GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[info] GameStar #8

05.08.2004
14:40
[1]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

[info] GameStar #8

Kolejny numer cyfrowego tygodnika o grach GameStar rozgrywkę rozpoczyna w atmosferze dość gorącej. Szczegóły tuż poniżej, a wydanie dostępne jest pod adresem www.gamestar.pl/de :

* Temat numeru: Codename: Panzers

Tym razem mamy skandal. Gra, będąca bardzo dobrym RTSem o drugiej wojnie światowej, prezentuje się znakomicie, ale niestety nie zasługuje na dobrą ocenę. Otóż możemy się z niej dowiedzieć, że to Adolf Hitler i III Rzesza została napadnięta przez Polskę w 1939 roku!


* Zapowiedź: Warhammer 40 000: Dawn of War

41 millenium to mroczna i krwawa przyszłość ludzkości. Wojna szaleje na tysiącach światów, a Imperium, którego stolicą wciąż pozostaje starożytna Ziemia stawia na szali wszystko, aby tylko wygrać ten konflikt.


* Raport: Strategie z drugiej wojny

Taktyczne RTS-y, osadzone w realiach II wojny światowej, mają wiele cech wspólnych, ale też różnią się szczegółami. Oto porównanie trzech najbardziej znanych tytułów obecnych na rynku – w szranki stanęły Codename: Panzers, Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu i Soldiers: Ludzie Honoru..

* Raport: Lan4Fun

W dniach 24 i 25 lipca odbyła się kolejna, trzecia już impreza z cyklu Lan4fun. Ideą przyświecającą lanparty jest spotkanie się ludzi rozmiłowanych w grach komputerowych, a konkretnie w sieciowych strzelaninach.

* Film: Król Artur

Film Antoine’a Fuquy ma być teoretycznie próbą opowiedzenia historycznej prawdy kryjącej się za mitem. Efekt końcowy: Król Artur nie jest ani dobrym filmem historycznym, ani ciekawie opowiedzianą legendą.

* Arena online

Tym razem obszerna recenzja gry MMORPG Horizons, wymarzonego tytułu dla wszystkich graczy, którzy lubią stać się częścią wielkiej społeczności tworzącej świat gry.

* Książki

W tym numerze Przez mgły i morza Fritza Leibera, kolejna opowieść spod znaku piekła i szpady, czyli Klejnot i wachlarz Feliksa W. Kresa, Maskarada Tomasza Pacyńskiego, oraz Migotliwa Wstęga: Odwet Alaistaira Reynoldsa.

* Gadżety

Sony już niebawem wprowadzi do sprzedaży nową konsolę PSP (PlayStation Portabe), która ma zrewolucjonizować rynek, podobnie jak uczynił to walkman, tej samej firmy.

Pozdrawiam,

Marcin Lejman

05.08.2004
14:42
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

Będzie co czytać w nocy :)

A jakie pełne wersje? ;)

05.08.2004
14:46
smile
[3]

piokos [ ]

Robocop jak wykupisz cd keja

05.08.2004
14:49
smile
[4]

Peterrek [ 420 ]

Komiksu znowu zabrakło, a szkoda.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.