GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #184

16.08.2004
16:33
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #184

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Alick, Brisk., Hadriel, Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

16.08.2004
16:34
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!!® :)

16.08.2004
16:37
[3]

Fett [ Avatar ]

hakuna matata :)

16.08.2004
16:38
[4]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

fajny link tam dałeś Hell :>

16.08.2004
16:38
[5]

Wiolax [ Senator ]

thx Hell'u

Wiecie co, zawsze podobała mi się ta kwestia NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!! hmmm......ciekawe czy dużo mam z Viola.....tora? ;-P

16.08.2004
16:40
[6]

Hellcat [ Legend ]

Na swój sposób...śmieszny :)

Hyh...wyczerpuje mi się C...dlatego Ctrl + C czasem nie działa :|

16.08.2004
17:10
smile
[7]

M'q [ Schattenjager ]

Hell co to za machlojki? :D

*sprawdza link* :>

16.08.2004
17:15
smile
[8]

M'q [ Schattenjager ]

Pfffff myślałem, że to do jakiegoś ciekawego wątku, czy coś :P

16.08.2004
17:29
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo yo :)
rekawiczki sprawoja sie bardzo dobrze tylko troche mi lapy brudza :)

16.08.2004
18:18
smile
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

BEEk kolejne pifko za mna :)
obiafek zjedzony - moze by sie tak przespac bo jakos tak sennie mi sie robi :)

cieplo w pokoju, obiadek w zoladku a chmiel usypia :D

16.08.2004
20:20
smile
[11]

Fett [ Avatar ]

hej chłopaki... zainstalowałem sobie Jedi Academy i mam taki mały problem :/ Otóż podczas gry z botami na multiplayerze podczas gry (najczesciej jak ktos mnie zabija albo ja kogos) wywala mnie do menu gry i wyskakuje taki błąd :

ERROR:
CL_ParsePacketEntities:
end of message

ktoś wie co z tym robić : /

16.08.2004
20:22
[12]

Hellcat [ Legend ]

5 min. z z wyszukiwarką wątków o JA

[link za zgodą M'q]

16.08.2004
20:59
[13]

Fett [ Avatar ]

dzieki :)

16.08.2004
21:25
[14]

Torn [ Merces Letifer ]

Achtung!
Rutynowa kontrola...

8)

16.08.2004
21:40
[15]

Fett [ Avatar ]

Jezus Torn ostrzczegałbyś nastepnym razem.....
*wklada pokryjomu cos do kieszeni*

16.08.2004
22:06
smile
[16]

Torn [ Merces Letifer ]

Ha! Nikt się nie spodziewa Hiszpańskiej Inkwizycji :-)

16.08.2004
22:28
[17]

Fett [ Avatar ]

jest dorbze dopuki "hiszpańska inkwizycja" nie dostanie pozwolenia na grzebanie w cudzych rzeczach :)

path pomógł dzieki :) to jak gramy w jedi ? :P

16.08.2004
22:32
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

Wlasnie skonczylem ogladac film: Dziewczyna z sasedztwa (Girl Next Door, The)

ogolnie mila komedyjka romantyczna :)
podobala mi sie - fabula ciekawa
dosc sporo zwrotow akcji
do smiania sie moze i malo - ale film pogodny :)
muzyka dosc zroznicowana ale bardzo mi przypadla do gusto - chyba bede sobie musial OSTa zalatwic :)a prz okzaji stwierdzilem ze trzeba troche ciuchow kupic i zmienic image :)

16.08.2004
22:52
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

Hi :]

Hell czemu za moją zgodą? :)

16.08.2004
22:56
[20]

Hellcat [ Legend ]

Tak jakoś rzuciłem :)

16.08.2004
23:00
smile
[21]

Brisk. [ Chomik ]

Witam Banda :]

Jeszcze tydzień temu ten post brzmiałby inaczej a pare dni temu byłby osobnym watkiem i byłby to bardzo długi wątek :> Ale teraz to nie ma znaczenia :] Nie ma co opieprzać w bawałne i trza Juzia prosto w morde walić że zapieprzyłem kurewsko mocno pewną sprawe [piwo...dużo + stres (praca,nauka,zdrowie,Gwiazdka) = bardzo zły wynik, słowa, które niepowinny paść, nie, nie usprawiedliwiam sie]. I teraz to musze naprawić i pozmieniać mocno pare rzeczy, a że nie żartuje napisze że moje studia powiesiłem na haku [teraz powinienem siedzieć na praktykach :>] i rok wolnego mi dobrze zrobi :] No i musze odzyskać to co straciłem a że dostalem szanse to nie moge sobie pozwolić by to spierdolić :] Jeśli chodzi o GoL'a to no cóz...lubie ta atmosfere, lubie tutejszych tubylców [Mr.Soulcatcher -> Ciebie tez pod warunkiem że bedzie taki odpowieni stopień jak było mówione:>] więc będem kiedy będem a nie <papapa> :> Raz sie pojawie więcej raz wogóle przez długi czas :] Ot troche nie fair było do tej pory to że mnie czesto oceniano przez kalke netu i przyczepiano zawsze do niego [Chłopczyk internetowy :>] tymbardziej że wysłuchałem pewnej filozoficznej rozmowy w której ani obrońca ani oskarżycielem a byłem tylko słuchaczem a słowa te mocno mi sie wbiły w głowe, ot miała racje :] Muszem trochem pozmieniać:> Mam rok, cholernie cięzki rok :>

No :>

Potem przeczytam com napisał bo przez wczesne chodzenie spać [w łóziu juś bywam o ok.0.30 :>] mam problemy z pamięcią :> Ot 6-7h snu jak dla mnie to za dużo :> Moze potem jeszczze tu zajrze :]

No ale póki co do nastepnego posta :>

16.08.2004
23:05
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - czesc i czolem :)
ja za niedlugo tez bede musial uciekac od netu - bo zle ze mna czasem jak za dlugo siedze :)
glosy slysze i takie tam pierdoly :)

wiec.... powodzenia :) - bo i mnie moze czekac odciece (z wlasnej woli)

16.08.2004
23:06
[23]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK ja tez z własnej woli :] Mógłbym napisać i miałem tak napisać <papapa> i sie nie pojawić ale to by było zbyt proste bo wtedy na 100% bym już nie wrócił a tak wiem że moge ale umiar musze trzymać :]

16.08.2004
23:06
[24]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK ano ino dzieki :]

16.08.2004
23:08
smile
[25]

Hellcat [ Legend ]

Nie bać dupy...Hell od 1 września też już będzie prawie że duchem :)

Ale jeszcze nie czas łez i pożegnań...i'm here...cieszycie się, prawda? :D

PRAWDA?? :>

16.08.2004
23:08
smile
[26]

M'q [ Schattenjager ]

YoO Brisiu, no cóż, trzym się i do następnego posta:)

16.08.2004
23:09
smile
[27]

M'q [ Schattenjager ]

PRAWDA! :)

16.08.2004
23:10
smile
[28]

M'q [ Schattenjager ]

Holy Shit

16.08.2004
23:10
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Pffffffff

16.08.2004
23:10
smile
[30]

Hellcat [ Legend ]

Ale tytuł nie pasuje trochę do obrazka :)

16.08.2004
23:15
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

Shakkuś co Ci? :)

16.08.2004
23:16
smile
[32]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

hĘ ?

16.08.2004
23:17
smile
[33]

M'q [ Schattenjager ]

Eh, nevermind....

Co brałeś? :D

16.08.2004
23:17
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

ja ?

16.08.2004
23:18
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - trzeba byc dobrej mysli :)
ale mnie sie tez wszystko pierdoli powoli - ale w innych dziedzinach - taki jakis dziwny miesiac :( - ogolnie te wakacje nie zaliczam do zbyt udanych - a tym gozej ze jeszcze ponad miesiac dla mnie beda trwaly

Hell - szkola srednia, podstawowa, gimnazjum czy co ty tam amsz to pikus, nawet matura jest przereklamowana i latwa, ja jak chodzilem do technikum to nie mialem na nic czasu (ze szczegolnoscia na nauke) bo ciagle pilem i siedzialem przed kompem, a od czasu do czasu jechalem gdzies na imprezy i olewajac nauke od juz 14 lat powiem Ci, ze to wszystko byl pikus i dlatego tak bardzo zaczynam sie bac 1 pazdziernika, bo teraz nie sadze, abym nie musial sie przykladac do nauki, a ja tego nigdy nie robilem, cale zycie wszytko olewalem i teraz mam juz tylko poltora miesiaca na zmiane siebie i swojego nastawienie - impossible :(

16.08.2004
23:18
smile
[36]

M'q [ Schattenjager ]

Nie, on.

16.08.2004
23:19
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jaki on ?

16.08.2004
23:20
smile
[38]

M'q [ Schattenjager ]

Tamten.

16.08.2004
23:21
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ide, bo jakos nie idzie sie z Tobą dogadac :D

16.08.2004
23:22
smile
[40]

M'q [ Schattenjager ]

A pf :)

16.08.2004
23:23
[41]

Hellcat [ Legend ]

Sulik
Whatever...generalnie ciężko się przestawić z trybu Vacation na tryb School Duty...nieważne jakim człowiekiem jesteś.

A taką akcje jak Ty teraz miałem przy przebijaniu do gimnazjum...a wydawało się że gimnazjum to przeszkoda nie do pobicia dla kogoś kto podstawówke zaliczył cudem na samych 5...bo w szkole bywałem do 3 razy w tygodniu :)
I obudziłem się dokładnie 25 sierpnia...kilka dni przed Gim...i jakoś się udało...acz pierwsze tygodnie jakoś dziwnie same słabe oceny wpadały :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-16 23:23:08]

16.08.2004
23:23
smile
[42]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No własnie o tym mówie :D

16.08.2004
23:23
[43]

Brisk. [ Chomik ]

OK ja tez ide :> Bo bym sie rozpostował a tego nie kcem :>

SULIK ja w jeden wieczór wszystko <papapa> ale ^up^ tak jak napisałem :] Szansa :]

Shakkuś :* :>

M!qś....a co mi tam :* :>

papatki :]

16.08.2004
23:24
smile
[44]

M'q [ Schattenjager ]

A ja, qrna, narzekałem na całki potrójne..... :)

16.08.2004
23:24
smile
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*płacze*

16.08.2004
23:25
smile
[46]

M'q [ Schattenjager ]

Pa Brisiu, a co mi tam :* :P

16.08.2004
23:26
smile
[47]

Hellcat [ Legend ]

Zapomniał o mnie...Wredota...:(

16.08.2004
23:26
[48]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - <papa>

17.08.2004
00:16
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

Co Wy mi tu fanzolicie jak mnie nie ma ? dżizas...
Brisk - no to godspeed.

całki potrójne.. :P Miquś Ci opowiem co ja mam z elektrotechniki to trupiem padniesz (diwergencje, rotacje, laplasjany). Normalnie za rok zrobie fotel, który będzie skakał w nadprzestrzeń bazując na tej wiedzy :)

W sumie to też by mi się przydał taki year off.......
strasznie niepoukładane life mam :(
and I'm not happy about it...

17.08.2004
00:43
smile
[50]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ejjjj mam Problem.. duzy PROBLEM :( .. kto pamieta co to był bład RTC??? kurwa jakiegos chyba pierdolonego wira mam. Raz ze moje polaczenie non-stop cos wysyła choć ja nic nie robie i jedynie GG mam aktualnie włączone to chodzi gorzej niz na zwykłym modemie. Az cud ze udało mi sie zalogowac na Gola i GG odpalic.

Drugi raz juz instalowałem Wina ale nic to nie dało. Dalej to samo.. wysyła sie cos do netu i nieraz cos odbiera... nie wiem juz sam :(

Ratunku :(

Czy to mozliwe ze jakis wirus tak mi blokuje łacze? Ale jaki wirus jak sformatowałem 2 dyski tracąc wszytko co miałem na nich :(

17.08.2004
00:45
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

Trojan/robak... RTC na pewno, a nie RPC... Kiedyś przecież ten upierdliwy bug żywił się tym RPC (to co się wyłączał komp nonstop). To pewnie jego wnusio. Nie ma innej rady jak zassanie łatek (jak nie możesz to u kogoś) - odcięcię się - załatanie - i "come back".
Chyba uderze w kimono...

17.08.2004
00:54
smile
[52]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No cos na R w kazdym badz razie.. i juz drugi raz mnie rozłaczyło. Ale mam SP1 wiec nie powinno byc problemów. Poza tym gdzie on moze siedziec??? Przeciez sformatowalem wszytkie dyski :|

17.08.2004
01:15
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

skonczylem ogladac Omen - mocna rzecz i ide spac :)

SS - niestey nie wiem :(

17.08.2004
01:16
smile
[54]

SULIK [ olewam zasady ]

ok dobranoc ide spac

17.08.2004
09:43
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

YoOoOoOo BNLL !!!

WSTAWAĆ LENIE !!!

*włącza alarm*

17.08.2004
09:56
smile
[56]

M'q [ Schattenjager ]

Yoo :)

Torn, no pewnie tak, ale SSS też były posrane :)

SySuś a może by tak dobry firewall poblokował to wszystko?

17.08.2004
11:24
smile
[57]

SULIK [ olewam zasady ]

i stalo sie najgorsze czego sie tak balem przez ostatnie tygodnie... to o co martwilem soe co nocy jak kladlem sie spac, to o co martwilem sie jak sie budzilem, to przezco spac nie moglem bo sie martwilem

i teraz to przez co placze :(

ja juz naprawde nie wiem co jest nie tak
niby jestem swietnym facetem, kims wyjatkowym, a jednak to juz koniec bo ona nie jest gotowa

no ja pierdole to juz drugi zwiazaek z rzedu ktory dla mnei konczy sie tak ciezko
i o czym nie bede mogl zapomniec jeszce bardzo dlugo :(

chce sie schal na trupa, a z drugiej strony wiem ze mi to nic nie pomoze :(

a to wszystko jeszcze w dzien w ktorym mija dokladnie 10 miesiecy naszej znajomosci
a 25 mialo minac 10 miesiecy od poczatku anszego zwiazku ktory zaczol sie na pikniku GoLa
no po prostu pojebane to wszytko

i oczywiscie3 standardowoa gadka ze nie chce zrywac znajomosci i takie tam pierdoly - ale to wlasnie ostatnio to ona non stop zrywala z nami kontakt a nie ja :(

ja juz nie mam na nic sily - chcialbyms sie z kims zobaczyc zobaczyc i wyzalic,a le nie mam nikogo takiego
nigdy nie bylo mi tak zle jak dzis :(

kurde wszytko bylo takie piekne - nawet starsza ktora zawsze byla zle nastawiona do moich dziewczyn bardzo Anke polubila i lubila jak ona do nas przychodzila

ryczec mi sie chce

17.08.2004
16:24
smile
[58]

Hellcat [ Legend ]

*establishing connection to Portal*

*...*

*connection established*

*...

*type welcome message*

*...*

Witamy po przerwie :)

17.08.2004
16:31
[59]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Sulik - trzymaj się jakoś.. bądź dzielny.

*ja tylko na chwilę - testuje co to Mr. Soul popsuł today :P ;). Miałem zrobić sobie kilka dni free od kompa - chyba trudno będzie :]*

17.08.2004
16:36
[60]

Fett [ Avatar ]

mam wrażenie że zamiast odpowiadac będę zakładał nowe wątki :)

17.08.2004
16:39
[61]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - jakos trzeba

17.08.2004
16:40
smile
[62]

Torn [ Merces Letifer ]

A co - dają coś extra za to ? :P

17.08.2004
16:42
[63]

SULIK [ olewam zasady ]

wow mam ranking: +36 :)
wystarczy kliknac na nicka


tylko nie podoba mi sie wyglad dodawania postow

17.08.2004
16:43
smile
[64]

Fett [ Avatar ]

heh Sulik tak samo się czułem miesiac temu :| Też było że ona nie chce tego kończyc ze było wpsaniale, ze jestem wspaniały itd. tłumacyzłą sie odległością (50 km:/)... Chodziłem załamany zdołowany, przez 2 tyogdnnie nic nie jadłem. Sztylet dopchnęła w chwili jak kilka dni później powiedziała że ma chłopaka :(

Czym Się Sulik ! Zapraszam do Limanowej to siię schlejemy :)

17.08.2004
16:43
[65]

Torn [ Merces Letifer ]

No - troche dziwne to to..
ten pierwszy link też dziwny, mógłby być ciut mniejszy. a te późnejsze linki (jak tamten taki duży) to te ciut większe albo te >> większe bo to ginie w natłoku tych nowych kolorków (dałem sobie czarną skórkę).

17.08.2004
16:46
[66]

Hellcat [ Legend ]

Nie no...ale z okienkiem dodawania postów są problemy wagi szerokościowej...
I to wredne tło pod emotami...

Ale bold, italic i underline wreszcie są tak jak być powinny :)

17.08.2004
16:48
smile
[67]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :)

ranking na forum: +11
wow

Sulik, 3m się, tyle mogę powiedzieć....

17.08.2004
16:48
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

a co było nie tak z boldem, etc.????

17.08.2004
16:49
[69]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - ja tez mam ciemna skorke bo ta jasna jest za jasna, a kolorowa za kolorowa :)

tylko to okienko dodawania postow cos kiepskie :(

Fett - ale ja sie z nia widywalem prawie codziennie az do ostatniego miesiaca - a dzielo nas odleglosc 2 kilometrow

Twoj zwiazek byl na odleglosc, a takie cos naprawde ciezko nawet przez doroslych ludzi utrzymac dlugo

u mnie wszytko bylo pieknie

ale nagle sie zawalilo, a wszytko tlumacy tym,z e dla niej bylo za szybko, ze nie jest gotowa - ale nawet nie wiem na co gotowa :(
a zerwala przez gg bo nie miala ponoc nawet czasu by mi powiedziec - bo niby sie spieszyla aby gdzies wyjechac - no ale bez jaj...to tylko tchuzostwo, a moze zeczywiscie zbyt mlody wiek :(

17.08.2004
16:49
[70]

Hellcat [ Legend ]

Torn -> W sensie że inaczej się je zapodaje.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 16:50:33]

17.08.2004
16:52
smile
[71]

Torn [ Merces Letifer ]

ja tam zawsze zapodawałem klawiaturą :> [ b ] [ / b ] :)

17.08.2004
16:53
[72]

Hellcat [ Legend ]

Nie no, ja też...ale teraz alternatywny sposób jest troche lepszy :)

---
I wreszcie sygnaturka w jednej linii :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 16:56:47]

17.08.2004
16:57
[73]

SULIK [ olewam zasady ]

lol u mnie wcale tak dobrze to pogrubianie nie dziala

wcale zaznaczenie i klikniecie nie daje tego co chce :)

ehhh no coz :)

M'q - pdobno to co mnie nie zabije to mnie wzmocni :)
tylko ze dzis stracilem jakas czesc siebie i to raczej bezpowrotnie

17.08.2004
16:58
[74]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Widze ze mamy nowy wystrój wnetrza .. dobra sie przyznam :P Wiedziałem o zmianach hohoh i jeszcze troche.

Niestety wcale mi nie jest do smiechu, pomimo tego ze pozbyłem sie wirusa. DSL nadał okropnie chodzi i nie wiem co jest tego przyczyną. U kolegi pare metrów dalej chodzi idealnie :(.

Juz dwa razy dzwoniłem do Dialogu ale widze ze zaczynają miec swoich klientów tak samo w dupie jak w Kompromitacji.

Ide do kumpla wezmę swoje numery do logowania i zobacze jak u niego chodzi. Skoro tak sam to juz wina łacza Dialogu a nie moja...

Sulik ---->> Yoo sie nie łam.. slubu z nią nie miałes. Mlody jeszcze jestes. Pojdziesz na studia poznasz kogos. Bedzie dobrze.. zawsze jest. Rostania sa najgorsze, ale olac to zycie jest zbyt krótkie aby sie tak tym przejmować. Nie to to inna. Pewnie myslisz ze nie spotkasz jauz takiej drugiej, ze ta była wyjatkowa.. a ja Ci na to gówno prawda. Teraz tak czujesz bo być moze ją kochasz ale to przejdzie i zaczniesz trzezwym okiem spogladac na sytuacje i napewno juz nie bedzie tak rózowo.. i Ona nie bedzie taka wyjątkowa jak Ci sie to moze teraz wydawac.

Czas leczy rany... pamietaj!.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 17:03:05]

17.08.2004
17:21
[75]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - wiesz juz drugi raz myslalem ze to ta jedyna i wyjatkowa :) i chyba poraz kolejny sie mylilem :(
co prawda z nia bylo inaczej bylo cos dziwnego, tajemniczego, zaskakujacego :)

ale coz skonczylo sie...
mam tylko nadzieje, ze nie strace jej jako kolezanki z ktora bede mogl od czasu doczasu z innymi znajomymi wypasc na kilka pifek - bo poprzednia chodz mowila ze to koniec, ale nie chce mnie stracic jako kolegi jednak sama dozyla do tego, aby mnie olac i aby przestac sie ze mna kontaktowac...

i obawiam sie wlasnie najbardziej o to :(

a co gorsze wszyscy znajomi moi i jej uwazakli naz za naprawde swietna pare - sam tak myslalem jeszcze wczoraj... ba mysle tak dalej.

a mlody to ja jestem :)
zawsze bede mlody jezeli tylko bede sie tak czul :)

a teraz po glebszym przemysleniu wszytkiego stwerdzam, ze to jednak wszystko wina tego, ze Anka to jednak byl (i jest) dzieciak... niby wszytko ok, ale jednak na dluzsza mete to jest dzieciak i co z tegoz e skonczyla 18 ?

ehhh...

17.08.2004
17:50
[76]

Fett [ Avatar ]

Sulik, nie chce rozdrapywać ran :) ale jaki ty wiek uważasz za odpowiedni ? Chlopie masz 20 lat na karku :D A u mnie z ta odległoscia to była tylko przykrywka dla tego buraka całego :|

17.08.2004
17:54
[77]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - zerwanie przez odleglosc juz tez przezylem :)
a raczej dokladnie mowiac dokladnie to co ty masz ze to byka przykrywka :(

i nie uwazam ze ja jestem za mlody tylko uwazam, ze ona nie byla dojzala :)

17.08.2004
17:54
smile
[78]

SULIK [ olewam zasady ]

[ edit ]
to sie dalo wyczuc w niejtorych jej akcjach
a zreszta pierdzielic to :D

17.08.2004
18:01
[79]

Fett [ Avatar ]

a no wlasnie :) To wpadniesz do Limanowej ? :P

pogra w jedi academy przez net na ... uhm... nielegalnej, złej, pirackiej kopii ?

17.08.2004
18:04
[80]

SULIK [ olewam zasady ]

zobaczymy co sie bedzie dalo zrobic :)
poki co mamtroche planow n ten tydzien

mam zamiar sie wydzirgac :]
a moze i nie jeszcze nie wiem - musze kupic kilka rzeczy i dopiero wtedy jak stwierdze ile mam kasy to chetnie sie przejade - btw. ile kosztuje bilet Krakow-Limanowa ??
i jak dlugo sie jedzie ?

17.08.2004
18:06
[81]

Hellcat [ Legend ]

Fett -> Przecież sam w VL już kilka razy mówiłem ze gram na piracie bo mi org. szkoda...

17.08.2004
18:07
smile
[82]

SULIK [ olewam zasady ]

ok, szukuj sie na wtorek :)
wtedy pewnie przyjade :)

17.08.2004
18:13
[83]

Fett [ Avatar ]

Zofio! prosze przełożyc terminy z wtorku na środe ! Będą goście :>

hmm Busem chyba 8 zł (chyba jak sie ma legimtymacje to 6zł) czas jazdy.... hmm szybkie są Delta BUS bo gocie to warjaty :D Wpadnie taki pusci jakis death metal na full bus i popierdziela przez wioski :D ale deltami rzuca :D czas jasdy no hmm... od 1:10h do 2 h w zaleznosci od pogody, korków, trasy...

autobusy to nie wiem co i jak bo nie jezdzilem. JEszcze jak mój brat wróci on jezdzi średnio 2 razy w tygodniu (dziewcyzna ;)) od 3 lat to Ci dam dokladne wskazówki którą linią i którą trasą

... kto gra w jedi dzis :D

17.08.2004
18:15
[84]

Hellcat [ Legend ]

Ja gram cały czas i nie robie z tego większej sensacji...
[tylko czasem, jak gram z Mejem bo On zawsze jakieś ciekawe scr ma]

17.08.2004
18:17
[85]

SULIK [ olewam zasady ]

ok to ja ide sie przespac bo mnie glowa boli - a moze lepiej na rower - sam nie wiem

tak czy inaczej zbywam :)

17.08.2004
18:18
[86]

Hellcat [ Legend ]

Sulik -> Jak łeb boli to może jednak spać :]
[choć ja osobiście polazłbym na spacer nad kanałek obok bloku :)]

17.08.2004
18:23
[87]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - ja sie musze przewietrzyc :)
ide - narkozak

17.08.2004
18:23
[88]

Hellcat [ Legend ]

I prawidłowo :]
Cześć Ci :D

17.08.2004
18:28
[89]

Fett [ Avatar ]

darz bór !
hakuna matata :)

17.08.2004
20:02
smile
[90]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ta a Hellus nie wspomni o biednym Shakkusiu z ktorym tez grywa :P

17.08.2004
20:03
smile
[91]

Hellcat [ Legend ]

Taa...śmy się nagrali...normalnie UUU :P

---
Zresztą proszę bardzo...ja tam jestem zawsze gotowy do skopania komuś tyłka :D


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 20:04:28]

17.08.2004
20:07
smile
[92]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Qrna taaa ? ja tam od 17 siedzialem do tej pory i so ani razu sie nie pojawił jakis KOT :D :D

17.08.2004
20:08
[93]

Hellcat [ Legend ]

Było mie qrna dać znać na GG...

Zresztą jakbym widział tag Ashram to bym się wbił...a pod nickiem Padawan to się każdy może kryć :>

17.08.2004
20:30
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Eee tam nie kazdy :>

17.08.2004
20:30
smile
[95]

Hellcat [ Legend ]

Racja...ja f.e. nie :]

17.08.2004
20:36
smile
[96]

SULIK [ olewam zasady ]

witam ponownie - juz wrocilem :)

17.08.2004
20:36
[97]

Hellcat [ Legend ]

Cieszymy się :)

17.08.2004
21:23
[98]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Zaczyna mnie ten net wkurwiac teraz chodzi gorzej niz na modemie, a administrator dopiero bedzie jutro :|

BTW... fajna jest ta ciemna skórka tylko te czerwone ksywki i nagłowki na wortalu za bardzo biją po oczach. Przyzwyaczaiłem sie do mandarynek :(

Poza tym ogladałem w końcu Punishera choć mam go sciagniętego od piątku. Całkiem fajny film choć mogł by byc lepszy. Ale i tak o niebo lepszy niż ten z Lundgrenem. Poza tym pewnie bedzie Punisher 2 :)

Dobra ja ide w coś pograć, lub poogldać. A jutro dzwonie po raz n-ty do Dialogu i jutro zacznę byc strasznie nie miły :|

Moze jeszcze wpadnę, choc watpie.. nie przy tak chodzącym necie.. to jest zółw i to w dodatku chory :/

c'ya jak coś.

17.08.2004
21:25
[99]

Fett [ Avatar ]

SS - czymamy kciuki :)

17.08.2004
21:25
[100]

Hellcat [ Legend ]

I masz rację...trzeba się przeciwstawiać :)
Klient płaci, klient wymaga :)

100

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 21:25:52]

17.08.2004
22:20
[101]

M'q [ Schattenjager ]

Yo.

Hell miło to słyszeć :)

17.08.2004
22:21
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

Thxzy :D

[chociaż nie wiem za so :D]

17.08.2004
22:23
smile
[103]

M'q [ Schattenjager ]

17.08.2004 | 18:15

17.08.2004
22:25
smile
[104]

Hellcat [ Legend ]

Kolejny mie ma za idiotę... :D

WIEM QRNA ŻE ZA TO!!

Ale co w tym takiego było że aż dzięxy idą to nie wiem :D

17.08.2004
22:26
smile
[105]

M'q [ Schattenjager ]

Dobra, qrna, nevermind.....

17.08.2004
22:27
[106]

Hellcat [ Legend ]

Dobra już...nie bulwersuj się tak bo Ci żyłka pęknie i uszy odpadną:D

17.08.2004
22:28
smile
[107]

SULIK [ olewam zasady ]

nie klucic mis ie tu - kochac sie puki mozecie :D

peace :*

17.08.2004
22:29
[108]

Hellcat [ Legend ]

Suliczek :D:D:D :*:*:*

---
Update:

A FUU!! :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 22:30:37]

17.08.2004
22:30
smile
[109]

M'q [ Schattenjager ]

17.08.2004
22:31
smile
[110]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell :*
M'q :*

:*

17.08.2004
22:33
smile
[111]

M'q [ Schattenjager ]

Romatycznie....

*zapala świeczki*

['] ['] [']

17.08.2004
22:33
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]

AAaaaa

*gasi światło*

17.08.2004
22:33
smile
[113]

Hellcat [ Legend ]

Ktoś umarł?? :)

Racja...zagaszaj bo Luftwaffe zwleci :D

---
7100 postuff :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 22:35:42]

17.08.2004
22:36
smile
[114]

SULIK [ olewam zasady ]

he he he to czas na polowanie jak swiatla zgaszone :D
ja gonie :D

a na kogo wypadnie na tego bec :D

17.08.2004
22:36
smile
[115]

M'q [ Schattenjager ]

Czemu wszystkim golowcom ['] się kojarzy tylko z jednym? :>

17.08.2004
22:37
smile
[116]

SULIK [ olewam zasady ]


za przykladem Hellkota

14 544 postow

17.08.2004
22:38
smile
[117]

Hellcat [ Legend ]

Bo to zboczone świnie :P

*wali odruchowo Sulika w czachę*

---
Ide se umyć głowe zimną wodą :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-17 22:38:42]

17.08.2004
22:38
smile
[118]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q mnie
['] kojazy sie z walcem do odbytniczym - ale wolicie nie wiedziec czemu :>
a moze wam powiem :D

17.08.2004
22:38
smile
[119]

M'q [ Schattenjager ]

Chwilka.......

17.08.2004
22:39
smile
[120]

M'q [ Schattenjager ]

4444

17.08.2004
22:39
smile
[121]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - skad wiedziales ze tak lubie ?? mocniej mocniej... ahhhhhh.... mocniej... jak mi dobrze :*

lol

17.08.2004
22:41
smile
[122]

M'q [ Schattenjager ]

Sulik chcesz nam o czymś powiedzieć? ( -> ['] <- )

17.08.2004
22:42
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

Ojojoj...Sulik...ja już jestem zajęty jak coś :D

17.08.2004
23:11
smile
[124]

SULIK [ olewam zasady ]

Mq - napierniczalismy sie z jednego kolesia kiedys na jednej imprezie, ze niby trzymal swieczkie w odbycie :D :D

a nie wazne :]
dawno i nie prawda to bylo :]

Hell - tam zajety od razu - to bedzie szybkie i nie bedzie bolalo (bardzo za drugim razem :D )

obre ja ide spac :D
[ wszystcy krzycza: UFFFFFFFF ]

17.08.2004
23:13
smile
[125]

Hellcat [ Legend ]

To my już drugi raz?? :O :>

Hm...przy pierwszym musiałem spać :>

17.08.2004
23:13
smile
[126]

M'q [ Schattenjager ]

Sija :)

17.08.2004
23:14
smile
[127]

Hellcat [ Legend ]

Ssij ja? :D

17.08.2004
23:16
smile
[128]

M'q [ Schattenjager ]

Hę?

18.08.2004
09:16
smile
[129]

Hellcat [ Legend ]

Zapomnij :]

Btw.
310?? :>

Coś Was troche zabrakło :>
[równe 10H różnicy :>]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 09:16:57]

18.08.2004
09:23
[130]

SULIK [ olewam zasady ]

hrrrrr

a tak serio - sam sie dziwie, ale spalo mi sie dzis genialnie dobrze :)
:D

tak jak bym byl szczesliwi w glebi ducha z tego co sie stalo wczoraj :)


btw. denerwuja mnie ustawienia tego okienka :(
nie definiowali chyba
textarea class

oraz nie definiowane sa chyba classy w inputach :)

18.08.2004
09:27
[131]

Hellcat [ Legend ]

Sulik -> Powiem Ci tak...pierwszą noc po swoim zerwaniu też spałem świetnie :]
Jakbym podświadomie mimo smutku był zadowolony :]

Hłe hłe...żeby problemy z szerokością tego okienka to były jedyne problemy to dałbym na luz...ale nie są :]

18.08.2004
09:45
[132]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - ale ja podobnie jak poprzednio czuje ulge - moze dlatego ze ostatni miesiac to bylo dla mnie pielko ?
jak by sie wszyttko skonczylo miesiac temu zalowal bym bardziej :)

18.08.2004
09:46
[133]

Hellcat [ Legend ]

Dla mnie ostatni miesiąc [związku] też był piekłem...

Ty patrz ile my mamy ze sobą wspólnego :]

18.08.2004
09:58
[134]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam

Przed chwila dzwoniłem po raz 5 od poniedzialku do Dialogu. Tym razem Admin zrestartował mi sieć... albo restartuje sam nie wiem. Ale przed chwilką sciągnąłem na próbę pierwszy lepszy plik z gola.... zobaczcie na predkość. Teraz nawet chodzi lepiej niz na początku... 129.03 kb/s

Jezeli tak bedzie chodziło teraz to mogę zapomnieć.. o tych 3 dniach praktycznie bez netu :)

18.08.2004
09:58
smile
[135]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell ale tak jak ja to pewni nie miales :)
2 ostatnie zwiazki
- zakonczenia podobne
- miesieczne pieklo przed koncem (tylko w obu polegalo na czym innym)
- zadna z nich nie miala ani mniej ani wiecej niz lat 17
- prawdopodobnie jade do Teczyna w ostatni weekend sierpnia - tam nigdy nie mialem jeszcze albo juz dziewczyny
- jak nastepna poderwe w pazdzierniku - to padne na zawal bo bedzie to 3 raz z kolei w tym samym miesiacu :)

18.08.2004
09:59
[136]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - tak to czasem jest ze siec sie przypycha i potrzebuje restarta

18.08.2004
10:03
[137]

Hellcat [ Legend ]

Moje 2 ostatnie:
1. Zakończenia podobne -> Tak :)
2. Miesięczne piekło przed końcem -> Tak :)
3. Żadna z nich nie miała ni mniej ni więcej niż 17 lat -> Po połowie :]

I to wszystko co wspólne :P

18.08.2004
10:06
smile
[138]

SULIK [ olewam zasady ]

A ja sie powli zbieram na basen :)

co z tego ze nie umiem plywac ?? :D
kolezanki mnie zaprosili wiec ide :)

18.08.2004
10:10
smile
[139]

Fett [ Avatar ]

hakuna matata wszystkim. Wstał kolejny jebany dzień tej pierdolonej mordowni na tym zaruchanym świecie korupcji, zdrady, przmocy i jebanego złodziejstwa. Zjem sobie pierdolone śniadanko od którego i tak nie przytyje, umyje sobie moje długie jebane włoski które hoduje połtorej roku tylko po to żebym je musial myć codziennie, a ktore i tak kurwa jebana mac sie wytluszczą na jutro. Nastepnie wyjrze za to pokurwione brudne okno prze które i tak nic nie widac odetchne głębokim górskim powietrzem przy glównej ulicy państwowej i pomyśle "Kurwa kolejne 12h męczarni na tym jebanym świecie za zostało mi pewnie jeszcze 70 lat tego chujostwa tutej.... Zajebiście"

ale i tak było fajnie... :)

18.08.2004
10:11
[140]

Hellcat [ Legend ]

Qrna...też bym se poszedł na bazen :)

Fett -> Bardziej kulturalnie nie szło napisać, nie?
Wrażenia z życia mozna opisać takżę innymi słowami...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 10:13:06]

18.08.2004
10:19
[141]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ------>> a nie wiesz przypadkiem ile moze trwac resatrt sieci? BO nie wiem czy juz czy nie.. kurde :|

Fett ---->> ale bez takich epitetów. Nie cche zeby Soul wpadł i skasował cały watek. A nie od dziś wiadomo ze VL jest monitorowany...

18.08.2004
10:41
[142]

Fett [ Avatar ]

ouch dobre bede sie pilnował na przyszłosc...

18.08.2004
13:16
smile
[143]

M'q [ Schattenjager ]

Hi :]

18.08.2004
13:19
smile
[144]

M'q [ Schattenjager ]

Hell gg mi padło... nie wiem czy to efekt globalny, czy nie, w każdym razie czekam na serwie...

18.08.2004
13:21
[145]

Hellcat [ Legend ]

Globalny, rap masowo uprawiany, XXI wiek, przynosi wielkie zmiany :D

To ide... :)

18.08.2004
13:29
smile
[146]

Wiolax [ Senator ]

Hey VLu....mój ulubiony!
gorąco.....u mnie!!!
pozdr.

18.08.2004
13:44
[147]

Fett [ Avatar ]

hmm gdzie siępodziali [email protected], Raynor, KmP, Adamss, Łowcza Czarownic i ^Piotrek^ ?

18.08.2004
13:46
smile
[148]

M'q [ Schattenjager ]

No hey :)

PS czy za każdym razem jak pada gg muszą być 1-5 wątków o tym? oO

PSS it really suxxx ---------------------->

18.08.2004
13:47
[149]

Hellcat [ Legend ]

[email protected] oświadczał że wyjeżdża, tak samo Raynor, KmP się czasem udziela, podobnie jak Adamss

Czytać uważniej.

18.08.2004
13:47
smile
[150]

M'q [ Schattenjager ]

Raynor pojechał na wakacje :P

A Adamss wpada czasem na jeden stats :)

18.08.2004
13:48
[151]

M'q [ Schattenjager ]

No i prosze obrazek sie nie dodał.... jeszcze raz --->

18.08.2004
13:49
smile
[152]

M'q [ Schattenjager ]

A je**ł to pies....

18.08.2004
13:56
[153]

Hellcat [ Legend ]

A co chciałeś wklejać? :)

*robi sobie ściągawkę* :)

18.08.2004
13:57
smile
[154]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mq'ś ----->> nie ładnie tak statsowac :D

18.08.2004
14:00
smile
[155]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś, Hell... naprawdę chciałem wkleić kawałek ten cholernej reklamy heyah :)

18.08.2004
14:00
smile
[156]

Hellcat [ Legend ]

Wydrukowałem ściągawkę i jestem zadowolony :D

SS -> Powiedział co wiedział :D

M'q -> Ale Ci na szczęście nie wyszło :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 14:00:47]

18.08.2004
14:05
[157]

M'q [ Schattenjager ]

A masz :P

18.08.2004
14:06
smile
[158]

M'q [ Schattenjager ]

No nareszcie się udało :)

18.08.2004
14:11
smile
[159]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

wredni statsersi :P

Dobra ja zbijam z bazy i ide do pracy.. bede pewnie po 22 i mam nadzieje ze ten net bedzie chodził tak jak chodzi teraz :)

C'ya

18.08.2004
14:11
smile
[160]

Hellcat [ Legend ]

Ładne...co to? ;)

18.08.2004
14:21
[161]

Fett [ Avatar ]

ziemniaki obierać a nie do pracy !! :D

18.08.2004
15:49
smile
[162]

Wiolax [ Senator ]

koleżanka Wam się zapracowuje na śmierć!!!
.....albo coś koło tego!
padaaaam.......łuup i leży....:))))
może kto przytuli, pocieszy ;-P

18.08.2004
15:56
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]

Meeeeeeedyyyyyyyk!!!!

18.08.2004
15:58
[164]

Hellcat [ Legend ]

Na urlopie... :]

Zresztą dla w/w kolezanki to tylko jedna osoba by się przydała

18.08.2004
16:00
smile
[165]

M'q [ Schattenjager ]

A mianowicie.....? :>

18.08.2004
16:01
smile
[166]

Fett [ Avatar ]

panowie "łup leży" : P

18.08.2004
16:08
[167]

Hellcat [ Legend ]

Mianowicie? :>

Użyj moczu :>

18.08.2004
16:12
smile
[168]

M'q [ Schattenjager ]

Szmoc nie działa :)

18.08.2004
16:13
[169]

Hellcat [ Legend ]

Bo żeś znowu pierścień z płatków wyciągał :P

18.08.2004
16:14
smile
[170]

M'q [ Schattenjager ]

A nie, bo wygrałem na odpuście :)

18.08.2004
16:16
[171]

Hellcat [ Legend ]

Czekaj frąflu...niech Cię dorwę gdzieś na serverach Galaktyki czy innej Federacji :D

18.08.2004
16:18
smile
[172]

M'q [ Schattenjager ]

Pfff :>

18.08.2004
16:20
[173]

Hellcat [ Legend ]

Tak czy siak...uważaj...w mieście pojawił się nowy kałboj :>

---
sleep...stestowane :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 16:24:12]

18.08.2004
16:28
smile
[174]

M'q [ Schattenjager ]

A który to ten nowy kałboj? :D

18.08.2004
16:30
smile
[175]

Hellcat [ Legend ]

Coś Shakkuś ostatnio gadał że profesję zmienia :D

18.08.2004
16:34
[176]

Hellcat [ Legend ]

Włożyłem ptaka do zamrażalnika!! :D

18.08.2004
16:59
smile
[177]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u kiego ptaka mi tu imputujesz, że niby kto?
pewnie i tak nie dasz odp.

No ładnie medyka nie ma, a reszta panika w oczach.....
nikt bliźniemu nie pomoże...
Szefie, widzisz i nie grzmisz? ;-)

18.08.2004
17:01
smile
[178]

M'q [ Schattenjager ]

Znając szefa(ów), to szef(owie) pewnie chichoczą :P

18.08.2004
17:05
smile
[179]

Wiolax [ Senator ]

M'q, to co ja mam robić......leżeć tak całyczas?
nikt ręki nie poda.....;-) *konsternacja w oczach, połączona z utrapieniem*

18.08.2004
17:07
[180]

Fett [ Avatar ]

czekać tylko jak sanepid wpadnie i zobaczy że bez opieki sanitarnej siedzimy :D

18.08.2004
17:22
smile
[181]

Wiolax [ Senator ]

po uszy w g.....alaretce!

18.08.2004
17:32
[182]

Fett [ Avatar ]

widizeliście co się dzieje w wątku "zropzaczony kupiec kradzionego auta" ? gereg i gladius dają nieźle po jajcach :D Najlepsze że awantura się przeniosła do "pytania i prośby do moderatorów" bo jeden z nich poszedł się poskarzyc :) Niezły polew na nudny dzień

18.08.2004
18:56
smile
[183]

Wiolax [ Senator ]

Odrobiłam, poniekąd, zaległości VLowe :)
Widzę, że nie tylko ja tu trzebuję przytulenia, przygarnięcia, zaopiekowania...
*a fuj, ty egoistko jedna*
Będzie lepiej!
No........kiedyś musi!!!

18.08.2004
19:05
[184]

Hellcat [ Legend ]

To była tylko moja papużka...

---
Ja na szczęscie zawsze mam się do kogo przytulić...

Ps. Tylko mnie nadal nie działa GG?

---
Eech...ide się wykąpać i hajda na servy nową broń katować [nie podaje jaką żeby Mej miał siurpryzę :P]
---
NP In progreZZ

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-18 19:09:59]

18.08.2004
19:08
[185]

Wiolax [ Senator ]

Ciekawe do kogo? *głośno myśli*
Hell'u oczywiście nie dałeś odp. Widzisz troche Cie już znam....

18.08.2004
19:12
smile
[186]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.