GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mini-Market GRY-OnLine

01.08.2004
14:11
smile
[1]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Mini-Market GRY-OnLine

Mam pytanko czemu w Mini Markiecie Gry-OnLine Soldiers HoWWII kosztuje 99zł a Soldiers HoWWII z dorzuconym abonamentem MayClub 89zł ? (to normalne każdy kupi ten drugi)

01.08.2004
14:13
smile
[2]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

bo o to właśnie chodzi by kupować ten drugi???

01.08.2004
14:14
[3]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

to sa:P wlasnie chwyty marketingowe czy cos:P wiadomo ze kazdy kupi to z abonamentem :) ....

01.08.2004
14:17
[4]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Albo ktoś tej strony poprostu nieaktualizuje albo zapomniał dopisac 1 przed 89zł :)

01.08.2004
15:22
[5]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Dobra cena to bierz :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.