GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wątek marzycieli ...(może kiedyś cykliczny ? :) )

12.08.2004
15:30
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Wątek marzycieli ...(może kiedyś cykliczny ? :) )

Zakładam ten wątek z myślą o ludziach którzy lubią poddać się wodzy fantazji i marzeń . Zapewne niektórym z was zdarza się to a jeszcze inni może są nawet fanatykami uczęszczania tego procederu :)

Najbardziej lubie wpadać w takie "fazy" podczas samonych spacerów które odbywam dosyć często a także na ławeczce w parku ew. na łonie natury . Po prostu sobie tak usiąść lub sie gdzieś położyć i oddać się w bezdenne przestrzenie fantazji i myśli .

Czy wy też lubicie tak "odpłynąc" od rzeczywistości ? (NIE WLICZAM TUTAJ ŻADNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH!) Jeśli tak, wpisujscie sie tutaj , rozmawiajcie , komentujcie .

Przepraszam z góry jeśli ten wątek jest plagiatem któregoś istniejącego a przedewszystkich aktualnego!.

Pozdrowienia.

12.08.2004
15:35
[2]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Przepraszam zapomniałem dodać obrazka -->

Jeszcze malutki EDIT :

Jeśli lubicie takie "odloty" to napiszcie w jaki sposób kiedy itp.

12.08.2004
15:36
smile
[3]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Lubie wpadac w fazy po ziole :)

12.08.2004
15:39
smile
[4]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Presio ---> ekhem mam rozumeć że chodzi o rumianek ? :)

12.08.2004
16:14
smile
[5]

Misio-Jedi [ Legend ]

Arcy Hp ---> Może o kocimiętkę ?

12.08.2004
18:36
smile
[6]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Misio Jedi --->> eee..... mięta z kota tak ? :D

12.08.2004
20:50
smile
[7]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Podnosze ten wątek po raz ostatni w nadzei ze nie jestem tu sam :)

12.08.2004
21:00
[8]

xKx [ CLINIC ]

no co ja moge piowieeeeeeedzieć : )

dziś byłem na rowerku w rejonach jadowniki-okocim-brzesko,fajne górki,podjazdy,trasy bike'rowe : ) pośmigałem z qmplem,zasiedliśmy na fajnym miejscu w zaciszu pod drzewkiem : ) ogólnie miły dzień :P powspominaliśmy fajne imprezki i melanże !

pozdroooo !

12.08.2004
21:06
smile
[9]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Ja marze o jednym ... znaleść dziewczyne,która by mnie pokochała tak naprawde ... Niestety marzenia się nie spełniają :/

12.08.2004
21:08
smile
[10]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

JUNKERS ----> Miłość nadchodzi zawsze niespodziewanie :) To jest potwierdzone i sam to potwierdzam!

Poczekaj i poszukaj :)

12.08.2004
23:18
[11]

Dydas [ Konsul ]

Ja dzień w dzień marzę o pływaniu z delfinami :) Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się spełnić to marzenie. To fotka z Francji, byłem w delfinarium, ale niestety nie można było z nimi pływać :(

12.08.2004
23:47
[12]

dacar [ Cult ]

jest kilka rzeczy o ktorych marze... najbardziej aktualne to to, ze marze o elektrycznej gitarce z malym piecykiem :)

12.08.2004
23:49
smile
[13]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

eee am ja marze o wycieczke na karaiby:)malo oryginalne ale zawsze:)

12.08.2004
23:53
[14]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

A ja marze w tej chwili o krokiecikach z barszczykiem ;)

12.08.2004
23:56
smile
[15]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

barszczyk i owszem ale na zurze ze smietana i zeimniaczkami:)

12.08.2004
23:59
smile
[16]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Niee, jak barszczyk to w zadnym razie nie zabielany!

13.08.2004
00:08
[17]

Coy2K [ Veteran ]

życie samymi marzeniami nie jest zdrowe, ale każdy to lubi :-)

13.08.2004
01:01
[18]

Kruk [ In Flames ]

Marzenia to dla mnie stefa, w której może wydarzyć się wszystko tak jak chcę i tak jak myślę. Nie spełnią się raczej nigdy, ale warto oddać się czasami takowym, przejściowym odlotom :>

W sumie to chciałbym się spotkać z Winoną Ryder i rozkochać ją w sobie :)))
Na pewno w grę wchodzi też Rio de Janeiro, ach Cocrovado oraz jakiś szybki i sprawny ścigacz...

Marzeeeenia :))

16.08.2004
21:35
smile
[19]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Eh ja tam też lubie krokieciki ale najbardziej to Schaboszczaka ^^

16.08.2004
21:37
[20]

Fett [ Avatar ]

ostatnio jak sie zaczalem wciagac powietrze smiejac sie po rumianku to mnie omało nie rozpukło :)

16.08.2004
21:39
smile
[21]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Fett-----> jak już mówiłem nie toleruje sie tutaj żadnych odlotów za pomocą używek wszelkiego rodzaju :)

16.08.2004
22:11
smile
[22]

Chasm [ Generaďż˝ ]

ja czasami tak mam, włączam muzykę i swoją wyobraźnię, dopasowywuje temat do muzyki. czasami po obudzeniu się kiedy nie wiem czy to rzeczywistość przychodzą mi różne rzeczy do głowy, ale najbardziej lubię to z muzyką. znaczy na początku tematy biorą się ze snów. a ja je w ten sposób powtarzam, coś dodaję, odejmuję i wychodzi z tego sprawa. a używa muzyki filmowej przede wszystkim... nie ma to jak wyobraźnia...

01.09.2004
12:51
smile
[23]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Ja najczesciej marze sobie wieczorkiem, gdy jest cicho, wszyscy spia, jestem w wyrku(ręce mam na kołdrze więc bez skojarzen)i rozmyslam sobie... o dzisiejszym dniu, o nastepnym...

Arcy HP---->Skades znam te tapetke co ja zrobiłes mna logo :PPP

01.09.2004
12:54
[24]

viesiek [ hoo-doo ]

ja mam odloty ok. 16:00 choć czasem się zpóźniam kiedy jest burza i wpadam w turbulencje :) ale ogólnie lata sie spox ;p

01.09.2004
13:13
[25]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Ja marzeniom oddaję się codziennie tuż przed zaśnięciem. Wszystkie dotyczą mojej przyszłości - bliższej lub dalszej. Działa to na mnie jak terapia odstresowująca i pozwala mi nie zwariować (a także zasnąć:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.