
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Zapraszamy na grę w Call of Duty cz.VI
Chcieliśmy was zaprosić ponownie na grę w Call of Duty!!!
Gra w godzinach rannych nie ma sensu (śpiochy), więc planujemy dzisiaj grę w godzinach wieczorowych (20-22)
Piszcie jak wam pasuje mamy dużo czasu. Jeżeli zbierzemy mało ludzi na godzinkę ranną to zagramy tylko wieczorem i odwrotnie. Serwer jest wypożyczany i są w miare niskie pingi!
Gramy w wersje 1,4 jak nie masz patcha to ściągnij
linki:
https://www.callofduty.com/patch/
https://www.gamerhell.com/download_5619.shtml
(powyższy link niestety niebedzie miał litery s dlatego trzeba sobie dopisać samemu :P)
Jeżeli będziesz się dopisywał to wklejaj listę ponownie już ze swoim nickiem.
Serwer ma 10 slotów!
Mamy rcona więc zagramy taki typ jaki najbardziej przypada wam do gustu.
Czekamy na zgłoszenia szkoda żeby rezerwacja się zmarnowała :-)
Uwaga!!!
Hasło do serwera i IP podajemy kilka minut przed rozpoczęciem grania, jednak można sie na niego wbić dopiero o ustalonej godzinie grania (nie wcześniej).
Może się zdarzyć, że nie będziemy grać na wypożyczonym serwerze, tylko wejdziemy na jakiś serw z modem "Heat of Battle".
Moda możecie sciągnąć stąd:
https://cod-army.com/download.php?akcja=pobierz&file_id=103 (mod v31)
https://www.gamerhell.com/download_6279.shtml (patch) [ACHTUNG! - brak s :P]
https://cod-army.com/download.php?akcja=pobierz&file_id=97 (mappack)
Stali uczestnicy wątku:
Zax
xywa - Zgr3dek
Klan - 3R - 3Kipa Remontowa
Ulubiona mapa - Staliningrad
Ulubiona broń - BAR, MP44
Shooter, Rusher
Erazor_X
xywa - Erazor_X
Klan - 3R - 3Kipa Remontowa
Ulubiona mapa - Carentan, Harbor
Ulubiona Broń - BAR, Kar98
Shooter, Rusher
@lb@tros
xywa - Albatros
Klan - 3Kipa Remontowa
Ulubiona mapa - Carentan, Dawnville, Harbor
Ulubiona broń - BAR, Kar98k
Shooter, Rifler
DeXX
xywa - DeXX
Klan - >Soldiers of Normandy<
Ulubiona mapa - Railyard, Harbor, Dawnville
Ulubiona broń - PPSH, Thompson,Kar98
Shooter, Rusher, Sniper
RealRufus
xywa - [t3rminalB]^Rufus
Klan - T3rminalB
Ulubiona mapa - Carentan, Harbor, Dawnville
Ulubiona broń - MP44, Stielbandgranate
Shooter, Rusher, Camper
(tu będą inni stali uczestnicy wątku)
Prosimy do nas zgłaszać wszelkie uwagi dotyczące wstępniaka.
Ciekawe Stronki o Call of Duty:
www.callofduty.pl
www.codarmy.pl
www.callofduty.org
www.cod-army.com
Team Speak 2
Polecamy świetny program do rozmów głosowych między graczami (i nie tylko), wymagany jest mikrofon (działający :-)
Link do pobrania (program jest całkowicie darmowy i zajmuje niecałe 6 mega):
ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032.exe
ftp://teamspeak.krawall.de/releases/ts2_client_rc2_2032.exe
Serwer na którym najczęściej siedzimy (TS) to:
217.153.182.110:8767
Jak masz problem z grą wal śmiało na gg 4454586 (Erazor) i 3245294 (Zgredek)
Link do poprzedniej części:
Chmielek [ Warrior of the World ]
to tak ja było w tamtym wątku
dzis czwartek
-Zax
-Hellraiser
-chmielek
@lb@tros [ Horned Reaper ]
dzis czwartek:
-Zax
-Hellraiser
-chmielek
-@lb@tros
qrde napisalem "nie bedzie" razem... ;(

leszo [ Mała Wojna ]
HoB czy zwykły CoD ???
Soll [ Senator ]
I jaki serwer czy on bedzie scr***wany?

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
no w hob, ale czy te serwery z hob sa "specjalnie spreparowane" dla wszystkich? :)
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Hellraiser --> no chyba nie, wiec trzeba cos wykombinowac by wszysco mogli grac :)

gwgw [ Centurion ]
czejść chłopaki mam pytanko czy w soboty i niedziele po wakacjach też będziecie
grać akurat tak się złożyło , że gre pożyczyłem kumplowi a wyjechał i niemogę jej
oderać dajcie mi znać zostawiam wam mój numer gg 3873748 cał czas jestem
dostępny powodzenia

@lb@tros [ Horned Reaper ]
gwgw --> jesli chodzi o mnie to ja nie wiem jeszcze co bede robil po wakacjach ale ogolnie w weekendy sie opi... obijam :-) wiec chyba sie znajdzie czas na call of duty w necie ;-)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ja moge grać byle nie w godzinach 20:30 - 21:30 bo mam spara z -=FrEeDoM=- :)
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Pytanie do all
Czy wypozyczyć darmowy serwer tak jak to było wczesniej czy gramy na jakims z modem "HoB"???
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
chyba niewiele osób ma ten mod hob (ja mam) i uważam że jest troche zrąbany, mianowicie biegne sobie ,wszystko zarąbiście 150fps, nagle ktoś mnie trafi i ta wartość do 10 spada :-(
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor_XX --> tez tak mam, myslalem ze to dlatego ze mam slabego kompa ;)

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
najlepiej zalatwic serwer aby wszyscy pograli czyli chyba hob odpada...

leszo [ Mała Wojna ]
osobisćie jestem za "przystosowanym dla każdego" serwerem zwykłego CoD. Ale jak bardzo chcecie moge zainstalować HoB...
czas sie zdecydowac

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
leszo >>> z naciskiem na "przystosowanym dla każdego" ;D

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Oki na 18.00 zarezerwowałem serwa na półtorej godziny. Chetni niech sie wpiszą:
Dzis 18:00:
-@lb@tros
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
Dzis 18:00:
-@lb@tros
-Hellraiser
-
-
-
-
-
-
-
-
gwgw [ Centurion ]
Dzięki @lb@tros

RealRufus [ F E A R ]
Nadal są błędy we wstępniaku :)))
Dzis 18:00:
-@lb@tros
-Hellraiser
-RealRufus
-
-
-
-
-
-
-
Po 20 też dzisiaj będę... ( jakby co )
Soll [ Senator ]
Dzis 18:00:
-@lb@tros
-Hellraiser
-RealRufus
-Soll
-
-
-
-
-
-
Chmielek [ Warrior of the World ]
ale zwykły COD??
Soll [ Senator ]
Tak .. Chyba tak
Chmielek [ Warrior of the World ]
Dzis 18:00:
-@lb@tros
-Hellraiser
-RealRufus
-Soll
- chmielek
-
-
-
-
-

@lb@tros [ Horned Reaper ]
qrde cos jest chyba nie tak, na tej stonce gdzie wypozyczalem serwa, nie mam zaznaczonego naszego terminu, a przed chwila dostalem wiadomosc na gg od erazora ze mam wlazic na 194.109.66.97:3001 czyli to oni wypozyczyli i to od 17:30 wiec cos sie spartolilo, nie uznalo tego ze zarezerwowalem albo cos zle zrobiłem :((( nagorsze jest to ze mi sie cos gadu-gadu spieprzylo i nie moge wlaczyc archiwum zeby zobaczyc jakie hasło przysłał erazor!!! wybaczcie ale cos zrabalem, mea culpa, mea culpa :(((

RealRufus [ F E A R ]
No to extra...

@lb@tros [ Horned Reaper ]
wybacie jeszcze raz, wszystko mi sie chrzani!! prze te gg, caly czas dzialalo dobrze a teraz nie wiedziec czemu nie otwiera archiwum........... why??
kurde sorki all a moze erazor napisal haslo do kogos jeszcze?

RealRufus [ F E A R ]
moze RESET GG pomoże ?
Napisałem do Erazora na GG żeby podał hasło na GOLu ale na razie cisza...

@lb@tros [ Horned Reaper ]
a moze wiecie w jakim katalogu przechowuje sie archiwum, sprawdzam to od gg i nic nie widze?
@lb@tros [ Horned Reaper ]
a moze wiecie w jakim katalogu przechowuje sie archiwum, sprawdzam to od gg i nic nie widze?

RealRufus [ F E A R ]
Erazor siedzi na serwerze...

@lb@tros [ Horned Reaper ]
reset gg nie pomaga, usunalem i instaluje jeszcze raz..... akurat teraz musialo sie to spartolic... :(((((

RealRufus [ F E A R ]
To żeśmy sobie pograli...

Chmielek [ Warrior of the World ]
no to fajnie sie gralo!!:(
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Jessssssssssssttttttttttt
194.109.66.97:3001
cxajwu
wszedlem an ts2 i na szczescie byli tam uf....

RealRufus [ F E A R ]
hasło ni działa...

RealRufus [ F E A R ]
Zaje..... - właśnie mnie wywalili z serwera.
Dzięki Erazor za grę...
RealRufus [ F E A R ]
I jeszcze jedno - wywalcie mnie ze wstępniaka bo i tak się z wami nie da pograć.
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
dziala, skopiuj nie przepisuj...
@lb@tros [ Horned Reaper ]
wiem cos jest nie tak oni se trena robia, dobra mozecie miec wszyscy wąty na mnie ze nie zarezerwowalem serwa (cos skopalem) ale ja tez mam ich (3R) wszystkich w d***e...

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
widze ze zaszlo jakies nieporozumienie, ale i tak jest za malo osob zeby pograc to nie ma sensu... grajcie sobie

RealRufus [ F E A R ]
@lb@tros --> do Ciebie pretensji nie mam - nie udało się i trudno, ale oni się zachowują jak wieśniacy...
Chmielek [ Warrior of the World ]
co to za buraki na tym serwie ? widze ze znowu nie pogramy ide pykac w wolfa !!

RealRufus [ F E A R ]
Chmielek -> buraki - tego słowa właśnie chciałem użyć...
Chmielek [ Warrior of the World ]
:)) Bo to buraki !!
wiesniaki strzelają do mniei a ja nie wiem o co im do #@&*&*( nedzy chodzi !!
palanty !!

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor i company zapoczatkowali ten cykl grania z GOLasami a mam wrażenie że ma nas gdzies... wiem ze cos zle zrobiłem z tą rezerwacja, ale myślałem, że Erazor wynajmujac serwa (na 17:30) robi to dla nas a jednak nie... mnie tez wywalcie z tego wstepniaka bo juz dość sie wkur***m........
Nie wiem jak Wy ale ja wchodze na serwer neostrady (jesli bedzie miejsce) - moze tam sie spotkamy?
Chmielek [ Warrior of the World ]
a trzeba miec tm orginał??
jak nie to daj adres bo uzywam narazuie kopi zapasowej:D

RealRufus [ F E A R ]
@lb@tros --> podaj ksywke do wpisania w ASE - może byc przez GG ja Ci podam swoją to się może czasem spotkamy :)
T o mój - ^9[t3rminal^3B]^9^^7Rufus
leszo [ Mała Wojna ]
graja łosie i wywalają innych...
a mnie nawet nie ma we wstępniaku :P

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
widze że zaszła pomyłka
@lb@tros jest u nas w klanie więc podałem mu na gg serwer do trena klanowego
on widocznie pomyślał że to serw zarezerwowany dla was
przepraszam bardzo za kicki, ale nie były one uzależnione ode mnie, ale reszty graczy w klanie...
jutro NA PEWNO! pogramy
dajcie mi tylko godzinę
ultiva2 [ Konsul ]
Właśnie skończyłem pogrywanie na serwerze neostrady, był tam Albatros - na szczęście byliśmy w jednej drużynie. Szło nam świetnie , wygrywaliśmy i bym wam screeny pokazał ale nie chcą mi się załadować do posta.
ultiva2 [ Konsul ]
Podaliście adres do teamspeaka ale do klanu ekipy remontowej jest wymagane hasło. A tak w ogóle to o co chodzi z tym teamspeakiem?
Tzn to działa w tle w czasie gry sieciowej?
Czy jak grają ludzie z klanu to mogą się porozumiewać głosowo i inni gracze o tym nie wiedzą?
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ultiva2 => no raczej :D chyba po to to zrobili :-)
a każe wam ktoś wchodzić na nasz kanał?? możecie swój założyć (GOL) :D Chodzi o to że ten serer jest dobry :D

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
mam pyyytankko. Gramy dzisiaj na jakimś serwerze z HoB bo czas przetestować ten mood :D

leszo [ Mała Wojna ]
muszę to przemysleć...
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
to ja przemyślałem, ide na jakiś serw za 20 min tu bede
:D:D:D

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
czyli nikt?? trudno...moze następnym razem bedzie lepiej
Soll [ Senator ]
Ja moge grac ale narazie tylko na "innym" i bez hoba . To tyle jesli o mnie chodzi ..

Chmielek [ Warrior of the World ]
znow nie gramy ??:(

Soll [ Senator ]
mysle ze w gronie juz raczej grac nie bedziemy .. dobre czasy sie skonczyly jak widac , dzieki wszystkim za te pare dni kiedysmy grali bylo ciekawie .. moze jeszcze sie zobaczymy wszystko to zalezy ;]
ultiva2 [ Konsul ]
Erazor_XX -----> mam jeszcze pytanie odnośnie teamspeka, czy nie blokuje za bardzo łącza w czasie gry i przez to nie zwiększa pingów i nie laguje?
leszo [ Mała Wojna ]
wolałbym bez HoB, tak jak do tej pory...

ultiva2 [ Konsul ]
Byłem na stonie clanbase, ekipa remontowa cieniutko, tylko 38 miejsce na 56 klanów:)

ultiva2 [ Konsul ]
A poniżej link do strony, jeśli macie ochotę poznać członków 3kipy Remontowej
Soll [ Senator ]
ultiva2 czekaj bo nie kapuje po co ty wlasciwie to wszystko wywlekasz?

ultiva2 [ Konsul ]
Przejrzałem dane 3R i teraz się nie dziwię, że mają taki marny wynik w rankingu. Połowa z nich ma połączenie modemowe, a na modemie nie da się grać w COD, wiem bo próbowałem kiedyś:)
Soll [ Senator ]
Wiec ich kiepska gre usprawiedliwiasz czy kpisz ?

ultiva2 [ Konsul ]
Soll----> nie wywlekam, tylko informuję. To po pierwsze.
Po drugie są tam emotikonki
Po trzecie warto wiedzieć z kim ma się do czynienia:)
Po czwarte nie są tacy dobrzy, więc każdy może z nimi grać i wygrać;)

ultiva2 [ Konsul ]
A poza tym piszę cokolwiek,bo widzę , że wątek umiera i może zmobilizuje to tych co założyli ten wątek do jakiegoś działania.

leszo [ Mała Wojna ]
ultiva2 ---> ty sie nie przejmuj, nie grasz gorzej od nich ;]
Soll [ Senator ]
ultiva2 --> na mobilizacje raczej bym nie liczyl ;] Chociaz mozesz zajac sie tym osobiscie .. Np wypozyczyc server.

Chmielek [ Warrior of the World ]
załozymy własny kaln pocwiczymy i im dokopiemy :D:D!!
kto jest za??
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Och. boże chcecie nas pojechać. Za co? O ps. my nie jedziemy na modemach :P. Tak tylko nikomu nie chciało się wpisywać ADSL. Ja od 3 dni mam zwalony net więc się żadko pojawiam i tak bym nie mógł grać. Może jutro :(

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
jassne już to widze jak Chmielek nas pojedzie :D:D:D
połączenie modemowe??
G!no => Neostrada (640)
Erazor => Neostrada (640)
Maver => Neostrada (640)
Zgredek=>Radióffka 256kbps
Fatrix => SDI
Arczi ==> T1 (3 mbps) :D
A zobacz sobie kiedy ostatni mecz graliśmy...
musieliśmy zarekrutować bo połowa klanu tylko chla a nie gra :D

leszo [ Mała Wojna ]
Chmielek>>> poćwiczym, właśnie... gdyby to był CS to panie! a ze to CoD ....
Chmielek [ Warrior of the World ]
no sory ja grałem w ta gierke jak narazie 3 razy !! nie moge wiecej bo nie ma zadnych serwow !! Gdybysmy mieli gdzie cwiczyc napewno bysmy was zjechali!!!

Chmielek [ Warrior of the World ]
leszo w csa to bysmy im jadke zrobili :D

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Kurcze macie ambicje. Ja i tak bym was wszystkich pojechał w Pasjansa ! Ale byście mieli rzeźnie
Chmielek [ Warrior of the World ]
no niestety w pasjanse grac nie umiem !!:D

ultiva2 [ Konsul ]
Od razu ruch się zrobił na stronie i o to chodzi:)
Erazor_XX ---> to macie tam nieaktualne dane; polepszyło się wam:D
BTW kto jest klanliderem?
I Arczi z takim łączem mógłby sam serwa założyć i by nie było problemu z graniem.

leszo [ Mała Wojna ]
z kart jestem totalny lamus, tylko w wojnę umiem grac (znaczy grałem jakies 10 lat temu ). A Pasjans --- panie! daj pan spokój *machniecie ręką* ...

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ultiva --> CL - Gino, Vcl,War arranger - Erazor :D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ultiva --> można....tylko po co?? nie lepiej wypożyczyć i mieć serwer za darmo na leprzym łączu?
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Widzicie kiepasy, bo ja jestem w klanie HFPE| Zgredek. Ten klan to jest w CB pierwszy wymiatamy w pasjansa aż miło. Węc cisza bo zaraz wbijemy się na serwa i zobaczycie jak was pojade.
ps. Jak jesteście takie cieniasy w pasjansa może saper?
leszo [ Mała Wojna ]
ekhm... a Saper na multi jest ???
heh, chyba zostane przy fps'ach :P

ultiva2 [ Konsul ]
Co może być lepszego na 10-14 osób od 3 megowego LANa?
A pingi pamiętasz z tego lepszego? :)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
leszo--> kurna cieniasie. W takim razie (w związku z moim szerokim asortymentem) zagram z tobą w pinballa. Chcesz. też cie pojade jak z barszczem.
Azorsky [ Konsul ]
Może ktoś pomoże?
Mam sejwy reinstalowałem polską wersję; przegrałem sejwy; a gra ich nie widzi!! Help

ultiva2 [ Konsul ]
A może byśmy tak w końcu zagrali. Dziś nie mogę ale jutro na 100 % bym zagrał, tylko niech ktoś coć załatwi i poda IP gdzie możemy razem pograć.
Bo ja mogę wszędzie ale chciałbym z wami :D

leszo [ Mała Wojna ]
Zax_Na_Max >>> w pinbala mógłbym grać, ale mistrzem w to raczej nie jestem....
a może w bierki (najlepiej pod wodą) "cieniasie" ?
leszo [ Mała Wojna ]
tak właśnie, dołączam sie do ultivy. trza zagrać !
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
ultiva--> może do jutra net będzie działczył. :D
ps. mogę z rańca
ultiva2 [ Konsul ]
Azorsky ---> sądzę , że to konflikt wersji językowej i nic na to nie poradzisz:(

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
leszo--> znasz jakiś symulator bierek podwodnych ;-> w to kiedyś tesh wymiatałem.
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
pingi są teraz w porządku, serwer nie laguje, poza tym jak on ma tego serwa założyć??i z kompa nie móc korzystać
ps. jak chcemy jakiegoś trena zrobić na szybko to przecież zakłada...

ultiva2 [ Konsul ]
Idźcie na kompromis- zagrajcie w pchełki:D

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
oke nie ma sprawy
jak chcecie to wstajecie i gracie o 6:30 nad ranem ! ze mną i maverem (qmpl z klanu :D)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Erazor---> tja wcześniej się dało. Mam wrażenie że wtedy to ja się spać kłade.

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Ale cos ten watek żywy sie zrobił ;-))) Panowie gramy cos w końcu? Bo wczoraj Erazor powiedział że dzisiaj zagramy na 100% a słowa nie dotrzymał ;), cyt:
19.08.2004 | 19:36
...jutro NA PEWNO! pogramy
dajcie mi tylko godzinę

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
@lb@tros -------> a To widziałeś :-) "dajcie mi tylko godzinę"
a że nikt sie nie odezwał od wczoraj to z zarezerwowanego serwa zrobiłęm trening klanowy...
trzeba czytać ze zrozumieniem :-)

ultiva2 [ Konsul ]
A niżej link nie związany z COD ale z olimpiadą, filmik we flashu dla poprawy nastroju i odprężenia przed kolejnymi walkami :)

Soll [ Senator ]
ee badziewny ten fimik
ultiva2 [ Konsul ]
To może to

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
popieram Solla, ten filmik jest ....no nieważne :D

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ale za to znaki drogowe są zarąbiste :-)
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor_X --> czytalem, czytalem, ale o godzine to nie problem wystarczylo samemu zaproponowac godzinę, bo mi np pasuje cały czas ;P
Qrde skombinujcie cos na jutro, dawno zesmy nie grali...

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
mam pomysł, ponieważ wieczoram jest mało ludu możemy wejść na jakiś publiczny serwer i pograć :D juz mam nawet jeden :D. To o której jutro gramy?

ultiva2 [ Konsul ]
Ja to wolę wieczorem, bo w dzień mi słońce wali w monitor i nic nie widzę:)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor tak przy okazji spytam - ciagle jestem rekrutem??

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
mi w dzień sie komp resetuje tak gorąco jest (proc 60 stopni) wkurzało mnie to to se kupiłem wolnostojący wiatrak i przyłożyłem do obudowy (usatwiłem max obroty) na moim athlonie (palomino) mam teraz 35 C ;D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
G!na sie pytaj @lb@tros :D
masz jego gg?
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor --> ja przez te upaly sciagnalem blache od obudowy zeby sie nie nagrzewało zbytnio w srodku ;)))
Gino jest niedostepny :(
Chmielek [ Warrior of the World ]
ja moge grac kiedy chcecie !! Tylko zagrajmy w koncu !!!!!
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
No właśnie ! Ja też chcę zagrać (o ile można;-) ! I już nawet troche umiem: sam moge bronić Stalingrad-u, albo atakować Berlin:-)

ultiva2 [ Konsul ]
I co? Mieliśmy grać od 6.30 a tu żywej duszy. :]

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Wiekszosc o tej godzinie idzie dopiero spać :D

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Kto ma ochote na moda Heat of Battle?? Tu jestem 213.208.119.237:28960 - dobre pingi, zapraszam :)
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
hehe umówiłem sie z Maverem (wczoraj o 6:30 graliśmy), ale dzisiaj obaj nie daliśmy rady wstać :D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
@lb@tros --> nie ma żywej duszy tam :P
HopkinZ [ Senator ]
Czyżby ten wątek został natchniony przez moją pracę nad filmikiem z tej gry :D?

Chmielek [ Warrior of the World ]
ej panowie trzeba dzis zagrac !!!

ultiva2 [ Konsul ]
Ja już grałem, był Albatros,Erazor_XX , graliśmy w hob ale szybko uciekli, nie wiem dlaczego? ;)

ultiva2 [ Konsul ]
Podobno Media Markt sprzedaje już COD za 49.99
HopkinZ ----> nie bardzo wiem o czym mówisz?
Chmielek [ Warrior of the World ]
bede musiał se kupic !! ale najpierw kupie nową mysz

ultiva2 [ Konsul ]
Ja właśnie kupiłem Logitecha Mx310 i Allsopa, całkiem, całkiem...
leszo [ Mała Wojna ]
za pół bańki wole kupic nowa kawiaturkę A4 tech...

Azorsky [ Konsul ]
Pytam ponownie
Może ktoś pomoże?
Mam sejwy Z WERSJI POLSKIEJ reinstalowałem TĄ SAMĄ polską wersję PO REINSTALACJI SYSTEMU; przegrałem sejwy; a gra ich nie widzi!! Help
ultiva2 [ Konsul ]
To jest post próbny
ultiva2 [ Konsul ]
To też, nie mogę obrazka załadować do posta

ultiva2 [ Konsul ]
Udało się w końcu:D
ultiva2 [ Konsul ]
Azorsky -----> a wersja gry była ta sama, nie instalowałeś patchy?
Azorsky [ Konsul ]
ta sama :(
ultiva2 [ Konsul ]
Azorsky -----> czy wgrałeś sejwy od razu po reinstalacji gry, czy najpier grałeś trochę, tzn. spróbuj zacząć grać, zrób sejwa , wyjdź z gry i wtedy wgraj dawne sejwy do katalogu , który gra sama utworzy- innych pomysłów nie mam.
@lb@tros [ Horned Reaper ]
ultiva2 --> niestety musialem udac sie do sklepu wiec wyszedlem, najlepsze jest to ze na ten serwer jak wszedlem nie było nikogo a pozniej przylazło tyle graczy ze hoho :)
HopkinZ --> film?? Co, gdzie, jak?
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Panowie i Panie będzie dzisiaj granie, lecz apeluje o szybkie się sprężanie. Serwer zajęty nie ma odwołania lecz to nie zepsuje dzisiejszego grania. O 17:30 serwer jest zaklepany. :D
IP. i hasło po 17:20
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Super, no to czekamy ;)
robic liste??
-Zax_Na_Max
-@lb@tros
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Albatros--> HoB'a to mi się grać nie chce O_o Ale grać będe nawet w the sims online :D
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Mało ludzi mamy lecz nadal czekamy. Jeśli nie da rady niech was zjedzą gady :P

leszo [ Mała Wojna ]
ja mykam teraz do miasta, wróce najpredzej za 1h. Moze potem dojde na serwa.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
spręż się w 30min. a dojdziesz na rozpoczęcie. :P
leszo [ Mała Wojna ]
ja nie ide do warzywniaka tylko jade do marketu... oby nie było kolejek przy kasach :P Już wychdzodzę !
@lb@tros [ Horned Reaper ]
dochodzi 17:30 a jeszcze nie ma hasła podanego ;P
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Lada moment będzie hasło i IP. A ja sam tylko z albatrosem?!
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Hi,
Congratulations! Your free server is ready for you right now.
You may connect to server 194.109.66.97:3000.
The password you need to connect is: tffuii
tffuii To na się trafiło :D Wbijajmy się albatros może ktoś dojdzie
Hi,
Congratulations! Your free server is ready for you right now.
You may connect to server 194.109.66.97:3000.
The password you need to connect is: tffuii

CFH [ Pretorianin ]
zagram z wami o ile sciagne patcha
ultiva2 [ Konsul ]
Wchodzimy na serwer neostrady IP 193.110.122.205:28960

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Niestety ja juz gre skonczyłem gdyż moje łacze zwolniło do predkości modemu (albo i gorzej) - tak to jest z tą syfiastą radiówką... z pingiem 999 nie idzie grac... :(((

Chmielek [ Warrior of the World ]
dzesz w koncu przestał padac ale widze ze nikt juz ni e gra :(
@lb@tros [ Horned Reaper ]
graja.. na serwerze neostrady kampy jedne ;P ja juz nie gram bo za duzo tam dzieci ;)
Chmielek [ Warrior of the World ]
kurde musze w koncu ten orginał kupic kots sie orjetuje w cenie tak mniej wiecej??
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Chmielek ->
ultiva2 [ Konsul ]
Chmielek ----->czytaj posty, pisałem wcześniej, w Mediamark 49.99
Grałem dziś znowu na serwie neostrady , był Zgredek i Albatros, a także taka wiocha się zebrała, tak mięchem rzucała, że aż słabo się robiło. Przykre, że jest to typowe dla polskich serwerów. Grałem na wielu zachodnich i nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem. Zamiast spotykać się , żeby pograć i wykazać się w "walce" to "nasi" wolą tarzać się w rynsztoku wzajemnych obelg.
Jednym słowem wkur....em się.

Chmielek [ Warrior of the World ]
to wole wydac wiecej o 20 zeta i miec pewnos ze jest cała i bedzie działac ! Poprostu nie wierze im !
Chmielek [ Warrior of the World ]
ultiva widze tylko kiedy to bedzie narazie wszedzie ok 80 zeta

ultiva2 [ Konsul ]
No i "Zapraszamy na grę w Call of Duty cz.VI" umarło śmiercią naturalną.
Zostało granie we własnym klanie. ;)
Mastyl [ Legend ]
Ja chetnie bym z wami pogral, grywam najczesciej na serwerze klanu IMPREZ. Musze powiedziec ze poziom bywa naprawde wysoki, celnosc ludzie tam maja niesamowita, i jak tylko uda mi sie wygrac pojedynek 1v1 to juz jestem szczesliwy.
Acha, pytanie - ponoc jest jakis mod, ktory dodaje do CoDa otwieranie drzwi na mapach mutli, wybijanei szyb oraz pociski penetrujace cienkie sciany... ?
ultiva2 [ Konsul ]
Mastyl ---->
To chyba chodzi o mod demolition, ale pewny nie jestem, bo grałem kiedyś na serwerze klanu Wet&Wild w s&d i tam była mapa zaimplementowana chyba z medal of honour w której było otwieranie drzwi.
BTW podaj IP tego klanu IMPREZ

@lb@tros [ Horned Reaper ]
ultiva2 ---> Niestety masz racje, nie bedzie juz chyba grania, a szkdoa. Mi na przykład przyjemniej sie gra (a raczej grało) z GOLasami niż w Clanie w jakiegos spara (łącze za słabe by pokazać na co mnie stać ;)) Ech... :((

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Chcecie dokopac 3kipie Remontowej?? :)))) To wejdzcie --> 194.109.66.97:3001 hasło:buwglu
@lb@tros [ Horned Reaper ]
^UP^
@lb@tros [ Horned Reaper ]
upss pomysła adres jest taki: 194.109.66.97:3000 hasło:buwglu

ultiva2 [ Konsul ]
@lb@tros ----> ale ty też jesteś w 3R;)
A poza tym dla mnie za wcześnie, ja mogę tylko wieczorem:)

ultiva2 [ Konsul ]
Czy ktoś tu jeszcze zagląda???

ultiva2 [ Konsul ]
Chyba tylko ja.:)

RealRufus [ F E A R ]
Tak ultiva2, tylko Ty :P

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ziefff ja dopiero wróciłem (z urlopu od GOLa) :D
dzisiaj graliśmy spara z freedom
wyniki:
harbor (3R) 15:5 (freedom)
carentan 20 do jaja dla nas :D

@lb@tros [ Horned Reaper ]
****************************************
Zapraszam na serwer 217.146.91.196:28961 - mod Heat of Battle - obecnie pustki ale ludzie szybko wchodzą jak widzą ze ktos gra ;)
****************************************

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Buuu... nikt nie przyszedł :((((
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Zagra ktoś teraz na sewie neostraty?? 193.110.122.205:28960 ja juz wchodze... :)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Buuu... chlip... nikt tu już nie zagląda... na dowidzenia ciekawa aukcja na allegro...

~Kaps~ [ Centurion ]
dajcie mi oryginalny sidikej to z wami pogram

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Salve:-)
Mam pytanie dotyczące linki do patcha HoB - otóż, nie chce się otwierać, i o co na miły Bóg, chodzi z tym "[ACHTUNG! - brak s :P]"...?
sylwek23 [ Pretorianin ]
Bardzo chętnie zagrałbym w Call of Duty ale niemam CD-Key'a multiplayer i Key Gen ( dwa ) mnie zawiodły.
Co najwyżej moge zagrać w MOH AA , Spearhead , Breakthrough - Vietcong - Wolfensteien ET
i jusz niedługo w CS: Condition Zero .
zapomniałem o BF Vietnam ale niemam jakiegoś tam patha.
@lb@tros [ Horned Reaper ]
~Kaps~ --> LOL :D
Angelord --> W linku brakuje litery s (https://www.gamerhell.com/download_6279.shtml) powinno byc gamershell...
sylwek23 --> Jak Zax albo Erazor wypozyczą serwa to bedziesz mogł grać... serw jest "spreparowany" :-)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
@lb@tros ---> tx.;-)
I kolejne pytanie - czy można by się w końcu umówić z Wami jakoś na wspólne strzelanie ? Szczególnie, że HoB to IMHO - dusza CoD dla wersji online, bo te pozostałe tdm -y, czy dm-y na serwach publ. to śmichu warta bieganina.

ultiva2 [ Konsul ]
Dawno mnie tu nie było, ale do gry jestem zawsze chętny.
@lb@tros--------> daj namiar serwera na którym grasz i może się spotkamy:)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
yoyoyoyo ziomy
17 jest serwer
o 17 podaje IP
o 17 zdejmuje hasło z serwa :D:D
bede grał na vectorclass.net
mam nadzieję że dołączycie :P
listy chętnych nie robie, co najwyżej jak wejdzie jakiś cudzoziemiec i nie bedzie miejsca dla was to wyleci :D
przepraszam ze zaniedbuję wątek ale ostatnio nie mam wogule czasu na forum
ps. zostałem nowym CL-em :D:D:D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
194.109.66.97:3001
hasło zaraz zdejme

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Czy ja snie?? Bedzie granie z Golasami?? ;-) Wchodzeeeeeeee............ :-)
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
uvaga!!! serw sie skończył!!!
ale to nie wszystko!
wypożyczyłem na 2 terminy :D teraz prosze sie wbijać z nowymn hasłem
chociaż i tak je zdejme :D
ongratulations! Your free server is ready for you right now.
You may connect to server 194.109.66.97:3001.
The password you need to connect is: pkvcjj

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Dalej GOLasy... wbijać się!!!! :D

leszo [ Mała Wojna ]
hehe Supermani II Wojny Światowej --->
@lb@tros [ Horned Reaper ]
leszo --> LOL :D Tp jakis bug??
Juz skonczyliscie?? Spozniłems sie... :(
leszo [ Mała Wojna ]
@lb@tros >>> nie, gravity dali na 0 :P

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Salve:-)
No, to wreszcie spotkałem GOLasów na bitewnym polu:-) Co prawda warunki były surrealistyczne hiehie, ale warto pomyśleć o stałych spotkaniach. Co Wy na to ? I jeszcze małe pytanko - jak się wbija hasło (sorki, ale Newbe jestem jeszcze ciut ciut:-) Tx. za grę:-)

ultiva2 [ Konsul ]
Myślałem, że tu już nikt nie zagląda i przegapiłem granie. Buuu

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
@lb@tros prześlij mi wstępniaka w notatniku bo chce założyć nast. część :-)
ta sie troche przepełnia
a moze zrobimy najdłuższy wątek na forum :D:D:D:D koło 400 postów
ps. kto chce wleźźć do wstępniakka?? :D

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Algellord ==> mozna w consoli
/password pkvcjj
/connect 194.109.66.97:3001
coś podobnego
ale hasło bede zdejmował bo więcej ludzi sie wbije :D
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Erazor_XX --> musze cie rozczarować bo nie mam wstepniaka zapisanego...
Ja bym proponował zrobić ogolny cykliczny wątek o Call of Duty a nie zatytułowany "zapraszamy na grę", bo tej gry jest już coraz mnie :(
@lb@tros [ Horned Reaper ]
[edit] mnie=mniej

matiz01 [ Legionista ]
call of duty dobry pomysł
proponuje:
o godzinie 19:00
chyba że oglądacie dobranocke

ultiva2 [ Konsul ]
I co ? Znowu nie gramy?

@lb@tros [ Horned Reaper ]
ultiva2 --> nihil novi :( watek ten chyba juz wymarł na dobre ;((
Soll [ Senator ]
@lb@tros --> Tak dobry pomysl .. Lepiej usunac to zapraszmy na gre bo to moze wprowadzic w blad.. Np mnie bo juz myslalem ze moze watek zmartwychwstal..

Soll [ Senator ]
Pozatym zbliza sie okazaja jeszcze 5 postow dobijemy do 200-stu i mysle ze to odpowiedni moment..

ultiva2 [ Konsul ]
Ja gram na serwie neostrady, całkiem przyzwoicie się tam gra mimo, że czasem trafi się paru palantów.
A tytuł wątka faktycznie warto zmienić na np COD- wzloty i upadki wspólnego grania;), bo z tego zapraszamy to coś nie wychodzi.

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Salve:-)
Erazor_XX ---> tx. za info:-)
I jak zwykle mam kilka pytań do znawców CoD, otóż:
1) Czy można zbindować klawisze oprócz "tekstowych", np. "podskok z przysiadem" etc. bo ciężko mi skacze się przez okna itp. ?
2) Czy są jakieś extra celowniki np. kółeczka, czy coś w tym stylu?
3) I jak to jest, że im dłużej gram, tym gorsze mam wyniki ?;-)
Pozdrawiam