GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komputerek

12.08.2004
23:52
smile
[1]

Dorotkadk [ Konsul ]

komputerek

podobno 16-bitowy :-)
mam nadzieje ze nie bylo

12.08.2004
23:54
smile
[2]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Ja nie widzialem, fajne!

12.08.2004
23:56
smile
[3]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Świetne;-) na takim mozna pracowac bardoz dlugo;-)

12.08.2004
23:58
[4]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Ja bym go natychmiast "użył"

12.08.2004
23:59
smile
[5]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

a ja zużył:)

13.08.2004
01:08
[6]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

patrzcie i nawet z myszka optyczna chowana do kolowrotka :D Ja chce taki :P

13.08.2004
01:48
smile
[7]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

I z kolorowym mokitorem, ja tez taki kcem, poprosze
o takiego Swietego Mikolaja to mi na gwiazdke przyniesie
:P <lol>

13.08.2004
01:59
smile
[8]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

:D:D

13.08.2004
02:00
smile
[9]

Tobias [ Pretorianin ]

Niezłe.

13.08.2004
02:01
smile
[10]

Marksman [ Promyk ]


i się nie wiesza...

13.08.2004
02:03
smile
[11]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Chyba ze sie cos na nim powiesi..... :P

13.08.2004
02:22
smile
[12]

Coy2K [ Veteran ]

heh... troche to smutne, że wielu aż boi się coś wrzucić do tej kategorii..."mam nadzieje ze nie bylo". No to nawet jeśli było to co ? Kolejny raz nie zaszkodzi. Nie wszyscy siedzą 24/7 przed monitorem i odswiezaja forum co 2 minuty :-) No dobra bo zszedłem z tematu ;-)
za dużo kolorów, ktore by mnie rozpraszały i uniemożliwiały efektywną prace ;-)

13.08.2004
08:59
[13]

Jake [ R.I.P. ]

Ja myśle że tam jest za dużo BITów :] trzeba je eeee zużyć... Ciekawe czy się sam odnawia :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.