L@WYER [ Valaraukar ]
WWWAiS - nieustająca warszawska epopeja alkoholowa !
W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i innych(nawet volens nolens :> ),a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P
Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))
Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).
Apel do kobiet: CISZA!!!
Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto miasto stołeczne: WYNOCHA !!!
PS. Specjalnie dla was (i zgodnie z umową) zamieszczam zdjęcie pt. "Ja w pięknych okolicznościach przyrody"
Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.
Link do poprzedniej części - na dole
Link do najnowszej wersji "Wielkiego Pochleju Warszawskiego" :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2637740&N=1

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Kto to jest ??

legrooch [ Legend ]
ROTFL & LOL & BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> to małe audio-tele-trele-morele. Odpowiedzi do wyboru:
a) W.I. Lenin
b) Winnetou
c) Hans Kloss
d) wielki GONZO
Nagroda główna - uścisk dłoni dowolnie wybranej osoby z ekipy wwwais .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łomatko, przecież to księżulo Mulcahy we własnej osobie...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Stawiam na wielkiego GONZO.

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> hmmm, po czym wnosisz ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Może po MAŁYCH GONZACH na czubku głowy...?
PiccoloUve [ Pretorianin ]
Paudyn > No to jak się spotkamy w MA to se wtedy omówimy wszystkie kwestie odnośnie Grenlandii - kraju różowych kartek na alkohol, najwyższego wskaźnika pijaństwa wśród nastolatek i białych misiów.

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> no niech już będzie - WYGRAŁEŚ - dalszy wybór, ten dotyczący nagrody, należy do Ciebie ...

Misio-Jedi [ Legend ]
Co to za zdjęcię ?!?!
APAGE SATANAS !!!!!!!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piccolo :::> Oby tylko po tych kartkach nie widzieć białych myszek...

L@WYER [ Valaraukar ]
Misio-Jedi --> niestety konkurs już został rozwiązany ...
PiccoloUve --> to są jeszcze na tym pieknym świecie kraje, gdzie są KARTKIna WÓDKĘ ?!?
TO ALL - jakby co przypominam, że dzisiaj u mnie na Mokotowie kolektywnie oglądamy mecz, więc kto może niech przyjdzie - zabawa (miejmy nadzieję) będzie wprost setna :) .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ano. Jak będę wracał z Komorowa, zakupię browarki i je nieco podmrożę. Spodziewać się mnie proszę między 20, a 20.30.

el f [ RONIN-SARMATA ]
PiccoloUve , Paudyn - powodzenia (1)

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn wszystko zależy teraz od tego jak bardzo potrafisz być mily :P
co do zdjęcia L@wyera to bhahahahahahahahahahahahaha
btw. apel do kobiet zrobil się nudny i nie działa :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::> Własnie wycofałem swoją rezerwację...

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Ależ ty mi z nieba spadasz :) Czy zaproszenie wszystkich oznacza także osoby, z którymi tylko raz piłeś? :) Jeżeli tak, chętnie bym się zaprzyjaźnił z twoim telewizorem dzisiejszym wieczorem :)

L@WYER [ Valaraukar ]
artaban --> no problemo - chcesz = przychodzisz. Podstawowa obowiązująca (wszyskich bez wyjątku) zasada brzmi "Alkohol i zakąski każdy przynosi sam" - jak na razie całość działa nieźle .

legrooch [ Legend ]
s@kur@, el f==> a wy co apropo dużego walnego zgromadzenia? Jakie stanowisko?

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Jasna sprawa. Tylko jako całkowity debiutant w spotkaniach u ciebie prosiłbym o adres i godzinę od której wpuszczasz :) Może na gg?
el f [ RONIN-SARMATA ]
legrooch - moje stanowisko to zazdrość i zgrzytanie zębów :-(
PiccoloUve , Paudyn - powodzenia (2) --------->

legrooch [ Legend ]
el f==> Ale one są seksi :>
s@kur@ [ Pretorianin ]
legrooch pewnie przyjde was podenerwować :P

L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra, info dla wszystkich :
dziś pod siverscreenem na Puławskiej o 19.45 spotyka sie ekipa która nie zna miejscówki - reszta dochodzi na miejsce sama (chyba, że nie pamięta drogi :> ) .
btw - patrząc na te "cudności" to jednak dochodzę downiosku, że nie ma po co wyrywać do jakiś zamorskich krain ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To ja zmieniam rezerwację. Kierunek - Australia.

el f [ RONIN-SARMATA ]
paudyn -> gustujesz w aborygenkach ??? ;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Wyrywam na Tahiti - Tahitanki (fakt, nie wszystkie) mają naprawdę konkretny wygląd ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::> Gustuję w wymieszanych paniach, a tam pewnie się trochę takowych znajdzie ;o)

L@WYER [ Valaraukar ]
el f --> a w sumie chodzi też o to, żeby zwiać jak najdalej od tego nieszczęsnego "Disneylandu dla ubogich" :>

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - ja tam wolę sam wymieszać...
L@WYER - wiem, wiem - droczę się tylko ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No właśnie widzę, że mieszasz... złośliwcze ;o)

L@WYER [ Valaraukar ]
el f --> ja to wiem, Ty to wiesz - ale oni wszyscy siedzą na forum GOL-a :>

el f [ RONIN-SARMATA ]
L@WYER - " ja to wiem, Ty to wiesz" ale czy wie o tym Centrala w Moskwie ? ;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
el f --> MOSKWIE ?!?!? To myśmy nie robili cały czas dla Tel-Aviwu ?!?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To nie jest ważne, ważne żeby wiedziała centrala w ambasadzie australijskiej i wydała stosowne dokumenty...

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - co ma nie wydać ? Przecież jesteś... EUROPEJCZYKIEM !!! ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
I co najważniejsze - nie jestem rasy żółtej!! ;o)

L@WYER [ Valaraukar ]
el f --> całą tą EUROPEJSKOŚĆ w takim wydaniu jakie musimy (niestety na własnym podwórku) oglądać to o kant zadka można potłuc ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No cóż, chodzą słuchy, że to nie Europejskość, ale euroPejskość... ;o)

el f [ RONIN-SARMATA ]
L@WYER - ale miejmy nadzieję że w Australii o tym nie wiedzą... ;-)
Paudyn - uwązaj bo jak Cie w Wyborczej obsmarują to żegnaj Australio... ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> Wyborcza to pewnie tam ze sporym opóżnieniem dochodzi, a nawet jeśli, to na szczęście Australia na gwałt potrzebuje młodych, zdrowych ludzi rasy białej, bo ponoć już zaczynają się bać, że rasa żółta, z Indochin i Archipelagu Malajskiego zaleje im wyspę.. znaczy się ten.. kontynent ;o)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - nie chcę nic mówić ale... podobno Jego Ekscelencja Ambasador Australii jest namiętnym czytelnikiem tej jedynie słusznej Gazety... ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> Miejmy nadzieję, że Jego Ekscelencja pokieruje się przede wszystkim dobrem własnego kraju i wyda odpowiednie papierki. Jeśli zaś nie... to będzie się tam trzeba dostać w jakiś orkężny sposób ;o)

Garbizaur [ CLS ]
Hehe Lawyer fajne zdjątko!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Coś dla malkontentów ;oP
Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy
Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi
Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców
Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

L@WYER [ Valaraukar ]
el f --> jakiś czas temu była mała zadyma na Nowej Zelandii - chodziło bodajże o to, że koledzy z Mosadu usiłowali wyrabiać sobie paszporty na ludzi-autochtonów, którzy jeszcze ich nie mieli, więc NZ się na Izrael lekko wkurzyła.
Paudyn --> tylko nie jedź tam w jakiejś chłodni :> .
Wiolax [ Senator ]
Hey!
mam pytanie, może głupie, ale .........nie błądzi
co znaczy WWWAiS? :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracji i Samouwielbienia.

L@WYER [ Valaraukar ]
Wiolax --> Warszawska Wyspa Wzajemnej Adoracj i Samouwielbienia .

Wiolax [ Senator ]
A niech tooooo.......poadorujmy się zatem...;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Wiolax --> dzisiaj niektórzy będą adorowali mój telewizor (Kermit) a reszta pewnie jakiś browarek i siebie nawzajem - jak znam życie .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja poadoruję dziś drużynę z Madrytu...

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> to rozumie się samo przez się :> . BTW - będę miał co wspominać - Paudyn kibicuje Dollarowi :D .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Ja mam co wspominać po wczorajszym MA i nie chodzi mi bynajmniej o to, że zapomniałem uregulować rachunek ;>>

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> masz jakieś konkretne zdarzenia na myśli ?

Wiolax [ Senator ]
no tak też można.....
zdrajcy? Madrytowi......?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Coś jak przez mgłę mi się przebija, jak ktoś najpierw zasuwał ze ścierą, a potem przyznał się do niewiedzy ;>>
Wiolax :::> Nie zdrajcy, a fani atrakcyjnego futbolu ;>>

Wiolax [ Senator ]
Paudyn jak sie bliżej przyjrzeć, to rzeczywiście co niektóry futbol.....atrakcyjny ;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
Wiolax -->po pierwsze - realiści :> a po drugie - ktoby tej naszej śmieszniutkiej lidze kibicował na poważnie - lubię się pośmiać ale bez przesady ...
Paudyn -->cieeeekawe - kto to mógł być - ktoś z miłej i fachowej obsługi MA ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiolax :::> Ja tam wolę zgrany kolektyw, ale faktycznie bez indywidualności często ani rusz...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER ::::> A tego to ja już nie wiem, ale coś wspominał, że może mu z jakąś nową robotą wypali... więc może i tak.

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> czyżbyś komuś pracy zazdroscil ?!?
Ja na razie kończę na dziś radosną twórczość i zjeżdżam na kwadrat - jakby co aktualny termin dzisiejszego spotkania dla zainteresowanych jest podany wyżej - jakby co do zobaczenia.
Garbizaur [ CLS ]
A poza tym jako rasowy przestawiciel WWWAiS, czyli jednyk słowem Warszawiak moje serce nie pozwala na kibicowanie ekipie z Krakowa. ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ależ skąd, sam niedługo będę miał własną w składzie z ksiązkami... :oD
Czas wziąść kąpu kapu i zacząć się powoli zbierać. Wezmę ze sobą obiecane akcesoria kibicowskie w postaci kartek promujących jedyną słuszną drużynę ;>>

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> 17:50, 17:54 ROTFL :)))))))))

legrooch [ Legend ]
Czekam na Yeenny aż skończy robotę i na 99% zasuwamy do was.

yagienka [ pułapka na Misia ]
a myśmy w pozycji mniej lub bardziej horyzontalnej odbyli dłuuugą dyskusję, czy do was nie dołączyć na adorację piwa i teleodbiornika, no i tak się zagadaliśmy, że nie dotarliśmy:)))
ps.te delegacje-sracje mnie wykończą, dziś znów odbyłam powrocik z Sopot, czyli 4,5 godzinki z PKP, a w przyszłym tygodniu czeka mnie upojna trasa Warszawa-Wrocław-Sopot-Warszawa

Rogue [ Mysterious Love ]
yagienka--hej hej słyszałm ze na spotkaniu w Sopocie poznałas mojego mez Gambita :))))))))) I jak to juz ktos powiedział swiat jest jednak mały pozdrawim sedecznie :)))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Rogue -----> oj malutki malutki, świat rzecz jasna, a nie Gambit:)))) pozdrowienia i do ewentualnego zobaczenia, następny kurs do Sopotu 18-19 sierpnia

Rogue [ Mysterious Love ]
yagienka-- oj tak tak .Ale mam nadzieje ze dasz sie zaprosic na kawe do nas do domku miło bedzie sie poznac:))))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
bardzo chętnie, choć chyba łatwiej mi bedzie wyskoczyć do knajpki w Sopocie (praca, sraca, praca a poźniej garb człowiekowi wyrasta)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Wy tutaj dziewczynki gadu - gadu o sopocie, o kawusi i facetach, a ja walcze z lejaca sie woda po kaloryferze :-(
niee, nic tylko do domku si eprzeprowadzic i uciekac od tych beznadziejnych sasiadow co nie ogarniaja wlasnego mieszkania i robia innym szkody
yagienka [ pułapka na Misia ]
wiem coś o tym, mamy taką kretynkę piętro wyżej, co ma trudności z upilnowaniem złośliwie wypadajacego węża od pralki (choć po ostatniej awanturze jakoś jej nie wypadywuje), w rezultacie sufit w łazience się nam wali na głowę, a wczesniej szafka nam się grzybkiem pokryła niepostrzeżenie, współczuję, ubezpieczyłaś mieszkanie???

Sasanka [ Generaďż˝ ]
tak, jest ubezpieczone.
najsmieszniejsze jest to, ze w;asnie rodzice wyjechali na urlop a ja mam tutaj takie kwiatki i latam od sasiada na gorze,( ktory nie wie skad sie wzielam i nie wie czy mieszkam nad nim, pod nim czy gdzies obok, choc mieszkam tam kilkanascie ladnych lat i on zreszta tez ) do dozorcy i tak w kolko po dziewieciu pietrach :-/
wypadajacy waz z pralki tez przechodzilam. i jak zwykle te pałki z gory nigdy nei wiedza co sie u nich w domu dzieje i zawsze to nie ich wina :-/
grrrr....
yagienka [ pułapka na Misia ]
oj grrrryyyy.....ukatrup dziada, a najlepiej go utop, to adekwatna kara
Sasanka [ Generaďż˝ ]
chyba tak zrobie, ale przy okazji ukatrupie jego rodzine na czele z jego synkami, ktorzy wymiotuja regularnie na moje okno i ten parapecik za oknem:-/
czasem czuje sie , jakbym zyla w slumsach :-/

yagienka [ pułapka na Misia ]
jak tak się sprawy mają to utop go w wymiocinach potomstwa, łobrzydliwe nieprawdaż:))))
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yagienka, masz dobre pomysly :-D
chyba jeden z nich wykorzystam :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tymczasem właśnie przekroczyłem magiczną granicę 10.000 postów.. ale ze mnie statsiarz ;oD
Sas :::> Nie denerwuj się, nas już kilka razy zalal do tego stopnia, że trzeba było zrywać i kłaść od nowa tapetę.
REAL... REAL.. REAL...!!!!

artaban [ swamp thing ]
Paudyn --> Twojan stara Real... No, ale pozostaje jeszcze UEFA :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pudyn - juz sie nei denerwuje, sytuacja opanowana i mikmac przyjechal :-)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kermit :::> W UEFA też daleko nie zajadą z taką grą ;>>
Sas :::> Maciek poszedł z kijem do sąsiadów? ;>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - nie, to ja musialam sama zalatwic :- ))
Maciek przyszedł jak juz bylo po wszytskim :-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas :::> Wychodzi na to, że to Ty "nosisz spodnie". Jesteś w pełni równouprawnioną kobietą ;o))

Rogue [ Mysterious Love ]
yagienka-- mysle ze wszysko da sie jakos ustalic i jesli wygodniej wam bedzie w kanjpce to spoko :)))))))))
Sasanka -- wspólczuje tez wiec cos na te tematy chociasz my mieszkamy w domku a nie w bloku . Ale tesciowie i znajiomi takie zgrozy bardzo czesto przechodza :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
WSTAWAĆ ŚPOCHY, MANIACY PIWA I INNYCH TAKICH REALÓW.....RAZ, DWA, RAZ... jako i ja wstałam :ppp czas na kafwę

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kurcze, a ja sądziłem, że Ty dawno w pracy jesteś ;oP

Yans [ Więzień Wieczności ]
yagienka ====> ja już dawno wstałem tylko powinienem był się obudzić, gdzieś w innym miejscu, powiedzmy nad morzem i zamiast powarkiwania autobusu słyszeć szum fal :-(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::> Musiałbyś coś wziąć ;o)))
Pamiętam sytuację z naszym kumplem nad morzem, który trochę zajarał i ubzdurał sobie, że przepłynie materacem do Szwecji. Oczywiście szybko wyrzuciło go z powrotem na brzeg, po czym kumpel zasnął. Gdy się obudził, rozejrzał się uważnie po plaży, wstał, wszedł pomiędzy kilku turystów leżących na kocach i zaczął pytać: Czy to Szwecja... eee is this Sweden? Do you speak english, is this Sweden? :o)) U Ciebie mogło by być podobnie, tyle, że z wyjazdem nad morze, nie zaś do Szwecji ;oD

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> niestety jestem w pracy i to od dawna jak na mój gust to chyba od początku świata:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::.> Czyli coś w stylu... Na początku był chaos, a potem pojawiła się yagienka i... udała się do pracy? ;o))

legrooch [ Legend ]
Jeszcze 6 godzin....

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> dokładnie tak, ale trzeba przyznać, że mimo wszystko jakoś się jeszcze trzymam:)))

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> a brałem coś wczoraj, tzn. parę browarków ale chyba nie zadziałało prawidłowo, bo jedynym objawem była STRASZLIWA niechęć do zwleczenia się z wyra o 7.00 - arrrgghhh !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna ::::> Jestem pełen podziwu. Tyle rzeczy na tym świecie już zbastowało od tamtrego czasu, a Ty wciąż się trzymasz. Oby tak dalej :o))
Yans ::::> O ile mi wiadomo, browar nie ma właściwości halucynogennych ;o)))

legrooch [ Legend ]
Jeszcze 4,5 godziny....
Czuję, jak zaczyna mnie telepać koło biurka z powodu braku łóżka.....

Yans [ Więzień Wieczności ]
legrooch ====> skąd ja to znam ??? ;-))

legrooch [ Legend ]
Jeszcze 3 godziny...
Ja już psychicznie wysiadłem. Nie jestem w stanie wytrzymać bez położenia się do łóżka o 13.... To już mój koniec...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Było się wczoraj wcześnie położyć, a nie szaleć po nocy przed tv...

legrooch [ Legend ]
Jeszcze 2,5.
Już mam pot na czole. Nie wytrzymam... Wiem że tego nie wytrzymam! Za duże napięcie na nerwach!

Yans [ Więzień Wieczności ]
legrooch ====> przestań się mazać ;-) Ja spadam do domu dopiero o 18.00 !!!

Sasanka [ Generaďż˝ ]
a ja uciekam do domu dopiero o 17 :-)
Paudyn - nie, ja nie "nosze spodni" , poprostu tak sie ulozylo :-))
s@kur@ [ Pretorianin ]
legrooch w wątku o ortografii jaja sobie robisz czy naprawde tak myślisz? chodzi mi o twoje zdanie na temat ludzi sepleniących czy z jakąś wadą wymowy

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch polskim Hitlerem ;o))

legrooch [ Legend ]
Sasanka ==>Chodzisz w samej bieliźnie? :D
Jeszcze tylko 1:20 minut.... Sasanki bielizna postawiła mnie na nogi.... :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łomatko, sodoma i gomora na wątku...

legrooch [ Legend ]
JAWOHL! JA JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNIE!
(s@[email protected]śl.... :>)
Yans ==> Ciebie się nie słucham. Jesteś więźniem wieczności... ;)
s@kur@ [ Pretorianin ]
uff, już myślalam że trzeba będzie ci zrobić trepanacje czaszki, uratowaleś się :>

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Legrooch - a widziales mnie kiedys na spotkaniu w samej bieliznie ?:-P
:-P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie musiał. Mężczyżni mają bardzo silnie rozwiniętą wyobraźnię ;oPP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
ja tam nie recze za to co bedzie sobei wyobrazal po tych postach mikmac :-P
ja tylko odpowiedzialam na pytanie Paudyna:-P

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> To u faceta nazywa się intuicją :P
Sas ==> A powinienem? :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
legrooch ====> nieźle jedziesz w tym wątku orto-grafo-traumatycznym, tak trzymaj ;-)
!!!
Sasanka ====> ja znam kogoś kto Cię widział ;-))
legrooch [ Legend ]
Yans ==>Dzięki!
Ja też znam taką osobę :P
A znając Sasankę, to zaraz odkręci kota ogonem :/

legrooch [ Legend ]
Czy mógłby tam ktoś podrażnić dyszasrańców w tamtym wątku trochę?
Ja spadam na obiad i do Oli.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yans - a kogo ?:-PP
Legrooch - nie musze :-P
Yans [ Więzień Wieczności ]
Sasanka ====> Misia Gogo ;-))
Garbizaur [ CLS ]
Dżidżas!!! Ale upał. Przed chwilą wstałem (2 godzinki snu w ciągu dnia się przydają). Chyba się zaraz przykleję do monitora... Uffff!!!
szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
Justynko ---->tak bardzo Cie smieszy , ze on sie wysmiewa i obraza ludzi z wadą wymowy ?Nieistotne czy on sobie jaja robi , czy nie, kazdy czlowiek ktory mowi ł zamiast r (nieistotne czy dlatego ze nie mogl tego wyleczyc, nieistotne czy to z winy rodzicow , na pewno nie z jego winy tak czy siak, mowi tak a nie inaczej) poczulby sie jak czlowiek drugiej kategorii. Dziwne,znalem Ciebie z innej strony do tej pory.Po tylu miesiacach tak potrafisz zaskoczyc czlowieka no no...
Yans [ Więzień Wieczności ]
szeregowy_ziemniak ====> chyba nie do końca jest tak jak mówisz, wg mnie legrooch głównie (i słusznie) tępi leni oraz pseudodyslektyków.
Garbizaur [ CLS ]
szeregowy_ziemniak ---> łał. Ale tekst!!! ;P
szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
Powyrywałbym krtanie osobom które źle wymawiają "rurka", "rebus" itp!
n2n ==> Jak drobną to ok. Gorzej jak seplenisz.
/\/
Yans---->mam to gdzies czy on tepi czy nie, ja tez tepilem, mozna tepic, ale jesli sie kogos obraza za kolor wlosow , to juz jest cos nie ok.
to powyzej to dwa jego cytaty. tepic moze ktos kto sam bledow nie robi, ja w tamtym watku znalazlem kilka jego bledow.
Zdziwila mnie tylko reakcja Justy,bo znam ją zbyt dobrze zeby wiedziec zeby jej sie takie texty jak powyzej podobaly.no ale nic spadam, szkoda tego watku na takie rozmowy :)
s@kur@ [ Pretorianin ]
szeregowy_ziemniak ---> o tym czy mi się to podoba czy nie pogadam z legroochem na spotkaniu, nie widze powodu żeby dyskutować tutaj o głupich żartach (legrooch jak nie żartowaleś to cię zleje jak Paudyna...) nie gorączkuj się tak <głaszcze>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> No kurcze, cbyba natrzaskałaś mnie jak leżałem gdzieś nieprzytomny w kącie, bo jakoś nic sobie takiego nie przypominam :oD

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
Paudyn---->mow , mow dalej co ona jeszcze po kątach tam z wami robi,i co masz na mysli piszac"trzaskała"bo zawsze jest wyjatkowo malo rozmowna :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Eeeee... no wiesz, skoro ja nic z tego nie pamiętam, to raczej nie powiem Ci, co z nami robi po kątach, bo zapewne działa, gdy już nie kontaktujemy. Wszelakich działań domyślać możemy się jeno po zastanych po obudzeniu skutakch :oP No i nikt nikogo za rekę nie złapał, więc sam musisz ją przycisnąć (najlepiej do podłogi, a nie do kanapy, to wtedy może będzie bardziej rozmowna).
Natrzaskała... cóż... nabiła sporo sińców :oD

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
więc sam musisz ją przycisnąć (najlepiej do podłogi)
zycie mi jescze mile, pozniej bym wygladał jak wy z tymi siniakami :P a co do rozmownosci to tez to zauwazyliscie?, jest straaasznie nuuudna :>

legrooch [ Legend ]
banita ==> rusz trochę mózgownicą, bo mnie rozdrażniłeś. Nie widziałeś nigdy robienai dymu w wątku? Pierwszy raz?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
jest straaasznie nuuudna :>
W sumie obiecałem być jeszcze przez pół dnia miły, więc póki co, w imię wyższych intencji, zaprzeczę ;oD

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
dobra koniec zartow, zbliza sie godzina zero, i trzeba wymyslic jakas taktyke zeby tych siniakow nie bylo za duzo, tak wiec wchodzi w gre opcja #1 potulny lizusek, albo opcja #2 jakos mozna by probowac inaczej Ją ulaskawic --->

legrooch [ Legend ]
"Ja się nie boję, bo mam w dupie naboje" jak to śpiewały dzieciaki z przedszkola nr.2

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A gdzie opcja nr 3? Przydałaby się jeszcze jedna alternatywa, z kobietami nigdy nic nie wiadomo ;>>

s@kur@ [ Pretorianin ]
skończcie z plotkowaniem panienki

legrooch [ Legend ]
Dobranoc państwu. Jutro znów idę do pracy :/
Nie wiem czy wytrzymam te 8 godzin...... ;(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::::> Tak jest!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dzizas, sorry... z przywyczajenia...

s@kur@ [ Pretorianin ]
nie dziwie ci się, takie piękne imię aż człowiekowi chce się je pisać, pozwalam ci :P

legrooch [ Legend ]
Już 27 minut w pracy.... Plecy... Łóżko....
Pozostało 7:33....

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Legrooch - ja jeszcze jestemw domku :-D
do pracy na 12 - zyc nie umierac:-P
tylko czlowiekowi sie juz nie chce:-d

el f [ RONIN-SARMATA ]
Legrooch - jeśli pocieszy Cię cudze "szczęście", to jestem od 7,30 w pracy... mokry jak ryba bo na parking przedzierałem się przez urwanie chmury... ktoś, tam na górze, wpadł chyba na pomysł umilenia poranka ścianą wody... ;-)
A do 16-tej jeszcze tyyyle czasu...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::> ON wpadł po prostu na pomysł, jak Cię otrzeźwić i odpędzić resztki snów... naprawdę chciał dobrze ;o))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn ----> dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane, o ile dobrze pamiętam sentencję rzecz jasna a nie piekło;))
legrooch [ Legend ]
el f==>ROTFL :)))
Czuję się jak bym rzucał palenie..... :|
Ciągnie mnie do łóżka, że szkoda gadać.... :/

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch----> to nie jest taki zły pomysł z tym rzucaniem palenia, ponieważ i tak jesteś nieszczęśliwy to może 2 w 1 czyli odwyk nikotynowi i nawykniecie do pracy, hi hi

legrooch [ Legend ]
yagi ==> ale jesteś śmieszna :PPPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W sprawianiu piekła to mistrzyniami sa kobiety, nie dziwota więc, że to faceci je pamiętają ;oP

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch -----> nie jestem śmieszna, tylko jestem w szoku po przeczytaniu propozycji komunikacji na trasie Wrocław-Sopot, ponad siedem godzin w objęciach PKP i to w pospiesznym, niech mi ktoś fundnie samolot:ppp

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łomatku, niedawno spędziłem prawie 7 godzin na trasie Warszawa - Wrocek i to NA STOJĄCO, więc proszę nie narzekać, bo da się przeżyć.

legrooch [ Legend ]
Za to odciąganie mnie od mojej największej przyjemności napiszę jedno - "Należało Ci się!" :PPPPPPPP

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch--->od mojej największej przyjemności - ciekawe co na to Yeenny?
Paudyn----> ale to było na własne życzenie, a mnie zmusza do tego praca:PPP

legrooch [ Legend ]
Dla niej to samo :PPPP (+ ja na pierwszym miejscu :>)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna :::> Ale w sumie powinnaś się cieszyć, że masz ciekawą pracę i nie siedzisz na tyłku ;o)) Ja chciałbym sobie pojeżdzic trochę w delegacje... najchętniej zagraniczne :o)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch----->pytanko mam. Ty chyba mmiales/masz Espero. jako ze na przelomie pazdziernika/listopada bede prawdopodobnie chcial sobie sprawic autko to pomyslalem wlasnie o tym modelu...jak ci sie sprawowal/sprawuje?? jakies rady moze??

yagienka [ pułapka na Misia ]
no w sumie to ja się cieszę, ale niestety suma na moim koncie nie odbiega od tych, które mają osoby prowadzący nudne urzędnicze życie :((

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Za to zapewne większa satysfakcja... zawsze to coś. Suma na koncie pewnie zaś w końcu wzrośnie ;o)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Yagienka - z tymi intencjami i brukowaniem to coś faktycznie było...
LOT - sprawdź w internecie ofertę i zadzwoń do ichniego BOKu (czasem są spore różnice), jeżeli wykupujesz bilet weekendowy w obie strony, na dodatek w mało popularnych godzinach i z wyprzedzeniem to ceny potrafią mile zaskoczyć. Jak leciałem na warszawske "czytanie" to za samolot zapłacilem raptem 90 zł więcej niż za IC i nie musiałem wstawać o 4 rano :-)
Paudyn - czasem takie przedobrzenie jest bolesne... a za otrzeźwianiem prysznicem z deszczówki to nie przepadam ;-)

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Samochód się sprawuje ok. Poza wymianą katalizatora (a w konsekwencji całej 3 części tłumika) z powodu dziwnych paliw na dziwnych stacjach jest ok. Pali koło 7-10 (bardziej się schyla w dół, ale gaz by nie zaszkodził). Jest to 1.5 16V DOHC.
Rada - popatrz po cenach w Niemczech. Stan będzie mistrzowski, a niedawno poszło Espero 2.0, skóra, full opcja, '97 za 6000zł (+ akcyza).
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->no napewno popatrze...aczkolwiek jezeli juz bym cos sciagal to wtedy rozgladnalbym sie za jakims Mondeo or smh chyba ze do tego czasu przypieprza sumke za pierwsza rejestracje w kraju taka ze mi sie odechce sciagac nawet skarpetki wieczorem:))...co do Espero to myslalem nad 1.8 i obowiazkowo gaziwo.
legrooch [ Legend ]
Zgadzam się z tobą. My kupowaliśmy Espero jak było 4 miesiące na polskim rynku. Wtedy 1.8 był za dużo większą kasę. Ojciec miał zamiar dla mnie łyknąć tego 2.0, ale stawka którą wyznaczyli jako górną została przebita.
Poza tym w Niemczech zainteresowanie Daewoo jest bardzo małe, więc i ceny śmieszne.
W Mondeo bym się nie pchał (zależy jeszcze który rocznik).
yagienka [ pułapka na Misia ]
nie wiem jak wy ale ja tam idę coś zjeść
legrooch [ Legend ]
nie wiem jak wy ale ja ide zapalic (i zjesc)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Yagienka - też bym poszedł TAM ale niestety muszę być TU :-(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tam właśnie wróciłem z blisko dwugodzinnego pogrywania kosza... co prawda rzucaliśmy z kumpelm jak ostatnie kaleki, ale się chociaż ostro wypociliśmy...

legrooch [ Legend ]
Ten brak łóżka to gorsze niż rzucić palenie.....

s@kur@ [ Pretorianin ]
a ja właśnie znalazłam księge gości i myśle co by tu napisać :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->ech...jeszcze w sumie niewiem...moze cos mniejszego z dobrym motorkiem (szkoda ze 205 1.9 GTI sa juz troszke przechodzone i stare:(()

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> A więc wreszcie znalazłaś... ale nie waż się nic pisać ;oPPP
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> A może to? Spalać z takim silnikiem będzie koło 12 gazu.
A chodzi mi o tą konkretną budę.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
eee...to taka wersja typowo dla bujancow...mi z Basiek podchodzi tylko eMka 535 z lat 86-88...ale to za stare

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn nie słysze co do mnie mówisz... kto jest fajny? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::> DOkładnie, takie coś to tylko gdy się chce wyrwać jakieś blachary ;o)))P
s@kur@ ::::> No jak to kto, przecież jesteś fajna, super, zajebista i w ogóle bomba.

yagienka [ pułapka na Misia ]
bardzo ciekawe, zamówiłam pierożki ze szpinakiem a połowa z nich była z grzybami:)))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
yagienka---->ja sobie kiedys kupilem mrozone pyzy (bez niczego) i jedna byla z miesem:)))

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn jakim miłym człowiekiem potrafisz być :P
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Na blachary to to \/
(BTW. Zabiję Cię. Zamiast pracować szukam samochodów....)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->yagienka
bo one były takie "świerze" że aż wyrosły w nich grzyby :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->i szczerze ci powiem ze wole ta starsza niz tamta. lookam troszke po Escortach i Peugeotach 405

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Wymagania się zmieniają, nie wiem, czy dzisiejsze blaszki polecą na coś takiego...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->zawsze mozesz sprawdzic:))
legrooch--->pracuj, pracuj i tak mam jeszcze sporo czasu...zapewne skoncze w jakims cienkim albo tico://
legrooch [ Legend ]
Dokładnie to mi się podoba:

yagienka [ pułapka na Misia ]
szpinak z czosnkiem zamieniony w pieczarki z cebulką - zaś cud:))) a tak wogóle to smaczne były

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie toleruję szpinaku... brukselki też.

yagienka [ pułapka na Misia ]
a brokułki i ogórki (też zielone) jadasz??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ogórki bardzo lubię pod każdą praktycznie postacią, natomiast co do brokułów... to nawet nie jestem w stanie powiedzieć, czy je kiedykolwiek jadłem ;oP To ma jakąś inną nazwę?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja lubię i szpinak, i brukselkę.
I brokuły.
I ogóreczki.
W ogóle lubię zieleń, co widać chociażby po Kermicie ;)
BTW: W końcu pada, jak się cieszę... nienawidzę słońca.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
trawy (tzn warzyw) się nie jada ... :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O... czyżby drugi poza mną miłośnik(czka) burzy na wątku...? Niemożliwe...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> jak burza, w Wawie ??? Chyba mózgów albo hormonów ;-))
A brokuły są miodzio, szczególnie ugotowane, z makaronem i polane sosem beszamelowym w wydaniu mojej osobistej Kuchareczki ;-))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Uwielbiam burzę, za to na duże ilości słońca reaguję agresją - może mam światłowstręt ;)
Tyle tylko, że chilowo raczej kropi drobny deszczyk, a mnie się marzą pioruny, grzmoty i bieganie w strugach wody... *tęskne westchnienie*
Trawę jak najbardziej się zjada, po odpowiednim przyrządzeniu jest naprawdę pycha... [narobiliście mi smaku, zrobię sobie dzisiaj spagetti ze szpinakiem i pleśniowym serem....... :)]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans ::::> To w takim razie wynajmę Twoją osobistą kuchareczkę na jedno popołudnie ;o))))
Burzy co prawda jeszcze nie ma, ale wieczorem na sen byłaby jak znalazł :o)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> zapomnij o wynajmowaniu, ona jest bezcenna !!! ;-) A dzisiaj mam ciasto budyniowo/śliwkowe, MNIAM ;-)
Gwiazd ====> burze są fajne, dają niezłego kopa i mocno energetyzują, szczególnie je lubię jak leżę w łóżku ;-))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->gwiazd
trawa + pleśń ???
to lepiej zostaw makaron w ciepłym wilgotnym miejscu na tydzień...
ten sam efekt, a mniej sie namęczysz...
(choć osobiście lubie ser pleśniowy... ale nie przepadam za spagetti)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O jezu, to musimy się umówić na grupowe leżakowanie jak zapowiedzą burzę na jakiś wieczór ;oDDD
Yans :::> Mogę ją wynająć pod Twoim okiem ;oP

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - trzeba było przyjechać do Szczecina... wprawdzie piorunów, grzmotów czy błyskawic nie było ale pobiegać w strugach deszczu to byś mogła do bólu... ;-)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mam mimo wszystko nadzieję, ze burza zrobi mi tę uprzejmość i jednak się rozszaleje nad Warszawą ;)
I przyłączam się do grona Tych-Którzy-Lubią-Zasypiać-Przy-Burzy-Lub-Słuchać-Jej-Wylegując-Się-W-Łożku :) Toż to sama przyjemność!

legrooch [ Legend ]
Ja nie lubię leżakowania od przedszkola. Wolę postać przy oknie.

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ja tam podczas burzy lubie ganiać z metalowym drągiem...
(co chyba po mnie widać)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
zielenina jest bleee, chyba ze mowimy o salacie na słodko ze smietanka :-)
Yans ma osobista kuchareczke a ja osobistego kucharza:-)
dobrze jest sie ustawic w zyciu :D
albo nie umiec gotowac :-D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
szpinak, brokuly i brukselka to swinstwo:(((
Garbizaur [ CLS ]
W takim razie ja zarzucę parę przykładowych Espero do kupienia:
1. Fajny silniczek, ale trochę przechodzone (4 właściciel). Poza tym po wypadku. Ale za to z dobrym wyposażeniem i tanie. Jak ktoś się nie boi takiego sprzętu kupować, to czemu nie?
Garbizaur [ CLS ]
2. Super silnik, do tego automat, tylko klimy brakuje. Niewielki przebeig i w miarę tani.

Garbizaur [ CLS ]
Oho. I do tego linki nie działają sorry.

yagienka [ pułapka na Misia ]
leżakowanie w takt burzy świetny pomysł, ale do tego konieczne są leżaczki na werandzie, pledziki oraz płyny wzmacniające

Mazio [ Mr.Offtopic ]
i leżaki z piorunochronem

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ja moge robić za piorunochron...

yagienka [ pułapka na Misia ]
miałam na myśli drewniane vel plstikowe leżaczki, a nie metalowe badziewie, weranda oczywiscie zadaszona może być wyposazona w MaLLy(R), to znaczy w piorunochron:))))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
BDW mam taką altanę (jakieś 7*3m)...
tylko że problem w tym że jest to 120 KM od Warszawy (to tam ciągle wyjerzdzam...)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
"polej tekilę, przy komputerze miłe chwile
wu wu wu - tekila kropka PeeL "
:D

legrooch [ Legend ]
No i piękny kochany weekend pełen mięciutkiego łóżeczka, ciepłej pościeli i prościutkich pleców :)
Mazio ==> nie rób smaku tequilą......
Mally(R) ==>Złapiemy ją na barana i do W-wy dotachamy :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jak można w czasie owlnym tylko leżeć, spać i jeść? :o))
Giftzwerg [ Konsul ]
w środę był niezły powrót, dziś wariackie wysiłki żeby poprawnie odpalił Shrek 2 PL - częsciowy sukces, dźwięk jak się patrzy :DDDD
A poza tym wszyscy w normie, z grubsza zdrowi i w ogóle piękną pogodę mamy.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Masz tą wersję, w której oddzielnie nakłada się dzwięk i oddzielnie obraz?

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
To ja znów znikam z warszawy...
postaram sie wpaść w sobote... (ale jakoś wątpię że się uda... :( )
pozdrowienia...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wstawać lenie, szykuje się nam piękny poranek :o)))

yagienka [ pułapka na Misia ]
wręcz cudny, niebo - zsiniała biel, powietrze - niech no sprawdzę człapu, człap na balkonik[/i ]- rześkie i coś mi się widzi, że kwiatków nie trzeba będzie dziś podlewać :pppp))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
witam
zaspałem na autokar hehehehehehehehe...
pojade tym w połódnie... dlatego jesze raz sie z wami porzegnam :)
papa :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kobity nie będą musiały myć kwiatów, a ja nie będę musiał myć samochodu :oD
MaLLy ::::> Nie zaspałeś, tylko zaimprezowałeś, tak to się nazywa ;o))

Misio-Jedi [ Legend ]
postanowiliśmy być twardzi i wychodzimy na zewnątrz, jeśli nie wrócimy to znaczy, że się rozpuściilśmy, trzymajcie kciuki
yagienka [ pułapka na Misia ]
a nim wyjdziemy to ja tu kogoś utłukę, Pan M. zmienił ustawienia przegladarki i bez ostrzezenia loguje się ostatni użytkownik;PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja jestem tffardy już dawno i od 8 rano praktycznie jestem w domu z krótkimi przerwami. Teraz czas na piwo...

yagienka [ pułapka na Misia ]
no proszę, jak tylko wyszliśmy od razu pogoda wypiękniała, widocznie tęskniła za nami:)))

s@kur@ [ Pretorianin ]
pobudka!!! czas wywołać burze

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Znowu słońce! ;( Za co? Za co? ;( *odgłos uderzania głową o ścianę*

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ojej, to musiało boleć ;oD Chociać po południu i ja odczułem słoneczko, gdy po paru browcach wracałem z Ursynowa... tak jakby mnie nieco z nóg ścięło ;oD

yagienka [ pułapka na Misia ]
słońce robi zupełnie inne wrażenie jak się je oglada, a raczej odczuwa z okien pociągu, ja już jestem w pięknym Wrocku, 5 godzin z PKP było minęło ( w kulturalnych warunkach w prawie pustym pociągu), a przed chwileczką nastąpiło znieczulenie za pomocą drinka o wdzięcznej nazwie 13 igieł- miesznina rumu, wódki, malibu i pasqy z sokiem ananasowym i pomarańczowym- mam nzdieję ,że jakoś wrócę do hotelu nomen omen Monopol

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
do hotelu nomen omen Monopol
Taaa, a na tabliczce od drzwi pokoju pisze zaś pewnie zaplecze... ;oD Oj yagna jesteś, pewna, że to hotel? ;o)
legrooch [ Legend ]
Rezerwacja zrobiona, a Carmella nie ma.... Buuu.... ;(
s@kur@ ==> Dopisz się do listy!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O właśnie, legrooch, od której jest czynny MA, bo mam tam sprawę do załatwienia :oD

L@WYER [ Valaraukar ]
POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Chwile człowieka nie ma i co to się porobiło, panie dzieju ...
NIektórzy pracują (ktoś w końcu musi) a sobie wypoczywam, po wczorajszym "rajdzie" na Srebrnej Strzale - dochodzę tylko do smętnego wniosku, że z moją (hahaha) kondycją (rotfl) to nie powinienem jeździć powyżej 50 kilometrów dziennie - wczoraj nabiłem 63 i mam dzisiaj chęć nic nie chcieć ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Ja zaś wciąż czekam na info ;>>

s@kur@ [ Pretorianin ]
ja ci powiem, jabłkowa moze być

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Szto eto, wstawać lenie, szykuje nam się kolejny piękny i parny dzionek :o)
s@kur@ :::::> A może być woda z czajnika? ;oP Zdrowa i ten tego, całkiem smaczna :o)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> Ty już kurna nie przeginaj z tym kolejnym pięknym dniem, a niby w czym wtorkowy zapierdziel w robocie ma być piękny ???!!! :-p

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No jak to w czym.. po myśl sobie, że już za 8-9 godzin będziesz wolny!! Zawsze czas szybciej płynie, gdy na dworze ładnie... no chyba, że rabotasz w piwnicy lub ciemni, wtedy ślę swoje wyrazy współczucia ;oP

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja dzisiaj opuszczam wrocławską patelnię i udaję się prosto jak w .... strzelił do Sopotu

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...........a cholerne słońce świeci i świeci........ :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Świecące słońce to pół biedy. Najgorsze jest to, że znów powietrze stoi, a ja koło 13 znów jadę za szofera robić...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> właśnie o to chodzi, że nie mam okna tylko tzw. świetlik w suficie :-(

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn a może być sama piana z piwa? " Zdrowa i ten tego, całkiem smaczna"

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hej
Yans - trzeba bylo zainwestowac w klimatyzacje:-P
w tym tygodniu podpisujemy umowe ze scan holiday a teraz mamy tez juz itake. maja ladny katalog ale ceny takie srednie , choc patrzylam tylko na katalogowe narazie . ale mozna cos wybrac i maja kilka fajnych miejsc, ktorych nei maja inni :D
co do pogody, to rano jest dosyc chlodnawo i ostatnio wieje wiatr, co wcale nie prowokuje do wylaczenia klimy w biurze:-/
jak to robia niektore pracownice

Yans [ Więzień Wieczności ]
Klima jest i działa ale OKNA nie mam :-(

Sasanka [ Generaďż˝ ]
całe życie w ciemnosciach :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sakura :::> No problem, ja biorę piwo, a Ty dostajesz piankę...
Yans ::::> Klima to już połowa sukcesu, niektórzy nawet tyle nie mają. Zresztą panie pracujące w róznych okienkach w biurze IDEI, czy Astera też siedzą w takich komórkach, gdzie jedynym źródłem światła jest lampa... Zawsze może być gorzej ;o)

s@kur@ [ Pretorianin ]
wiesz że nie moge :| chyba musze inaczej ci przetłumaczyć więc hmm gdzie była ta księga gości...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
WPisuj sobie, co tam chcesz, najwyżej powiem, żeś wariatka... dość tych szantaży ;>>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
[edit] mialo byc- niewiele sie miniesz z prawdą :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiem... i to mnie przeraża... ;>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
zapewniam Cie ze mozna sie przyzwyczaic, sa tez plusy tego, np w autobusie wyciagam jej zolte papiery i od razy znajduje sie kilka miejsc siedzacych

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
E tam, w autobusie to wystarczy, że zacznie opowieści o starszych paniach i panach, a zaraz kilka wiekowych pań udaje się do wyjścia...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
to chyba znamy inną Juste , przy mnie opowiada tylko o MŁODYCH panach, na dodatek skąpo ubranych

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No popatrz... młodszemu opowiada o starych, a starszemu o młodych... zadziwiające ;>>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
to normalne u kobiet, starszym daja do zrozumienia ze wola mlodszych, a mlodszym ze wola starszych, typowe kobiece zaklamanie , bo i tak wiadomo ze najwazniejsza jest kasa

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No tak, liczy się głębia... tyle, że portfela.. ;>>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
jakiez to romantyczne , prawda Justa?:>
off topic grales moze w farkraja?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie. Na 256 ramu i GF4 Ti 4200 nie próbowałem tego odpalać. Włożę kość 512 i zobaczę co z tego będzie. Póki co nawet Doom 3 miewa u mnie skoki w minimalnych detalach. To już Painkiller chodzi zdecydowanie lepiej.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
a to sory, zapomnialem ile masz ramu, to mozesz sobie podac reke Juscie (oczywiscie z nieukrywana przyjemnoscia :> ), ona biedaczka tez sie meczy na 256, zawsze padam ze smiechu jak widze- czekaj musze uruchomic komputer jeszce raz, i znika na 10 minut :>
a ztym farkrajem to tez jest numer jakis, ja mam ta wersje 3 plytowa, i ona instaluje kilkadziesiat tysiecy plikow :/ i nie wiem czy to jest normalne czy w wersji 5 cd jest ich mniej,bo tyle plikow to potrafi rozwalic kazdy dysk :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kilkadziesiąt tysięcy? Łomatko, i co on tam takiego upycha?
pasożyt [ amator brzoskwinek ]
no pliki levelow:/ i wlasnie nie wiem czy ta wersja 3 plytowa jest taka pociachana, czy ta 5 plytowa tez, no ale prawda jest taka ze instaluje sie toto 30 minut, a pozniej delete tez kilkanascie ladnych minut przegieli ludzie :/
Piotrasq czajniku a Ty ile masz plikow w swojej wersji ?:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To ja poczekam, aż Piotrasq się wypowie, żebym wiedział, którą wersję skombinowac...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
dobra jak by co mnie tu nie bylo,bo ten opis Justy nie wrozy nic dobrego :>

s@kur@ [ Pretorianin ]
pięknie jesteś miły Paudyn :| nici z planu!
ty robaku też widze że sobie używasz, nici z ... no!
męskie dupy :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cśśśśś.. no już dobrze, dobrze, będzie jabłkowa herbatka ;oP

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
ktos cos mowil? i w ogole co to za ksywka sakura pff :P
czyzbys sie wstydzila swojego jakze pieknego imienia Justysia ?:>

s@kur@ [ Pretorianin ]
pierdziele
pasożyt [ amator brzoskwinek ]
wyrazaj sie mala!
Paudyn jaki plan, jaka herbatka? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Top secret... ;>

legrooch [ Legend ]
Odpowiem wam, bo mam dobry dzień. Wersja na 3CD jest ok. Ja mam 1045 plików. Na NTFS zachowuje się jak należy. Instaluje ok 3 minut. Nie pamiętam czym się różni wersja 5 od 3cd, ale to były jakieś pierdoły.
PPPOOBBUUDDDKKKAAA!!!!!!!

Yans [ Więzień Wieczności ]
Sam se pobudka, ja już dawno wstałem ;-P

legrooch [ Legend ]
Znów do 18 w robocie biedaku? :PPPPPPP
Dziś odbędzie się mecz drużyny z mojej firmy z drużyną byłego pracownika.
Połowa mojego składu to informatyczki prawdziwe, więc będzie ubaw po pachy :>>>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dzordźu będzie w Twojej drużynie, czy przeciwnej?

legrooch [ Legend ]
W mojej :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Fuksiarz... potem powiesz, jak to Ty zajebiście nie grałeś ;oPP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
cholera...wzialbym kamere...na tym bedzie mozna zarobic:))

legrooch [ Legend ]
Będzie konkretny cyfrzak, więc fotki będę mógł wam pokazać :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch----> a co to są informatyczki prawdziwe?
PS. pozdrowienia z Zoppot, Dzieciaki:))) chmury prysły, deszczyk ustał, a ja w kilmatyzowanych salach wykładowych (jakby się kto pytał to właśnie nadzoruję szkolenia)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
I to się nazywa ciekawe zajęcie, a nie siedzienie na d*** i klepanie w klawę, tudzież wypełnianie papiórków przez ileś godzin... też tak chcę ;>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->co robisz i gdzie jestes??:>

Yans [ Więzień Wieczności ]
yagienka ====> czy chcesz, żebym przestał Cię lubić ??? ;-))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK:::> Klepię na klawiaturze do Ciebie i jestem w fotelu ;>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tak myslalem...a ja siedze na dupie i przerzucam faktury w skanerze:PP to zajecie podoba mi sie tylko w piatki po 17-tej i kazdego 3 dnia miesiaca przy bankomacie:PP

yagienka [ pułapka na Misia ]
Yans ----> pur kła, pocziemu, czyli whłaj masz mnie przestać lubić???

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hehe. no widzisz, ja już niedługo będę siedział na d*** na praktyce w PIMOCIE, więc wykorzystuję ostatnie chwile wolnego czasu...

s@kur@ [ Pretorianin ]
pracujcie, pracujcie przyda się więcej sponsorów sobotniej imprezy :P

Yans [ Więzień Wieczności ]
yagienka ====> znęcasz się bezlitośnie nad biednymi biuro-dziobakami, roztaczasz kuszące wizje życia w Neverland'zie ;-))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Yans---> a ty myślisz, że bycie nadzorcą szkoleniowym jest takie przyjemne, wszyscy mnie się tak boją, że ja sama mam stracha patrząc w lustro, no i muszę tu siedzieć i ich słuchać, a znam to już na pamięć, nie wspominając, ze wczoraj w nocy przyjechałam tu z Wrocławia, a jutro znów warcam do Warszawy (kolejne 4,5 godzinki w objęciach PKP), a w piątek do pracy, itd. itp. a MA dopiero w sobotę

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Co jest ciecie? Wstawać, pobudka!!! Ahahahahaha!!! *szatański śmiech*

s@kur@ [ Pretorianin ]
pff...

legrooch [ Legend ]
Nogi mnie bolą. Nie chce mi się....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaa.. pewnie się nastałeś z tym papierosem za bramką...

s@kur@ [ Pretorianin ]
mi się nie chce bardziej niż legroochowi
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wzruszyła mnie Twoja historia...

s@kur@ [ Pretorianin ]
a mnie wzruszyło że jesteś wzruszony...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Chusteczkę...?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tia jasne...

yagienka [ pułapka na Misia ]
pomyślcie o mnie chłodno a nawet lodowato please i niech mi ktoś brutalnie powie ile będzie stopni w pociagu przy 30 outside, buuuuu
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ma ktos odpalony TV??
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna :::> Zależy gdzie usiądziesz i od której strony będzie przedział.
ILEK :::> Mam tuner, ale nieodpalony, a co? :oP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde nigdzie nie daja na bierzaco wynikow z naszego debla w tenisie stolowym:(((((

s@kur@ [ Pretorianin ]
współczuje podróży w pociągu przy takiej temperaturze, mi tez jest cholernie gorąco, jeszcze troche i trzeba będzie zrzucić ciuchy
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> załóżmy wersję hardcore, czyli że usiądę jak zwykle z niewłaściwej:P((

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Załóżę nowy wątek... tylko znajdę tą zjebistą fotkę :oD Chwilkę może too potrwać...

yagienka [ pułapka na Misia ]
s@kur@----> nie podgrzewaj atmosfery, bo męska część wyspy może nie zdzierżyć:)))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> W wersji hardcore nie pomoże Ci niestety nawet otwarte na oścież okno. W wersji soft masz szansę na umiarkowanie męczącą podróż, taką jak miałem przy okazji powrotu z Wrocka.

s@kur@ [ Pretorianin ]
yagienka bardziej goraco i tak już być nie może :>
pozdrowienia dla mojego przewodnika duchowego :* (wiem że czytasz :P )
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Imprezy ciąg dalszy...