GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koszulka Umbro

20.08.2004
13:42
smile
[1]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Koszulka Umbro

Znalazlem dzisiaj koszulke, ktora strasznie mi sie spodobala i jak mi ktos znajdzie sklep w internecie, gdzie ja kupie to stawiam piwo :).
Pozdrawiam

20.08.2004
14:53
[2]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Poszukaj na tej stronie :

Jak nie ma to postaram sie wieczorem dowiedziec, czy kiedykolwiek na niej bedzie. To najwiekszy w Polsce taki sklep, ze 100% oryginalnymi koszulkami.

21.08.2004
10:08
[3]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Niestety nie ma, zreszta malo koszulek tam znalazlem.

21.08.2004
10:28
[4]

Jake [ R.I.P. ]

Ja Ci w internecie nie znajde ale możesz popatrzeć w orginalnym sklepie Umbro...

21.08.2004
10:31
[5]

amoreg1234 [ użytkownik ]

popros tego pana na zdjeciu zeby ci dal :)

21.08.2004
11:10
[6]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Popatrz na allegro tam pewno beda jakies koszulki pilkarskie :)

P.S
Mosiales akurat pokazac tego Beckhama ?(czy jak tam sie go pisze)

22.08.2004
14:08
[7]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Strone umbro przejrzalem, nie widze nic.

Moze ktos ma jakis pomysl gdzie szukac? Moze ktos gdzies widzial? :)

22.08.2004
14:28
smile
[8]

reds23 [ redsov ]

hmm ... ciezko bedzie kupic taka koszulke ...
jakis podrzedny pilkarz z prowincjonalnej druzyny raczej nie ma nieczego pozadnego ;)

(podrzedny pilkarz - to nie zart ;p :)

22.08.2004
19:33
[9]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Nie moge sie doszukac :(

Moze ktos znalazl? :)

LooZ dowiedziales sie?

22.08.2004
20:22
[10]

LooZ^ [ be free like a bird ]

[FPP] Nie bylo go, moze dzisiaj bede cos wiedzial.

22.08.2004
22:25
[11]

legrooch [ Legend ]


[FPP]Krypton ==> Szukałem w piątek i dziś ponowiłem próby, ale zakończyły się fiaskiem.
Może się spytaj w wątku piłkarskim skąd jest(albo skąd może być) ta fotka.

22.08.2004
23:44
[12]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Zajrze tu jutro jak wroce z Poznania :). Zostawilem takze tam wiadomosc :). Moze oni cos wymysla.

23.08.2004
00:38
[13]

fanlegii79 [ Konsul ]

Koszulka umbro z logo fa, ale w oficjalnym sklepie nie ma.... wiec raczej bedzie bardzo ciezko.

23.08.2004
01:19
[14]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

Zobaczymy co LooZ powie :)

01.09.2004
15:58
[15]

[FPP]Krypton [ Pretorianin ]

And UP.

LooZ - wiesz juz? Widzialem miedzy innymi, ze reprezentacja Anglii w takich trenuje, dzisiaj Rooney w takiej na CNN wystepowal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.