GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 135

12.08.2004
02:09
smile
[1]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 135

Siara ! IIIII... wszystko jasne !!!

12.08.2004
02:10
smile
[2]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

PIERWSZY !!!!!!

12.08.2004
02:12
smile
[3]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Drugi...?

12.08.2004
02:12
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

No co cham, złamal mi passe

12.08.2004
02:12
smile
[5]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Trzeci !

12.08.2004
02:13
smile
[6]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

mortan_battlehammer ---> "Przed Gospodarza nie wychodź !" (Czterej Pancerni i Pies);-PPPPP

12.08.2004
02:14
smile
[7]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurde to jest nie fair, zaraz zrobie 136 :)

12.08.2004
02:15
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

skoro tak :)

12.08.2004
02:17
smile
[9]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

mortan_battlehammer ---> jak nie fair ? bardzo fair ! W końcu Waść w moim wątku jesteś, to się zachowuj, a nie statsuj pornograficznie - tu ma byc najkulturalniniejsza dyskusyja, a nie imponowanie !;-P

12.08.2004
02:17
smile
[10]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Ja pornograficznie ? gdzie :)

12.08.2004
02:20
smile
[11]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

na GOLu, qrna, na GOLu !:-))))))))

12.08.2004
02:23
smile
[12]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Oj cos chyba Ci srednia spadła ostatnio co ? Albo gdzies wyjezdzasz moze ?

12.08.2004
02:24
smile
[13]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

z reguły nad morze;-)

12.08.2004
02:25
smile
[14]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Z reguły jest pozno i juz przewaznie spie o tej porze :)

12.08.2004
02:26
smile
[15]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

cóż, wszystko możesz;-)

12.08.2004
02:28
smile
[16]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Moge, moge ino nie przez noge ;-)

Nie wydaje Ci sie ze jestesmy perfidnymi stasiarzami ?


12.08.2004
02:30
smile
[17]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

W zyciu nigdy, potem wcale, jam nie statsiarz, mam coś w pale...;-)

12.08.2004
02:31
smile
[18]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Ja tylko z filtrem pale :)

12.08.2004
02:33
smile
[19]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

więc nie plujesz, żyć chcesz dłużej, gumę żujesz;-P

12.08.2004
02:35
smile
[20]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Alkohol zabija powili...wiec mamy duzo czasu :)

12.08.2004
02:39
smile
[21]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Całą wieczność - "Ile żeś se nabił statsów ? - pyta Św. Piotr u Bram w Niebiesiech. - "Legendą zostałem" - odpowiada gość. - " No to masz Bana" - ;-)

12.08.2004
02:39
smile
[22]

Father Michael [ Padre ]

Angelord -> przerwanie monopolu mortana we wspanialym stylu :D

Dobranoc!

:)

12.08.2004
02:42
smile
[23]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre --> jedno słowo - Wiatraczek ;-P


i ja juz ide spac :)


ps ta czesc to jest wyjatek potwierdzajacy regułe :)

12.08.2004
02:43
smile
[24]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> to juz nie dziala bo wiatraczek przyszedl :P

12.08.2004
02:44
smile
[25]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre -- > przyjsc przyszedł, ale zawsze sie procek moze spalic :)

12.08.2004
02:45
smile
[26]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> nie moze bo juz zalozylem, dziala dobrze, a nawet jak przestanie to sie komp wylaczy :P

12.08.2004
02:46
smile
[27]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Wiatraczek, nie - wiatraczek, reguła, nie - wyjątek - Siara ! I wszystko jasne !;-P

12.08.2004
02:47
smile
[28]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Poczekaj na wieksza burze, albo spadek napiecia w sieci albo zasilacz moze sie popsuc :)

12.08.2004
02:49
smile
[29]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> jak jest burza mam wylaczonego kompa, posiadam stabilizator mocy, a zasilacz spalil sie miesiac temu i teraz mam nowy, ktory sie szybko nie spali :)

chcesz cos jeszcze powiedziec? :P

12.08.2004
02:52
smile
[30]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre -- > Zawsze moze jakis koczkodan wpasc przez okno i rozwalic kompa :)

Jak chcesz to mam jeszcze wiele podobnie senswnych mozliwosci, ale moze juz je rano przedstawie :)

12.08.2004
02:53
smile
[31]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> nie dyskutuje z toba :P

Dobranoc!

12.08.2004
02:55
smile
[32]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Ja z Toba chetnie podyskutuje ;>

Dobranoc :)

12.08.2004
02:56
smile
[33]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Zatem:
Dzień Dobry:-)

12.08.2004
02:57
smile
[34]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wieczor..własciwie Noc

12.08.2004
03:00
smile
[35]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Swita już qrna, no bez jaj, gwiazda 10 km pod horyzontem, zaraz buchnie żarem.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 03:00:04]

12.08.2004
08:38
smile
[36]

Szenk [ Master of Blaster ]

już buchła

12.08.2004
08:49
smile
[37]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Bry :)

Szenkuś, nie krzyw się - przecież siedzisz w pracy a nie pod gwiazdą ;P

12.08.2004
08:54
smile
[38]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Taaa, ale mi ślipi po oczach, a nie mogę znaleźć chętnego, żeby wstał i zasłonił żaluzje :)

12.08.2004
09:03
smile
[39]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk --- > tradycyjnie - poczekaj az sobie pojdzie :)

Dzien dobry.

12.08.2004
09:05
[40]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry wszystkim. Miłego dnia :D

12.08.2004
09:27
smile
[41]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> Ale ono chyba jeszcze bardziej leniwe, niż ja - bo jakoś wolno mu się idzie :)

MASHTRIX ---> Cześć :)

12.08.2004
09:29
smile
[42]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Oooo zawitał Pan od łamania regulaminu :) fajna jest mozliwosc edycji, prawda Mashtrix :)

12.08.2004
10:04
smile
[43]

Father Michael [ Padre ]

Dziń Dybry!

12.08.2004
10:15
smile
[44]

tygrysek [ behemot ]

to ja leklerk

12.08.2004
10:24
smile
[45]

mortan_battlehammer [ Legend ]

tygrysek --- >" Leklerk " - to był ten mąz babci, ale ten od dzin dybry jakos inaczej sie zwał ....ee tu jest 3 leclerków juz sie zgubiłem :)



Carole Ashby: Louise
Nicholas Frankau: Carstairs
Kirsten Cooke: Michelle Dubois
Kenneth Connor (I): Monsieur Alfonse
Gorden Kaye: Rene Artois
Vicki Michelle: Yvette Carte-Blanche
Guy Siner: Porucznik Gruber
Kim Hartman: Helga Geerhart
Arthur Bostrom: Crabtree
Moira Foot: Denise Laroq
John D. Collins: Fairfax
Richard Gibson (I): Herr Otto Flick
Jack Haig: Roger Leclerc
Rose Hill: Fanny Leclerc
Sue Hodge: Mimi Labonq
Carmen Silvera: Edith Artois
Richard Marner: Pułkownik Von Strohm
Francesca Gonshaw (I): Maria Recamier
John Louis Mansi: Herr Von Smallhausen
Estelle Matthews: Valerie Vendome
Hilary Minster: Generał Erich Von Klinkerhoffen
Iain Mitchell (I): Ksiądz
Robin Parkinson: Ernest Lecrelc (2)
Aidan Quinn:
Gavin Richards: Kapitan Alberto Bertorelli
Derek Royle: Ernest Lecrelc (1)
Phoebe Scholfield: Henriette
Sarah Sherborne: Agent Grace

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 10:26:22]

12.08.2004
10:27
smile
[46]

Father Michael [ Padre ]

Oficer Crabtree chyba

12.08.2004
10:40
smile
[47]

matisf [ X ]

Dziendobry :)

12.08.2004
10:54
smile
[48]

tygrysek [ behemot ]

leklerków ci u nas pod dostatkiem

12.08.2004
11:04
smile
[49]

Szenk [ Master of Blaster ]

oszołomów też nie brakuje :D

12.08.2004
11:06
smile
[50]

Szenk [ Master of Blaster ]

a wracając do transmisji meczy naszych drużyn w pucharze UEFA - czegoś tu nie rozumiem, albo Onet jest źle poinformowany

12.08.2004
11:20
smile
[51]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Legia i Amica miały byc na zywo, a mecz Lecha ma byc retransmitowany :)

12.08.2004
11:20
smile
[52]

Szenk [ Master of Blaster ]

a gdzie ta Amica, bo jej nie widze

12.08.2004
11:30
smile
[53]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Ja tez nie, ale ma byc :)



Amica jest o 19:45

https://www.gazeta.pl/tv/1617365,47460,1621178.html

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 11:32:18]

12.08.2004
11:39
smile
[54]

Father Michael [ Padre ]

Lions and Tigers only in Kenya!

12.08.2004
11:42
smile
[55]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre -- > co Ty ? kenye teraz dopiero zobaczyłes ?

12.08.2004
11:43
smile
[56]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> ja raczej przypominam o paru waznych sprawach :)

12.08.2004
11:46
smile
[57]

mortan_battlehammer [ Legend ]

nie kumam

12.08.2004
11:47
smile
[58]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> bo Cie chyba nie bylo na DDW jak przez kilka watkow rozmawialismy tylko o Kenii... aha i o parowkach :)

12.08.2004
11:48
smile
[59]

Szenk [ Master of Blaster ]

stających w gardle

12.08.2004
11:49
smile
[60]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Eee o parowkach to nie chce wiedziec :) ide sobie narazie, wpadne pozniej :)

12.08.2004
11:50
smile
[61]

Father Michael [ Padre ]

Ja tez ide.

Wkrotce wyniki zapisow na beta testerow WoW :)

12.08.2004
11:52
smile
[62]

Szenk [ Master of Blaster ]

no tak, wszyscy gdzieś idą, a ja mam siedzieć i pracować

12.08.2004
11:54
smile
[63]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ktos musi pracowac zeby inni sie mogli lenic :)

12.08.2004
11:59
smile
[64]

Szenk [ Master of Blaster ]

oj, bo wezmę jakiś wiatraczek i komuś gdzieś wkręcę

12.08.2004
12:01
smile
[65]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> eee... to ja juz jednak pojde :)

c'ya!

12.08.2004
12:02
smile
[66]

Szenk [ Master of Blaster ]

eeeech, baw się dobrze

12.08.2004
12:04
smile
[67]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk----> łacze sie w bolu, bo ja sie nie ide lenic tylko sie uczyc :(

12.08.2004
12:07
smile
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

O Rany!
Angelord założył nową część! Aż się łezka w oku człowiekowi kręci ;D

12.08.2004
12:16
smile
[69]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> To już chyba wolę pracować :D

ain ---> Nie maż się tak i wytrzyj nos :)

12.08.2004
12:21
smile
[70]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Szenk -> no co zrobić *snif* że zaraz nosem pociągam na wspomnienie postów, w których obiecywałem Angelo dojście do legenda dzięki ddw ;D

12.08.2004
12:22
smile
[71]

Szenk [ Master of Blaster ]

no już, nie płacz ainek, poproszę Padre, żeby Ci oddał swój wiatraczek, to się trochę pobawisz :)

12.08.2004
12:48
smile
[72]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> what?

12.08.2004
13:01
smile
[73]

Peterrek [ 420 ]

Witam :)
Piękny dzień, aż chce się żyć.

Ooo!... nowy wątek ... hehe :)

12.08.2004
13:02
smile
[74]

Szenk [ Master of Blaster ]

oj, Padre, nie dasz zapłakanemu dziecku zabawki? nie bądź taki :)

12.08.2004
13:30
smile
[75]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Dziękuję, już nie trzeba. Jadę po jedną dziewuszkę i spadamy na ognisko pod Ciechanów, może to mnie trochę pocieszy ;D

Soł sii ja tumoroł folks!

12.08.2004
13:32
smile
[76]

Szenk [ Master of Blaster ]

papa :)
tylko nie przysmaż jej za bardzo :)

12.08.2004
13:38
smile
[77]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> widzisz, juz sobie znalazl zabawke :)

12.08.2004
13:45
smile
[78]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Tylko żeby jej czego nie wkręcił, albo nie wykręcił :)

12.08.2004
13:51
smile
[79]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> spoko, ain jest duze dziecko, wie jak sie bawic :)

12.08.2004
13:54
smile
[80]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Aha, to mogę spać spokojnie :)

12.08.2004
13:58
smile
[81]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ja Ci dam, spac w pracy! :)

12.08.2004
13:59
smile
[82]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Dzięki, ale sam sobie poradzę :DD
Wybrałem pozycję "na filozofa" :D

12.08.2004
14:01
smile
[83]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> "na filozofa" to ja przespalem wszystkie lekcje polskiego w liceum :D

12.08.2004
14:19
smile
[84]

Szenk [ Master of Blaster ]

hrrrr, hrrrr, hrrrr

12.08.2004
14:26
smile
[85]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Hmm ja spadam na grila po południu (wiec bedzie dla mnie ban na kilka godzin ;), dlatego jak sie dobrze postaracie to mozecie załozyc kolejna czesc ;>

12.08.2004
14:27
smile
[86]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> Jakiś chętny się na pewno znajdzie :)

12.08.2004
14:29
smile
[87]

Father Michael [ Padre ]

... ... ...

(bo nie chrapie :))

12.08.2004
14:31
smile
[88]

Szenk [ Master of Blaster ]

chrapie, chrapie - tylko mu wstyd się przyznać :)

12.08.2004
14:32
smile
[89]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> nawet jesli chrapie to nie wie o tym bo w nocy spi :)

12.08.2004
14:33
smile
[90]

Szenk [ Master of Blaster ]

a nie statsuje w nocy?

12.08.2004
14:35
smile
[91]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ale jak statsuje to nie spi, a jak nie spi to nie chrapie, a jak chrapie to spi, a jak spi to nie slyszy nic :)

12.08.2004
14:35
smile
[92]

Szenk [ Master of Blaster ]

czyli jednak chrapie

12.08.2004
14:38
smile
[93]

Father Michael [ Padre ]

*idzie na obiadek* :P

12.08.2004
14:40
smile
[94]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ja juz jadłem :)

12.08.2004
14:51
smile
[95]

Father Michael [ Padre ]

mniam, mniam, pyszna zupka :D

niech teraz jeszcze tylko kurczaczek dojdzie :)

12.08.2004
14:52
smile
[96]

Szenk [ Master of Blaster ]

zaraz się jednak zabiorę do wkręcania komuś wiatraczków

12.08.2004
14:52
smile
[97]

mortan_battlehammer [ Legend ]

JA juz mam obsesje... dla mnie kurczaczek wiatraczek, jedno i to samo :)

12.08.2004
14:54
smile
[98]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> kurczaczek z rozna of coz' :) i z fryteczkami :D

12.08.2004
14:55
smile
[99]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> chcesz być nadziany na wiatraczek? z fryteczkami?
a może obaj, z mortanem, chcecie być nadziani na jednym wiatraczku, z fryteczkami? :)

12.08.2004
14:56
smile
[100]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ale tylko jesli bedzie do tego taka pyszna salatka jaka bede mial i jakis zimny napoj :)

12.08.2004
15:00
smile
[101]

Szenk [ Master of Blaster ]

*nic nie czyta, nic nie czyta, nic nie czyta*

12.08.2004
15:04
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

Macie i Wy :D

Historia Ziomala Stanisława

Hetaliśmy się ze squadem i towcem na miejscówke i spiknęliśmy Ziomala Stanisława .
Z wyglądu, szmalarny, ale ubierał się jak wiesław
Witka, zapytanie...On na to że MTV i może z nami pomykać.
Ale potem złapał errora i walnąl karpia że my bakać idziemy i się speszył.
Przygas z Niego, ale blana tejknął.
Ale potem nagle disco przyjechało...rzut skrót RWD squad w długą, a Stasiu schizę odwalił i zaczął trzodę robić.
Ale my skrótem przez cegły na zapas miejscówke obczailismy i dalejże palić znicze w git kwaterze.
Od tego czasu jesli ktoś miał zdzisia czemu Stasiu jest wygibem, opowiadaliśmy mu ten sam komiks...

12.08.2004
15:21
smile
[103]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk ---> tylko tak zebym mogł te fryteczki dosiegnać :)

12.08.2004
15:23
smile
[104]

Father Michael [ Padre ]

Jeszcze normalnie 15 minut i bede wcianal :D

12.08.2004
15:25
smile
[105]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> Chciałbyś :P

Padre, uważaj, żeby Ciebie nie wcięło :)

Hellcat ---> A mógłbyś to mnie, głupiemu i staremu, przetłumaczyć bardziej zrozumiale? :)

12.08.2004
15:28
smile
[106]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk ---> nikt Ci bajery nie sprzedał ?

12.08.2004
15:29
smile
[107]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> Za czasów mojej młodości takich rzeczy (chyba) nie sprzedawali. Może w Pewexach? :DDD

12.08.2004
15:32
smile
[108]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk ---> Czyli nie grypsujesz, wie sie nie dogadamy :)

12.08.2004
15:36
smile
[109]

Szenk [ Master of Blaster ]

nie to nie, bez łachy

12.08.2004
15:48
smile
[110]

mortan_battlehammer [ Legend ]

I tak mnie chciales na wiatraczek nadziać, wiec nie mogłbym rozmawiac :)

12.08.2004
15:49
smile
[111]

Szenk [ Master of Blaster ]

mortan ---> A skąd wiesz, gdzie ja Ci go chciałem... a nieważne... :DD

12.08.2004
15:56
smile
[112]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

już za chwileczkę, już za momencik...
piątek z Pankracym, zacznie się kręcić...

12.08.2004
16:01
smile
[113]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Nawet Mazio pisze o wiatrakach :

" napiszę coś na temat - ktoś już powiedział - to walka z wiatrakami...
ale przecież te potworne wiatraki trzeba zwalczać!!!
- Sancho Pansa - podaj mi kopię! "

12.08.2004
16:16
smile
[114]

Father Michael [ Padre ]

*rzuca sie na lozko, wlacza Family Guy, wlacza wiatrak i sie byczy*

12.08.2004
16:20
smile
[115]

Father Michael [ Padre ]

i jeszcze trafil sie moj ulubiony odcinek :D

12.08.2004
16:32
smile
[116]

Szenk [ Master of Blaster ]

ja też już się byczę i jem sobie obiadek, a co :)

12.08.2004
16:52
smile
[117]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> no jak mozesz? :)

12.08.2004
17:06
smile
[118]

Szenk [ Master of Blaster ]

mogę :P
i powiem więcej - pławię się słodkim lenistwie i nicnierobieniu :)

edit:
a teraz lecę na krucjatę :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 17:06:31]

12.08.2004
18:06
smile
[119]

matisf [ X ]

up -<-> staciarski :D


12.08.2004
18:11
smile
[120]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

co Wy wiecie o statsiarstwie?!? :-P
uczcie się od screenersów :)

12.08.2004
19:25
smile
[121]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> zamorduję, okrutnie, każdy sąd mnie uniewinni! :>

Mazio --> może by tak przysłać Screenersów do mojej firmy na praktykę? (oczywiście bezpłatną - wolontariat) Jak popracują od 8.30 do 19.30 to nie będą mieli czasu na głupoty ;P Obawiam się tylko o przydatność dla nas takich osobników..... :>

12.08.2004
19:27
smile
[122]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Meguś - ja to bym ich w kosmos wystrzelił...
na szczęście mam nową zajawkę... Sidney Polak i kawałek WWW.Tekila.pl

12.08.2004
21:57
smile
[123]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Witajcie Małpy Moje Kochane !!!

W czasie krótkiej przerwy w odpoczywaniu i piciu gorzały, pozdrawia Widzący. :))))
A jeszcze dwie godziny temu słuchałem Sztywnego Rumpla w Siemianach, w Szopie oczywiście.
Całuski, dwie rybie łuski i takie tam duperelki;-))))

12.08.2004
22:44
[124]

Peterrek [ 420 ]

Nie będe tak rozmowny jak Widzący, powiem tylko dupa, tyle :)

12.08.2004
22:46
smile
[125]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Widzący--> jasne, jest ciepło, pić się che

12.08.2004
23:01
smile
[126]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Ten watek jest chory,Wy tez jestescie chorzy ;) - tytul to jakis skrot? :)
w sumie to chyba stalych bywalcow ma,ale i ja postatsuje :P jako,ze wlasnie zakupilem abonament - znaczy,teraz mi wlaczyli :P

pozdrawiam, i dobry wieczor :)

12.08.2004
23:06
smile
[127]

Peterrek [ 420 ]

brutu --> Wypraszam sobie. Tu się nie statsuje, tylko prowadzi się kulturalna dyskusję :)

Witam.

12.08.2004
23:08
smile
[128]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Tia,szczegolnie poczatek watku :) normalnie mnie to rozwalilo :)
ale slyszalem,ze tu sie statsuje,wiec sie przyzwyczajam w tej chwili ;)

Hehe,i mozna posty edytowac ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:12:26]

12.08.2004
23:12
[129]

Peterrek [ 420 ]

brutu --> Więc, Ci jeszcze raz mówie: tu się nie statsuje, tylko prowadzi się kulturalna dyskusję.
A tak wogóle, kto Ci nagadał, że tu się statsuje?

12.08.2004
23:16
[130]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Raz: czytalem kiedys ktorastam czesc na forum,z racji jakiegos okraglego numerka zamiescili dla wszystkich, dwa, co jakis czas ktos o tym napomyka gdzieniegdzie ;)

ale nie mowie,ze to zle, nie denerwuj sie od razu ;)

tytul watku to jakis skrot? czy taki sobie bezsensowny zlepek liter? :)
wybaczcie,ale nie bede czytac poprzednich czesci,by sie tego dowiedziec ;)

pozdrawiam ;]

12.08.2004
23:20
[131]

Peterrek [ 420 ]

brutu --> Ja się nie denerwuje,, jestem wyjątkowo spokojny :)
A co do nazwy wątku, to nie jest przypadkowy zlepek liter, ale lepiej wyjaśni Ci to Hellcat, który wpadnie za jakieś 40 minut :)

12.08.2004
23:22
[132]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Za 40 minut bede juz spal,bo jakos mi sie glowa kiwa (kiwie?), coz, wakacje i miasto noca ;)

ale jak juz wpadniesz, Hellcat, to mozesz mi to wyjasnic,rankiem przeczytam ,bo fajnie by bylo wiedziec,gdzie sie wpisuje ;)

12.08.2004
23:33
smile
[133]

Father Michael [ Padre ]

Czy ja slyszalem slowo na "S" ???

12.08.2004
23:35
[134]

Peterrek [ 420 ]

Father Michael --> Ach Ci młodzi w Ddw :)

12.08.2004
23:37
smile
[135]

Father Michael [ Padre ]

Peterrek -> straszne rzeczy, zadnego szacunku dla starszych :)

edit: aha, a DDW... znaczy: Dzień Dobry Wieczór Chcę W Tym Wątku Wyrazić Swoje Zdziwienie Dla Niepopularnej Kategorii.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:38:03]

12.08.2004
23:38
smile
[136]

piokos [ ]

wieczorny stats ... greets.

p.s. FM ==> na procku mam 47*


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:45:59]

12.08.2004
23:41
smile
[137]

Peterrek [ 420 ]

Padre --> Chciałem młodego adepta troche podszkolić, ale idzie mi to topornie. Może razem spróbujemy, wtedy jest szansa, że z brutusa jeszcze wyrosną ludzie.

12.08.2004
23:41
smile
[138]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ja 51 :) widzisz, jestem lepszy :D

Peterrek -> nie ufam ludziom, ktorzy sie nazywaja Brutus :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:43:03]

12.08.2004
23:44
smile
[139]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Father Michael ---> dziekuje uprzejmie

Dzien dobry wieczor !
mam nadzieje,ze bedzie mi sie tu milo stats...pisalo ;)

pozdrawiam, i dobranoc,na dzisiaj to tyle.

12.08.2004
23:47
[140]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Ejj, jaki brutuS ? :P

ja nie ufam "ojcom", Father Michael ;P

ale moze jeszcze sie przekonam ;)

12.08.2004
23:50
smile
[141]

Father Michael [ Padre ]

brutu -> tak Cie Peterrek nazwal :). A sprobuj tylko ojcom nie ufac to Cie zamkniemy razem z Mentorem :)

12.08.2004
23:51
[142]

Peterrek [ 420 ]

Ja? no co Wy. Ja z boku stałem :)

[edit]

800

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:53:30]

12.08.2004
23:53
smile
[143]

Father Michael [ Padre ]

Peterrek -> jakim znowu "zboku"? Ty znowu o seksie :|

12.08.2004
23:55
smile
[144]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> Ja się wolę nie narażać wieczorami ciemnymi :) Uf uf uf :) Wystarczy? :>

moja ulubiona liczba: 13 ;P

12.08.2004
23:57
smile
[145]

Peterrek [ 420 ]

*zarzuca se pokute - przez kilka najbliższych minut nie stat... dyskutuje*

13.08.2004
00:00
smile
[146]

Hellcat [ Legend ]

0:00 :)

13.08.2004
00:00
smile
[147]

Father Michael [ Padre ]

Meghan -> a moja 666 ]:)

Hellcat Ty kamperze :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:00:58]

13.08.2004
00:01
smile
[148]

piokos [ ]

00:01 :P

Hell --> Ty to chyba nic nie robisz tylko na to czekasz cały dzień :-D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:01:53]

13.08.2004
00:01
smile
[149]

Father Michael [ Padre ]

00:01:30

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:01:48]

13.08.2004
00:04
[150]

Hellcat [ Legend ]

Piokos
Mylisz się...z reguły orientuje się że już północ blisko ok. 23:58

13.08.2004
00:05
[151]

Peterrek [ 420 ]

151 :P

13.08.2004
00:08
smile
[152]

Father Michael [ Padre ]

Ide popatrzec w niebo skoro nie mam nic lepszego do roboty :)

13.08.2004
00:10
smile
[153]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> Tak, tak, popilnuj, żeby nie spadło Ci na głowę... znienacka :)

13.08.2004
00:13
smile
[154]

Father Michael [ Padre ]

Meghan (mph) -> a co robic jak juz zacznie spadac?

13.08.2004
00:15
smile
[155]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Nie wiem, najważniejsze, że nie będziesz zaskoczony :) I przyjmiesz to z podniesionym czołem - jak prawdziwy mężczyzna ;P

13.08.2004
00:16
[156]

Peterrek [ 420 ]

Chciałem dzisiaj założyć nową część, ale bardzo chce mi się spać, więc odpuszczam.
Dobranoc :)

13.08.2004
00:38
smile
[157]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Prawdziwy mężczyzna wali w cudze czoło,a potem przyjmuje wyrzuty:_P

13.08.2004
00:41
[158]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Prawdziwy mężczyzna może nie mieć rąk, może nie mieć nóg, najważniejsze żeby nie był kaleką.

by moja koleżanka

13.08.2004
00:47
smile
[159]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

ma dziewucha wyobraznie, nie ma to, tamto;-P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:47:29]

13.08.2004
00:49
smile
[160]

Father Michael [ Padre ]

Napatrzylem sie w niebo i jest mi zimno :)

13.08.2004
00:50
smile
[161]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

sama jest widokowo nędza z bido ale niezłe ma libido

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:52:06]

13.08.2004
01:48
[162]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

nowe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.