GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za gra?? Cz.9 - zgaduj razem z nami ;P

07.08.2004
13:51
smile
[1]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Co to za gra?? Cz.9 - zgaduj razem z nami ;P

Regulamin by yazz & Vegetan:
"Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.

1. Nie wolno dowawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena.
5. Podajemy tytuł gry oraz jej numer, a także opcjonalnie podtytuł.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze.
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach.

Jeżeli coś wam się jeszcze nasunie to dopiszcie. I bardzo proszę bez Indonezji ;))))"

Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 14 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 3 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

Poprzednia część:

07.08.2004
13:51
smile
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

spiderman 2 :D

07.08.2004
13:53
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

update po dobrej odpowiedzi FlaQ`a ;p

Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 14 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 3 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

dawaj screena ;p

07.08.2004
13:53
[4]

.Jacek 99. [ Senator ]

nie dales sobie punktu:P dawaj fote:P

07.08.2004
13:53
[5]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 14 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 3 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

07.08.2004
13:53
[6]

loczek82 [ Disco Bear ]

PAW666THESATAN --->Vegetan prosił, aby do 1 postu dodać obrazek karczmy. Czemu nie dodałeś?

07.08.2004
13:53
[7]

leszo [ Mała Wojna ]

no dalej !

07.08.2004
13:54
[8]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Co to za gra?? --->
Mnie się wydaje że to proste :D

07.08.2004
13:54
[9]

.Jacek 99. [ Senator ]

no juz ok, jagg screeenuj nas:)

07.08.2004
13:54
[10]

.Jacek 99. [ Senator ]

revolt

07.08.2004
13:54
smile
[11]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Loczek > zapomniałem ;p >

07.08.2004
13:54
[12]

leszo [ Mała Wojna ]

Big Scale Racing ?

07.08.2004
13:55
[13]

loczek82 [ Disco Bear ]

Re-Volt??

07.08.2004
13:55
[14]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

heh ---> Jacek dobrze :DPunktacja:
1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 3 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

07.08.2004
13:56
[15]

.Jacek 99. [ Senator ]

Konieczny numer gry w serii

07.08.2004
13:57
[16]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Resident Evil 3

07.08.2004
13:57
[17]

ZARA [ Generaďż˝ ]

RE 3

07.08.2004
13:57
[18]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - dokladnie

07.08.2004
13:57
[19]

leszo [ Mała Wojna ]

.Jacek 99. --> Resident Evil 3 ??

07.08.2004
13:58
[20]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Resident Evil 3: Nemesis

07.08.2004
13:59
[21]

loczek82 [ Disco Bear ]

next

07.08.2004
13:59
[22]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

kto ma pkt?

07.08.2004
13:59
[23]

.Jacek 99. [ Senator ]

Napisalem juz ze PAW666THESATAN

07.08.2004
14:00
[24]

loczek82 [ Disco Bear ]

jagged --->PAW666THESATAN

07.08.2004
14:00
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

co to ?? >> ;p

07.08.2004
14:00
[26]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

aha ---> bo myslalem ze to dokladnie to ze trzeba cala nazwe podac :D sorki!!
Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.

07.08.2004
14:01
[27]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Enclave

07.08.2004
14:01
[28]

.Jacek 99. [ Senator ]

jagged_alliahdnbedffds - nie trza bylo, zaznaczylem ze chce nazwe i numer, bez podtutulu:)

07.08.2004
14:01
[29]

leszo [ Mała Wojna ]

strzelam ---> Spellforce :p

07.08.2004
14:02
[30]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zgredek > jawohl ;]

07.08.2004
14:03
[31]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 6 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.
25.Zgrdek ---> 1 pkt.

next-> :)

07.08.2004
14:04
[32]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Cannon Fodder

07.08.2004
14:04
[33]

leszo [ Mała Wojna ]

Platoon

07.08.2004
14:04
[34]

.Jacek 99. [ Senator ]

Cannon Fodder

07.08.2004
14:05
[35]

loczek82 [ Disco Bear ]

Cannon Fodder

07.08.2004
14:05
[36]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

heeh ZARA minimalnie szybszy :)
dawac nastepne :B

07.08.2004
14:05
[37]

leszo [ Mała Wojna ]

cholera, poje* mi sie tytuły :/

07.08.2004
14:07
[38]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Punktacja:
1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. Loczek82 ---> 3 pkt.
9. Mephistopheles ---> 2 pkt.
10. alexej ---> 2 pkt.
11. Vegetan ---> 2 pkt.
12. Mysza ---> 2 pkt.
13. FlaQ czyli jagged... ---> 3 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.
25.Zgrdek ---> 1 pkt.

--------------------------->

07.08.2004
14:07
smile
[39]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Conan?

07.08.2004
14:08
[40]

loczek82 [ Disco Bear ]

Conan The Barbarian??

07.08.2004
14:08
[41]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Conan?

07.08.2004
14:08
[42]

leszo [ Mała Wojna ]

Gladiator

07.08.2004
14:08
smile
[43]

ZARA [ Generaďż˝ ]

jagged_alliahdnbedffds ---> Dobrze :)

07.08.2004
14:09
[44]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kurcze. O mały włos. NEXT

07.08.2004
14:10
[45]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

PKT:
1. .Jacek 99. ---> 15 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.
25.Zgrdek ---> 1 pkt.
Screnn --------------->

07.08.2004
14:10
[46]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

leszo->znow skopales nazwe
jest blad w punktacji w moim nicku :P niech nastepny poprawi

07.08.2004
14:10
[47]

.Jacek 99. [ Senator ]

Sacred?

07.08.2004
14:10
[48]

leszo [ Mała Wojna ]

Dungeon Siege

07.08.2004
14:10
[49]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

sacred

07.08.2004
14:11
[50]

eJay [ Gladiator ]


Throne of Darkness???

07.08.2004
14:11
smile
[51]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Jacek - dobrze... znowu :D

07.08.2004
14:11
[52]

loczek82 [ Disco Bear ]

Sacred

07.08.2004
14:11
[53]

leszo [ Mała Wojna ]

ZgReDeK ---> i ubolewam nad tym ...

07.08.2004
14:11
[54]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

SAcred

07.08.2004
14:12
[55]

leszo [ Mała Wojna ]

Sacred??? Od razu widać, ze nie gram w RPGi ...

07.08.2004
14:13
[56]

.Jacek 99. [ Senator ]

PKT:
1. .Jacek 99. ---> 16 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 2 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.


Teraz cos na refleks

07.08.2004
14:13
[57]

eJay [ Gladiator ]


Half life

07.08.2004
14:13
[58]

leszo [ Mała Wojna ]

HL

07.08.2004
14:13
[59]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

half life?

07.08.2004
14:13
[60]

.Jacek 99. [ Senator ]

eJay - twoja kolej:P

07.08.2004
14:13
[61]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Half - Life

07.08.2004
14:14
[62]

leszo [ Mała Wojna ]

ułamki sekund zadecydowały... oraz szybkosc łacza :/

07.08.2004
14:14
[63]

.Jacek 99. [ Senator ]

leszo - ano, to byl szybki numerek:)

07.08.2004
14:15
[64]

eJay [ Gladiator ]


------------------------------>

07.08.2004
14:15
smile
[65]

leszo [ Mała Wojna ]

taaa krótka piłka z Twojej strony ...

07.08.2004
14:15
[66]

.Jacek 99. [ Senator ]

eJay - dodawaj aktualna punktacje do screena

07.08.2004
14:15
smile
[67]

eJay [ Gladiator ]

Fuck nie zmiescil :/
--------------------------->Co to za gra???

PKT:
1. .Jacek 99. ---> 16 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 9 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 14:16:41]

07.08.2004
14:16
[68]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

ejay ---> nic? :D

07.08.2004
14:16
[69]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

panzer general 3?

07.08.2004
14:16
[70]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hmm, Europa Universalis ?

07.08.2004
14:16
[71]

.Jacek 99. [ Senator ]

Panzer General
Panzer General3?

07.08.2004
14:16
[72]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

panzer general 3

07.08.2004
14:16
[73]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

soldiers?

07.08.2004
14:16
[74]

leszo [ Mała Wojna ]

Desert rats vs Afrika Korps ???

07.08.2004
14:17
[75]

eJay [ Gladiator ]


Stranger----------------->Dobrze:)

07.08.2004
14:17
[76]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

nie am to jak g******e lacze :((((((((9

07.08.2004
14:17
[77]

.Jacek 99. [ Senator ]

Cos krotkie pilki lataja teraz widze:) leszo ma racje:P

07.08.2004
14:17
[78]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

gra prosta tak wiec musi byc dokladny tytul :-) >>>

07.08.2004
14:18
[79]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Delta Force : Black Hawk Down

07.08.2004
14:18
[80]

leszo [ Mała Wojna ]

Delta Force: Black Hawk Down

07.08.2004
14:18
[81]

.Jacek 99. [ Senator ]

Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre

07.08.2004
14:18
[82]

loczek82 [ Disco Bear ]

Delta Force Black Hawk Down

07.08.2004
14:18
[83]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Delta Force : Black Hawk Down ??

07.08.2004
14:18
[84]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a wlasnie, ze nie :-) zastanowcie sie co to moze byc :-)

.Jacek 99. ==> zgadles!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-07 14:19:10]

07.08.2004
14:19
[85]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Delta Force: Task Force Dagger

07.08.2004
14:19
smile
[86]

leszo [ Mała Wojna ]

znowu moje łacze nie wytrzymało z konkurencja :((((

07.08.2004
14:19
[87]

loczek82 [ Disco Bear ]

Delat Force Team Sabre

07.08.2004
14:20
[88]

.Jacek 99. [ Senator ]

Stranger [Gry-OnLine] - hyh, ze ja eh no hmm fajno

Juz szykuje fotke.

07.08.2004
14:22
[89]

.Jacek 99. [ Senator ]

PKT:
1. .Jacek 99. ---> 17 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 7 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.


PELEN TYTUL Z PODTURYLEM prosze:P

07.08.2004
14:23
[90]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Icewind Dale 2

07.08.2004
14:23
[91]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

BG 1

07.08.2004
14:23
[92]

leszo [ Mała Wojna ]

baldurs gate Tron Bhaala

07.08.2004
14:23
[93]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Icewindale 2 : Heart of The Winter ??

07.08.2004
14:23
[94]

loczek82 [ Disco Bear ]

Baldur's Gate II Cienie Amn

07.08.2004
14:23
[95]

eJay [ Gladiator ]


Wrota Baldura: Opowiesci z Wybrzeza Mieczy???

07.08.2004
14:23
[96]

.Jacek 99. [ Senator ]

ZARA - brawo

07.08.2004
14:24
[97]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

bleeee Icewind Dale 1

07.08.2004
14:24
[98]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast

07.08.2004
14:24
[99]

loczek82 [ Disco Bear ]

icewind Dale :Heart of Winter

07.08.2004
14:24
[100]

leszo [ Mała Wojna ]

po czym poznac ze to Heart of Winter ???

07.08.2004
14:25
[101]

ZARA [ Generaďż˝ ]

PKT:
1. .Jacek 99. ---> 17 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 4 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.

Tak samo pełen tytul z podtytulem.

07.08.2004
14:25
[102]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Leszo : "PELEN TYTUL Z PODTURYLEM prosze:P" << po tym ;]

07.08.2004
14:25
[103]

loczek82 [ Disco Bear ]

Ale nie ma takiej gry jak Icewind Dale 2 Heart of the winter
Heart of Winter to dodatek do jedynki, a Icewind Dale 2 nie ma podtytułu.

07.08.2004
14:25
[104]

leszo [ Mała Wojna ]

???????????
Ballerburg

07.08.2004
14:25
[105]

.Jacek 99. [ Senator ]

Shodun total war?

leszo - po lokacji / postaciach

07.08.2004
14:26
[106]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Warhammer 40k : Dark Omen ?

07.08.2004
14:26
[107]

loczek82 [ Disco Bear ]

Dark Omen

07.08.2004
14:27
[108]

.Jacek 99. [ Senator ]

loczek82 - racja moj blad. Ale jako ze Zara juz screena dal(a) oraz ze prosilem o tytul i podtytul, a o numerze serii nie wspominalem, to zostawmy jak jest, bo spelnione zostaly wymogi:)

07.08.2004
14:28
[109]

ZARA [ Generaďż˝ ]

PAW666THESATAN ---> Bez 40k ale własciwie mozna zaliczyć :)

07.08.2004
14:28
[110]

loczek82 [ Disco Bear ]

.Jacek 99 ---->ok
Nie ma takiej gry jak Warhammer 40000 Dark Omen!!

07.08.2004
14:29
[111]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

No tak ,bez 40k ;p ok ,zara będzie screen ;]

07.08.2004
14:29
[112]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Warhammer: Dark Omen :D

07.08.2004
14:30
[113]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

po tym screenie nastepny watek!!!!!!!!!!!!!!

07.08.2004
14:30
[114]

loczek82 [ Disco Bear ]

Mogę ja założyć następny??

07.08.2004
14:31
[115]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

1. .Jacek 99. ---> 17 pkt.
2. Stranger [Gry-Online] ---> 10 pkt.
3. ^Piotrek^ ---> 7 pkt.
4. Leszo ---> 7 pkt.
5. Zara ---> 8 pkt.
6. Immothep ---> 5 pkt.
7.PAW666THESATAN ---> 5 pkt.
8. FlaQ czyli jagged... ---> 4 pkt.
9. Loczek82 ---> 3 pkt.
10. Mephistopheles ---> 2 pkt.
11. alexej ---> 2 pkt.
12. Vegetan ---> 2 pkt.
13. Mysza ---> 2 pkt.
14. Mitsukai ---> 2 pkt.
15. Zapruder ---> 2 pkt.
16. HieN ---> 2 pkt.
17.Khelben ---> 1 pkt.
18. Zemun ---> 1 pkt.
19. Zgred ---> 1 pkt.
20. Smoleń ---> 1 pkt.
21. Sir klesk ---> 1 pkt.
22. Soldamn ---> 1 pkt.
23. Bigkangoo ---> 1 pkt.
24. eJay ---> 3 pkt.
25.Zgredek ---> 1 pkt.

co to ?? ;p>>

07.08.2004
14:32
[116]

.Jacek 99. [ Senator ]

Jakis piecowy LodeRunner?

07.08.2004
14:32
[117]

eJay [ Gladiator ]


Boulder Dash????

07.08.2004
14:32
[118]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jacek > idź stąd ;P dobrze ! ;]

07.08.2004
14:33
[119]

.Jacek 99. [ Senator ]

eJay - pomylic to cos z boulder dashem? Herezja!!!

07.08.2004
14:33
[120]

loczek82 [ Disco Bear ]

Mogę założyć następny wątek??

07.08.2004
14:33
[121]

leszo [ Mała Wojna ]

jak to sie nazywalo ??!!!

spadam, jakiś czas nie bede zgadywał

07.08.2004
14:33
[122]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

NASTEPNY WATEK!

07.08.2004
14:33
[123]

.Jacek 99. [ Senator ]

PAW666THESATAN - hyh, czekam na nowy watek.

07.08.2004
14:34
smile
[124]

eJay [ Gladiator ]


Jacek---------------->Jak ty grales w takie gry, to ja wtedy w pieluchy sralem:)

07.08.2004
14:34
[125]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

następna cześć:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.