GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - jazda na kilku browarach bez trzymanki! :>>>>>

01.08.2004
18:53
smile
[1]

legrooch [ Legend ]

WWWAiS - jazda na kilku browarach bez trzymanki! :>>>>>

W tej części nikogo nie opluwamy, jesteśmy mili dla siebie i innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu małego kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: CISZA!!!

PS. Specjalnie dla was (i zgodnie z umową) zamieszczam zdjęcie ja + piękny piwny kufelek :PPP

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.
Poprzednia wyspa:

Link do poprzedniej części:

01.08.2004
18:56
smile
[2]

yagienka [ pułapka na Misia ]

jezusmaria, kyryjelejson NOWY WĄTEK, dziękuję w imieniu własnym a piwo już dzisiaj spożywałam choć w ilościach leczniczych:) )

01.08.2004
18:59
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :>

Radość życia, siłę smoka
da Ci jogurt wprost z Sanoka!

:)

Pozdrowienia z dalekiej dali


01.08.2004
19:01
smile
[4]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Mazio----> i tak ci się nie uda jogurtów nie spożywam od jakiś 2 lat, a Smoka to mam w domu:p)) i jak ci tam w tych bięszczadach?

01.08.2004
19:04
smile
[5]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Yagienko:

wizje nieziemskich rozkoszy, mroczne fascynacje i zakazane ekstazy, o których ludzie śmiertelni nie powinni nawe myśleć, oraz demoniczne sekrety, które pogrążają w głębinach męskich pożądań... tego mi brakuje

czyli

brakuje mi GOLa

:)

01.08.2004
19:11
[6]

yagienka [ pułapka na Misia ]

czyżby w bieszczadzkich lasach nie było grasujacych na turystów nimf ???

01.08.2004
19:25
smile
[7]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

och Yagienko to nie tak
tu nie o nimf chodzi brak
jeśli zechcę zamknę oczy
i pamiętam ten uroczy
wieczór z Wami tam przy piwie
zaraz robi mi się ckliwie
będąc tutaj w deszczu strugach
każda chwila jest za długa,
czekam następnego razu
kiedy damy wspólnie gazu
ciężko pisać z kawiarenki
obok weny mej udręki
grają w quake'a, w counterstrike'a
a mnie z nudów swędzą... jajka :)
co do nimf zaś grasowania
mam tu jeszcze do dodania,
ten przypadek co się złożył
(już jem wszystkie wychędożył) :D ;) :*

pozdrowienia dla ulubionego Misia :)

01.08.2004
20:29
smile
[8]

Sasanka [ Generaďż˝ ]



ooooo, Mazio sie pojawil.... :-) steskniles sie za nami, co ?;-PP


01.08.2004
23:11
smile
[9]

yagienka [ pułapka na Misia ]

już jem wszystkie wychędożył -nie wiem czemu mi się to kojarzy z takim obrazkiem - Mazio przebrany za satyra w strugach deszczu gania młode łanie po halach:))))

01.08.2004
23:21
smile
[10]

legrooch [ Legend ]


Para małżeńska w zoo.. On przystojny, ona ponętna. Ubrana w zwiewną letnia sukienkę, która wiele zasłania, ale również wiele ukazuje, gdy zrywają się podmuchy gorącego letniego wiatru. Podchodzą do klatki z wielkim gorylem. Nagle zawiał wiatr i sukienka uniosła się. Goryl natychmiast zareagował na ten widok...

Mąż: Pokaż mu coś jeszcze.

- Żona widząc okazje do dobrej zabawy, odsłania powoli udo... Goryl wyraźnie okazuje podniecenie. Ona rozpina kolejne guziczki sukienki. Goryl nerwowo odbija się po klatce.

- Jeszcze kochanie, jeszcze! - zachęca mąż.

Więc ona bez skrępowania pokazuje gorylowi majteczki. Zwierzę szaleje. Przesuwa głazy, łamie konary. Nagle mąż otwiera klatkę i wpycha do niej żonę.

- Kochanie! Co ty robisz?! - wykrzykuje żona.

Mąż: Teraz mu powiedz, że cię boli głowa.

01.08.2004
23:26
smile
[11]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Wieczór, żona jak zwykle uskarża się na ból głowy, pozornie zrezygnowany mąż gasi światło i .... czeka aż żona zaśnie. Chwilę potem budzi żonę i podaje jej proszki. Żona pyta się zaspana - co to? po co? proszki ??? ale mnie nie boli głowa, a na to mąż triumfalnie - MAM CIĘ !!!

01.08.2004
23:31
smile
[12]

legrooch [ Legend ]

Naukowcy z Instytutu Zdrowia dowiedli, ze w piwie znajduja sie zenskie
hormony. Mówiac prostym jezykiem: wedlug nich mezczyzni, którzy pija piwo,
upodabniaja sie do kobiet. Aby upewnic sie, ze jest to prawda,
przeprowadzono badania. Stu mezczyznom podano 10 piw i kazano je wypic w
ciagu godziny. Po godzinie okazalo sie, ze:
- wszyscy badani przytyli,
- mówili zdecydowanie za duzo i bez jakiegokolwiek sensu,
- zachowywali sie ponad miare wylewnie i uczuciowo,
- nie byli w stanie prowadzic samochodu ani racjonalnie myslec,
- klócili sie bez powodu,
- musieli siadac podczas oddawania moczu,
- nie byli zainteresowani uprawianiem seksu,
- odmawiali przyznania racji, gdy bylo oczywiste, ze sa w bledzie...

01.08.2004
23:34
smile
[13]

legrooch [ Legend ]

Po kilku nocach panna młoda skarży się matce:
- Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy
- Ależ córeczko, może jest zestresowany
- Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi
- Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę
zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi.
I tak zrobiły. Mąż w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży, nagle mąż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać.
Wyskoczyła teściowa z lóżka i do córeczki:
- Ależ kochanie, chwilę leżałam i zaczął się do mnie dobierać
- Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

02.08.2004
08:51
smile
[14]

yagienka [ pułapka na Misia ]

WSTAWAĆ jako i ja wstałam.
Jak to jest, że jak się zostawi kubeczek z resztkami herbatki w pracy np. na 5 dni, to po powrocie zawsze się utworzy kożuszek pleśniaka tym razem już zielonego, fuj

I poranny bonusik:

Chłopiec spowiada się księdzu:
- Proszę księdza, miałem nieczyste myśli dotyczące mojej siostry, czy
to grzech?
- Oczywiście! Popatrz tylko, przecież masz takich dwóch pięknych braci!



02.08.2004
16:26
smile
[15]

L@WYER [ Valaraukar ]

POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Ile można spać - ruszylibyście się wszyscy ...

yagienka --> rozmawiałem wczoraj wstępnie ze swoim adwokatem w sprawie aplikacji - twierdzi, że jakby co, można coś załatwić :)

02.08.2004
16:31
smile
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->lachudro obudziles mnie 34 minuty za wczesnie!!! o 17 koncze prace:((

02.08.2004
16:51
smile
[17]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> przepraszam - w ramach rewanżu mogę Ci co najwyżej jakiegoś browarka postawić - jeśli, rzecz jasna reflektujesz ...

02.08.2004
16:52
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->weekend mnie wykonczyl...bastuje na 3 dni

02.08.2004
17:04
smile
[19]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> jak nie, to nie - sam wypiję :P

02.08.2004
17:27
smile
[20]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a ja jem pierwsze w tym roku śliweczki mniam mniam

L@WYER----> bardzo mila wiadomość tylko ja jakoś psychicznoe jestem nieprzygotowana, a może z Misiem porzucimy tę krainę łez i głupoty czyt. Irlandia czy cóś

02.08.2004
17:54
smile
[21]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> a nie lepiej nowa Zelandia lub inna Australia - byle jak najdalej od tego Disneylandu dla ubogich ?

02.08.2004
18:06
smile
[22]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ach taka NZ (ale nie narody zjednoczone) to kraina naszych marzeń, ale na poczatek trzeba gdzieś bliżej z językiem anielskim, co by się zaaklimatyzować

02.08.2004
19:25
smile
[23]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tak Sasanko - stęskniłem się za każdym Waszym centymetrem ;)

yagienko - :) nie mam rogów ani raciczek, więc satyr ze mnie słabiutki

joł ziomy
pogoda do dupy :(

02.08.2004
19:29
smile
[24]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Mazio - cieszymy sie wszscy bardzo :-D

w Warszawie pogoda tez do dupy i to takiej dupy, ze siedzialam dluzej w pracy
tak lało, ze wyjsc sie nie chcialo :-))

02.08.2004
19:39
smile
[25]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

to piękne i smutne zarazem
że kiedy jesteśmy tu razem
pogoda, że w krzyżu aż łupie
to zawsze gadamy o dupie :)
nic na to nie mogę zaradzić
że nawet gdy chciałbym wygładzić
me myśli - satyrze psubraty
wychodzi Mazio kosmaty
i kłania się, i to jego rada:
że w taką pogodę nie zdrada

;D uciekam w stylu pijanego mistrzunia w kierunku najbliższego wzniesienia ;)

02.08.2004
19:40
smile
[26]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Mazio - przed kim uciekasz?;-> :-)))

02.08.2004
19:44
smile
[27]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

uciekam z przyzwyczajenia
uciekam aż do znudzenia
uciekam już zawodowo
uciekam tak fristajlowo
i myślę, że te uciekanki
z powodu "małej" Sasanki

02.08.2004
19:54
smile
[28]

yagienka [ pułapka na Misia ]

i Sasanka
łagodna jak runo baranka
spłoszyła nam Mazia
jak caryca nieśmiałego pazia:))

02.08.2004
19:55
smile
[29]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

dobra, dobra :-P

ja nei jestem winna :-))
taki "blond aniol" <by L@wyer> jak ja nie moze byc powodem uciekanki :-P

02.08.2004
20:00
smile
[30]

yagienka [ pułapka na Misia ]

słyszłało sie tu i tam, że "blond anioły" u niektórych powodują nie tylko chęć natychmiastowej ucieczki, palpitacje serca i innych tzw. życiowych organów, ale i otępienie polądczone z wytrzeszczem oczu - czyżby wstrząs anafilaktyczny??:)))

02.08.2004
20:03
smile
[31]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

02.08.2004
20:12
smile
[32]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

^^^^^^^^^^^^^^^^

to w głowie mi się nie mieści
ile w tym poście jest treści
i znaczeń tych nie policzę
(a jaki to piękny języczek)

02.08.2004
20:38
smile
[33]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czy lekarz jest gdzieś na sali
ktoś kto Sasankę ocali?
i biędną, zemdloną ocuci
do życia na forum powróci?

a może na sali, naprędce
ktoś poda kieliszek yagience
z rocznikiem winka przedniego
czas wypić już strzemiennego

do jutra wieczorem kochani
zostawiam Was samych - na bani
wypijcie jako i ja wnet wypiję
jak wróce to damy "se" w szyję

02.08.2004
20:43
smile
[34]

peeyack [ Weekend Warrior ]

A mnie doszly sluchy, ze mi upijacie kolezanke w wawie. Prawda-li to legrooch, Yenny ?

A znacie ten?
Żona budzi sie w srodku nocy, patrzy a maz chodzi szybkim krokiem z jednego rogu pokoju w drugi...
"Co ci sie stalo, czemu nie spisz" pyta.
"Nie spie, bo mi sie chce kochać" odpowiada mąż.
"No to chodź!" mowi zalotnie żona.
"No to chodze." odpowiada mąż

02.08.2004
21:03
smile
[35]

yagienka [ pułapka na Misia ]

chiałam tylko powiedzieć, że przed momentem zostałam mnianowana generałem, ale cichosza nie należy zapeszać, jeszcze mi pan S. capnie kilka postów:))

02.08.2004
22:10
smile
[36]

Yeenny [ Pretorianin ]

peeyack ->> my ci wcale koleżanki nie upijamy...sama chciała:))))

02.08.2004
22:16
smile
[37]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Yagienka ----> Ty sta...tystyczna forumowczko :P

gratzy



btw. dzień dobry - właśnie ostatecznie wstałem z głębokiej zaDoomy :)

02.08.2004
22:23
[38]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>yagienka
Gratulacje z okazji awansu. Teraz pewnie obmyslasz jakis przewrotny przydomek

==>Yenny
To jest wlasnie tlumaczenie gwalciciela ;-P

Zabierajcie ja, przyda sie jej troche nowych znajomych, ja podkislem juz w Zamosciu z braku nowych twarzy do rozmowy

02.08.2004
22:27
smile
[39]

Yeenny [ Pretorianin ]

^Piotrek^ ->> wpomnij jeszcze raz o zaDoomie to cie przy najbliższej okazji powiesze:))to nie jest żart, mam już dość tego podniecania się na ten temat...bez urazy:))))po prostu od ponad 24 godzin słysze i czytam tylko o tym...a to ponad moje siły...

02.08.2004
22:30
smile
[40]

Yeenny [ Pretorianin ]

peeyack ->> dzięki za pozwolenie na rozerwanie Ani:)) a tak wogóle to mnie się pisze przez dwa "e"...zapamietaj sobie to dobrze, następnej takiej wpadki nie daruję:))))))))

02.08.2004
22:31
smile
[41]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

nawet świnka Cię nie przekona że to dobra rzecz? :)


P.S. - Czekam z utęsknieniem :P

02.08.2004
22:34
smile
[42]

legrooch [ Legend ]

^Piotrek^ ==> ROTFL :)))))))

02.08.2004
22:48
smile
[43]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Widzę, że Doom dotarł i tutaj - jakaś Doomomania na tym forum, gdzie nie popatrzę - Doom, Doom, Doom.... ;))

^Piotrek^ --> co to jest?? :D

02.08.2004
22:50
smile
[44]

legrooch [ Legend ]

Gwiazd ==> świnka Piggy :PPPP

A tak szczerze to jest koszmar Yeenny :>

02.08.2004
22:52
smile
[45]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Gwiazd
Ja olewam Dooma cieplym moczem, bo i tak nic nowszego niz z roku 2002 nie pojdzie na moim kompie. Ale racje przyznaje, tez zauwazylem ta nagonke na Doom'a
==>Yeeny
No widzisz, teraz juz napisalem Yeeny przez 2 "e". Zadowolona >?

02.08.2004
22:55
smile
[46]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Gwiazd ---> po lewej jest lampa, po środku wygięta barierka a na dole ściana.

nic innego co wyglądało by dziwnie nie widze na tym obrazku.

02.08.2004
22:58
smile
[47]

Yeenny [ Pretorianin ]

peeyack ->> niezadowolona, buuuuu :PPPPP

02.08.2004
22:58
smile
[48]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

legrooch --> he, trochę się zmieniła od czasu jak ostatni raz oglądałam Muppety w TV....... ;))

^Piotrek^ --> aaa, no jasne. Ta lampa mnie zmyliła. ;)))

02.08.2004
23:06
smile
[49]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Yeenny ----> przepraszam ale muszę to wkleić :)


nawet tu skurczybyk się wcisnął!!!

02.08.2004
23:14
smile
[50]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Yeenny
No juz dobrze. Nie bede sie droczył. Ale nic nie poradze na to, ze Twojego nicka wymawiam "Jeenyy", a nie "Dżenny"
==>Piotrek
Jakies kanciaste te screeny. To ma byc ten oslawiony Doom 3 ?

02.08.2004
23:36
smile
[51]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

tak to ten osławiony Doom 3, wierz mi ale tej "kanciastości" w praniu w ogóle nie widać.

Z resztą kolesiom z ID należą się brawa za technologię, nie chce teraz robić wywodu na ten temat ale w rzeczywistości te modele które widać są znacznie uboższe (mniej więcej poziom Q1, powaga! :)), a to co my widzimy są jakby oszustwem.

raczej się peeyacku nie interesowałeś technikami z duma więc nie będe rzucał tu fachowymi nazwami :)

02.08.2004
23:38
smile
[52]

yagienka [ pułapka na Misia ]

to nie świnka, tylko chyba "Prosiaczek z wojska wrócił":)))
a co do przydamka (damska odmiana przydomka) to nie rozmyślam, tylko denerwuję Misia rożnymi wariantami

02.08.2004
23:39
smile
[53]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

chyba Tygrysek :)

02.08.2004
23:56
[54]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Ach ten masochizm, ale nie mogłam sobie odmówić przeczytania jutrzejszej pogodynki, szykujcie parasole, kaloszki lub sztormiaczki potopu ciag dalszy:P

W nocy na ogół pogodnie, nad ranem utworzą się lokalnie mgły. Miejscami będzie się chmurzyć i padać. Początkowo we wschodniej Małopolsce możliwe burze. Temp min. od 10 st na Pomorzu, do 16 st na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

We wtorek w województwach północno - wschodnich pogodnie, na pozostałym obszarze będzie się chmurzyć. Miejscami na zachodzie i na południu, a początkowa także w centrum przelotny deszcz. Na Śląsku i w Małopolsce możliwe burze. Temp maks. od 18 st. nad morzem do 24 st na Mazurach i w Wielkopolsce. Wiatr słaby słaby, w czasie burz porywisty, zmienny.

03.08.2004
14:19
smile
[55]

s@kur@ [ Pretorianin ]

14 godzina i jeszcze śpicie? wstawać!!!

btw. czy 1 GB ram to nie przesada? :P

03.08.2004
15:10
smile
[56]

yagienka [ pułapka na Misia ]

nie śpimy tylko zachrzaniamy;((((

03.08.2004
15:19
smile
[57]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wlasnie !

03.08.2004
15:29
smile
[58]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czekamy do 17, az wybije magiczna godzina i bedziemy mogli isc do domu ;-))

03.08.2004
15:30
smile
[59]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

o taaak...

03.08.2004
15:30
smile
[60]

legrooch [ Legend ]

Dokładnie! W łózku :PPPP

03.08.2004
15:42
smile
[61]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja tam dzisiaj w pracy oświadczyłam, że jak się to szaleństwo skończy to ja idę na emeryturę, rentę oraz urlop dla poratowania zdrowia cuzamen do kupy - tylko kiedy to się skończy - daleko jeszcze.....ale czy daleko jeszcze......

03.08.2004
15:48
smile
[62]

s@kur@ [ Pretorianin ]

co to jest praca? :P

03.08.2004
15:48
smile
[63]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wlasnie !

03.08.2004
16:04
smile
[64]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A skąd ja mam to wiedzieć! :P

03.08.2004
16:05
smile
[65]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

eee...kogo to obchodzi...wazne ze ten zasilek dadza czasem

03.08.2004
16:08
smile
[66]

yagienka [ pułapka na Misia ]

irytujące jest jednak to, że nazywają go wynagrodzeniem

i mały przerywnik w marudzeniu:

Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartke. Czyta:
"Na sprzedaz - zona. Ostatnio niewiele uzywana. Cena 360 zł.Informacja - w tym domu."
Malzonka robi swojemu mężowi awanture.
- Wcale nie o to chodzi, ze chcesz mnie sprzedac, ale ze tak tanio. Skad wziales te cene?
- Juz Ci mówie - 80 kg miesa po 2 to daje 160 plus zlota obraczka - 200. Razem 360 zł. Gra?
Nastepnego dnia maz wraca z pracy i widzi na drzwiach kartke napisana przez zone:
"Na sprzedaz - maz. Ostatnio niewiele uzywany. Cena 0,67 zł Informacja - w tym domu."
Tym razem awanture robi maz.
- To ja Cie wycenilem na 360 zł, a ty mnie za jakies grosze chcesz opchnac?
- Juz Ci mówie - Dwa jajka po 0.32 to daje 0,64 plus 10 cm rurki za 0,03.Razem 0,67 zł. Gra?

03.08.2004
16:14
[67]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...dzis dostalem smsem od kumpla:))

Samolotem leci poddenerwowany arab...co chwile rozglada sie to na lewo to na prawo, podchodzi do niego stewardesa i pyta:
- napije sie pan czegos na rozluznienie?? moze piwka, wina lub szampana dla odprezenia??
na co arab:
- nie, dziekuje zaraz bede prowadzil...


:)

03.08.2004
16:17
[68]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paryz. W barze siedzi mlody mezczyzna i dziewczyna.
- Kolezanka sie spieszy? - zagaduje mezczyzna.
- Nie, kolezanka sie nie spieszy - przekornie odpowiada dziewczyna.
- Kolezanka napije sie kawy?
- Tak, napije sie kawy...
- Kolezanka wolna?
- Nie, mezatka...
- Mezatka? A koleznka moze zadzwonic do domu i powiedziec,
ze zostala zgwalcona w barze?
- Tak, kolezanka moze zadzwonic do domu i powiedziec, ze ja zgwalcili 10
razy.
- 10 razy?!
- Kolega sie spieszy?

03.08.2004
20:08
smile
[69]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Malbork. W kolejce stoi Mazio. Kolejka nie jedzie. Też stoi. Przed Maziem w kolejce stoi smok. Nieprawdziwy smok i nie Wawelski, taki typowy smok około pięćdziesiątki, spocony, a nie śmierdzący, bo zlany perfumami "Być nie-może". Smok warczy i zionie - prawdopodobnie nie wystarczyło mu już na pastę (i to nie do butów). Mazio stoi przerażony bo smok się zalotnie uśmiecha. To ostatnia transmisja z Malborka... ARGHHH

03.08.2004
20:08
smile
[70]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

zaraz wpadnie tutaj Mazio z kolejna wierszowanką- rymowanką:-)

03.08.2004
20:10
smile
[71]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

mowilam ,ze przyjdzie :-D
ale pomylilam sie co do wierszyka:-P
Mazio - zawiodam sie na Tobie:-PP

03.08.2004
20:17
smile
[72]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czas na prozę Sasanko.. to proza jest życia... bo życie jest nudne... gdy brak w nim jest picia... bo picie pomaga... i lepiej się żyje... dlatego Sasanko... dajemy dziś w szyję?

wypijmy jednego
a potem drugiego
o trzecim nie wspomnę
bo szkoda czwartego
gdy piąte naleję
o szóstym zapomnę
bo zaraz po siódmym...
heh - bydlę ułomne
co ze mnie wychodzi
nie warte jest wierszy
po prostu wypijmy
niedawno był pierwszy ;)

03.08.2004
20:25
smile
[73]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Sasanka z Maziem piwko piła,
lecz do siódmego nie doszli
bo dziewczyna sie "wstawiła"
i wiecej na piwo juz nie poszli ...


03.08.2004
20:26
smile
[74]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zawsze wiedziałem, że Sasanki trzeba umiejętnie podlewać

03.08.2004
20:30
smile
[75]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

dobra, dobra :-P

Sasanka jest zaprawiona w bojach, bo musi zazwyczaj bronic honoru swojego mezczyzny
i pije z jego kolegami :-P

a oni nie pija malo :-P
kilku juz wysiadlo przy tym towarzystwie:-))

03.08.2004
20:37
smile
[76]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja też bronię honoru swojego mężczyzny, który drzemie we mnie.. czasem się budzi i marudzi... a teraz jest wyjątkowo marudny - kawiarenki internetowe nigdy nie są pięknie położone nad brzegiem pięknej rzeki, a klienci nie wiedzieć czemu są zgrzani jak ich komputery... :(

03.08.2004
20:41
smile
[77]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

najgorsza kawiarenka internetowa jaka widzialam jest przy stacji metro poolitechnika
ciemno, glosno jak metro nadjezdza i odjezdza
ogolnie tak beee:-))

ale za to maja tanie ksero dla studentow :-D


Mazio - czy nadal twierdzisz, ze nalezy jezdzic wypoczywac w Polsce?
gdzie pogoda jest zmienna jak kobieta?;-)

nie lepiej pojechac gdzies do cieplych krajow ?
tam pogoda gwarantowana:-P

03.08.2004
20:49
smile
[78]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

piękna nasza Polska cała
piękna, śliczna i wspaniała
a że zmienna jest pogoda
nic nie szkodzi, mi nie szkoda
gdybym szukał stateczności
byłbym gejem po całości,
wolę jednak Waszą zmienność
niż nudności męskiej pewność
wolę Wasze miłe braki
niż na klacie siwe kłaki

03.08.2004
20:54
smile
[79]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Sasanka --> Ja Maziowi i tak zazdroszczę... Jak mnie się uda wyrwać na urlop, to już pewnie październik będzie i skończy się na tygodniu odsypiania/prania/przekonywania rodziny i znajomych, że jeszcze żyję ;P

Mazio --> Żywych Krzyżaków to masz pełno w całej Polsce, jak długa i szeroka :)

03.08.2004
20:55
smile
[80]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hihihi :-)

kiedys Ci ta zmiennosc wyjdzie bokiem
i bedziesz szukał stateczności :-PP

03.08.2004
20:57
smile
[81]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Sasanko - zmienność też można zmieniać

Meg - ja to bym znalazł jakąś Krzyżaczkę w samym płaszczu... :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-03 20:57:37]

03.08.2004
21:02
smile
[82]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Mazio --> Taką od Meine Gruppe - HIER!! ? :>

A co do zmienności - cieszmy się, że używamy literek łacińskich, za naszą wschodnią granicą zmienności jest co nie miara - parę dni temu niejaka Galina Chayka przysłała do nas maila, że dostała nowy paszport, i teraz jest Galyną Chaiką ;P A to tylko wierzchołek góry lodowej ułańskiej fantazji urzędników białoruskich czy rosyjskich :D

03.08.2004
21:05
smile
[83]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Mazio - zmiennosc zmienna jest :-P

Meghan - ja tez nei mam urlopu :-)

03.08.2004
21:08
smile
[84]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Meghan - takiej - nie! :P nie gustuję w S/M ;)

Sasanko - Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy...



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-03 21:09:36]

03.08.2004
21:13
smile
[85]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Mazio - :-) czasem jest na odwrot:-p

04.08.2004
09:19
smile
[86]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pobudka lenie! czemu L@wyer tego nie robi, wszystko na mojej głowie

04.08.2004
18:18
smile
[87]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Witam WwwAiS, qpe lat :), w kazdym razie żyję i mam sie nawet dobrze ;-) No dobra chyba tyle starczy :)

POzdrowienia Pamir

ps.: tak, tak wiem jestem wspaniały :-]
ps2.: remeber diz? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1293868 ;-D

04.08.2004
18:38
smile
[88]

legrooch [ Legend ]


Pamir ==> Nareszcie! Widać za mało piwa, bo nie masz siły się wpisać ;)

04.08.2004
18:42
smile
[89]

Pamir [ Generaďż˝ ]

legrooch >> witam, witam, piwa za mało... hmmm z tego co wiem jego zawsze jest za mało :-D

04.08.2004
18:50
smile
[90]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Piwo, wakacje... wakacyjne wyjazdy... wakacyjne wyjazdy z piwem :-] :

"Poranek wczesny
Jade pospiesznym
Wprost do Warszawy
Zalatwiac sprawy
Pociag o czasie
Ja w drugiej klasie
Wagon sie kiwa
Pije trzy piwa
Lódz Niciarniana
W pecherzu zmiana
Pecherz nie sluga
A podróz dluga
Ruszam z tej racji
Do ubikacji
Kto zna koleje
Wie, jak sie leje
Wyciagam lape
Podnosze klape
Biada mi biada
Klapa opada
Rzednie mi mina
Trza klape trzymac
Lokiec, kolano
Trzymam skubana
Celuje w szparke
Puszczam Niagarke
Tryska kaskada
Klapa opada
Fatum zlowieszcze
Wszak wciaz szcze jeszcze
Organizm plynna
Spelnia powinnosc
Najgorsze to, ze
Przestac nie moze
Tocze z nim boje
Jak Priam o Troje
Chce sie powstrzymac
Ratunku ni ma
Pociag sie giba
A piwo splywa
Lece na sciane
Z mokrym organem
Lecac na druga
Zraszam ja struga
Wagonem szarpie
Leje do skarpet
Tanczac Czardasza
Nogawki zraszam
O, straszna meko
Kozak, flamenco
Tancze, cholera
Wzorem Astair'a
Miota mna, ciska
Ja organ sciskam
Wagon sie chwieje
Na lustro leje
Sklad sie zatacza
Ja sufit zmaczam
Wszedzie Labedzie
Jezioro bedzie
odtanczam z placzem
La Kukaracze
Zwrotnica, podskok
Spryskuje okno
Nierówne zlacza
Buty nasaczam
Pociag hamuje
Drzwi obsikuje
I pasazera
Co drzwi otwiera
Plus dawka spora
Na konduktora
Resztka mi kapie
Na skrót PKP
Wreszcie pomalu
Brne do przedzialu
Pasazerowie
Patrza spod powiek
Pytania skape
Gdzie pan wzial kapiel?"
Warszawa, Boze!
Nareszcie dworzec!
Chwilo szczesliwa
Na peron splywam
Walizke trzymam
Odziez wyzymam
Ach, urlop blogi
Od fizjologii
Ulga bezbrzezna
Pociag odjezdza
Rusza maszyna
Hen w dal
Po szczy...
Po szynach."

POzdrowionka :)

05.08.2004
00:07
[91]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Jesli juz o urlopach byla mowa, to ja nadmienie, ze mi sugerowano urlop w listopadzie :D Na szczescie sie nie zasugerowalem i pojade gdzies na poczatku wrzesnia/koniec sierpnia - po czyims trupie, ale pojade

05.08.2004
09:17
smile
[92]

yagienka [ pułapka na Misia ]

UP! UP! UP! - POBUDKA!!!!! dość gnicia w wyrkach

05.08.2004
11:09
smile
[93]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> litości, niektórzy jeszcze śpią o tak wczesnej rannej porze :>

TO ALL - pijemy jutro w MA ?

05.08.2004
11:15
smile
[94]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

L@WYER -> Jawol. Pijemy! Czesi uważają, że piwo to napój idealnie świadczący o istnieniu Boga, bo tylko on mógł stworzyć coś tak doskonałego. A więc idziemy do Michała Anioła!

EB już dawno odeszło. Cześć jego pamięci!

05.08.2004
11:19
smile
[95]

L@WYER [ Valaraukar ]

PiccoloUve --> to git - w takim razie ja zapowiadam publicznie, że około 18tej mogę być już na miejscu - a jakby co, to mogę zarezerwować stolik na trochę późniejszą godzinę :D

05.08.2004
11:26
[96]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

PiccoloUve--->EB moze i odeszlo...ale Special ktory jest rozlewany tez w Elbrewery rzadzi:)))))

05.08.2004
11:42
smile
[97]

legrooch [ Legend ]

Czołem brygadziści!

Po pierwsze: z powodu braku laku podjeliśmy z Yeenny decyzję, że jeżeli już to możemy się spotkać i wypić maks 2 piwka na głowę (kasa).
Po drugie: z powodu dłuższego czasu pracy Yeenny jutro my odpadamy na 90%.

05.08.2004
12:24
smile
[98]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> jak nie, to nie - płakać nie bedziemy :> - możemy za was co najwyżej wypić jakieś pifko .

ILEK --> od razu można znawcę tematu poznać - nic, tylko pozazdrościć znajomości tematu :) . Ruszyłbyś się z jutra z nami do knajpy, a nie tylko przy kompie i D2 marnował czas .

05.08.2004
15:58
smile
[99]

yagienka [ pułapka na Misia ]

musimy jeszcze przemysleć nasze uczestnictwo, ale jakieś odstresowanie przydałoby się, oj tak

05.08.2004
18:20
smile
[100]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Środa, 04.08.2004 Krynica Morska
notatki z frontu:

gorąco i upalnie, tłum, ludzie się smażyli jak frytki na złoto, na brąz, na czarno... morza szum (nie - moża szóm :P), ptaków śpiew - niestety to nie dzika plaża pośród drzew - ogólnie spoko, bo można się było popatrzeć jak inni radzą sobie z obowiązkowym odpoczynkiem - taka przerwa w wakacjach alternatywnych i ruch zgodnie z prądem konformizmu w sztuce wczasowania... Mój wzrok opierał się na różnych rzeczach, sporo z nich było mile okrągłe i kusząco odsłonięte... Tuż pod wydmą - dwie sztuki - nie, nie teatralne - obie siostry, obie Krysie, obie... topless zdaje mi się. Jedna nawet nieźle obdarzona przez naturę, druga z tych skromniejszych - może IQ miała większe?
Mój wzrok z trudem przeniósł się na inny odcinek plaży, gdzie jakiś Tatuś, z jakimś małym Synkiem grali sobie we Frisby (takie coś co się rzuca i łapie - obustronnie zaangażowany aport jakby). Frisby jakto Frisby miotane wiatrem latało często sobie w różne strony. Tatuś jak to tatuś łaskawie pozwalał Synkowi się wybiegać, jeśli tylko nie spadło mu tuż pod nogi lub wogóle najlepiej na głowę. Szczęśliwy atencją Tatusia Synek biegał sobie sypiąc mi piachem do kanapek i przynosił Frisby niczym dzielny kokerspaniel gumowego kurczaka i rzucał Tatusiowi...
A Tatuś planował - obliczał trajektorie, mierzył tabele balistyczne z uwzględnieniem poprawek na wiatr, pocił się obficie i ganiał Synka po plaży... Zakres jego ruchu był ograniczony do promienia 2 metrów wokół i wąskiej ścieżki do kocyka gdzie w cieniu i w dziurze było ono - Piwo! Często dreptał i gasił pragnienie, osiągnął już wyższe poziom wtajemniczenia w Kroku Marynarza - piwo w słońcu jest zdradliwe... W końcu Frisby pofrunęło zaprojektowaną w genialnym umyśle trajektorią, bujane podmuchem wiatru, błysnęło w słońcu nalepką - Przystań Żywiec - i lekką smugą spłynęło w kierunku zielonego pasa wydm, opierając się na plażowej torbie jednej z roztoplesowanych plażowiczek w wieku około... 19 lat (licząc metodą Kepplera-Linza suwakiem logarytmicznym w kąpielówkach).. Synek zabuksował w miejscu małymi ślicznymi stópkami sypiąc złoty piasek wprost do mojej butelki Coli Light lecz krótka wojskowa komenda powstrzymała go w pół kroku osadzając go w miejscu jak ściana zatrzymuje crashtest-cara u końca jego drogi... "NIE SYNKU!!!" Zabulgotał żywym (żywcowym?) głosem Tatuś. - "TAM SAM PÓJDĘ!"

cóż za poświęcenie - łza zakręciła mi się w oku... Czy ktoś pogra ze mną we Frisby? :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 18:27:52]

05.08.2004
18:36
smile
[101]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nie wiem czy wiecie, lecz nasz Ilek obchodzi dziś urodziny, jednak przez wrodzoną skromność, zapewne nikogo nie poinformował ;)))

05.08.2004
18:39
smile
[102]

s@kur@ [ Pretorianin ]

wiemy ale przez grzeczność nie chcieliśmy mu przypominać jaki jest stary :P

05.08.2004
18:54
[103]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Mazio, dobre :DDD To twoje?

05.08.2004
18:55
smile
[104]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

co moje? :)

pewno, że ja to pisałem - ale akcja była Tatusia :D

05.08.2004
19:01
[105]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Maziu a heyah nie złapałeś nad morzem? :>

05.08.2004
19:09
smile
[106]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie wiem - możesz chcesz sprawdzić? :D
złotopiaszczyste pozdrowienia spomiędzy wodorostów s@kuro :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 19:16:21]

05.08.2004
19:11
smile
[107]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a jak to się sprawdza? :>
(Banitas nie bij :P)

05.08.2004
19:16
smile
[108]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

coś wymyślimy - improwizacja to moje drugie imię :)

05.08.2004
19:20
smile
[109]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


czesc Mazio

05.08.2004
19:22
smile
[110]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czy to nie będzie inwektywą jeśli odpowiem: Cześć pasożycie!? :)

05.08.2004
19:23
smile
[111]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Mazio---->wprost przeciwnie, Jus,yy sakura tylko tak do mnie mowi :P

05.08.2004
19:23
smile
[112]

s@kur@ [ Pretorianin ]

i koniec naszej zabawy w lekarza :|

panie p. a pan skąd tu? :P

05.08.2004
19:27
smile
[113]

ginekolog_amator [ Centurion ]


ktos mnie wzywał

05.08.2004
19:28
smile
[114]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

eee tam... najlepsze zabawy w lekarza są zawsze jeśli jest dużo osób - można wtedy zrobić Szpital na Peryferiach Zdrowego Rozsądku

to ja wszystko rozumiem, nic do mnie nie dociera, dyskretnie wyciągam ręce spod kołderki i nie bawię się już pilotem do telewizora ;P :D

EDIT: literufki

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-05 19:29:02]

05.08.2004
19:32
smile
[115]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ostatni raz bawiłam się w lekarza 100lat temu więc nie wiem jakie teraz panują zasady, mówisz że jest wiecej niż 2 osoby? :>

05.08.2004
19:33
smile
[116]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zasady są proste - ale najpierw musimy ustalić kto kogo bada...
jeśli ja, to tak zacznę:

Czy Pani, nie narzeka przypadkiem na pasożyty? ;)

05.08.2004
19:37
smile
[117]

s@kur@ [ Pretorianin ]

skąd pan wiedzial? to widać? :>

05.08.2004
19:44
smile
[118]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

niespecjalnie widać ale można poczytać między wierszami :)

wybacz ale moja wiedza medyczna jest stricte i defacto ad hoc, i quo vadis... w związku z tym przechodzę na wyższą formę wtajemniczenia lecząc bioprądami, a tego się nie da zrobić przez net...

adieu i arivederci, asta maniana i bukiecik dla Pani ;)

05.08.2004
19:48
smile
[119]

s@kur@ [ Pretorianin ]

szkoda że robak nie jest na prąd i się czasem zacina, papa :)

06.08.2004
07:21
smile
[120]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

pobudka wstac !!!:-))) koniom wody dać ;-D

co do spotkania to my z mikmaciem nie zaszczycimy Was swoja obecnoscia :-P
wolimy pic na łonie natury :-))) :-P

06.08.2004
09:23
smile
[121]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Zboczeńcy, a następnym razem przyprowadźcie ze sobą tę koleżąnkę Naturę :))))

06.08.2004
14:20
[122]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


No problemo, lecvz czy Natura sie zgodzi ???

06.08.2004
14:52
smile
[123]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

a miałem do karczm nie zaglądać...
ale jakoś mimochodem tu trafiłem....

pytanko:
plaujecie coś dzisiaj ??

06.08.2004
14:53
[124]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Mally------>ta...znowy sie upodla w MA na Wolskiej...szkoda slow to wszystko wina L@WYERA i Legroocha:))))

06.08.2004
14:59
smile
[125]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->ILEK
hehe to i ja sie pojawie tylko niech ktoś mi da znać kiedy...

06.08.2004
15:55
smile
[126]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a my wciąż nie wiemy, czy będziemy:p

06.08.2004
16:02
[127]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

czyli jak zwykle :)

nie wiesz przypadkiem o której oni się tam "pojawią" ??

06.08.2004
16:04
[128]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ok. 18, czy cóś w tym stylu, my raczej dotrzemy ok. 20, jak dotrzemy rzecz jasna :)

06.08.2004
16:05
smile
[129]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

mam nadzieje ze się pojawicie :)

06.08.2004
16:09
smile
[130]

yagienka [ pułapka na Misia ]

wszystko zalezy od tego ile pracy zostało futrzastemu Jedi :))

06.08.2004
17:37
[131]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ktoś ma zamiar być na 18 bo nie wiem czy już wychodzić z domu? :>

06.08.2004
18:30
smile
[132]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie ma to jak pić na łonie
łapać heyah, czesać słonie
lubię też fikołki w kratkę
i chmielową pić serwatkę
kopać dołki gdzieś na plaży
z piasku babki robiąc marzyć
uśmiechając się jak głupi
śpiewać nisko jak Włoch Druppi
patrzeć jak prąd w kablu płynie
poszeleścić trochę w kinie
lecz najbardziej to ja lubię
pisać wiersze i mieć w czubie

łelkom dziś

06.08.2004
21:31
smile
[133]

yagienka [ pułapka na Misia ]

cześć Maziu, jak tam kociątka-toplessiatka ?

07.08.2004
09:11
smile
[134]

s@kur@ [ Pretorianin ]

POBUDKA!

L@WYER daj znać że nikt cie nie zabił :> ale mi się smacznie spało, pomyślałam o waszej wczorajszej rozmowie i od razu zasnęlam :P

07.08.2004
09:42
smile
[135]

legrooch [ Legend ]

Czołem! I jak wczorajsze spotkanie? Do dupy, bo tu taka cisza? :P

07.08.2004
09:50
[136]

Garbizaur [ CLS ]

Pora wstawać warszawiacy!!!

07.08.2004
10:21
smile
[137]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
czy ja wiem że do dupy ??
że ciebie nie było nie oznacza odrazu że było do d....

07.08.2004
12:29
[138]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>legrooch
Pewnie wszyscy skacowani jeszcze spia, dlatego sie nikt nie odzywa :-)

07.08.2004
15:28
smile
[139]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ani skacowani, ani nie spią , może dlatego, ze nie dotarliśmy do MA, ale cóż jak widać z powyższego (Legroooch) nie tylko my

07.08.2004
15:47
smile
[140]

legrooch [ Legend ]

Przepraszam i wypraszam sobie :)
Nas miało o dziwo nie być jak pisałem wcześniej! :P
Natomiast dziś się szykujemy do MA chyba. Na Młynarskiej/Wolskiej ma być spektakl związany z powstaniem, a później u Carmella ma być piwo :PPP

07.08.2004
16:11
smile
[141]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam.

Wreszcie w domu.

Żeście tych postów natłukli, nie chce mi się tego wszystkiego dokładnie czytać :o)

Poza tym doomomania doomomanią, a ja i tak czekam z utęsknieniem na Half Life`a. Co nie przeszkodzi mi rzecz jasna pociąć w trzecią część marsjańskiej rozwalki.

ILEK ::::> Wszystkiego dobrego!!!

07.08.2004
16:34
smile
[142]

yagienka [ pułapka na Misia ]

dziś wieczorem to ja oglądam komedie na bbc:P

Paudyn----> i cos ty tam porabiał w tych lasach ????

07.08.2004
16:39
smile
[143]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

yo!gienko :) a jaka komedia jest na BBC?

07.08.2004
16:41
smile
[144]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak to co robiłem? Spacerowałem, byczyłem się piłem miejscowe specjały (wódki z owoców leśnych) i czytałem. Przez 7 dni udało mi się przeczytać 4 tomiszcza po 400-500 stron.

Swoją droga szkoda, że w kablówce wśród radiowych stacji zagranicznych nie ma BBC Radio1. Jedna z najlepszych jakie stworzono.

07.08.2004
16:57
smile
[145]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Mazio ----> dzisiaj zgodnie z donosem GW - 20.30 Armia tatuśka, 21.00 Jedną nogą w grobie i 21.30 Czarna żmija - w sierpniu i we wrześniu BBC Prime organizuje plebiscyt na najlepszą komedyję i będzie pokazywać po jedym odcinku z 20 nominowanych seriali

Paudyn ----> a ja myślałam, że grzyby zbierałeś albo jakoweś inne runo lesne, w stanie nie przetworzonym:p)))

07.08.2004
17:04
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zbieranie grzybów to zajęcie dla ludzi, którzy nie mają nic lepszego do roboty :oP Mnie to koszmarnie nudzi. To już wolę wybrać się na przechadzkę leśną ścieżką w dal...

Runo zaś to ja już dostałem w postaci przetworzonej :oP

07.08.2004
17:46
smile
[147]

Sir klesk [ Sazillon ]

Czy nieletni moga tutaj rozmawiac? :D

07.08.2004
17:48
smile
[148]

legrooch [ Legend ]

Jednak dziś również odpadamy.
Młoda jeszcze w pracy, więc wyjdzie pewnie koło 20-21 padnięta od 8 rano. Jutro też idzie do roboty...

07.08.2004
17:50
[149]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Sir klesk
ja ci nie zabraniam ....

-->legrooch
czyli nikogo niebedzie..... :(

07.08.2004
17:52
smile
[150]

legrooch [ Legend ]

Mally(R) ==> ale o płytkach pamiętam i dostaniesz je na następnym spotkaniu :)

07.08.2004
17:54
[151]

Sir klesk [ Sazillon ]

oops szef Mally jest w domu... Musze uwazac :D

07.08.2004
17:54
[152]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
problem w tym....
że niewiem kiedy JA teraz będę mógł sie pojawić :)

07.08.2004
17:58
smile
[153]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Sir klesk
co ? ja ?? szef ??? od kiedy ????
(mówiłem że ja tu jesten gościnnie)

07.08.2004
18:01
[154]

Sir klesk [ Sazillon ]

No moze byc i tak Mally. Jestes gosciu :)
Ale wole mowic szef albo bossu :P

07.08.2004
20:39
smile
[155]

Garbizaur [ CLS ]

Sir klesk ---> hehe.

07.08.2004
21:04
smile
[156]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Garbizaur --- > Sir klesk --- > hehe kwadrat

07.08.2004
21:07
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hehe^3

07.08.2004
21:07
[158]

Garbizaur [ CLS ]

Mazio ---> ;P

07.08.2004
22:44
smile
[159]

legrooch [ Legend ]

Hehe ^trójkąt z dwiema panienkami :P 4

Był może ktoś na Wolskiej?

07.08.2004
22:45
smile
[160]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Masz na myśli MA? Mnie nie było, za to siedziałem na Banacha na ławeczce boiskowej liceum Hugona Kołłątaja i zasysałem browarki :oP

08.08.2004
06:14
smile
[161]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pobuuuuuuuuuuuuuuudka! pff

<--- Justa po weselu

08.08.2004
09:46
smile
[162]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Siat da fak ap!!!

Ja zaraz będę się starał dowiedzieć, czy mam jeszcze szanse na dostanie biletu na 20.45, kiedy to zagrają przedpremierowy seans Osady. Znając życie pewnie mnie wyśmieją, ale co tam, sprawdzić nie zawadzi :o))

08.08.2004
10:21
smile
[163]

legrooch [ Legend ]


Paudyn ==> ROTFL & LOL & BUAHAHAHA! :DDDDDD

08.08.2004
10:23
smile
[164]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dostałem!!! Właśnie udało mi się przez telefon zarezerowować bilet!!! Trzeba będzie wczesniej wrócić z Powsina... już doczekać się nie mogę na klimacik wciskający w fotel!!

08.08.2004
11:54
smile
[165]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

coś lekkiego mi zginęło
coś pięknego mi umknęło
zatraciłem dar pisania
nie ma daru do słuchania
wracam pusty i zmęczony
deszczem cały naznaczony
szarym czołem się pochylę
jestem z Wami tylko chwilę
ale znowu obcy tutaj
cała ze mnie zeszła buta
w błocie dni co wolne były
szczytów oczy nie zoczyły
góry dały mi doliny
wszystko jakby z mokrej gliny
oblepione - brud brunatny
twardym bądź - jak Roman Bratny
nie narzekam, ja się witam
lekkość pióra już przepita
i uśmiechem się podzielę,
który dla Was Przyjaciele...
znowu przyjdzie szukać weny
heh... poeta... ale niemy

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-08 11:55:15]

08.08.2004
13:41
smile
[166]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Mazio --> Nie wiem, czy to Ciebie pocieszy - ale wielu poetów za życia tylko do szuflady pisało... (Wyjechać ci z szuflady? :>). Ciebie już za życia zauważono, nie zniechęcaj się, pisz - co najmniej kilka osób zauważa, a część nawet rozumie ;P

[edit] Popełniłam błąd logiczno-ilościowy :> Powinno być: część osób zauważa, a kilka z nich nawet rozumie ;P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-08 13:57:59]

09.08.2004
00:04
smile
[167]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właśnie wróciłem z Osady. Ten film to przykład na to, jak powycinać z filmu najbardziej emocjonujące scenki i zachęcić widza do pójścia na seans... tam natomiast rozczarować go... pozytywnie. To rzecz jasna dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż krwawa jatka, której większość będzie się spodziewać po zapowiedziach. Film wgniata w fotel, mi opadła na nim koparka... tylko, że nie każdemu opadnięcie takowe się przysłuży. Część wyjdzie z kina sfrustrowana i zawiedziona To właśnie Ci miłośnicy thrillerów z masą efektów, którzy oczekują, że przy okazji narobią podczas projekcji w gacie. Owszem, kilka razy podskoczyło się, ale to naprawdę wyjątki...

Ci którzy chcą się zaskoczyć i obejrzeć kawałek dobrego kina, mogą się wybrać. Miłosnicy stanu grozy i efektów specjalnych mogą się rozczarować. Oni powinni iść na właśną odpowiedzialność. W każdym razie ja jestem pełen podziwu dla obrazu wykreowanego przez reżysera.

09.08.2004
00:08
[168]

legrooch [ Legend ]


To ja również pochwalę pewien film.

Mowa o Terminalu z Hanksem.

Jak dla mnie i Yeenny film naprawdę kapitalny. Dawno nie miałem takiego uśmiechu przez cały czas. To samo dotyczyło smutku (niesamowite utożsamienie się z bohaterem).

09.08.2004
00:58
[169]

Giftzwerg [ Konsul ]


Wspaniały, fenomenalny., genialny Weekend, w dodatku z dobrym starterem w piątek.
Długa impreza w sobotę i niedzielę.
W niedziele ponadto spotkanie. Hmm...
krótko - nie sądzę aby prędko zdarzyło mi sie ponownie przezyć coś takiego. Bardzo wątpliwe.

I było to, kurwa, coś pięknego.

09.08.2004
01:03
smile
[170]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Napawaj się tym... bo w życiu ważne są tylko chwile

No i te wspomnienia po latach...

09.08.2004
12:47
smile
[171]

L@WYER [ Valaraukar ]

"... dalej, jazda do roboty, ...ne nieroby,
toć roboty u nas ni ma - i co ty na to powiesz ?"

POOOOBUUUUDKAAAA !!!
podobno tvn ma odstawiać transmisję meczu dollaru z wisłą - jeśli robią to na kanale standartowym można by urządzić oglądanie meczu w mojej rezydencji letniej - w sumie może być śmiesznie - są jacyś ochotnicy jakby co ?

09.08.2004
12:50
smile
[172]

legrooch [ Legend ]

Jak dostanę pojazd, to z wielką chęcią :)
W środę kończy mi się urlop i na 8 rano w czwartek idę tyrać... :(

09.08.2004
12:52
smile
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jasne. Forza Real!!!! :oD

Swoją drogą dowiedziałeś się czegoś dla mnie? ;>>

Druga rzecz to ten wypad pod Ciechanów(ek) w wiadomoej kwetii... wciąż chętny?

09.08.2004
12:57
smile
[174]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> info dla Cieebie będę miał w tym tygodniu - co do małego rajdu - jeśli chodzi o mnie to bez problemowo tak - może być przyszły czwartek (w ten niestety mam małą fuchę) ?

09.08.2004
12:59
smile
[175]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Ok, zatem rezerwuję sobie przyszły czwartek. No i czekam na info o pamięciach, bo zebrałem już kasę.

09.08.2004
13:02
smile
[176]

legrooch [ Legend ]

(śpiewane przez dziecko w stylu "Tomek jest głupi")

ALE BĘDZIE BURZA! ALE BĘDZIE BURZA! ALE BĘDZIE BURZA! ALE BĘDZIE BURZA!

09.08.2004
13:18
smile
[177]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sraty taty dupa w kraty, statnio zapowiadali ulewę na Podlasiu i nie spadła tam ani jedna kropla nazajutrz. Będzie, albo i nie będzie...

09.08.2004
13:19
smile
[178]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Bedzie, bo mnie leb nap....

09.08.2004
13:21
[179]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

a u mnie nawet grzmi :)

09.08.2004
13:22
smile
[180]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale dlaczego nie wieczorem? Ja uwielbiam zasypiać przy dzwiękach grzmotów i szumie deszczu...

09.08.2004
13:22
[181]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Piotrasq------>wiesz...naprawde wstydzilbys sie. trzeba bylo wczoraj tyle nie chlac a nie teraz na pogode zwalac:))))

09.08.2004
13:24
smile
[182]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

ILEK ---> to tez, ale znam swoj organizm: potrafie odroznic kaca od niskiego cisnienia.

09.08.2004
13:35
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

A u mnie w centrumie nasziewo goroda jest miło, ładnie i słonecznie - wręcz gorąco jak sto diabłów - nic tylko się iść i napić czegoś zimnego i dobrego, co też zaraz uczynię ....

ILEK --> znalazł się taki, co nie pije, widzieli go ....

09.08.2004
13:51
smile
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Było mu wtedy narobić wiochy pod oknem...

09.08.2004
13:53
smile
[185]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> co się odwlecze to nie uciecze ...

TO ALL --> to co, pijemy w środę przy meczu u mnie na Mokotowie ?

09.08.2004
14:34
smile
[186]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Się zobaczy, muszę dogadać szczegóły odwożenia matki do Komorowa ze starszym.

09.08.2004
14:37
smile
[187]

legrooch [ Legend ]


Ty to nocujesz w tym Komorowie czy co?
Kiedy ma być piwo, to ty do Komorowa :PPP :>

09.08.2004
14:40
smile
[188]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> spodobało mu się to ciągłe jeżdżenie po kraju ...

09.08.2004
14:41
[189]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Odwożę między 20, a 21 zazwyczaj, czyli w czasie meczu.

09.08.2004
14:47
smile
[190]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie tłumacz się, tylko winni się tłumaczą ...

09.08.2004
14:49
[191]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->co ty tam wiesz...:PP

09.08.2004
14:50
smile
[192]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ok, od dzisiaj jeśli się zadeklaruję, a okaze się, że nic z tego, nie dostaniecie słowa wyjaśnieniea ;>>

09.08.2004
14:57
smile
[193]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> wiem dużo, znam parę osób winnych jak wszyscy diabli ...

09.08.2004
14:58
smile
[194]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Z sobą włącznie...

09.08.2004
15:02
smile
[195]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> mogłeś tego nie mówić ...

09.08.2004
15:03
[196]

Garbizaur [ CLS ]

Witam wszystkich!

A ja właśnie wróciłem z wakacyjnych lekcji języka niemieckiego. Uffff. Na dworze taki zaduch, że chyba zaraz będzie burza.

09.08.2004
15:04
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sądzisz, że jeszcze się nie zorientowali...?

09.08.2004
15:05
smile
[198]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

bon żur :)

09.08.2004
15:06
smile
[199]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> ciężko mi powiedzieć - robię co mogę,wręcz staję na głowie (w przenośni, rzecz oczywista) żeby się nie wydało .

09.08.2004
15:15
smile
[200]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może trzeba zastosować też stanie w praktyce, wtedy naprawdę nikt się nie kapnie ;>>

09.08.2004
15:20
smile
[201]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> hahaha - już ja to widzę - nie mam pewności w kwestii przeżycia takiego eksperymentu. Inna kwestia, że wszyscy stwierdzą, że rzeczywiście, nie jestem winny ale zdrowo pieprznięty :) .

09.08.2004
15:22
smile
[202]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


No i dobrze, bo jak jesteś winny i zdrrowy, to Cię skażą, jak winny, ale pieprznięty, to ułaskawią ;>>

09.08.2004
15:32
smile
[203]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> lepiej nie czekać na orzeczenie - tu nie ma co myśleć, tu trzeba spieprzać ...

09.08.2004
15:33
[204]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> lepiej nie czekać na orzeczenie - tu nie ma co myśleć, tu trzeba spieprzać ...

09.08.2004
15:38
smile
[205]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No cóz, życzę powodzenia w kopaniu tunelu.. ku pokrzepieniu serc możesz obejrzeć Skazani na Shawshank.

09.08.2004
15:44
[206]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> jak będzie dobrze i uprzedzę wrogie mi działania, to zdążę zabarykadować się w piwnicy i zacznę kopać tunel na antypody :> .

09.08.2004
15:46
smile
[207]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zatem będziemy odwiedzać się od czasu do czasu w Nowej Zelandii (Ty) i Australii (ja)

09.08.2004
15:50
smile
[208]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> jestem jak najbardziej ZA - zawsze to lepsza (o niebo) okolica niż ten skretyniały Disneyland dla ubogich, który nas otacza.

09.08.2004
16:38
smile
[209]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kumpel z pracy sprzedał mi sposób, jak złapac kosmitę :)
1. bierzemy kosę i idziemy w pole wycinać jakieś tajemnicze znaki w zbożu
2. czaimy się z siatką w zbożu, którego nie skosiliśmy
3. przelatujacy kosmita na pewno sie zatrzyma, żeby poprawic błędy ortograficzne w naszym przekazie*
4. a my go hyc w siatkę i mamy kosmitę :)))

09.08.2004
16:44
smile
[210]

pasterka [ Paranoid Android ]

Mazio --> dlaczego przy 3cim punkcie jest gwiazdka? *najpierw sie upewnij, ze zrobiles odpowiednio duzo bledow ortograficznych?;)

postanowilam odwiedzic W-wska Wyspe, bo pewnie juz niedlugo bede tu czesciej witac;)

09.08.2004
16:45
smile
[211]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A jeśli napiszemy w ichnim języku coś w stylu: Spier*** ty głupia k***, bo ci przyp*** (nawet z błędami)? Może też mają swoją odmianę dresiarstwa i jej unikają :>

09.08.2004
17:06
smile
[212]

L@WYER [ Valaraukar ]

Tiaaaaa ...... te odwieczne rozmyślania - "głupia" przez dwa kółka, czy też przez trzy ...

09.08.2004
17:16
smile
[213]

legrooch [ Legend ]


L@WYER ==> przez a otwarte.

09.08.2004
17:17
smile
[214]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łojezu, a pani w szkole uczyła, że przez półzamknięte, no i co ja teraz zrobię?

09.08.2004
17:28
smile
[215]

pasterka [ Paranoid Android ]

Paudyn --> co sie martwisz? wiecej kosmitow sie na to zrobi, moze jeszcze Ci stypendium na Uranie zaproponuja;)

09.08.2004
17:36
smile
[216]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łomatko, mam nadzieję, że chociaż normalne piwo na tym Uranie mają, bo co jak co, ale bąbelki to podstawa ;o)))

09.08.2004
17:56
smile
[217]

L@WYER [ Valaraukar ]

Uran ?!? Odpada - piwo z jakimś metanem czy innym szajsem miast uczciwych bąbelków - jednym słowem - badziewie ...

09.08.2004
18:00
smile
[218]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może opracowali jakiś dodatek powodujący, że po 4 browcach barman wzywa ambulans...

09.08.2004
18:03
smile
[219]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

raz Paudyn, Lawyer i pasterka
bawili się dobrze w berka
a kiedy zbolały ich nogi
w "chodzi lisek koło drogi"
w dodatku cały w buraczkach
taka była z nich paczka...
spytacie o kontekst lub morał
pasterka przepiła pastorał
Paudynka do dziś boli dynka
a Lawyer zaginął w cytrynkach...
Zapiszcie więc sobie to dzieci
niech każdy po piwo poleci
zrobimy dziś bibę w melinie
niech sława i nas nie ominie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-09 18:03:59]

09.08.2004
18:04
[220]

M-Hunter [ The Jester Race ]

fajne macie kółeczko różańcowe !

09.08.2004
18:04
[221]

L@WYER [ Valaraukar ]

Nie ma tak dobrze - po czterech browcach przyjeżdża karawan - wyjątkami są Polacy i Eskimosi - oni są w stanie wypić po 7 do 8miu browarków ale po nich zjawia się już tylko Zakład Utylizacji Odpadów Wtórnych ...

09.08.2004
18:11
smile
[222]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mazio :::> Leżę i kwiczę nasz naczelny wieszczu :o))))

L@WYER ::::> Cytat z angielskiego forum Manchesteru United z postu Angola, który był w 98 roku w Polsce, gdy drużyna toczyła walkę z ŁKSem Łódż o Ligę Mistrzów:

Dotarliśmy do miejscowości Łańcut i tam poczęstowano nas takim browcem, że (tutaj dam wersję oryginalną)four beers and ambulance please, barman... :o))))

Chodziło o jakiś specjał rodem z Łańcuta, który ponoć miał nieźle ponad 10%, ale że Angole słabą głowę mają, to inna sprawa :o))))

09.08.2004
18:12
smile
[223]

pasterka [ Paranoid Android ]

wypraszam sobie: prosze mnie tu nie łączyc z zadnymi grudniowymi gusłami: zbierznosc nazw(isk) zupelnie przypadkowa :))

09.08.2004
21:44
smile
[224]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Wy tutaj gadu gadu a czlowiek sie meczyl w pracy...

09.08.2004
21:51
smile
[225]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak dobrze pójdzie, to przez najbliższy miesiąc będę miał 5 dni w tygodniu wyjęte z życiorysu od 14 do 22. Może wykroi się coś w związku z magazynem książek pod Wawą.

09.08.2004
21:55
smile
[226]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn bedzie nam wynosil z pracy ksiazki, aby nas ukulturalnic :-P

09.08.2004
21:57
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurcze, ale tam jakieśkody kreskowe, nowoczesne maszynerie i inne takie, więc pewnie by się zaraz alarm właczył ;o)))

09.08.2004
22:03
smile
[228]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - Ty nie dasz rady ?
bedziemy w Ciebie wierzyc ;-P
Zrobisz to dla dobra ludzkosci :-))

09.08.2004
22:14
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ponoć wiara przenosi góry, więc tym bardziej powinna pomóc wynieść ksiązkę...

09.08.2004
22:21
smile
[230]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

przy czym pracujesz - tego nie kupujesz

ciekawe ile osob nadal stosuje te "zasade" w dzisiejszych czasach ....

09.08.2004
22:24
[231]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie słyszałem o tej zasadzie...

ALe przypomina mi to coś... otóż w jednym z hotelików w małej miejscowości na wieczny głód uskarżała się... kucharka!!!! Przecież samego próbowania to ona ma tyle, że hej... no, a może ona nie wpadła na to, że dania się próbuje przed podaniem? :o)

09.08.2004
22:34
[232]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

mozliwe :-D

albo chciala zamiast posilkow, dostawac pieniadze na te posilki :-)

09.08.2004
22:38
smile
[233]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Heh, to mi przypomina jeszcze jedno. Z biura projektowego w PZL Wola, gdzie pracowała mama swego czasu, gdy jeszcze w latach 80tych i początku 90tych, pewne rzeczy były nie do dostania lub cięzko dostępne, przynosiło się je z tegoż biura. Mowa rzecz jasna o artykułach pismienniczych. Może to i stąd to powiedzenie, widać w tamtych czasach ludzie na potęgę wynosili to, w czym robili, żeby wykorzystać, sprzedać, zamienić...

09.08.2004
22:49
smile
[234]

legrooch [ Legend ]


Nie plotkować tylko spać dzieci. Już dawno po dobranocce :)

(ale piwka u Carmella to bym się napił :P)

10.08.2004
10:30
smile
[235]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać lenie. Ja zaraz włażę do wanny, jem śniadanko i pędzę obciągać browca. Nie spać, wiara!!

10.08.2004
10:55
smile
[236]

L@WYER [ Valaraukar ]

no właśnie riebiata

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

To jak, ktoś ma zamiar mnie nawiedzić jutro z jakimś piffkiem, coby w większej ekipie meczyk skomentować i być świadkiem (miejmy nadzieję) wymiatającego zwycięstwa Dollaru Madryt.

10.08.2004
10:56
[237]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ja niestety jestem za Wisla...

10.08.2004
10:56
smile
[238]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> Tak sobie pomyślałem, że może najpierw można by zrobić wyprawę na Nowowiejską. A nuż tam dostaniemy wszystko i nie trzeba się będzie tłuc ileś kilosów.

10.08.2004
11:07
smile
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> powiedz jak będziesz jechał - ja dziś i kawałek jutra jestem w okolicy Nowowiejskiej - siedzę u znajomych w sklepie na Poznańskiej :) .

10.08.2004
11:09
smile
[240]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jaka jest sensowna pora, do której należy się zjawić, by zastać tam w miarę większość tego całego kramu?

10.08.2004
11:09
[241]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER----->wiesz...ladnie to ujales ale juz dawno wydalo sie ze ci znajomi to zule i mluny z centrum...nie siedzisz w sklepie tylko przed sklepem - a co ty tam robisz to juz chyba kazdy sie domysli, inaczej bys takich glupot nie wypisywal...siarka robi swoje:)))

10.08.2004
11:10
[242]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a...i jeszcze Paudyna mieszasz do tego procederu...

10.08.2004
11:11
smile
[243]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK chyba też by chciał i teraz frustracja przez nieg przemawia...

10.08.2004
11:23
smile
[244]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> każdy widzi świat na swoje podobieństwo - to, że większość wolnego czasu spędzasz w taki sposób, nie oznacza jeszcze, że wszyscy tak muszą. A co do głupot - to przynajmniej jakieś wypisuję - to, co Ty tworzysz nie zasługuje nawet na nazwanie "kupą pierdół" :P

10.08.2004
11:26
smile
[245]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Królestwo za okulary dla L@WYERA ;>>

Once again:

Jaka jest sensowna pora, do której należy się zjawić, by zastać tam w miarę większość tego całego kramu?

10.08.2004
11:45
smile
[246]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> ja i okulary - hahahahaha ... Nie wiem - myślę, że między 12tą a 14tą powinno być git .

10.08.2004
11:47
smile
[247]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmm... dziś się nie wyrobię, jutro raczej jestem zajęty... cholerka, a w łykend tam to to ustrojstwo jest czyne, czy raczej nie?

10.08.2004
11:52
[248]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> za grzyba nie wiem, gdyż w łikend tam nie bywałem - imho co najwyżej to w sobotę ktoś może byc .

10.08.2004
11:54
[249]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gdybyś w czwartek miał chwilke, to wtedy można by podskoczyć, no chyba, że rabotasz.

10.08.2004
11:57
smile
[250]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> w czwartek mam już małą fuche - do poniedziałku siedzę i robię za automatycznego sekretarza :> .

10.08.2004
11:59
smile
[251]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurcze, a może dziś zagęszczę ruchy, bo niedługo w dni powszednie nie będe miał na nic czasu. W którym miejscu dokładnie jestes w tym sklepie?

10.08.2004
12:06
smile
[252]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> siedzę sobie radośnie w Vobisie na rogu Wilczej i Poznańskiej - puść esemesa jak dojedziesz do placu Konstytucji - tam się możemy spotkać jakby co.

10.08.2004
13:24
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łokej, właśnie wychodzę, będę na placu przed 14.30. Dam sygnał jak będę już przy Rotundzie i spotkamy się pod IDEA, może być?

10.08.2004
13:26
smile
[254]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> żeby znów ludzie nie gadali, że nie wiem co to kompromis - niech ci będzie :> .

10.08.2004
16:35
smile
[255]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> Jak najszybciej dowiedz się o te RAMy, bo mnie już zaczynają wqurwiać przycinki w Painkillerze i szybkość pracy kilku otwartych aplikacji ;> Jestem gotów wziąść kość choćby zaraz.

10.08.2004
16:37
smile
[256]

ginekolog_amator [ Centurion ]


a sakura niedawno mnie opie***a ze mam 1024 ramu, widze ze u Paudyna znalazlbym zrozumienie :P

10.08.2004
16:41
smile
[257]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Praca ze starutką kością 256MB wcale nie należy do najprzyjemniejszych więc mi się tu proszę qurwa nie śmiać...

10.08.2004
16:44
smile
[258]

ginekolog_amator [ Centurion ]


i jeszce ten piekny komunikat w totalcommanderze- masz wolne 850 mega ramu :D
ps nikt sie tu nie smieje :>

10.08.2004
16:46
smile
[259]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, gdyby nie mól listopadowy wypad do Pragi na tydzień dokupiłbym sobie jakiegoś Athlonika 2500XP+ do podkręcenia i byłby czad, a tak muszę ciułać kasę... aaa szkoda słów.

10.08.2004
16:49
smile
[260]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> spox - jutro lub w czwartek powinienem już coś wiedzieć, więc ne ma problema.

10.08.2004
16:53
smile
[261]

ginekolog_amator [ Centurion ]


ehh gdyby nie koniecznosc kupowania prezentow to ja bym mial juz radeonka 9800 :(((

10.08.2004
16:57
[262]

s@kur@ [ Pretorianin ]

p s y c h i c z n i

10.08.2004
16:59
smile
[263]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dlatego właśnie ja ustawiłem się tak, że żadnych prezencików kupować nie muszę ;>>

L@WYER :::> To dobrze, bo chcę to kupić jeszcze przed łykendem.

10.08.2004
17:02
smile
[264]

ginekolog_amator [ Centurion ]


sakura---->ile wydalas ostatnio na mangi ?:P

10.08.2004
17:03
smile
[265]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pewnie erotyczne na dodatek...

10.08.2004
17:03
smile
[266]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> prezenciki jak widać, to uwielbiasz sam sobie sprawiać :> . Nie ma to jak zdrowy egoizm.

10.08.2004
17:06
[267]

s@kur@ [ Pretorianin ]

g o ń c i e s i ę

10.08.2004
17:07
smile
[268]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> No ba, trzeba pomysleć od czasu do czasu również o sobie. Gdy zaś już spocznę na łożu przed wydaniem ostatniego tchnienia nie chcę niczego żałować i usłyszeć na ten przykład głosu w głowie: A pamiętasz... mogłeś sobie dokupić dodatkowe 512 RAMu i mieć 1GB miast kupować kobiecie jakieś duperele...

10.08.2004
17:09
smile
[269]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> "od czasu do czasu" !?! Od czasu do czasu (a i to nie za często) to ja o innych humanoidach zwykłem myśleć ...

10.08.2004
17:15
smile
[270]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Powiedzmy, że jestem nieco bardziej humanitarny ;>

10.08.2004
17:16
smile
[271]

legrooch [ Legend ]


My właśnie będziemy wychodzić do MA. Szacowany czas przybycia około 40-60 minut.
Jeżeli ktoś się wybiera, to poproszę smsa na kom.
Mally(R) ==> mam dla ciebie RMB.

10.08.2004
17:16
smile
[272]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> gdybym Cię nie znał, to bym w to "nieco" jeszcze uwierzył, hiehiehiehie

10.08.2004
17:18
smile
[273]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dziś znów idę do kina, więc MA odpada niestety.

L@WYER ::::> Kurcze, muszę stwarzać większe pozory.

10.08.2004
17:19
smile
[274]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Paudyn-----> sakura i erotyczne mangi?! nieee zartuj ... :> \/

sakura----> a cos wiecej niz jedno slowo potrafi napisac?:P

10.08.2004
17:20
smile
[275]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> pracuj nad tym, pracuj a garb Ci sam wyrośnie :> .

A ja może się do MA ruszę (jak mi się będzie chciało). Ale na razie to tylko gdybanie.

10.08.2004
17:24
smile
[276]

legrooch [ Legend ]

No to czekamy :)
Dokładnie teraz wychodzimy :)

10.08.2004
17:36
smile
[277]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ginekolog ::::> No ja tam nie wiem, sadziłem, że ona jakaś taka bardziej wampowata ;>

L@WYER :::> Nie mogę na to pozwolić bo przy nowym zdjęciu żaden dokument z takowym się nie zamknie ;>

10.08.2004
17:37
smile
[278]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ginekolog_amator a znasz jezyk migowy?

10.08.2004
17:38
smile
[279]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> a na jakie nowe dokumenty Ty liczysz - świadectwo szczepień, świadectwa pozytywnego przejścia badań psychiatrycznych czy co innego ?

10.08.2004
17:39
smile
[280]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Ty sobie naprawdę kup okulary ;>

10.08.2004
17:40
smile
[281]

ginekolog_amator [ Centurion ]


sakura- a juści , od małego :P

10.08.2004
17:48
smile
[282]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> może rzeczywiście będzie trzeba - a może lepiej było tyle denaturatu nie chlać - bo coś ostatnio wkoło strasznie ciemno ...

10.08.2004
17:50
smile
[283]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ano widzisz. No bo wystarczy ze z nowym zdjeciem wyrobie sobie duplikat legitki i juz bedzie problem.

Wlasnie dostalem wiadomosc od kumpla, ze sie nie wyrobi, ale szczerze mowiac nie chce mi sie z chalupy ruszac... no moze za chwilke rusze sie i przejde do tego MA...

10.08.2004
17:52
smile
[284]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ja już od legrooch-a dostałem podwójne napomnienie na temat "Rusz dupę do knajpy". Może rzeczywiście będzie trzeba się ruszyć ...

10.08.2004
18:08
[285]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


No to do zobaczenia na miejscu, ja już się ruszam...

10.08.2004
22:17
smile
[286]

legrooch [ Legend ]


Proszę nie przeginać co do mojej osoby, bo na zmywaku się wyląduje jak pewna osoba (tworzymy nową legendę :PPP) :>

10.08.2004
22:41
smile
[287]

legrooch [ Legend ]


:)

10.08.2004
22:45
smile
[288]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właśnie chłopaki zadzwonili do mnie z wiadomością, że zapomniałem przed wyjściem... uregulować rachunek :oD Niestety wszystko przez to, że się spieszyłem, gdyż chciałem wykorzystać moment nieobecności jednej z osób... dobrze, że chłopaki założą... :oDDDD

10.08.2004
23:21
smile
[289]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

no patrzcie, a ja walczylam z przelanym kwiatkiem, szlaejaca posciela, kwadratowym przescieradlem i innymi sprzetami , ktore lubia tzw"kury domowe"

modle sie o gosposie ;-))

10.08.2004
23:22
smile
[290]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Bóg wysłuchuje tych, którzy pomagają sobie sami, zamiast się modlić, daj ogłoszenie ;oP

10.08.2004
23:22
smile
[291]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

juz dalam - na gg :-D

10.08.2004
23:23
smile
[292]

legrooch [ Legend ]


Paudyn ==> unikałeś kobiety może? Kto reguluje za Ciebie? :)

Dotarł Grzesiek?

10.08.2004
23:24
[293]

legrooch [ Legend ]


Hejka Sas :)
Czemu się nie odzywacie???!!!

10.08.2004
23:25
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas :::> Poczta pantoflowa? ;o))

legrooch ::::>
ad 1. Tak
ad 2. Nie wiem.
ad 3. Tak

10.08.2004
23:27
smile
[295]

legrooch [ Legend ]


Czy do tej kobiety docierało jeszcze coś?

10.08.2004
23:27
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> To nie to, o czym myślisz...

10.08.2004
23:29
[297]

legrooch [ Legend ]


Miała inne zapędy? :>
Coś czego nie znam jak wnioskuję z diagnozy..... :|

10.08.2004
23:31
smile
[298]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Nie, po prostu nie mogłem słuchać pewnych wywodów... a jeszcze jedna sprawa. Ona się domyśla, że coś jest nie tak, jeśli chodzi o to "wymijanie się"...

10.08.2004
23:32
smile
[299]

legrooch [ Legend ]


Tzn? W jakim sensie się domyśla? :)

A co do jej wywodów, to mam je serdecznie w $%$^^!

10.08.2004
23:34
smile
[300]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Powiedzmy, że narzekała swoim dwóm towarzyszom na tych co wyszli dzisiaj wcześniej i stwierdziła, że od pewnego czasu jest coś nie tak, bo Wy tak jakoś znikacie, nie pojawiacie się, coś tam coś tam, blablabla....

10.08.2004
23:35
[301]

legrooch [ Legend ]


Jeżeli wie co to jest pałąk, to niech go cmoknie :))))))

Następny wątek miał być L@WYERA?
Niech doda info o spotkaniu w W-wie.

10.08.2004
23:47
smile
[302]

s@kur@ [ Pretorianin ]

wow, kogo oprócz mnie unika Paudyn? :P

11.08.2004
00:02
smile
[303]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przed taką jedną, co Ty to przy niej pikuś i cycuś glancuś ;oP

11.08.2004
00:04
smile
[304]

s@kur@ [ Pretorianin ]

hmm, chyba ktoś ma jeszcze pół dnia bycia miłym wiec...

11.08.2004
00:05
smile
[305]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przecież właśnie jestem miły... pochwaliłem Cię, to był K.O.M.P.L.E.M.E.N.T.

11.08.2004
00:09
smile
[306]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie chce żadnych picuś cycuś, powiedz coś ładniejszego :P

11.08.2004
00:12
smile
[307]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jesteś zbyt wymagająca, a ja dzisiaj niedysponowany, więc pomyslę nad tym nad ranem, dobranoc ;oP

11.08.2004
00:16
smile
[308]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff, w takim razie zapomnij o planie na ładne oczy :P

11.08.2004
08:16
smile
[309]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

Ciekawostka:
W Tamiladzie i Gudżaracie (India), które należą do oaz prohibicji, zdarzają się także przypadki śmiertelnego zatrucia alkoholem lub nie oczyszczonym bimbrem. Na uwagę zasługuje szczególny sposób produkcji bimbru. Pędzony jest on w dołach wykopanych w ziemi, a dla przyspieszenia fermentacji zaprawia się go zdechłymi jaszczurkami.

11.08.2004
08:17
smile
[310]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tak to jest, jak czegoś zabronisz, to ludzie będą do tego dążyć ze zdwojoną (nawet ze skutkiem śmiertelnym) siłą :o))

s@kur@ :::> No nie, chyba jeszcze nie wszystko stracone? ;oP

11.08.2004
08:57
smile
[311]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Paudyn - Grenlandia wymyśliła coś lepszego. Obywatele otrzymują co miesiąc różowe kartki na alkohol. Limit m-czny to 72 punkty. Przy zakupie wycina się odpowiednią ilość punktów według skali: butelka piwa - 1 punkt; butelka wina - 6 pkt; wódka lub whisky - 24 pkt.

11.08.2004
09:09
smile
[312]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tak na dobrą sprawę ten limit wcale nie wygląda źle w punktu widzenia normalnego obywatela. W końcu na ten przykład 4 kraty browca na miecha nie jest małą ilością, można je też zamiennie stosować z flaszką. Teraz pytanie powstaje, czy te 24 punkty to za każdy litraż gorzały? Bo jak tak, to kupujesz litra, czy eż półtora i chomikujesz :o)

11.08.2004
09:29
smile
[313]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Paudyn - Grenlandia jest jednym z nielicznych państw, gdzie odsetek regularnie sięgających po alohol dziewcząt jest wyższa niż odsetek chłopców (Nic Gabhainn, Francois, 2000). Więc 'różowe kartki' można spokojnie spuścić z wodą, jeżeli się okazuje, że liczba nieletnich dzieweczek upijająca się tam jest największa na świecie. Jedziemy?

11.08.2004
09:40
smile
[314]

legrooch [ Legend ]


Ktoś ma tu chyba datę! :> ROTFL :)
Już ja sobie z kimś porozmawiam :D

11.08.2004
09:44
smile
[315]

el f [ RONIN-SARMATA ]

PiccoloUve, Paudyn - "liczba nieletnich dzieweczek upijająca się tam jest największa na świecie" - może zanim zainwestujecie w wyprawę na grenlandzkie "foczki" zastanówcie się chwilę dlaczego one się tak upijają... ;-)

11.08.2004
09:49
smile
[316]

legrooch [ Legend ]


el f ==> ROTFL :)

Ej, samczyki, ciekawe jak wy tam wypadniecie :>

11.08.2004
10:02
smile
[317]

el f [ RONIN-SARMATA ]

A czytając, przypomniał mi się stary kawał :

- gdzie idziesz ?
- na wódkę
- dobra, namówiłeś mnie

11.08.2004
10:08
smile
[318]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> Może tam porządnych chłopów ni ma? No to my odwrócimy tą tendencję ;o))

11.08.2004
10:32
smile
[319]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Europejskie Badania w Szkołach na Temat Używania Alkoholu (ESPAD) zostały przeprowadzone dwukrotnie w 1995 i 1999 roku. Dane zostały zebrane wśród populacji 15 i 17-latków. Badano picie napojów alkoholowych w czasie 30 dni przed badaniem - odsetki badanych. Oto wyniki Grenlandii:

Napoje alkoholowe 10 razy lub częściej - 3; Piwo 3 razy lub częściej - 45; Wino 3 razy lub częściej - 5; Wódka 3 razy lub częściej - 21; Nietrzeźwość co najmniej 3 razy - 19

Z czego wynika, że 45% młodzieży grenlandzkiej wydaje minimum 3 różowe kartki rodziców na piwo, 5% wydaje 18 kartek na wino, a 21% równo 72 kartki na wódkę. Hej, to by się zgadzało! Przecież ich starsi dostają od rządu równo 72 różowe kartki na alkohol!

11.08.2004
11:04
smile
[320]

L@WYER [ Valaraukar ]

Link do następnej części :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.