GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sądzicie o nowej gierce "Manhunt" >:>

01.08.2004
12:03
smile
[1]

Gumiś The Best [ Legionista ]

Co sądzicie o nowej gierce "Manhunt" >:>

Kurde Piszą ze ta gierka jest od 18 lat .Bezsens Lubie tak ludzi rozwalac a mam 17 lat i nikt mi niezabroni grać w ta gierke !!!!!!!!11

01.08.2004
12:08
[2]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

1. Ta gra nie jest nowa.
2. Już jest taki wątek.

01.08.2004
12:08
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Twardziel jesteś, ja to bym się w Twoim wieku bał, że mi zabronią...

01.08.2004
12:19
[4]

ZlotX [ Konsul ]

jaki ty guma pala jestes

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.