
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Co to za gra? Cz.10 - Oo już 10 ;]
Regulamin by yazz & Vegetan:
"Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dowawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena.
5. Podajemy tytuł gry oraz jej numer, a także opcjonalnie podtytuł.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze.
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach.
Jeżeli coś wam się jeszcze nasunie to dopiszcie. I bardzo proszę bez Indonezji ;))))"
punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 18 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
poprzednia część:
loczek82 [ Disco Bear ]
.Jacek 99 ---> Proszę o screen'a.
.Jacek 99. [ Senator ]
Prosze pelna nazwe, a nie tylko serie.
eJay [ Gladiator ]
Dizzy???? Jesli tak to nie wiem jaki ma byc podtytul:)
loczek82 [ Disco Bear ]
hmmm.....chyba Dizzy, ale nie wiem która część.
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Bubble Dizzy
.Jacek 99. [ Senator ]
TO nie czesc , to skok w bok wobec serii:P
Producent: Codemasters
Rok wydania: 1993
Gatunek: Platformowa
.Jacek 99. [ Senator ]
jagged_alliahdnbedffds - taaak!!
Niezle!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dizzy - Tha Adventurer ? ;p
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 18 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
next ---->
.Jacek 99. [ Senator ]
True Crime streets of la
loczek82 [ Disco Bear ]
True Crime??
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
jacek ---> dobrze :D
loczek82 [ Disco Bear ]
Kurcze. Znów o mały włos.
.Jacek 99. [ Senator ]
punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
kurde, grałem w to niedawno.....eeeeeeeeeee,,,, nie pamiętam ;/
loczek82 [ Disco Bear ]
Gra z Commodore.
.Jacek 99. [ Senator ]
loczek82 - na Pieca takze
loczek82 [ Disco Bear ]
W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. <-----Regulamin
Mysza [ ]
yyy... Montezuma?
.Jacek 99. [ Senator ]
loczek82 - jak chcesz po odgadniewciu dam tobie linka do wersji PC:)
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
ja proponuje jakis limit moze gry od 97 roku ???
Nie wszyscy sa tak wszechgrajacy :P
.Jacek 99. [ Senator ]
Mysza - polowa wygranej juz jest, teraz druga:)

loczek82 [ Disco Bear ]
Jak ta gra była to mnie na świecie jeszcze nie było.

Bad Karma [ Lone Wolf ]
wow, Montezuma's Revenge :))
(nie mogę zapodać next obrazka, dajcie punkta Myszy)
.Jacek 99. [ Senator ]
ZgReDeK - ee nie przesadzaj, to gra jedynie z 1984 roku, nie tak dawno:)
Kdo dokonczy tytul podany przez Mysze?
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Montezuma coś tam :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Montezuma`a Return ? ;p
ZARA [ Generaďż˝ ]
Hmmm Montezuma's Revenge ???
loczek82 [ Disco Bear ]
Montezuma's Revenge
.Jacek 99. [ Senator ]
Bad Karma - gratuluje. Proponuje podzial po 1 punkcie.
Wersja PC.

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Raz człowiek zapomni odświeżyć i juz taki zonk :P Nie było mnie tu ! :)

Mysza [ ]
Montezuma's Revenge?
Montezuma's Return?

loczek82 [ Disco Bear ]
ZNÓW O WŁOSSSS

Mysza [ ]
Oooo.. ale mi się odśnieża dzisiaj ten GOL... :/
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
tak jak zdecydował Jacek, po punkcie :
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
czekamy na screena od Myszy lub Bad Karmy
.Jacek 99. [ Senator ]
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
Mysza - mi tez okropnie dzis dziala:(
Mysza [ ]
Dobra... wklejam...
Mysza [ ]
Fuckkkk...z a duzy był... jeszcze raz...
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
czekamy ;]
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
hehe ;p hmm jakiś tycoon ?
.Jacek 99. [ Senator ]
Uuu takich gier nie trawie:)
Mysza [ ]
Na pewno żaden tycoon :)
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - to wyglada na wojenna gre z polami szesciokatnymi.
leszo [ Mała Wojna ]
pfffff nie wiem.... strategia i II WŚ nasuwa mi sie tylko Sudden Strike
loczek82 [ Disco Bear ]
Czemu dajacie same stare gry?? Ustalmy jakieś ograniczenie.
Mysza [ ]
Jacek --> Bo to jest strategia WWII na heksach :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek - oj tam ;p
może M1 Tank Platoon II ??
Khelben [ PointGuard ]
Close Combat ?
Mysza [ ]
PAW666THESATAN --> Niestety nie...
Mała hint: gra miała dwie podstawowe odsłony... jedna z nich (ta starsza troszkę) była kiedyś w CDA...
Mysza [ ]
errata: Maly hint
Khelben --> Też nie...
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
hmm, to może Steel Panthers ? ;]
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
WEst(ern) Front
Mysza [ ]
PAW666THESATAN --> SP nie było w rzucie izometrycznym :)

Mysza [ ]
ZgReDeK --> YEAH!!!!
.Jacek 99. [ Senator ]
Eastern Front
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
heh, czekamy Zgredku ;]

leszo [ Mała Wojna ]
Pomyleć ze grałem kiedyś w tą gre!!!
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
screen -===>
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Tropico 2 ? ;]
leszo [ Mała Wojna ]
No Man's Land
leszo [ Mała Wojna ]
Patrician III
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Zapomnialbym dodac wymagana pelna nazwa gry ;D
leszo [ Mała Wojna ]
No Man's Land: Fight For Your Rights!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Tropico 2 : Pirate Cove (Zatoka Piratów)?? ;p
leszo [ Mała Wojna ]
no chyba nie Port Royale ???
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
leszo --:) prawie blisko ale gierka zupelnie inna ;D
leszo [ Mała Wojna ]
no to teraz strzał ---> Anno 1503: Treasures, Monsters and Pirates
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Kozacy? :)
loczek82 [ Disco Bear ]
Patrician II
leszo [ Mała Wojna ]
Rise of Nations: Thrones and Patriots
loczek82 [ Disco Bear ]
Kozacy : Europejskie Boje??
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
nie nie nie
jagged najblizej
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Cossacks: The Art of War
loczek82 [ Disco Bear ]
Kozacy: Sztuka Wojny??
Khelben [ PointGuard ]
Kozacy :Sztuka wojny ?
leszo [ Mała Wojna ]
Age of Emipres II: Conquerors
Mysza [ ]
Cossacks: Back to War?
loczek82 [ Disco Bear ]
Cossacks II: Napoleonic Wars???
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
nie nie nie :)
chcecie podpowiedz moze?
loczek82 [ Disco Bear ]
Chcemy podpowiedź
Mysza [ ]
American Conquest?
leszo [ Mała Wojna ]
American Conquest
.Jacek 99. [ Senator ]
ZgReDeK - no ja mysle, juz nic nie wykombinujemy:)
leszo [ Mała Wojna ]
American Conquest: Odwet

loczek82 [ Disco Bear ]
American Idol??? :))))
Mysza [ ]
American Conquest: Fight Back?
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
American Conquest: Fight Back
leszo [ Mała Wojna ]
to jest American Conquest: Fight Back! (Odwet) !
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
a dokladnie rozszerzenie samodzielne do tej gry :)))
American conquest : .............
loczek82 [ Disco Bear ]
Odwet
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
leszo pierwszy :P
cofam poprzedni post :P cos za wolno pisze
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zgredek >> raczej Mysza był pierwszy...
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
chodzilo mi o AC: Odwet

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
upppps sory nie zauważyłem posta lesza wcześniejszego ;p wcześniejszego posta nie ma ;p
Mysza [ ]
Chyba jednak leszo :D Ja się nie zamierzam kłócić :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
ok, czekamy na screena od Lesza
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
1. .Jacek 99. ---> 19 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 2 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
leszo [ Mała Wojna ]
dobre cRPG, napewno znacie :p
-------------------------------->
.Jacek 99. [ Senator ]
nox

viesiek [ hoo-doo ]
To kto teraz daje screena??? DALEJ
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Dungeon Siege
loczek82 [ Disco Bear ]
NOX

viesiek [ hoo-doo ]
uuuups... spóźniony :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Nox
leszo [ Mała Wojna ]
.Jacek 99. ----> czy Ci to nie zbrzydnie ???? Oczywiscie - Nox.
.Jacek 99. [ Senator ]
leszo - dam ta fote i lece (po odpowiedzi) :)
.Jacek 99. [ Senator ]
Skoro przy RPGach jestesmy:
Prosze nazwe numer i podtytul!!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred ?
.Jacek 99. [ Senator ]
PAW666THESATAN - to nie rpg:)
leszo [ Mała Wojna ]
postrzelamy ---> Spellforce Zakon Świtu
ZARA [ Generaďż˝ ]
Ultima 9 :Ascension

viesiek [ hoo-doo ]
Jakaś podpowiedź? :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jacek > no to co ;p nic innego mi nie przyszło do głowy ;p
eJay [ Gladiator ]
Ecstatica 2???
.Jacek 99. [ Senator ]
ZARA - gratuluje
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
loczek82 [ Disco Bear ]
Podpowiedź proszę.
leszo [ Mała Wojna ]
słaby jestesm w nowych RPG.
Knight of Temple: infernal Crusade
viesiek [ hoo-doo ]
dawaj screena!
ZARA [ Generaďż˝ ]
Teraz coś z względnie nowszych gierek pelen tytul i podtytul ---->
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Star Trek Voyager : Elite Force ?
loczek82 [ Disco Bear ]
Jedi Knight II Jedi Outcast
viesiek [ hoo-doo ]
SW. Jedi KNight: Jedi Academy
leszo [ Mała Wojna ]
Jedi knight 2: jedi outcast

Sir klesk [ Sazillon ]
Star Wars Jedi Outcast Jedi Knight II
Moja nazwa najpelniejsza :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 15:29:59]
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

ZARA [ Generaďż˝ ]
loczek82--- Gratulacje.
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 4 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
loczek82 [ Disco Bear ]
teraz coś łatwego i myślę, że na refleks ------->

viesiek [ hoo-doo ]
eeee... nie wiem czy ta gra należt do nowszych...
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Grouch ?
leszo [ Mała Wojna ]
Grouch

viesiek [ hoo-doo ]
Właśnie... GROUCH
loczek82 [ Disco Bear ]
PAW666THESATAN -->BRAWO!!!
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 6 pkt.
7. Immothep ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 4 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.

leszo [ Mała Wojna ]
Viesiu --> wiemy, ze wiedziałeś :p
viesiek [ hoo-doo ]
to fajnie :D
leszo [ Mała Wojna ]
czekamy...
viesiek [ hoo-doo ]
C'mon!!!!
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
pewnie szuka czegos szatanskiego :>

leszo [ Mała Wojna ]
taaa pewnie nosferatu albo vampire
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
yeah ;p
coś ode mnie ;] :
proszę podać tytuł i podtytuł =]
viesiek [ hoo-doo ]
Hitman: Contracts???
loczek82 [ Disco Bear ]
Necronomicon Świt Ciemności
leszo [ Mała Wojna ]
nie... jakaś przygodówka chyba...
POST MORTEM ?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Loczek >> tak ;]
zakładajcie następną część
1. .Jacek 99. ---> 20 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. Zara ---> 9 pkt.
4. Leszo ---> 8 pkt.
5. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
8. PAW666THESATAN ---> 6 pkt.
7. Immothep ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 5 pkt.
9. Loczek82 ---> 5 pkt.
10. Mysza ---> 3 pkt.
11. eJay ---> 3 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mephistopheles ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.alexej ---> 2 pkt.
18. Zgredek ---> 2 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. Khelben ---> 1 pkt.
25.Zemun ---> 1 pkt.
26. Bad Karma ---> 1pkt.
loczek82 [ Disco Bear ]
Proszę podać tytuł i podtytuł.
ZARA [ Generaďż˝ ]
Kisss:psycho Circus
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
link:

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Nowa część ^^
viesiek [ hoo-doo ]
przeniś ktoś tam screena...