FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Wolf's Rain
Hej, czy ktoś może zna i kojarzy tą serię?:) Natknęłam się na arty i tapetki z tym związane na Deviantarcie i urzekło mnie. Anime oglądam dość rzadko, jestem lamerką pod tym względem, ale kombinacja wilki+anime+taka fabuła+taka muzyka mnie niesamowicie wciągnęły - kocham wilki, te z anime również - dlatego tak podobała mi się Księżniczka Mononoke :)
Czy w ogóle Wolf's Rain było kiedyś grane w Polsce? Czy pozostaje mi ściąganie dalszych odcinków z sieci? (Wczoraj obejrzałam epizod 20)

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]
Magda==> Wolf jest swietnym serialem. I mówie to z pozycji takiego samego lamera... Anime nie ogladam prawie wcale (tylko to co mi przyniosą) Wolf mnie oczarował, obejzałem 26 lub 27 epizodów i jestem zakochany w tej serii:)
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Jest ich ponoć 30, z czego 4 z dvd (23 i 25 właśnie mi się ściągają;)
To jest po prostu cudo - fabuła, muzyka, tła... aż nie chce mi się wierzyć, że tego nie sprowadzili do Polski. Ale wtedy na każdym śliniaczku i puszce coca-coli widniałyby podobizny wilków, a tego bym nie chciała...
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Do Polski z anime malo co trafia... a juz seriale to w szczegolnosci :|

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]
Magda==> Ja mam koleżanke która we mnie wmusza niektóre Anime... ale to jest jedno z tych niewielu przy których siedziałem przez pół nocki:) i ogladałem z zapartym tchhem... własnie przymiezam się by powtórzyc maraton:)
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Dibbler---->I tak trzymać!:D Ja nagrałam sobie 20-25 na płytę, będe na wakacjach oglądać - mam nadzieje, ze nie ma tam paskudnego cliffhangera ;)

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]
Magda==> niestety plan się przesunął... mam do obejrzenia "Robin Hooda" z Michaelem Preedem jak na razie 17 odcinków:))))
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Dibbler---->Co się odwlecze, to nie uciecze;D