
Alzarus(HK) [ Legionista ]
DooM III - czy pójdzie ??? nie tylko menu ???
konfig nr. 1 Athalon 2000 ,256 ddr ,mx 440 SE, Ecs sis 735 ,czy na min. szczególach ,800x640x16 bit uzyska 25-30 fps ??
konfig nr. 2 Athalon (barton) 2500, 512 ddr(333) mx 440 128 bit ,soltek nforce 2 ??? te same szczegóły ???
Coy2K [ Veteran ]
karta graficzna troche słabiutka...
eJay [ Gladiator ]
W zyciu:) 640 to max, detale low. Niestety mała ilosc pamieci i slaba karta to powody tego:/ licz na jakies 20 fps, ale i tak bedzie przycinac momentami...
konfiguracja nr 2 moze starczy na medium i 800x600
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-21 17:40:36]
Logadin [ Christian Noir Stein ]
Zapomnij :)
U mnie:
Duron 1,4Ghz
256 DDR 400Mhz
GeForce 4 MX 400 64 DDR AGP 8x
640x480 LOW DETAILS = 3 do 8 fps na pierwszym levelu.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
A na Bartku 2500, 512 ramu i radku 9000 pro jak bedzie lazil? Nie chce kupowac czegos, co bedzie jak pokaz slajdow:)

eJay [ Gladiator ]
Bedzie chodzil, ale na low, w miare normalnie. Doom potrzebuje Ramu a 256 to jest ponizej minimum, ale da sie odpalic (sam grałem).
Babiczka [ Konsul ]
barton 3200 r9800pr0 256 ram :P mam 60-70 fps :D na 1024-768 a przy otwieraniu drzwi mam 15 :P i skacze mi jak .... :P wiec eni gram w te gre :D

Alzarus(HK) [ Legionista ]
hmmm a jak do mocniejszego włoże gigacube(gecube) radeon 9550XT ?? (co prawada bye bye prawko jazdy :[ )

eJay [ Gladiator ]
Przy otwieraniu dzrwi zawsze haczy, ale wystarczy pogrzebac troche w pliku konfiguracyjnym by tego uniknac:)
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Może z moim kompem coś nie tak, ale chodzi bardzo dobrze w 1024x768 przy średnich detalach. A komp to A1800 512 ramu i Gf4Ti 4200@4600. Nie przesadzajmy że ta gra ma aż tak kosmiczne wymagania. W końcu mój komputer ma już 2 lata.

endrzi [ Pretorianin ]
bez jaj gra jest nowa ale nie ma az takich ogromnych wymagan kumpel odpalil na gf 2
i on ma low detale
eJay [ Gladiator ]
endrzi------------->A jaki komfort grania??:) Praktycznie zerowy.

Alzarus(HK) [ Legionista ]
hmmm chodzi mi tu o jak największą liczbę fps ,bo juz od dawna gram na małych albo b. małych detalach (jeste mprzyzwyczajony :] )
leszo [ Mała Wojna ]
na gf mx bez sensu grać... gra wyglada przecietnie a i tak cieniutko chodzi. Do sensownej gry trza mieć gf3 albo Radka 9000.
andrzej701 [ Centurion ]
qrde,ja mam radka 9000,512ram ale jakoś nie mam głosu w tej grze .co jest?wersja gry?Hm...taka nieoficjalna,chcę sprawdzić grę,potem kupię oryginał,wziąłem ją z uwagi na te "właśnie wymagania"-myślałem,że faktycznie nie bedzie działać .
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Powiem tyle, ile wiem:
Athlon 2.4, 256 RAM, GF Ti 200 - U mnie w miarę płynnie w rozdzielczości 800x600 i medium detalach.
Tak więc pierwszą konfigurację bym odrzucił, ale druga jest całkiem dobra.

RealRufus [ F E A R ]
Athlon 1.7 XP 512 RAM Geforce 5900 XT
1024/768 i max detali chodzi 60 klatek, ale czasami spada do 20

Alzarus(HK) [ Legionista ]
------>leszo patrząc na rankingi DOOM 3 (benchmark.pl) to ti 200/500 a nawet ti 4200/4800 wypadają dość słabo ok 15 - 30 fps na medium w 1024x768x32 więc chyba nie warto kupować tego i poczekać na gf 6600 oby tylko cena nie była kosmiczna max 800 - 900 zeta (bo radka 9800 pro markowego juz za 1000 można mieć )

comet [ Legionista ]
Ja mam Athlona 2000+ 256RAM GeForce4 MX i gierka smiga mi na 800x600 na detalach Low/Medium zarąbiście... Zmienilem tylko ten smieszny parametr w doomconfig.cfg z 32 na 64. Dostała kopa i to nie "lekkiego". Teraz naprawde czuje tą gre :) brrrrrrrrr

MarlonSS [ Centurion ]
na moim sprzęcie chodzi w miare dobrzew 800X600 ale nie ma sie czym zachwycać. ciągle nie moge dotrzec do własciwych sterów. sa takie i do kart z chipsetem nvidii i ati. sprawdź artykuł na stronie: www.benchmark.pl
Dzabba [ Konsul ]
Jednak widze ze duzo zalezy od karty, ja na moim (patrz nizej) myslalem ze nie zobacze nawet intra a gra chodzi dobrze na 1024 i high detalach z wylaczonym antyaliasingiem w karcie i w grze , czasami na poczatku etapu doczyta ale to wszystko.

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
comet -->mozesz powiedziec ktory to jest ten smieszny parametr w configu?
Testosteron^ [ Pretorianin ]
Athlon 1,7
GeForce Ti4200
512 ddr 400 mhz
min 20 fps na ULTRA HIGH
nie pytajcie sie jak...