
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Co to za gra ?? Cz. 12 - słownie : dwunasta ;p join us ;d
Regulamin by yazz & Vegetan:
"Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dowawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena.
5. Podajemy tytuł gry oraz jej numer, a także opcjonalnie podtytuł.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze.
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach.
Jeżeli coś wam się jeszcze nasunie to dopiszcie. I bardzo proszę bez Indonezji ;))))"
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 10 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25. Zemun ---> 1 pkt.
26. Legrooch ---> 1 pkt.
nasza karczma ------->>>>
poprzednia czesc :
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
teraz screena zamieszcza Leszo
Klecha [ Konsul ]
w rankingu mnie nie ma? mam 1 screen zgadniety z buffy :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ten screen był zamieszczony, powiedzmy "nielegalnie" ;]
dlatego Cię nie dopisano do rankingu...

viesiek [ hoo-doo ]
3d ver. of karczma LOL... tylko nie ma telebimu :D
Dawaj leszo tego sreena
Klecha [ Konsul ]
jasne, nie no...
pajkul [ Konsul ]
ale mój screen odwołano;PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
leszo [ Mała Wojna ]
macie -------------->
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Klecha > w regulaminie jest napisane, ze : Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
a zgadł z tego co pamiętam to Stranger i to jego screen się liczył
ZARA [ Generaďż˝ ]
Blade Runner

legrooch [ Legend ]
!!! Do wszystkich nowych!!!
Czytajcie wstępniak!
Dziękuję za uwagę :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Blade Runner ?

leszo [ Mała Wojna ]
ZARA zgarnia wygraną !
Klecha [ Konsul ]
ZARA dawaj screena :D
ZARA [ Generaďż˝ ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25. Zemun ---> 1 pkt.
26. Legrooch ---> 1 pkt.
Coś prostego -------------->

viesiek [ hoo-doo ]
Blade Runner, ale skoro już tyle osób tak napisało to ja napiszę: Crime Cities :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
heh ,gdybym nie pisał wcześniejszego posta to bym był pierwszy ;p może ;]
punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25. Zemun ---> 1 pkt.
26. Legrooch ---> 1 pkt.

legrooch [ Legend ]
Harvester?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Phantasmagoria ?? ;]

ZARA [ Generaďż˝ ]
legrooch --- Brawo !!!

pajkul [ Konsul ]
Zara - Zajara (ł) coś niezdrowego ;D

viesiek [ hoo-doo ]
ZARA ---> czy to napewno jest gra?
viesiek [ hoo-doo ]
legrooch ---> dawaj go!
pajkul [ Konsul ]
to jest gra! zobacz!
Klecha [ Konsul ]
Monty Python jakis?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Przecież legrooch już zgadł... czekamy na screena od niego, btw. lista :
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25. Zemun ---> 1 pkt.
26. Legrooch ---> 2 pkt.
Klecha [ Konsul ]
a legrooch dal odp fakt harvester :]
legrooch [ Legend ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Zgred ---> 1 pkt.
21. Smoleń ---> 1 pkt.
22. Sir klesk ---> 1 pkt.
23. Soldamn ---> 1 pkt.
24. Bigkangoo ---> 1 pkt.
25. Khelben ---> 1 pkt.
26. Zemun ---> 1 pkt.
ZARA [ Generaďż˝ ]
Hmmmmm Realms of Haunting ??
Klecha [ Konsul ]
Realms of the Haunting
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
hmm, Realms Of The Haunting ?? ;pppp
btw. zmykam pograć ......w kosza ;p
*wstaje i wychodzi z karczmy*

legrooch [ Legend ]
Nie :>

viesiek [ hoo-doo ]
Realms of the Haunting?????
legrooch [ Legend ]
Dopiero teraz zauważyłem że na imdb jest baza gier... :/
BTW. To nie będzie takie proste. Dam wam jeszcze 5 minut, bo nie wiem czy nie będę uciekał.
Jeżeli nie będzie odgadnięte, to ja zamieszczam następnego screena?
Dagger [ Legend ]
Może to House of the Dead albo jakies podobne paskudztwo ;))

viesiek [ hoo-doo ]
To może jakiś Indiana Jones?
legrooch [ Legend ]
Nie
Nie
O 18:42 odpowiedź.

viesiek [ hoo-doo ]
Daj podpowiedź a nie nowego screena!
Jeszcze jeden pomysł: Hitman: Codename 47

legrooch [ Legend ]
Dobra, przeciągam o 5 minut i daję podpowiedź.
Jest to przygodówka :)
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
a z ktorego roku?
viesiek [ hoo-doo ]
Ale żeś podpowiedź dał :D

legrooch [ Legend ]
1994.
Jest to jedna z cyklu gier przygodowych (filmowa :P)

ZARA [ Generaďż˝ ]
Na ilu cd wyszla ??? :)
Klecha [ Konsul ]
The 7th Guest

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Dark Fall II: Lights Out
Klecha [ Konsul ]
Labyrinth of Time
Under a Killing Moon
ZARA [ Generaďż˝ ]
Shivers ??

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
The Arrangement
legrooch [ Legend ]
Klecha trafił
Under The Killing Moon

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Pathologic

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Myst IV: Revelation (albo inny myst)
Klecha [ Konsul ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Zgred ---> 1 pkt.
21. Smoleń ---> 1 pkt.
22. Sir klesk ---> 1 pkt.
23. Soldamn ---> 1 pkt.
24. Bigkangoo ---> 1 pkt.
25. Khelben ---> 1 pkt.
26. Zemun ---> 1 pkt.
27. Klecha ---> 1 pkt.

Klecha [ Konsul ]
miłej zabawy :>
ZARA [ Generaďż˝ ]
Freespace 2 ??
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
starmageddon 2?

legrooch [ Legend ]
Wing Commander: Prophecy?
viesiek [ hoo-doo ]
Starmageddon?

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
daj podp.
Klecha [ Konsul ]
nie nie nie podp za 5 minut :)

legrooch [ Legend ]
X2: The Threat?
Klecha [ Konsul ]
developer ma w nazwie 000 :)
eJay [ Gladiator ]
Freelancer???

Misiak [ Pluszak ]
na pewno nie freespace, ja bym obstawial Tachyon: The fringe
x -wing tak samo nie i nie wing comander...
Pozdrawiam :)
viesiek [ hoo-doo ]
dobra, 5 min. minelo daj podp. :D

legrooch [ Legend ]
Daj konkretną podpowiedź :)
Klecha [ Konsul ]
gra wyszla w tym roku

legrooch [ Legend ]
Starmageddon 2?
Mysza [ ]
Hegemonia?
viesiek [ hoo-doo ]
Legrooch ---> jagged juz napisala Starmageddon 2...
Klecha [ Konsul ]
nie, musicie sie bardziej postarac :P

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Starshatter?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Star Wraith ??
Mysza [ ]
Homeworld?
Klecha [ Konsul ]
ejk juz mowilem gra jest z tego roku :)
viesiek [ hoo-doo ]
Galactic Civilizations: Altarian Prophecy????
Podaj gatunek moze? :D
Klecha [ Konsul ]
data premiery: 06 lutego 2004
kategoria: symulatory / strategiczne

viesiek [ hoo-doo ]
Starshatter
Klecha [ Konsul ]
mam miekkie serce: BC3000AD

viesiek [ hoo-doo ]
Skoro nikt nie zgadł to dajesz jescze jednego tak?
Klecha [ Konsul ]
odpowiedz: Universal Combat
daje jeszcze jednego moment
Klecha [ Konsul ]
teraz coś prostszego ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
UT?
ZARA [ Generaďż˝ ]
HMmmm Daikatana ??

Misiak [ Pluszak ]
Unreal 1
Pozdrowienia
Klecha [ Konsul ]
Misiak -> punkt, zgadza sie dawaj screena :)

Misiak [ Pluszak ]
Ojoj, dajcie mi chwilke, to sie dzieje tak szybko :))

Misiak [ Pluszak ]
Bardzo latwe :))
Klecha [ Konsul ]
sin
Mitsukai [ Pretorianin ]
Sin :)

Misiak [ Pluszak ]
Zapewne przewaga kilku seknud zwyciezyl Klecha :))

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
sorry że sie wpieprzam - mogę założyć następną część??
Klecha [ Konsul ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 8 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Klecha ---> 2 pkt.
21. Zgred ---> 1 pkt.
22. Smoleń ---> 1 pkt.
23. Sir klesk ---> 1 pkt.
24. Soldamn ---> 1 pkt.
25. Bigkangoo ---> 1 pkt.
26. Khelben ---> 1 pkt.
27. Zemun ---> 1 pkt.
28. Misiak ---> 1 pkt.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Ward
Klecha [ Konsul ]
^Piotrek^ ->>> mamy juz screena dopiero 8my jest, po 10tym
Klecha [ Konsul ]
Stranger [Gry-OnLine] ->>> dokladnie!
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
wiem wiem - ale chce sobie zaklepać miejsce :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no to moj>>>
Klecha [ Konsul ]
nie ma to jak jakies starocie normalnie no :D

Vegetan [ Leń ]
Piotrek -> Tylko zaznacz że po 15 obrazkach albo 180 postach, bo za szybko kolejne lecą.
Oprócz tego napisz, że każdy może wytypować tylko jedną grę do obrazka
PS. Telebimów na składzie nie mieli, ale TV dali w promocja :D
Vegetan [ Leń ]
Detroit
eJay [ Gladiator ]
Detroit
Klecha [ Konsul ]
Detroit
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Vegetan --> byles pierwszy :-)
Klecha [ Konsul ]
lipa ;)

Vegetan [ Leń ]
A wy co wszyscy zgapiacie :P
Teraz powiedzcie co to za gra (banał)
eJay [ Gladiator ]
ech...jak pisalem posta to jeszcze Vegetana nie bylo:/
eJay [ Gladiator ]
Motocross Trial
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Elastomania?
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Trial Bike Pro
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Trial Bike Pro
eJay [ Gladiator ]
Stranger---------------->Elastomania ma bardziej komiksowa grafike:-) Widac ze nie grales chyba....
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
eJay --> nie :-) z takich gier widzialem tylko Action SuperCross :-)
edit: to jakis freeware/shareware? chetnie bym obadal :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 19:49:36]
Vegetan [ Leń ]
Piotrek-> That's it
.Jacek 99. [ Senator ]
Stranger [Gry-OnLine] - elastomania i ta gra sa platne ale wszedzie pelno pelnych wersji w necie:)
Vegetan [ Leń ]
Stranger -> Ja mam zwykły Trial pełny.

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 9 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Klecha ---> 2 pkt.
21. Zgred ---> 1 pkt.
22. Smoleń ---> 1 pkt.
23. Sir klesk ---> 1 pkt.
24. Soldamn ---> 1 pkt.
25. Bigkangoo ---> 1 pkt.
26. Khelben ---> 1 pkt.
27. Zemun ---> 1 pkt.
28. Misiak ---> 1 pkt.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Last Express
Vegetan [ Leń ]
Penie daj pan spokój, przecież zdobyłem teraz punkta :P
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 12 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 9 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 3 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Klecha ---> 2 pkt.
21. Zgred ---> 1 pkt.
22. Smoleń ---> 1 pkt.
23. Sir klesk ---> 1 pkt.
24. Soldamn ---> 1 pkt.
25. Bigkangoo ---> 1 pkt.
26. Khelben ---> 1 pkt.
27. Zemun ---> 1 pkt.
28. Misiak ---> 1 pkt.
eJay [ Gladiator ]
Outlaws???

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 13 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 9 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 3 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Klecha ---> 2 pkt.
21. Zgred ---> 1 pkt.
22. Smoleń ---> 1 pkt.
23. Sir klesk ---> 1 pkt.
24. Soldamn ---> 1 pkt.
25. Bigkangoo ---> 1 pkt.
26. Khelben ---> 1 pkt.
27. Zemun ---> 1 pkt.
28. Misiak ---> 1 pkt.
Vegetan [ Leń ]
Oriental Express??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
>>>
Klecha [ Konsul ]
Rally Championship
eJay [ Gladiator ]
Sega Rally??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
jeden z Was jest blisko :-)
eJay [ Gladiator ]
Sega Rally 2???
Vegetan [ Leń ]
Rally Championship Extreme

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Sega Rally Championship?
Klecha [ Konsul ]
Rally Championship Xtreme
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
eJay --> zgadles
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 13 pkt.
3. Zara ---> 11 pkt.
4. Leszo ---> 9 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 9 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 7 pkt.
7. FlaQ czyli jagged... ---> 6 pkt.
8. Immothep ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. eJay ---> 4 pkt.
11. Mysza ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 3 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Legrooch ---> 2 pkt.
20. Klecha ---> 2 pkt.
21. Zgred ---> 1 pkt.
22. Smoleń ---> 1 pkt.
23. Sir klesk ---> 1 pkt.
24. Soldamn ---> 1 pkt.
25. Bigkangoo ---> 1 pkt.
26. Khelben ---> 1 pkt.
27. Zemun ---> 1 pkt.
28. Misiak ---> 1 pkt.
.Jacek 99. [ Senator ]
Rally Championship Xtreme?
.Jacek 99. [ Senator ]
Sega Rally 2 na PC wyszlo?

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
eJay ---> tak offtopicowo - zapuść żurawia do wątku o ET i odpowiedz twierdząco na zawarte tam pytanie :)
Klecha [ Konsul ]
wyszło o zgrozo :(
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
.Jacek 99. ==> wyszlo wyszlo, gralem kiedys w demo :-)
Klecha [ Konsul ]
sugeruje zalozyc new watek

eJay [ Gladiator ]
Teraz cos fajnego:)
.Jacek 99. [ Senator ]
myslalem ze tylko posiadacze Dc sie z nim meczyli:P
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
International Football cośtam? :)
Vegetan [ Leń ]
International Superstar Soccer??

eJay [ Gladiator ]
Nie:)
Piotrek--------------->Juz odpowiedzialem:)
.Jacek 99. [ Senator ]
fifa international soccer
Vegetan [ Leń ]
Klecha-> Piotrek chciał.

eJay [ Gladiator ]
To nie jest poprawna odpowiedz!!!!!!!!!
eJay [ Gladiator ]
Zgadywac dalej!!!
.Jacek 99. [ Senator ]
to moze fifa 94:P

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
następny obrazek już w nowym wątku.
Klecha [ Konsul ]
Front Page Sports: Football Pro
eJay [ Gladiator ]
Jacek---------------->Blisko, ale to nie to:)
.Jacek 99. [ Senator ]
euro 94?

eJay [ Gladiator ]
Jacek--------------->nieeeeeee, czy w 94 bylo euro????
Vegetan [ Leń ]
Madden 94 Football??
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Fifa international soccer? ooops- było już :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 20:18:59]
.Jacek 99. [ Senator ]
eJay - pojecia nie mam, nie lubie pilki noznej

eJay [ Gladiator ]
Zaraz cos mnie strzeli:) Po jakiego grzyba jakies internationale piszecie?? Jacek BYL blisko:)
.Jacek 99. [ Senator ]
to moze fifa world cup 94:
Klecha [ Konsul ]
podpowiedz?
Vegetan [ Leń ]
To może Word Cup 94??

eJay [ Gladiator ]
Podpowiedz:
EA SPORTS!!!!!!
a cyferke juz sami musicie wiedziec:)

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
EA SPORTS 94?
.Jacek 99. [ Senator ]
fifa 91, fifa 92, fifa 95 fifa 96, fifa 97, fifa 90, fifa 89, fifa 88, fifa 87, fifa 86,
Jak ja nie lubie pilki noznej:P
.Jacek 99. [ Senator ]
Zjadlem FIfa 93
daj podpowiedz:)
Vegetan [ Leń ]
Może mi ktos powiedzieć gdzie były rozgrywane mistrzostwa w 94?? Bo 90 były we włoszech i byłą gra Italy 90, to rozwiązanie do 94 jest gotowe :D

eJay [ Gladiator ]
Dobra Jacek zgadl...Fifa 95:)
Vegetan------->USA.
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
neeeeext
.Jacek 99. [ Senator ]
eJay - i dlatego bylem przeciw podawaniu numeru w serii. BO przy takiej fifie to bezsens:) Jako ze podalem wszystkie fify to nie licze punktu.
CO to za gra?
Przed chwila to znalazlem w grze:P
.Jacek 99. [ Senator ]
ODPOWIADAJCIE W NOWYM WATKU!
Klecha [ Konsul ]
proste -> Ultima IX: Ascension