
Dorotkadk [ Konsul ]
komputerek
podobno 16-bitowy :-)
mam nadzieje ze nie bylo

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Ja nie widzialem, fajne!

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Świetne;-) na takim mozna pracowac bardoz dlugo;-)
ssummoner [ Nagi Golas ]
Ja bym go natychmiast "użył"

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
a ja zużył:)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
patrzcie i nawet z myszka optyczna chowana do kolowrotka :D Ja chce taki :P

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
I z kolorowym mokitorem, ja tez taki kcem, poprosze
o takiego Swietego Mikolaja to mi na gwiazdke przyniesie
:P <lol>

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
:D:D

Tobias [ Pretorianin ]
Niezłe.

Marksman [ Promyk ]
i się nie wiesza...

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Chyba ze sie cos na nim powiesi..... :P

Coy2K [ Veteran ]
heh... troche to smutne, że wielu aż boi się coś wrzucić do tej kategorii..."mam nadzieje ze nie bylo". No to nawet jeśli było to co ? Kolejny raz nie zaszkodzi. Nie wszyscy siedzą 24/7 przed monitorem i odswiezaja forum co 2 minuty :-) No dobra bo zszedłem z tematu ;-)
za dużo kolorów, ktore by mnie rozpraszały i uniemożliwiały efektywną prace ;-)
Jake [ R.I.P. ]
Ja myśle że tam jest za dużo BITów :] trzeba je eeee zużyć... Ciekawe czy się sam odnawia :D