GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ludzie!!!!!!!!!! DOOOM3 JUZ MOZNA Ściągnąc!!!!

01.08.2004
14:41
smile
[1]

Wszak [ Legionista ]

Ludzie!!!!!!!!!! DOOOM3 JUZ MOZNA Ściągnąc!!!!

Jest już na sieciach p2p !! DO dzieła ciągacze :)

01.08.2004
14:43
[2]

ZlotX [ Konsul ]

gosciu mowimy o tym od 4 godzin przez forum przeszla ogromna wojna i klotnia a ty tutaj wysoczyles z jakims starym newsen i myslisz ze zablysniesz

01.08.2004
14:43
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Kogo to obchodzi?

01.08.2004
14:46
smile
[4]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

To fajnie że można ściągnąć, ale nie podniecaj się aż tak bardzo. Też go ściągam, ale nie marszczę sobie z tego powodu freda.

01.08.2004
14:47
[5]

wiesław2 [ Konsul ]

Taa? Co ty nie powiesz?

Ile juz tych watkow jest KONIEC Z WATKAMI O DOOMIE!!!

Ale bym sie ucieszyl gdyby ten ciagle reklamowany tytul byl duzym rozczarowaniem

Wszedzie tylko DOOM I DOOM

01.08.2004
14:50
smile
[6]

jasiek12 [ Konsul ]

""Wszak [ Junior ]

Jest już na sieciach p2p !! DO dzieła ciągacze :)""

i co stanoł Ci na tą wiadomość.

01.08.2004
14:55
smile
[7]

Wszak [ Legionista ]

CIĄGNĄĆ bracia CIĄGNĄĆ !!!!!!
Ta gra przebije WSZYSTKIE gry jakie został dotąd stworzone !!!!!!!

01.08.2004
14:57
smile
[8]

Mayday1111 [ Centurion ]

Taaaa! Powaznie??? Nie wierze. Doom 3 wyszedl, ludzie ale nowina!!! (kretyn) :/

01.08.2004
15:09
smile
[9]

Adamss [ -betting addiction- ]

?
kto wypuścił takiego debila
?

01.08.2004
15:15
[10]

Wszak [ Legionista ]

Adamss --------------->Zamknij mordę i czytaj ! :

"- nie wolno używać wulgarnego słownictwa, również w formie skrótów
- nie wolno formułować postów napastliwych i obraźliwych
- nie wolno atakować, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego forum"

Bede wnioskował o bana dla ciebie !

01.08.2004
15:17
smile
[11]

jasiek12 [ Konsul ]

Wszak idź się schowaj i sobie pownioskuj .Mama Cie niekocha

01.08.2004
15:19
smile
[12]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

...przynajmniej nie robi błędów ortograficznych :)

01.08.2004
15:28
smile
[13]

piokos [ ]

Nie karmić trolla !!!

01.08.2004
15:28
smile
[14]

Zapruder [ Testament ]

Wszak ->> czyżbyś miał zespół?? :D I bynajmniej nie mam na myśli muzycznego :D

01.08.2004
15:29
[15]

Wszak [ Legionista ]

Nie karmić piokosa !!!

01.08.2004
15:31
[16]

Wszak [ Legionista ]

Mam zespół !!Dooma 3 ;) Ludzieee!!! Ta gra bedzie rzadzic !!!Niech sie schowaja wszystkie rpg,rts ,fps i inne syfy!! Ta gra wymiata!!

01.08.2004
15:33
[17]

col. Kilgore [ Konsul ]

"Ta gra wymiata!!"
A grałeś w nią?

01.08.2004
15:35
smile
[18]

slowik [ Legend ]

Wszak===>nie przeginaj zaden fpp nie przebije cRPG :]

01.08.2004
15:35
[19]

ZlotX [ Konsul ]

wszak to mowisz ze masz zespol doowna??

01.08.2004
15:40
smile
[20]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ZlotX ---> buehhehehehe

01.08.2004
15:50
[21]

dół [ Konsul ]

Wszak----> sam zamknij morde i czytaj nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym

01.08.2004
16:11
[22]

Dydas [ Konsul ]

Ciągnąć? Ble :|

01.08.2004
16:33
smile
[23]

viesiek [ hoo-doo ]

Och! Co ty nie powiesz?!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.