
Shilka the Red [ Pretorianin ]
jak postawic serwer fsgs w starcrafta
jak w temacie, moglibyscie podac nazwe programu do tego, albo najlepiej linka:]
Testosteron^ [ Pretorianin ]
www.google.pl

Shilka the Red [ Pretorianin ]
Noo szukalem i nie ma. Sa wypisane serwery i jak sie laczyc ale o stawianiu nic nie ma, znalazlem jeden taki watek na jkaims forum ale bez odpowiedzi. Moze sama nazwe programu mi podajcie, sprubuje sam go odpalic. Aha i jak ja mam jakas stara wersje starcrafta i kumpel ma takaa sam to nie bedize problemow?