GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana DSL 0,5mb --> 1mb ---- DSL 1mb ---> 2mb ZA DARMO ?!?!

11.08.2004
11:47
smile
[1]

vcarter [ Koszykarz ]

Zmiana DSL 0,5mb --> 1mb ---- DSL 1mb ---> 2mb ZA DARMO ?!?!

Wlasnie natknalem sie na info (na grupach dyskusyjnych) ze bardzo duzo osob ma zamiast DSL 0,5 mb ---> 1mb a sa tez niektorzy ktorzy maja 2 mb zamiast 1mb. Oczywiscie za darmo.

1 wrzesnia oficjalnie Tepsa zaprezentuje te zmiany !

Wychodzi na to ze kompletnie nie bedzie sie oplacac kupowac NEO (a to miala byc glowna usluga Tepsy) No chyba ze w tej usludze tez nastapia jakies zmiany...

Zmiana przepustowosci łacz ma sie w takich terminach odbywac (chociaz kolega ma juz 1 mb zamiast 0,5 mimo ze zmiany łącz w Rzeszowie i Przemyslu maja byc pod koniec sierpnia) :
30.07.2004 - Warszawa
02.08.2004 - Warszawa
03.08.2004 - Warszawa
04.08.2004 - Warszawa, Siedlce
05.08.2004 - Ostroleka , Ciechanow
06.08.2004 - Plock , Elblag
09.08.2004 - Olsztyn, Suwalki, Lomza
10.08.2004 - Bialystok, Poznan, Gorzow Wlkp.
11.08.2004 - Poznan, Pila, Leszno, Zielona Gora
12.08.2004 - Poznan, Kalisz, Konin, Walbrzych
13.08.2004 - Czestochowa, Opole
16.08.2004 - Gliwice
17.08.2004 - Bielsko Biala, Lublin
18.08.2004 - Zamosc, Kielce, Tarnobrzeg
19.08.2004 - Biala Podlaska, Chelm, Radom, Wloclawek
20.08.2004 - Torun, Bydgoszcz
23.08.2004 - Gdansk
24.08.2004 - Gdansk, Nowy Sacz, Tarnow
25.08.2004 - Krakow, Skierniewice
26.08.2004 - Lodz, Sieradz, Piotrkow Trybunalski
27.08.2004 - Krosno, Rzeszow, Przemysl, Koszalin
30.08.2004 - Szczecin, Slupsk, Jelenia Gora
31.08.2004 - Legnica, Wroclaw,

11.08.2004
11:54
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

wspaniale, ale na neo i tak mi wystarcza:) wiec nie wiem po ci CI ten 1 MB skoro i tak go nie wykorzystasz

11.08.2004
11:57
[3]

Zajcef [ Konsul ]

Tu jest potwierdzenie tego. Niestety wciaz pozostaje maly upload a zazwyczaj tym uzytkownicy rozwalaja :/
mortan => wiesz, dsl`a maja ludzie na kilka osob zazwyczaj, wiec taka wiadomosc to dla nas piekna sprawa.

11.08.2004
12:03
[4]

ZlotX [ Konsul ]

widizalem na stronei chipa wczoraj ten artykul i od pierwszego wrzesnia wszystkie dsl o.5 pwoiiekszaja sie do 1 a z 1 bedzie 2 mbit
wszedzie niezaleznie gdzie mieskzaszi masz dsl!!!!!!1

11.08.2004
12:05
[5]

hetman [ Generaďż˝ ]


dobrze ale to DSL a nie neo ADSL - wiec dalej dla jednego uzytkownika bardziej oplaca sie zakupic neo niz 1 Mbps DSL.

11.08.2004
12:07
[6]

Zajcef [ Konsul ]

Hetman, owszem. Dalej neo wychodzi taniej. Ja myslalem nad przejsciem na neo, poniewaz usluge neo zwiekszyli a dsl`a zostawili w spokoju. Niedawno jakos z 2 tyg temu bylem sie pytac w tepsie czy maja zamiar cos z tym zrobic, niestety nie potrafili odpowiedziec, a tu taka mila niespodzianka.

11.08.2004
12:08
smile
[7]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Zajcef --> fakt na kilka osobsie oplaca, ja neo mam sam wiec dla mnie to i tak wystarczajaco:)

11.08.2004
12:09
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

zmieniają nazwy od 1 IX i 512 k przechodzi automatycznie na 1 Mb, 1 na 2 MB i pojawi się nowa 512 w cenie ok. 50 zł. tańsza od obecnej 512.

11.08.2004
12:10
[9]

Swidrygajłow [ ]

VinEzne - ale z limitem?

11.08.2004
12:12
[10]

Zajcef [ Konsul ]

Swidrygajlow => dsl`a nigdy nie mial ograniczen, wiec watpie zeby takie cos wprowadzili. I tak bedize dalej drozsze od neo o jakies 60 zl, a neo dalej pozostaje szybsze od tego o 256 ..

11.08.2004
12:14
[11]

Swidrygajłow [ ]

Zajcef - ale pdobno ma byc za 50zł

11.08.2004
12:14
[12]

Zajcef [ Konsul ]

Swidryglow => przeczytaj uwaznie _o 50zl tansze od obecnej_ obecna cena to 250 zl .

11.08.2004
12:29
smile
[13]

Mnieteq [ SimRacer ]

Nie wiem ile w tym prawdy....ale słyszałem od kolesia związanego z tepsą że mają zamiar zwiększać ADSL. Teoretycznie nawet do 1280 kbit. Z tego co się orientuję technicznie jest to wykonalne :) Czy to tylko plotka ?

11.08.2004
16:46
smile
[14]

vcarter [ Koszykarz ]

Ja juz za miesiac bede mial łącze 2mB (co prawda w sieci 30 osobowej ale zawsze to cos).

Jeszcze jakis czas temu nigdy bym nie pomyslal ze bede mial dostep do neta na łączach tak szybkich...

19.08.2004
14:24
[15]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Chyba chodzi o Mb (megabity) a nie MB. 2 Mb na 30 osób, to ja jednak wolę swoje 640 kb dla siebie przez neo. A co do DSL'a to faktycznie odnotowałem przyspieszenie łącza w ostatnich dniach. W robocie mam dwa łącza 512 kb (w zasadzie miałem). Dzisiaj zmierzyłem przepustowość i wyszło, że jest 2x1 Mb.

19.08.2004
15:06
[16]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Od poniedziałku zamiast 1mb mam 2mb :)

01.09.2004
02:20
smile
[17]

TraFicK [ Centurion ]

Hyhy no i zmienili z DSL 512 na DSL 1 : ) ( okolice Rzeszowa ) leci elegancko 126kb/s :)) ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.