-=chudy=- [ ]
Co można robić w autobusie (a la Star Wars)
Oto 20 rzeczy które można robić w autobusie kiedy czlowiekowi sie nudzi
1. Głośno nuć marsz imperialny i gap sie tępo w pustkę
2. Wszystkich wchodzących witaj słowami "Niech Moc będzie z tobą!"
3. Próbuj podnosić przedmioty mocą ( Wystawiaj na coś rękę i rób minę George'a Busha z zatwardzeniem )
4. Do kanara mów: "Nie potrzebujesz moich biletów... to nie mnie szukasz..."
5. Jak wsiądziesz do autobusu podbiegnij do kasownika i krzyknij : "Mój Boże!!! R2-D2!!! Co oni Ci zrobili!!!" i rozpłacz się
6. Udawaj że jesteś pilotem X-Winga
7. Udawaj R2-D2 (rób: PRIIIIIITUTITU! TRIIIT!)
8. Dla 2 osób: udawajcie że walczycie na miecze świetlne
9. Udawaj Chewbacce (ARRRRRRYYYYYY!!!)
10. Do każdego brodatego gościa mów : "Witaj mistrzu Obi-Wan!" i klęknij przed nim
11. Spytaj przypadkową osobę : "Chcesz kupić droida protokolarnego? Nie? A może correlliański frachtowiec? Okazja tylko 10 000 kredytek republikańskich. Dorzucam silnik jonowy gratis!"
12. Udawaj że strzelasz z pistoletu laserowego (rób: pzium!pzium!) i celuj do różnych ludzi
13. Jak ruszycie z przystanku głośno krzyknij: "Włączyć Hiprenapęd! Kurs Gwiazda Śmierci!"
14. Podejdź do kierowcy i spytaj : "Czy ten pojazd ma turbolasery?" albo "Dolecę tym na Yavin?"
15. Gap się w okno i w pewnym momencie krzyknij: "Wszyscy na stanowiska!!! Imperialny krążownik!!!" i zacznij biegać po autobusie
16. Udawaj Jar-Jar Binksa (próbuj chwytać językiem różne rzeczy)
17. Pomaluj sobie twarz na czerwono-czarno i łyp na ludzi spode łba
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....
19. Podejdź do kierowcy i powiedz: "Ulgowy za 10 kredytek na Tatooine proszę"
20. Spytaj się kogoś :"Szukam pilota aby mnie zabrał na Alderaan..." albo "Wiesz może jak podłączyć trójfazowy odbiornik magnetyczny do rdzenia hipernapędu?"
Wszystko wymyśliłem i spisałem ja (chudy)
Oceńcie mój wysiłek proszę

Klaczki [ Troublemaker ]
Hehehehe niezle:D
Jak dla mnie najlepszy---->13. Jak ruszycie z przystanku głośno krzyknij: "Włączyć Hiprenapęd! Kurs Gwiazda Śmierci!"

Brisk. [ Chomik ]
16. Udawaj Jar-Jar Binksa (próbuj chwytać językiem różne rzeczy)
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
Hehe świetne, najlepsze 4 i 5.

zmudix [ palnik ]
Hahahahah omg dobre :DDD

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Strasznie się uśmiałem, ale parę już znałem :D

-=chudy=- [ ]
Tutaj coś co wymyśleliśmy z kumplem wcześniej (troche gorsze, ale było inspiracją dla wersji Star Wars)
1.Z wybiciem pełnej godziny rozwiń w autobusie dywanik i oddawaj pokłony allachowi
2.Do każdej wchodzacej osoby mów: "witamy na pokładzie panie Admirale!" i zasalutuj.
3.Gdy kanar bedzie chciał sprawdzić bilet, zacznij z nim rozmawiać o filozofii.
4.To dla dwóch osób. Niech jedna osoba zacznie sie slinić,a druga mówić:"O, kurde, stary zapomniałem o twoich pigułkach!Cholera gdzie one są...":)
5.Złapac się za oko klęknąć i powtarzać: "Cholera, moje szkło kontaktowe..."
6.Zalecać sie do współpasażerów.
7.Udawać schizofrenika i rozmawiać z powietrzem.
8.Gdy ktoś w autobusie czyta książkę, czytać mu przez ramię i mówić:"Niech Pan/Pani nie przerzuca jeszcze nie przeczytałem..."
9.Wyskakiwać z autobusu dotykac przystanku i wskakiwać z powrotem.
10.Założyć walkmana i śpiewać na głos.
11.Częstować przypadkowych ludzi czipsami :)
12. Stać w kącie twarzą do ścianki i mruczeć pod nosem.
13.Śmiać się głupkowato bez żadnego powodu.
14.Śpiewać litewskie piesni ludowe.
15.Udawać Beatbox
16.Usiąść na fotelu i zacząć medytować
17.Być przesadnie uprzejmym.
18.Uderzać głową w szybę
19.Udawać rózne egzotyczne zwierzęta
20.Udawać zę chce się cholernie sikać
21.Grać w autobusie balonem w siatkówkę
22.Włożyć balona pod bluzę
23.Udawać orgazm
24.przy: "Następna stacja..." mówić: "Głosy! Słyszę głosy!"
25.Udawać ćpuna
26.Udawać zę się śpi i zrywać się z krzykiem.
27.Dłubać w uchu i pokazywać wosk pasażerom
28.Udawać że chce się rzygać
29.Głosno wypróżniać nos
30.W tłoku udawać klaustrofoba
31.Kasować bilet co stacje
32.Włączyć głos w GameBoyu na fula, grać na nim i co chwila komentować:"Jeeeee, nastepny level!"albo "No nie znowu mnie zabili!"
33.Udawać genialnego matematyka i co chwila coś obliczac i krzyczeć: "Eureka!!!"
34. Puścić "Smerfne Hity" w walkmanie tak aby wszyscy słyszeli

felomon [ KaeM apel ]
śweitne:)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
heheheh dobre ;]

mar_tusia [ Chor��y ]
napewno spkorzystam w autobusie :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
20. Spytaj się kogoś :"Szukam pilota aby mnie zabrał na Alderaan..." - Przecież tej planety już nie ma!

-=chudy=- [ ]
Mephistpheles --->No dobra...Rzeczywiście drobna pomyłka. Szczegoły! Niech będzie Coruscant

Verminus [ Prefekt ]
Świetne, jeżeli naprawdę jesteś tego autorem, wyślij np. do Joemonstera
Garbizaur [ CLS ]
Hehe. Zajebiste.
wzorzec [ spawacz dziobowy ]
ja w autobusie proponuje stanac ze wspolpasazerem bez trzymania sie poreczy. kto zajedzie dalej bez trzymanki - wygrywa.
ps. zalecane konce ikarusow :))
-=chudy=- [ ]
Verminus ----> Wysle jak sie ludziom spodoba. Czekam na wiecej opinii!

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
<------------------------------ Gratulacje pomyslowosci. (czy niektore byly sprawdzane w praktyce przez was?)
ewelina_m [ secret ]
nie chcę obrazić, ale to jest ekhmmm... Głupie i głupsze hehe, z deczka dziecinne <lol>

-=chudy=- [ ]
ewelina_m ----> o to chodzi, aby bylo glupie. Ma nawet aspekt psychologiczny - badanie ludzkich reakcji na zachowanie innych ludzi :)
Xaar ----> Z wersji Star Wars nic nie bylo testowane, zaś z wersji inspiracyjnej numery 7, 9, 12, 13, 15, 18 i 31

Vegetan [ Leń ]
Naprawde niezłe, gratuluje inwencji.
PS. WYślij do CD-Action, może pojawi się w Na Luzie??

Misio-Jedi [ Legend ]
-=chudy=- ---> To a la Star Wars jest genialne (jestem pełen podziwu) ale czy próbowałeś to zastosować w praktyce ? - Moim zdaniem to by dopiero był czad, zwłaszcza jakby ktoś to sfilmował.
Mephistopheles [ Hellseeker ]
-=chudy=- ---> No, tak lepiej. Wiesz, ile kierowca szukałby drogi na Alderaan?
-=chudy=- [ ]
Misio-Jedi ---> Jeszcze nie było odważnego (odważnej) któryby (któraby) się podjął (podjęła:)). Może w niedalekiej przyszłości (Mowa o wersji starwarsowej). Zaś jak wczesniej pisałem wersja wczesniejsza (ta druga) była po części wypróbowana. Jeśli ktoś chciałby spróbowac, to proszę bardzo, nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko. Tylko niech ta osoba zda pozniej relacje ze swoich wyczynów
-=chudy=- [ ]
Mephistopheles ---> No racja. A Coruscant przynajmniej jest w Centrum. Łatwiej trafić. He he "trafić" to mi sie dżołk udał...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ale to byłoby niezłe:
podchodzisz do kierowcy i mówisz - szukam pilota, który zabierze mnie na Alderaan...
A kierowca wychyla się, stuka w czoło i mówi - przecież tej planety już dawno nie ma! ;D
Enedweth [ Konsul ]
-=chudy=- - Masz talent :-)
a.i.n... - Tak, to by się dopiero zdziwił pytający :-)
MOD [ Generaďż˝ ]
wzorzec>>W "autobusowy surfing" bawiłem się jak byłem dzieckiem:)
-=chudy=- [ ]
Dobra wysłałem maila do CDA, zobaczymy czy zamieszczą...
reds23 [ redsov ]
3. Próbuj podnosić przedmioty mocą ( Wystawiaj na coś rękę i rób minę George'a Busha z zatwardzeniem ) :> :D
moze wymysl cos w tym stylu tylko nie zwiazene ze StarWars .. :)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
10. Do każdego brodatego gościa mów : "Witaj mistrzu Obi-Wan!" i klęknij przed nim
17. Pomaluj sobie twarz na czerwono-czarno i łyp na ludzi spode łba
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....
To wymiata :-) A probowal ktos robic z tych rzeczy cos tam 10 rzeczy ktore mozesz zrobic w supermarkecie? :)
-=chudy=- [ ]
nutkaaa ---> o to Ci chodzi?
CO MOŻNA ROBIĆ W SUPERMARKECIE? :
1. Weź kilkadziesiąt pudełek z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.
2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.
3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.
4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.
5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.
6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.
7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.
8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.
9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.
10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.
11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".
12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.
13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".
14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!".
15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!!!

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ostatnio spotkał mnie supermarketowy dowcip nr 1, hehe śmiesznie było przy kasie. A zakupy robiłem ze starym ;)

Soll [ Senator ]
Mnie rozwalila 9-ątka w wersji inspiracyjnej ;] Wystarczy sobie wyobrazic goscia z oczami jak 5 złoty , jęzor wywalony na wierzch [tak jak dzieci 5 letnie ktore maluja cos kredkami] jedna ręka przy ciele a druga wyciągnieta całkiem podchodzi klepie i wskakuje ;D

Soll [ Senator ]
Ten z mission impossible jest niezle ;D

Aen [ MatiZ ]
21.Do wyjątkowo otyłej kobiety mówisz, klęcząc- O wielki Jabbo, mam dla Ciebie prezent
22. Do dziewczyny lub kolesia w dredach (Wskazujac glowa na otyla babe) -zaprowadz mnie do swojego pana, majordomusie!

Black_Pearl [ Centurion ]
5, 7, 9, 16, 19 ... jeszcze jakiś numerek i zagram w totka :P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
23. Wejdź do autobusu mechanicznym krokiem, podejdź do kasownika i zacznij z nim rozmawiać zaczynając od "Hello, jestem C-3PO kontakty ludzie - roboty'

<<ziut>> [ Pretorianin ]
Stary w autobusie można robic jedyną rzecz która nie meczy
Spać:)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Babci która wisi nad twoim ramieniem z wyrazem twarzy "Kiedy mi ustąpisz miejsca chłopcze" powiedz "Use the force Luke"
Ben_K [ Pretorianin ]
Mam jeszcze jeden punkt do listy SW
21. Jeżeli jesteś dziewczyną możesz do każdego faceta z brodą mówić "Pomóż mi Obi-Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją"

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
I tak 18 roXXX: "Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy...."
<lol>

karothal [ Chor��y ]
Fajne ,a co oznacza kod 3 w tym ich sekretnym jezyku.Supermarket 4

Piterus_123 [ Konsul ]
fajne ja preferuje punkt 5 i 13 (z SW)

Piterus_123 [ Konsul ]
no ale z supermarkietem bylo swietne ale w CD-A****** bylo (nie robie reklamy pewnej gazecie komputerowej)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Doceniam spostrzegawczość Mephistophelesa jednak nie mozna się przyczepiać do takich rzeczy, albowiem nie wiadomo, w którym momencie historii jesteśmy w autobusie :D Równie dobrze można by się kłocić o punkty 13, 17, 18 że Gwiazdy Śmierci tez już nie ma a obydwaj dżentelmeni z pozostałych punktów gryzą glebiszcze. Tak mnie naszło na filozofię ;p
Immacolata2 [ Centurion ]
he he, to Ci sie udalo Ben_K
" Jeżeli jesteś dziewczyną możesz do każdego faceta z brodą mówić "Pomóż mi Obi-Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją""
a czy mozna zaczac tak zabawe juz na przystanku? W takim razie jezeli bede gdzies jechala z dzieckiem w wozku na pewno ktos pomoze mi ten wozek wniesc po tych waskich schodkach ;))
co do supermarketu - kiedys slizgalam sie na posadzce miedzy regalami - bylo bardzo milo, znakomicie sie bawilismy (ja i moj syn) i zebralismy spora publicznosc ;) cudem nie wmontowujac sie w zadna polke (chociaz przy kawie rozpuszczalnej to malo brakowalo)
Ptosio [ Legionista ]
-Gdy kierowca naciska kierunkowzkaz mow "a teraz pojedzie w prawo(lewo)!" po czym modulowanym głosem "Imperator to przewidział" a po wyprzedeniu jakiegoś innego samochodu "Widze że wyrosłeś na niezłego pilota"
- Gdy ktoś poprosi cie o ustopienie miejsca mów "Twoje sztuczki Jedi na mnie nie działają"
-Gdy mijacie posterunek policji lub radiowóz "Namierzyli nas, włączyć niwelatory pola"

Father Michael [ Padre ]
Co mozna robic w autobusie? Ladnych pare lat temu wymyslilismy z kumplem nastepujacy motyw:
1. Zamawiamy pizze w pizzeri, odbieramy.
2. Jedna osoba idzie na przystanek, zas druga z pizza idzie dwa przystanki dalej.
3. Pierwsza osoba wsiada do autobusu, podchodzi do kasownika, glosno mowi: "Poprosze srednia hawajska".
4. Dwa przystanki dalej wchodzi druga osoba, pyta kto zamawial pizze, odbiera kase i wysiada. :)
DarkStelix [ Padawan ]
11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible". wypas:]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Swietne :). Gratuluje pomyslow :D

Orlando [ Reservoir Dog ]
hahhaha, przez was hehe mam kolke h..h..hahahaha!!!

Anarki [ Demon zła ]
hehe niektore dobre ;D
Andrewlee [ BFXXJ ]
Moze byc, dobre jest 5
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Wypas teksty wszystkie :P

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hehehe :D Ale sie usmialem, po prostu super:] Niektore motywy sa zarabiste

Adamss [ -betting addiction- ]
A mnie to jakoś nie bawi.. ?

Beaverus [ Bounty Hunter ]
ahaha mi sie podoba , macie talent :D
chyba kiedys jak bede mial zbyt dobry humor , jak ruszymy krzykne ze kurs na tatooine i wlaczyc hipernaped :D

Chmielek [ Warrior of the World ]
Udawać schizofrenika i rozmawiać z powietrzem.
hahah dobre!

o^scar^^ [ GRWD ]
Nie no usmiałem sie z tych tekstów :] hihihi sa dobre na rozluźnienie :] no to jutro jedziemy autobusem itd... :]

CFH [ Pretorianin ]
13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".
Gdy kierowca naciska kierunkowzkaz mow "a teraz pojedzie w prawo(lewo)!" po czym modulowanym głosem "Imperator to przewidział" a po wyprzedeniu jakiegoś innego samochodu "Widze że wyrosłeś na niezłego pilota"
hehehe dobre :DDD
j-bobo [ Pretorianin ]
albo podczas podjazdu na przystanek mów
,, CZY CZy CZY (zakłucenia) Stend Baj. wi starting aprołcz"
(Stand by. we starting approuche - podchodzimy do lądowania)
xanat0s [ Wind of Change ]
"7. Udawaj R2-D2 (rób: PRIIIIIITUTITU! TRIIIT!) " - niestety ta funkcja jest juz zarezerwowana dla sluzb technicznych metra. Ich krotkofalowki ciagle tylko PRIIIIIITUTITU! TRIIIT :)
Usmialem sie niezle, naprawde bardzo fajne!
-=chudy=- --> te drugie to robiles ze Szwagrem czy z kim? Czytajac dochodze do wniosku, ze tylko szwagier mogl wymyslec tak glupie pomysly ;]
EwUnIa_kR [ Legend ]
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy....
LOOOOOOOOOL

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
xana- no pewnie ze szwagier:) mateusz tobie to sie nudzi. jak mozna miec srednia pisania 10 postow dziennie:)
Ewunia_kR- tak ja tez z teog najbardizej polewałem:)
xanat0s [ Wind of Change ]
Filevandrel --> a wiesz co robil szwagier z bazynem? Wyskakiwali na przystanku, dwa podciagniecia na wiacie i biegiem do autobusu :P

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
xana- taak słyszałem:) wiesz że od tego roku mam poważne postanowienie jezdzenia do szkoly na rowerze:) moze zrzuce troche sadelka a i na bilecie zaoszczedze i wydam na armies of exigo;-)
wiesz szwagrowi rozne rzeczy odpieprzaja czasem:) niedlogo bedzie grindowal o kasownikach w autobusie;-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 22:25:00]
xanat0s [ Wind of Change ]
Filevandrel --> Za bardzo sie nie oplaca, musialbys wstac o 6:15 :) A nie wiem czy to warte tych kilkadziesiat zlotych na biletach...
I nie denerwuj mnie tym "Wypowiedz zostala zmodyfikowana...". Tez sobie kiedys kupie! :]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
heheheheh:P na razie nie masz forsy. wlasnie kupiles BMX'a:P ja za to nie kupuje juz CD'a:( cos za cos:(. A wstawac tak wczesnie bym nie musial. Mysle ze jakbym wyjezdzal o 7:00 to bym spokojnie zajechal orzy szybszym tempie:) no i to bedzie zdrowe:)
P.s. Buuuuuuuuuuu!!!!! skasowali skórke Sepie... dopiero teraz sie zorientowałem...:(
P.s. 2- na bilecie zoszczedzilbym jakies 300 zl na rok:) to calkiem sporo:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-31 22:42:58]

Zapruder [ Testament ]
chyba będzie trzeba wreszcie zacząć korzystać z autobusów :D
18. Załóż wiadro na głowę, czarny płaszcz i głośno dysz... hyyy... hyyy.... LOL :D

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
haha mocne :D
Jesli chodzi zas o udawanie Chewbacce to moj kolega robil to juz nie raz w miejscach publicznych :>. Nauczyl sie tego na jakims ognisku w lesie z metalami :). Pozno w nocy i nagle wszyscy zgromadzeni wokol ogniska odchylaja glowe do tylu i (ach skoda ze mnie tam nie bylo) AAARRRRRRRRRGG
Z moja siostra do podstawowki chodzil koles co zalozyl na siebie pudla kartonowe, wchodzil do tramwaju i mowil ze jest batmanem, ale On na prawde byl uposledzony psychicznie.
dzfonek [ Konsul ]
nie wime czy ktos jusz pisal o tym ale moi kolesie odlewali sie do butelki po piwie i koli ;DDD jeden na kleczaco na koncu autobusu do butelki po carsbergu w autobusie jadacym nad morze zludzmi ktorych nie znalismy a drugi siedzac lal do butelki po koli ;DDD to byla jazda na wycieczce szkolnej...ale pifko musi kiedys wyjsc....to jedyny moral...

cycu2003 [ Senator ]
hehehe,calkeim fajne,mnie osobiscie bardziej sie podoba wersja z matrixem

kamil_kriss [ Konsul ]
ja jadę autobusem przez ok. 5min, więc nie mam czasu żeby się wygłupiać (a szkoda) ;P

slot5 [ Generaďż˝ ]
5 i 13 jest spoko.. co do 13 to kiedys jak jechalismy autokarem na wycieczce ktos nie wydarł "właczam hipernaped" i sie wgnietlismy w fotle i machalismy łapamai"że nieby ten Jelcz jedzie jakos hiper szybko" :D:D
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Cholernie Ci się nudziło. Oj starsznie.

Shuruga [ Legionista ]
Hehe nawet, nawet, tylko jakoś nie mam zamiaru tego robić.