
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 135
Siara ! IIIII... wszystko jasne !!!

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
PIERWSZY !!!!!!

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Drugi...?

mortan_battlehammer [ Legend ]
No co cham, złamal mi passe

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Trzeci !

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
mortan_battlehammer ---> "Przed Gospodarza nie wychodź !" (Czterej Pancerni i Pies);-PPPPP

mortan_battlehammer [ Legend ]
kurde to jest nie fair, zaraz zrobie 136 :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
skoro tak :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
mortan_battlehammer ---> jak nie fair ? bardzo fair ! W końcu Waść w moim wątku jesteś, to się zachowuj, a nie statsuj pornograficznie - tu ma byc najkulturalniniejsza dyskusyja, a nie imponowanie !;-P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Ja pornograficznie ? gdzie :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
na GOLu, qrna, na GOLu !:-))))))))

mortan_battlehammer [ Legend ]
Oj cos chyba Ci srednia spadła ostatnio co ? Albo gdzies wyjezdzasz moze ?

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
z reguły nad morze;-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Z reguły jest pozno i juz przewaznie spie o tej porze :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
cóż, wszystko możesz;-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Moge, moge ino nie przez noge ;-)
Nie wydaje Ci sie ze jestesmy perfidnymi stasiarzami ?

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
W zyciu nigdy, potem wcale, jam nie statsiarz, mam coś w pale...;-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Ja tylko z filtrem pale :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
więc nie plujesz, żyć chcesz dłużej, gumę żujesz;-P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Alkohol zabija powili...wiec mamy duzo czasu :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Całą wieczność - "Ile żeś se nabił statsów ? - pyta Św. Piotr u Bram w Niebiesiech. - "Legendą zostałem" - odpowiada gość. - " No to masz Bana" - ;-)

Father Michael [ Padre ]
Angelord -> przerwanie monopolu mortana we wspanialym stylu :D
Dobranoc!
:)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre --> jedno słowo - Wiatraczek ;-P
i ja juz ide spac :)
ps ta czesc to jest wyjatek potwierdzajacy regułe :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> to juz nie dziala bo wiatraczek przyszedl :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre -- > przyjsc przyszedł, ale zawsze sie procek moze spalic :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> nie moze bo juz zalozylem, dziala dobrze, a nawet jak przestanie to sie komp wylaczy :P

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Wiatraczek, nie - wiatraczek, reguła, nie - wyjątek - Siara ! I wszystko jasne !;-P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Poczekaj na wieksza burze, albo spadek napiecia w sieci albo zasilacz moze sie popsuc :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> jak jest burza mam wylaczonego kompa, posiadam stabilizator mocy, a zasilacz spalil sie miesiac temu i teraz mam nowy, ktory sie szybko nie spali :)
chcesz cos jeszcze powiedziec? :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre -- > Zawsze moze jakis koczkodan wpasc przez okno i rozwalic kompa :)
Jak chcesz to mam jeszcze wiele podobnie senswnych mozliwosci, ale moze juz je rano przedstawie :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> nie dyskutuje z toba :P
Dobranoc!

mortan_battlehammer [ Legend ]
Ja z Toba chetnie podyskutuje ;>
Dobranoc :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Zatem:
Dzień Dobry:-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Wieczor..własciwie Noc

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Swita już qrna, no bez jaj, gwiazda 10 km pod horyzontem, zaraz buchnie żarem.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 03:00:04]

Szenk [ Master of Blaster ]
już buchła

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Bry :)
Szenkuś, nie krzyw się - przecież siedzisz w pracy a nie pod gwiazdą ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Taaa, ale mi ślipi po oczach, a nie mogę znaleźć chętnego, żeby wstał i zasłonił żaluzje :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk --- > tradycyjnie - poczekaj az sobie pojdzie :)
Dzien dobry.
MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry wszystkim. Miłego dnia :D

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> Ale ono chyba jeszcze bardziej leniwe, niż ja - bo jakoś wolno mu się idzie :)
MASHTRIX ---> Cześć :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Oooo zawitał Pan od łamania regulaminu :) fajna jest mozliwosc edycji, prawda Mashtrix :)

Father Michael [ Padre ]
Dziń Dybry!

tygrysek [ behemot ]
to ja leklerk

mortan_battlehammer [ Legend ]
tygrysek --- >" Leklerk " - to był ten mąz babci, ale ten od dzin dybry jakos inaczej sie zwał ....ee tu jest 3 leclerków juz sie zgubiłem :)
Carole Ashby: Louise
Nicholas Frankau: Carstairs
Kirsten Cooke: Michelle Dubois
Kenneth Connor (I): Monsieur Alfonse
Gorden Kaye: Rene Artois
Vicki Michelle: Yvette Carte-Blanche
Guy Siner: Porucznik Gruber
Kim Hartman: Helga Geerhart
Arthur Bostrom: Crabtree
Moira Foot: Denise Laroq
John D. Collins: Fairfax
Richard Gibson (I): Herr Otto Flick
Jack Haig: Roger Leclerc
Rose Hill: Fanny Leclerc
Sue Hodge: Mimi Labonq
Carmen Silvera: Edith Artois
Richard Marner: Pułkownik Von Strohm
Francesca Gonshaw (I): Maria Recamier
John Louis Mansi: Herr Von Smallhausen
Estelle Matthews: Valerie Vendome
Hilary Minster: Generał Erich Von Klinkerhoffen
Iain Mitchell (I): Ksiądz
Robin Parkinson: Ernest Lecrelc (2)
Aidan Quinn:
Gavin Richards: Kapitan Alberto Bertorelli
Derek Royle: Ernest Lecrelc (1)
Phoebe Scholfield: Henriette
Sarah Sherborne: Agent Grace
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 10:26:22]

Father Michael [ Padre ]
Oficer Crabtree chyba

matisf [ X ]
Dziendobry :)

tygrysek [ behemot ]
leklerków ci u nas pod dostatkiem

Szenk [ Master of Blaster ]
oszołomów też nie brakuje :D

Szenk [ Master of Blaster ]
a wracając do transmisji meczy naszych drużyn w pucharze UEFA - czegoś tu nie rozumiem, albo Onet jest źle poinformowany

mortan_battlehammer [ Legend ]
Legia i Amica miały byc na zywo, a mecz Lecha ma byc retransmitowany :)

Szenk [ Master of Blaster ]
a gdzie ta Amica, bo jej nie widze

mortan_battlehammer [ Legend ]
Ja tez nie, ale ma byc :)
Amica jest o 19:45
https://www.gazeta.pl/tv/1617365,47460,1621178.html
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 11:32:18]

Father Michael [ Padre ]
Lions and Tigers only in Kenya!

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre -- > co Ty ? kenye teraz dopiero zobaczyłes ?

Father Michael [ Padre ]
mortan -> ja raczej przypominam o paru waznych sprawach :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
nie kumam

Father Michael [ Padre ]
mortan -> bo Cie chyba nie bylo na DDW jak przez kilka watkow rozmawialismy tylko o Kenii... aha i o parowkach :)

Szenk [ Master of Blaster ]
stających w gardle

mortan_battlehammer [ Legend ]
Eee o parowkach to nie chce wiedziec :) ide sobie narazie, wpadne pozniej :)

Father Michael [ Padre ]
Ja tez ide.
Wkrotce wyniki zapisow na beta testerow WoW :)

Szenk [ Master of Blaster ]
no tak, wszyscy gdzieś idą, a ja mam siedzieć i pracować

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> ktos musi pracowac zeby inni sie mogli lenic :)

Szenk [ Master of Blaster ]
oj, bo wezmę jakiś wiatraczek i komuś gdzieś wkręcę

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> eee... to ja juz jednak pojde :)
c'ya!

Szenk [ Master of Blaster ]
eeeech, baw się dobrze

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk----> łacze sie w bolu, bo ja sie nie ide lenic tylko sie uczyc :(

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
O Rany!
Angelord założył nową część! Aż się łezka w oku człowiekowi kręci ;D

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> To już chyba wolę pracować :D
ain ---> Nie maż się tak i wytrzyj nos :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Szenk -> no co zrobić *snif* że zaraz nosem pociągam na wspomnienie postów, w których obiecywałem Angelo dojście do legenda dzięki ddw ;D

Szenk [ Master of Blaster ]
no już, nie płacz ainek, poproszę Padre, żeby Ci oddał swój wiatraczek, to się trochę pobawisz :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> what?

Peterrek [ 420 ]
Witam :)
Piękny dzień, aż chce się żyć.
Ooo!... nowy wątek ... hehe :)

Szenk [ Master of Blaster ]
oj, Padre, nie dasz zapłakanemu dziecku zabawki? nie bądź taki :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Dziękuję, już nie trzeba. Jadę po jedną dziewuszkę i spadamy na ognisko pod Ciechanów, może to mnie trochę pocieszy ;D
Soł sii ja tumoroł folks!

Szenk [ Master of Blaster ]
papa :)
tylko nie przysmaż jej za bardzo :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> widzisz, juz sobie znalazl zabawke :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Tylko żeby jej czego nie wkręcił, albo nie wykręcił :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> spoko, ain jest duze dziecko, wie jak sie bawic :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Aha, to mogę spać spokojnie :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> ja Ci dam, spac w pracy! :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Dzięki, ale sam sobie poradzę :DD
Wybrałem pozycję "na filozofa" :D

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> "na filozofa" to ja przespalem wszystkie lekcje polskiego w liceum :D

Szenk [ Master of Blaster ]
hrrrr, hrrrr, hrrrr

mortan_battlehammer [ Legend ]
Hmm ja spadam na grila po południu (wiec bedzie dla mnie ban na kilka godzin ;), dlatego jak sie dobrze postaracie to mozecie załozyc kolejna czesc ;>

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> Jakiś chętny się na pewno znajdzie :)

Father Michael [ Padre ]
... ... ...
(bo nie chrapie :))

Szenk [ Master of Blaster ]
chrapie, chrapie - tylko mu wstyd się przyznać :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> nawet jesli chrapie to nie wie o tym bo w nocy spi :)

Szenk [ Master of Blaster ]
a nie statsuje w nocy?

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> ale jak statsuje to nie spi, a jak nie spi to nie chrapie, a jak chrapie to spi, a jak spi to nie slyszy nic :)

Szenk [ Master of Blaster ]
czyli jednak chrapie

Father Michael [ Padre ]
*idzie na obiadek* :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
ja juz jadłem :)

Father Michael [ Padre ]
mniam, mniam, pyszna zupka :D
niech teraz jeszcze tylko kurczaczek dojdzie :)

Szenk [ Master of Blaster ]
zaraz się jednak zabiorę do wkręcania komuś wiatraczków

mortan_battlehammer [ Legend ]
JA juz mam obsesje... dla mnie kurczaczek wiatraczek, jedno i to samo :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> kurczaczek z rozna of coz' :) i z fryteczkami :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> chcesz być nadziany na wiatraczek? z fryteczkami?
a może obaj, z mortanem, chcecie być nadziani na jednym wiatraczku, z fryteczkami? :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> ale tylko jesli bedzie do tego taka pyszna salatka jaka bede mial i jakis zimny napoj :)

Szenk [ Master of Blaster ]
*nic nie czyta, nic nie czyta, nic nie czyta*

Hellcat [ Legend ]
Macie i Wy :D
Historia Ziomala Stanisława
Hetaliśmy się ze squadem i towcem na miejscówke i spiknęliśmy Ziomala Stanisława .
Z wyglądu, szmalarny, ale ubierał się jak wiesław
Witka, zapytanie...On na to że MTV i może z nami pomykać.
Ale potem złapał errora i walnąl karpia że my bakać idziemy i się speszył.
Przygas z Niego, ale blana tejknął.
Ale potem nagle disco przyjechało...rzut skrót RWD squad w długą, a Stasiu schizę odwalił i zaczął trzodę robić.
Ale my skrótem przez cegły na zapas miejscówke obczailismy i dalejże palić znicze w git kwaterze.
Od tego czasu jesli ktoś miał zdzisia czemu Stasiu jest wygibem, opowiadaliśmy mu ten sam komiks...

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk ---> tylko tak zebym mogł te fryteczki dosiegnać :)

Father Michael [ Padre ]
Jeszcze normalnie 15 minut i bede wcianal :D

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> Chciałbyś :P
Padre, uważaj, żeby Ciebie nie wcięło :)
Hellcat ---> A mógłbyś to mnie, głupiemu i staremu, przetłumaczyć bardziej zrozumiale? :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk ---> nikt Ci bajery nie sprzedał ?

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> Za czasów mojej młodości takich rzeczy (chyba) nie sprzedawali. Może w Pewexach? :DDD

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk ---> Czyli nie grypsujesz, wie sie nie dogadamy :)

Szenk [ Master of Blaster ]
nie to nie, bez łachy

mortan_battlehammer [ Legend ]
I tak mnie chciales na wiatraczek nadziać, wiec nie mogłbym rozmawiac :)

Szenk [ Master of Blaster ]
mortan ---> A skąd wiesz, gdzie ja Ci go chciałem... a nieważne... :DD

Mazio [ Mr.Offtopic ]
już za chwileczkę, już za momencik...
piątek z Pankracym, zacznie się kręcić...

mortan_battlehammer [ Legend ]
Nawet Mazio pisze o wiatrakach :
" napiszę coś na temat - ktoś już powiedział - to walka z wiatrakami...
ale przecież te potworne wiatraki trzeba zwalczać!!!
- Sancho Pansa - podaj mi kopię! "

Father Michael [ Padre ]
*rzuca sie na lozko, wlacza Family Guy, wlacza wiatrak i sie byczy*

Father Michael [ Padre ]
i jeszcze trafil sie moj ulubiony odcinek :D

Szenk [ Master of Blaster ]
ja też już się byczę i jem sobie obiadek, a co :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> no jak mozesz? :)

Szenk [ Master of Blaster ]
mogę :P
i powiem więcej - pławię się słodkim lenistwie i nicnierobieniu :)
edit:
a teraz lecę na krucjatę :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 17:06:31]

matisf [ X ]
up -<-> staciarski :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
co Wy wiecie o statsiarstwie?!? :-P
uczcie się od screenersów :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> zamorduję, okrutnie, każdy sąd mnie uniewinni! :>
Mazio --> może by tak przysłać Screenersów do mojej firmy na praktykę? (oczywiście bezpłatną - wolontariat) Jak popracują od 8.30 do 19.30 to nie będą mieli czasu na głupoty ;P Obawiam się tylko o przydatność dla nas takich osobników..... :>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Meguś - ja to bym ich w kosmos wystrzelił...
na szczęście mam nową zajawkę... Sidney Polak i kawałek WWW.Tekila.pl

Widzący [ Generaďż˝ ]
Witajcie Małpy Moje Kochane !!!
W czasie krótkiej przerwy w odpoczywaniu i piciu gorzały, pozdrawia Widzący. :))))
A jeszcze dwie godziny temu słuchałem Sztywnego Rumpla w Siemianach, w Szopie oczywiście.
Całuski, dwie rybie łuski i takie tam duperelki;-))))
Peterrek [ 420 ]
Nie będe tak rozmowny jak Widzący, powiem tylko dupa, tyle :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Widzący--> jasne, jest ciepło, pić się che

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Ten watek jest chory,Wy tez jestescie chorzy ;) - tytul to jakis skrot? :)
w sumie to chyba stalych bywalcow ma,ale i ja postatsuje :P jako,ze wlasnie zakupilem abonament - znaczy,teraz mi wlaczyli :P
pozdrawiam, i dobry wieczor :)

Peterrek [ 420 ]
brutu --> Wypraszam sobie. Tu się nie statsuje, tylko prowadzi się kulturalna dyskusję :)
Witam.

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Tia,szczegolnie poczatek watku :) normalnie mnie to rozwalilo :)
ale slyszalem,ze tu sie statsuje,wiec sie przyzwyczajam w tej chwili ;)
Hehe,i mozna posty edytowac ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:12:26]
Peterrek [ 420 ]
brutu --> Więc, Ci jeszcze raz mówie: tu się nie statsuje, tylko prowadzi się kulturalna dyskusję.
A tak wogóle, kto Ci nagadał, że tu się statsuje?
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Raz: czytalem kiedys ktorastam czesc na forum,z racji jakiegos okraglego numerka zamiescili dla wszystkich, dwa, co jakis czas ktos o tym napomyka gdzieniegdzie ;)
ale nie mowie,ze to zle, nie denerwuj sie od razu ;)
tytul watku to jakis skrot? czy taki sobie bezsensowny zlepek liter? :)
wybaczcie,ale nie bede czytac poprzednich czesci,by sie tego dowiedziec ;)
pozdrawiam ;]
Peterrek [ 420 ]
brutu --> Ja się nie denerwuje,, jestem wyjątkowo spokojny :)
A co do nazwy wątku, to nie jest przypadkowy zlepek liter, ale lepiej wyjaśni Ci to Hellcat, który wpadnie za jakieś 40 minut :)
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Za 40 minut bede juz spal,bo jakos mi sie glowa kiwa (kiwie?), coz, wakacje i miasto noca ;)
ale jak juz wpadniesz, Hellcat, to mozesz mi to wyjasnic,rankiem przeczytam ,bo fajnie by bylo wiedziec,gdzie sie wpisuje ;)

Father Michael [ Padre ]
Czy ja slyszalem slowo na "S" ???
Peterrek [ 420 ]
Father Michael --> Ach Ci młodzi w Ddw :)

Father Michael [ Padre ]
Peterrek -> straszne rzeczy, zadnego szacunku dla starszych :)
edit: aha, a DDW... znaczy: Dzień Dobry Wieczór Chcę W Tym Wątku Wyrazić Swoje Zdziwienie Dla Niepopularnej Kategorii.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:38:03]

piokos [ ]
wieczorny stats ... greets.
p.s. FM ==> na procku mam 47*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:45:59]

Peterrek [ 420 ]
Padre --> Chciałem młodego adepta troche podszkolić, ale idzie mi to topornie. Może razem spróbujemy, wtedy jest szansa, że z brutusa jeszcze wyrosną ludzie.

Father Michael [ Padre ]
piokos -> ja 51 :) widzisz, jestem lepszy :D
Peterrek -> nie ufam ludziom, ktorzy sie nazywaja Brutus :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:43:03]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Father Michael ---> dziekuje uprzejmie
Dzien dobry wieczor !
mam nadzieje,ze bedzie mi sie tu milo stats...pisalo ;)
pozdrawiam, i dobranoc,na dzisiaj to tyle.
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Ejj, jaki brutuS ? :P
ja nie ufam "ojcom", Father Michael ;P
ale moze jeszcze sie przekonam ;)

Father Michael [ Padre ]
brutu -> tak Cie Peterrek nazwal :). A sprobuj tylko ojcom nie ufac to Cie zamkniemy razem z Mentorem :)
Peterrek [ 420 ]
Ja? no co Wy. Ja z boku stałem :)
[edit]
800
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-12 23:53:30]

Father Michael [ Padre ]
Peterrek -> jakim znowu "zboku"? Ty znowu o seksie :|

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> Ja się wolę nie narażać wieczorami ciemnymi :) Uf uf uf :) Wystarczy? :>
moja ulubiona liczba: 13 ;P

Peterrek [ 420 ]
*zarzuca se pokute - przez kilka najbliższych minut nie stat... dyskutuje*

Hellcat [ Legend ]
0:00 :)

Father Michael [ Padre ]
Meghan -> a moja 666 ]:)
Hellcat Ty kamperze :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:00:58]

piokos [ ]
00:01 :P
Hell --> Ty to chyba nic nie robisz tylko na to czekasz cały dzień :-D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:01:53]

Father Michael [ Padre ]
00:01:30
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:01:48]
Hellcat [ Legend ]
Piokos
Mylisz się...z reguły orientuje się że już północ blisko ok. 23:58
Peterrek [ 420 ]
151 :P

Father Michael [ Padre ]
Ide popatrzec w niebo skoro nie mam nic lepszego do roboty :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> Tak, tak, popilnuj, żeby nie spadło Ci na głowę... znienacka :)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> a co robic jak juz zacznie spadac?

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Nie wiem, najważniejsze, że nie będziesz zaskoczony :) I przyjmiesz to z podniesionym czołem - jak prawdziwy mężczyzna ;P
Peterrek [ 420 ]
Chciałem dzisiaj założyć nową część, ale bardzo chce mi się spać, więc odpuszczam.
Dobranoc :)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Prawdziwy mężczyzna wali w cudze czoło,a potem przyjmuje wyrzuty:_P
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Prawdziwy mężczyzna może nie mieć rąk, może nie mieć nóg, najważniejsze żeby nie był kaleką.
by moja koleżanka

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
ma dziewucha wyobraznie, nie ma to, tamto;-P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:47:29]

Father Michael [ Padre ]
Napatrzylem sie w niebo i jest mi zimno :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
sama jest widokowo nędza z bido ale niezłe ma libido
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-13 00:52:06]
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
nowe