GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - nieustająca warszawska epopeja alkoholowa !

11.08.2004
11:03
[1]

L@WYER [ Valaraukar ]

WWWAiS - nieustająca warszawska epopeja alkoholowa !

W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i innych(nawet volens nolens :> ),a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: CISZA!!!

Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto miasto stołeczne: WYNOCHA !!!

PS. Specjalnie dla was (i zgodnie z umową) zamieszczam zdjęcie pt. "Ja w pięknych okolicznościach przyrody"

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.

Link do poprzedniej części - na dole

Link do najnowszej wersji "Wielkiego Pochleju Warszawskiego" :

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2637740&N=1

11.08.2004
11:05
smile
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Kto to jest ??

11.08.2004
11:08
smile
[3]

legrooch [ Legend ]


ROTFL & LOL & BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

11.08.2004
11:10
smile
[4]

L@WYER [ Valaraukar ]

Piotrasq --> to małe audio-tele-trele-morele. Odpowiedzi do wyboru:
a) W.I. Lenin
b) Winnetou
c) Hans Kloss
d) wielki GONZO

Nagroda główna - uścisk dłoni dowolnie wybranej osoby z ekipy wwwais .

11.08.2004
11:13
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łomatko, przecież to księżulo Mulcahy we własnej osobie...

11.08.2004
11:27
smile
[6]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Stawiam na wielkiego GONZO.

11.08.2004
11:30
smile
[7]

L@WYER [ Valaraukar ]

Piotrasq --> hmmm, po czym wnosisz ?

11.08.2004
11:40
smile
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może po MAŁYCH GONZACH na czubku głowy...?

11.08.2004
11:49
[9]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Paudyn > No to jak się spotkamy w MA to se wtedy omówimy wszystkie kwestie odnośnie Grenlandii - kraju różowych kartek na alkohol, najwyższego wskaźnika pijaństwa wśród nastolatek i białych misiów.

11.08.2004
11:49
smile
[10]

L@WYER [ Valaraukar ]

Piotrasq --> no niech już będzie - WYGRAŁEŚ - dalszy wybór, ten dotyczący nagrody, należy do Ciebie ...

11.08.2004
11:58
smile
[11]

Misio-Jedi [ Legend ]

Co to za zdjęcię ?!?!

APAGE SATANAS !!!!!!!!!!

11.08.2004
12:00
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piccolo :::> Oby tylko po tych kartkach nie widzieć białych myszek...

11.08.2004
12:17
smile
[13]

L@WYER [ Valaraukar ]

Misio-Jedi --> niestety konkurs już został rozwiązany ...

PiccoloUve --> to są jeszcze na tym pieknym świecie kraje, gdzie są KARTKIna WÓDKĘ ?!?

TO ALL - jakby co przypominam, że dzisiaj u mnie na Mokotowie kolektywnie oglądamy mecz, więc kto może niech przyjdzie - zabawa (miejmy nadzieję) będzie wprost setna :) .

11.08.2004
12:18
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ano. Jak będę wracał z Komorowa, zakupię browarki i je nieco podmrożę. Spodziewać się mnie proszę między 20, a 20.30.

11.08.2004
12:23
smile
[15]

el f [ RONIN-SARMATA ]

PiccoloUve , Paudyn - powodzenia (1)

11.08.2004
12:32
smile
[16]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn wszystko zależy teraz od tego jak bardzo potrafisz być mily :P

co do zdjęcia L@wyera to bhahahahahahahahahahahahaha
btw. apel do kobiet zrobil się nudny i nie działa :P

11.08.2004
12:37
smile
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F ::::> Własnie wycofałem swoją rezerwację...

11.08.2004
13:25
smile
[18]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Ależ ty mi z nieba spadasz :) Czy zaproszenie wszystkich oznacza także osoby, z którymi tylko raz piłeś? :) Jeżeli tak, chętnie bym się zaprzyjaźnił z twoim telewizorem dzisiejszym wieczorem :)

11.08.2004
13:28
smile
[19]

L@WYER [ Valaraukar ]

artaban --> no problemo - chcesz = przychodzisz. Podstawowa obowiązująca (wszyskich bez wyjątku) zasada brzmi "Alkohol i zakąski każdy przynosi sam" - jak na razie całość działa nieźle .

11.08.2004
13:29
smile
[20]

legrooch [ Legend ]


s@kur@, el f==> a wy co apropo dużego walnego zgromadzenia? Jakie stanowisko?

11.08.2004
13:32
smile
[21]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Jasna sprawa. Tylko jako całkowity debiutant w spotkaniach u ciebie prosiłbym o adres i godzinę od której wpuszczasz :) Może na gg?

11.08.2004
13:33
[22]

el f [ RONIN-SARMATA ]

legrooch - moje stanowisko to zazdrość i zgrzytanie zębów :-(

PiccoloUve , Paudyn - powodzenia (2) --------->

11.08.2004
13:37
smile
[23]

legrooch [ Legend ]


el f==> Ale one są seksi :>

11.08.2004
13:39
[24]

s@kur@ [ Pretorianin ]

legrooch pewnie przyjde was podenerwować :P

11.08.2004
13:49
smile
[25]

L@WYER [ Valaraukar ]

No dobra, info dla wszystkich :

dziś pod siverscreenem na Puławskiej o 19.45 spotyka sie ekipa która nie zna miejscówki - reszta dochodzi na miejsce sama (chyba, że nie pamięta drogi :> ) .

btw - patrząc na te "cudności" to jednak dochodzę downiosku, że nie ma po co wyrywać do jakiś zamorskich krain ...

11.08.2004
14:07
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To ja zmieniam rezerwację. Kierunek - Australia.

11.08.2004
14:10
smile
[27]

el f [ RONIN-SARMATA ]

paudyn -> gustujesz w aborygenkach ??? ;-)

11.08.2004
14:12
smile
[28]

L@WYER [ Valaraukar ]

Wyrywam na Tahiti - Tahitanki (fakt, nie wszystkie) mają naprawdę konkretny wygląd ...

11.08.2004
14:17
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F ::::> Gustuję w wymieszanych paniach, a tam pewnie się trochę takowych znajdzie ;o)

11.08.2004
14:19
smile
[30]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> a w sumie chodzi też o to, żeby zwiać jak najdalej od tego nieszczęsnego "Disneylandu dla ubogich" :>

11.08.2004
14:50
smile
[31]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - ja tam wolę sam wymieszać...

L@WYER - wiem, wiem - droczę się tylko ;-)

11.08.2004
14:54
smile
[32]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No właśnie widzę, że mieszasz... złośliwcze ;o)

11.08.2004
14:57
smile
[33]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> ja to wiem, Ty to wiesz - ale oni wszyscy siedzą na forum GOL-a :>

11.08.2004
14:59
smile
[34]

el f [ RONIN-SARMATA ]

L@WYER - " ja to wiem, Ty to wiesz" ale czy wie o tym Centrala w Moskwie ? ;-)

11.08.2004
15:06
smile
[35]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> MOSKWIE ?!?!? To myśmy nie robili cały czas dla Tel-Aviwu ?!?

11.08.2004
15:06
smile
[36]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To nie jest ważne, ważne żeby wiedziała centrala w ambasadzie australijskiej i wydała stosowne dokumenty...

11.08.2004
15:16
smile
[37]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - co ma nie wydać ? Przecież jesteś... EUROPEJCZYKIEM !!! ;-)

11.08.2004
15:19
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

I co najważniejsze - nie jestem rasy żółtej!! ;o)

11.08.2004
15:22
smile
[39]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> całą tą EUROPEJSKOŚĆ w takim wydaniu jakie musimy (niestety na własnym podwórku) oglądać to o kant zadka można potłuc ...

11.08.2004
15:24
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No cóż, chodzą słuchy, że to nie Europejskość, ale euroPejskość... ;o)

11.08.2004
15:28
smile
[41]

el f [ RONIN-SARMATA ]

L@WYER - ale miejmy nadzieję że w Australii o tym nie wiedzą... ;-)

Paudyn - uwązaj bo jak Cie w Wyborczej obsmarują to żegnaj Australio... ;-)

11.08.2004
15:33
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> Wyborcza to pewnie tam ze sporym opóżnieniem dochodzi, a nawet jeśli, to na szczęście Australia na gwałt potrzebuje młodych, zdrowych ludzi rasy białej, bo ponoć już zaczynają się bać, że rasa żółta, z Indochin i Archipelagu Malajskiego zaleje im wyspę.. znaczy się ten.. kontynent ;o)

11.08.2004
15:37
smile
[43]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - nie chcę nic mówić ale... podobno Jego Ekscelencja Ambasador Australii jest namiętnym czytelnikiem tej jedynie słusznej Gazety... ;-)

11.08.2004
15:40
smile
[44]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> Miejmy nadzieję, że Jego Ekscelencja pokieruje się przede wszystkim dobrem własnego kraju i wyda odpowiednie papierki. Jeśli zaś nie... to będzie się tam trzeba dostać w jakiś orkężny sposób ;o)

11.08.2004
15:55
smile
[45]

Garbizaur [ CLS ]


Hehe Lawyer fajne zdjątko!!!

11.08.2004
15:57
smile
[46]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Coś dla malkontentów ;oP

Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

11.08.2004
15:58
smile
[47]

L@WYER [ Valaraukar ]

el f --> jakiś czas temu była mała zadyma na Nowej Zelandii - chodziło bodajże o to, że koledzy z Mosadu usiłowali wyrabiać sobie paszporty na ludzi-autochtonów, którzy jeszcze ich nie mieli, więc NZ się na Izrael lekko wkurzyła.

Paudyn --> tylko nie jedź tam w jakiejś chłodni :> .

11.08.2004
17:37
[48]

Wiolax [ Senator ]

Hey!
mam pytanie, może głupie, ale .........nie błądzi
co znaczy WWWAiS? :-)

11.08.2004
17:37
smile
[49]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia.

11.08.2004
17:38
smile
[50]

L@WYER [ Valaraukar ]

Wiolax --> Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracj i Samouwielbienia .

11.08.2004
17:40
smile
[51]

Wiolax [ Senator ]

A niech tooooo.......poadorujmy się zatem...;-)

11.08.2004
17:43
smile
[52]

L@WYER [ Valaraukar ]

Wiolax --> dzisiaj niektórzy będą adorowali mój telewizor (Kermit) a reszta pewnie jakiś browarek i siebie nawzajem - jak znam życie .

11.08.2004
17:44
smile
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja poadoruję dziś drużynę z Madrytu...

11.08.2004
17:46
smile
[54]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> to rozumie się samo przez się :> . BTW - będę miał co wspominać - Paudyn kibicuje Dollarowi :D .

11.08.2004
17:47
smile
[55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Ja mam co wspominać po wczorajszym MA i nie chodzi mi bynajmniej o to, że zapomniałem uregulować rachunek ;>>

11.08.2004
17:49
smile
[56]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> masz jakieś konkretne zdarzenia na myśli ?

11.08.2004
17:49
smile
[57]

Wiolax [ Senator ]

no tak też można.....
zdrajcy? Madrytowi......?

11.08.2004
17:50
smile
[58]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Coś jak przez mgłę mi się przebija, jak ktoś najpierw zasuwał ze ścierą, a potem przyznał się do niewiedzy ;>>

Wiolax :::> Nie zdrajcy, a fani atrakcyjnego futbolu ;>>

11.08.2004
17:52
smile
[59]

Wiolax [ Senator ]

Paudyn jak sie bliżej przyjrzeć, to rzeczywiście co niektóry futbol.....atrakcyjny ;-)

11.08.2004
17:53
smile
[60]

L@WYER [ Valaraukar ]

Wiolax -->po pierwsze - realiści :> a po drugie - ktoby tej naszej śmieszniutkiej lidze kibicował na poważnie - lubię się pośmiać ale bez przesady ...

Paudyn -->cieeeekawe - kto to mógł być - ktoś z miłej i fachowej obsługi MA ?

11.08.2004
17:53
smile
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiolax :::> Ja tam wolę zgrany kolektyw, ale faktycznie bez indywidualności często ani rusz...

11.08.2004
17:54
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> A tego to ja już nie wiem, ale coś wspominał, że może mu z jakąś nową robotą wypali... więc może i tak.

11.08.2004
18:00
smile
[63]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> czyżbyś komuś pracy zazdroscil ?!?

Ja na razie kończę na dziś radosną twórczość i zjeżdżam na kwadrat - jakby co aktualny termin dzisiejszego spotkania dla zainteresowanych jest podany wyżej - jakby co do zobaczenia.

11.08.2004
18:02
[64]

Garbizaur [ CLS ]

A poza tym jako rasowy przestawiciel WWWAiS, czyli jednyk słowem Warszawiak moje serce nie pozwala na kibicowanie ekipie z Krakowa. ;P

11.08.2004
18:02
smile
[65]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ależ skąd, sam niedługo będę miał własną w składzie z ksiązkami... :oD

Czas wziąść kąpu kapu i zacząć się powoli zbierać. Wezmę ze sobą obiecane akcesoria kibicowskie w postaci kartek promujących jedyną słuszną drużynę ;>>

11.08.2004
18:42
smile
[66]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> 17:50, 17:54 ROTFL :)))))))))

11.08.2004
18:43
smile
[67]

legrooch [ Legend ]


Czekam na Yeenny aż skończy robotę i na 99% zasuwamy do was.

11.08.2004
22:10
smile
[68]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a myśmy w pozycji mniej lub bardziej horyzontalnej odbyli dłuuugą dyskusję, czy do was nie dołączyć na adorację piwa i teleodbiornika, no i tak się zagadaliśmy, że nie dotarliśmy:)))

ps.te delegacje-sracje mnie wykończą, dziś znów odbyłam powrocik z Sopot, czyli 4,5 godzinki z PKP, a w przyszłym tygodniu czeka mnie upojna trasa Warszawa-Wrocław-Sopot-Warszawa

11.08.2004
22:23
smile
[69]

Rogue [ Mysterious Love ]

yagienka--hej hej słyszałm ze na spotkaniu w Sopocie poznałas mojego mez Gambita :))))))))) I jak to juz ktos powiedział swiat jest jednak mały pozdrawim sedecznie :)))))

11.08.2004
22:25
smile
[70]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Rogue -----> oj malutki malutki, świat rzecz jasna, a nie Gambit:)))) pozdrowienia i do ewentualnego zobaczenia, następny kurs do Sopotu 18-19 sierpnia

11.08.2004
22:27
smile
[71]

Rogue [ Mysterious Love ]

yagienka-- oj tak tak .Ale mam nadzieje ze dasz sie zaprosic na kawe do nas do domku miło bedzie sie poznac:))))))

11.08.2004
22:35
smile
[72]

yagienka [ pułapka na Misia ]

bardzo chętnie, choć chyba łatwiej mi bedzie wyskoczyć do knajpki w Sopocie (praca, sraca, praca a poźniej garb człowiekowi wyrasta)

11.08.2004
22:37
smile
[73]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Wy tutaj dziewczynki gadu - gadu o sopocie, o kawusi i facetach, a ja walcze z lejaca sie woda po kaloryferze :-(
niee, nic tylko do domku si eprzeprowadzic i uciekac od tych beznadziejnych sasiadow co nie ogarniaja wlasnego mieszkania i robia innym szkody

11.08.2004
22:42
[74]

yagienka [ pułapka na Misia ]

wiem coś o tym, mamy taką kretynkę piętro wyżej, co ma trudności z upilnowaniem złośliwie wypadajacego węża od pralki (choć po ostatniej awanturze jakoś jej nie wypadywuje), w rezultacie sufit w łazience się nam wali na głowę, a wczesniej szafka nam się grzybkiem pokryła niepostrzeżenie, współczuję, ubezpieczyłaś mieszkanie???

11.08.2004
22:46
smile
[75]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

tak, jest ubezpieczone.
najsmieszniejsze jest to, ze w;asnie rodzice wyjechali na urlop a ja mam tutaj takie kwiatki i latam od sasiada na gorze,( ktory nie wie skad sie wzielam i nie wie czy mieszkam nad nim, pod nim czy gdzies obok, choc mieszkam tam kilkanascie ladnych lat i on zreszta tez ) do dozorcy i tak w kolko po dziewieciu pietrach :-/
wypadajacy waz z pralki tez przechodzilam. i jak zwykle te pałki z gory nigdy nei wiedza co sie u nich w domu dzieje i zawsze to nie ich wina :-/
grrrr....

11.08.2004
22:56
[76]

yagienka [ pułapka na Misia ]

oj grrrryyyy.....ukatrup dziada, a najlepiej go utop, to adekwatna kara

11.08.2004
22:58
[77]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

chyba tak zrobie, ale przy okazji ukatrupie jego rodzine na czele z jego synkami, ktorzy wymiotuja regularnie na moje okno i ten parapecik za oknem:-/

czasem czuje sie , jakbym zyla w slumsach :-/

11.08.2004
23:01
smile
[78]

yagienka [ pułapka na Misia ]

jak tak się sprawy mają to utop go w wymiocinach potomstwa, łobrzydliwe nieprawdaż:))))

11.08.2004
23:02
[79]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Yagienka, masz dobre pomysly :-D
chyba jeden z nich wykorzystam :-)

11.08.2004
23:59
smile
[80]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tymczasem właśnie przekroczyłem magiczną granicę 10.000 postów.. ale ze mnie statsiarz ;oD

Sas :::> Nie denerwuj się, nas już kilka razy zalal do tego stopnia, że trzeba było zrywać i kłaść od nowa tapetę.

REAL... REAL.. REAL...!!!!

12.08.2004
00:01
smile
[81]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Twojan stara Real... No, ale pozostaje jeszcze UEFA :)

12.08.2004
00:07
smile
[82]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pudyn - juz sie nei denerwuje, sytuacja opanowana i mikmac przyjechal :-)))

12.08.2004
00:12
smile
[83]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kermit :::> W UEFA też daleko nie zajadą z taką grą ;>>

Sas :::> Maciek poszedł z kijem do sąsiadów? ;>

12.08.2004
00:14
smile
[84]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - nie, to ja musialam sama zalatwic :- ))
Maciek przyszedł jak juz bylo po wszytskim :-)

12.08.2004
00:20
smile
[85]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas :::> Wychodzi na to, że to Ty "nosisz spodnie". Jesteś w pełni równouprawnioną kobietą ;o))

12.08.2004
07:49
smile
[86]

Rogue [ Mysterious Love ]

yagienka-- mysle ze wszysko da sie jakos ustalic i jesli wygodniej wam bedzie w kanjpce to spoko :)))))))))


Sasanka -- wspólczuje tez wiec cos na te tematy chociasz my mieszkamy w domku a nie w bloku . Ale tesciowie i znajiomi takie zgrozy bardzo czesto przechodza :)

12.08.2004
09:22
smile
[87]

yagienka [ pułapka na Misia ]

WSTAWAĆ ŚPOCHY, MANIACY PIWA I INNYCH TAKICH REALÓW.....RAZ, DWA, RAZ... jako i ja wstałam :ppp czas na kafwę

12.08.2004
09:24
smile
[88]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurcze, a ja sądziłem, że Ty dawno w pracy jesteś ;oP

12.08.2004
09:31
smile
[89]

Yans [ Więzień Wieczności ]

yagienka ====> ja już dawno wstałem tylko powinienem był się obudzić, gdzieś w innym miejscu, powiedzmy nad morzem i zamiast powarkiwania autobusu słyszeć szum fal :-(

12.08.2004
09:36
smile
[90]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans :::> Musiałbyś coś wziąć ;o)))

Pamiętam sytuację z naszym kumplem nad morzem, który trochę zajarał i ubzdurał sobie, że przepłynie materacem do Szwecji. Oczywiście szybko wyrzuciło go z powrotem na brzeg, po czym kumpel zasnął. Gdy się obudził, rozejrzał się uważnie po plaży, wstał, wszedł pomiędzy kilku turystów leżących na kocach i zaczął pytać: Czy to Szwecja... eee is this Sweden? Do you speak english, is this Sweden? :o)) U Ciebie mogło by być podobnie, tyle, że z wyjazdem nad morze, nie zaś do Szwecji ;oD

12.08.2004
09:54
smile
[91]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> niestety jestem w pracy i to od dawna jak na mój gust to chyba od początku świata:P

12.08.2004
10:02
smile
[92]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::.> Czyli coś w stylu... Na początku był chaos, a potem pojawiła się yagienka i... udała się do pracy? ;o))

12.08.2004
10:05
smile
[93]

legrooch [ Legend ]

Jeszcze 6 godzin....

12.08.2004
10:49
smile
[94]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> dokładnie tak, ale trzeba przyznać, że mimo wszystko jakoś się jeszcze trzymam:)))

12.08.2004
10:53
smile
[95]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> a brałem coś wczoraj, tzn. parę browarków ale chyba nie zadziałało prawidłowo, bo jedynym objawem była STRASZLIWA niechęć do zwleczenia się z wyra o 7.00 - arrrgghhh !!!

12.08.2004
11:23
smile
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna ::::> Jestem pełen podziwu. Tyle rzeczy na tym świecie już zbastowało od tamtrego czasu, a Ty wciąż się trzymasz. Oby tak dalej :o))

Yans ::::> O ile mi wiadomo, browar nie ma właściwości halucynogennych ;o)))

12.08.2004
11:35
smile
[97]

legrooch [ Legend ]

Jeszcze 4,5 godziny....

Czuję, jak zaczyna mnie telepać koło biurka z powodu braku łóżka.....

12.08.2004
12:46
smile
[98]

Yans [ Więzień Wieczności ]

legrooch ====> skąd ja to znam ??? ;-))

12.08.2004
12:50
smile
[99]

legrooch [ Legend ]


Jeszcze 3 godziny...
Ja już psychicznie wysiadłem. Nie jestem w stanie wytrzymać bez położenia się do łóżka o 13.... To już mój koniec...

12.08.2004
12:51
smile
[100]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Było się wczoraj wcześnie położyć, a nie szaleć po nocy przed tv...

12.08.2004
13:32
smile
[101]

legrooch [ Legend ]


Jeszcze 2,5.
Już mam pot na czole. Nie wytrzymam... Wiem że tego nie wytrzymam! Za duże napięcie na nerwach!

12.08.2004
13:35
smile
[102]

Yans [ Więzień Wieczności ]

legrooch ====> przestań się mazać ;-) Ja spadam do domu dopiero o 18.00 !!!

12.08.2004
13:53
smile
[103]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a ja uciekam do domu dopiero o 17 :-)

Paudyn - nie, ja nie "nosze spodni" , poprostu tak sie ulozylo :-))

12.08.2004
14:35
[104]

s@kur@ [ Pretorianin ]

legrooch w wątku o ortografii jaja sobie robisz czy naprawde tak myślisz? chodzi mi o twoje zdanie na temat ludzi sepleniących czy z jakąś wadą wymowy

12.08.2004
14:41
smile
[105]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch polskim Hitlerem ;o))

12.08.2004
14:41
smile
[106]

legrooch [ Legend ]

Sasanka ==>Chodzisz w samej bieliźnie? :D

Jeszcze tylko 1:20 minut.... Sasanki bielizna postawiła mnie na nogi.... :)

12.08.2004
14:43
smile
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łomatko, sodoma i gomora na wątku...

12.08.2004
14:49
smile
[108]

legrooch [ Legend ]

JAWOHL! JA JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNIE!
(s@[email protected]śl.... :>)

Yans ==> Ciebie się nie słucham. Jesteś więźniem wieczności... ;)

12.08.2004
14:53
[109]

s@kur@ [ Pretorianin ]

uff, już myślalam że trzeba będzie ci zrobić trepanacje czaszki, uratowaleś się :>

12.08.2004
15:20
smile
[110]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Legrooch - a widziales mnie kiedys na spotkaniu w samej bieliznie ?:-P
:-P

12.08.2004
15:21
smile
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie musiał. Mężczyżni mają bardzo silnie rozwiniętą wyobraźnię ;oPP

12.08.2004
15:36
smile
[112]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

ja tam nie recze za to co bedzie sobei wyobrazal po tych postach mikmac :-P
ja tylko odpowiedzialam na pytanie Paudyna:-P

12.08.2004
15:36
smile
[113]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> To u faceta nazywa się intuicją :P

Sas ==> A powinienem? :D

12.08.2004
15:37
smile
[114]

Yans [ Więzień Wieczności ]

legrooch ====> nieźle jedziesz w tym wątku orto-grafo-traumatycznym, tak trzymaj ;-)
!!!

Sasanka ====> ja znam kogoś kto Cię widział ;-))

12.08.2004
15:42
[115]

legrooch [ Legend ]

Yans ==>Dzięki!
Ja też znam taką osobę :P
A znając Sasankę, to zaraz odkręci kota ogonem :/

12.08.2004
16:02
smile
[116]

legrooch [ Legend ]


Czy mógłby tam ktoś podrażnić dyszasrańców w tamtym wątku trochę?
Ja spadam na obiad i do Oli.

12.08.2004
16:17
smile
[117]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Yans - a kogo ?:-PP

Legrooch - nie musze :-P

12.08.2004
16:45
[118]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Sasanka ====> Misia Gogo ;-))

12.08.2004
17:21
[119]

Garbizaur [ CLS ]

Dżidżas!!! Ale upał. Przed chwilą wstałem (2 godzinki snu w ciągu dnia się przydają). Chyba się zaraz przykleję do monitora... Uffff!!!

12.08.2004
17:38
[120]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


Justynko ---->tak bardzo Cie smieszy , ze on sie wysmiewa i obraza ludzi z wadą wymowy ?Nieistotne czy on sobie jaja robi , czy nie, kazdy czlowiek ktory mowi ł zamiast r (nieistotne czy dlatego ze nie mogl tego wyleczyc, nieistotne czy to z winy rodzicow , na pewno nie z jego winy tak czy siak, mowi tak a nie inaczej) poczulby sie jak czlowiek drugiej kategorii. Dziwne,znalem Ciebie z innej strony do tej pory.Po tylu miesiacach tak potrafisz zaskoczyc czlowieka no no...

12.08.2004
17:43
[121]

Yans [ Więzień Wieczności ]

szeregowy_ziemniak ====> chyba nie do końca jest tak jak mówisz, wg mnie legrooch głównie (i słusznie) tępi leni oraz pseudodyslektyków.

12.08.2004
17:44
[122]

Garbizaur [ CLS ]

szeregowy_ziemniak ---> łał. Ale tekst!!! ;P

12.08.2004
17:53
[123]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


Powyrywałbym krtanie osobom które źle wymawiają "rurka", "rebus" itp!

n2n ==> Jak drobną to ok. Gorzej jak seplenisz.

/\/
Yans---->mam to gdzies czy on tepi czy nie, ja tez tepilem, mozna tepic, ale jesli sie kogos obraza za kolor wlosow , to juz jest cos nie ok.
to powyzej to dwa jego cytaty. tepic moze ktos kto sam bledow nie robi, ja w tamtym watku znalazlem kilka jego bledow.
Zdziwila mnie tylko reakcja Justy,bo znam ją zbyt dobrze zeby wiedziec zeby jej sie takie texty jak powyzej podobaly.no ale nic spadam, szkoda tego watku na takie rozmowy :)

12.08.2004
18:45
[124]

s@kur@ [ Pretorianin ]

szeregowy_ziemniak ---> o tym czy mi się to podoba czy nie pogadam z legroochem na spotkaniu, nie widze powodu żeby dyskutować tutaj o głupich żartach (legrooch jak nie żartowaleś to cię zleje jak Paudyna...) nie gorączkuj się tak <głaszcze>

12.08.2004
21:54
smile
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> No kurcze, cbyba natrzaskałaś mnie jak leżałem gdzieś nieprzytomny w kącie, bo jakoś nic sobie takiego nie przypominam :oD

12.08.2004
22:01
smile
[126]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


Paudyn---->mow , mow dalej co ona jeszcze po kątach tam z wami robi,i co masz na mysli piszac"trzaskała"bo zawsze jest wyjatkowo malo rozmowna :P

12.08.2004
22:16
smile
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Eeeee... no wiesz, skoro ja nic z tego nie pamiętam, to raczej nie powiem Ci, co z nami robi po kątach, bo zapewne działa, gdy już nie kontaktujemy. Wszelakich działań domyślać możemy się jeno po zastanych po obudzeniu skutakch :oP No i nikt nikogo za rekę nie złapał, więc sam musisz ją przycisnąć (najlepiej do podłogi, a nie do kanapy, to wtedy może będzie bardziej rozmowna).

Natrzaskała... cóż... nabiła sporo sińców :oD

12.08.2004
22:19
smile
[128]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


więc sam musisz ją przycisnąć (najlepiej do podłogi)
zycie mi jescze mile, pozniej bym wygladał jak wy z tymi siniakami :P a co do rozmownosci to tez to zauwazyliscie?, jest straaasznie nuuudna :>

12.08.2004
22:34
smile
[129]

legrooch [ Legend ]

banita ==> rusz trochę mózgownicą, bo mnie rozdrażniłeś. Nie widziałeś nigdy robienai dymu w wątku? Pierwszy raz?

12.08.2004
22:42
smile
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

jest straaasznie nuuudna :>

W sumie obiecałem być jeszcze przez pół dnia miły, więc póki co, w imię wyższych intencji, zaprzeczę ;oD

12.08.2004
22:52
smile
[131]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


dobra koniec zartow, zbliza sie godzina zero, i trzeba wymyslic jakas taktyke zeby tych siniakow nie bylo za duzo, tak wiec wchodzi w gre opcja #1 potulny lizusek, albo opcja #2 jakos mozna by probowac inaczej Ją ulaskawic --->

12.08.2004
22:55
smile
[132]

legrooch [ Legend ]


"Ja się nie boję, bo mam w dupie naboje" jak to śpiewały dzieciaki z przedszkola nr.2

12.08.2004
23:00
smile
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A gdzie opcja nr 3? Przydałaby się jeszcze jedna alternatywa, z kobietami nigdy nic nie wiadomo ;>>

12.08.2004
23:07
smile
[134]

s@kur@ [ Pretorianin ]

skończcie z plotkowaniem panienki

12.08.2004
23:09
smile
[135]

legrooch [ Legend ]


Dobranoc państwu. Jutro znów idę do pracy :/
Nie wiem czy wytrzymam te 8 godzin...... ;(

12.08.2004
23:24
smile
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::> Tak jest!!!!

12.08.2004
23:24
smile
[137]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dzizas, sorry... z przywyczajenia...

12.08.2004
23:32
smile
[138]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie dziwie ci się, takie piękne imię aż człowiekowi chce się je pisać, pozwalam ci :P

13.08.2004
08:28
smile
[139]

legrooch [ Legend ]

Już 27 minut w pracy.... Plecy... Łóżko....
Pozostało 7:33....

13.08.2004
08:30
smile
[140]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Legrooch - ja jeszcze jestemw domku :-D
do pracy na 12 - zyc nie umierac:-P
tylko czlowiekowi sie juz nie chce:-d

13.08.2004
08:54
smile
[141]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Legrooch - jeśli pocieszy Cię cudze "szczęście", to jestem od 7,30 w pracy... mokry jak ryba bo na parking przedzierałem się przez urwanie chmury... ktoś, tam na górze, wpadł chyba na pomysł umilenia poranka ścianą wody... ;-)
A do 16-tej jeszcze tyyyle czasu...

13.08.2004
08:58
smile
[142]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F ::::> ON wpadł po prostu na pomysł, jak Cię otrzeźwić i odpędzić resztki snów... naprawdę chciał dobrze ;o))

13.08.2004
09:41
smile
[143]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn ----> dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane, o ile dobrze pamiętam sentencję rzecz jasna a nie piekło;))

13.08.2004
09:52
[144]

legrooch [ Legend ]

el f==>ROTFL :)))

Czuję się jak bym rzucał palenie..... :|
Ciągnie mnie do łóżka, że szkoda gadać.... :/

13.08.2004
09:56
smile
[145]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch----> to nie jest taki zły pomysł z tym rzucaniem palenia, ponieważ i tak jesteś nieszczęśliwy to może 2 w 1 czyli odwyk nikotynowi i nawykniecie do pracy, hi hi

13.08.2004
09:57
smile
[146]

legrooch [ Legend ]


yagi ==> ale jesteś śmieszna :PPPPP

13.08.2004
10:08
smile
[147]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W sprawianiu piekła to mistrzyniami sa kobiety, nie dziwota więc, że to faceci je pamiętają ;oP

13.08.2004
10:12
smile
[148]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch -----> nie jestem śmieszna, tylko jestem w szoku po przeczytaniu propozycji komunikacji na trasie Wrocław-Sopot, ponad siedem godzin w objęciach PKP i to w pospiesznym, niech mi ktoś fundnie samolot:ppp

13.08.2004
10:14
smile
[149]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łomatku, niedawno spędziłem prawie 7 godzin na trasie Warszawa - Wrocek i to NA STOJĄCO, więc proszę nie narzekać, bo da się przeżyć.

13.08.2004
10:19
smile
[150]

legrooch [ Legend ]


Za to odciąganie mnie od mojej największej przyjemności napiszę jedno - "Należało Ci się!" :PPPPPPPP

13.08.2004
10:26
smile
[151]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch--->od mojej największej przyjemności - ciekawe co na to Yeenny?

Paudyn----> ale to było na własne życzenie, a mnie zmusza do tego praca:PPP

13.08.2004
10:30
smile
[152]

legrooch [ Legend ]

Dla niej to samo :PPPP (+ ja na pierwszym miejscu :>)

13.08.2004
10:30
smile
[153]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> Ale w sumie powinnaś się cieszyć, że masz ciekawą pracę i nie siedzisz na tyłku ;o)) Ja chciałbym sobie pojeżdzic trochę w delegacje... najchętniej zagraniczne :o)

13.08.2004
10:35
[154]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch----->pytanko mam. Ty chyba mmiales/masz Espero. jako ze na przelomie pazdziernika/listopada bede prawdopodobnie chcial sobie sprawic autko to pomyslalem wlasnie o tym modelu...jak ci sie sprawowal/sprawuje?? jakies rady moze??

13.08.2004
10:36
smile
[155]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no w sumie to ja się cieszę, ale niestety suma na moim koncie nie odbiega od tych, które mają osoby prowadzący nudne urzędnicze życie :((

13.08.2004
10:37
smile
[156]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Za to zapewne większa satysfakcja... zawsze to coś. Suma na koncie pewnie zaś w końcu wzrośnie ;o)

13.08.2004
10:41
smile
[157]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Yagienka - z tymi intencjami i brukowaniem to coś faktycznie było...
LOT - sprawdź w internecie ofertę i zadzwoń do ichniego BOKu (czasem są spore różnice), jeżeli wykupujesz bilet weekendowy w obie strony, na dodatek w mało popularnych godzinach i z wyprzedzeniem to ceny potrafią mile zaskoczyć. Jak leciałem na warszawske "czytanie" to za samolot zapłacilem raptem 90 zł więcej niż za IC i nie musiałem wstawać o 4 rano :-)

Paudyn - czasem takie przedobrzenie jest bolesne... a za otrzeźwianiem prysznicem z deszczówki to nie przepadam ;-)

13.08.2004
11:18
smile
[158]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Samochód się sprawuje ok. Poza wymianą katalizatora (a w konsekwencji całej 3 części tłumika) z powodu dziwnych paliw na dziwnych stacjach jest ok. Pali koło 7-10 (bardziej się schyla w dół, ale gaz by nie zaszkodził). Jest to 1.5 16V DOHC.

Rada - popatrz po cenach w Niemczech. Stan będzie mistrzowski, a niedawno poszło Espero 2.0, skóra, full opcja, '97 za 6000zł (+ akcyza).

13.08.2004
11:21
[159]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->no napewno popatrze...aczkolwiek jezeli juz bym cos sciagal to wtedy rozgladnalbym sie za jakims Mondeo or smh chyba ze do tego czasu przypieprza sumke za pierwsza rejestracje w kraju taka ze mi sie odechce sciagac nawet skarpetki wieczorem:))...co do Espero to myslalem nad 1.8 i obowiazkowo gaziwo.

13.08.2004
11:45
[160]

legrooch [ Legend ]

Zgadzam się z tobą. My kupowaliśmy Espero jak było 4 miesiące na polskim rynku. Wtedy 1.8 był za dużo większą kasę. Ojciec miał zamiar dla mnie łyknąć tego 2.0, ale stawka którą wyznaczyli jako górną została przebita.
Poza tym w Niemczech zainteresowanie Daewoo jest bardzo małe, więc i ceny śmieszne.

W Mondeo bym się nie pchał (zależy jeszcze który rocznik).

13.08.2004
11:55
[161]

yagienka [ pułapka na Misia ]

nie wiem jak wy ale ja tam idę coś zjeść

13.08.2004
11:59
[162]

legrooch [ Legend ]


nie wiem jak wy ale ja ide zapalic (i zjesc)

13.08.2004
12:06
smile
[163]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Yagienka - też bym poszedł TAM ale niestety muszę być TU :-(

13.08.2004
12:18
smile
[164]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam właśnie wróciłem z blisko dwugodzinnego pogrywania kosza... co prawda rzucaliśmy z kumpelm jak ostatnie kaleki, ale się chociaż ostro wypociliśmy...

13.08.2004
12:20
smile
[165]

legrooch [ Legend ]


Ten brak łóżka to gorsze niż rzucić palenie.....

13.08.2004
12:23
smile
[166]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a ja właśnie znalazłam księge gości i myśle co by tu napisać :P

13.08.2004
12:25
[167]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->ech...jeszcze w sumie niewiem...moze cos mniejszego z dobrym motorkiem (szkoda ze 205 1.9 GTI sa juz troszke przechodzone i stare:(()

13.08.2004
12:26
smile
[168]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> A więc wreszcie znalazłaś... ale nie waż się nic pisać ;oPPP

13.08.2004
12:29
[169]

legrooch [ Legend ]


ILEK ==> A może to? Spalać z takim silnikiem będzie koło 12 gazu.

A chodzi mi o tą konkretną budę.

13.08.2004
12:32
[170]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

eee...to taka wersja typowo dla bujancow...mi z Basiek podchodzi tylko eMka 535 z lat 86-88...ale to za stare

13.08.2004
12:32
smile
[171]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn nie słysze co do mnie mówisz... kto jest fajny? :P

13.08.2004
12:34
smile
[172]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::> DOkładnie, takie coś to tylko gdy się chce wyrwać jakieś blachary ;o)))P

s@kur@ ::::> No jak to kto, przecież jesteś fajna, super, zajebista i w ogóle bomba.

13.08.2004
12:34
smile
[173]

yagienka [ pułapka na Misia ]

bardzo ciekawe, zamówiłam pierożki ze szpinakiem a połowa z nich była z grzybami:)))

13.08.2004
12:38
[174]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

yagienka---->ja sobie kiedys kupilem mrozone pyzy (bez niczego) i jedna byla z miesem:)))

13.08.2004
12:41
smile
[175]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn jakim miłym człowiekiem potrafisz być :P

13.08.2004
12:41
[176]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Na blachary to to \/

(BTW. Zabiję Cię. Zamiast pracować szukam samochodów....)

13.08.2004
12:42
smile
[177]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->yagienka
bo one były takie "świerze" że aż wyrosły w nich grzyby :)

13.08.2004
12:45
[178]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->i szczerze ci powiem ze wole ta starsza niz tamta. lookam troszke po Escortach i Peugeotach 405

13.08.2004
12:46
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Wymagania się zmieniają, nie wiem, czy dzisiejsze blaszki polecą na coś takiego...

13.08.2004
12:49
[180]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->zawsze mozesz sprawdzic:))

legrooch--->pracuj, pracuj i tak mam jeszcze sporo czasu...zapewne skoncze w jakims cienkim albo tico://

13.08.2004
12:54
[181]

legrooch [ Legend ]


Dokładnie to mi się podoba:

13.08.2004
12:56
smile
[182]

yagienka [ pułapka na Misia ]

szpinak z czosnkiem zamieniony w pieczarki z cebulką - zaś cud:))) a tak wogóle to smaczne były

13.08.2004
13:07
smile
[183]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie toleruję szpinaku... brukselki też.

13.08.2004
13:12
smile
[184]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a brokułki i ogórki (też zielone) jadasz??

13.08.2004
13:13
smile
[185]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ogórki bardzo lubię pod każdą praktycznie postacią, natomiast co do brokułów... to nawet nie jestem w stanie powiedzieć, czy je kiedykolwiek jadłem ;oP To ma jakąś inną nazwę?

13.08.2004
13:14
smile
[186]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja lubię i szpinak, i brukselkę.
I brokuły.
I ogóreczki.
W ogóle lubię zieleń, co widać chociażby po Kermicie ;)

BTW: W końcu pada, jak się cieszę... nienawidzę słońca.

13.08.2004
13:16
smile
[187]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

trawy (tzn warzyw) się nie jada ... :)

13.08.2004
13:17
smile
[188]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O... czyżby drugi poza mną miłośnik(czka) burzy na wątku...? Niemożliwe...

13.08.2004
13:20
smile
[189]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> jak burza, w Wawie ??? Chyba mózgów albo hormonów ;-))
A brokuły są miodzio, szczególnie ugotowane, z makaronem i polane sosem beszamelowym w wydaniu mojej osobistej Kuchareczki ;-))

13.08.2004
13:23
smile
[190]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Uwielbiam burzę, za to na duże ilości słońca reaguję agresją - może mam światłowstręt ;)
Tyle tylko, że chilowo raczej kropi drobny deszczyk, a mnie się marzą pioruny, grzmoty i bieganie w strugach wody... *tęskne westchnienie*

Trawę jak najbardziej się zjada, po odpowiednim przyrządzeniu jest naprawdę pycha... [narobiliście mi smaku, zrobię sobie dzisiaj spagetti ze szpinakiem i pleśniowym serem....... :)]

13.08.2004
13:23
smile
[191]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans ::::> To w takim razie wynajmę Twoją osobistą kuchareczkę na jedno popołudnie ;o))))

Burzy co prawda jeszcze nie ma, ale wieczorem na sen byłaby jak znalazł :o)

13.08.2004
13:27
smile
[192]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> zapomnij o wynajmowaniu, ona jest bezcenna !!! ;-) A dzisiaj mam ciasto budyniowo/śliwkowe, MNIAM ;-)

Gwiazd ====> burze są fajne, dają niezłego kopa i mocno energetyzują, szczególnie je lubię jak leżę w łóżku ;-))

13.08.2004
13:28
smile
[193]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->gwiazd
trawa + pleśń ???
to lepiej zostaw makaron w ciepłym wilgotnym miejscu na tydzień...
ten sam efekt, a mniej sie namęczysz...



(choć osobiście lubie ser pleśniowy... ale nie przepadam za spagetti)

13.08.2004
13:28
smile
[194]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O jezu, to musimy się umówić na grupowe leżakowanie jak zapowiedzą burzę na jakiś wieczór ;oDDD

Yans :::> Mogę ją wynająć pod Twoim okiem ;oP

13.08.2004
13:31
smile
[195]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - trzeba było przyjechać do Szczecina... wprawdzie piorunów, grzmotów czy błyskawic nie było ale pobiegać w strugach deszczu to byś mogła do bólu... ;-)

13.08.2004
13:35
smile
[196]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam mimo wszystko nadzieję, ze burza zrobi mi tę uprzejmość i jednak się rozszaleje nad Warszawą ;)
I przyłączam się do grona Tych-Którzy-Lubią-Zasypiać-Przy-Burzy-Lub-Słuchać-Jej-Wylegując-Się-W-Łożku :) Toż to sama przyjemność!

13.08.2004
13:36
smile
[197]

legrooch [ Legend ]

Ja nie lubię leżakowania od przedszkola. Wolę postać przy oknie.

13.08.2004
13:39
smile
[198]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ja tam podczas burzy lubie ganiać z metalowym drągiem...
(co chyba po mnie widać)

13.08.2004
14:34
smile
[199]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

zielenina jest bleee, chyba ze mowimy o salacie na słodko ze smietanka :-)

Yans ma osobista kuchareczke a ja osobistego kucharza:-)

dobrze jest sie ustawic w zyciu :D
albo nie umiec gotowac :-D

13.08.2004
14:37
[200]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

szpinak, brokuly i brukselka to swinstwo:(((

13.08.2004
14:48
[201]

Garbizaur [ CLS ]

W takim razie ja zarzucę parę przykładowych Espero do kupienia:

1. Fajny silniczek, ale trochę przechodzone (4 właściciel). Poza tym po wypadku. Ale za to z dobrym wyposażeniem i tanie. Jak ktoś się nie boi takiego sprzętu kupować, to czemu nie?

13.08.2004
14:50
[202]

Garbizaur [ CLS ]

2. Super silnik, do tego automat, tylko klimy brakuje. Niewielki przebeig i w miarę tani.

13.08.2004
14:52
smile
[203]

Garbizaur [ CLS ]

Oho. I do tego linki nie działają sorry.

13.08.2004
15:48
smile
[204]

yagienka [ pułapka na Misia ]

leżakowanie w takt burzy świetny pomysł, ale do tego konieczne są leżaczki na werandzie, pledziki oraz płyny wzmacniające

13.08.2004
15:50
smile
[205]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

i leżaki z piorunochronem

13.08.2004
15:59
smile
[206]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Ja moge robić za piorunochron...

13.08.2004
16:18
smile
[207]

yagienka [ pułapka na Misia ]

miałam na myśli drewniane vel plstikowe leżaczki, a nie metalowe badziewie, weranda oczywiscie zadaszona może być wyposazona w MaLLy(R), to znaczy w piorunochron:))))

13.08.2004
16:20
smile
[208]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

BDW mam taką altanę (jakieś 7*3m)...
tylko że problem w tym że jest to 120 KM od Warszawy (to tam ciągle wyjerzdzam...)

13.08.2004
16:40
smile
[209]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

"polej tekilę, przy komputerze miłe chwile
wu wu wu - tekila kropka PeeL "

:D

13.08.2004
22:39
smile
[210]

legrooch [ Legend ]


No i piękny kochany weekend pełen mięciutkiego łóżeczka, ciepłej pościeli i prościutkich pleców :)

Mazio ==> nie rób smaku tequilą......

Mally(R) ==>Złapiemy ją na barana i do W-wy dotachamy :)

13.08.2004
22:56
smile
[211]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak można w czasie owlnym tylko leżeć, spać i jeść? :o))

13.08.2004
22:56
[212]

Giftzwerg [ Konsul ]


w środę był niezły powrót, dziś wariackie wysiłki żeby poprawnie odpalił Shrek 2 PL - częsciowy sukces, dźwięk jak się patrzy :DDDD

A poza tym wszyscy w normie, z grubsza zdrowi i w ogóle piękną pogodę mamy.

13.08.2004
22:58
smile
[213]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Masz tą wersję, w której oddzielnie nakłada się dzwięk i oddzielnie obraz?

14.08.2004
00:32
smile
[214]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

To ja znów znikam z warszawy...
postaram sie wpaść w sobote... (ale jakoś wątpię że się uda... :( )
pozdrowienia...

14.08.2004
08:26
smile
[215]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać lenie, szykuje się nam piękny poranek :o)))

14.08.2004
09:57
smile
[216]

yagienka [ pułapka na Misia ]

wręcz cudny, niebo - zsiniała biel, powietrze - niech no sprawdzę człapu, człap na balkonik[/i ]- rześkie i coś mi się widzi, że kwiatków nie trzeba będzie dziś podlewać :pppp))

14.08.2004
10:11
smile
[217]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

witam
zaspałem na autokar hehehehehehehehe...
pojade tym w połódnie... dlatego jesze raz sie z wami porzegnam :)

papa :)

14.08.2004
11:04
smile
[218]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kobity nie będą musiały myć kwiatów, a ja nie będę musiał myć samochodu :oD

MaLLy ::::> Nie zaspałeś, tylko zaimprezowałeś, tak to się nazywa ;o))

14.08.2004
14:44
smile
[219]

Misio-Jedi [ Legend ]

postanowiliśmy być twardzi i wychodzimy na zewnątrz, jeśli nie wrócimy to znaczy, że się rozpuściilśmy, trzymajcie kciuki

14.08.2004
14:46
[220]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a nim wyjdziemy to ja tu kogoś utłukę, Pan M. zmienił ustawienia przegladarki i bez ostrzezenia loguje się ostatni użytkownik;PPP

14.08.2004
15:06
smile
[221]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja jestem tffardy już dawno i od 8 rano praktycznie jestem w domu z krótkimi przerwami. Teraz czas na piwo...

14.08.2004
17:58
smile
[222]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no proszę, jak tylko wyszliśmy od razu pogoda wypiękniała, widocznie tęskniła za nami:)))

15.08.2004
11:42
smile
[223]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pobudka!!! czas wywołać burze

15.08.2004
13:21
smile
[224]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Znowu słońce! ;( Za co? Za co? ;( *odgłos uderzania głową o ścianę*

15.08.2004
19:21
smile
[225]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ojej, to musiało boleć ;oD Chociać po południu i ja odczułem słoneczko, gdy po paru browcach wracałem z Ursynowa... tak jakby mnie nieco z nóg ścięło ;oD

15.08.2004
20:51
smile
[226]

yagienka [ pułapka na Misia ]

słońce robi zupełnie inne wrażenie jak się je oglada, a raczej odczuwa z okien pociągu, ja już jestem w pięknym Wrocku, 5 godzin z PKP było minęło ( w kulturalnych warunkach w prawie pustym pociągu), a przed chwileczką nastąpiło znieczulenie za pomocą drinka o wdzięcznej nazwie 13 igieł- miesznina rumu, wódki, malibu i pasqy z sokiem ananasowym i pomarańczowym- mam nzdieję ,że jakoś wrócę do hotelu nomen omen Monopol

15.08.2004
21:43
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

do hotelu nomen omen Monopol

Taaa, a na tabliczce od drzwi pokoju pisze zaś pewnie zaplecze... ;oD Oj yagna jesteś, pewna, że to hotel? ;o)

15.08.2004
22:04
[228]

legrooch [ Legend ]


Rezerwacja zrobiona, a Carmella nie ma.... Buuu.... ;(

s@kur@ ==> Dopisz się do listy!

15.08.2004
22:06
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O właśnie, legrooch, od której jest czynny MA, bo mam tam sprawę do załatwienia :oD

16.08.2004
13:54
smile
[230]

L@WYER [ Valaraukar ]

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

Chwile człowieka nie ma i co to się porobiło, panie dzieju ...
NIektórzy pracują (ktoś w końcu musi) a sobie wypoczywam, po wczorajszym "rajdzie" na Srebrnej Strzale - dochodzę tylko do smętnego wniosku, że z moją (hahaha) kondycją (rotfl) to nie powinienem jeździć powyżej 50 kilometrów dziennie - wczoraj nabiłem 63 i mam dzisiaj chęć nic nie chcieć ...

16.08.2004
14:47
smile
[231]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Ja zaś wciąż czekam na info ;>>

16.08.2004
14:59
smile
[232]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ja ci powiem, jabłkowa moze być

17.08.2004
09:05
smile
[233]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szto eto, wstawać lenie, szykuje nam się kolejny piękny i parny dzionek :o)

s@kur@ :::::> A może być woda z czajnika? ;oP Zdrowa i ten tego, całkiem smaczna :o)

17.08.2004
09:19
smile
[234]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> Ty już kurna nie przeginaj z tym kolejnym pięknym dniem, a niby w czym wtorkowy zapierdziel w robocie ma być piękny ???!!! :-p

17.08.2004
09:37
smile
[235]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jak to w czym.. po myśl sobie, że już za 8-9 godzin będziesz wolny!! Zawsze czas szybciej płynie, gdy na dworze ładnie... no chyba, że rabotasz w piwnicy lub ciemni, wtedy ślę swoje wyrazy współczucia ;oP

17.08.2004
10:44
smile
[236]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a ja dzisiaj opuszczam wrocławską patelnię i udaję się prosto jak w .... strzelił do Sopotu

17.08.2004
10:50
smile
[237]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...........a cholerne słońce świeci i świeci........ :/

17.08.2004
10:58
smile
[238]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Świecące słońce to pół biedy. Najgorsze jest to, że znów powietrze stoi, a ja koło 13 znów jadę za szofera robić...

17.08.2004
11:11
smile
[239]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> właśnie o to chodzi, że nie mam okna tylko tzw. świetlik w suficie :-(

17.08.2004
17:13
smile
[240]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn a może być sama piana z piwa? " Zdrowa i ten tego, całkiem smaczna"

17.08.2004
17:21
smile
[241]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hej

Yans - trzeba bylo zainwestowac w klimatyzacje:-P
w tym tygodniu podpisujemy umowe ze scan holiday a teraz mamy tez juz itake. maja ladny katalog ale ceny takie srednie , choc patrzylam tylko na katalogowe narazie . ale mozna cos wybrac i maja kilka fajnych miejsc, ktorych nei maja inni :D

co do pogody, to rano jest dosyc chlodnawo i ostatnio wieje wiatr, co wcale nie prowokuje do wylaczenia klimy w biurze:-/
jak to robia niektore pracownice

17.08.2004
17:23
smile
[242]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Klima jest i działa ale OKNA nie mam :-(

17.08.2004
17:29
smile
[243]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

całe życie w ciemnosciach :P

17.08.2004
19:50
smile
[244]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sakura :::> No problem, ja biorę piwo, a Ty dostajesz piankę...

Yans ::::> Klima to już połowa sukcesu, niektórzy nawet tyle nie mają. Zresztą panie pracujące w róznych okienkach w biurze IDEI, czy Astera też siedzą w takich komórkach, gdzie jedynym źródłem światła jest lampa... Zawsze może być gorzej ;o)

17.08.2004
20:09
smile
[245]

s@kur@ [ Pretorianin ]

wiesz że nie moge :| chyba musze inaczej ci przetłumaczyć więc hmm gdzie była ta księga gości...

17.08.2004
20:53
smile
[246]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

WPisuj sobie, co tam chcesz, najwyżej powiem, żeś wariatka... dość tych szantaży ;>>

17.08.2004
20:59
smile
[247]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


17.08.2004
21:00
smile
[248]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


[edit] mialo byc- niewiele sie miniesz z prawdą :P

17.08.2004
21:14
smile
[249]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiem... i to mnie przeraża... ;>

17.08.2004
21:17
smile
[250]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


zapewniam Cie ze mozna sie przyzwyczaic, sa tez plusy tego, np w autobusie wyciagam jej zolte papiery i od razy znajduje sie kilka miejsc siedzacych

17.08.2004
21:19
smile
[251]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

E tam, w autobusie to wystarczy, że zacznie opowieści o starszych paniach i panach, a zaraz kilka wiekowych pań udaje się do wyjścia...

17.08.2004
21:29
smile
[252]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


to chyba znamy inną Juste , przy mnie opowiada tylko o MŁODYCH panach, na dodatek skąpo ubranych

17.08.2004
21:37
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No popatrz... młodszemu opowiada o starych, a starszemu o młodych... zadziwiające ;>>

17.08.2004
21:40
smile
[254]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


to normalne u kobiet, starszym daja do zrozumienia ze wola mlodszych, a mlodszym ze wola starszych, typowe kobiece zaklamanie , bo i tak wiadomo ze najwazniejsza jest kasa

17.08.2004
22:04
smile
[255]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No tak, liczy się głębia... tyle, że portfela.. ;>>

17.08.2004
22:11
smile
[256]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


jakiez to romantyczne , prawda Justa?:>

off topic grales moze w farkraja?

17.08.2004
22:14
[257]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie. Na 256 ramu i GF4 Ti 4200 nie próbowałem tego odpalać. Włożę kość 512 i zobaczę co z tego będzie. Póki co nawet Doom 3 miewa u mnie skoki w minimalnych detalach. To już Painkiller chodzi zdecydowanie lepiej.

17.08.2004
22:23
smile
[258]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


a to sory, zapomnialem ile masz ramu, to mozesz sobie podac reke Juscie (oczywiscie z nieukrywana przyjemnoscia :> ), ona biedaczka tez sie meczy na 256, zawsze padam ze smiechu jak widze- czekaj musze uruchomic komputer jeszce raz, i znika na 10 minut :>

a ztym farkrajem to tez jest numer jakis, ja mam ta wersje 3 plytowa, i ona instaluje kilkadziesiat tysiecy plikow :/ i nie wiem czy to jest normalne czy w wersji 5 cd jest ich mniej,bo tyle plikow to potrafi rozwalic kazdy dysk :/

17.08.2004
22:40
smile
[259]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kilkadziesiąt tysięcy? Łomatko, i co on tam takiego upycha?

17.08.2004
22:43
[260]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


no pliki levelow:/ i wlasnie nie wiem czy ta wersja 3 plytowa jest taka pociachana, czy ta 5 plytowa tez, no ale prawda jest taka ze instaluje sie toto 30 minut, a pozniej delete tez kilkanascie ladnych minut przegieli ludzie :/

Piotrasq czajniku a Ty ile masz plikow w swojej wersji ?:P

17.08.2004
22:48
smile
[261]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To ja poczekam, aż Piotrasq się wypowie, żebym wiedział, którą wersję skombinowac...

17.08.2004
22:51
smile
[262]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


dobra jak by co mnie tu nie bylo,bo ten opis Justy nie wrozy nic dobrego :>

17.08.2004
23:13
smile
[263]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pięknie jesteś miły Paudyn :| nici z planu!

ty robaku też widze że sobie używasz, nici z ... no!

męskie dupy :/

17.08.2004
23:16
smile
[264]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cśśśśś.. no już dobrze, dobrze, będzie jabłkowa herbatka ;oP

17.08.2004
23:16
smile
[265]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ktos cos mowil? i w ogole co to za ksywka sakura pff :P
czyzbys sie wstydzila swojego jakze pieknego imienia Justysia ?:>

17.08.2004
23:27
smile
[266]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pierdziele

17.08.2004
23:53
[267]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

wyrazaj sie mala!

Paudyn jaki plan, jaka herbatka? :>

18.08.2004
00:04
smile
[268]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Top secret... ;>

18.08.2004
08:43
smile
[269]

legrooch [ Legend ]


Odpowiem wam, bo mam dobry dzień. Wersja na 3CD jest ok. Ja mam 1045 plików. Na NTFS zachowuje się jak należy. Instaluje ok 3 minut. Nie pamiętam czym się różni wersja 5 od 3cd, ale to były jakieś pierdoły.

PPPOOBBUUDDDKKKAAA!!!!!!!

18.08.2004
08:52
smile
[270]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Sam se pobudka, ja już dawno wstałem ;-P

18.08.2004
09:05
smile
[271]

legrooch [ Legend ]

Znów do 18 w robocie biedaku? :PPPPPPP

Dziś odbędzie się mecz drużyny z mojej firmy z drużyną byłego pracownika.
Połowa mojego składu to informatyczki prawdziwe, więc będzie ubaw po pachy :>>>

18.08.2004
09:30
smile
[272]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dzordźu będzie w Twojej drużynie, czy przeciwnej?

18.08.2004
10:03
smile
[273]

legrooch [ Legend ]

W mojej :>

18.08.2004
10:05
smile
[274]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Fuksiarz... potem powiesz, jak to Ty zajebiście nie grałeś ;oPP

18.08.2004
10:06
[275]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

cholera...wzialbym kamere...na tym bedzie mozna zarobic:))

18.08.2004
10:20
smile
[276]

legrooch [ Legend ]

Będzie konkretny cyfrzak, więc fotki będę mógł wam pokazać :)

18.08.2004
13:07
smile
[277]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch----> a co to są informatyczki prawdziwe?

PS. pozdrowienia z Zoppot, Dzieciaki:))) chmury prysły, deszczyk ustał, a ja w kilmatyzowanych salach wykładowych (jakby się kto pytał to właśnie nadzoruję szkolenia)

18.08.2004
13:10
smile
[278]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

I to się nazywa ciekawe zajęcie, a nie siedzienie na d*** i klepanie w klawę, tudzież wypełnianie papiórków przez ileś godzin... też tak chcę ;>

18.08.2004
13:12
[279]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->co robisz i gdzie jestes??:>

18.08.2004
13:12
smile
[280]

Yans [ Więzień Wieczności ]

yagienka ====> czy chcesz, żebym przestał Cię lubić ??? ;-))

18.08.2004
13:14
smile
[281]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK:::> Klepię na klawiaturze do Ciebie i jestem w fotelu ;>

18.08.2004
13:16
[282]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tak myslalem...a ja siedze na dupie i przerzucam faktury w skanerze:PP to zajecie podoba mi sie tylko w piatki po 17-tej i kazdego 3 dnia miesiaca przy bankomacie:PP

18.08.2004
13:20
smile
[283]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Yans ----> pur kła, pocziemu, czyli whłaj masz mnie przestać lubić???

18.08.2004
13:20
smile
[284]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hehe. no widzisz, ja już niedługo będę siedział na d*** na praktyce w PIMOCIE, więc wykorzystuję ostatnie chwile wolnego czasu...

18.08.2004
13:23
smile
[285]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pracujcie, pracujcie przyda się więcej sponsorów sobotniej imprezy :P

18.08.2004
13:29
smile
[286]

Yans [ Więzień Wieczności ]

yagienka ====> znęcasz się bezlitośnie nad biednymi biuro-dziobakami, roztaczasz kuszące wizje życia w Neverland'zie ;-))

18.08.2004
13:36
smile
[287]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Yans---> a ty myślisz, że bycie nadzorcą szkoleniowym jest takie przyjemne, wszyscy mnie się tak boją, że ja sama mam stracha patrząc w lustro, no i muszę tu siedzieć i ich słuchać, a znam to już na pamięć, nie wspominając, ze wczoraj w nocy przyjechałam tu z Wrocławia, a jutro znów warcam do Warszawy (kolejne 4,5 godzinki w objęciach PKP), a w piątek do pracy, itd. itp. a MA dopiero w sobotę

19.08.2004
10:43
smile
[288]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Co jest ciecie? Wstawać, pobudka!!! Ahahahahaha!!! *szatański śmiech*

19.08.2004
11:16
smile
[289]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff...

19.08.2004
11:33
smile
[290]

legrooch [ Legend ]

Nogi mnie bolą. Nie chce mi się....

19.08.2004
11:35
smile
[291]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taaa.. pewnie się nastałeś z tym papierosem za bramką...

19.08.2004
11:44
smile
[292]

s@kur@ [ Pretorianin ]

mi się nie chce bardziej niż legroochowi

19.08.2004
11:45
[293]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wzruszyła mnie Twoja historia...

19.08.2004
11:51
smile
[294]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a mnie wzruszyło że jesteś wzruszony...

19.08.2004
12:24
smile
[295]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chusteczkę...?

19.08.2004
12:33
smile
[296]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tia jasne...

19.08.2004
12:39
smile
[297]

yagienka [ pułapka na Misia ]

pomyślcie o mnie chłodno a nawet lodowato please i niech mi ktoś brutalnie powie ile będzie stopni w pociagu przy 30 outside, buuuuu

19.08.2004
12:40
[298]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ma ktos odpalony TV??

19.08.2004
12:42
[299]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> Zależy gdzie usiądziesz i od której strony będzie przedział.

ILEK :::> Mam tuner, ale nieodpalony, a co? :oP

19.08.2004
12:43
[300]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde nigdzie nie daja na bierzaco wynikow z naszego debla w tenisie stolowym:(((((

19.08.2004
12:44
smile
[301]

s@kur@ [ Pretorianin ]

współczuje podróży w pociągu przy takiej temperaturze, mi tez jest cholernie gorąco, jeszcze troche i trzeba będzie zrzucić ciuchy

19.08.2004
12:44
[302]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> załóżmy wersję hardcore, czyli że usiądę jak zwykle z niewłaściwej:P((

19.08.2004
12:45
smile
[303]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Załóżę nowy wątek... tylko znajdę tą zjebistą fotkę :oD Chwilkę może too potrwać...

19.08.2004
12:45
smile
[304]

yagienka [ pułapka na Misia ]

s@kur@----> nie podgrzewaj atmosfery, bo męska część wyspy może nie zdzierżyć:)))

19.08.2004
12:46
[305]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> W wersji hardcore nie pomoże Ci niestety nawet otwarte na oścież okno. W wersji soft masz szansę na umiarkowanie męczącą podróż, taką jak miałem przy okazji powrotu z Wrocka.

19.08.2004
12:53
smile
[306]

s@kur@ [ Pretorianin ]

yagienka bardziej goraco i tak już być nie może :>

pozdrowienia dla mojego przewodnika duchowego :* (wiem że czytasz :P )

19.08.2004
13:08
[307]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Imprezy ciąg dalszy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.