GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak postawic serwer fsgs w starcrafta

01.08.2004
12:07
smile
[1]

Shilka the Red [ Pretorianin ]

jak postawic serwer fsgs w starcrafta

jak w temacie, moglibyscie podac nazwe programu do tego, albo najlepiej linka:]

01.08.2004
12:44
[2]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

www.google.pl

01.08.2004
13:36
smile
[3]

Shilka the Red [ Pretorianin ]

Noo szukalem i nie ma. Sa wypisane serwery i jak sie laczyc ale o stawianiu nic nie ma, znalazlem jeden taki watek na jkaims forum ale bez odpowiedzi. Moze sama nazwe programu mi podajcie, sprubuje sam go odpalic. Aha i jak ja mam jakas stara wersje starcrafta i kumpel ma takaa sam to nie bedize problemow?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.