
Gumiś The Best [ Legionista ]
Co sądzicie o nowej gierce "Manhunt" >:>
Kurde Piszą ze ta gierka jest od 18 lat .Bezsens Lubie tak ludzi rozwalac a mam 17 lat i nikt mi niezabroni grać w ta gierke !!!!!!!!11
Mephistopheles [ Hellseeker ]
1. Ta gra nie jest nowa.
2. Już jest taki wątek.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Twardziel jesteś, ja to bym się w Twoim wieku bał, że mi zabronią...
ZlotX [ Konsul ]
jaki ty guma pala jestes