic tak

Przegrac cala zawartosc plyty na dyzk (procz uszkodzonego pliku) na jego miejsce wgrac ten dobryz sieci. Potem nagrac to spowrotem na CD i po klopocie. Jezeli problem tkwi w duzym pliku (jeden duzy CAB) to masz wiekszy problem - albo pobiezr instalke jeszcze raz z sieci albo moze od kumpla skombinuj albo moze kopia od kumpla ?

21.08.2004
21:33
[3]

ytse_jam [ Legionista ]

hmm a czy po takim przegraniu nie zadzialaja zabezpieczenia antypirackie?? plik jest plikiem .dll i jest dosc maly

21.08.2004
21:38
[4]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

zalezy od tego jak ejst plyta zabezpieczona. na dzien dzisiejszy jeszcze nie spotkalme zabezpieczonego instalatora. moj pomysl ejst taki ze robisz kopie dla siebie (to jest legalne) z niej instalujesz. jezeli program/gra w czsie uzywania zada plyty CD dajesz mu orginalna i po klopocie - no chyba ze w czsie uzytkowania on dziala na tym wlasnie pliku bo w tedy qpa. mozesz pisac do producenta ale ten raczje CI nowej plytki nie da - jakos nikt tego nie preferuje - bedziesz sobie musial poszukac a. taka jast prawda ale mysle ze plytka bedzie dobra - a jak jzu to zawsze masz orginal ktorego uzywasz w czsie uzytkowania programu

21.08.2004
21:41
smile
[5]

ytse_jam [ Legionista ]

ok sprobuje tak. dzieki za pomoc

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.