GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #185

18.08.2004
19:11
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #185

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Alick, Brisk., Hadriel, Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

18.08.2004
19:11
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!!® :D

---
Pytanie: Czy tylko mnie nadal nie działa GG?

Informacja: Wreszcie mogę się isć wykąpać :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 19:13:54]

18.08.2004
19:13
[3]

Wiolax [ Senator ]

znowu nowa?
gdzie to się Szef podziewa, wie kto?

18.08.2004
19:32
[4]

Hellcat [ Legend ]

Wykąpałem się i jestem z siebie zadowolony :D

No...Mej, szykuj się na niespodziankę :>

A Szefa wymietło...ale jak Go znam to pewnie w spectach siedzi :]

---
#@#@#@# GG :|

18.08.2004
19:41
[5]

Wiolax [ Senator ]

grunt to prund!
A ja się zaraz wykąpię!
buziaki Hell'u................do next time'a

18.08.2004
19:41
smile
[6]

SULIK [ olewam zasady ]

mnie tam gg dziala :)

ale juz teraz wiem ze to bedzie ciezka noc :D
spalilem sie na raczka :]

ale ogolnie caly dzien z kumpela i jej kumpela na basenie musze zaliczyc do bardzo milych - nawet troche sie pouczylem plywac :D

a reszta po staremu :(

a opera mi cos Gola nie przyjmuje :(

18.08.2004
19:43
smile
[7]

Hellcat [ Legend ]

Buziaki Wiolu, buziaki :* :)

Sulik -> Było się palić?? :P

18.08.2004
19:45
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - jakos tak dobrze mi sie koboty w strojach kompielowych obserwowalo spod czapki ze nawet nie zauwalylem kiedy mnie zjaralo D:

18.08.2004
19:46
[9]

Hellcat [ Legend ]

Ah...chyba że to w wyższej sprawie :]

Tylko co to są te koboty?? :>

18.08.2004
19:48
smile
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

koboty to inaczej mowiac kurde no tego: babiszcze :D

18.08.2004
20:00
smile
[11]

Hellcat [ Legend ]

Aaa...to luz :D

18.08.2004
20:50
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

A opera dalej nie obslugiwana :(

nie spac mi tutaj bo was okradna :]

18.08.2004
21:32
[13]

Hellcat [ Legend ]

A Soul mówił ze już pod Opera wszystko działa.

Nie śpię, gram :)

---
GG mi się chyba popsuło...innym działa a mnie nie :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 21:36:43]

18.08.2004
22:36
smile
[14]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ziuuuuuummm :>

18.08.2004
22:37
smile
[15]

Hellcat [ Legend ]

Och w mordę...prawie godzinna batalia z GG zakończona sukcesem...po raz kolejny Hell udowodnił że z głupim i prostym błędem można się użerać conajmniej przez 50 minut :D

Musże odreagować...pójdę umyć głowiznę i pograć...

18.08.2004
22:39
smile
[16]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

taaaa.. po raz kolejny udowodniono ze maszyna jest madrzejsza od swojego kreatora :D

18.08.2004
22:54
smile
[17]

M'q [ Schattenjager ]

Hi! :)

Hell
18.08.2004 | 19:32
Co to za niespodzianka? :>

18.08.2004
23:00
smile
[18]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

YoOoOO BNLL :D bo nie wiem czy sie w ogole dzisiaj witał :D

No to skad klikacie ? :D

18.08.2004
23:03
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

Z pokoju, jak zawsze :P

18.08.2004
23:04
smile
[20]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A ja klikam myszką :D jak zawsze :P

18.08.2004
23:06
smile
[21]

M'q [ Schattenjager ]

Ale chyba skąd, a nie czym? :>

18.08.2004
23:09
smile
[22]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Eeee mialo byc z myszki :P a nie myszką :D :D

18.08.2004
23:13
smile
[23]

M'q [ Schattenjager ]

A pf :>

18.08.2004
23:14
smile
[24]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś z myszki klikasz powidasz? Hmm a nie jest Ci za ciasno przypadkiem?? :D

18.08.2004
23:15
smile
[25]

M'q [ Schattenjager ]

Może to jest zmutowana genetycznie mysz o wielkich rozmiarach? :D

18.08.2004
23:15
smile
[26]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś wszedzie dobrze ale na myszce najlepiej :D

18.08.2004
23:16
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś nie mędrkuj mi tutaj z jakimis mutacjami qna :D

18.08.2004
23:17
smile
[28]

M'q [ Schattenjager ]

Ok.

18.08.2004
23:18
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No

18.08.2004
23:19
smile
[30]

M'q [ Schattenjager ]

To co ja mam robić, jak nie mędrkować, no? :/

18.08.2004
23:19
smile
[31]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Phi :>

18.08.2004
23:21
smile
[32]

M'q [ Schattenjager ]

Proszę, nawet SySuś mędrkuje... :)

18.08.2004
23:23
smile
[33]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqs moze zajmiesz sie powierzchniami płaskimi, bo jakies takie nieczystawe są :D

Burzuś hę ? :D

18.08.2004
23:25
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

Pfff jako nieoficjalny przywódca to już nie należy do moich obiowiązków :D

18.08.2004
23:26
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Buahahahahahaha *spadł ze stołka i turla sie po podłodze ze śmiechu* :]

Co brałeś ? :D

18.08.2004
23:28
smile
[36]

M'q [ Schattenjager ]

Klej :D

18.08.2004
23:30
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

O matko z kim ja sie zadaje [by ktoś tam, przerobione by ktos tam :P] :D

To ja se ide spać a co nie mozna :D szybko ostatnio chodze, a myszka idzie ze mną :P

Branoc VL :D

18.08.2004
23:31
smile
[38]

M'q [ Schattenjager ]

Nara.

18.08.2004
23:34
smile
[39]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

trzym sie :>

18.08.2004
23:37
[40]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dobra ja tez zbijam do kwatery musze zacząc sciagac wszytko to co straciłem.. czyli wszytko.

Raczej juz nie wrócę wiec do jutra :>

19.08.2004
02:30
[41]

Hellcat [ Legend ]

M'q -> A, takie tam :D

Idę...nagrałem się, teraz się najeżdzę, a jak starczy czasu to się jeszcze naśpię :]
Branoc VL :)

19.08.2004
09:40
smile
[42]

M'q [ Schattenjager ]

YO.

19.08.2004
09:51
smile
[43]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hej

19.08.2004
09:52
smile
[44]

M'q [ Schattenjager ]

Co tam? :)

19.08.2004
09:58
smile
[45]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

w porzo :)

tylko troche za gorąco :]

19.08.2004
10:03
smile
[46]

M'q [ Schattenjager ]

Lepiej gorąco, niż ma znowu lać :)

19.08.2004
10:09
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

YOOOOO BNLL :D

Lepiej, aby lało niż miało tak znowu grzać :D

19.08.2004
10:13
smile
[48]

M'q [ Schattenjager ]

Nie lubisz się smażyć na słońcu? :)

19.08.2004
10:17
smile
[49]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Nie lubie jak jest duszno :D a to jest różnica :P

19.08.2004
10:19
smile
[50]

M'q [ Schattenjager ]

Aha.

19.08.2004
10:22
smile
[51]

Hellcat [ Legend ]

Przeczytałem Fuck :)

19.08.2004
10:25
smile
[52]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No :D

Helluś Ty czytasz ?!

19.08.2004
10:26
smile
[53]

M'q [ Schattenjager ]

No na to wygląda...

19.08.2004
10:28
[54]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

róznica? :> o czym wy gadacie ? :>

19.08.2004
10:29
smile
[55]

M'q [ Schattenjager ]

O tym i owym.

19.08.2004
10:41
smile
[56]

SULIK [ olewam zasady ]

Witam was compardes o poranku :)

kurde nic mi sie nie chce :)
skora mnie piecze :)

19.08.2004
11:02
smile
[57]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ufff a u mnie troche chmurek przyszło :). Przymnajmniej juz tak nie grzeje :)

19.08.2004
11:11
smile
[58]

Wiolax [ Senator ]

Hey VLu!
joł chłopaki....
grzeje!!!! czacha dymi.....

19.08.2004
11:19
smile
[59]

M'q [ Schattenjager ]

Dobrze, że grzeje :)

19.08.2004
11:27
smile
[60]

Wiolax [ Senator ]

M'q dla kogo dobrze, dla tego dobrze...
A ja już nie mam się z czego rozbierać ;-)
w miejscu publicznym jestem!

19.08.2004
11:29
smile
[61]

M'q [ Schattenjager ]

Siedzisz nago w miejscu publicznym? :)

19.08.2004
11:34
smile
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*przysłychuje się rozmowie* :D

19.08.2004
11:35
smile
[63]

M'q [ Schattenjager ]

Mam wrażenie, że ktoś nas podsłuchuje :D

19.08.2004
11:35
smile
[64]

Wiolax [ Senator ]

Nieeee...,no aż tak wypaczona nie jestem! ;-)
Listek figowy mi się jeszcze ostał ;P

19.08.2004
11:39
smile
[65]

M'q [ Schattenjager ]

19.08.2004
11:44
smile
[66]

Wiolax [ Senator ]

coś mi GOl świruje ostatnio... nie odświeża się i podglądaczy nie widać ;P
powaga, to nawet muszę wychodzić i jeszcze raz odpalać stronę...

19.08.2004
11:50
smile
[67]

M'q [ Schattenjager ]

Gratuluję Wiolu własnego M :]

19.08.2004
11:56
smile
[68]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Wiola ale listek figowy na czym?? :P. Moze lezy sobie z boku :D

19.08.2004
12:01
smile
[69]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Buahahahahahahahhahaha....

nalazłem maskotkę dla VL :D:D:D:D

19.08.2004
12:02
smile
[70]

Wiolax [ Senator ]

M'q dzięki! wielkie... :-)
SS nie, no wiatru nawet na lekarstwo...także spoczywa sobie wdzięcznie w tym miejscu w którym powinien ;P

19.08.2004
12:06
smile
[71]

M'q [ Schattenjager ]

Huhuehue SySuś

19.08.2004
12:12
[72]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A tak w ogole Wiola mozna wedziec gdzie pracujesz? :>

19.08.2004
12:13
smile
[73]

Hellcat [ Legend ]

OMG...mówiłem, mówiłem kabatowi...Prezes...nie wgrywaj tych swych zdjęć do kompa...SySuś ma Cię na podglądzie...a On Nie... :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-19 12:18:51]

19.08.2004
12:49
[74]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Blehhh.. uporałem sie prawie całkowicie z instalowaniem programów które miałem przed tym cholernym trojanem i virem... jeszcze office został i było by chyba na tyle :)

19.08.2004
12:56
smile
[75]

M'q [ Schattenjager ]

19.08.2004
13:05
smile
[76]

M'q [ Schattenjager ]

Pfff Hell się obraził, czy co? :>

19.08.2004
13:07
smile
[77]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

MQ :D buahahhaha.. no i o to chodziło :D

19.08.2004
13:14
smile
[78]

M'q [ Schattenjager ]

W8, ten jest taki dupiaty lekko, pracuję już nad lepszym :P

19.08.2004
13:17
smile
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pracuj pracuj a ja sobie zdeczko odpoczne :D

19.08.2004
13:30
[80]

SULIK [ olewam zasady ]

jestem jeszcze :)
nie wiem w jaki sposob ale jestem :D

19.08.2004
13:34
smile
[81]

M'q [ Schattenjager ]

Helloł Sulik :D

*wraca do pracy*

19.08.2004
13:38
smile
[82]

M'q [ Schattenjager ]

Hmmm....

*pracuje dalej*

19.08.2004
13:55
smile
[83]

Wiolax [ Senator ]

M'q coraz lepiej Ci to wychodzi......hmmmm.............no, no :-)
A tak właściwie, to który z Was tu pozuje, hę? ;P
SS pytasz, że gdzie, czy że jako kto?
*pracuje dalej.......................w międzyczasie, jak nie jest na forum*

19.08.2004
13:58
smile
[84]

M'q [ Schattenjager ]

Postaram się to jeszcze później dorobić :P

----------->

Spadam, cYa :]

19.08.2004
14:00
smile
[85]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

Sie zastanwiam jakiego M gratulujesz M'q a tu teraz topic widzę osobny - gratulejszyn. A gdzie do M i M# ile to jest? :)

[ próbuje się od-uzależnić od forum -- może mnie znowu trochę nie być :) ]

19.08.2004
14:02
[86]

Torn [ Merces Letifer ]

*a gdzie TO M....

19.08.2004
14:04
smile
[87]

Wiolax [ Senator ]

M'q papa, ten ostatni jeszcze ciekawszy.
Witaj Szefie! A co jak się oduzaleznisz zupełnie? Twoja super straż przyboczna się zapłacze ;(
and dzięki m# circa 46, a gdzie.....super tajne łamane przez poufne :P

19.08.2004
14:07
smile
[88]

Torn [ Merces Letifer ]

Bez przesady :]
A dlaczego poufne, to jak mamy z ekipą wpaść na parapetówke ???

19.08.2004
14:08
smile
[89]

Hellcat [ Legend ]

O...własnie...co z parapetówką?? :)

19.08.2004
14:11
smile
[90]

Wiolax [ Senator ]

Uff... ulżyło mi, że sie Szefie od nas nie odcinasz...............jak to jeden uczynił...
pozdrawiam Brisk.

nooo, parapety są!!! a jakże!!!

19.08.2004
14:14
[91]

Hellcat [ Legend ]

Wiolu -> Prezes mówił dlaczego go nie ma, i nie widze powodu by to nazywać odcinaniem się...

19.08.2004
14:15
[92]

Torn [ Merces Letifer ]

No to trzeba je oblać :)

A tak serio to myślałem, o odcięciu, ale wszelkie drastycznie przeprowadzone zmiany źle się kończą.. Trzeba stopniowo ograniczać po prostu :)

19.08.2004
14:19
smile
[93]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u, ja dokładnie wiem dlaczego on się wychaczył i szczerze żałuję :(
Torn jak masz tak myśleć, to lepiej nie myśl!
co do oblania.....się zrobi!

19.08.2004
15:23
[94]

Fett [ Avatar ]

hakuna matata wszystkim. Normlanie jest taki gorąc że mi się trampki do asfaltu przyklejaja :/ na oknie to można jajka smażyc sadzone :) wypełzne z domu po zmroku ;) jak zwykle. Co u was ? :D

19.08.2004
15:33
[95]

Hellcat [ Legend ]

Aktualnie...w 36 stopniowym upale, wybieram się na rower...a co...

19.08.2004
15:34
smile
[96]

M'q [ Schattenjager ]

Gut :]

19.08.2004
15:38
smile
[97]

Brisk. [ Chomik ]

Eee jeczycie tylko :>

Ja wstałem ok 8, pooglądałem IO, pograłem chwile, poszedłem na pole poczytać i poopalac sie i teraz wróciłem :] Piekna pogoda :] Byle tak dalej tym bardziej że mam dziś wolne....znowu :]

Prezes dzięki :]

Wiolax ja dokładnie wiem dokładnie? :> Czy ja o czymś nie wiem? :> Pozdro :]


Zmiany na golu mi siem podobają zwłaszcza ciemna skórka :]

No to znikam robić porządek w pokoju :]

19.08.2004
15:39
[98]

Fett [ Avatar ]

u mnie sie skala skoczyła na termometrze :D (mam do 50 C:P)

19.08.2004
15:45
smile
[99]

M'q [ Schattenjager ]

Fett, czy Ty klikasz do nas (:P) z Afryki? o_0

19.08.2004
15:46
[100]

Hellcat [ Legend ]

100

19.08.2004
15:55
[101]

Fett [ Avatar ]

nie termometr mam blisko szyby i sie chyba slocne odbija :)

19.08.2004
16:03
smile
[102]

M'q [ Schattenjager ]

Skończyłem.

start -->

19.08.2004
16:03
smile
[103]

M'q [ Schattenjager ]

finisz -->

19.08.2004
16:09
[104]

Fett [ Avatar ]

dowód ;)

19.08.2004
16:10
smile
[105]

M'q [ Schattenjager ]

No faktycznie o_0

19.08.2004
16:11
smile
[106]

M'q [ Schattenjager ]

Eee ja tam mam w cieniu i mam tylko 34 :P

19.08.2004
16:19
[107]

Fett [ Avatar ]

hmm pełzne do lodówki :) tam jest chłodniej ;)

19.08.2004
16:25
[108]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - wlasnie - i co dowiedziales sie cos na temat pzejazdu: Krakow - Limanowa ??

i mniej wiecej ile kaski bedzie mi potrzeba ?
mam zwiaz buty do wspinaczki, czy lepiej do normalnych tras, a moze buty w gory ? :D

19.08.2004
16:38
smile
[109]

Wiolax [ Senator ]

provider nawala we firmie...... eeee tak się mówi fachmany?

M'q pięęęknie!
No właśnie jak zamykam oczy, to tak mniej więcej Was widzę ;-P jak gracie w JA!

Brisk'u nie łap mnie za słówka. Wiem tyle co sam napisałeś, a reszty się domyślam. Mniej lub bardziej trafnie z resztą... A nie wiesz czegoś na pewno!

Poza tym prawie już przylepiłam się do fotela.....gorącoooo!

19.08.2004
16:41
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax ano wiem że nie wiem czegoś :] Tylko nie wiem czego nie wiem :]

ps.Prosze nie wklejać moich zdjęć :D Wtedy bylismy młodzi i głupi i coś nas wiecej łaczyło z Shakkusiem :D

pps. Za dużo słońca :> Jakoś mi sie obraz rozmywa :> Nie opalam sie już :>

19.08.2004
16:59
smile
[111]

Hellcat [ Legend ]

Jeja...przejechałem 55 kilometrów w temperaturze 40 stopni, i ja sam po tym mam teraz chyba ze 45 :D

Wiolu -> Dawałem swe zdjęcie na GOLu i w żaden sposób nie utoższamiam się z tym obrazkiem...wiem że jestem brzydki, ale że aż tak to nie wiedziałem...thx

Prezes -> Nos problemos :D

19.08.2004
17:00
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]

Buhaha chect this out:

- Czym się różni murzyn od opony?
- Jak na opone założysz łańcuch to nie zacznie rapować

19.08.2004
17:00
smile
[113]

M'q [ Schattenjager ]

*check

19.08.2004
17:03
[114]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u nie tenksuj mi tu, tylko zasuwaj pod prysznic! Odrobina ochłody nie zaszkodzi ;*
Brisk'u no to jest nas , przynajmniej, dwoje.

19.08.2004
17:03
smile
[115]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

stare M'q :P

19.08.2004
17:05
[116]

Hellcat [ Legend ]

Szczerze...moge mieć 45 a moge mieć i -45...i tak mi to ryba...jestem odporny na każdą temperaturę...i dobrze o tym wiem...

M'q -> To zdejmujże ten łańcuch :P

19.08.2004
17:08
smile
[117]

Wiolax [ Senator ]

BK, no, no, no ...Konsula się dochrapałeś...jakiś czas temu ;-)
Hell, to w końcu ryba, czy jak?

19.08.2004
17:09
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax to kto w takim razie wie o co chodzi z tym "czegoś"?:> btw przez Ciebie znów sie rozpisze na golu :>

M'q starzejesz sie wraz z z tymi dowcipami :D

19.08.2004
17:17
smile
[119]

Hellcat [ Legend ]

Cholera...myslałem że znajdę w chrupkach Tazo z unikalnym 154 pokeYmonem...a tu dupa...ide se strzelić w łeb :|

19.08.2004
17:42
[120]

Wiolax [ Senator ]

o...rzesz.....ku .......... łupany!!!!
znów wywaliło sieć do góry brzuchem!
Brisk'u może jakby poszukał, to by znalazł delikwenta...
A co do rozpisywania, to całkiem miło by było :-)

Hell'u kup drugą paczkę....będzie taniej ;-)

19.08.2004
17:44
[121]

Wiolax [ Senator ]

Brisk'u a nie pomyślałeś sobie czasem...a co mi tam, tylko dziś!
Z drugiej strony, co za różnica siedzieć przed kompem, czy na pełnym słońcu ;P

19.08.2004
18:42
smile
[122]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ooooo właśnie popieram Brisia prosze sie powstrzymac z tym zdjęciami :]

btw. So Ty tutaj robisz Bris ? :D

19.08.2004
20:20
[123]

Fett [ Avatar ]

temperatura spadła o połowe :) 25 stopni można wyjsć na pole.

Sulik - a więc tak. Nie dowiedziałem się dokładnie o ceny busów, zrobnir to w przevciagu kilku chwil ja kbraciszek wróci. mam kilka pytań :)
Przyjedziesz z kimś?
Na ile przyjedziesz?
Co chcesz robić :D ( w wyborze siedziec i sie nudzic na rynku, polazic gdzies blizej dalej, hmm gorki :) jak daleko w gorki)

a z kasą... piwo tak jak wszędzie, nie wiem co chcesz jeszcze kupować:P:P:P:P

19.08.2004
20:43
smile
[124]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tez jakiś czas temu wróciłem z piwka, wyszedłem popołudniu :). Nie ma to jak zimne piwko w taki dzian jak dziś. A poza tym w lodwce czeka na mnie jeszcze jedno :). Ale to juz wieczorem całkiem :D

19.08.2004
21:00
smile
[125]

Fett [ Avatar ]

Sulik - 8 zł, jak masz legityamcje studencką to 6zł

19.08.2004
21:41
smile
[126]

Hellcat [ Legend ]

CHOLERA JASNA!!

:>

19.08.2004
21:55
[127]

Fett [ Avatar ]

a co to za pokemon ? Pogadam z sąsiadem on pewnie ma 4 takie :P

19.08.2004
21:56
[128]

Fett [ Avatar ]

:D

19.08.2004
22:06
[129]

Fett [ Avatar ]

w wątku "czego słuchacie" post z 19.08.2004 | 21:49 (ze zdjęciem ;)) - autor niech pozostanie anonimowy ;) uświadomiłem sobie jedną rzecz... zwłaszcza w tym zdaniu ze szturmówkami

Mianowicie kiedy metal ufarbuje się czarna szminką, założy ćwieki czarną koszulke, skórzane spodnie i glany - jest pozerem... Kiedy przeciętny HH robi to co wszyscy, ubierze się jak wszysyc (tzn ortalionki nike, daszek Mass98, koszulka z dragonem ;)) staje się ziomalem :)

dziwna ta polska młodzież :)

19.08.2004
22:10
[130]

Hellcat [ Legend ]

Tylko od kiedy to przeciętny HH chodzi w ortalionach Nike??

Pierwiej to bagi Clinica będą...

19.08.2004
22:23
[131]

Fett [ Avatar ]

tak się u nas nosza :) bagi to ma tylko elita - wybrani :)

19.08.2004
22:25
[132]

Hellcat [ Legend ]

Chyba że tak :)

Ale generalnie też źle powiedziałem...owszem...niektórzy BBoye noszą orty, bo sie wtedy lepiej kręci tricki. Ale tak ogółem to z HH kojarzą się bądź co bądź bagi :)

19.08.2004
22:37
[133]

Fett [ Avatar ]

najlepsze lejce to sa wtedy jak przychodza z reklamówkami i sie wymieniają tymi ortalionkami :) i w ten sposob chcą nabrać społeczeństwo ile to kto nie ma dresków w szafie, a tak naprawde to 10 par kraży po kilku chłopa :D

Albo jak sie ubierają pod kolor ;D czerowne dreski, czerwona bluza i czerwony daszek :D

19.08.2004
22:38
smile
[134]

Hellcat [ Legend ]

Obrotne hopaki :D

19.08.2004
22:51
smile
[135]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D

\/\/\/\/

19.08.2004
22:51
[136]

SULIK [ olewam zasady ]

jezdem :)

Fett - ok obaczymy, bo powoli nie wiem co do okola mnie sie dzieje :(
Hell - tez jeszcze nie wiem czy w sobote bede w wawie - bo kumpel dzis wrocil z Grecji (moj bardzo dobry kumpel) i musimy pomic - a w sobote jest jakas imprezka na ktora bysmy sie wbili i obgadali kilka spraw

ehhh jaki ten swiat chory

zaraz ide spac

19.08.2004
23:24
smile
[137]

SULIK [ olewam zasady ]

ok ide spac :(

a do wawki na 90% nie pojade w weekend - po porstu nie wyrobie sie z wydatkami :(
a pozatym jak mam sam jechac, do stolycy z Krakowa to raczej mi sie to nie usmuiecha

a zreszta przez ostatnie 2 dni mi sie nic nie usmiecha :(

Hell - i zeby nie bylo w tamtym watku pisalem ze bede na 20% wiec jak by co nie winic mnie ze mnie nie ma - zreszta nawet nei wiem czy naprawde mam ochote - za bardzo mnie ostatnie dni rozbily


ehhh kurde zaczynam bredzic i sie tlumaczyc ze wszytkiego przed kazdym :|
ide sobie

20.08.2004
00:49
smile
[138]

M'q [ Schattenjager ]

Hophop, jest ktoś z VLowców? :D

20.08.2004
00:50
[139]

Hellcat [ Legend ]

Żeby Ci się przypadkiem V z F nie pomyliło :>

20.08.2004
00:51
smile
[140]

M'q [ Schattenjager ]

Co porabiasz? :D

20.08.2004
00:51
smile
[141]

M'q [ Schattenjager ]

A nie, nie pomyli się :P

20.08.2004
00:52
smile
[142]

Hellcat [ Legend ]

Jestem w 100% pochłonięty nudzeniem się...

20.08.2004
00:53
smile
[143]

M'q [ Schattenjager ]

Eeee to nie dobrze..... A czytałeś to? :D Może jakieś nowe info jest :)

20.08.2004
00:54
[144]

Hellcat [ Legend ]

Nihil novi...ciągle zastój...

20.08.2004
00:54
smile
[145]

M'q [ Schattenjager ]

Kiedyś sie rozkręcą :)

20.08.2004
01:33
[146]

Coy2K [ Veteran ]

cholera jakie MIA ? :-) ja nie miałem Karczmy zaznaczonej na Golu i stąd moja nieobecność :-)
postaram sie odrobic ;-)

20.08.2004
06:03
[147]

Torn [ Merces Letifer ]

Coy - trochę długa nieobecność :>

Hmmm.. czy ja o czymś nie zapomniałem ?

20.08.2004
07:14
smile
[148]

Wiolax [ Senator ]

Witaj VLu!
Znów nie spaliście całą noc,............... szcześciarze ;P
Może dla odmiany popadałoby dziś? hmmmmmm......jakoś tak pochmurno za oknem...... *zerka przez ramię*
Eeee nie, to rolety opuszczone ;-)

20.08.2004
07:53
smile
[149]

SULIK [ olewam zasady ]

zygac mi sie chce - dlatego wstalem :D

ale juz sie klade z powrotem :D

20.08.2004
08:26
smile
[150]

SULIK [ olewam zasady ]

po co ja tak wczesnie wstalem ????

klasc mi sie nie chce
siedziec mi sie nie chce
stac mi sie nie chce
nic robic mi sie nie chce
eehhh to co mi sie chce ?
nic :(

20.08.2004
08:38
[151]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

a mi się całą noc spać nie chciało i nadal nie chce...
strange.

20.08.2004
09:44
smile
[152]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :)

Wczoraj tez poszedłem wczesnie spac, jakos po piwkach mnie tazk znuzyło :)

Coy ----->> jak się cieszę ze Cie widze :D. Mam do Ciebie interes :). Jak bedziesz to daj znac.... :)

BTW... nie wiem czy zauwazyliście ale w końcu w sygnaturkach sa WIELKIE litery tam gdzie byc powinny. A i widze ze troche czcionke zmienili na mniejszą. Ale spoko jest dobrze :)

Ide coś sciagnąc z Neta w końcu musze odpic sobie te 3 dni "bez i-neta" :)

20.08.2004
09:59
[153]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - co do sygnaturek - pod skorka: "sempia by Bartek" zawsze byly literki w sygnaturkach takei jak trzeba :)

20.08.2004
09:59
[154]

Fett [ Avatar ]

hakuna matata wszystkim... jakby nie to że mam ortodoksyjnych rodziców ;) to bym siedzial do 4 bo i tak nie moge spac :D

20.08.2004
10:09
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ---->> wiem ze w tej Bartka były juz wielkie literki. Ale ja uzywałem odkąd pamiętam pomarańczy (jakos tak sie nazywała), a tam nie było duzych literek.

20.08.2004
10:21
smile
[156]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dobra ja się zbieram. najpierw pomalować sufit :) a pózniej zobaczyć Mechwarriora 4 którego własnie sciagnąłem :). A pozniej do pracy...

Pewnie bede dopiero wieczorem c'ya all.

20.08.2004
10:38
[157]

SULIK [ olewam zasady ]

wlasnie moze ja bym pomalowal wreszcie pokoj ??
5 lat nei malowalem :)

20.08.2004
10:46
smile
[158]

Wiolax [ Senator ]

No nieźle chłopcy!
....a jak już skończycie, to u mnie też jest trochę do pomalowania...

20.08.2004
10:49
[159]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiolax - poki co to mi sie nuie chce oddychac, o malowaniu na razie tylko mysle - moze samo sie zrobi :>

20.08.2004
11:01
smile
[160]

Wiolax [ Senator ]

SULIK, nie wygłupiaj mi się tu! Oddychać proszę!!!

Medyk przecie na wakacjach, aj a za swoje zdolności reanimacyjne nie ręczę...
to znaczy za ich efekty ;P

20.08.2004
11:37
[161]

Hellcat [ Legend ]

Coraz bardziej mi się ten THPS4 podoba...demko przelazłem całe w 15 minut...huehue...ma się to doświadczeniz z 2 i 3 :)

No to teraz tylko poczekać aż wróci moje słonko, pogawędzić...i sie nudzić dalej...

20.08.2004
11:44
smile
[162]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - najwyzej bede zywym truposzczem - co za roznica :D

20.08.2004
12:47
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]

YoO Banda :]

20.08.2004
14:02
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

YoOoOoOOOO BNLL :D

20.08.2004
14:09
smile
[165]

Hellcat [ Legend ]

Yow & 310 VL :D

20.08.2004
14:10
smile
[166]

M'q [ Schattenjager ]

Hi ex-Barman :P

20.08.2004
14:25
smile
[167]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ja Ci dam ex-Barman to zobaczysz :] qna no :]

20.08.2004
14:27
smile
[168]

M'q [ Schattenjager ]

Ok :P

20.08.2004
14:44
smile
[169]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No własnie ex-barman... :)

Potrzebujamy nowego :D

OK ja sie zmywam do pracy :), sufit pomalowany jutro jeszcze kolo okna poprawić i bedzie git :)

20.08.2004
14:53
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzus pfff buahahahaha powiedzial co wiedzial i poszedł nikt nie bedzie tak dobry jak ja :D

20.08.2004
15:02
smile
[171]

Fett [ Avatar ]

wiedziałem że po cialodniowym siedzeniu brata przy komputerze i naglym puszczeiu mnie do niego bedzie cos nie tak :[ Cały kom jest zainfekowany "sex live camera" i iinnymi badziewami :[:[ Normalnie go zabije strony sie nie da otworzyc bo sie 15 pornosów włacza :[

20.08.2004
17:42
smile
[172]

Coy2K [ Veteran ]

SS >>> sprawe do mnie ? :-) no wal

20.08.2004
17:49
[173]

SULIK [ olewam zasady ]

Coy - spozniles sie :P
SS pewnie bedzie dopiero kolo wieczorka :)

kurde wydaje mi sie ze wszystcy sie na meni poobrazali :P
kurde chyba upierdliwiec sie ze mnie zrobil po tym zerwaniu :D


btw. prysznic mi humor poprawil - to bylo dziwne :P

20.08.2004
17:50
smile
[174]

Coy2K [ Veteran ]

Sulik spoko, mi sie nie spieszy, wiec jeśli sprawa nadal aktualna to poczekam :-)

20.08.2004
17:50
smile
[175]

M'q [ Schattenjager ]

Sulik jeżeli to coś pomoże, to ja się nie obraziłem :D

20.08.2004
18:01
[176]

Fett [ Avatar ]

Sulik - kontakt z wodą po tak długim czasie zawsze jest dziwny :)

20.08.2004
18:01
smile
[177]

Wiolax [ Senator ]

Hej VLu wieczorkiem!!!
Oj... robi sie chłodniej, wiaterek zaczyna podmuchiwać...
OK mozna powiedzieć, źe urlop mi się zaczął :)))))
Nareszcie!

20.08.2004
18:05
smile
[178]

SULIK [ olewam zasady ]

Coy :)
M'q :)

20.08.2004
18:24
[179]

Hellcat [ Legend ]

Sulik -> Jak wpadniesz to się zastanowie czy się obrazić czy może od razu Cię zastrzelić :]

A jak nie to nie wychodź w niedziele z domu :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-20 18:24:30]

20.08.2004
18:40
[180]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - w co mam wpadac ?

20.08.2004
18:49
[181]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :>

Wpadłem pogadać :D

20.08.2004
18:56
smile
[182]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - to gadaj co tam w wielkim swiecie ? :D

20.08.2004
18:57
[183]

Wiolax [ Senator ]

Gadajmy zatem.....tylko razem, a nie każdy do siebie :P
Szefie....idziemy łeb w łeb z PGT! Aż się chce powiedzieć "a nie mówiłam"!
no prawie, ale nie wszystko jeszcze stracone!

20.08.2004
19:01
smile
[184]

Coy2K [ Veteran ]

ja tam lubie gadać do siebie :-)

20.08.2004
19:04
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax słycham?:> Co za wyścigi ? :>

SULIK w wielkim? :> To Tyś jest Krakus :D Ja jestem Andrychowianin :D W moim małym świecie nic nie słychać [poza: Ardiente Amor a za chwile Ti Amo :>] :D

btw ma ktos z Bandy tutaj siedzącej tatuaż/e?:>

20.08.2004
19:04
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]

Coy2K ja wole pisać do siebie na maila :D

20.08.2004
19:11
smile
[187]

Wiolax [ Senator ]

No co sie tak dziwnie przyglądasz ;P Brisk'u?

20.08.2004
19:18
[188]

Hellcat [ Legend ]

NP in progreZZ

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-20 19:19:01]

20.08.2004
19:23
smile
[189]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

20.08.2004
19:23
[190]

SULIK [ olewam zasady ]

dobra statsne sobie pozadkowo :)
a co mi tam :)
czas na np :]

go go Hell :D

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.