
Wszak [ Legionista ]
Ludzie!!!!!!!!!! DOOOM3 JUZ MOZNA Ściągnąc!!!!
Jest już na sieciach p2p !! DO dzieła ciągacze :)
ZlotX [ Konsul ]
gosciu mowimy o tym od 4 godzin przez forum przeszla ogromna wojna i klotnia a ty tutaj wysoczyles z jakims starym newsen i myslisz ze zablysniesz
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Kogo to obchodzi?

Artur20 [ Generaďż˝ ]
To fajnie że można ściągnąć, ale nie podniecaj się aż tak bardzo. Też go ściągam, ale nie marszczę sobie z tego powodu freda.
wiesław2 [ Konsul ]
Taa? Co ty nie powiesz?
Ile juz tych watkow jest KONIEC Z WATKAMI O DOOMIE!!!
Ale bym sie ucieszyl gdyby ten ciagle reklamowany tytul byl duzym rozczarowaniem
Wszedzie tylko DOOM I DOOM

jasiek12 [ Konsul ]
""Wszak [ Junior ]
Jest już na sieciach p2p !! DO dzieła ciągacze :)""
i co stanoł Ci na tą wiadomość.

Wszak [ Legionista ]
CIĄGNĄĆ bracia CIĄGNĄĆ !!!!!!
Ta gra przebije WSZYSTKIE gry jakie został dotąd stworzone !!!!!!!

Mayday1111 [ Centurion ]
Taaaa! Powaznie??? Nie wierze. Doom 3 wyszedl, ludzie ale nowina!!! (kretyn) :/

Adamss [ -betting addiction- ]
?
kto wypuścił takiego debila
?
Wszak [ Legionista ]
Adamss --------------->Zamknij mordę i czytaj ! :
"- nie wolno używać wulgarnego słownictwa, również w formie skrótów
- nie wolno formułować postów napastliwych i obraźliwych
- nie wolno atakować, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego forum"
Bede wnioskował o bana dla ciebie !

jasiek12 [ Konsul ]
Wszak idź się schowaj i sobie pownioskuj .Mama Cie niekocha

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
...przynajmniej nie robi błędów ortograficznych :)

piokos [ ]
Nie karmić trolla !!!

Zapruder [ Testament ]
Wszak ->> czyżbyś miał zespół?? :D I bynajmniej nie mam na myśli muzycznego :D
Wszak [ Legionista ]
Nie karmić piokosa !!!
Wszak [ Legionista ]
Mam zespół !!Dooma 3 ;) Ludzieee!!! Ta gra bedzie rzadzic !!!Niech sie schowaja wszystkie rpg,rts ,fps i inne syfy!! Ta gra wymiata!!
col. Kilgore [ Konsul ]
"Ta gra wymiata!!"
A grałeś w nią?

slowik [ Legend ]
Wszak===>nie przeginaj zaden fpp nie przebije cRPG :]
ZlotX [ Konsul ]
wszak to mowisz ze masz zespol doowna??

Immothep [ Errare humanum est. ]
ZlotX ---> buehhehehehe
dół [ Konsul ]
Wszak----> sam zamknij morde i czytaj nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym
Dydas [ Konsul ]
Ciągnąć? Ble :|

viesiek [ hoo-doo ]
Och! Co ty nie powiesz?!