GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co można robić w autobusie (a la Star Wars)

06.08.2004
16:59
[1]

-=chudy=- [ ]

Co można robić w autobusie (a la Star Wars)

Oto 20 rzeczy które można robić w autobusie kiedy czlowiekowi sie nudzi

1. Głośno nuć marsz imperialny i gap sie tępo w pustkę
2. Wszystkich wchodzących witaj słowami "Niech Moc będzie z tobą!"
3. Próbuj podnosić przedmioty mocą ( Wystawiaj na coś rękę i rób minę George'a Busha z zatwardzeniem )
4. Do kanara mów: "Nie potrzebujesz moich biletów... to nie mnie szukasz..."
5. Jak wsiądziesz do autobusu podbiegnij do kasownika i krzyknij : "Mój Boże!!! R2-D2!!! Co oni Ci zrobili!!!" i rozpłacz się
6. Udawaj że jesteś pilotem X-Winga
7. Udawaj R2-D2 (rób: PRIIIIIITUTITU! TRIIIT!)
8. Dla 2 osób: udawajcie że walczycie na miecze świetlne
9. Udawaj Chewbacce (ARRRRRRYYYYYY!!!)
10. Do każdego brodatego gościa mów : "Witaj mistrzu Obi-Wan!" i klęknij przed nim
11. Spytaj przypadkową osobę : "Chcesz kupić droida protokolarnego? Nie? A może correlliański frachtowiec? Okazja tylko 10 000 kredytek republikańskich. Dorzucam silnik jonowy gratis!"
12. Udawaj że strzelasz z pistoletu laserowego (rób: pzium!pzium!) i celuj do różnych ludzi
13. Jak ruszycie z przystanku głośno krzyknij: "Włączyć Hiprenapęd! Kurs Gwiazda Śmierci!"
14. Podejdź do kierowcy i spytaj : "Czy ten pojazd ma turbolasery?" albo "Dolecę tym na Yavin?"
15. Gap się w okno i w pewnym momencie krzyknij: "Wszyscy na stanowiska!!! Imperialny krążownik!!!" i zacznij biegać po autobusie
16. Udawaj Jar-Jar Binksa (próbuj chwytać językiem różne rzeczy)
17. Pomaluj sobie twarz na czerwono-czarno i łyp na ludzi spode łba
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....
19. Podejdź do kierowcy i powiedz: "Ulgowy za 10 kredytek na Tatooine proszę"
20. Spytaj się kogoś :"Szukam pilota aby mnie zabrał na Alderaan..." albo "Wiesz może jak podłączyć trójfazowy odbiornik magnetyczny do rdzenia hipernapędu?"

Wszystko wymyśliłem i spisałem ja (chudy)
Oceńcie mój wysiłek proszę

06.08.2004
17:02
smile
[2]

Klaczki [ Troublemaker ]

Hehehehe niezle:D
Jak dla mnie najlepszy---->13. Jak ruszycie z przystanku głośno krzyknij: "Włączyć Hiprenapęd! Kurs Gwiazda Śmierci!"

06.08.2004
17:06
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

16. Udawaj Jar-Jar Binksa (próbuj chwytać językiem różne rzeczy)

18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....

06.08.2004
17:06
smile
[4]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Hehe świetne, najlepsze 4 i 5.

06.08.2004
17:07
smile
[5]

zmudix [ palnik ]

Hahahahah omg dobre :DDD

06.08.2004
17:07
smile
[6]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Strasznie się uśmiałem, ale parę już znałem :D

06.08.2004
17:08
smile
[7]

-=chudy=- [ ]

Tutaj coś co wymyśleliśmy z kumplem wcześniej (troche gorsze, ale było inspiracją dla wersji Star Wars)

1.Z wybiciem pełnej godziny rozwiń w autobusie dywanik i oddawaj pokłony allachowi
2.Do każdej wchodzacej osoby mów: "witamy na pokładzie panie Admirale!" i zasalutuj.
3.Gdy kanar bedzie chciał sprawdzić bilet, zacznij z nim rozmawiać o filozofii.
4.To dla dwóch osób. Niech jedna osoba zacznie sie slinić,a druga mówić:"O, kurde, stary zapomniałem o twoich pigułkach!Cholera gdzie one są...":)
5.Złapac się za oko klęknąć i powtarzać: "Cholera, moje szkło kontaktowe..."
6.Zalecać sie do współpasażerów.
7.Udawać schizofrenika i rozmawiać z powietrzem.
8.Gdy ktoś w autobusie czyta książkę, czytać mu przez ramię i mówić:"Niech Pan/Pani nie przerzuca jeszcze nie przeczytałem..."
9.Wyskakiwać z autobusu dotykac przystanku i wskakiwać z powrotem.
10.Założyć walkmana i śpiewać na głos.
11.Częstować przypadkowych ludzi czipsami :)
12. Stać w kącie twarzą do ścianki i mruczeć pod nosem.
13.Śmiać się głupkowato bez żadnego powodu.
14.Śpiewać litewskie piesni ludowe.
15.Udawać Beatbox
16.Usiąść na fotelu i zacząć medytować
17.Być przesadnie uprzejmym.
18.Uderzać głową w szybę
19.Udawać rózne egzotyczne zwierzęta
20.Udawać zę chce się cholernie sikać
21.Grać w autobusie balonem w siatkówkę
22.Włożyć balona pod bluzę
23.Udawać orgazm
24.przy: "Następna stacja..." mówić: "Głosy! Słyszę głosy!"
25.Udawać ćpuna
26.Udawać zę się śpi i zrywać się z krzykiem.
27.Dłubać w uchu i pokazywać wosk pasażerom
28.Udawać że chce się rzygać
29.Głosno wypróżniać nos
30.W tłoku udawać klaustrofoba
31.Kasować bilet co stacje
32.Włączyć głos w GameBoyu na fula, grać na nim i co chwila komentować:"Jeeeee, nastepny level!"albo "No nie znowu mnie zabili!"
33.Udawać genialnego matematyka i co chwila coś obliczac i krzyczeć: "Eureka!!!"
34. Puścić "Smerfne Hity" w walkmanie tak aby wszyscy słyszeli

06.08.2004
17:10
smile
[8]

felomon [ KaeM apel ]

śweitne:)

06.08.2004
17:11
smile
[9]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

heheheh dobre ;]

06.08.2004
17:14
smile
[10]

mar_tusia [ Chor��y ]

napewno spkorzystam w autobusie :)

06.08.2004
17:26
[11]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

20. Spytaj się kogoś :"Szukam pilota aby mnie zabrał na Alderaan..." - Przecież tej planety już nie ma!

06.08.2004
17:30
smile
[12]

-=chudy=- [ ]


Mephistpheles --->No dobra...Rzeczywiście drobna pomyłka. Szczegoły! Niech będzie Coruscant

06.08.2004
17:31
smile
[13]

Verminus [ Prefekt ]

Świetne, jeżeli naprawdę jesteś tego autorem, wyślij np. do Joemonstera

06.08.2004
17:45
[14]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Zajebiste.

06.08.2004
17:53
[15]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

ja w autobusie proponuje stanac ze wspolpasazerem bez trzymania sie poreczy. kto zajedzie dalej bez trzymanki - wygrywa.

ps. zalecane konce ikarusow :))

06.08.2004
18:36
[16]

-=chudy=- [ ]


Verminus ----> Wysle jak sie ludziom spodoba. Czekam na wiecej opinii!

06.08.2004
18:39
smile
[17]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

<------------------------------ Gratulacje pomyslowosci. (czy niektore byly sprawdzane w praktyce przez was?)

06.08.2004
18:39
[18]

ewelina_m [ secret ]

nie chcę obrazić, ale to jest ekhmmm... Głupie i głupsze hehe, z deczka dziecinne <lol>

06.08.2004
18:45
smile
[19]

-=chudy=- [ ]


ewelina_m ----> o to chodzi, aby bylo glupie. Ma nawet aspekt psychologiczny - badanie ludzkich reakcji na zachowanie innych ludzi :)

Xaar ----> Z wersji Star Wars nic nie bylo testowane, zaś z wersji inspiracyjnej numery 7, 9, 12, 13, 15, 18 i 31

06.08.2004
18:46
smile
[20]

Vegetan [ Leń ]

Naprawde niezłe, gratuluje inwencji.

PS. WYślij do CD-Action, może pojawi się w Na Luzie??

06.08.2004
18:47
smile
[21]

Misio-Jedi [ Legend ]

-=chudy=- ---> To a la Star Wars jest genialne (jestem pełen podziwu) ale czy próbowałeś to zastosować w praktyce ? - Moim zdaniem to by dopiero był czad, zwłaszcza jakby ktoś to sfilmował.

06.08.2004
18:56
[22]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

-=chudy=- ---> No, tak lepiej. Wiesz, ile kierowca szukałby drogi na Alderaan?

06.08.2004
18:58
[23]

-=chudy=- [ ]


Misio-Jedi ---> Jeszcze nie było odważnego (odważnej) któryby (któraby) się podjął (podjęła:)). Może w niedalekiej przyszłości (Mowa o wersji starwarsowej). Zaś jak wczesniej pisałem wersja wczesniejsza (ta druga) była po części wypróbowana. Jeśli ktoś chciałby spróbowac, to proszę bardzo, nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko. Tylko niech ta osoba zda pozniej relacje ze swoich wyczynów

06.08.2004
19:00
[24]

-=chudy=- [ ]


Mephistopheles ---> No racja. A Coruscant przynajmniej jest w Centrum. Łatwiej trafić. He he "trafić" to mi sie dżołk udał...

06.08.2004
19:33
smile
[25]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ale to byłoby niezłe:
podchodzisz do kierowcy i mówisz - szukam pilota, który zabierze mnie na Alderaan...
A kierowca wychyla się, stuka w czoło i mówi - przecież tej planety już dawno nie ma! ;D

06.08.2004
19:40
[26]

Enedweth [ Konsul ]

-=chudy=- - Masz talent :-)
a.i.n... - Tak, to by się dopiero zdziwił pytający :-)

06.08.2004
21:11
[27]

MOD [ Generaďż˝ ]

wzorzec>>W "autobusowy surfing" bawiłem się jak byłem dzieckiem:)

07.08.2004
13:30
[28]

-=chudy=- [ ]


Dobra wysłałem maila do CDA, zobaczymy czy zamieszczą...

07.08.2004
13:34
[29]

reds23 [ redsov ]

3. Próbuj podnosić przedmioty mocą ( Wystawiaj na coś rękę i rób minę George'a Busha z zatwardzeniem ) :> :D

moze wymysl cos w tym stylu tylko nie zwiazene ze StarWars .. :)

07.08.2004
14:05
[30]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

10. Do każdego brodatego gościa mów : "Witaj mistrzu Obi-Wan!" i klęknij przed nim
17. Pomaluj sobie twarz na czerwono-czarno i łyp na ludzi spode łba
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....


To wymiata :-) A probowal ktos robic z tych rzeczy cos tam 10 rzeczy ktore mozesz zrobic w supermarkecie? :)

07.08.2004
14:09
[31]

-=chudy=- [ ]


nutkaaa ---> o to Ci chodzi?

CO MOŻNA ROBIĆ W SUPERMARKECIE? :

1. Weź kilkadziesiąt pudełek z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.

6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.

7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.

10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.

13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!".

15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!!!

07.08.2004
14:10
smile
[32]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ostatnio spotkał mnie supermarketowy dowcip nr 1, hehe śmiesznie było przy kasie. A zakupy robiłem ze starym ;)

07.08.2004
14:16
smile
[33]

Soll [ Senator ]

Mnie rozwalila 9-ątka w wersji inspiracyjnej ;] Wystarczy sobie wyobrazic goscia z oczami jak 5 złoty , jęzor wywalony na wierzch [tak jak dzieci 5 letnie ktore maluja cos kredkami] jedna ręka przy ciele a druga wyciągnieta całkiem podchodzi klepie i wskakuje ;D

07.08.2004
14:20
smile
[34]

Soll [ Senator ]

Ten z mission impossible jest niezle ;D

07.08.2004
14:33
smile
[35]

Aen [ MatiZ ]

21.Do wyjątkowo otyłej kobiety mówisz, klęcząc- O wielki Jabbo, mam dla Ciebie prezent
22. Do dziewczyny lub kolesia w dredach (Wskazujac glowa na otyla babe) -zaprowadz mnie do swojego pana, majordomusie!

07.08.2004
14:39
smile
[36]

Black_Pearl [ Centurion ]

5, 7, 9, 16, 19 ... jeszcze jakiś numerek i zagram w totka :P

07.08.2004
14:41
[37]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

23. Wejdź do autobusu mechanicznym krokiem, podejdź do kasownika i zacznij z nim rozmawiać zaczynając od "Hello, jestem C-3PO kontakty ludzie - roboty'

07.08.2004
15:34
smile
[38]

<<ziut>> [ Pretorianin ]

Stary w autobusie można robic jedyną rzecz która nie meczy
Spać:)

07.08.2004
15:55
[39]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Babci która wisi nad twoim ramieniem z wyrazem twarzy "Kiedy mi ustąpisz miejsca chłopcze" powiedz "Use the force Luke"

07.08.2004
17:59
[40]

Ben_K [ Pretorianin ]

Mam jeszcze jeden punkt do listy SW

21. Jeżeli jesteś dziewczyną możesz do każdego faceta z brodą mówić "Pomóż mi Obi-Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją"

07.08.2004
18:02
smile
[41]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

I tak 18 roXXX: "Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy...."
<lol>

07.08.2004
18:09
smile
[42]

karothal [ Chor��y ]

Fajne ,a co oznacza kod 3 w tym ich sekretnym jezyku.Supermarket 4

07.08.2004
19:37
smile
[43]

Piterus_123 [ Konsul ]

fajne ja preferuje punkt 5 i 13 (z SW)

07.08.2004
19:43
smile
[44]

Piterus_123 [ Konsul ]

no ale z supermarkietem bylo swietne ale w CD-A****** bylo (nie robie reklamy pewnej gazecie komputerowej)

07.08.2004
21:16
[45]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Doceniam spostrzegawczość Mephistophelesa jednak nie mozna się przyczepiać do takich rzeczy, albowiem nie wiadomo, w którym momencie historii jesteśmy w autobusie :D Równie dobrze można by się kłocić o punkty 13, 17, 18 że Gwiazdy Śmierci tez już nie ma a obydwaj dżentelmeni z pozostałych punktów gryzą glebiszcze. Tak mnie naszło na filozofię ;p

08.08.2004
00:33
[46]

Immacolata2 [ Centurion ]

he he, to Ci sie udalo Ben_K

" Jeżeli jesteś dziewczyną możesz do każdego faceta z brodą mówić "Pomóż mi Obi-Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją""

a czy mozna zaczac tak zabawe juz na przystanku? W takim razie jezeli bede gdzies jechala z dzieckiem w wozku na pewno ktos pomoze mi ten wozek wniesc po tych waskich schodkach ;))

co do supermarketu - kiedys slizgalam sie na posadzce miedzy regalami - bylo bardzo milo, znakomicie sie bawilismy (ja i moj syn) i zebralismy spora publicznosc ;) cudem nie wmontowujac sie w zadna polke (chociaz przy kawie rozpuszczalnej to malo brakowalo)

23.08.2004
17:17
[47]

Ptosio [ Legionista ]

-Gdy kierowca naciska kierunkowzkaz mow "a teraz pojedzie w prawo(lewo)!" po czym modulowanym głosem "Imperator to przewidział" a po wyprzedeniu jakiegoś innego samochodu "Widze że wyrosłeś na niezłego pilota"
- Gdy ktoś poprosi cie o ustopienie miejsca mów "Twoje sztuczki Jedi na mnie nie działają"
-Gdy mijacie posterunek policji lub radiowóz "Namierzyli nas, włączyć niwelatory pola"

23.08.2004
17:27
smile
[48]

Father Michael [ Padre ]

Co mozna robic w autobusie? Ladnych pare lat temu wymyslilismy z kumplem nastepujacy motyw:
1. Zamawiamy pizze w pizzeri, odbieramy.
2. Jedna osoba idzie na przystanek, zas druga z pizza idzie dwa przystanki dalej.
3. Pierwsza osoba wsiada do autobusu, podchodzi do kasownika, glosno mowi: "Poprosze srednia hawajska".
4. Dwa przystanki dalej wchodzi druga osoba, pyta kto zamawial pizze, odbiera kase i wysiada. :)

23.08.2004
19:30
[49]

DarkStelix [ Padawan ]

11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible". wypas:]

23.08.2004
19:50
smile
[50]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Swietne :). Gratuluje pomyslow :D

23.08.2004
19:58
smile
[51]

Orlando [ Reservoir Dog ]

hahhaha, przez was hehe mam kolke h..h..hahahaha!!!

23.08.2004
20:18
smile
[52]

Anarki [ Demon zła ]

hehe niektore dobre ;D

23.08.2004
20:33
[53]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Moze byc, dobre jest 5

23.08.2004
20:35
[54]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Wypas teksty wszystkie :P

23.08.2004
21:50
smile
[55]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

hehehe :D Ale sie usmialem, po prostu super:] Niektore motywy sa zarabiste

23.08.2004
22:14
smile
[56]

Adamss [ -betting addiction- ]

A mnie to jakoś nie bawi.. ?

23.08.2004
22:43
smile
[57]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

ahaha mi sie podoba , macie talent :D

chyba kiedys jak bede mial zbyt dobry humor , jak ruszymy krzykne ze kurs na tatooine i wlaczyc hipernaped :D

23.08.2004
23:07
smile
[58]

Chmielek [ Warrior of the World ]

Udawać schizofrenika i rozmawiać z powietrzem.
hahah dobre!

23.08.2004
23:12
smile
[59]

o^scar^^ [ GRWD ]

Nie no usmiałem sie z tych tekstów :] hihihi sa dobre na rozluźnienie :] no to jutro jedziemy autobusem itd... :]

23.08.2004
23:24
smile
[60]

CFH [ Pretorianin ]

13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

Gdy kierowca naciska kierunkowzkaz mow "a teraz pojedzie w prawo(lewo)!" po czym modulowanym głosem "Imperator to przewidział" a po wyprzedeniu jakiegoś innego samochodu "Widze że wyrosłeś na niezłego pilota"

hehehe dobre :DDD

31.08.2004
21:36
[61]

j-bobo [ Pretorianin ]

albo podczas podjazdu na przystanek mów
,, CZY CZy CZY (zakłucenia) Stend Baj. wi starting aprołcz"
(Stand by. we starting approuche - podchodzimy do lądowania)

31.08.2004
22:10
[62]

xanat0s [ Wind of Change ]

"7. Udawaj R2-D2 (rób: PRIIIIIITUTITU! TRIIIT!) " - niestety ta funkcja jest juz zarezerwowana dla sluzb technicznych metra. Ich krotkofalowki ciagle tylko PRIIIIIITUTITU! TRIIIT :)

Usmialem sie niezle, naprawde bardzo fajne!

-=chudy=- --> te drugie to robiles ze Szwagrem czy z kim? Czytajac dochodze do wniosku, ze tylko szwagier mogl wymyslec tak glupie pomysly ;]

31.08.2004
22:12
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....

LOOOOOOOOOL

31.08.2004
22:18
smile
[64]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

xana- no pewnie ze szwagier:) mateusz tobie to sie nudzi. jak mozna miec srednia pisania 10 postow dziennie:)
Ewunia_kR- tak ja tez z teog najbardizej polewałem:)

31.08.2004
22:23
[65]

xanat0s [ Wind of Change ]

Filevandrel --> a wiesz co robil szwagier z bazynem? Wyskakiwali na przystanku, dwa podciagniecia na wiacie i biegiem do autobusu :P

31.08.2004
22:24
smile
[66]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

xana- taak słyszałem:) wiesz że od tego roku mam poważne postanowienie jezdzenia do szkoly na rowerze:) moze zrzuce troche sadelka a i na bilecie zaoszczedze i wydam na armies of exigo;-)
wiesz szwagrowi rozne rzeczy odpieprzaja czasem:) niedlogo bedzie grindowal o kasownikach w autobusie;-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 22:25:00]

31.08.2004
22:28
[67]

xanat0s [ Wind of Change ]

Filevandrel --> Za bardzo sie nie oplaca, musialbys wstac o 6:15 :) A nie wiem czy to warte tych kilkadziesiat zlotych na biletach...

I nie denerwuj mnie tym "Wypowiedz zostala zmodyfikowana...". Tez sobie kiedys kupie! :]

31.08.2004
22:38
smile
[68]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

heheheheh:P na razie nie masz forsy. wlasnie kupiles BMX'a:P ja za to nie kupuje juz CD'a:( cos za cos:(. A wstawac tak wczesnie bym nie musial. Mysle ze jakbym wyjezdzal o 7:00 to bym spokojnie zajechal orzy szybszym tempie:) no i to bedzie zdrowe:)

P.s. Buuuuuuuuuuu!!!!! skasowali skórke Sepie... dopiero teraz sie zorientowałem...:(
P.s. 2- na bilecie zoszczedzilbym jakies 300 zl na rok:) to calkiem sporo:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 22:42:58]

31.08.2004
22:54
smile
[69]

Zapruder [ Testament ]

chyba będzie trzeba wreszcie zacząć korzystać z autobusów :D
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy.... LOL :D

01.09.2004
01:30
smile
[70]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

haha mocne :D

Jesli chodzi zas o udawanie Chewbacce to moj kolega robil to juz nie raz w miejscach publicznych :>. Nauczyl sie tego na jakims ognisku w lesie z metalami :). Pozno w nocy i nagle wszyscy zgromadzeni wokol ogniska odchylaja glowe do tylu i (ach skoda ze mnie tam nie bylo) AAARRRRRRRRRGG

Z moja siostra do podstawowki chodzil koles co zalozyl na siebie pudla kartonowe, wchodzil do tramwaju i mowil ze jest batmanem, ale On na prawde byl uposledzony psychicznie.

02.09.2004
01:31
[71]

dzfonek [ Konsul ]

nie wime czy ktos jusz pisal o tym ale moi kolesie odlewali sie do butelki po piwie i koli ;DDD jeden na kleczaco na koncu autobusu do butelki po carsbergu w autobusie jadacym nad morze zludzmi ktorych nie znalismy a drugi siedzac lal do butelki po koli ;DDD to byla jazda na wycieczce szkolnej...ale pifko musi kiedys wyjsc....to jedyny moral...

05.09.2004
11:21
smile
[72]

cycu2003 [ Senator ]

hehehe,calkeim fajne,mnie osobiscie bardziej sie podoba wersja z matrixem

05.09.2004
18:39
smile
[73]

kamil_kriss [ Konsul ]

ja jadę autobusem przez ok. 5min, więc nie mam czasu żeby się wygłupiać (a szkoda) ;P

05.09.2004
19:12
smile
[74]

slot5 [ Generaďż˝ ]

5 i 13 jest spoko.. co do 13 to kiedys jak jechalismy autokarem na wycieczce ktos nie wydarł "właczam hipernaped" i sie wgnietlismy w fotle i machalismy łapamai"że nieby ten Jelcz jedzie jakos hiper szybko" :D:D

05.09.2004
19:19
[75]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Cholernie Ci się nudziło. Oj starsznie.

05.09.2004
19:25
smile
[76]

Shuruga [ Legionista ]

Hehe nawet, nawet, tylko jakoś nie mam zamiaru tego robić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.