GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za gra? Cz.10 - Oo już 10 ;]

07.08.2004
14:34
smile
[1]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Co to za gra? Cz.10 - Oo już 10 ;]

Regulamin by yazz & Vegetan:
"Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.

1. Nie wolno dowawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena.
5. Podajemy tytuł gry oraz jej numer, a także opcjonalnie podtytuł.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze.
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach.

Jeżeli coś wam się jeszcze nasunie to dopiszcie. I bardzo proszę bez Indonezji ;))))"


punktacja:

1. .Jacek 99. ---> 18 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.

poprzednia część:

07.08.2004
14:35
[2]

loczek82 [ Disco Bear ]

.Jacek 99 ---> Proszę o screen'a.

07.08.2004
14:37
[3]

.Jacek 99. [ Senator ]

Prosze pelna nazwe, a nie tylko serie.

07.08.2004
14:38
[4]

eJay [ Gladiator ]


Dizzy???? Jesli tak to nie wiem jaki ma byc podtytul:)

07.08.2004
14:38
[5]

loczek82 [ Disco Bear ]

hmmm.....chyba Dizzy, ale nie wiem która część.

07.08.2004
14:38
[6]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Bubble Dizzy

07.08.2004
14:39
[7]

.Jacek 99. [ Senator ]

TO nie czesc , to skok w bok wobec serii:P

Producent: Codemasters
Rok wydania: 1993
Gatunek: Platformowa

07.08.2004
14:39
[8]

.Jacek 99. [ Senator ]

jagged_alliahdnbedffds - taaak!!

Niezle!

07.08.2004
14:39
[9]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dizzy - Tha Adventurer ? ;p

07.08.2004
14:40
[10]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

punktacja:

1. .Jacek 99. ---> 18 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
next ---->

07.08.2004
14:40
[11]

.Jacek 99. [ Senator ]

True Crime streets of la

07.08.2004
14:41
[12]

loczek82 [ Disco Bear ]

True Crime??

07.08.2004
14:41
[13]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

jacek ---> dobrze :D

07.08.2004
14:41
[14]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kurcze. Znów o mały włos.

07.08.2004
14:43
[15]

.Jacek 99. [ Senator ]

punktacja:

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.

07.08.2004
14:43
[16]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

kurde, grałem w to niedawno.....eeeeeeeeeee,,,, nie pamiętam ;/

07.08.2004
14:43
[17]

loczek82 [ Disco Bear ]

Gra z Commodore.

07.08.2004
14:44
[18]

.Jacek 99. [ Senator ]

loczek82 - na Pieca takze

07.08.2004
14:44
[19]

loczek82 [ Disco Bear ]

W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. <-----Regulamin

07.08.2004
14:45
[20]

Mysza [ ]

yyy... Montezuma?

07.08.2004
14:45
[21]

.Jacek 99. [ Senator ]

loczek82 - jak chcesz po odgadniewciu dam tobie linka do wersji PC:)

07.08.2004
14:45
[22]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

ja proponuje jakis limit moze gry od 97 roku ???
Nie wszyscy sa tak wszechgrajacy :P

07.08.2004
14:46
[23]

.Jacek 99. [ Senator ]

Mysza - polowa wygranej juz jest, teraz druga:)

07.08.2004
14:47
smile
[24]

loczek82 [ Disco Bear ]

Jak ta gra była to mnie na świecie jeszcze nie było.

07.08.2004
14:47
smile
[25]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

wow, Montezuma's Revenge :))
(nie mogę zapodać next obrazka, dajcie punkta Myszy)

07.08.2004
14:47
[26]

.Jacek 99. [ Senator ]

ZgReDeK - ee nie przesadzaj, to gra jedynie z 1984 roku, nie tak dawno:)

Kdo dokonczy tytul podany przez Mysze?

07.08.2004
14:47
[27]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Montezuma coś tam :)

07.08.2004
14:47
[28]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Montezuma`a Return ? ;p

07.08.2004
14:47
[29]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Hmmm Montezuma's Revenge ???

07.08.2004
14:47
[30]

loczek82 [ Disco Bear ]

Montezuma's Revenge

07.08.2004
14:47
[31]

.Jacek 99. [ Senator ]

Bad Karma - gratuluje. Proponuje podzial po 1 punkcie.

Wersja PC.

07.08.2004
14:48
smile
[32]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Raz człowiek zapomni odświeżyć i juz taki zonk :P Nie było mnie tu ! :)

07.08.2004
14:48
smile
[33]

Mysza [ ]

Montezuma's Revenge?

Montezuma's Return?

07.08.2004
14:48
smile
[34]

loczek82 [ Disco Bear ]

ZNÓW O WŁOSSSS

07.08.2004
14:49
smile
[35]

Mysza [ ]

Oooo.. ale mi się odśnieża dzisiaj ten GOL... :/

07.08.2004
14:49
[36]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

tak jak zdecydował Jacek, po punkcie :

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

czekamy na screena od Myszy lub Bad Karmy

07.08.2004
14:49
[37]

.Jacek 99. [ Senator ]

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.


Mysza - mi tez okropnie dzis dziala:(

07.08.2004
14:50
[38]

Mysza [ ]

Dobra... wklejam...

07.08.2004
14:51
[39]

Mysza [ ]

Fuckkkk...z a duzy był... jeszcze raz...

07.08.2004
14:51
[40]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

czekamy ;]

07.08.2004
14:52
[41]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hehe ;p hmm jakiś tycoon ?

07.08.2004
14:52
[42]

.Jacek 99. [ Senator ]

Uuu takich gier nie trawie:)

07.08.2004
14:52
[43]

Mysza [ ]

Na pewno żaden tycoon :)

07.08.2004
14:53
[44]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - to wyglada na wojenna gre z polami szesciokatnymi.

07.08.2004
14:53
[45]

leszo [ Mała Wojna ]

pfffff nie wiem.... strategia i II WŚ nasuwa mi sie tylko Sudden Strike

07.08.2004
14:53
[46]

loczek82 [ Disco Bear ]

Czemu dajacie same stare gry?? Ustalmy jakieś ograniczenie.

07.08.2004
14:54
[47]

Mysza [ ]

Jacek --> Bo to jest strategia WWII na heksach :)

07.08.2004
14:55
[48]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek - oj tam ;p

może M1 Tank Platoon II ??

07.08.2004
14:56
[49]

Khelben [ PointGuard ]

Close Combat ?

07.08.2004
14:56
[50]

Mysza [ ]

PAW666THESATAN --> Niestety nie...

Mała hint: gra miała dwie podstawowe odsłony... jedna z nich (ta starsza troszkę) była kiedyś w CDA...

07.08.2004
14:57
[51]

Mysza [ ]

errata: Maly hint

Khelben --> Też nie...

07.08.2004
14:57
[52]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hmm, to może Steel Panthers ? ;]

07.08.2004
14:58
[53]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

WEst(ern) Front

07.08.2004
14:58
[54]

Mysza [ ]

PAW666THESATAN --> SP nie było w rzucie izometrycznym :)

07.08.2004
14:59
smile
[55]

Mysza [ ]

ZgReDeK --> YEAH!!!!

07.08.2004
14:59
[56]

.Jacek 99. [ Senator ]

Eastern Front

07.08.2004
15:00
[57]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

heh, czekamy Zgredku ;]

07.08.2004
15:00
smile
[58]

leszo [ Mała Wojna ]

Pomyleć ze grałem kiedyś w tą gre!!!

07.08.2004
15:01
[59]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

screen -===>

07.08.2004
15:02
[60]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Tropico 2 ? ;]

07.08.2004
15:02
[61]

leszo [ Mała Wojna ]

No Man's Land

07.08.2004
15:02
[62]

leszo [ Mała Wojna ]

Patrician III

07.08.2004
15:03
[63]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Zapomnialbym dodac wymagana pelna nazwa gry ;D

07.08.2004
15:03
[64]

leszo [ Mała Wojna ]

No Man's Land: Fight For Your Rights!

07.08.2004
15:03
[65]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Tropico 2 : Pirate Cove (Zatoka Piratów)?? ;p

07.08.2004
15:04
[66]

leszo [ Mała Wojna ]

no chyba nie Port Royale ???

07.08.2004
15:06
[67]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

leszo --:) prawie blisko ale gierka zupelnie inna ;D

07.08.2004
15:06
[68]

leszo [ Mała Wojna ]

no to teraz strzał ---> Anno 1503: Treasures, Monsters and Pirates

07.08.2004
15:07
[69]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Kozacy? :)

07.08.2004
15:07
[70]

loczek82 [ Disco Bear ]

Patrician II

07.08.2004
15:08
[71]

leszo [ Mała Wojna ]

Rise of Nations: Thrones and Patriots

07.08.2004
15:08
[72]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kozacy : Europejskie Boje??

07.08.2004
15:08
[73]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

nie nie nie
jagged najblizej

07.08.2004
15:09
[74]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Cossacks: The Art of War

07.08.2004
15:09
[75]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kozacy: Sztuka Wojny??

07.08.2004
15:09
[76]

Khelben [ PointGuard ]

Kozacy :Sztuka wojny ?

07.08.2004
15:10
[77]

leszo [ Mała Wojna ]

Age of Emipres II: Conquerors

07.08.2004
15:10
[78]

Mysza [ ]

Cossacks: Back to War?

07.08.2004
15:11
[79]

loczek82 [ Disco Bear ]

Cossacks II: Napoleonic Wars???

07.08.2004
15:11
[80]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

nie nie nie :)
chcecie podpowiedz moze?

07.08.2004
15:12
[81]

loczek82 [ Disco Bear ]

Chcemy podpowiedź

07.08.2004
15:12
[82]

Mysza [ ]

American Conquest?

07.08.2004
15:12
[83]

leszo [ Mała Wojna ]

American Conquest

07.08.2004
15:12
[84]

.Jacek 99. [ Senator ]

ZgReDeK - no ja mysle, juz nic nie wykombinujemy:)

07.08.2004
15:13
[85]

leszo [ Mała Wojna ]

American Conquest: Odwet

07.08.2004
15:14
smile
[86]

loczek82 [ Disco Bear ]

American Idol??? :))))

07.08.2004
15:14
[87]

Mysza [ ]

American Conquest: Fight Back?

07.08.2004
15:14
[88]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

American Conquest: Fight Back

07.08.2004
15:14
[89]

leszo [ Mała Wojna ]

to jest American Conquest: Fight Back! (Odwet) !

07.08.2004
15:14
[90]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

a dokladnie rozszerzenie samodzielne do tej gry :)))
American conquest : .............

07.08.2004
15:15
[91]

loczek82 [ Disco Bear ]

Odwet

07.08.2004
15:15
[92]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

leszo pierwszy :P
cofam poprzedni post :P cos za wolno pisze

07.08.2004
15:16
[93]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zgredek >> raczej Mysza był pierwszy...

07.08.2004
15:16
[94]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

chodzilo mi o AC: Odwet

07.08.2004
15:17
smile
[95]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

upppps sory nie zauważyłem posta lesza wcześniejszego ;p wcześniejszego posta nie ma ;p

07.08.2004
15:17
[96]

Mysza [ ]

Chyba jednak leszo :D Ja się nie zamierzam kłócić :)

07.08.2004
15:18
[97]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

ok, czekamy na screena od Lesza

07.08.2004
15:18
[98]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

07.08.2004
15:19
[99]

leszo [ Mała Wojna ]

dobre cRPG, napewno znacie :p

-------------------------------->

07.08.2004
15:19
[100]

.Jacek 99. [ Senator ]

nox

07.08.2004
15:20
smile
[101]

viesiek [ hoo-doo ]

To kto teraz daje screena??? DALEJ

07.08.2004
15:20
[102]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Dungeon Siege

07.08.2004
15:20
[103]

loczek82 [ Disco Bear ]

NOX

07.08.2004
15:20
smile
[104]

viesiek [ hoo-doo ]

uuuups... spóźniony :D

07.08.2004
15:20
[105]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Nox

07.08.2004
15:21
[106]

leszo [ Mała Wojna ]

.Jacek 99. ----> czy Ci to nie zbrzydnie ???? Oczywiscie - Nox.

07.08.2004
15:21
[107]

.Jacek 99. [ Senator ]

leszo - dam ta fote i lece (po odpowiedzi) :)

07.08.2004
15:22
[108]

.Jacek 99. [ Senator ]

Skoro przy RPGach jestesmy:

Prosze nazwe numer i podtytul!!

07.08.2004
15:24
[109]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred ?

07.08.2004
15:24
[110]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - to nie rpg:)

07.08.2004
15:24
[111]

leszo [ Mała Wojna ]

postrzelamy ---> Spellforce Zakon Świtu

07.08.2004
15:24
[112]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Ultima 9 :Ascension

07.08.2004
15:25
smile
[113]

viesiek [ hoo-doo ]

Jakaś podpowiedź? :D

07.08.2004
15:25
[114]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek > no to co ;p nic innego mi nie przyszło do głowy ;p

07.08.2004
15:25
[115]

eJay [ Gladiator ]


Ecstatica 2???

07.08.2004
15:26
[116]

.Jacek 99. [ Senator ]

ZARA - gratuluje

1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

07.08.2004
15:26
[117]

loczek82 [ Disco Bear ]

Podpowiedź proszę.

07.08.2004
15:27
[118]

leszo [ Mała Wojna ]

słaby jestesm w nowych RPG.

Knight of Temple: infernal Crusade

07.08.2004
15:27
[119]

viesiek [ hoo-doo ]

dawaj screena!

07.08.2004
15:27
[120]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Teraz coś z względnie nowszych gierek pelen tytul i podtytul ---->

07.08.2004
15:28
[121]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Star Trek Voyager : Elite Force ?

07.08.2004
15:28
[122]

loczek82 [ Disco Bear ]

Jedi Knight II Jedi Outcast

07.08.2004
15:28
[123]

viesiek [ hoo-doo ]

SW. Jedi KNight: Jedi Academy

07.08.2004
15:29
[124]

leszo [ Mała Wojna ]

Jedi knight 2: jedi outcast

07.08.2004
15:29
smile
[125]

Sir klesk [ Sazillon ]

Star Wars Jedi Outcast Jedi Knight II


Moja nazwa najpelniejsza :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 15:29:59]

07.08.2004
15:29
[126]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

07.08.2004
15:30
smile
[127]

ZARA [ Generaďż˝ ]

loczek82--- Gratulacje.

1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 4 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

07.08.2004
15:31
[128]

loczek82 [ Disco Bear ]

teraz coś łatwego i myślę, że na refleks ------->

07.08.2004
15:31
smile
[129]

viesiek [ hoo-doo ]

eeee... nie wiem czy ta gra należt do nowszych...

07.08.2004
15:32
[130]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Grouch ?

07.08.2004
15:32
[131]

leszo [ Mała Wojna ]

Grouch

07.08.2004
15:33
smile
[132]

viesiek [ hoo-doo ]

Właśnie... GROUCH

07.08.2004
15:34
[133]

loczek82 [ Disco Bear ]

PAW666THESATAN -->BRAWO!!!


1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 6 pkt.
7. Immothep ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 4 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

07.08.2004
15:34
smile
[134]

leszo [ Mała Wojna ]

Viesiu --> wiemy, ze wiedziałeś :p

07.08.2004
15:35
[135]

viesiek [ hoo-doo ]

to fajnie :D

07.08.2004
15:35
[136]

leszo [ Mała Wojna ]

czekamy...

07.08.2004
15:36
[137]

viesiek [ hoo-doo ]

C'mon!!!!

07.08.2004
15:37
[138]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

pewnie szuka czegos szatanskiego :>

07.08.2004
15:37
smile
[139]

leszo [ Mała Wojna ]

taaa pewnie nosferatu albo vampire

07.08.2004
15:37
[140]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

yeah ;p

coś ode mnie ;] :

proszę podać tytuł i podtytuł =]

07.08.2004
15:38
[141]

viesiek [ hoo-doo ]

Hitman: Contracts???

07.08.2004
15:39
[142]

loczek82 [ Disco Bear ]

Necronomicon Świt Ciemności

07.08.2004
15:39
[143]

leszo [ Mała Wojna ]

nie... jakaś przygodówka chyba...
POST MORTEM ?

07.08.2004
15:40
[144]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Loczek >> tak ;]

zakładajcie następną część

1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 6 pkt.
7. Immothep ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

07.08.2004
15:41
[145]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę podać tytuł i podtytuł.

07.08.2004
15:42
[146]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Kisss:psycho Circus

07.08.2004
15:44
[147]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

link:

07.08.2004
15:45
smile
[148]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Nowa część ^^

07.08.2004
15:50
[149]

viesiek [ hoo-doo ]

przeniś ktoś tam screena...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.