
Brisk. [ Chomik ]
Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 186
Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosi jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który jest jednym ze współzałożycieli Karczmy, a ostatnio słuch po nim często ginie i podobno widuje sie go wtedy daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand. Jest to bardzo interesująca postać, ponieważ, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Na dobre w Karczmie zadomowiła się także miła i zawsze wesoła Serina, bardzo zdolna młoda masażystka :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...
==============================================================
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1
Link do części poprzedniej:
Brisk. [ Chomik ]
Witam Banda :]
Zarząd Zyczy Udanej Zabawy :]
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Serinko, jakich mięśni? :D Skóra ze mnie zwisa, nic ciekawego. ;P To znaczy, nie że ja oponuję przeciwko, po prostu chcę Wam oszczędzić tego widoku. :>
[ Zarząd czuwa, nawet gdy o tym nie myślisz. :o ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-20 18:50:36]

Wiolax [ Senator ]
Ja się domagam.......ciepłej herbatki z wkładką malinową ;P
Xazaxus nie migaj się tu nam, bo....
Brisk'u czuj, czuj, czuwaj!!! :-)

Serina [ I'm not Angel ]
dziękujemy Brisk;)
może chociaż Ty weźmiesz udział w mister mokrego podkoszulka? :D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Przypomniałaś mi pewien dowcip:
-Co to jest harcerz?
-To dziecko ubrane jak idiota, pod przywództwem idioty ubranego jak dziecko.
:o
Dobra, dawać zimnej wody bo się zaraz utopię we własnym pocie. :o]
Brisk. nie zostawiaj mnie samego na pastwę dwóch głodnych trolli płci pięknej. :o)

Garbizaur [ CLS ]
Yoł ludziska!!!
Zgodnie z zapowidzią z wczoraj mieliśmy oblewać moje zdanie egzaminu teoretycznego na prawko.
Z racji tego, że zdałem (0 błędów) w czasie nieco ponad 4 minut wydaje mi się jestem bardzo szczęśliwy. :)
P.S. Oczywiście wszyscy mają u mnie wieeeelkie piwo. :)
*Poszedł na zaplecze po piwo*
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dzień dobry, Garbizaur! GRATULACJE! :)!
Dla mnie sok cytrynowy.. :P
Aha i z tej okazji, że zdałeś zostajesz wybrany do wyborów Mistera Mokrego Podkoszulka. :D
Brisk. [ Chomik ]
Serina ok :> biore udział :>
Wiolax hehehe tak tak czuj czuj czuwaj :D Albo jak mawiał moj profesor "Czuj Duch!" :D
Garbizaur cze :D
Xazaxus ano tak dobrze nie mai Cie nie zostawie :D

Serina [ I'm not Angel ]
wielkie gratulacje Garbizaur :*i witaj ;)
Wiolax coraz wiecej kandydatów na mistera:D:D
Garbizaur [ CLS ]
Xazaxus ---> no nie wiem. Trochę się wstydzę.... :)
Brisk ---> cze :)
Serina ---> siem
Wiolax [ Senator ]
Gratulacje Garbizaur!
Jakze miałoby byc inaczej!
Xazaxusie niezły ten dowcip, krótki , ale tresciwy ;-)

Wiolax [ Senator ]
Serinko, ta przewaga zaczyna mnie też niepokoić.....odrobimkę ;)
Serina [ I'm not Angel ]
buuu...nagrajcie mi konkurs bo musze iść:( akurat teraz
do zobaczyska ;)
Garbizaur [ CLS ]
Serina ---> Narrrra! :)
Wiolax [ Senator ]
Hej Serina!
No ładnie..... teraz, to już prawie czuję się zagubiona!
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Pa, pa, Serinko. :*

Wiolax [ Senator ]
I tak oto Serino konkurs się zakończył........dobry kawał taśmy nagraliśmy dla potomnych!
Wygranych nie widzę.............przegranych też nie.......................w ogóle nikogo nie widzę ;P
Mazio [ Mr.Offtopic ]
no tak - mnie to już nikt nie zauważa...
*naciągnął pokrywkę na pudełko i rozmarzył się - miękkie linie rzeczywistości przybrały kształt różowy, lekko sterczący i zmarszczony od chłodu, do którego tęsknił - uśmiech zwiastował nadciągający wietrzyk drzemki*
Garbizaur [ CLS ]
Wiolax ---> ja siedziałem pod stołem :)
Mazio ---> :)
Dobra ja lecę, bo nie chce mi się tu siedzieć. (Nie ma to jak szczerość no nie?). Koniec na dzisiaj z netem. :) Papapapa!!!
*Wychodzi z karczmy*
Wiolax [ Senator ]
Maziu jak ja Ci zaraz klapsa przyłożę! ;P
To się zauważę...
Wiolax [ Senator ]
Garbizaur Ty też chcesz dostać .....koniecznie muszę zrobić z Wami porządek!
Ach te chłopy!!! ;P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Wiolu - zapraszam do pudełka na klapsy ;)
*nie wychodzi z kartonu - tam jest jego miejsce, przykryty metką, z papierową kulką wypełniającą Bardzo Drogie Nike'i pod głową marzy o wszystkim czego słońce nie opala, czego wiatr nie dotyka i czego marzenia nie są w stanie ogarnąć - wymiary nie grają w jego marzeniach roli, matematyka nigdy nie była jego mocną stroną, geometrię miłości zostawia trywialnym umysłom ścisłym... :P*

Wiolax [ Senator ]
Maziu o tej porze to i umysł ściśły by się rozluźnił....
Wyłaź mi z tego pudełka .... ja potrzebuję przestrzeni ;)
Wiolax [ Senator ]
I tak oto dzień się skończył, ba nawet wieczór przeminął.......
Mazio zasnął w pudełku, inne kudłate stwory się pochowały......
Czas i na mnie...
hej kochani!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
do przeczytania Wiolu... :* :)
Wiolax [ Senator ]
do... :* :)

Serina [ I'm not Angel ]
witam ponownie tym razem chłodniejszym już wieczorem ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
choć chłodniej nas wita
choć trzeźwośc rozmyta
choć uśmiech smutniejszy
choć świat nie piękniejszy
choć sam nie wiem po co
dzień zmienia się z nocą
uśmiechnięta ma mina
gdy w Karczmie Serina
smaczniejsze jest winko
gdy jesteś Serinko... :)

Serina [ I'm not Angel ]
Mazio :) *uśmiecha się szeroko* dziękuję :*
jak tam komary? ;)
Serina [ I'm not Angel ]
Mazio chyba zasnął....to ja sobie wezmę piwko i usiądę przed kominkiem:)*jak powiedziała tak zrobiła*

Serina [ I'm not Angel ]
nikogo nie ma, nikt się nie odzywa więc znikam ;)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Mazio! Ty Poeto,
winny wierszokleto
Serinka niewinna
bo przecie dziecinna
A Ty tylko pijesz,
by wiedzieć, że żyjesz
I się dowiadujesz,
gdy Dziewczę smakujesz
Innej drogi nie ma
każda noc to ściema
bo inna Dziewczyna
tą samą bez wina:-)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witajcie przybysze z różnych krain! Mam nadzieję, że jesteście wciąż tymi samymi przybyszami jakimi byliście podczas mojej ostatniej tu wizyty... bo ja sie zmieniłam... to nie jest już ta sama Avi... to jest nowa... nieodkryta... zamyslona Avi... mam nadzieję, że bedziecie potrafili zrozumieć moje cierpienia i radości, i że będziecie cierpliwie trwać u mego boku z radą, pocieszeniem i uśmiechem... bo mam ostatnio dziwne myśli... a nawet przychodzi mi do głowy to, że się kończę...

Garbizaur [ CLS ]
Pobudka Trolle i inne stwory!!!

Wiolax [ Senator ]
No dobra, wstaję...wstaję....
Ale mi się nie chce.....
Hej Garbi!

Brisk. [ Chomik ]
*wszechobecny zarząd pilnuje*

Serina [ I'm not Angel ]
a pilnuj pilnuj :P
dobry wieczór ;)

Brisk. [ Chomik ]
Czesc Serina :>

Serina [ I'm not Angel ]
cześć Brisk :P
co tam u Ciebie słychać? ;)

Brisk. [ Chomik ]
Serina co słychać?:>
Ano R. Rynkowski & A. Zaucha Ach te Baby :>

Serina [ I'm not Angel ]
hehehe a u mnie Nickelback - Hero :D

Brisk. [ Chomik ]
A teraz Pocałunek Smoka film z Jet'em Li :>
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
o w morde ale dlugi wstepniak :D

Brisk. [ Chomik ]
O żesz urwał w morde! :D Danley!! :D Czesc pijaku :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
w morde nie bylo mnie z dwa miechy :D
co to jest ten ranking na forum? :D

Serina [ I'm not Angel ]
dobra ja znikam ;)
dobrej nocy życzę , PA!

Brisk. [ Chomik ]
Danley przeczytaj se faq :P
Serina branoc :D
Garbizaur [ CLS ]
Witajcie w te piękne poniedziałkowe popołudnie. :)))
Brisk. [ Chomik ]
23.08.2004 | 17:28 Garbizaur [ Senator ]
Witajcie w te piękne poniedziałkowe popołudnie. :)))
---------------------------->
Garbizaur [ CLS ]
Brisk ---> Taaa. Witaj :)

Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Hey, hey!! ale dzisiaj jestem scieqła... ehhhhhhhh... i to wszystko przez glupia pisenke... mam na apelu rozpoczynajacym rok szkolny spiewac... i zaspiewalam mojej mamie, a ta sie zaczela klucic, ze ta pisenka jest za wysoka i ze to nie moja tonacja... i mi powiedziala, zebym nizej spiewala... ja jej mowilam ze spewalam i tam sa za niskie momenty ktorych nie zmieszcze w swojej tonacji... ale ona sie klucila... i mnie totalnie olała ciepłym moczem... (to było w przenośni) ehhhhhhhhhh.....

ZeTkA [ ]
hello ja jak zwykle przelotem wrcilam z jeden pracy i szykuje sie do kolejnej a co zeby nie bylo za nudno heh ;))
a tutaj same zmiany no no no jestem w szoku ;))

Serina [ I'm not Angel ]
witam w cieplejszy niż wczoraj wieczór :D (choć później mi było baaardzo ciepło ;P)

blood_x [ Skinhead oi! ]
*w ciemnym kacie karczmy blysnely dwie pary bialych jak sniego oczu, elf wysunal sie lekko z cienia...*
Helllo Serina :)

Serina [ I'm not Angel ]
hej blood_x :) my się znamy? ;)

blood_x [ Skinhead oi! ]
hmmm no powiedzmy ze nie :D
*elf podchodzi blizej, klania sie z gracja*
Milo mi blood_x jestem ;] we wstepniaku o mnie jest trosze napisane :P (Chwalipiętka ze mnie)

Serina [ I'm not Angel ]
*dygnęła na ukłon elfa* :D
widzę na samym początku ;P
hmmm....może jakas mała integracja? ;D

blood_x [ Skinhead oi! ]
*Elf spojrzal niepewnie na Serine*
Hmmma dokladniej :> ?

Serina [ I'm not Angel ]
a jak Ci pasuje ;D * zaufa mu ;)*

blood_x [ Skinhead oi! ]
*Elf zaczyna sie pocic, obgryza powoli paznokcie* :P
No dobra to moze napijemy sie pol wytrawnego wina :P za nas i cala karczme ?

Serina [ I'm not Angel ]
;D chętnie *oczy jej zalśniły;)*

blood_x [ Skinhead oi! ]
*po chwili oczy elfa blysnely bialym swiatlem*
Serina bylo milo ale musze leciec papa do jutra . Dobranoc
*Elf bierze plaszcz dopija resztke wina, puscza oczko do Seriny:P i wybiega z karczmy*

Serina [ I'm not Angel ]
mnie też było miło, mam nadzieję że to jeszcze powtórzymy ;D
dobrej nocy :)
*nie będzie sama siedzieć w karczmie więc wypiła resztę wina;D i wyszła*

Garbizaur [ CLS ]
Siema wszystkim!!!
ZeTkA [ ]
bry dzionek ;) koniec infirmacji ;P ;)
Garbizaur [ CLS ]
Się pustawo tutaj zrobiło.
Ja spadam się wakacjować, Papatki.
p.s. Do kogo ja to piszę???

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd Karczmy pilnuje*

gris [ Generaďż˝ ]
Witam! :D Jest ktos ?

Brisk. [ Chomik ]
ANo jest :D A co? :D

Serina [ I'm not Angel ]
dobry wieczór :)
o kurczę ktoś jest ;D

gris [ Generaďż˝ ]
A no! :D
No iiiiiiiiiii jak wam minely wakacje!? :D
Ja juz sie dowiedzialem kiedy mam rozpoczecie :( :(
Nie pytam tych ktorzy maja jeszcze 1 miesiac! :[

Serina [ I'm not Angel ]
gris wakacje jeszcze trwają ;D
ja też wiem, a nawet dzisiaj w niej byłam :/
gris [ Generaďż˝ ]
Serina... ja juz zaczalem odliczane :(

Brisk. [ Chomik ]
wtf?! jakie wakacje?! :D

Serina [ I'm not Angel ]
gris ja też, ale pocieszam się że jeszcze jednak ciut zostało ;)
Brisk jakie? takie słoneczne,leniwe i wszystko co robisz w wolnym czasie ;P

Brisk. [ Chomik ]
Serina to gdzie ja wtedy byłem? :D

Serina [ I'm not Angel ]
oj Brisk Brisk a skąd ja mam wiedzieć ;P

Brisk. [ Chomik ]
Mam nadzieje że nie Ty :D
Brisk. [ Chomik ]
miałem^
:D

Serina [ I'm not Angel ]
<--------

Brisk. [ Chomik ]
no so? :>

Serina [ I'm not Angel ]
Twój post można przeczytać w dwojaki sposób:
pierwszy: jesli pomyliłes się i miało być : no co? to Ci odpowiem tak :co co? :D
drugi: a jesli nie pomyliłeś się i jest tłumacząc so na polski tak : no więc? to ja odpowiem : co więc? :D
*a tak po za tym to Ania jestem :D:D:D*

Brisk. [ Chomik ]
hmm Serino zwana w niektórych kregach Anią:D więc tak:
pierwszy: no co co? :D
drugi: no co więc? :D
A tak poza tym miło mi Cie poznać ale mojego imienia nigdy nie podałem na forum i nawet na gygy zna je bardzo mało osób i są to zazwyczaj osoby które poznałem w realu :]

Serina [ I'm not Angel ]
Brisku tajemniczy, jeśli tylko ta sobie życzysz niech tak zostanie, nie muszę znać Twojego imienia ;)
pierwszy : no jak to co co? :D
drugi : no jak to,co więc? :D
mnie też miło Cię poznać ;) mimo wszystko :)

Brisk. [ Chomik ]
Serino jak długo tutaj bywam tak długo moje imie nigdy sie tu nie pojawiło i pewnie nie pojawi :D
pierwszy: na to bez adwokata nie odpowiem :D
drugi: na to odpowiem ale musze dużo wypić :D

Serina [ I'm not Angel ]
pierwszy : a przystojny adwokat? :D jeśli tak to zaproś, chętnie z nim pogadam ;D
drugi : to co pijemy? :D

Brisk. [ Chomik ]
pierwszy: hmmm no jak przystojny to i ja go chetnie poznam :D :P
drugi: a co masz? :D

Serina [ I'm not Angel ]
pierwszy:ja też więc zaproś w końcu to Twój adwokat :D
drugi: na początek hmmm...a co chcesz? :D

Brisk. [ Chomik ]
pierwszy: no własnie mój :P
drugi: :D ---------->

Serina [ I'm not Angel ]
pierwszy: a co nie podzielisz się? :> :D
drugi: dobrze więc niech będzie dębowe mocne długo warzone ;D

Brisk. [ Chomik ]
pierwszy: yyy ale nie podziele sie nim czy Tobą? :D :>
drugi: o tak tak :D

Brisk. [ Chomik ]
ok zarząd idzie spać :]
Serina Branoc milej Ani :]
*se polazł do siebie zamykając na siedem spustów karczme*:D

Serina [ I'm not Angel ]
pierwszy: nim oczywiście :P
drugi: kufle do góry! :D *szybko wypiła i...powiedziała*
dzięki za podwójną rozmowę ;) musze już iść , miłej nocy :)

Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Hey hey!!
Cio tam u Was? ja pekam z bolu!! najpierw bylam w pizzer i myslalam ze mi brzuch exploduje... potem zjadlam loda... a teraz... pffffffffff... chyba nigdy nie spojrze jush na chipsy i cole... :D:D i jeszcze smialam sie przez caly czas! uuuuuuuuu... :P

Brisk. [ Chomik ]
*zarząd czuwa*

Garbizaur [ CLS ]
JOŁ!!!
Może dzisiaj ktoś się odezwie??? Nudno się tu ostatnio zrobiło!!!

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
JOŁ ziom! ;o)

Garbizaur [ CLS ]
Elo!!! Jak leci???

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Wspaniale! Nawet się dziś wyspałem. :) A u Ciebie jak? :)
Garbizaur [ CLS ]
Ja też się wyspałem, ale przygnębia mnie myśl że za 2 dni trzeba iść do szkoły. :(
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Ta myśl może być przygnębiająca, ale jestem optymista. :) Pesymistycznie przewiduję, ale z optymistycznym uśmiechem podchodzę. Poza tym za rok wakacje. ;o
Garbizaur [ CLS ]
W sumie i racja. Szkoła i tak musi przyjść i nie mamy na to wpływu, więc po co dodatkowo się zadręczać?

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dokładnie, trzeba się skupić na tym co jest. Korzystać z chwili.

Serina [ I'm not Angel ]
dobry wieczór :D
*hmmm....ale kurz.......dawno tu chyba nikogo nie było ;)*

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
To moja wina, nie odkurzam tu.
Dobry wieczór. :D

Serina [ I'm not Angel ]
Xaz witaj ;)
jak już coś to wszystkich ;D
to co ogarniemy to jakoś, żeby można było tu normalnie funkcjonować? ;P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Jasne, jak sobie życzysz. :) Ręcznie czy automatycznie? ;p I w ogóle co słychać? :]

Serina [ I'm not Angel ]
oczywiscie że automatycznie :D co się będziemy przemęczać ;P
a u mnie .... dobrze.....nawet....dzisiaj ksiązki kupowałam rodzeństwu do szkoły :D
a u Ciebie? :)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
W porządku, dziękuję. :)
To bierzmy się do 'roboty'. ;p
A potem myślę, że zaspokoimy pragnienie czymś smaczniasztym? ;o)
gris [ Generaďż˝ ]
Ja tylko na chwile :|
Zaczalem odliczac juz...
Za oklo 34h 32min mam rozpoczecie roku szkolnego...
TRAGEDIA!
Jutro moze bede... bywajcie
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Cześć i pa, pa, nie przejmuj się takimi przyziemnymi sprawami, Gris. :)

Serina [ I'm not Angel ]
'bierzemy' się ;P
koniecznie czyms smaczniasztym :D:D
*nie minęło nawet 5 minut a cała karczma lśniła :D* Xaz jesteśmy najlepsi ;D

Serina [ I'm not Angel ]
hej gris i pa....... szkoła nie jest zła, nie myśl tak tyle o tym ;)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Hi, hi, i skromni w dodatku. :D No, to teraz nam się należy za tyle roboty coś. ;P Czego sobie życzysz? :>

Serina [ I'm not Angel ]
a jak skromni :D
hmmm....poprosze coś pysznego do jedzenia i ..... martini ;D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Z wódką, wstrząśnięte, nie mieszane? :D
Coś pysznego hm...
Nalewa chłodnego Martini z lodówki do szklaneczki i zastanawia się co też Serinka może uznać za pyszność...?
Proszę Martini, a pyszność pozwolisz, że zrobię automatycznie (;p) tylko mi podpowiedz coś. :>

Serina [ I'm not Angel ]
dziekuję ;)
pyszność....zaufam Ci ;) co proponujesz? ;D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Proponuję... kurczaka w pomarańczach, bądź kapłona w śliwkach, a może udziec wołowy w galaretce brzoskwiniowej? A może zupa cebulowa bądź czosnkowa, może żurek albo barszcz? A w sumie, nic się nie zmarnuje.
*Parę ruchów reką i na stole pojawiły się wymienione wyżej pyszności i nie tylko one.*
Jest w czym wybierać. Smacznego! :)

Serina [ I'm not Angel ]
*była pełna podziwu* ale sama tego nie zjem.....pomożesz mi? ;D

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Trzeba pomagać Damie w potrzebie. :D Ale oczywiście należy Ci się pierwszeństwo spróbowania *ukłonił się*.
:]

Serina [ I'm not Angel ]
*skinęła głowę i spróbowała pierwsza* mmmm.....pycha!!....niebo w gę...yyy...buzi :D
życzę smacznego ;)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dziękuję. :)
Myślę, że zmywanie też odbędzie się automatycznie? :>

Serina [ I'm not Angel ]
jak najbardziej :D nie mam siły zmywać jeszcze...;P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Ale się... najadłem. ;-) Może zostawić resztę jedzenia, jakby ktoś tu przyszedł zgłodniały? Nawet automatycznie mi się zmywać nie chce, nieźle się rozpuściłem. ;P :]

Serina [ I'm not Angel ]
mnie też się nie chce ;D kto pierwszy po nas przyjdzie niech pozmywa ;P
i tak już posprzątaliśmy karczmę ;D
*czując się dziwnie ciężko podeszła do kominka i zwaliła się na fotel* nie mam ochoty sie ruszać ;D

Brisk. [ Chomik ]
CO jest mysie pysie? :D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dziwne, że ja też niezbyt mam. :D Ciekawe dlaczego? ;] Uff...
Dzień dobry Panie Zarząd. :D

Serina [ I'm not Angel ]
hahaha Brisk, albo masz szczęście albo pecha jak chcesz ;D ale zmywasz :P:P:P
tak wogóle witaj ;)
razem z Xazaxusem zrobiliśmy sobie ucztę ;D

Brisk. [ Chomik ]
Xazaxus czesc Panie yyy Klient? :D
Serina Czesc Pani....yyyy Masażystko? :D
ok moge zmywać :D
*poszedł do kuchni...słychać hałas....pstryk....jakiś szum....pojawia sie znów*
ehhh zmywarka rulez :D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Toś się wykpił zmywareczką. :o)

Serina [ I'm not Angel ]
Brisk phiii...spryciarz :P
musze znikać ;)
miłej nocy ;D
*ociężała jeszcze wstała, potoczyła się jakoś do drzwi , przed wyjsciem jeszcze powiedziała* Xaz uczta była wysmienita, dziekuję :* *i wyszła, a raczej wytoczyła się ;D*
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Bardzo mi było miło. :* Dobranoc, Miłych Snów i takich tam i w ogóle. :* :]
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Ach, zapomniałem, ja też lecę. Do widzenia Panie Zarząd, o ile Pan tu jeszcze czuwa? ;p :]

Brisk. [ Chomik ]
*tylko popatrzył jak ta Banda Pijaków wytacza sie z Karczmy i poszedł do siebie* :D
Branoc i do kiedys tam :]
Garbizaur [ CLS ]
Coś ostatnio nie mam szczęścia. Jak coś się dzieje w Karczmie, to mnie nigdy nie ma. :(
ZeTkA [ ]
ja tylko tak chcialam oswiadczenie zlozyc ;)
zyje nadal ;))
niom buziaczki

Serina [ I'm not Angel ]
witam chłodnym wieczorem :)
Zetka ----> :)

Brisk. [ Chomik ]
ZeTkA pozdro :]
Serina czesc :D

Serina [ I'm not Angel ]
hej Brisk ;)
widzę Zarząd dzisiaj się wcześniej ujawnia :D:D

Brisk. [ Chomik ]
Serina a aaaaaaaaaaaaaa zarząd ma własnie dopry humoł to sie ujawnia :P

Serina [ I'm not Angel ]
oooooo ma dobry humor hmmmm....więc można go wykorzystać? ;D ;D

Brisk. [ Chomik ]
Serina zalezy :P

Serina [ I'm not Angel ]
zależy od czego? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
Paliwo [ Centurion ]
Pierwszy raz w karczmie zawitałem,
Jeszcze nikogo tu nie poznałem,
I tak zaraz spać iść znowu muszę,
Wyspię sie może jeśli się nie uduszę,
Powiem wam cześć i zarazem dobranoc,
Trzeba się szykować na noc,
Bo jutro szkoła większość z nas czeka,
Kurde - jak ona męczy człowieka!
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu Podglądaczko :*:*
Serina teraz już wiesz:P
Paliwo czesc :] NO na kogo czeka na tego czeka :D
Paliwo [ Centurion ]
Mnie niestety czeka a ja nie chcem iść do szkoły;( czy ktoś ją wogule lubi? Jak zdobyłeś tak szybko tyle postów "Brisk."? Całymi dniami i godzinami przesiadujesz na forum i we wszystkich wątkach się udzielasz?

Serina [ I'm not Angel ]
aha :]
to ja znikam ;)
pa!
Paliwo cześć i pa :)

Paliwo [ Centurion ]
Jak mówiłem już muszę kończyć chociaż dopiero się przywitałem. będę częściej odwiedział tę karczmę mam nadzieję. <ale dużo ę ;p> dobranoc
Brisk. [ Chomik ]
Paliwo nie koniecznie :P Czasami w ciagu jednego dnia napisze do 200 czy wiecej postów a czasami kilkanascie albo jak ostatnio wogóle, siedziec siedze jak widzisz od ponad roku tutaj, w Bezsenności, Vandenberg Legacy [pozdrawiam :P], Buraki [Pozdrawiam :D] i od czasu do czasu jakies poza karczmiane wątki :]
Brisk. [ Chomik ]
Paliwo branoc :D
Serina uciekasz?:P Branoc :D

gris [ Generaďż˝ ]
Witam ...
Szkoła... pierwszoklasista - kotowanie - QRDE!! Zgadnijcie...

Brisk. [ Chomik ]
gris trza mieć charakter i sie nie dać :D Ale głowa do góry dasz sobie rade :D Powodzenia :]

gris [ Generaďż˝ ]
Brisk --> U nas jest głupa metoda... Jak powiesz NIE to wpier*** albo do lazienki i glowa w kibelek... swietnie :|

Brisk. [ Chomik ]
gris tak było i jest wszedzie.
[ale u nas sie nie dali...ale czajnik jednemu kazali robic i zrobił biedak :D Do końca SŚ wołalismy na niego Czajnik :D]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-02 21:19:57]

gris [ Generaďż˝ ]
czajnik... co to jest? :)
"gris tak było i jest wszedzie. "
Ja skory do bicia nie jestem... nowa szkoła, nie znam jej.
EwUnIa_kR [ Legend ]
chomi chomi....

Brisk. [ Chomik ]
Czajnik? :D Sciagasz koszulke i udajesz zapasnika prezentującego swoje miesnie tak z profilu :D i jedna z takich prezentacji przypomina Czajnik :D

gris [ Generaďż˝ ]
Brisk --> Dla niektorych to troche upokarzajace :P
Jutro kolejny dzien... :| Zobaczymy...

Brisk. [ Chomik ]
gris bo o to chodzi w czajniku :> Powodzenia :]

Wiolax [ Senator ]
Witajcie Trolle mniejsze i większe!!!
*uśmiech na buzi, krok szybki, rozwiane włosy....*
Czyżby szkoła co niektórym się zaczęła? :)
Pozdrawiam i współczuję.....stanowczo wolę pracować!
No, ale żeby pracować trzeba skończyć jakieś klasy ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
:) Wiolu
nie było Cię czas jakiś
jakoś tak smutno bez Ciebie

Wiolax [ Senator ]
Hej Maziu!
*rumiane policzki zarumieniły sie jeszcze bardziej*
Ja się cieszę, że oto jestem... Dwa tygodnie, co prawda niecałe, to dłuuugo...
:)

Wiolax [ Senator ]
Maziu, a przy okazji, OKRĄGŁY roczek minął?! :)
gratulować?
Garbizaur [ CLS ]
Witajcie!!!
Taaa niektórym zaczęła się szkoła (czyli np. mnie) więc koniec laby. :(

Wiolax [ Senator ]
Hej Garbizaur!
Nie trać zimnej krwi ;) Będzie OK! To tylko matura...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
myślałem, że nikt nie zauważy...
:*
dzięki
pracuję nad weną właśnie - kończe wino
I'll be back!

Wiolax [ Senator ]
Maziu też bym popracowała nad weną, ale coś nie zapraszasz ;)
kobietom ciężki los.... muszą sobie same organizować pracę;)
Gratuluję.......roczku oczywiście!!! :)
Garbizaur bez obrazy....że to tylko matura. Fakt każdy problem jest wazny i ważniejszy, wszystko zalezy od punktu widzenia.
Garbizaur [ CLS ]
Wiolax ---> obrażam się. Dla mnie to jest aż matura, w dodatku z 5 przedmiotów. :(

Wiolax [ Senator ]
A chciałam dobrze... *usiadła zasmucona w kaciku, na starej ławie pod oknem...*
Qrde wakacje się skończyły......
No, może mi kiedyś wybaczysz i odpowiesz z czego bedziesz zdawał?
Garbizaur [ CLS ]
Wiolax ---> dzisaj piątek, mam dobry humor więc wybaczam. :)
a zdaję z:
ustna:
polski - poz. podstawowy
niemiecki/angielski - poz. podstawowy/roszerzony
pisemna:
polski - poz. podstawowy
niemiecki - poz. podstawowy
angielski - poz. rozszerzony
geografia/historia - poz. rozszerzony (tu mam dylemat, bo nie wiem co wybrać, a czas mam tylko do 30.09)
matematyka - poz. rozszerzony
A wszystko w nowym systemie z nową maturą, więc tak naprawdę nie wiadomo jak będzie. I to jest w sumie najgorsze. :(

Mazio [ Mr.Offtopic ]
heh... czasem mam ochotę wygarbizaurować komuś skórę ;)

Wiolax [ Senator ]
Garbizaur, nie powiem zabrzmiało.... czytam już trzeci raz...
Nie mam nikogo kto będzie zdawał maturę w tym roku, więc tak średnio się tym interesowałam...
przynajmniej do tej pory :)
Maziu czyżbyś miał kogoś konkretnego na myśli ? ;P
Garbizaur [ CLS ]
Mazio ---> hmmm. ciekawe komu. ;)
Wiolax ---> no i tak to wygląda. Jednym słowem mam w tym roku zapieprz, II semestr trwa 1,5 misiąca, a szkołę kończę 15 kwietnia. Czasu coraz mniej... :(
Wiolax [ Senator ]
Garbizaur, ale na przykład egzamin na studia odpada...
...dobrze mówię, czy tez nie wszystkie uczelnie będą na to patrzeć?
Garbizaur [ CLS ]
Wiolax ---> no właśnie nie. :( Na przykład na SGH (tam chciałbym iść) jest dodatkowy egzamin z "predyzpozycji", czyli czysta matematyka ekonomiczna+przedsiębiorczość. :(
Wiolax [ Senator ]
Ale tego Cię nie uczą przecież?
Czyli raczej z życia wzięte, doczytane tu i ówdzie?
Garbizaur [ CLS ]
Wiolax ---> przedsiębiorczość miałem w 1 klasie na tak super poziomie, że szkoda gadać. A reszta jest chyba tylko na wyczucie. :(
Ja spadam. Idę poczytać gazetki, a o 19.45 zaczyna się mecz Wisła-Legia na TVN, więc trzeba koniecznie obejrzeć.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro. :)
Wiolax [ Senator ]
papa Garbi, do jutra...
:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dzisiaj był piękny ranek
wracałem do domu około szóstej
ciemna zieleń drzew kontrastowała z oświetloną porannym świtem pastelową fasadą moich bloków, czerwone dachówki świeciły płomieniem wschodu, mgła uniosła się siwym pasmem nad czubki drzew i wisząc dodawała tajemniczości światłu, które mięciutko rozlewało się po uśpionym jeszcze osiedlu... nad mgłą - ciemnobłękitne niebo z wysoko zawieszonymi chmurami, które jak puzle dzieliły fioletowo-niebieskie połacie z szarosrebrzystymi chmurami - za plecami słońce malowało cieniem moją sylwetkę, a weekend zbliżał się maziowymi krokami...
szkoda, że chwil nie można zatrzymać....

Wiolax [ Senator ]
szkoda...
Wiolax [ Senator ]
No co, muszę dokładnie przeczytać....
Co Cię tak Maziu na prozę wzięło... i o szóstej nad ranem do domu?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
pracuję ostatnio na noce Wiolu...
zamiast ogrzewać się kobiecym ciepłem jak Stachanowiec grzeję się socrealistycznym gorącem maszyn i myślę sobie - na ch... mi tyle kołaczy?! :P
tak tajemnicza Wiolu - life is brutal and full of zasadzkas... a Mazio ma ciemną stronę jak noc w Poroninie..
coś bredzę :)

Wiolax [ Senator ]
Maziu kołacze dobra rzecz.... chyba
... słodkie szczególnie :)
and sometimes kopas w dupas....
nie bredzisz... powodujesz, ze sie uśmiecham... a to miłe. :)

Brisk. [ Chomik ]
**********************************
KONIEC CZĘŚCI 186 ZAPRASZAMY DO 187..............
**********************************************