GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś już sciągnął DOOM3 jak tak to ....

01.08.2004
15:11
smile
[1]

gongo [ Legionista ]

Czy ktoś już sciągnął DOOM3 jak tak to ....

....szybko !! Mówicie jaki jest!! Już nie mogę się doczekać :) Dajcie screeny!

01.08.2004
15:12
smile
[2]

jasiek12 [ Konsul ]

ja pierd//ole człowieku zlituj się

01.08.2004
15:15
smile
[3]

jasiek12 [ Konsul ]

tak ja juz mam na moim x800XT z 1024 ramu i athlonem 3200 śmiga superowo.

"Dajcie screeny!"
W morde moge ci dać "kcesz"??

01.08.2004
15:16
smile
[4]

Shoker1 [ Pretorianin ]

ahh ehh ahh kurde gongo daj se na luz. Wiara podnieca sie dommem jakby to była wygrana w totka .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.