GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobic gdy podczas uruchamiania gry monster garage wyskakuje DISTRIBU...

01.08.2004
15:35
smile
[1]

wychylybymy [ Junior ]

Co zrobic gdy podczas uruchamiania gry monster garage wyskakuje DISTRIBU...

kiedy uruchamiam gre to wyskakuje mi DISTRIBUTION VERSION MISSING
prosze powiedcie mi co z tym zrobic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.