
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Wątek marzycieli ...(może kiedyś cykliczny ? :) )
Zakładam ten wątek z myślą o ludziach którzy lubią poddać się wodzy fantazji i marzeń . Zapewne niektórym z was zdarza się to a jeszcze inni może są nawet fanatykami uczęszczania tego procederu :)
Najbardziej lubie wpadać w takie "fazy" podczas samonych spacerów które odbywam dosyć często a także na ławeczce w parku ew. na łonie natury . Po prostu sobie tak usiąść lub sie gdzieś położyć i oddać się w bezdenne przestrzenie fantazji i myśli .
Czy wy też lubicie tak "odpłynąc" od rzeczywistości ? (NIE WLICZAM TUTAJ ŻADNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH!) Jeśli tak, wpisujscie sie tutaj , rozmawiajcie , komentujcie .
Przepraszam z góry jeśli ten wątek jest plagiatem któregoś istniejącego a przedewszystkich aktualnego!.
Pozdrowienia.
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Przepraszam zapomniałem dodać obrazka -->
Jeszcze malutki EDIT :
Jeśli lubicie takie "odloty" to napiszcie w jaki sposób kiedy itp.

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Lubie wpadac w fazy po ziole :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Presio ---> ekhem mam rozumeć że chodzi o rumianek ? :)

Misio-Jedi [ Legend ]
Arcy Hp ---> Może o kocimiętkę ?

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Misio Jedi --->> eee..... mięta z kota tak ? :D

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Podnosze ten wątek po raz ostatni w nadzei ze nie jestem tu sam :)
xKx [ CLINIC ]
no co ja moge piowieeeeeeedzieć : )
dziś byłem na rowerku w rejonach jadowniki-okocim-brzesko,fajne górki,podjazdy,trasy bike'rowe : ) pośmigałem z qmplem,zasiedliśmy na fajnym miejscu w zaciszu pod drzewkiem : ) ogólnie miły dzień :P powspominaliśmy fajne imprezki i melanże !
pozdroooo !

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Ja marze o jednym ... znaleść dziewczyne,która by mnie pokochała tak naprawde ... Niestety marzenia się nie spełniają :/

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
JUNKERS ----> Miłość nadchodzi zawsze niespodziewanie :) To jest potwierdzone i sam to potwierdzam!
Poczekaj i poszukaj :)
Dydas [ Konsul ]
Ja dzień w dzień marzę o pływaniu z delfinami :) Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się spełnić to marzenie. To fotka z Francji, byłem w delfinarium, ale niestety nie można było z nimi pływać :(
dacar [ Cult ]
jest kilka rzeczy o ktorych marze... najbardziej aktualne to to, ze marze o elektrycznej gitarce z malym piecykiem :)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
eee am ja marze o wycieczke na karaiby:)malo oryginalne ale zawsze:)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
A ja marze w tej chwili o krokiecikach z barszczykiem ;)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
barszczyk i owszem ale na zurze ze smietana i zeimniaczkami:)

Kozia [ Generał Krokiecik ]
Niee, jak barszczyk to w zadnym razie nie zabielany!
Coy2K [ Veteran ]
życie samymi marzeniami nie jest zdrowe, ale każdy to lubi :-)
Kruk [ In Flames ]
Marzenia to dla mnie stefa, w której może wydarzyć się wszystko tak jak chcę i tak jak myślę. Nie spełnią się raczej nigdy, ale warto oddać się czasami takowym, przejściowym odlotom :>
W sumie to chciałbym się spotkać z Winoną Ryder i rozkochać ją w sobie :)))
Na pewno w grę wchodzi też Rio de Janeiro, ach Cocrovado oraz jakiś szybki i sprawny ścigacz...
Marzeeeenia :))

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Eh ja tam też lubie krokieciki ale najbardziej to Schaboszczaka ^^
Fett [ Avatar ]
ostatnio jak sie zaczalem wciagac powietrze smiejac sie po rumianku to mnie omało nie rozpukło :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Fett-----> jak już mówiłem nie toleruje sie tutaj żadnych odlotów za pomocą używek wszelkiego rodzaju :)

Chasm [ Generaďż˝ ]
ja czasami tak mam, włączam muzykę i swoją wyobraźnię, dopasowywuje temat do muzyki. czasami po obudzeniu się kiedy nie wiem czy to rzeczywistość przychodzą mi różne rzeczy do głowy, ale najbardziej lubię to z muzyką. znaczy na początku tematy biorą się ze snów. a ja je w ten sposób powtarzam, coś dodaję, odejmuję i wychodzi z tego sprawa. a używa muzyki filmowej przede wszystkim... nie ma to jak wyobraźnia...

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Ja najczesciej marze sobie wieczorkiem, gdy jest cicho, wszyscy spia, jestem w wyrku(ręce mam na kołdrze więc bez skojarzen)i rozmyslam sobie... o dzisiejszym dniu, o nastepnym...
Arcy HP---->Skades znam te tapetke co ja zrobiłes mna logo :PPP
viesiek [ hoo-doo ]
ja mam odloty ok. 16:00 choć czasem się zpóźniam kiedy jest burza i wpadam w turbulencje :) ale ogólnie lata sie spox ;p
DKAY [ Generaďż˝ ]
Ja marzeniom oddaję się codziennie tuż przed zaśnięciem. Wszystkie dotyczą mojej przyszłości - bliższej lub dalszej. Działa to na mnie jak terapia odstresowująca i pozwala mi nie zwariować (a także zasnąć:))