GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® aka VL part 176

04.08.2004
11:04
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Vandenberg's Legacy® aka VL part 176

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: Wiolax
Civilians: Alick, Brisk., Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!


Pamiętaj: "Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

04.08.2004
11:06
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

taaa. taaa.. wiem ze było mało postów w poprzedniej ale mam to gdzies. Nie bedzie mnie po południu wiec nie załoze NP... a teraz mam okazję.

04.08.2004
11:07
[3]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

No, ale co z tego - ja będę :|

04.08.2004
11:10
[4]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No, ale co z tego - mnie nie będzie :|

04.08.2004
11:11
[5]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Co jest, popsułes te meble czy co ? :P

04.08.2004
11:13
[6]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Zaraz Ciebie popsuje :>

04.08.2004
11:14
smile
[7]

Adamss [ -betting addiction- ]

...engaging...

04.08.2004
11:35
[8]

Hellcat [ Legend ]

"Argh"ing :D

310

Kolejny dzień przepełniony rozrywką :D

--
O...Wiola idzie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-04 11:36:31]

04.08.2004
11:39
[9]

Wiolax [ Senator ]

Hey ah VLowcy!
Szef coś zły jest, czy mi sie tylko wydaje? :)
Hell'u cóż się tak namiętnie rozrywasz? :)

Ahhhh......zachwyciłam się :) (juz wczoraj z resztą, ale zapłon mi siada...) jestem rekrut!!!

04.08.2004
11:45
[10]

Hellcat [ Legend ]

Hurra...dostarczyli mi pamiątki :D
No...to teraz dive w otchłań hardware'u, przeczyszczenie kompa, naoliwienie wiatraczków, i montujemy :D

04.08.2004
11:53
smile
[11]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D

Hell co to za private message? :>

04.08.2004
11:55
[12]

Hellcat [ Legend ]

M'qś
Czemu od razu oskarżasz mnie, ja nawet nie wiem co ona miała w treści :(
[ale messy o takiej treści to piszą terroryści :>]

04.08.2004
11:57
smile
[13]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm nie pamiętasz co mi napisałeś? :D

04.08.2004
11:59
[14]

Hellcat [ Legend ]

Jasne że pamiętam :D

Choć wcale do Ciebie nic nie pisałem :D

04.08.2004
12:00
smile
[15]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm to ja już teraz nic nie wiem :D

04.08.2004
12:02
[16]

Hellcat [ Legend ]

M'qś
Mie to sie zdaje że Ty za dużo smażysz :>
I potem takie akcje sie dzieją że widzisz niewidzialne PM-y :>

04.08.2004
12:02
smile
[17]

M'q [ Schattenjager ]

BUhahahahahaha kolejna Private Message.... tym razem z pogróżkami :D Ale żywcem się nie dam :D

04.08.2004
12:05
[18]

Hellcat [ Legend ]

M'qś
Ja się o Ciebie zaczynam poważnie martwić :)

--
Ide się wykąpać :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-04 12:06:13]

04.08.2004
12:06
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

Hmmm 3 wiadomość :> Zaczynam się bać :D

04.08.2004
12:11
[20]

Hellcat [ Legend ]

Niee no...M'qś...ale że będziesz mi proponował iskanie i stykanie się końcówkami to ja się nie spodziewałem :>

--
Ni ma mie :D
--

04.08.2004
12:12
smile
[21]

M'q [ Schattenjager ]

Pffff :P Ja o niczym nie wiem :D

04.08.2004
12:56
smile
[22]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Huehuehue Noc Kruka zamówiona teraz tylko czekac :D :D

04.08.2004
13:03
smile
[23]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm pff :D

Playing: Metallica- Outlaw Torn :D

04.08.2004
13:08
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś Ty mi tutaj nie pufaj, bo co Ty możesz wiedzieć o pufaniu PFFFFFFF :D

04.08.2004
13:14
smile
[25]

M'q [ Schattenjager ]

Patrz co znalazłem :D

04.08.2004
13:18
smile
[26]

Hellcat [ Legend ]

Shakkin Dudi :D

04.08.2004
13:20
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś huehuehue :P

Halluś a ja Ci powiem jedno ćwicz :D :D

04.08.2004
13:21
smile
[28]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

fuck... czuje sie jak bym spedził ostatnie 6 godzin na silowni albo 10 ton węgla przerzucił :|. Z tymi meblami przyjechali.. ale tylko jeden gosc był wiec trzeba było pomóc.

A jeszcze trzeba powynosic te stare meble i poustawiac nowe. Ale to juz nie dziś. Przynajmniej stół stoi tam gdzie powinien :).

<------ BTW dokładnie tak oto wygladam....

Wiolu ----->> rekrutem jestes od paru czesci:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-04 13:22:35]

04.08.2004
13:21
[29]

Hellcat [ Legend ]

Chwila :P
Ledwom się wykąpał...zmęczony jestem :P

Ale zaraz ide :D

04.08.2004
13:22
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś no juz spokojnie i wdech i wydech :D i pamiętaj jak zobaczysz białe światełko na końcu tunelu to idź w przeciwnym kierunku :D

04.08.2004
13:24
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

BHehehe, białe światło :D I ciepełko :D

04.08.2004
13:30
[32]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

potrzebuje masazu... i to nie tylko pleców. Najlepiej przez jakąś cycatą sex-blondynę :)

04.08.2004
13:31
smile
[33]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś zawsze tego Brisia wywieje kiedy jest potrzebny :D

04.08.2004
13:33
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

No właśnie nie :D Brisiowi się coś włącza, jak ktoś o nim mówi :D I zaraz tu przybędzie pewnie :D

04.08.2004
13:33
[35]

Wiolax [ Senator ]

SS----->no rzeczywiście cofnęłam sie do tyłu trochy i widze co widzę.....miło :)
ale głowy nie dam, bo na początku to poszukiwałam tam swego nicka....a potem zaprzestałam......
ehhh co by nie mówił..... za....biście :)

SS a może zimny prysznic by Ci pomógł? :P

04.08.2004
13:44
smile
[36]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus ---->> o od kiedy to Briś jest cycaty?? :D

Wiolu ----->> prysznic juz brałem :D. Teraz czekam na masaz... a so! :D. BTW rekrutów... z tego co pamietam to Hellcat i Torn nie dodawali Cie do listy :>

04.08.2004
13:51
smile
[37]

Torn [ Merces Letifer ]

SS nieładnie tak kłamać, szczególnie kiedy wszystko obserwuje :]

04.08.2004
13:51
[38]

Wiolax [ Senator ]

Briska to juz sporo nie ma , przynajmniej na GOLu...
SS i jak widać nie pomógł......ten prysznic znaczy się....

04.08.2004
14:00
smile
[39]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ---->> pfff.. sam se zobacz i wyjdzie kto tutaj jest nietolerancyjny z tą swoją zasadą OZDNP... :>

Wiola ---->> po czym wnosisz ze mi nie pomógł :>

04.08.2004
14:02
smile
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

SS - weź mnie nie denerwuj nawet, bo wczoraj tez sie wielce upierałeś, że superman jest z marvela :D
Chyba wiem kiedy robiłem poprawki do wstępniaka, a to że akurat Hell zakładał wtedy większość części - zresztą jak się przypatrzeć to Hela ma edita i Wiole dopisał. Zresztą what r u trying to do? Impress recruit? :))

04.08.2004
14:02
smile
[41]

M'q [ Schattenjager ]

se idzie :D

04.08.2004
14:12
[42]

Wiolax [ Senator ]

A ja nie wiem o co idzie.... że kto mnie dopisał? :) *uśmiecha się*
recruit is under impresssss.....
qrcze też by mi się prysznic przydał...;)
M'q qda?
Torn a do Ciebie mam zapytanie?

04.08.2004
14:24
smile
[43]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Torn ---->> nie poprostu chcę pokazać ze ta karczma nadal jest otwarta dla nowych.

04.08.2004
14:25
[44]

Hellcat [ Legend ]

Recon doniósł że o mnie mówią.

Kto mnie znowu chce wkopsać? :>

04.08.2004
14:38
[45]

Wiolax [ Senator ]

Nie zdążyłam dać pytania (bo znów mnie wywalili z netu)
Torn--->dlaczego tak rzadko tu jesteś (tzn. odzywasz się)
Hell'u poskładałeś "zabawki"? A jak mi teraz nie odpowiesz również, to się obrażę...

04.08.2004
14:39
[46]

Torn [ Merces Letifer ]

Torn a do Ciebie mam zapytanie?
słucham...

poprostu chcę pokazać ze ta karczma nadal jest otwarta dla nowych.
to przecież dopisałem Wiole wiele części temu.

04.08.2004
14:40
smile
[47]

Torn [ Merces Letifer ]

Wiola - :) no weź przestań :>

04.08.2004
14:42
[48]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

chyba ja dopisałem Wiole jako pierwszy...

eeee... ide se popracowac. Także wybywam na czas niokreslony.

04.08.2004
14:44
smile
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

hahaha, Bożeeee, przecież napisałem Ci wcześniej żebyś nie kwestionował tego bo to ja ją dopisałem, ale widze, że Ci BARDZO zależy to ok - Wiola - to SySuś Cie dopisał :PPP
Pamiętaj o tym.

04.08.2004
14:46
[50]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

chyba cos fiksujesz.. dawno pewnie jakiegos filma nie ogladalas...

C'ya..

04.08.2004
14:47
smile
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra, SySuś miałeś racje w 167 wpisałeś JAKO PIERWSZY Wiolex. *kłania się do stóp*
Ale ja miałem już w wstepniak.txt wcześniej, stąd to nieporozumienie :D
huehue :D

04.08.2004
14:48
[52]

Torn [ Merces Letifer ]

chyba cos fiksujesz.. dawno pewnie jakiegos filma nie ogladalas...
Nie, to z innego powodu.

A wczoraj to kto fiksował?:>

04.08.2004
14:49
[53]

Torn [ Merces Letifer ]

..ogladalas..
kto tu fiksuje :>>>

04.08.2004
14:49
[54]

Hellcat [ Legend ]

Wczoraj ja fixowałem bike'a :D

O...słońce wyszło...coprawda nie moje, bo moje wyjechało, a do drugiego mam troche daleko :)

04.08.2004
14:52
smile
[55]

Torn [ Merces Letifer ]

A propos:

Przychodzi facet do okulisty i mówi:
- Panie doktorze, nic nie widzę na dużą odległość.
Okulista zaprowadził pacjenta do okna, wskazał palcem na niebo i pyta:
- A co to jest?
- Jak to co? Słońce!
- No to co pan rozumie przez większą odległość???

04.08.2004
14:52
smile
[56]

Wiolax [ Senator ]

Torn...nooo...teraz Cie trochę było! (jako Torn....) :)))))

04.08.2004
14:54
smile
[57]

Torn [ Merces Letifer ]

(jako Torn....) :)))))

04.08.2004
14:55
smile
[58]

Hellcat [ Legend ]

Widzisz Szefie...cała konspira poszła wpizdu...i cały plan też wpizdu :P

04.08.2004
14:55
[59]

Torn [ Merces Letifer ]

:D
ale przez kilka części było zabawnie :>

04.08.2004
14:57
[60]

Hellcat [ Legend ]

To zależy...kto wiedział ten miał ubaw z niewiedzących, a kto nie wiedział musiał kminić :P [co trudne nie było :)]

04.08.2004
14:58
[61]

Torn [ Merces Letifer ]

Ale ja sie nie kryłem, po prostu niektóre osoby nie były z nami od pewnego momentu i tyle :)

04.08.2004
14:59
smile
[62]

frank.the.tank [ Centurion ]

Law Enforcer reporting in.

Widzę nową twarz - Wiolax - witaj.
Pilnuje tutaj porządku, więc radze uważać.

04.08.2004
14:59
[63]

Wildcat [ Centurion ]

/change nick

No ja wiem :D

04.08.2004
15:01
[64]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u obraziłam się....
a btw niezły kubuś jesteś....
:)
Tak sobie siedzę i myślę (to nie boli)....Torn skąd się wziął Torn? :)

04.08.2004
15:02
[65]

Wildcat [ Centurion ]

R6: Black Thorn ;)

Cześć Thorn :D

04.08.2004
15:02
[66]

Torn [ Merces Letifer ]

Wiolax - zerknij na maila to 'może' się wyjaśni.

04.08.2004
15:03
smile
[67]

Wiolax [ Senator ]

Cześć frank !
Ależ ja uważam całyczas...i jak na tym wychodzę?

04.08.2004
15:03
smile
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

Dziki Kocie - wiesz co... :)

Wiolax skąd sie wzieła Wiolax? :)

04.08.2004
15:03
[69]

Hellcat [ Legend ]

Hm...może i jestem "kubuś"...whataver it means...

Siemasz Wildy :D

04.08.2004
15:04
smile
[70]

frank.the.tank [ Centurion ]

Wiolax - ok, będziesz żyć.
To do następnego. :)

04.08.2004
15:05
smile
[71]

Wiolax [ Senator ]

Baaa, żebym jeszcze wiedziała co znaczy Rip, to pewnie by mi wiele wyjaśnilo.

04.08.2004
15:07
smile
[72]

Torn [ Merces Letifer ]

:D
To o w tym rzecz, co, ale kto. I nie jest to jakieś uwielbienie, po prostu bardzo dziwnie się ten ktoś nazywa, stąd sobie przywłaszczyłem, jedynie na potrzeby publikacji na GOLu :)

04.08.2004
15:07
[73]

Hellcat [ Legend ]

Requesciat In Pace

Ale to pewnie jakieś inne ukryte znaczenie

04.08.2004
15:07
smile
[74]

Torn [ Merces Letifer ]

Jeez, jak ja pisze.

*To nie w tym rzecz - co, ale - kto.

04.08.2004
15:08
[75]

Wiolax [ Senator ]

że z filmem coś?

04.08.2004
15:08
[76]

Torn [ Merces Letifer ]

rip może być jeszcze zdrobnieniem od rwać, ale nie o to chodzi.

04.08.2004
15:09
[77]

Hellcat [ Legend ]

*pali niemca* :D

04.08.2004
15:09
[78]

Torn [ Merces Letifer ]

Wiolax, a czemu akurat mnie się pytasz ? :) Weź wszystkich, bo się będą czuć pokrzywdzeni, poza tym ja muszę się oddalić :]

04.08.2004
15:11
[79]

Hellcat [ Legend ]

A ja sobie przygotuje zestaw świeczek na wieczór :D
A poza tem...moja cudowna, ukochana siostrzyczka przyjeżdza :)

c'Ya Szef :)

--
/change bf_usertactics

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-04 15:13:59]

04.08.2004
15:12
[80]

Wiolax [ Senator ]

kubuś sam ze soba gadasz?
Wiolax :))) wzięła sie od Wioli z małym iksem! Ooo.... stąd się wzięła!
Torn od kogoś trzeba zacząć! A jak Szef na to pójzie to reszta załogi wiekszą smiałość będzie miała!

04.08.2004
15:13
[81]

Wiolax [ Senator ]

* nic nie pali*

04.08.2004
15:14
[82]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - cya.
Wiolax - hmm, strasznie zagmatwana historia :> :P Ale co ten "x" oznacza, trzeba się w to zagłębić :>

04.08.2004
15:16
[83]

Wiolax [ Senator ]

Nie wiem czy warto, bo nie ma w co sie zagłębiać......płytko :))))

04.08.2004
15:16
[84]

Hellcat [ Legend ]

Szef, qrna...mówiłeś że się oddalasz to się pożegnałem...ja zostaje...tylko czasem na serv będe uciekał :D

04.08.2004
15:21
[85]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u tzn. teraz jestes na servie, tak :)

04.08.2004
15:49
[86]

Wiolax [ Senator ]

No i wszyscy gdzieś poszli sobie...a ja taka samotna *zaczyna chlipać...*
.....hmmmm .....do jutra! :)

04.08.2004
15:52
[87]

Hellcat [ Legend ]

No...wszystko w porządku...gra się dobrze :]
Ale jednakże do wieczora jeszcze czas...a wtedy idzie najlepiej :D

Więc póki co, pójde na decku pośmigać :)
Będe kole 16:30 :)

04.08.2004
18:43
smile
[88]

Adamss [ -betting addiction- ]

OMG, co za pogoda.. zdechnąć można.. [sic!].

04.08.2004
19:05
smile
[89]

..KmP.. [ Designed by AI ]

siemano wszystkim
nareszcie mam nową klawiaturę ! :D

04.08.2004
20:05
smile
[90]

..KmP.. [ Designed by AI ]

no i co, zmyli się wszyscy :/

04.08.2004
21:22
[91]

Hellcat [ Legend ]

Wiecie co??
Nie wiecie??

To się nie dowiecie...

--
Damn...mam jakoś dziwnie zwiększony puls :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-04 21:30:28]

04.08.2004
22:03
smile
[92]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D

*wrócił*

*baloniki, sztuczne i zimne ognie, wszyscy się cieszą*

:D

04.08.2004
22:09
[93]

Hellcat [ Legend ]

Ja mogę [jeśli trzeba] pomachać ogonem :>

04.08.2004
22:11
smile
[94]

M'q [ Schattenjager ]

Nie trzeba, ale można :D

05.08.2004
03:10
[95]

Torn [ Merces Letifer ]

‹branoc›

05.08.2004
07:58
[96]

Wiolax [ Senator ]

Bry...
*Znów sama o poranku łazi wokół pustej bazy....na pierwszy rzut oka wszystko jest OK, ale wie, że nie jest to naturalne w tym świecie... coś się musi zadziać.....za spokojnie!. Wchodzi do środka...*
A co mi tam, idę do lodówy....potrzeba mi czegoś s ł o d k i e g o!!!! :)

05.08.2004
09:35
[97]

Hellcat [ Legend ]

Witam.
Dziś zajmiemy się ewolucją 103 pary odnóży u stonogi korsykańskiej.

M'qś
To chodź, popatrzysz na mój ogon :>

05.08.2004
09:39
smile
[98]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Witam.
Dziś będziemy rozmawiać o wszstkim ale nie an temat :)

Hell ===> weź idź graj tego JA, tu nic tylko próbujesz ludzi płoszyć :)

05.08.2004
09:41
[99]

Hellcat [ Legend ]

Ray
Proszę bardzo, leć jeśli chcesz...

--
Osz w kuble...poczta się buntuje...ale kanał :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 09:43:22]

05.08.2004
09:45
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

100 :)

05.08.2004
10:00
smile
[101]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, to lecem ;]

zjem śniadanko i potem dalej będę tu egzystował ;]

05.08.2004
10:37
smile
[102]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :]

05.08.2004
11:39
smile
[103]

Hellcat [ Legend ]

Hura...dostałem paczke od swej ukochanej Przyjacióółki :D
Ojej :)

No...to teraz sobie posłucham Sweet Noise'a :D
Potem pójde na dziw...na spacer nad kanałek...a potem na dziw...do sklepu :D

05.08.2004
11:45
[104]

Wiolax [ Senator ]

Hey!
Miałam sesje terapeutyczno-dydaktyczną z......informatykiem zaprzyjaźnionym ;-)
teraz wcinam kebaba......mmmmniammmmm!!!! lubicie?

Dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz?

05.08.2004
11:47
[105]

Hellcat [ Legend ]

Buehehe..."Sesja"...to tak TO się teraz nazywa :>

Albo nie...puszcze sobie Armię Zbawienia...potem SN...Nie Było

05.08.2004
11:55
smile
[106]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Wole Korna :))

tak wiem, tobie tylko dziw... sklepu chodzia po głowie... tak to teraz się nazywa :> ;D

05.08.2004
11:57
smile
[107]

Hellcat [ Legend ]

Ray
To już chyba wiem o co Ci chodziło jak mówiłeś że chcesz ode mnie rzekomo "płytę pożyczyć" :>
Zboczona świnio :P:P:P

05.08.2004
12:01
smile
[108]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :)

Heh.. a ja wczoraj w radiu slyszałem piosenke Lady Pank "stacja Warszawa" i cholernie mi do ucha wpadła.. wczoraj przez cały dzień ją nuciłem :)

05.08.2004
12:06
smile
[109]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, to miała być nasza mała sadomasochistyczna talemnica ;D

05.08.2004
12:08
[110]

Hellcat [ Legend ]

Idź Ty sadomasozwierzu :P:P:P

SS
Wiadomo...WWA...(L) King i te sprawy :D:D:D
A piosenka rzeczywiście fajna :)

05.08.2004
12:37
smile
[111]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, teraz to idź Ty... Yhh :D

A ja gram sobie teraz w The Suffering, IMHO, calkiem fajne ;)

05.08.2004
13:38
smile
[112]

Adamss [ -betting addiction- ]

Geeez, Hell&Cap - nie róbcie siary z VL :P.

Hejo! :)

05.08.2004
13:41
smile
[113]

Hellcat [ Legend ]

Siara to na Ddw jest :P

A Ty uważaj bo możesz nie zauwazyć jak Cię ktoś przyuważy i na Twym losie zawazy :>

05.08.2004
13:42
smile
[114]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Hej, ale pospałem, qrna ciut długo :>
to już śniadanie nie opłaca się robić nawet :)

Co do piosenek zasłyszanych to ostatnio widziałem właściwie teledysk do Spidermana 2, w wykonaniu - tu sie lekko zdziwiłem, jak facet zaczął śpiewać - polskiej grupy (ale piosenka tylko u nas będzie na OST) - Ptaky "Chroń to co masz" czy jakoś tak. Clip nawet fajny..

05.08.2004
14:51
smile
[115]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

buehehe
[05.08.2004] 14:49
\/

05.08.2004
14:54
smile
[116]

Wiolax [ Senator ]

Panie Ban!ta
kiego grzyba się chłopca czepiasz :)))))))

05.08.2004
14:55
[117]

Hellcat [ Legend ]

BK
LoL...skąd On wiedział? ;)

05.08.2004
14:57
smile
[118]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Bo od czasu do czasu nie wytrzymuje :]
strasznie ciekawy wątek p. felomona :D i do tego jaka trafna dedukcja :D
Wiola, na pewno jesteś Wiola ?? :) Przecież jesteś tu stosunkowo niedługo, jestęś ostatnią osobą, którą bym posądził o komentarz do tego :)

05.08.2004
14:58
[119]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Hell
pewnie jest jakimś medium :>

05.08.2004
14:58
[120]

Hellcat [ Legend ]

Wiesz...jakbym ja Ci dał dedukcję dot. pewnej osoby która się tam też wpisała to wiesz... :]

Medium...ja też jestem medium...a może nawet High bo wiem kto i kiedy się gdzie wpisze :P
A poza tym...może i On ma racje :P

Ale ja wiem że z tą swoją dedukcją dot. jednego osobnika to bym utrafił Bullzeye :D


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 14:59:45]

05.08.2004
14:59
smile
[121]

Wiolax [ Senator ]

BK pewnie znów cos źle zrozumiałam......nie przywykłeś jeszcze do tego? :)))
Uffff.....gorąco u mnie, rozpuszczam się!!!!

05.08.2004
15:01
smile
[122]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - teraz to wygląda jakbyś umiejętnie chciała zamydlić oczy :>
Trafiłaś dobrze, ale wiesz chociaż kto to Banita? :))

05.08.2004
15:01
[123]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Hell - a kogo byś tam wykminił ? Luzera?

05.08.2004
15:02
[124]

Hellcat [ Legend ]

Nie Wodzu...pana na M. :>

05.08.2004
15:05
smile
[125]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell... Mnie ?? :)

05.08.2004
15:07
smile
[126]

Wiolax [ Senator ]

BK, a teraz to wygląda jakbyś chciał mi coś powiedzieć ;-)

05.08.2004
15:08
[127]

Wiolax [ Senator ]

Coś mi tam zaświtało piate przez dziesiąte, ale znając mój samozapłon....pewnie nie to :P

05.08.2004
15:08
[128]

Hellcat [ Legend ]

Ray
A co Ty masz z M wspólnego?? :D

05.08.2004
15:11
smile
[129]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - no to się teraz pogmatwała konwersacja nieźle :D
zostawmy to, felomon po prostu trafił jak łysy czupryną o ...blabla.. :)

05.08.2004
15:13
smile
[130]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, nazwisko mam na M :)

05.08.2004
15:14
smile
[131]

Wiolax [ Senator ]

BK czyżby Cie to dziwiło???? Ja jeszcze nie widziałam w tej "naszej" karczmie nie pogmatwanej konwersacji! :)))

05.08.2004
15:15
[132]

Hellcat [ Legend ]

Ray
Niby racja...Dziadku M. :]

Ale to jednak nie to :]

05.08.2004
15:15
smile
[133]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - nie, nie dziwi :))
Dziwią mnie tylko takie super wątki jak tamten :D

05.08.2004
15:17
smile
[134]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, cholera, to truuudno :)))


a jakbym był to ja to jakaś nagroda by była ?? :)

05.08.2004
15:18
smile
[135]

Wiolax [ Senator ]

BK....chcesz mnie pobić??? :)))))

05.08.2004
15:18
[136]

Hellcat [ Legend ]

Hmm...tak...zostałbyś przeze mnie zamordowany ze szczególną brutalnością i wyrafinowaniem :]

05.08.2004
15:20
smile
[137]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - w czym ? (albo czym) :PPP

05.08.2004
15:23
smile
[138]

Wiolax [ Senator ]

BK, a w czym jesteś najsłabszy??? :P
a czym? hmmmm..... *zamyka oczy.....* znalazło może by się coś.... hi,hi,......

05.08.2004
15:25
[139]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - jestem cieńki w enemy territory :>

8-)

05.08.2004
15:26
smile
[140]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Hell, no nic, trudno... byłbym zadowolony :))) No nic, poczekam na kolejną okazje :D

05.08.2004
15:30
[141]

Wiolax [ Senator ]

BK odpada....mnie to w enemy nawet nie widać! :)))

05.08.2004
15:30
smile
[142]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

*ogląda Makłowicza i zabiera się za śniadanio-obiad*

05.08.2004
15:37
[143]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

*mniam*
Wiola - to może plucie na odległość ? :)

05.08.2004
15:48
smile
[144]

Wiolax [ Senator ]

BK narobiłeś mi apetytu, więc pohasałam po brzoskwinie.....mmmniammmm!!! (chy...cały dzień sie obżeram!!!)
czyli jednak czychasz na moją reputację.......chcesz com bym się cała poopluwała :)

05.08.2004
15:59
smile
[145]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Wiola - to była tylko propozycja :)
To może zawody w obżeraniu się brzoskwiniami :]

05.08.2004
16:02
smile
[146]

Wiolax [ Senator ]

BK.... do biegu gotowi START!

05.08.2004
16:03
[147]

Hellcat [ Legend ]

Albo "Kto pierwszy ustrzeli 20 orgazmów" :]

Wszak brzoskwinka...wiadomo co to jest :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 16:04:47]

05.08.2004
16:03
smile
[148]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

akurat nie mam żadnej brzoskwinki pod ręką

05.08.2004
16:11
[149]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

No i Hela wypłoszyłeś Wiole...

05.08.2004
16:13
smile
[150]

Wiolax [ Senator ]

BK....:( szkoda.....:) umawiamy się na następny raz? zakupimy sobie po 2 paczki, co?!
Hell'u wytłumacz się, podglądaczu jeden, pod rząd czy z przerwami??? A co to jest brzoskwinaka ?????

05.08.2004
16:13
[151]

Hellcat [ Legend ]

Czasem Tak Bywa

MA

05.08.2004
16:14
[152]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

O jednak nie :]

2 paczki? ja po 3 egzemplarzach będę miał dosyć :)

05.08.2004
16:15
smile
[153]

Wiolax [ Senator ]

BK mamy cichy układ.....z Hell'em, ciii....on mnie nie wypłoszy!
edit---->brzoskwinaka=brzoskwinka!!!!

05.08.2004
16:15
[154]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Pod rząd to raczej nie bo nie mam szans :D

05.08.2004
16:17
[155]

Wiolax [ Senator ]

BK....a ty myślałeś może, że masz wygrać w tych zawodach? :)))0

05.08.2004
16:18
smile
[156]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

mogę przegrać, ale to ma swoją cenę :D

05.08.2004
16:20
smile
[157]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Właśnie sobie przypomniałem, że wczoraj KmP się odezwał i nikogo nie było -
hej - co to za nowa klawiatura ?

05.08.2004
16:27
[158]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

No i impreza zdechła
Hell uciekł nic nie wyjaśniając..

05.08.2004
16:30
smile
[159]

Wiolax [ Senator ]

Impreza nie zdechła.....przynajmniej przez czas jakiś!
............myśli.................................................................
obmyślam strategię.......................................................warto, czy nie warto..............
...........................................................................myśli

A Hell uciekł!

05.08.2004
16:37
[160]

Hellcat [ Legend ]

Kto tam znowu uciekł??

05.08.2004
16:39
smile
[161]

Wiolax [ Senator ]

Ooo... jesteś jednak!!
złapali go.....

05.08.2004
16:45
[162]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

..już się wypisali wszyscy :)

05.08.2004
16:47
[163]

Wiolax [ Senator ]

papa!!!

05.08.2004
16:59
[164]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Gdzie to Wiola uciekasz?
To ja sobie odpoczne chwile too..

05.08.2004
17:30
smile
[165]

M'q [ Schattenjager ]

YooO

Jakieś NP zróbcie czy coś :P

*idzie grać w fussball* :D

05.08.2004
17:34
[166]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Spoko, dopiero 166 postów. Czuwam.

05.08.2004
17:42
[167]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

anybody here? to moze dokonczymy this part...

05.08.2004
17:55
smile
[168]

Wiolax [ Senator ]

przyszedłam......
jest tu kto?

05.08.2004
17:56
smile
[169]

..KmP.. [ Designed by AI ]

witajcie w dniu dzisiejszym !

05.08.2004
17:58
[170]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

I'm here.

05.08.2004
17:58
smile
[171]

..KmP.. [ Designed by AI ]

troje to już tłum :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 17:59:19]

05.08.2004
17:59
[172]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

KmP - to mów co to za keyb i znikaj :PP ;)
NP in progress...

05.08.2004
18:02
[173]

Bad Karma [ Lone Wolf ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................


05.08.2004
18:02
smile
[174]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bad Karma - tym razem nie załapałem o co Ci chodzi. :P :D

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.