GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DooM III - czy pójdzie ??? nie tylko menu ???

21.08.2004
17:37
smile
[1]

Alzarus(HK) [ Legionista ]

DooM III - czy pójdzie ??? nie tylko menu ???

konfig nr. 1 Athalon 2000 ,256 ddr ,mx 440 SE, Ecs sis 735 ,czy na min. szczególach ,800x640x16 bit uzyska 25-30 fps ??
konfig nr. 2 Athalon (barton) 2500, 512 ddr(333) mx 440 128 bit ,soltek nforce 2 ??? te same szczegóły ???

21.08.2004
17:39
[2]

Coy2K [ Veteran ]

karta graficzna troche słabiutka...

21.08.2004
17:40
[3]

eJay [ Gladiator ]


W zyciu:) 640 to max, detale low. Niestety mała ilosc pamieci i slaba karta to powody tego:/ licz na jakies 20 fps, ale i tak bedzie przycinac momentami...

konfiguracja nr 2 moze starczy na medium i 800x600

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-21 17:40:36]

21.08.2004
17:41
[4]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Zapomnij :)

U mnie:
Duron 1,4Ghz
256 DDR 400Mhz
GeForce 4 MX 400 64 DDR AGP 8x

640x480 LOW DETAILS = 3 do 8 fps na pierwszym levelu.

21.08.2004
17:44
[5]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

A na Bartku 2500, 512 ramu i radku 9000 pro jak bedzie lazil? Nie chce kupowac czegos, co bedzie jak pokaz slajdow:)

21.08.2004
17:45
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Bedzie chodzil, ale na low, w miare normalnie. Doom potrzebuje Ramu a 256 to jest ponizej minimum, ale da sie odpalic (sam grałem).

21.08.2004
18:13
[7]

Babiczka [ Konsul ]

barton 3200 r9800pr0 256 ram :P mam 60-70 fps :D na 1024-768 a przy otwieraniu drzwi mam 15 :P i skacze mi jak .... :P wiec eni gram w te gre :D

21.08.2004
18:22
smile
[8]

Alzarus(HK) [ Legionista ]

hmmm a jak do mocniejszego włoże gigacube(gecube) radeon 9550XT ?? (co prawada bye bye prawko jazdy :[ )

21.08.2004
18:40
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]


Przy otwieraniu dzrwi zawsze haczy, ale wystarczy pogrzebac troche w pliku konfiguracyjnym by tego uniknac:)

21.08.2004
19:40
[10]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Może z moim kompem coś nie tak, ale chodzi bardzo dobrze w 1024x768 przy średnich detalach. A komp to A1800 512 ramu i Gf4Ti 4200@4600. Nie przesadzajmy że ta gra ma aż tak kosmiczne wymagania. W końcu mój komputer ma już 2 lata.

21.08.2004
20:20
smile
[11]

endrzi [ Pretorianin ]

bez jaj gra jest nowa ale nie ma az takich ogromnych wymagan kumpel odpalil na gf 2
i on ma low detale

21.08.2004
20:24
[12]

eJay [ Gladiator ]


endrzi------------->A jaki komfort grania??:) Praktycznie zerowy.

21.08.2004
20:47
smile
[13]

Alzarus(HK) [ Legionista ]

hmmm chodzi mi tu o jak największą liczbę fps ,bo juz od dawna gram na małych albo b. małych detalach (jeste mprzyzwyczajony :] )

21.08.2004
21:11
[14]

leszo [ Mała Wojna ]

na gf mx bez sensu grać... gra wyglada przecietnie a i tak cieniutko chodzi. Do sensownej gry trza mieć gf3 albo Radka 9000.

21.08.2004
21:20
[15]

andrzej701 [ Centurion ]

qrde,ja mam radka 9000,512ram ale jakoś nie mam głosu w tej grze .co jest?wersja gry?Hm...taka nieoficjalna,chcę sprawdzić grę,potem kupię oryginał,wziąłem ją z uwagi na te "właśnie wymagania"-myślałem,że faktycznie nie bedzie działać .

21.08.2004
21:23
[16]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Powiem tyle, ile wiem:
Athlon 2.4, 256 RAM, GF Ti 200 - U mnie w miarę płynnie w rozdzielczości 800x600 i medium detalach.
Tak więc pierwszą konfigurację bym odrzucił, ale druga jest całkiem dobra.

21.08.2004
21:27
smile
[17]

RealRufus [ F E A R ]

Athlon 1.7 XP 512 RAM Geforce 5900 XT

1024/768 i max detali chodzi 60 klatek, ale czasami spada do 20

21.08.2004
21:30
smile
[18]

Alzarus(HK) [ Legionista ]

------>leszo patrząc na rankingi DOOM 3 (benchmark.pl) to ti 200/500 a nawet ti 4200/4800 wypadają dość słabo ok 15 - 30 fps na medium w 1024x768x32 więc chyba nie warto kupować tego i poczekać na gf 6600 oby tylko cena nie była kosmiczna max 800 - 900 zeta (bo radka 9800 pro markowego juz za 1000 można mieć )

01.09.2004
07:27
smile
[19]

comet [ Legionista ]

Ja mam Athlona 2000+ 256RAM GeForce4 MX i gierka smiga mi na 800x600 na detalach Low/Medium zarąbiście... Zmienilem tylko ten smieszny parametr w doomconfig.cfg z 32 na 64. Dostała kopa i to nie "lekkiego". Teraz naprawde czuje tą gre :) brrrrrrrrr

01.09.2004
08:10
smile
[20]

MarlonSS [ Centurion ]

na moim sprzęcie chodzi w miare dobrzew 800X600 ale nie ma sie czym zachwycać. ciągle nie moge dotrzec do własciwych sterów. sa takie i do kart z chipsetem nvidii i ati. sprawdź artykuł na stronie: www.benchmark.pl

01.09.2004
08:13
[21]

Dzabba [ Konsul ]

Jednak widze ze duzo zalezy od karty, ja na moim (patrz nizej) myslalem ze nie zobacze nawet intra a gra chodzi dobrze na 1024 i high detalach z wylaczonym antyaliasingiem w karcie i w grze , czasami na poczatku etapu doczyta ale to wszystko.

01.09.2004
08:14
smile
[22]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

comet -->mozesz powiedziec ktory to jest ten smieszny parametr w configu?

01.09.2004
08:47
[23]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

Athlon 1,7
GeForce Ti4200
512 ddr 400 mhz

min 20 fps na ULTRA HIGH

nie pytajcie sie jak...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.